שיחת משתמש:Igranot

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Igranot, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דוד שי - שיחה 18:10, 28 בנובמבר 2009 (IST)

קובץ:Emanuel gill.jpg[עריכת קוד מקור]

בדיקה.

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. העלית את התמונה הנ"ל אך נדרשת הבהרה נוספת לגבי מעמדה.

הבעיות ופתרונן:

  • נראה כי לא ציינת את שם חשבונך בתבנית הרישיון שבחרת. כדי לתקן את המעוות, יש לגשת לדף התמונה שהעלית, ללחוץ על לשונית "עריכה" ולציין את שם החשבון שלך.
    • אם אתם צילמתם או יצרתם את התמונה ואתם מתירים שימוש חופשי, רישיון התבנית צריך להיראות כך: {{שימוש חופשי|שם-החשבון-שלכם}}. את הכיתוב "שם-החשבון-שלכם" החליפו בשם החשבון שלכם. לידיעתך, שם החשבון מופיע בפינה השמאלית העליונה של כל דף.
    • אם אינכם מצלמי או יוצרי התמונה, ייתכן שיש הפרה של זכויות יוצרים. יש לסמן את התמונה למחיקה באמצעות תבנית {{למחוק|סיבה=לא יצרתי את התמונה}}.

למידע נוסף כיצד יש להעלות תמונות לוויקיפדיה ראו:

ניתן לגשת לדפי עזרה אלו בכל עת דרך תפריט העזרה שבתיבת הקהילה שבצד ימין של כל דף: עזרה -> תמונות וקבצים.

בהמשך לשיחה זו אני לרשותך לשם מתן מידע ועזרה. לחלופין, ניתן ואף רצוי לפנות לדלפק הייעוץ שכן שם יש סיכוי טוב יותר לקבל תשובה מהירה יותר.

בברכה, איתי פ. - שיחה 21:09, 28 בנובמבר 2009 (IST)

האם אתה מסכים לפרסם את התמונה תחת הרישיון החופשי Creative Commons? איתי פ. - שיחה 21:29, 29 בנובמבר 2009 (IST)

אגש לקרוא מה כתוב באתר על CC ואענה לך. בברכה, Idogranot - שיחה 21:38, 29 בנובמבר 2009 (IST)
כמו כן בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. איתי פ. - שיחה 21:41, 29 בנובמבר 2009 (IST)
אני מסכים לפרסם את התמונה תחת הרישיון החופשי. האם כעת התמונה תהיה מאושרת לפרסום? בברכה. Idogranot - שיחה 22:03, 2 בדצמבר 2009 (IST)
אחלה, תודה! איתי פ. - שיחה 22:13, 2 בדצמבר 2009 (IST)
שלום עידו, נתקלתי עכשיו בתכתובת הקשורה לתמונה הזאת. ברצוני להבין האם התמונה היא מאלבום התמונות של משפחתך, רק אז אתה יכול לשחרר את התמונה ברישיון חופשי, אם קיבלת אותה ממשפחתו של עמנואל גיל, אז יש לקבל אישור מסודר של המשפחה, כפי שהסברתי בתמונתה של איזה הרשקוביץ. צר לי להטריח אותך לאחר 7 שנים, אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:59, 19 בינואר 2017 (IST)

חנה שלום, אני נכדו של עמנואל גיל, לכן אישרתי לשחרר את התמונה שברשיון חופשי. אם יש משהו נוסף שנדרש, אשמח לדעת. בברכה - עידו Idogranot - שיחה 13:21, 20 בינואר 2017 (IST)

שלום עידו, עדיף שיישלח אישור OTRS, על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. כך לא תהינה בעיות בעתיד. אודה לך אם תתייג אותי בעת מענה. ראה הסבר בדף תבנית:תיוג. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:48, 23 בינואר 2017 (IST)

קובץ:איזה הרשקוביץ.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום עידו, לא סביר בעיני שאתה צלמת את התמונה של איזה הרשקוביץ. אני מניחה שקיבלת אותה מאיזה. בהתאם לכך יש לפעול לקבל ממנה אישור בכתב להעלאת התמונה ברישיון חופשי לוויקיפדיה על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. אתה יכול להעלות תמונות לוויקישיתוף או לוויקיפדיה העברית, רק תמונות שאתה צלמת אישית, סריקה של קובץ, או קבלה של תמונה ממשהו אחר, אינן הופכות אותך ליוצר. בעת העלאת קובץ, כזה יש לבחור באפשרות "לא אני צלמתי". דאג בבקשה לקבלת האישור במהירות. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:56, 19 בינואר 2017 (IST)

חני שלום,

אני מקווה שאני משיב במקום הנכון. מי שצילם את התמונה הוא אבי, עמנואל גרנות שנתן אישור להשתמש בתמונה. Idogranot - שיחה 13:15, 20 בינואר 2017 (IST)

גם כאן עדיף שיישלח אישור על ידי אביך, על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. כי העלית את התמונה כאילו צולמה על ידך. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית

יצירת קישורים פנימיים בעת עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום ונעים מאד. מומלץ בעת עריכה לא ליצור קישורים פנימיים חוזרים לאותו המושג. למשל פלמ"ח. הרציונאל הינו שבמידה וקורא הערך יתעניין במושג, הוא יקיש על הקישור הפנימי הראשון שיראה. תודה --Assayas - שיחה 18:21, 6 במאי 2017 (IDT)

