שיחת משתמש:82.81.81.218

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

  שמות נשיאי טורקיה[עריכת קוד מקור]

  שלום לך,
  משטרח מישהו וכתב את שמותיהם גם בטורקית, אני לא רואה בעיה בכך. שיישארו. זה רק תורם לקורא, ומעשיר את הערך. אלדדשיחה 18:32, 17 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  זו המדיניות המקובלת בוויקיפדיה בעברית. הבעיה היא שזה מסרבל את הערך. לפי מה שאתה מציע, בכל ערך נוסיף בסוגריים כל שם בשפת המקור. זה רק יעמיס על הערכים. לכן רק בפסקת הפתיחה כותבים את השם בשפת המקור. מי שרוצה לדעת מה השם בשפת המקור יגש לערך הרלוונטי. אגב, "תק'" שוּנה ל"תקופה", כדי שיהיה ברור יותר. למה את השינוי הזה היה צריך לבטל?
  לא הצעתי זאת. מה שכתבתי היה שאם כבר מישהו טרח, והוסיף את השמות לצד כל שם בטבלה – מדוע למנוע את המידע מקוראי הערך? אוסיף ואומר שיש טעם רב במה שנכתב שם, בטבלה. ראשית, לא על כל הנשיאים נכתבו ערכים. אז כאשר לצד נשיא ששמו באדום נכתב שמו בטורקית, זה עשוי לסייע לקורא. שנית, טורקית היא שפה מעט בעייתית עבור הקורא, ולא תמיד מה שנכתב כשם הנשיא נראה ברור והקורא יודע במה מדובר. כשרואים את הכתיב באותיות לטיניות לצד השם, אני בהחלט רואה בכך מורה נבוכים. ואחרון אחרון חביב - מישהו טרח ועשה זאת בערך הנוכחי. אני לא יודע אם מישהו יטרח ויעשה זאת גם בערכים אחרים. אם כן, אשמח מאוד. אבל אם מישהו כבר טרח, חבל לבטל כך את עבודתו.
  אני מציע להסיר עריכות במקרה שהן פוגמות בערך או שותלות בו שגיאות. במקרה הנוכחי הקורא אך נשכר מן התוספת הזאת. אלדדשיחה 00:49, 18 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]
  ולבסוף, לשאלתך בסיפא – לא יודע אם שמת לב, אבל הוספתי את התיקון שהוספת בתחילת הערך, בטורקית וכן נקודתיים. חיפשתי לתקן גם את תק' לתקופה, אבל לא ראיתי היכן כתוב תק'. אתה מוזמן להוסיף גם את התיקון הזה. לא הייתה לי ברירה אלא לשחזר באופן גורף, ולא שם שם, ולכן גם התיקונים הנוספים שעשית שם שוחזרו. ניסיתי להחזיר אותם בעצמי, אבל בתיקון הספציפי הזה – פספסתי. אנא השלם אותו. אלדדשיחה 00:51, 18 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]
  השלמתי עכשיו בערך גם את התיקון של תק' ל-תקופת. תודה על התזכורת שלך. אלדדשיחה 00:55, 18 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]
  אוקיי, אני מבין. לשיטתי, זה מעמיס על הערך, אבל אני מקבל את הדברים. אדרש ברשותך רק לעניין אחד: "לא על כל הנשיאים נכתבו ערכים. אז כאשר לצד נשיא ששמו באדום נכתב שמו בטורקית, זה עשוי לסייע לקורא" – שני הנשיאים שלגביהם לא נכתב ערך, במקרה של שניהם השארתי את השם בשפת המקור, וכך גם כתבתי בתקציר העריכה שלי ("יש צורך להביא את השם בשפת המקור רק כאשר אין ערך בעברית"). 01:26, 18 ביולי 2016 (IDT)
  אוקיי, את זה גם אני מקבל. אבל, כפי שכתבתי, אם מישהו כבר עשה עבודה, וזו תורמת לערך, חבל להשליך אותה לטמיון. אלדדשיחה 01:48, 18 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]
  דרך אגב, בזכות העובדה שאותו עורך הוסיף את שמות כל הנשיאים במקור, גיליתי כמה שמות שאולי ארצה להעביר לכתיב עברי ברור יותר. אבל זה יידחה מעט, בגלל סדרי העדיפויות הנוכחיים. אלדדשיחה 01:50, 18 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  נ"ב:[עריכת קוד מקור]

  כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
  נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, אלדדשיחה 01:01, 18 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  האמת היא שכל זה תקף גם אם אתה משתמש בכתובת אנונימית, כי אז אפשר לראות מתי חתמת (נוספים התאריך והשעה לחתימתך). אלדדשיחה 01:01, 18 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]
  תודה, 01:26, 18 ביולי 2016 (IDT)

  גיבורים (סדרת טלוויזיה ישראלית)[עריכת קוד מקור]

  Kindness Barnstar Hires.png
  תודה לך על תרומתך לערך גיבורים (סדרת טלוויזיה ישראלית), אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות. הרשמה תקל עלינו את השיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

  בברכה, אור/Dororשיחה • 14:56, 24 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  תודה! (: 14:58, 24 ביולי 2016 (IDT)

  אתה מוזמן להצטרף לנבחרת...[עריכת קוד מקור]

  Tournesol.png
  שלום,

  תודה על תרומתכם הניכרת לאתר ויקיפדיה. עבודה משותפת על הערכים דורשת תקשורת, ויהיה זה קל ונוח יותר לעורכים האחרים לתקשר עמכם אם תירשמו לאתר. ההרשמה אינה עולה דבר, ולא מצריכה ויתור על האנונימיות. הסבר מפורט יותר לסיבות להירשם מופיע בדף ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?.

