הגביע הרוסי בכדורגל 2021/2022

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
גביע רוסיה 2021/2022
Кубок России по футболу 2021/2022
תאריך התחלה 14 ביולי 2021
תאריך סיום 29 במאי 2022
מספר משתתפות 99
הזוכה ספרטק מוסקבה
מלך השערים קזחסטןקזחסטן ויאצ'סלב שוויריוב
הולנדהולנד קווינסי פרומס (4 שערים כל אחד)
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg
אצטדיון לוז׳ניקי שבמוסקבה, שנבחר לארח את משחק הגמר ב-29 במאי 2022.

הגביע הרוסי בכדורגל 2021/2022רוסית: Кубок России по футболу 2021/2022) הוא תחרות עבור מועדוני כדורגל רוסים בניהול התאחדות הכדורגל הרוסית. זהו טורניר כדורגל, שמשוחק בשיטת נוק-אאוט.[1] למחזיקת הגביע תהיה הזכות לשחק בליגה האירופית 2022/2023, כמו גם להתמודד מול אלופת רוסיה 2021/2022 (במקרה של דאבל, זו תהיה סגנית האלופה) במשחק הסופר קאפ הרוסי.

נותנת החסות לטורניר היא סוכנות ההימורים Betcity, החתומה על חוזה לשלוש עונות עם אפשרות להארכה[2].

פורמט[עריכת קוד מקור | עריכה]

החל משלב 1/512 ועד לשלב 1/64 נערכים משחקי נוק-אאוט, בהם משתתפות קבוצות חובבים וקבוצות הליגה השנייה, לאחר משחק אחד, קובעים את הקבוצה החזקה יותר. בשלב 1/64, מועדונים חובבים וקבוצות הליגה השנייה קובעות את 11 המנצחות[1].

כמו כן, בשלב 1/64, 14 קבוצות הליגה הראשונה משתתפות. 7 המנצחות בשלב 1/64 בין קבוצות הליגה הראשונה וארבעת המועדונים הטובים ביותר בליגה הלאומית בסוף העונה האחרונה (לאחר המעבר לליגת העל) חייבות לעבור ישירות לשלב הבתים העילי[3].

במקום שלב 32 האחרונות ו-16 האחרונות, משוחק שלב הבתים העילי המורכב מ-11 בתים בני 3 קבוצות כל אחת: קבוצת ליגת על שלא משתתפת במפעלים האירופיים קבוצה מהליגה הראשונה וקבוצה מהליגה השנייה[1][4].

הקבוצות המשתתפות במפעלים האירופיים בעונת 2021/2022 מתחילות את השתתפותן החל משלב שמינית הגמר[1]. יתר על כן, הם מארחות את משחקי הבכורה שלהן בטורניר. משלב שמינית הגמר, נערכת הגרלה מדי שלב לקביעת הזוגות.

לעומת עונת הגביע הקודמת קרן הפרסים הכוללת של הטורניר תגדל ב-10 מיליון רובל ותסתכם ב-83.8 מיליון רובל שיוענקו למחזיקת הגביע[1].

ייצוג מועדונים לפי ליגה[עריכת קוד מקור | עריכה]

קבוצות חובבניות

סך הכל — 99 מועדונים.

שלב המוקדמות[עריכת קוד מקור | עריכה]

1/256[עריכת קוד מקור | עריכה]

בשלב זה משתתפות קבוצות הליגה החובבנית והאזורית[5][6].

תאריך מארחת תוצאה אורחת
בית 1 (דרום)
1 18.07.2021 סטבאגרוסויוז ‏4:2 דינמו סטברופול
2 18.07.2021 ביולוג נובוקובאנסק ‏3:3 (3:4 בפנדלים) טואפסה
3 18.07.2021 ספרטק נלצ'יק ‏2:3 דינמו מחצ'קלה
4 18.07.2021 מאשוק-KMV פיאטיגורסק ‏0:4 יסנטוקי
5 18.07.2021 פורטה טאגאנרוג ‏0:3 דרוז'בה מייקופ
6 14.07.2021 אוונגרד קורסק ‏0:6 סאליוט בלגורוד
בית 2, 3 (צפון מערב — מזרח)
7 14.07.2021 דינמו סנקט פטרבורג ‏2:2 (10:11 בפנדלים) צ'יטה
8 14.07.2021 יאדרו סנקט פטרבורג ‏2:0 זבזדה סנקט פטרבורג
9 14.07.2021 קרסאווה אודינצובו ‏0:3 מטאלורג וידנויה
10 14.07.2021 סמולנסק ‏0:0 (2:3 בפנדלים) לוקי אנרגיה
11 14.07.2021 סחלין ‏2:0 דינמו ולדיווסטוק
12 14.07.2021 קוונט אובנינסק ‏3:0 קייראט מוסקבה
13 14.07.2021 זנאמיה טרודה אורחובו-זויבו ‏1:1 (4:3 בפנדלים) פרסווט פודולסק
14 14.07.2021 זנאמיה נוגינסק ‏0:3 קולומנה
15 14.07.2021 טורפדו ולדימיר ‏0:2 מורום
16 14.07.2021 חימיק דזרז'ינסק ‏0:0 (3:1 בפנדלים) וולנה ניז'ני נובגורוד
בית 4 (אורל עבר הוולגה — מזרח)
17 14.07.2021 נוסטה נובוטרויצק ‏3:1 טורפדו מיאס
18 14.07.2021 אמקאר פרם ‏2:2 (3:2 בפנדלים) טיומן
19 14.07.2021 דינמו ברנאול ‏1:1 (4:2 בפנדלים) נובוסיבירסק
20 14.07.2021 סרנסק ‏0:1 זניט פנזה
21 14.07.2021 לאדה טוליאטי ‏4:0 ספרטק טוימאזי

1/128[עריכת קוד מקור | עריכה]

תאריך מארחת תוצאה אורחת
בית 1 (דרום)
22 28.07.2021 דינמו סטברופול ‏0:1 קובאן הולדינג
‏23 ‏28.07.2021 צ'רנומורץ נובורוסייסק ‏0:3 (-:+) ביולוג נובוקובאנסק
המשחק בוטל בעקבות התפרצות קורונה בסגל צ'רנומורץ ונפסק הפסד טכני לצ'רנומורץ[7].
24 28.07.2021 ספרטק נלצ'יק ‏0:0 (4:2 בפנדלים) לגיון דינמו מחצ'קלה
25 28.07.2021 מאשוק-KMV ‏0:0 (4:2 בפנדלים) אנז'י מחצ'קלה
26 28.07.2021 פורטה טאגאנרוג ‏0:0 (6:7 בפנדלים) סק"א רוסטוב
27 28.07.2021 צ'ייקה ‏0:2 אוונגרד קורסק
בית 2, 3 (מערב מרכז — מזרח)
28 28.07.2021 דינמו סנקט פטרבורג ‏4:0 לנינגראדץ
29 28.07.2021 זבזדה ‏0:1 טבר
30 28.07.2021 קרסאווה ‏0:3 סטרוגינו מוסקבה
31 28.07.2021 סמולנסק ‏1:1 (6:7 בפנדלים) דינמו בריאנסק
32 28.07.2021 דינמו ולדיווסטוק ‏1:2 צ'רטנובו מוסקבה
33 28.07.2021 קייראט מוסקבה ‏0:1 קלוגה
34 28.07.2021 פרסווט דמודדובו ‏1:1 (3:4 בפנדלים) ריאזאן
35 28.07.2021 סאטורן ראמנסקויה[8] ‏2:0 זנאמיה נוגינסק
36 28.07.2021 טורפדו ולדימיר ‏2:3 רודינה מוסקבה
37 28.07.2021 וולנה ניז'ני נובגורוד ‏0:0 (4:5 בפנדלים) שיניק יארוסלבל
בית 4 (אורל עבר הוולגה — מזרח)
38 28.07.2021 טורפדו מיאס ‏2:0 צ'ליאבינסק
39 28.07.2021 אילפאר ‏3:0 זניט איז'בסק
40 28.07.2021 טיומן ‏0:0 (4:5 בפנדלים) זבזדה פרם
41 28.07.2021 דינמו ברנאול ‏1:2 אירטיש אומסק
42 28.07.2021 סרנסק ‏2:3 סוקול סרטוב
43 28.07.2021 ספרטק טוימאזי ‏1:1 (4:2 בפנדלים) וולגה אוליאנובסק

