דני הוליווד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
Gnome-colors-edit-find-replace.svg
יש לשכתב ערך זה. הסיבה לכך היא: פסקאות הדמויות נועדו למידע על הדמויות ולא לסיפור העלילה בחלקים.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
דני הוליווד
DannyHolywood.pngסמלילי העונה הראשונה והשנייה של הסדרה
סמלילי העונה הראשונה והשנייה של הסדרה
סוגה דרמה, טלנובלה, קומדיה, מוזיקלי
יוצרים טדי הפקות, אורי גרוס, טל טלמור, יואב צפיר
כותבים רז יובן, אורי גרוס
בימוי שירלי שטרן
שחקנים רן דנקר, גאיה טראוב, דורון עמית, רומי אבולעפיה, אריה מוסקונה, גילה אלמגור, שני כהן, שירה קצנלנבוגן, ארתור פרי, שי פלד, תומר שרון, מיכל שטמלר, רוני מרחבי, טל טלמון, אפרת בוימולד, גאלה קוגן, גיל דסיאנו ביטון, נטע פלוטניק, אלברט כהן, עליזה רוזן
ארץ מקור ישראלישראל  ישראל
שפות עברית
מספר עונות 2
מספר פרקים 198
הפקה
חברת הפקה טדי הפקות
אורך פרק 35-40 דקות
שידור
רשת שידור yesVOD
yesVOD kids
yes stars ישראלי
ערוץ 24 (ש.ח,2013)
ערוץ זום למנויי yes (ש.ח, יוני 2013 - ספטמבר 2017)
וואלה! VOD
ערוץ טדי (ש.ח, 2020 - הווה)
תקופת שידור מקורית 6 בינואר 200815 בספטמבר 2009

דני הוליווד היא סדרת דרמה קומית מוזיקלית ישראלית עם אלמנטים של מדע בדיוני, שהופקה על ידי טדי יזמות והפקות. שתי עונותיה של הסדרה שודרו בשנים 2009-2008. העונה הראשונה כללה 100 פרקים כולל פרק פספוסים ופרק מאחורי הקלעים[1]. העונה השנייה כללה 98 פרקים כולל פרק פספוסים.

במרכז עונתה הראשונה של הסדרה ניצבות עלילותיו של הזמר דני (ברגר) הוליווד בשנות ה-60, וסיפור אהבתו לבמאית צעירה מהעשור הראשון של המאה ה-21 (דניאלה לוין), ואילו עונתה השנייה של הסדרה מתמקדת בשנות ה-80 של המאה ה-20 ובמפגשו של הזמר עם בנו הצעיר (מושיקו שטראוס). העלילה שואבת השראה מודעת מעלילות סרטי מדע בדיוני שונים, ובהם טרילוגיית סרטי בחזרה לעתיד, קייט וליאופולד וגולשים בזמן, אף כי היא מתעלמת לרוב מפרדוקסים הקשורים במסע בזמן[2].

בקיץ 2011 רשת הטלוויזיה האמריקאית The CW רכשה את הפורמט[3]. בפברואר 2012 הזמינה הרשת פיילוט לסדרה שתוכננה להיקרא בשם "Joey Dakota"[4].

עלילת הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה הראשונה[עריכת קוד מקור | עריכה]

1968

מספרת על במאית בשם דניאלה לוין (גאיה טראוב) שעושה סרט תיעודי על חייו של כוכב שנות השישים דני (דניאל) הוליווד ועל מותו המסתורי (רן דנקר) דניאלה נוסעת בזמן הישר אל שנת 1968 בעזרת מזוודה ישנה שמתגלה כמכונת זמן במטרה לגלות איך דני מת, ומוצאת עצמה בביתו, שם היא מכירה את חברי 'הקומונה' שלו רינגו (ארתור פרי), בוקי (גיל דסיאנו ביטון) אחותו של בוקי איה (טל טלמון) שידועה גם כבת זוגו הנוכחית של דני. חברתה הטובה של דניאלה מיה (שירה קצנלנבוגן), מלווה בעופר (שי פלד), חבר של דניאלה, ונועה, חברה נוספת של דניאלה (שני כהן) נוסעים בעקבותיה בזמן. עופר, מיה ודניאלה שבים לעתיד בלי נועה שהחליטה להישאר בעבר בעקבות מערכת יחסים עם רינגו, אך מגלים כי נועה עתידה למות בשנת 68, ושבים לעבר כדי להצילה ונותרים כלואים בו, בגלל שריפת המזוודה שאפשרה להם לנסוע בזמן. לאחר תיקון המזוודה היא חוזרת לפעול. אך אז החבורה מגלה כי המזוודה קבורה עמוק בחירייה. כאשר מיה ועופר רצו לחזור לעתיד, הם מגלים כי המזוודה תקועה ולא ניתן לחזור. לקראת סוף העונה המזוודה חוזרת לעבוד ובעזרת דמויות נוספת בסדרה, דני נוסע לעתיד (2008) ובכך ניצל ממוות. אך כמה רגעים אחרי שדני נוסע לעתיד לולה באום יורה שני כדורים בדני כנקמה. דניאלה קופצת להצילו. לא ברור מי נפגע מהכדור- דני או דניאלה.