  גם אחרי שתירשמו תוכלו, אם תבחרו, להמשיך לערוך גם כאנונימים ("מחוץ לחשבון").

  ההרשמה, או "חשבון המשתמש", משותפים לכל אתרי קרן ויקימדיה (מיוחד:אתרי ויקימדיה), כגון ויקיטקסט או ויקימסע בעברית, ויקיפדיה באנגלית, ויקימילון בגאורגית, וכן הלאה.

  כדי להירשם, היכנסו לדף ההרשמה.

  בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 18:16, 28 ביולי 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  בוטל[עריכת קוד מקור]

  בוטל

  שלום,

  תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף אתלט השנה בעולם. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
  בברכה, Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 15:41, 18 באוגוסט 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  אשמח להסבר פחות נוסחתי, וענייני יותר. כזה שמתייחס ממש לתוכן העריכה עצמה. ולא: "הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה". 15:43, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
  ר' תיקון שלי. Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 15:48, 18 באוגוסט 2016 (IDT)תגובה[תגובה]
  ראיתי את התיקון. אי לכך לא היה מוצדק לבטל את העריכה שלי, אלא רק לתקנהּ. מה גם שהמצב אחרי העריכה שלי היה טוב יותר מאשר לפניה. 16:36, 18 באוגוסט 2016 (IDT)

  בטר פלייס[עריכת קוד מקור]

  Kindness Barnstar Hires.png
  תודה לך על תרומתך לערך בטר פלייס, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

  בברכה, ‏ Amitayzl - שיחה 18:40, 30 באוגוסט 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  יושינורי אושומי[עריכת קוד מקור]

  Kindness Barnstar Hires.png
  תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

  בברכה, ‏ Amitayzl - שיחה 02:00, 4 באוקטובר 2016 (IDT)תגובה[תגובה]

  תודה (: 02:59, 4 באוקטובר 2016 (IDT)

  עריכתך ברשות הפלסטינית[עריכת קוד מקור]

  על סמך מה ביצעת את העריכה הזאת והיכן המקור לכך שאבו מאזן כבר לא יו"ר הרשות? DimaLevin - שיחה 01:09, 5 בינואר 2017 (IST)תגובה[תגובה]

  גם אני מצטרף לשאלתו של דימה. אלדדשיחה 01:38, 5 בינואר 2017 (IST)תגובה[תגובה]
  עדיין לא הסברת את פשר השינוי לעיל, שנראה כהשחתה. אלדדשיחה 08:28, 17 בפברואר 2017 (IST)תגובה[תגובה]

  אולי תרצה להירשם לוויקיפדיה? Face-smile.svg[עריכת קוד מקור]

  נו, בכל זאת?
  תרומתך לערכים שונים ניכרת. בתור משתמש רשום תוכל ליהנות מיתרונות רבים שאין לך כמשתמש אנונימי. נשמח אם תירשם. אלדדשיחה 08:26, 17 בפברואר 2017 (IST)תגובה[תגובה]

  הזמנה[עריכת קוד מקור]

  Tournesol.png
  שלום,

  תודה על תרומתכם הניכרת לאתר ויקיפדיה. עבודה משותפת על הערכים דורשת תקשורת, ויהיה זה קל ונוח יותר לעורכים האחרים לתקשר עמכם אם תירשמו לאתר. ההרשמה אינה עולה דבר, ולא מצריכה ויתור על האנונימיות. הסבר מפורט יותר לסיבות להירשם מופיע בדף ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?.

  גם אחרי שתירשמו תוכלו, אם תבחרו, להמשיך לערוך גם כאנונימים ("מחוץ לחשבון").

  ההרשמה, או "חשבון המשתמש", משותפים לכל אתרי קרן ויקימדיה (מיוחד:אתרי ויקימדיה), כגון ויקיטקסט או ויקימסע בעברית, ויקיפדיה באנגלית, ויקימילון בגאורגית, וכן הלאה.

  כדי להירשם, היכנסו לדף ההרשמה.

  בברכה, רפאל גורי Rafael Guri - שיחה 06:37, 5 במרץ 2017 (IST)תגובה[תגובה]

  דוד מלול[עריכת קוד מקור]

  Oxygen480-categories-applications-education-science.svg
  ברוך בואך לוויקיפדיה.

  כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף דוד מלול מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. ניסויים, השחתות, הבלים, שגיאות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

  כדי ללמוד יותר על האתר כדאי לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בדפי העזרה הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

  תודה, בברכה: eli - שיחה 22:21, 14 במרץ 2017 (IST)תגובה[תגובה]

  תודה על העריכות האחרונות[עריכת קוד מקור]

  Kindness Barnstar Hires.png
  תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות. הרשמה תקל עלינו את השיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

  בברכה, ‏DGtal‏ - שיחה 12:19, 15 ביוני 2017 (IDT)תגובה[תגובה]

  שאלה[עריכת קוד מקור]

  שלום, ותודה רבה בנוגע לשיפור שעשית לערך על הבחירות לכנסת העשרים ואחת! האם יש לך קישור לכתבה בנוגע לפריימריז שהיה בליכוד? אם כן, תוכל לשלוח אותו בבקשה? כובש המלפפונים - שיחה 20:49, 16 ביולי 2017 (IDT)תגובה[תגובה]

  זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

  IP lookupDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה