שיחת משתמש:יהודית גרעין-כל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, יהודית גרעין-כל, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

Shai-WMIL - שיחה 15:25, 19 ביוני 2019 (IDT)

שלום יהודית[עריכת קוד מקור]

מה דעתך על הערך לשון חז"ל נראה לי מעניין Ruchka43 - שיחה

שלום לך רחל
הנושא פחות מעניין אותי היום אך יש לי ידע עליו.
יהודית גרעין-כל - שיחה 12:45, 20 ביוני 2019 (IDT)

תמונות של כריכות ספרים[עריכת קוד מקור]

שלום, העלית תמונות של כריכות ספריה של אירית ר. קופר לוויקישיתוף ברשיון המייחס לך את העבודה (own work), רשיון זה מתאים רק אם את יצרת את הכריכות. אם לא, אינך בעלת זכויות היוצרים ואינך רשאית להעלותם, יש להניח שהם ימחקו. כריכות ספרים ניתן להעלות רק לשרת הוויקיפדיה העברית ברשיון "שימוש הוגן". ראי ויקיפדיה:רישוי תמונות/שימוש הוגן. בהצלחה. שנילי - שיחה 12:32, 28 ביוני 2019 (IDT)

שרה ברקאן סילברמן[עריכת קוד מקור]

תודה רבה לך על כתיבת הערך. אולם, בוויקיפדיה לא נהוג לפרסם סיפורים קצרים או שירים במסגרת ערכים - ולכן, חוששני שיש צורך להסיר אותם מהערך הנ"ל. Alon112 - שיחה 12:59, 5 באוקטובר 2019 (IDT)

אלון היקר בדף בערך "שרה ברקאן סילברמן" הוספתי שיר אחד מתורגם לעברית כיוון שקוראי העברית אינם מכירים את המשוררת כלל והיא כתבה בעיקר באידיש. הסיפור הקצר הוא סיפור אוטוביוגרפי וראוי לפרסום מאותה סיבה שפרסמתי את השיר קוראי העברית אינם מכירים אותה ואין יצירות שלה המפורסמות בעברית. מבקשת לא להסיר את היצירות הללו.יהודית גרעין-כל - שיחה 13:12, 5 באוקטובר 2019 (IDT)
שלום יהודית. בוויקיפדיה נהוג להמשיך דיון במקום בו החל ועל כן העברתי את דברייך לכאן. אני מקבל את רצונך לפרסם את השיר ואת הסיפור הקצר ואני מבין לליבך, אך שוב, כאמור, בוויקיפדיה אנחנו לא מפרסמים פריטים כאלו, במיוחד לא בשלמותם במסגרת ערכים. ויקיפדיה איננה ארכיון ועל אף הצער שבדבר, את התוכן נהיה חייבים להסיר מן הערך. ניתן לקשר אליהם באופן חיצוני אם הם קיימים באינטרנט או להעבירם אל דף המשתמש שלך. ראי דוגמא למשל בערכים על המשוררות צרויה להב, ירדנה הדס או גיטל מישקובסקי - לא קיימים שירים או סיפורים של המשוררות. גם אם הקוראים אינם מכירים אותה, זה לא אומר שיש הצדקה לפרסום השיר או הסיפור. שוב תודה על כתיבת הערך, Alon112 - שיחה 13:28, 5 באוקטובר 2019 (IDT)

לגבי קובץ:פורטרט רפי.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה שרישיונה הוא, על-פי הגדרתך, "שימוש הוגן", למרות שעל פי כללי ויקיפדיה העברית, התמונה לא יכולה להיות מוצגת בסטטוס זה. ניתן לעשות בה שימוש במיזם רק אם היא תמונה חופשית. לפיכך, אם התמונה אכן מתאימה להגדרה "חופשית", יש לתקן את הרישיון שנלווה לתמונה ולהחליפו ברישיון חופשי.
אם אינך בעל זכויות היוצרים, יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן להמשיך את השיחה כאן, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, Ldorfmanשיחה 11:38, 29 באוקטובר 2019 (IST)

רפי רמון[עריכת קוד מקור]

שלום יהודית

אני מציע לך לכתוב קודם את הערך על אגריטך. כך ייקל עלייך להבהיר את חשיבותו של רפי. בינתיים מציע להעביר את הערך על רפי למרחב המשתמש שלך. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 21:53, 29 באוקטובר 2019 (IST)

העלאת קובץ לוויקישיתוף[עריכת קוד מקור]

