שיחת משתמשת:Chen s.b.p

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Chen s.b.p, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 10:02, 14 באוגוסט 2014 (IDT)

קובץ:Sam - 6.2008.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg

שלום לך, העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:51, 15 באוגוסט 2014 (IDT)

שלום, תודה רבה לגבי הערתך. פניתי לבעל התמונה לאישור ואני ממתינה לו. שבוע טוב. Chen s.b.p (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
העברתי את תשובתך לכאן במקום בו השיחה החלה. כשפונים למישהו בדף שיחתו בנושא חדש יש לפתוח פקה חדשה באמצעות לשונית פסקה חדשה בראש הדף
בנוסף שלום Chen s.b.p. נהוג בדפי השיחה, בסיום כתיבת הטקסט לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה
החתימה מציגה ומקשרת באופן אוטומטי לדף המשתמש והשיחה שלך וכן מציגה את התאריך והשעה של שמירת דף השיחה. --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 03:38, 17 באוגוסט 2014 (IDT)

העברה מהחממה[עריכת קוד מקור]

שלום, אני זקוקה לעזרה בהעלאה של ערך חדש כבר הרבה זמן, ואין לי למי לפנות...אשמח מאוד לעזרה.

שלום, כתבתי לפני כמה שבועות ערך שנקרא: משתמשת:Chen s.b.p/פרופ' שמואל (סאם) ליימן-ווילציג. כרגע לפי מה שהבנתי זה נמצא בערכים חדשים ולא עבר למרחב הראשי. כבר שלחתי זכויות יוצרים לתמונה, וכל מה שהבנתי שצריך, אבל הערך לא עברלמרחב הראשי ואני לא מוצאת כיצד ניתן להעביר אותו. בנוסף, לא הצלחתי לשנות את שם הערך כך שהשם שלי יורד ויישאר רק: פרופ' שמואל (סאם) ליימן-ווילציג. אשמח מאוד לעזרה. תודה רבה. משתמשת:Chen s.b.p (שיחה | תרומות | מונה) שכחה לחתום

שלום חן, שימי לב להערות של המשתמש גארפילד על הערך, בדף השיחה שלו - שיחת משתמשת:Chen s.b.p/פרופ' שמואל (סאם) ליימן-ווילציג. אשמח לסייע בכל שאלה. בהצלחה! Ravit - שיחה 13:38, 6 בנובמבר 2014 (IST)

סיוע בהעלאת ערך למרחב הראשי[עריכת קוד מקור]

שלום רב, תיקנתי וערכתי את הערך Chen s.b.p/פרופ' שמואל (סאם) ליימן-ווילציג, על פי ההסברים שניתנו לי. אשמח לסיוע על מנת שאוכל להעלות את הערך למרחב הראשי. תודה רבה. chen s.b.p.

העברתי את הערך למרחב הציבורי, שמו בישראל (בהתאם למקובל בבחירת שמות לערכים) שמואל ליימן-ווילציג, מזל טוב. הוא עדיין זקוק לשיפורים אבל בהחלט סביר. יום נפלא. ביקורת - שיחה 12:35, 24 בפברואר 2015 (IST)
תודה רבה על הסיוע ביקורת Face-smile.svg. חן, שתי הערות לי אליך:
  1. אנא הקפידי לחתום בסוף דבריך בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה..
  2. אנא המשיכי לעבוד על הערך לפי ההערות. במידה ולא ברור לך מה עוד יש לבצע, כתבי בדף השיחה של הערך, ונמשיך את השיחה שם. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 15:01, 24 בפברואר 2015 (IST)

תודה רבה רבה! chen s.b.p[עריכת קוד מקור]

תודה רבה רבה! chen s.b.p

פרופ' אזי לב-און[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Chen s.b.p,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "פרופ' אזי לב-און" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Chen s.b.p/‏פרופ' אזי לב-און". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:43, 19 בינואר 2018 (IST)