העונה השנייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

1986

דני מתייסר בגלל מותה של דניאלה ומדמיין אותה בזמן שהיא מתה. ומגלה כי בנו, מושיקו (דורון עמית), עתיד למות בשנת 1986 ונוסע בזמן כדי להושיעו. דני מתחזה לאחיו הגדול של מושיקו, העונה לשם "בוקי ברגר". הוא מתאהב בזמרת הליווי בלהקתו של מושיקו, רננה פרידמן, בתה של איה באום (רומי אבולעפיה), שהייתה בת זוגו של מושיקו, דבר הגורם לריב גדול בין דני ומושיקו, ואילו מושיקו משלים עם המציאות ומתאהב בעופרה הראל, אמא של דניאלה. לולה באום מגלה על המזוודה ומצליחה בעזרתה להחזיר לעצמה את הראייה, לשנות את המציאות ולגרום למושיקו להתאהב באוסי ברנס (גאלה קוגן), כך שתתאפשר לידתה של דניאלה. בסוף העונה מושיקו ואוסי מתחתנים וכך גם דני ורננה, לאחר החתונה אוסי יורה במושיקו ודני נוסע בזמן כדאי להצילו ובסוף מצליח שנועה יורה באוסי מיד לאחר מכן לולה דופקת בדלת וכולם נוסעים בזמן להווה, לולה מגיעה ומנסה לירות בדני ומושיקו אך דניאלה חוזרת לחיים במפתיע ויורה בלולה באום ומצילה את דני ואת מושיקו, לולה כעת נהרגת לאחר שדניאלה ירתה בה, עופרה מגלה שדניאלה היא בעצם בתה ולא בת דודה של הוריה. הסוף לא ברור ונגמר בכך שדניאלה ודני מתחבקים. ודני נקלע לסיטואציה בין דניאלה לרננה.

עונה ראשונה - דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שחקני העונה הראשונה:
למעלה (מימין לשמאל): נועה, דני, בוקי, דניאלה, חיים, אהובה ועופר
למטה (מימין לשמאל): מיה, לולה, עזריאל, איה ורינגו

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות משנת 2008[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • דניאלה לוין (גאיה טראוב): במאית מתחילה שעשתה סרט על דני הוליווד. מעריצה את דני הוליווד, סבא שלה היה הסוכן שלו. ילדה מקסימה, רגישה, יפה, קולנועית, חכמה ונחושה. חברתו של עופר, בתחילת הסדרה הפריעה בטעות לזוגיות של סבה וסבתה חיים ואהובה וזאת על אף ניסיונה לאחד ביניהם כדי שלא יקרה פרדוקס בהולדת אמה. מאוהבת בסתר בדני אך לא מודעת לכך, ובמהלך הסדרה היא הופכת לבת זוגו, אך נפרדת ממנו כדי שלא ימות בגללה.
 • מיה כץ (שירה קצנלנבוגן): יפהפייה, מצחיקה ושנונה. שחקנית וחברתה של דניאלה. התחתנת עם אהוב ליבה העשיר תום - תום. היא גם חברתה הטובה ביותר של נועה, אך הסתכסכה איתה כאשר נתפסה שוכבת עם בן זוגה של נועה, רינגו. בשנת 1968 עבדה כספרית. מיה ניסתה לחזור לשנת 2008 כמה פעמים. בסוף הסדרה הצליחה אך נשלחה לאשפוז במוסד לחולי נפש, זאת לאחר שניסתה לספר את סיפור המסע בזמן למאמן שלה, שולץ. בתחילת הסדרה הציגה את עצמה אל לולה ואל איה כ"מיה מקסימיליאן בלומין". כשחזרה ל-2008 גילתה שתום - תום בגד בה. לבסוף נהייתה לבת זוגו של עופר.
 • נועה דיין (שני כהן): חברתן הטובה ביותר של דניאלה ומיה ונוטה לפתוח את הפה ולהסתבך בצרות, היא חכמה, אך גמלונית, ועבדה ככתבת רכילות, אך לא אהבה את המקצוע. במהלך הסדרה שנסעו לשנת 1968 התאהבה ברינגו ולאחר כמה זמן נהייתה לבת זוגו, זאת לאחר שתפסה אותו עם אהובה ועם מיה חברתה הטובה. באחד הפרקים שתתה רעל ותקרית זו קרתה בטעות, שרדה ונשארה בבי"ח, ולאחר מכן חטפה עוד התקף כאב. בשנת 1968 התגלתה כזמרת על ידי חיים ועבדה כמטפלת של מושיקו, בנם של דני ועמליה. באחד הפרקים היא, דני, רינגו ובוקי נסעו לטיול בגליל, שבו רינגו ובוקי ירו בה בטעות והיא מתה (הסבר למציאת קברה ב-2008). היא חזרה לחיים לאחר שדניאלה השתמשה במפתח המיוחד שביכולתו לשנות גורל של בן אדם.
 • עופר רוטשילד (שי פלד): בן זוגה של דניאלה. בתחילת הסדרה, כאשר דני נערץ עליה, הוא קינא בו, ומכנה את דני כ"הומו קטן", "כמעט נשי" מה שלא נכון, רק גורם לו לרוגע כמעט. שחקן מתוסכל שהשתתף בהפקות תיאטרון איכותיות(כמו שרק...) אך נשאר אלמוני, לכן התכוון לנצל את הידע שלו אודות העתיד כדי להפוך לשחקן מצליח בשנות השישים. ניסה להפיק בעזרת אודי שניר ורם שגב את העונה הראשונה של כוכב נולד בשנת 1968. לאחר שנכשל גם בכך, הוא גנב את גורלו של דני ונהפך בעצמו לכוכב שנות ה-60 בשם "עופר לאס וגאס". לבסוף התחרט, כאשר גילה כי לקח אליו גם את המוות של דני. לאחר מכן ישותו העצמאית, בדמות אלון גל, סיפרה לו את סודות המסע בזמן של המזוודה. הוא חשב שהוא סבא של דניאלה לאחר ששכב עם סבתא השל דניאלה, אהובה, והיא נכנסה להריון, אך התברר לבסוף כי הילד מחיים. לאחר מכן הוא שיקר לחיים ולאהובה ואמר להם שהוא עקר כדי שהם לא יעשו הפלה, והם כל כך שמחו שהחליטו לקרוא לבתם על שמו של עופר, עופרה. בסוף העונה התפתח רומן בינו לבין מיה.
 • חיים הראל (אלברט כהן): סבא של דניאלה ב-2008. ידע את סוד המזוודה, לכן שלח אליה את דניאלה.
 • אהובה הראל (עליזה רוזן): סבתא של דניאלה ב-2008.
 • איה באום (טל טלמון): גילתה לעופר שימות בעתיד ומאוחר יותר התגלה שהוא ימות מכיוון שגנב את גורלו של דני. החלום שלה היה לשיר, ומצטערת שלא עשתה עם זה משהו כשהייתה צעירה יותר.
 • תומר "תום - תום" (מייקל לואיס): יום אחרי ההקרנה של סרטה של דניאלה על דני הוליווד הוא התחתן עם מיה, אך בסוף הסדרה התגלה שהוא גם בגד בה באותו יום, ולכן מיה התגרשה ממנו.
 • אודי שניר (דליק ווליניץ): מנהל ערוץ 2 בשנת 2008 ובנו של נחמיה שניר, קודמו בתפקיד. מכור לעבודתו. עוזרו האישי הוא רם שגב בו הוא אוהב להתעלל.
 • רם שגב (יואב צפיר): עוזרו של אודי בשנת 2008.