לא נהוג ליצור ערך שכזה. אם את/ה רוצה להעביר לויקישיתוף, אני ממליץ לקרוא את ויקיפדיה:העלאת קובץ לשרת Euro know - שיחה 13:27, 2 בנובמבר 2019 (IST)

כתיבה בתשלום?[עריכת קוד מקור]

שלום רב. האם קיבלת אי פעם תשלום עבור כתיבה בויקיפדיה, או תשלום ממישהו שכתבת עליו בויקיפדיה, או מבני משפחתו? נרו יאירשיחה • ז' בחשוון ה'תש"ף • 10:32, 5 בנובמבר 2019 (IST)

תודה על השאלה אינני מקבלת תשלום עבור כתיבת ערכים בוויקיפדיה, אני בהחלט רואה בכך שליחות. לפני כמה חודשים השתתפתי בקורס גמלאים, של וויקימדיה, כדי ללמוד מה צריך לעשות כדי לערוך ערכים. נמצאים כבר שני ערכים שיצרתי בוויקיפדיה כמה חודשים. על הערך הזה של רפי רמון עבדתי הרבה. לא קיבלתי תשלום על העבודה הזו ולא על אחרות בוויקיפדיה ואין לי כוונה לערוך ערכים בתשלום. בדף שלי תוכל למצוא הרבה פרטים עלי. רבים באינטרנט כותבים בשמות קוד ולא מזדהים בשמם המלא. אני בניגוד לאחרים מזוהה בשמי המלא ולא מסתתרת גם בעבודותיי באינטרנט.יהודית גרעין-כל - שיחה 10:59, 5 בנובמבר 2019 (IST)
היי,
רבים הם העורכים ה'טריים' שעוזבים אחרי שערך שהם עמלו עליו רבות נמחק (פעמים רבות כתיבת ערך ספציפי הוא הטריגר לרישום לאתר), בכדי למנוע עגמת נפש, המלצתי לך, להיוועץ עם משתמש ותיק המונח בתחום (למשל משתמש:Lostam) לפני כתיבת ערכים, בהצלחה. חסר תקנה :-)שיחה • ז' בחשוון ה'תש"ף • 11:51, 5 בנובמבר 2019 (IST)
ועוד דבר קטן, במידה ולא יהיה רוב להשארת הערך, תוכלי לבקש שיעבירו לך אותו למרחב המשתמש, תעבדי עליו ותשפרי אותו (ואולי גם תכתבי ערך על התערוכה), ואולי בעתיד תוכלי להעלותו חזרה. חסר תקנה :-)שיחה • ז' בחשוון ה'תש"ף • 12:12, 5 בנובמבר 2019 (IST)
תודה על התשובה יהודית. אני ממליץ לכותבים בויקיפדיה לא להתמקד בערכים על אנשים חיים או שצאצאיהם הקרובים חיים היום, כאשר חשיבות אותם אנשים אינה מובנת מאליה. כתיבת ערכים כאלה מגיעה בדרך כלל לדיוני חשיבות ולהצבעות מחיקה. יש אצלנו מאות אלפי ערכים גם בנושאים אחרים. אם את בוחרת בכל זאת לכתוב ערכים מעין אלה, אני מבקש שתקפידי על נייטרליות. אינך נציגה של האדם או המשפחה, הערך אינו אמור להדגיש צדדים חיוביים, כמו שלא מדגישים צדדים שליליים. שניהם צריכים להיזכר באופן מידתי ומאוזן. שוב תודה. נרו יאירשיחה • ז' בחשוון ה'תש"ף • 12:31, 5 בנובמבר 2019 (IST)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

שלום יהודית.

רציתי להביא לתשומת לבך שיש לך זכות הצבעה לכל הצבעה בויקיפדיה. וזה כולל בערכים שאת כתבת בעצמך.
אמנם אין נהוג לקרוא לאנשים להצביע בדפי שיחתם, ברם אני כותב לך זאת כעת מאחר וניתן להתבלבל עם הכלל האומר - שכותב ערך אינו נספר במנמקי חשיבות בדיון חשיבות עליו, ולכן יש שיטעו לחשוב שאולי זה נכון גם לגבי הצבעה. אז כאמור ברשותך אני מביא לתשומת לבך שאת רשאית להשתתף גם בהצבעה על ערכים שכתבת, באם רצונך בכך. ואת כבר עומדת בתנאים הדרושים מבחינת ותק וכיו"ב, תודה ובהצלחה. מי-נהר - שיחה 17:17, 7 בנובמבר 2019 (IST)