אשמח לעזרה[עריכת קוד מקור]

שלום, אשמח לדעת כיצד אפשר לשנות את שם הערך משמי (בטעות) לפרופ' אילן תמיר, מושא הערך. תודה רבה! Chen s.b.p - שיחה 17:42, 31 ביולי 2019 (IDT)

באיזה ערך מדובר? אם אתה מתכוון לדף המשתמש שלך - זהו לא ערך. אמירושיחה 17:43, 31 ביולי 2019 (IDT)

הערך נקרא כרגע "שיחת משתמשת:Chen s.b.p" אך אני רוצה לשנות את שמו ל"פרופ' אילן תמיר". תודה! Chen s.b.p - שיחה 17:44, 31 ביולי 2019 (IDT)

לפי שיחה:אילן תמיר הערך נמחק כי לא הובהרה חשיבות אנציקלופדית. קודם כל פתחי דיון והסבירי למה לדעתך חל שינוי בנסיבות וכעת יש חשיבות אנציקלופדית. הפני שם לטקסט שכתבת כדי שיוכלו להתרשם מהערך. אמירושיחה 17:47, 31 ביולי 2019 (IDT)
כיוון שלא כותבים ערכים בדף המשתמש עצמו, העברתי את הטיוטה לכאן: משתמשת:Chen s.b.p/אילן תמיר. Dovno - שיחה 21:21, 1 באוגוסט 2019 (IDT)
בנוסף, שימי לב שהתמונה עומדת להימחק מוויקישיתוף בשל הפרת זכויות יוצרים, אלא אם יועבר אישור שימוש בתמונה. Dovno - שיחה 21:23, 1 באוגוסט 2019 (IDT)

אשמח אם תוכלו להסביר לי כיצד להעביר אישור לתמונה וכן אשמח שתסבירו לי מה עליי לעשות על מנת שהערך יאושר. תודה רבה Chen s.b.p - שיחה 14:44, 8 באוגוסט 2019 (IDT)

אישור לשימוש בתמונה מבעלי הזכויות בה יש להעביר לפי ההנחיות המדוייקות שבדף ויקיפדיה:OTRS. לגבי הערך, נראה שכרגע אין הסכמה רחבה לשחזור בדיון שבדף השיחה. שם המקום לדון בכך. Dovno - שיחה 15:23, 8 באוגוסט 2019 (IDT)
שימי לב בבקשה גם להסברים ולאזהרות שנרשמו בדף המשתמש שלך בוויקישיתוף. Dovno - שיחה 15:27, 8 באוגוסט 2019 (IDT)

טיוטה פרטית[עריכת קוד מקור]

שלום. כפי שכבר הוסבר בעבר, לא כותבים ערכים בדף המשתמש עצמו. העברתי את הטיוטה החדשה שלך לדף משתמשת:Chen s.b.p/אילן תמיר2, שם היא יושבת לצד הטיוטה הקודמת שלך משתמשת:Chen s.b.p/אילן תמיר. תוכלי לבקש מהמפעילים למחוק את הטיוטה שאינך צריכה יותר מבין שתי אלו. בברכה, Dovno - שיחה 10:15, 11 בספטמבר 2019 (IDT)

תודה רבה לך וסליחה. ניתן למחוק את הטיוטה הקודמת ולהשאיר רק את זו החדשה. הרבה השתנה כאן מאז שהייתי מעדכנת ערכים כנערה לפני 15 שנה :) Chen s.b.p - שיחה 10:18, 11 בספטמבר 2019 (IDT)

פניות מרובות למשתמשים/גיוס[עריכת קוד מקור]

שלום. לא נהוג לפנות כאן למשתמשים כדי שיצביעו בעד או נגד שחזור ערך. ניתן לנסח פנייה נייטרלית בלוח המודעות. שנה טובה, דגש חזק - שיחה 12:08, 4 באוקטובר 2019 (IDT)