שיחת משתמש:ANAELIAZOR

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ANAELIAZOR,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "חווה אוטרקית" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ANAELIAZOR/‏חווה אוטרקית". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! איתי פ.שיחה 21:27, 23 במרץ 2020 (IST)

האם הטיוטה נשמרת באופן אוטומטי? כיצד שומרים טיוטה?[עריכת קוד מקור]

הסיבה שפרסמתי את הערך היא שפחדתי שהשינויים שביצעתי יימחקו. לא מצאתי דרך לשמור טיוטה או לוודא שהטיוטה נשמרת באופן אוטומטי.

מה אתה יכול להגיד לי בעניין?

2. כאשר הדף יהיה מוכן - אני פשוט צריך ללחוץ על פרסם? 3. ראיתי שיש ערכים שנקראים קצרמטר וכדו' שפשוט מבקשים מהמשתמשים לערוך את הערך... למה לא עשית את זה בערך הנ"ל? ANAELIAZOR - שיחה 21:37, 23 במרץ 2020 (IST)

אלה (מיתולוגיה)[עריכת קוד מקור]

Derecho.svg
בוויקיפדיה אנו מקפידים על כתיבה אנציקלופדית ונייטרלית בערכים. מאחר שהעריכה שביצעת  בדף אלה (מיתולוגיה) אינה תואמת את הקווים המנחים שלנו בסוגיה זו, היא בוטלה. לנוחותך קישור למדיניות ויקיפדיה בנושא זה. כמו כן, קיים מדריך לכתיבה נייטרלית. אם לדעתך העריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.

בברכה,

הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 19:08, 17 באפריל 2020 (IDT)

היי, העריכה שלך לא נייטרלית כלל וגורסת כי האל הוא דמות זכר בלבד ולכן בוטלה. בויקיפדיה יש לשמור על נייטרליות. הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 19:09, 17 באפריל 2020 (IDT)

תגובת ANAELIAZOR:
אחי היקר - המושג זכר ונקבה הוא עניין מאוד מרור וזה בערך כמו להגיד שאחד ועוד אחד זה שתיים - ולכן אם יש מישהו שסובר ש1 ועוד 1 זה 3 אז ניתן לתת לו מקום להביע את סברתו אך עם זאת עלינו לדעת גם להוכיח שהוא טועה.

וכאמור כיוון שזכר משמעותו העיקרי הוא שהוא מעביר ממנו את הנוזל העוברי אל תוך האישה שמקבלת ואצלה מתפתח העובר - לכן על אותו משקל זכר הוא עניין שנותן ונקבה מלשון נקב שמקבלת - וכאמור מכיוון שנימקתי את הדברים והסברתי מדוע זה שגוי לחשוב שהאל הוא נקבה - לכן לא היה מקום למחוק את דברי - אלא ולכל היותר לדייק אותם - או לנהל איתי דיון בעניין. יש מקרים שנטראליות שייכת בהם - אבל יש דברים מוכחים שבהם נטראליות נתפסת כחוסר ידע. וכאינציקלופדיה מטרתה של ויקיפדיה הוא להעשיר את הידע ולהוציא את המקוראים מספקות וקונפליקטים -לכן אם אתה מבין את הדברים וכעט ברור לך שאתה לא יכול להוכיח אחרת אז אני מבקש שתחזיר את התוכן כיאות, אך אם אתה סבור כי ביכולתך להוכיח ששייך בראשית לעשייה כאמור הוא האל [הבורא \ מקור הרעיונות] אם תוכל להוכיח שתופש בו גם בחינת קיבול כנקבה אז יהיה מקום לתקן את הדברים שאמרנו - כמובן תוך צירוף הנימוקים - אחרת כאמור יש להשאיר את התוכן ולא למחוק אותו כי הוא שופך אור על הנושא שגם כך רבים תמהים עליו כי הוא נראה עמום ובלתי מובן.

אנשים לא יכולים לראות את האל בעצמו ולכן הנושא הזה עמום - אבל כיוון שניכר מעשיו כי רק ישות אלוהית שנמצאת מחוץ למציאות - יכולה להיות הסבר לתופעת הטבע שלפני כל אחד היה מי שקדם לו כדוגמתו - לכן עם כל זאת שלא ניתן לראות אותו עדיין ניתן לדעת ממעשיו פרטים עליו. הבנת? ANAELIAZOR - שיחה 19:26, 17 באפריל 2020 (IDT)

עכשיו קראתי על כתיבה נטראלית ומצאתי כי עשיתי זאת כבר באופן טבעי - הצגתי את כל הטענות של שני הצדדים אבל יחד עם זאת הטענה הצודקת נשמעת חזקה יותר כי האמת מנצחת..

כאחד שדוגל בכתיבה ניטראלית עליך - לקתת מקום גם לטענותי שהרי לא ניתן להתעלם מהם כי הם מאוד הגיוניים. ANAELIAZOR - שיחה 19:32, 17 באפריל 2020 (IDT)

ANAELIAZOR, דעתי / דעתך לא חשובה כאן וזה מה שאתה לא מבין. אתה לא אמור להביא נימוקים משלך לטענה, כי אז מדובר במחקר מקורי משלך. המידע בויקיפדיה צריך להיות מבוסס על מקורות ואסמכתאות, אתה לא צריך להוכיח כאן משהו. בפעם הבאה צרף מקורות ואז נראה. שבת שלום, הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 19:50, 17 באפריל 2020 (IDT)
תשובת ANAELIAZOR:

אכן דעתי או דעתך לא משנה - וצריך הוכחות ולכן נתתי הוכחות לדברי - הוכחות מוחשיות ישירות מחוקי הטבע - אין צורך במחקרים או חיפוש בכתובים - הסברתי בצורה ישירה את הלוגיקה כאן. לכן אין מקום להתעלם מטענותי - ובפרט שגגם אתה לא נתת שום בסימוכין לדבריך. לכן אאלץ להחזיר את הדברים שיהיו כתקנם אתן מקום גם לטענות האמונות שיש בעולם ביחס לאלה - כאמור אין לי בעיה שיש מאמינים אחרת כיוון שניתן להוכיח להם שבנקודה הזו הם טועים - וכיוון ש הדף הוא אינציקלופדי ואמור לתת מידע אמין אנו מוכרחים לצרף הוכחות לוגיות במידה ואמונה מסויימת היא שגויה.. ANAELIAZOR - שיחה 19:57, 17 באפריל 2020 (IDT)

ANAELIAZOR: עדכנתי את הערך - תוך התחשבות מוחלטת בסרות המאמינים - השארתי את כל האמונות שכתבת כמעט באותו ניסוח, אשמח לשמוע מה דעתך.. אני עוקב אחרי שינויים בערך הזה - ולכן אם יש לך עדיין דיוקי הגייה אתה יכול לעשות רק שאם הם יהיו בעייתיים אני אסביר לך כאן למה הם בעייתיים ונחשוב ביחד :) כל טוב ותודה על ההערה בזכותך הערך עכשיו הרבה יותר קביל - כלומר יותר מגזרים יוכלו להכיל את הנתונים בערך הזה. ANAELIAZOR - שיחה 21:39, 17 באפריל 2020 (IDT)