1/64[עריכת קוד מקור | עריכה]

קבוצות הליגה הלאומית[עריכת קוד מקור | עריכה]

תאריך מארחת תוצאה אורחת
04.08.2021 קאמאז נברז'ניה צ'לני ‏0:1 נפטכימיק ניז'נקאמסק
04.08.2021 ולס מוסקבה ‏0:0 (8:9 בפנדלים) טום טומסק
04.08.2021 יניסיי קרסנויארסק ‏1:2 אקרון טוליאטי
04.08.2021 וולגר אסטרחן ‏1:1 (2:4 בפנדלים) קובאן קרסנודאר
04.08.2021 פאקל וורונז' ‏1:2 אולימפ-דולגופרודני
04.08.2021 טורפדו מוסקבה ‏0:0 (2:4 בפנדלים) סק"א חברובסק
04.08.2021 מטאלורג ליפצק ‏0:1 טקסטילשצ'יק איוואנובו

מועדוני הליגה החובבנית והליגה השנייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

תאריך מארחת תוצאה אורחת
בית 1 (דרום)
11.08.2021[9] דינמו סטברופול ‏1:3 ביולוג נובוקובאנסק
12.08.2021 לגיון דינמו מחצ'קלה ‏?:? אנז'י מחצ'קלה
11.08.2021 פורטה טאגאנרוג ‏1:1 (7:6 בפנדלים) צ'ייקה
בית 2, 3 (מערב-מרכז — מזרח)
11.08.2021 לנינגראדץ ‏1:2 זבזדה סנקט פטרבורג
11.08.2021 קרסאווה אודינצובו ‏2:1 דינמו בריאנסק
11.08.2021 דינמו ולדיווסטוק ‏1:0 קייראט מוסקבה
11.08.2021 פרסווט דמודדובו ‏2:0 זנאמיה נוגינסק
11.08.2021 טורפדו ולדימיר ‏0:2 וולנה ניז'ני נובגורוד
בית 4 (אורל-עבר הוולגה — מזרח)
11.08.2021 טורפדו מיאס ‏2:1 זניט איז'בסק
12.08.2021 טיומן : דינמו ברנאול
11.08.2021 וולגה אוליאנובסק ‏2:0 סרנסק

שלב הבתים העילי[עריכת קוד מקור | עריכה]

בשלב זה 11 קבוצות ליגת העל שאינן משחקות במפעלים האירופיים משתתפות בטורניר. אליהם יצטרפו 11 קבוצות מהליגה הראשונה ו-11 קבוצות מהליגה השנייה או קבוצות חובבניות שניצחו בשלב הקודם בגביע. שלב הבתים כולל 11 בתים, כשבכל בית קבוצת ליגת העל, קבוצת מהליגה הראשונה וקבוצת מהליגה השנייה או קבוצה חובבנית. אורנבורג, אלניה, בלטיקה וטורפדו, כארבעת המועדונים הטובים ביותר בליגה הראשונה בתום העונה החולפת, עברו ישירות לשלב הבתים העילי.

זהות הבתים הוכרעה בהגרלה שנערכה במשרדי התאחדות הכדורגל הרוסית ב־13 באוגוסט 2021.

בית 1[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 קובאן הליגה הראשונה 2 1 0 1 1 3 3 העפלה לשמינית הגמר
2 קרסנודאר RPL 2 1 0 1 3 2 0
3 לנינגראדץ הליגה השנייה 2 1 0 1 2 1 3
25.08.2021 לנינגראדץ 0-1 קובאן אצטדיון קירובץ, טיחווין, מחוז לנינגרד
מקסים ווטינוב 88'
22.09.2021 לנינגראדץ 2-0 קרסנודאר אצטדיון קירובץ, טיחווין, מחוז לנינגרד
אלכסנדר צ'רניקוב 42'
גז'גוז' קריכוביאק 85'
27.10.2021 קובאן 0-3 קרסנודאר אצטדיון קובאן, קרסנודאר
מקסים לאוק 7', 63'
וסילי אלייניקוב 23'
(סיקור)

בית 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 קאמאז הליגה הראשונה 2 2 0 0 0 2 6 העפלה לשמינית גמר
2 אוראל יקטרינבורג RPL 2 1 0 1 1 2 3
3 טורפדו ולדימיר הליגה השנייה 2 0 0 2 3 0 0
25.08.2021 טורפדו ולדימיר 1-0 קאמאז אצטדיון טורפדו, ולדימיר
ולדיסלב איגנאטנקו 86'
23.09.2021 טורפדו ולדימיר 2-0 אורל אצטדיון טורפדו, ולדימיר
(סיקור) אנדריי יגוריצ'ב 1'
אנדריי פאניוקוב 16'
27.10.2021 קאמאז 0-1 אורל אצטדיון קאמאז, נברז'ניה צ'לני, טטרסטן
שיפוט: אלכסנדר משליאקביץ' (מוסקבה)
טמרלאן מוסאייב 90' (סיקור)  

בית 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 ארסנל טולה RPL 2 1 1 0 2 7 4 העפלה לשמינית גמר
2 ולס מוסקבה הליגה הראשונה 2 1 1 0 1 4 4
3 דינמו בריאנסק הליגה השנייה 2 0 0 2 9 1 0
25.08.2021 דינמו בריאנסק 3-0 ולס מוסקבה אצטדיון דינמו, בריאנסק
(סיקור) דמיטרי טרסוב 44'
אריאגנר סמית' 60'
ארתור גלויאן 89'
22.09.2021 דינמו בריאנסק 6-1 ארסנל טולה אצטדיון דינמו, בריאנסק
מקסים נוביקוב 47' (סיקור) ארטיום סוקול 11'
קיריל פנצ'נקו 14'
דנייל חלוסביץ' 19'
אוונס קנגווה 44'
זוריקו דוויטאשווילי 58'
אלכסנדרו טודוריה 86'
27.10.2021 ולס מוסקבה 1-1 ארסנל טולה אצטדיון אוונגרד, דמודדובו, מחוז מוסקבה
שיפוט: רפאל שאפייב (וולגוגרד)
(סיקור) אוונס קנגווה 32'
    תוצאת פנדלים  
{{{פנדלים 1}}} 4:3 {{{פנדלים 2}}}  

בית 4[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 ניז'ני נובגורוד RPL 2 2 0 0 0 2 6 העפלה לשמינית גמר
2 פאקל וורונז' הליגה השנייה 2 1 0 1 1 2 3
3 דינמו ברנאול הליגה הראשונה 2 0 0 2 3 0 0
25.08.2021 דינמו 2-0 פאקל אצטדיון דינמו, ברנאול
(סיקור) ארטיום קולישב 14'
איליה גרוזנוב 46'
22.09.2021 דינמו ברנאול 1-0 ניז'ני נובגורוד אצטדיון דינמו, ברנאול
(סיקור) איליה ברקובסקי 7'
27.10.2021 פאקל וורונז' 1-0 ניז'ני נובגורוד האצטדיון המרכזי, וורונז'
שיפוט: אנטון פרולוב (מוסקבה)
(סיקור) איליה ברקובסקי 40'

בית 5[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 צ'ייקה הליגה השנייה 2 2 0 0 0 2 6 העפלה לשמינית הגמר
2 טורפדו מוסקבה הליגה הראשונה 2 1 0 1 1 2 3
3 רוסטוב RPL 2 0 0 2 3 0 0
26.08.2021 צ'ייקה 0-1 טורפדו אצטדיון צ'ייקה, פסצ'אנוקופסקויה
אלכסיי חרילוביץ' 40' (סיקור)
22.09.2021 צ'ייקה 0-1 רוסטוב אצטדיון צ'ייקה, פסצ'אנוקופסקויה
איוואן אולייניקוב 22' (סיקור)
27.10.2021 טורפדו 0-2 רוסטוב עיר הספורט של לוז'ניקי
שיפוט: יאן בוברובסקי (סנקט פטרבורג)
אמור קלמיקוב 60'
טימור אבדראשיטוב 91'
(סיקור)

