שיחה:ברוך מרזל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

פתיח מוטה[עריכת קוד מקור]

בהשוואה לערכים מקבילים, לא מתאים לציין בפתיח את המעצר-בית וההרשעה בפלילים. ראו:
מוחמד ברכה, מרדכי אליהו, דב שילנסקי, יוסף בא-גד,אביגדור ליברמן, נעמי בלומנטל, יעל לוטן, עמרם בלוי, ישראל אריאל,שמואל פלאטו-שרון, צ'רלי ביטון,יעקב כץ (כצל'ה), לטיף דורי, אורי דייוויס, עבדאללה נימר דרוויש, נתן ילין-מור, אייבי נתן, ראאד סלאח ועוד ועוד לאינספור. --בן נחום - שיחה 10:09, 30 בינואר 2015 (IST)

ההשוואה אינה טובה כי המאסרים וההתנגשות עם המשטרה מאפיינים את הרזומה של מר מרזל. מבחינה זו עדיף להשוות עם איתמר בן גביר ועזרא נאווי. גילגמש שיחה 10:18, 30 בינואר 2015 (IST)
ההשוואה של גילגמש לכאו' שלא במקומה. נאווי ישב בכלא, וכל קיומו של הערך מבוסס על ההרשעות שלו! נגד בן גביר הוגשו 50 כתבי אישום(!) דבר שאיך לו אח ורע, אז ודאי שזה הוזכר בפתיח.
במידה ויוחלט להשאיר את הפתיח, אני אפעל בכל הכלים הויקיפדים (כולל פתיחת הצבעת מחלוקת), ליצור נורמה אחידה בכל הערכים הנ"ל. נתחיל מהערך על מוחמד ברכה! בן נחום - שיחה 10:24, 30 בינואר 2015 (IST)
לפי מקור זה מ-2003, היו למרזל עד אז 27 (!) הרשעות קודמות. מדובר בעבריין סדרתי. 15:34, 1 בפברואר 2015 (IST)
אני צריך ללמוד את החומר בעיון. --בן נחום - שיחה 15:47, 1 בפברואר 2015 (IST)

שלום[עריכת קוד מקור]

על סמך איזה מסמכים אתם כותבים שהורשע בפלילים אילו היה מורשע בפלילים הוא לא היה יכול להיות מועמד לחבר לכנסת ואיתמר בן גביר מעולם לא הורשע בפלילים הכל היו תיקי זיכוי למעט כמה תיקים חסרי משמעות שהיה נער או ילד ואגב במידה וברוך יבחר לכנסת אתם תצטרכו להשמיט את הביטוי ימין רדיקל מכיון שהמדיניות בוויקיפדיה היא שחברי כנסת אינם מצוינים כאנשי ימין או שמאל אני מחכה בקוצר רוח להשמטת הביטוי ימין רדיקל ברגע הבחרו לכנסת נ.ב זה שקוף שעורך הערך מנסה להבליט את אישיותו כשלילית ואינו מביא את דברים חיובים אבל זה וויקפדיה בל נשכח שזאת אינה מערכת אינציקלופדיה בעלת אופי מקצוע

גם אריה דרעי לא הורשע בפלילים? נרו יאירשיחה • ט"ו בשבט ה'תשע"ה • 00:25, 4 בפברואר 2015 (IST)

תאריך לידה שלו[עריכת קוד מקור]

אין מקור לכך באינטרנט התקשרתי אליו והוא אמר לי.--שעה טובה - שיחה 15:03, 22 ביולי 2015 (IDT)

טוב אם אמר אז אמר. גילגמש שיחה 16:44, 22 ביולי 2015 (IDT)

פרנסה[עריכת קוד מקור]

על פי הדף מרזל הוא פולטיקאי וכן אב לתשעה ילדים. כפולטיקאי ח"כ הוא מעולם לא היה, להאכיל את הילדים צריך, אז ממה מתפרנס מרזל?