דמויות משנת 1968[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • דניאל "דני הוליווד" ברגר (רן דנקר): כוכב בשנות ה-60, יליד 1946. חי בקומונה בתל אביב ומת ביום חתונתו בשנת 1968. חברה של איה באום, לפי מה שדניאלה יודעת הוא ואיה היו אמורים להתחתן. מתאהב בתחילת הסדרה בדניאל פלטו שרון (דניאלה). שני חבריו היו בוקי ורינגו. במהלך הסדרה מתאהב בדניאלה. ספוילר: בפרק האחרון של העונה לולה ירתה בו, אך דניאלה הגנה עליו מפני היריות ומתה בעצמה.
 • לולה באום (גילה אלמגור): אמם של איה ובוקי. ילידת 1906. דיווה וכוכבת תיאטרון וקולנוע בסיקסטיז. אשתו של מפיק הסרטים הגדול עזריאל באום. הסתירה בהתחלה מבתה איה את העובדה שלדני יש בן מעמליה, ושילמה לעמליה כדי שלא תגלה זאת. לאחר שאיה גילתה זאת, לולה ואיה החליטו לספר לדני על מושיקו, בנו, אך שאמו היא איה ולא עמליה. בעקבות זאת הצליחה לולה לגרום לכך שדני ואיה יחזרו ושעמליה תיכנס לבית משוגעים. אך לאחר שלידיה, חברתה מימי הפלמ"ח של לולה ואמה של עמליה, הצליחה להוכיח את האמת ועצרה את חתונתם של דני ואיה, הפכה לולה לפושעת וניסתה להרוג את עמליה בשנת 1968 ואת דני בשנת 2008. בפרק האחרון של העונה היא ירתה בדני, אך דניאלה הגנה עליו מפני היריות ומתה בעצמה.
 • ברוך "בוקי" באום (גיל דסיאנו ביטון) חבר של דני ורינגו, יליד 1946 בנם של לולה ועזריאל ואחיה התאום של איה. הדון ז'ואן התל אביבי, הוא תמיד חולם להיות כמו דני ואפילו ניסה להכשיל אותו כאשר במאי צרפתי הגיע לארץ. הומוסקסואל בארון. חברו של מוטי עברי, רסן בצבא. בגלל היותו הומוסקסואל בארון הוא נהיה בן זוגה של מיה כץ. אך לאחר שגילתה זאת היא חשפה זאת בשידור חי מול כולם. בסופו של דבר הציע למוטי נישואים.
 • שרגא "רינגו" גילדנשטרן (ארתור פרי): "פריק" של התקופה. בחור חינני, יוצר מורד ומשתמט. בן זוגה של נועה. חבר טוב של דני ובוקי. דודו הוא גילדנשטרן מוכר המזוודות. רינגו טייל בזמן מאז גיל 15, כאשר עבד בחנות של דודו וגילה את המזוודה בטעות. הוא היה אמור לשמור על דני ולמנוע את מותו, תפקיד אותו קיבל מישותו העצמאית. הוא ידע במשך כל הסדרה שדניאלה, מיה, נועה ועופר הגיעו מהעתיד. במהלך העונה נתפס על חם כשהוא שכב עם מיה וגילה כי היא יודעת את סודו ורוצה להגיד לכולם על אימו בזכות נועה.
 • חיים הראל (תומר שרון): סבא של דניאלה מצד אמה בשנות השישים. הוא האיש שגילה את דני הוליווד והפך לבעלה של אהובה. בהתחלה הוא התאהב בדניאלה, אך היא דחתה אותו מפני שהוא סבא שלה ובהמשך הוא התנשק עם מיה למרות שדניאלה אמרה לה להפסיק עם זה, מיה לא הקשיבה לה. לאחר שאהובה התפטרה הוא שמע לעצתו של בוקי ושכב עם אהובה כדי שתחזור לעבודה ותחתום על טופס שמחייב אותה להישאר שנתיים בעבודה. במהלך הסדרה הוא מתאהב בה. אהובה נכנסה להיריון ולא הייתה בטוחה שזה מחיים מכיוון שהיא שכבה גם עם עופר שהציג את עצמו בפניה כ"אבי ביטר". לאחר שהתגלה שההיריון אכן מחיים הם הפכו לזוג ואף קפצו לביקור בשנת 2008 עם החבורה.
