רמי לוי תקשורת

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
רמי לוי שיווק השקמה תקשורת בע"מ
לוגו רמי לוי תקשורת
סוג: חברת תקשורת
שנת הקמה: 2011
משרד ראשי: רחוב האומן 15 ירושלים
מייסדים: רמי לוי
מוצרים עיקריים: שרותי טלפוניה סלולרים
אתר האינטרנט של "רמי לוי תקשורת"

רמי לוי שיווק השקמה תקשורת בע"מ המוכרת גם כרמי לוי תקשורת הינה חברת תקשורת המפעילה רשת סלולרית וירטואלית - במתווה MVNO. החברה היא חברת בת של רמי לוי שיווק השקמה, חברה ציבורית בשליטתו של איש העסקים רמי לוי.

החברה מספקת שירותי טלפון נייד באמצעות שימוש בתשתיות פיזיות קיימות של חברת פלאפון. החברה החלה את פעילותה בדצמבר 2011, הראשונה מבין סדרת חברות המפעילות רשת סלולרית וירטואלית. קידומות המספרים שהוקצו למנויים חדשים של הרשת הם: 055-66 ובשל מדיניות ניידות המספרים בישראל ניתן להעביר לרשת מספרים ששייכים לחברות אחרות.

המודל העסקי של החברה הוא רכישת מלאי גדול של דקות שיחה, מסרונים ונפחי גלישה סלולרית מחברת פלאפון במחיר נמוך, ומכירתם לצרכן במחיר גבוה מעט יותר מהמחיר אותו רכשה. החברה פועלת במתכונת לפיה הלקוח משלם תשלום חודשי בסיסי ותשלום על פי צריכה של דקות ומסרונים. בנוסף, משווקת החברה טלפונים סלולריים, אך מתקיימת הפרדה מוחלטת בין התשלום עבור המכשיר לתשלום עבור צריכת שירותים בפועל.

פעילות החברה מתבססת על רשת המרכולים הקיימת של רמי לוי, "רמי לוי שיווק השקמה", ואצל משווקים הפועלים מטעמה. וכן, היא מקיימת שיתוף פעולה עם מספר חברות, בהם רשת חנויות המחשב אייבורי, שניתן להצטרף לשירותי החברה בסניפיה.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]