בית 6[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 אלניה ולדיקווקז הליגה הראשונה 2 2 0 0 2 5 6 העפלה לשמינית גמר
2 אופה RPL 2 0 1 1 3 1 1
3 דינמו לגיון הליגה השנייה 2 0 1 1 4 3 1
25.08.2021 דינמו לגיון 3-2 אלניה אצטדיון דינמו, מחצ'קלה
שמיל סעדוייב 48'
עבדולחמדוב 79'
חוסונוב 72'
אלן בגאייב 85'
אלן חבאלוב 95'
22.09.2021 דינמו לגיון 1-1 אופה אצטדיון דינמו, מחצ'קלה
שמיל סעדוייב 60' (סיקור) אלכסיי ניקיטין 94'
    תוצאת פנדלים  
2-0 אזר אלייב
ויאצ'סלב קרוטוב
 
27.10.2021 אלניה 0-2 אופה אצטדיון סולטן בילימחאנוב, גרוזני, צ'צ'ניה
שיפוט: סרגיי צ'אבאן (מוסקבה)
דוד קובסוב 56' (פ')
בטראז חדארצב 70'
(סיקור)  

בית 7[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 רוטור וולגוגרד הליגה הראשונה 2 1 1 0 1 4 4 העפלה לשמינית הגמר
2 אחמט גרוזני RPL 2 1 1 0 1 4 4
3 קייראט מוסקבה הליגה השנייה 2 0 0 2 6 0 0
25.08.2021 קייראט 3-0 רוטור האצטדיון המרכזי, אודינצובו, מחוז מוסקבה
שיפוט: יורי קרפוב (פטרוזבודסק)
  (סיקור) מליארוב 23', 40'
אנדרה צ'וקאנוב 71'
22.09.2021 קייראט 3-0 אחמט האצטדיון המרכזי, אודינצובו, מחוז מוסקבה
צופים: 0
  (סיקור) קדירוב 18'
גבריאל יאנקו 57'
אמיר אדוייב 79'
27.10.2021 רוטור 1-1 אחמט וולגוגרד ארנה, וולגוגרד
צופים: 0
שיפוט: ארטיום צ'יסטיאקוב (אזוב)
פיודור פרבושין 37' (סיקור) דנייל אוטקין 80'
    תוצאת פנדלים  
2:4  

בית 8[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 בלטיקה קלינינגרד הליגה הראשונה 2 1 1 0 1 2 3 העפלה לשמינית גמר
2 סרנסק הליגה השנייה 2 1 0 1 2 3 2
3 חימקי RPL 2 0 2 0 1 1 1
25.08.2021 סרנסק 1–2 בלטיקה מורדוביה ארנה, סרנסק
צופים: 0
שיפוט: יגור יגורוב (ניז'ני נובגורוד)
סרגיי סורוקין 45' (סיקור) אילנור אלשין 26'
רומן מורטזאייב 39'
22.09.2021 סרנסק 1–1 חימקי מורדוביה ארנה, סרנסק
צופים: 0
אלכסנדר דולגוב 11' ראדיק יוסופוב 62'
    תוצאת פנדלים  
אלכסיי פוסטוזיורוב
אלכסנדר טניאייב
דניס סובולב
ארקדי סימנוב
ולדיסלב אברמוב
ראדיק יוסופוב
אלכסיי שבאנוב
6-7 מקסים קרפוב
בריאן אידובו
ארטיום סוקולוב
רזיאואן מירזוב
יגור דנייקין
אלכסנדר טרושצ'קין
 
27.10.2021 בלטיקה 0-0 חימקי אצטדיון קלינינגרד, קלינינגרד
צופים: 0
שיפוט: רומן ספיאן (מוסקבה)
(סיקור)
    תוצאת פנדלים  
5:4  

בית 9[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 יניסיי קרסנויארסק הליגה השנייה 2 2 0 0 0 5 6 העפלה לשמינית גמר
2 קריליה סובייטוב סמרה RPL 2 1 0 1 1 10[10] 3
3 זנאמיה נוגינסק הליגה הראשונה 1 0 0 2 14 0 0
25.08.2021 זנאמיה נוגינסק 0–4 יניסיי אצטדיון זנאמיה, נוגינסק
צופים: 0
שיפוט: אנדריי זובוב (אזוב)
(סיקור) מקסים לאוק 50', 72'
אנזור סנאיה 80'
אלכסנדר מסלובסקי 85'
22.09.2021 זנאמיה נוגינסק 0–10 קריליה סובייטוב אצטדיון זנאמיה, נוגינסק
צופים: 0
שיפוט: אינאל טנאשב (נלצ'יק)
  (סיקור) דניל ליפובוי 8'
דמיטרי ציפצ'נקו 20', 64', 71'
סרגיי פינאייב 22', 30'
דניס יאקובה 77'
איוואן סרגייב 85'
גלן בויול 89'
27.10.2021 יניסיי 1–0 קריליה סובייטוב האצטדיון המרכזי, קרסנויארסק
שיפוט: ארתור פיודורוב (פטרוזבודסק)
ניקיטה רזדורסקיך 83' (סיקור)