 • אהובה אברהמסון (מיכל שטמלר): סבתא של דניאלה מצד אמה בשנות השישים. הייתה מזכירתו המוזנחת וחסרת הביטחון של חיים ואף הייתה מאוהבת בו, לכן בהתחלה כעסה על דניאלה משום שחשבה שהיא רוצה להתחיל איתו ובנוסף ניסתה לגרום לכך שחיים יתפוס אותה מתנשקת עם רינגו כדי לגרום לו לקנא, אך מי שתפסה אותם הייתה נועה. במהלך הסדרה עברה אהובה מהפך, שכבה עם חיים ועם עופר (שהציג עצמו בדיסקוטיל כאבי ביטר), נכנסה להריון מחיים ונכנסה לדילמה, האם להשאיר את התינוקת בהנחה שהיא מחיים, או להפיל אותה בהנחה שהיא מעופר. לבסוף ביצעה הפלה וזה גרם למותה של דניאלה, אך זה השתנה על ידי עופר (לאחר שנסע ל-2018 ועשה בדיקות DNA), שהשתמש במפתח המיוחד שיכול לשנות גורל של בן אדם. ההפלה לא נעשתה ודניאלה חזרה לחיים. בסוף הסדרה אהובה גילתה את סוד המזוודה והגיעה ל-2008, אך כשחזרה חיים חשב שהיא משוגעת ולא האמין לה.
 • איה באום (טל טלמון): חברתו של דני. נסיכה תל אביבית. ילידת 1946 ביתם של לולה ועזריאל והתאומה של בוקי. הציעה לדני נישואין בשידור חי, וקיבלה תשובה שלילית. לאחר שאיה ודני נפרדו, איה נכנסה לדיכאון ופיתחה הפרעת אכילה, אך הצליחה לחזור לדני בעזרת אמה שחטפה את מושיקו, והשניים התחנתנו, אך דני נפרד ממנה באמצע החתונה כאשר גילה על המזימה שלה ושל לולה.
 • עזריאל באום (אריה מוסקונה): מפיק סרטים גדול ודגול חובב נשים. אביהם של איה ובוקי ובעלה של לולה, קיבל התקפת לב כאשר שמע שבנו בוקי הוא הומוסקסואל, אך גם לאחר החלמתו לא חזר לביתו, מפני שהתנגד לתוכניתה של לולה לחטוף את מושיקו. בשל כך נכנס לדילמה האם לחשוף את האמת ובכך לגרום לחשיפת התרמית, או להסתיר את האמת ובכך בתו איה תתחתן עם דני. לבסוף לא חשף את האמת. לאחר מכן הוא נתן לעמליה לראות את הילד.
 • מלי לוי / עמליה שטראוס (אפרת בוימולד): שחקנית תיאטרון צעירה ומצליחה. יחד עם חברתה גלי היא הייתה גרופית של דני מתחילת דרכו. בעבר, כשעוד נקראה מלי לוי, הגיעה לביתו ושכבה איתו. עמליה נכנסה להריון וילדה את מושיקו, אך החליטה לגדל אותו לבד בעזרתה של המשרתת שלה אודליה ובעזרת שמרטפיתו נועה. היא איימה על לולה שתספר על כך לאיה וסחטה ממנה כסף במשך זמן רב, עד שלולה גילתה זאת לאיה בעצמה. לולה ואיה התפרצו לשידור חי וטענו שמושיקו הוא הבן של איה ודני, כדי להחזיר את דני לאיה. עמליה נכנסה לכלא, ברחה משם ואושפזה בבית משוגעים, אך גם משם ברחה לקומונה לגלות לדני על מושיקו, אך לולה ואיה הסתירו אותה בחדר הסודי של דני לפני שהספיקה לגלות לו. לבסוף האמת התגלתה בעזרת אמה לידיה.
 • אודליה כנפו (ליאת ביין): המשרתת של עמליה. עמליה נהנתה להתעלל בה בכל הזדמנות אפשרית. לולה שיחדה אותה כדי שתתמוך בסיפור שלה ושל איה, שמושיקו הוא התינוק של דני ואיה. בהמשך התגלה שהיא זו ששלחה ללידיה את התמונה של עמליה ומושיקו. תמונה זו עזרה ללידיה ולעמליה להשיב אליהם את מושיקו.
 • לידיה שטראוס / שיינרמן (חנה לסלאו): מתמחה בייעוץ זוגי. אמה של עמליה שנטשה אותה בילדותה. חברתה הוותיקה של לולה מימי הפלמ"ח. במהלך הסדרה עזרה לבתה עמליה להשיב אליה את בנה מושיקו.
 • מושיקו שטראוס (אדם גרוס): בנם של דני ועמליה בן השנה וחצי. נועה היא שמרטפיתו ובמהלך הסדרה נחטף על ידי לולה ואיה, הוא אשר מרכז הדרמה בעונה הראשונה.
 • נחמיה שניר (דליק ווליניץ): מנהל ערוץ 1 בשנת 1968. מכור לעבודתו ואביו של אודי שניר יורש תפקידו.
 • אודי שניר (גד שצברג): בנו של נחמיה. אוהב לצייר ואף לעשות תוכניות טלוויזיה על אף גילו הצעיר. בשנת 2008 הוא מנהל ערוץ 2.
 • ברברה ברגר (ענת עצמון): אימו של דני, נטשה אותו בילדותו וכשנפגשה איתו בסיני עודדה את הקשר שלו עם דניאלה.
 • מוטי עברי (נאור זילברמן): רס"ן בצבא. הומוסקסואל ובן זוגו של בוקי. בסוף הסדרה בוקי הציע לו נישואים.
 • שוקה קוזלובסקי (טוביה צפיר): הומוסקסואל וחברה הטוב של לולה. לקח אותה לספא של גברים שם היא תפסה את בנה בוקי עם מוטי חברו. בהמשך הוא סיפר על כך לעזריאל וגרם לו להתקפת לב. לבסוף עזר ללולה לביים הריון לביתה איה כדי שתוכל לטעון שמושיקו הוא בנה.
 • דבורה גילדנשטרן (מירי אלוני): אימו של רינגו ודינה החולה במחלת נפש, במהלך העונה נהייתה חברה של נועה דיין.
 • דינה גילדנשטרן (חגי רובינשטיין): אחותו של רינגו ובתה של דבורה. במהלך הסדרה התחברה עם נועה.
 • קלוד נושנוש (ז'אק כהן): במאי צרפתי מוכר ומוכשר שבא לבחון את דני ובוקי לתפקיד בסרט קזבלן. בוקי, שרצה את התפקיד לעצמו, החליט לרמא במבחן ושם לדני טקסט אחר של עלבונות כלפי נושנוש, דבר אשר גרם לנושנוש לכעוס על דני. הוא אינו דמות מרכזית, אך שרף את המזוודה (דבר שתפס מקום בעלילה). ומחליט לא לעשות קזבלן בצרפתית.
 • פנחס פליישר (פיני טבגר): היה נאהב על ידי אהובה כשהיו צעירים, אך בשנת 1968, כשהחזיר לה אהבה, נדחה על ידה בטענה שהיא מאוהבת בחיים.
 • גלי קליסקי (אליענה בקייר): יחד עם חברתה מלי לוי היא הייתה גרופית של דני מתחילת דרכו. במהלך הסדרה הוזמנה למשטרה כדי לזהות שם את עמליה שטראוס בתור מלי לוי, אך למרות זאת עזרה לה לברוח מהכלא.
 • פרידה פרויד (נינה קוטלר): פסיכיאטרית משטרתית במהלך הסדרה היא נפגשת עם עמליה.
 • אניטה (אליאור בן אוריה): מנהלת סלון, ספרית, והבוסית של מיה.
 • מומו (דור וינצקי): עובד במונטנה ביחד עם רינגו.
 • עוזי נבו (אמנון וולף): קצין בגבול סיני העונה לכינוי "חתולי". מארח את דני ודניאלה כשנסעו לסיני, ואחר כך הועבר להיות קצין בצפון, ואירח את בוקי, נועה, רינגו ודני בפרק שבוקי ורינגו ירו כדור במצחה של נועה (ללא כוונה) וכתוצאה מכך- נהרגה. הרובה בו השתמשו היה של חתולי. לאחר מכן דניאלה השתמשה במפתח מיוחד שנועד לשנות את גורלו של אדם, ובעזרת מיה ועופר הם הצליחו להציל אותה.

עונה שנייה - דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שחקני העונה השנייה
למעלה (מימין לשמאל): רננה, עופרה, אבנר, דני, רינגו ועופר
למטה (מימין לשמאל): מושיקו, מייקל, נעה, אוסי ומאיה

דמויות משנת 2009[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • דניאלה לוין (גאיה טראוב): בתם של עופרה ודודי לוין בסוף העונה הראשונה כשלולה ניסתה לירות בדני היא הגנה עליו מפני היריות ומתה בעצמה אך בסוף עונה השנייה ; קרה בדיוק ההפך היא ירתה בלולה כדי שלא תירה בדני ומושיקו דני הופתע לראות אותה והם התחבקו .(החיבוק בין דניאלה לדני\בוקי, הוא הסצנה האחרונה של הסדרה).
 • בוקי ברגר/דני הוליווד (רן דנקר): הדמות המרכזית בעלילה. מאוהב בדניאלה שנהרגה על ידי לולה באום. הוא מגלה שבנו מושיקו שטראוס נרצח בשנת 1986 וחוזר לשנה זו בשביל להציל אותו. מציג את עצמו כאח של מושיקו שטראוס וקורא לעצמו ״בוקי״ בשנות ה-80. מתאהב ברננה בת זוגו של מושיקו וביתה של איה באום (האקסית שלו), נכדתה של לולה ובסוף העונה השנייה נישא לה ואז חזרו להווה.
 • נעה דיין (שני כהן): בת זוגו של רינגו. מקימה איתו את הצמד המזמר "גוגו ונונו". היא מחליטה להציע לו נישואים בפרק הראשון של העונה השנייה, אך בסופו של דבר זה לא יוצא לפועל. בעקבות דני היא חוזרת לשנת 1986 ושם אוסי מציעה לה לפתוח בקריירה עצמאית, בלי רינגו, מה שמכניס אותה לדילמה קשה. במהלך הסדרה נועה פוגשת את אביה מוש ומתפלאה לגלות שחברתו החדשה היא מיה חברתה. לאחר מכן רינגו בוגד בה עם ניקי והיא נפרדת ממנו, וכשהוא מתכנן להפתיע אותה בחתונה איתו. היא מגלה את התוכנית של לולה, אוסי ורננה, ועקב כך מוצאת את מותה. בסוף העונה השנייה עופרה מגיעה ל-1968 ופוגשת בה את נועה ומחליטה להחזיר את נועה דרך המזוודה ובעזרתה ניצלים מושיקו ודני בפעם הראשונה בשנות ה-80.
 • מיה כץ (שירה קצנלנבוגן): בת זוגו של עופר. הצמיחה קריירה מפותחת וחזרה לככב בתקשורת ובמדורי הרכילות. העלתה הצגת יחיד. בעקבות דני היא חוזרת לשנת 1986, ושם היחסים שלה עם עופר עוברים משבר, לאחר שהוא תופס אותה על חם בסצינות רומנטיות, עם אבנר, מייקל ומיקי כגון: הבגידה שבה מצא אותה ישנה עם אבנר לאחר שהשתכרה, בנוסף היא גם הופכת לבת זוגו של מוש מבלי לדעת שהוא אביה של נועה חברתה, אבל לאחר זמן קצר הם נפרדים. במהלך הסדרה מיה פוגשת את עצמה, כאשר מיה משנת 1968, מגיעה לביקור בשנת 1986 לבסוף חוזרת לעופר ובעתיד פוגשת את דניאלה.
 • עופר רוטשילד (שי פלד): בן זוגה של מיה שהיה בן זוגה של דניאלה בתחילתה של העונה הראשונה עד שדניאלה פגשה את דני הוליווד. מנסה לזכות בתוכנית הישרדות. בעקבות דני הוא חוזר לשנת 1986, ושם הוא ניפרד ממיה, לאחר שהוא תופס אותה על חם בסצינות רומנטיות, עם אבנר, מייקל ומיקי. לאחר פרידתו ממיה, הוא מתחיל לצאת עם מייקל. אך הם נפרדים לאחר זמן קצר. בנוסף עופר גם עוזר לעופרה ו"משחק" את בן זוגה כדי לגרום למושיקו לקנא. במהלך הסדרה עופר מתחיל לעבוד בספריית וידאו של אהרל'ה.
 • חיים הראל (אלברט כהן): סבה של דניאלה, ובעלה של אהובה. מארח בביתו את חיים ואהובה הצעירים.
 • אהובה הראל (עליזה רוזן): סבתה של דניאלה, ואשתו של חיים. מארחת בביתה את חיים ואוהבה הצעירים. חיים הוא גם "תופס כישרונות".
 • קורין גילברון (מיכל גבריאלוב): חברתה של תאי, עוזרת ללולה כשהיא מגיעה לשנת 2009.
 • תאי אלטמן (ענת מגן שבו): חברתה של קורין, עוזרת ללולה כשהיא מגיעה לשנת 2009.
 • דניאלה שטראוס (רוני מרחבי): הילדה שהייתה נולדת לעופרה אם מושיקו היה אביה.
 • לולה באום (גילה אלמגור): בסוף העונה הראשונה, היא ניסתה לירות בדני, אך דניאלה הגנה עליו, מפני היריות ומתה. בעקבות כך, לולה נכנסה לכלא, אך בסוף העונה השנייה, קרה בדיוק הפוך: דניאלה ירתה בה, כדי שלא תירה במושיקו ודני.

