שיחת עזרה:חשבון חדש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שאלה[עריכת קוד מקור]

אני וחבר שלי רוצים לחבור למשתמש אחד (לשם נוחות), אבל לפני כן אני רוצה למחוק את המשתמש הישן שלי. אפשר לדעת איך אני מוחק את המשתמש שלי? גבריאל זאב (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

לא ניתן לעשות זאת, וגם אין צורך. בכל מקרה, אין כרגע תרומות מהמשתמש שלך לבד מהשאלה כאן. ‏odedee שיחה 18:21, 27 ביולי 2009 (IDT)

שאלה2[עריכת קוד מקור]

האם ניתן לפתוח 2 חשבונות (לבן אדם אחד), בלי שידעו שיש קשר בין השניים. כמובן, שלא אשתמש בהם להצבעה כפולה או להטייה וכדומה, רק לכתיבת ערכים (חשבון אחד לכתוב ערכים בנושא אחד, והחשבון השני בנושא אחר). למי שיש תשובה לזה, אשמח גם אם יפנה אותי למקום שזה כתוב במדיניות של ויקיפדיה. בתודה. 79.177.157.95 13:55, 1 בינואר 2012 (IST)

בתנאים שציינת, אפשר. דוד שי - שיחה 20:53, 1 בינואר 2012 (IST)

שיטות כתב[עריכת קוד מקור]

כתוב פה: „אין לכלול בשם המשתמש תווים מיוחדים, כגון ניקוד, תווים בלתי נראים או תווים שאינם על המקלדת, מילים או שמות באותיות ערביות, קיריליות”.

זה ניסוח לא מוצלח כל־כך מכמה סיבות.

למה להזכיר דווקא אותיות ערביות וקיריליות? למה לא יווניות וארמניות?

מה קורה אם משתמש שכותב בעיקר בוויקיפדיה ערבית ויש לו שם משתמש בערבית רוצה לכתוב מדי פעם בוויקיפדיה העברית?

הצעה ראשונית לשינוי הניסוח:

  • משתמשים שמתכוונים לערוך הרבה בוויקיפדיה העברית מתבקשים לבחור שם משתמש שמכיל אותיות עברית (ללא ניקוד), אותיות לטיניות בסיסיות (ללא סימנים דיאקריטיים), ומספרים. אותיות בשיטות כתב אחרות, סימני ניקוד, וסימנים דיאקריטיים אסורים בשמות משתמש.
  • מותרת עריכה מזדמנת (לפי כללי ויקיפדיה העברית) של משתמשים שעיקר הפעילות שלהם הוא באתר ויקי בשפה האחרת וששם המשתמש שלהם מכיל תווים אחרים.

דעות? --אמיר א׳ אהרוני {{🌎🌍🌏}} שיחה 13:50, 14 בינואר 2020 (IST)