בית 10[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 צסק"א מוסקבה ליגת העל 2 2 0 0 0 6 6 העפלה לשמינית גמר
2 מטאלורג ליפצק הליגה הראשונה 1 1 0 0 1 2 3
3 זניט איז'בסק הליגה השנייה 2 0 0 2 6 1 0
25.08.2021 זניט איז'בסק 1–2 מטאלורג ליפצק האצטדיון הרפובליקני המרכזי, איז'בסק
שיפוט: אלכסיי קוזנצוב (איוואנובו)
דניס פויארקוב 49' (סיקור) רוסלן שפובאלוב 65'
קיריל מירזאקוב 90'
23.09.2021 זניט איז'בסק 0–4 צסק"א האצטדיון הרפובליקני המרכזי, איז'בסק
צופים: 0
  (סיקור) אחמטוב 9'
קוצ'אייב 24'
זנוטידינוב 76'
זבולוטני 91'
26.10.2021 מטאלורג ליפצק 0–2 צסק"א אצטדיון קופול, ליפצק
צופים: 0
שיפוט: רומן גלימוב (אולן-אודה)
(סיקור) בוהינן 41'
ביסטרוביץ' 85'

בית 11[עריכת קוד מקור | עריכה]

 # קבוצה ליגה  מ  נ  ש  ה  שח  שז  ניקוד  הערות
1 דינמו מוסקבה ליגת העל 2 2 0 0 0 9 6 העפלה לשמינית גמר
2 אורנבורג הליגה הראשונה 2 1 0 1 4 3 3
3 דינמו סטברופול הליגה השנייה 2 0 0 2 9 1 0
25.08.2021 דינמו סטברופול 1–3 אורנבורג אצטדיון דינמו, סטברופול
צופים: 0
שיפוט: אלכסיי קולטונוב (רוסטוב על הדון)
דני דאלייב 25' (סיקור) ולדימיר סיצ'ובוי 31'
אלכסנדר אקטוב 41'
עבדולאייה דיאלו 76'
25.09.2021 דינמו סטברופול 0–6 דינמו מוסקבה אצטדיון דינמו, סטברופול
צופים: 0
(סיקור) סקופינצב 12'
מקרוב 28'
טיוקאווין 35'
פומין 46'
גלאדישב 72'
איגבון 83'
26.10.2021 אורנבורג 0–3 דינמו מוסקבה אצטדיון גזוביק, אורנבורג
צופים: 0
שיפוט: סרגיי ציגאנוק (ולדיווסטוק)
  (סיקור) טיוקאווין 8'
מורו 82'
יבגנייב 87'

שלבי הכרעה[עריכת קוד מקור | עריכה]

שמינית גמר[עריכת קוד מקור | עריכה]

בשלב זה, 5 קבוצות ליגת העל משתתפות בטורניר שהחלו להשתתף במפעלים האירופיים באותה עונה. צמדי הקבוצות נקבעו על פי תוצאות ההגרלה ב־2 בנובמבר 2021.

9 קבוצות ליגת העל השתתפו בסך הכל משלב שמינית הגמר, 6 קבוצות הליגה הלאומית וקבוצה אחת בלבד (צ'ייקה) מהליגה הלאומית השנייה.