דמויות משנת 1986[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • מושיקו שטראוס (דורון עמית): בנם של דני ועמליה. יליד 1967. לאחר שאביו נעלם ביום חתונתו ואימו נהרגה בתאונת מסוק הוא עבר להתגורר בקומונה הנטושה של אביו. לאחר שנהיה לזמר הראשי של להקת "החתולות" הוא הפך לכוכב בשנות ה-80, אך מת בשנת 1986. חברתו היא רננה, אך הוא בוגד בה עם אוסי. מושיקו לא היה מעוניין בשום קשר עם דני שמציג עצמו כאחיו, אך לאחר זמן מה הוא מסכים להתיידד איתו. במהלך הסדרה מתגלה שעופרה מאוהבת בו וכותבת עבורו את כל השירים, אך לבסוף היא מפסיקה לעשות זאת והוא נאלץ לכתוב את השירים בעצמו. מושיקו מנסה להתאבד לאחר שהוא רואה את דני ורננה שוכבים, אבל סולח לדני. לאחר שרננה מראה לו את הקלטת של דני ודניאלה בסיני, הוא חושב שהוא ועופרה בגדו בו ומנתק את הקשר עם שניהם. לאחר מכן דני מגלה לו שהוא אביו ובא איתו לשנת 1968 וכך הוא מאמין לו. אחרי שאוסי חזרה בזמן ל-1984 (לתאריך שבו עופרה נתנה למושיקו את שיריה לראשונה) וגרמה לכך שמושיקו יחשוב שהיא כתבה את השירים ולא עופרה (מה שגרם לכך שאוסי נהפכה לבת זוגו של מושיקו במקום עופרה) ולכן הוא הציע לאוסי נישואין בשידור חי. לאחר מכן, עופרה חוזרת לשנת 1984 ומצלמת שעופרה נותנת לה את השירים ומראה זאת למושיקו, ולאחר מכן אוסי רואה אותו מתנשק עם עופרה ורוצחת את מושיקו אך לאחר מכן דני מנסה לתקן את זה ובסוף מצליח כשנעה מ-1968 יורה בה. דני, מאיה, עופר, רינגו, מושיקו, עופרה ונועה מגיעים ל-2009 אך לולה מחכה להם שם. דניאלה מגיעה יורה בלולה ומצילה את דני ומושיקו.
 • רננה פרידמן (רומי אבולעפיה): ביתה של איה שהגיעה מאמריקה לישראל כדי לחפש אחר סבתה, לולה. רננה הופכת לזמרת הליווי של להקת "החתולות" ולחברה של מושיקו. בפרק הראשון היא מתנשקת עם דני, אך מבקשת ממנו שלא יספר על כך למושיקו ובהמשך היא אף מנסה לעודד את הקשר ביניהם. קשר נוסף שהיא מנסה לעודד הוא בין אבנר לאוסי בעודה חושבת שהם מנהלים רומן. במהלך הסדרה מסכסכת בין דני למושיקו, וגם כותבת שיר מעליב על דני. למרות שגם היא חלק מהתוכנית של לולה ואוסי לנקמה בבנים של דני הוליווד, רננה פחות קיצונית מהן ולא תמיד משתפת פעולה עם הרעיונות שלהן בשל אהבתה לדני.
 • אבנר ברנר (איתי שור): הקלידן והבסיסט של להקת "החתולות". אבנר הוא מתאהב סדרתי, ובמהלך הסדרה הוא מתאהב באוסי, מיה, פזית(מלכת היופי) ומייקל. בסוף הסדרה הוא רואה את מייקל בשדה התעופה והם הופכים להיות זוג.
 • מיכאלה "מייקל" בן-יעקב (נטע פלוטניק): המתופפת של להקת "החתולות". כועסת על רננה בגלל שהיא בגדה במושיקו עם דני. מאוהבת באבנר, וכשהיא זוכה באהבתו, היא הופכת לבת זוגו של עופר, ובנוסף היא מתנשקת עם מיה פעמיים. מייקל זוכה בתואר "נערת היופי עשרה" (מקום שלישי) בתחרות מלכת היופי של שנת 1986. בסוף הסדרה היא רואה את ברנר בשדה התעופה והם הופכים להיות זוג. המראה של מייקל הוא גדול וטום בוי, המון שיער וצבעים, מה שלא בהכרח הולך אחד עם השני, מיה ונועה עוזרות למייקל להיראות טוב יותר למלכת היופי וגם בעיני ברנר שלפני זה התייחס אליה כאל כגבר\אח.