אני מודה לך מאד על ההבהרה. למדתי! Idogranot - שיחה 19:02, 6 במאי 2017 (IDT)
בוקר טוב. בהמשך לדיאלוג בנושא הערך, ראה בבקשה את הערתי בשיחה:עמנואל גיל לעניין המקורות. אם תצטרך עזרה בהוספתם כתוב לי כאן ואשמח לסייע. --Assayas - שיחה 08:56, 7 במאי 2017 (IDT)

טיוטה:ירון לוץ[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Igranot,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Igranot". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, ישראל קלרשיחה • כ"ד באב ה'תש"ף • 20:18, 13 באוגוסט 2020 (IDT)

שלום ישראל, תודה על ההמלצה להכין דף משתמש. אעשה זאת בהחלטIdogranot - שיחה 20:23, 13 באוגוסט 2020 (IDT)
כל הכבוד. דרך אגב, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. --ישראל קלרשיחה • כ"ד באב ה'תש"ף • 20:35, 13 באוגוסט 2020 (IDT)
תודה, מכל מלמדי השכלתיIdogranot - שיחה 21:06, 13 באוגוסט 2020 (IDT)

עריכה בתשלום[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב, האם אתה עורך בתשלום? תודה על תשובתך כאן. דוריאןDGW – Talk 08:36, 28 באוגוסט 2020 (IDT)

בוקר טוב. תודה על הפנייה. הערכים שהעליתי, נעשו בהתנדבות וללא תשלום. אם בעתיד אערוך בתשלום, אציין זאת כמובן, כמקובל.Idogranot - שיחה 09:21, 29 באוגוסט 2020 (IDT)

ירון לוץ[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Igranot,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "ירון לוץ" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Igranot/‏ירון לוץ". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!

ראה ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית#שחזור ערך שנמחק.

חזרתישיחה 10:30, 10 בספטמבר 2020 (IDT)

משיב בעקבות פנייתך בחממה - ראשית, תודה על כתיבת הערך. שני, אמנם כתבת את הטיוטה בסדר גמור ממבט ראשון, אבל הבעיה של הערך הזה היא שונה - הוא כבר נכתב לפני שנתיים (ראה כאן: שיחה:ירון לוץ). אתה יכול להסתכל בויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית#שחזור ערך שנמחק כדי להבין מה הפרוצדורה. לדעתי זה מוסבר באופן ברור למדי. קרא את הקישור. אם יהיו שאלות בנושא, כתוב לי כאן ואנסה לסייע. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:26, 28 באוקטובר 2020 (IST)
תודה על התשובה והקדשת הזמן. לצערי רק לאחר שכתבתי את הערך ראיתי שהוא כבר נכתב בעבר. עיינתי בהסבר על שחזור ערך שנמחק. אם הבינותי נכון, זה דורש העלאה מחדש להצבעה וכדומה? יש דרך פשוטה יותר? מדובר כאן על אדם פעיל לטובת החברה, לא משהו לא בקונצנזוס... אודה לך מאד אם תוכל לסייע. ע.ג. - שיחה 23:22, 28 באוקטובר 2020 (IST)
ראשית - האם חל שינוי נסיבות מהותי מאז 2018 שביכולתך להציג בדיון? איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 23:30, 28 באוקטובר 2020 (IST)
לא הצלחתי למצוא שריד לערך הקודם שנכתב. אם הבנתי נכון מדף השיחה, הדיון היה על האם יש לו ערך אנציקלופדי ע.ג. - שיחה 23:34, 28 באוקטובר 2020 (IST)
בגדול זה היה נושא הדיון, אולם טכנית הדיון משנת 2018 לא התקיים, כי לא נמצא אף ויקיפד שיתמוך בחשיבות (בשנת 2019 הדיון רק היה על עצם השחזור). במידת הצורך יש דרך לפתוח את הטיוטה הישנה כך שתוכל להשתמש בה - זה נוח שבינתיים יש גם הטיוטה שלך. בגדול בהנחה שאין שינוי נסיבות מהותי, ניתן לנסות לשחזר ערך שנמחק בהתאם לתנאים שתוכל לראות כאן - ויקיפדיה:מדיניות_המחיקה#הצבעת_שחזור. בקצרה, צריך שיתמכו בהצבעת שחזור 5 ויקיפדים בעלי זכות הצבעה. אישית אני לא חושב שהערך עומד ברף. אתה יכול לנסות את מזלך לעניין בכך ויקיפדים אחרים על ידי פתיחת דיון שחזור בשיחה:ירון לוץ, ובו תקשר גם לטיוטה שלך (זה יהיה פשוט נוח יותר), וכן תכתוב מודעה בנושא בויקיפדיה:לוח מודעות ממנה תקשר לדיון השחזור. בהצלחה. לסיוע נוסף ניתן לפנות אלי בדף השיחה שלי (הקישור אליו מופיע בחתימתי, אחר שם המשתמש שלי), או לפנות אל ויקיפדיה:חממה. המשך עריכה נעימה. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 23:50, 28 באוקטובר 2020 (IST)
תודה על ההסבר המפורט. אעיין לעומק ונקווה להצלחה. תודה. ע.ג. - שיחה 23:57, 28 באוקטובר 2020 (IST)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Igranot,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)