תארִיך קבוצה מארחת תוצאה קבוצה אורחת אצטדיון
1 במרץ 2022 דינמו מוסקבה 0:3 ניז'ני נובגורוד VTB ארנה
2 במרץ 2022 אלניה ולדיקווקז 0:1 ארסנל טולה אצטדיון סולטן בילימחאנוב בגרוזני
2 במרץ 2022 סוצ'י 2:1 צסק"א מוסקבה אצטדיון פישט
2 במרץ 2022 ספרטק מוסקבה 1:6 קובאן קרסנודאר אוטקריטיה ארנה
3 במרץ 2022 לוקומוטיב מוסקבה 4:0 יניסיי קרסנויארסק RZD ארנה
3 במרץ 2022 רובין קאזאן 1:2 רוטור וולגוגרד האצטדיון המרכזי בקאזאן
3 במרץ 2022 זניט סנקט פטרבורג 0:6 קאמאז נברז'ניה צ'לני גזפרום ארנה
3 במרץ 2022 בלטיקה קלינינגרד 0:3 צ'ייקה[11] אצטדיון קלינינגרד

רבע גמר[עריכת קוד מקור | עריכה]

תארִיך קבוצה מארחת תוצאה קבוצה אורחת אצטדיון
19 באפריל 2022 בלטיקה קלינינגרד 1:1 (5:4 בפנדלים) דינמו מוסקבה אצטדיון קלינינגרד
20 באפריל 2022 יניסיי קרסנויארסק 1:3 רובין קאזאן האצטדיון המרכזי בקרסנויארסק
20 באפריל 2022 אלניה ולדיקווקז 2:2 (5:6 בפנדלים) זניט סנקט פטרבורג אצטדיון סולטן בילימחאנוב בגרוזני
20 באפריל 2022 צסק"א מוסקבה 1:0 ספרטק מוסקבה VEB ארנה

חצי גמר[עריכת קוד מקור | עריכה]

ההגרלה לקביעת הזוגות נערכה ב-21 באפריל 2022 במשרדי התאחדות הכדורגל הרוסית במוסקבה.
תארִיך קבוצה מארחת תוצאה קבוצה אורחת אצטדיון
10 במאי 2022 דינמו מוסקבה 0:3 אלניה ולדיקווקז VTB ארנה
11 במאי 2022 ספרטק מוסקבה 0:3 יניסיי קרסנויארסק אוטקריטיה ארנה

משחק הגמר[עריכת קוד מקור | עריכה]

גמר גביע רוסיה 2022
אירוע גמר הגביע הרוסי בכדורגל, הדרבי הוותיק של מוסקבה
תאריך 29 במאי 2022
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

משחק גמר הגביע נערך ב-29 במאי 2022 בלוז'ניקי שבמוסקבה לעיני 73,000 צופים.

29 במאי 2019 דינמו 2-1 ספרטק לוז'ניקי, מוסקבה
   
מחזיקת הגביע לעונת 2021/2022
ספרטק מוסקבה
מוסקבהמוסקבה

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

  1. ^ 1 2 3 4 5 6 "РФС увеличит призовой фонд Бетсити Кубка России". Рейтинг Букмекеров (ברוסית). נבדק ב-2021-06-01.
  2. ^ "Бетсити - титульный партнер обновленного Кубка России по футболу". rfs.ru (ברוסית). 2020-08-13.
  3. ^ Разбираем новый Кубок России с двумя групповыми этапами
  4. ^ "РФС утвердил новый формат проведения Кубка России". tass.ru. טאס"ס. 2020-07-24.
  5. ^ "🏆 Кубок России-2021/22 🏁 1/256 финала | Второй дивизион России | ФНЛ-2 (ПФЛ-2021/22) | ВКонтакте". vk.com (ברוסית). נבדק ב-2021-07-07.
  6. ^ "Жеребьёвка 1/256 финала Бетсити Кубка России". rfs.ru (ברוסית). נבדק ב-2021-07-08.
  7. ^ Матч Кубка России отменен из-за вспышки коронавируса в одном из клубов
  8. ^ "«Сатурн» стартует в Кубке России 28 июля". www.saturn-fc.ru. נבדק ב-2021-07-07.
  9. ^ "🏆 Кубок России-2021/22 ⚽ 1/256 финала | ПФЛ России-2021/22 | ВКонтакте". vk.com (ברוסית). נבדק ב-2021-07-06.
  10. ^ Рекорд Кубка России: 16-летний Пиняев оформил дубль
  11. ^ https://www.sport-express.ru/football/rus_cup/reviews/znamya-krylya-sovetov-0-10-legion-dinamo-ufa-1-1-penalti-0-2-obzor-matchey-kubka-rossii-22-sentyabrya-1838257/