 • אוסנת "אוסי" ברנס (גאלה קוגן): האמרגנית של להקת "החתולות". ילידת 1960. מנהלת רומן סודי עם מושיקו, וכדי שרננה חברתו לא תגלה זאת היא אומרת לה שהרומן שלה הוא עם אבנר. לאחר שמושיקו ניפרד ממנה היא מנסה ליגרום לו לקנא כדי שהוא יחזור אליה, וגורמת לכך שהוא יראה אותה מתנשקת עם אבנר ולאחר מכן עם דני. הוריה מתו כשהייתה קטנה ולכן היא גדלה אצל דודתה מצד אימה לולה. במהלך הסדרה מתגלה שהיא, לולה ורננה זוממות להרוג את מושיקו כדי שכספו של דני יועבר לאיה, אך תוכניתם משתבשת כאשר דני מגיע, ולכן אוסי מנסה לסכסך בינו לבין למושיקו. עוד סיבה לשיבוש תוכניתם היא פרידתו של מושיקו מאוסי, ולכן היא מנסה לחזור אליו. אוסי גורמת לכך שיראה כאילו מושיקו מרשה לדני ורננה להיות יחד כדי שהוא יראה אותם שוכבים, ובנוסף היא גם מפרידה בין רננה לדני. בניגוד לרננה, אוסי נאמנה לתוכנית שלה ושל לולה, ותעשה הכל כדי שהיא תצליח. לקראת סוף הסדרה היא מגלה על המזוודה ומשנה את העתיד בכך שהיא נתנה למושיקו את השירים של עופרה, ולכן מושיקו מציע לה נישואים בשידור חי. בסוף הסדרה היא רוצחת את מושיקו, אך דני מנסה לעצור זאת ונועה מ-1968 יורה בה.
 • עופרה הראל (גאיה טראוב): ביתם של חיים ואהובה, בחורה חסרת ביטחון עצמי שנראית בדיוק כמו ביתה העתידית, דניאלה. אשתו לעתיד של דודי לוין (הברמן בדיסקוטיל) . מארחת בביתה את החבורה שהגיעה לשנות ה-80 וכמעט מתנשקת עם דני, אך בהתחלה הוא מסרב ולאחר מכן היא מסרבת. בהמשך מתגלה שהיא מאוהבת במושיקו וכותבת לו ול"החתולות" את כל השירים, אך הוא דורש ממנה שלא לגלות זאת לאף אחד. לאחר שעופר ומיה ניפרדים היא מחליטה "לשחק" את בת זוגו כדי ליגרום למושיקו לקנא. במהלך הסדרה עופרה מתחילה לעבוד כעוזרת אצל לולה. זוכה בתואר "מלכת החן" (מקום שני) בתחרות מלכת היופי של שנת 1986. במהלך הסדרה היא מתחילה לצאת עם מושיקו, אך לאחר שהוא רואה את הקלטת של דני ודניאלה מסיני וחושב שמדובר בה, הוא נפרד ממנה מבלי שהיא מבינה למה . לאחר שאוסי שינתה את העתיד היא חוזרת אחורה בזמן לרגע שהיא נותנת למושיקו את השירים שנתנה לאוסי ומצלמת את זה ומראה למושיקו ולאחר מכן היא מתנשקת עם מושיקו.
 • לולה באום (גילה אלמגור): ב-2009, בגיל 103, היא מנסה להרוג את דני אך היריות שהיא יורה לעברו פוגעות בדניאלה שמגנה עליו ומתה. בשנות ה-80 לולה עיוורת, ומתגלה שהיא דודה של אוסי וסבתא של רננה, ושהיא דוחפת אותן לנקום את נקמתה ובמקביל לקבל את הכסף של דני. התוכנית שלהם משתבשת כאשר דני מגיע וכאשר מושיקו ניפרד מאוסי. בהמשך לולה מספרת לעזריאל על תוכניתה והורגת אותו לאחר שהוא מתנגד לה. במהלך הסדרה לולה מגלה את המזוודה, ומגיעה בעזרתה לשנת 2009. שם היא עוברת ניתוח בעיניים וחוזרת לראות. בהתחלה היא לא מגלה לאוסי ורננה שהיא רואה, אבל כשאוסי תופסת אותה צופה בטלוויזיה היא ממציאה סיפור על כך שהחליקה באמבטיה ופתאום חזרה לה הראייה. מתה בסוף העונה השנייה שדניאלה חוזרת מהמתים במפתיע ויורה בלולה בזמן שלולה איימה לרצוח את מושיקו, דני ורננה איימה להקריב את עצמה במקומם.
 • עזריאל באום (אריה מוסקונה): בעלה של לולה חולה הלב. כאשר לולה מגלה לו על תוכניותיה לנקום בדני ועמליה דרך מושיקו הוא מזמין את מושיקו אליו כדי להזהיר אותו מלולה אך הוא מת ממשהו שלולה שמה לו באוכל לפני שהוא מספיק להזהיר אותו.
 • אודליה כנפו (ליאת ביין): המשרתת לשעבר של עמליה. ביום השנה למותה של עמליה היא באה אל מושיקו ומביאה לו מכתבים שעמליה כתבה לו בילדותו. אודליה מצטערת על מה שעשתה, ולכן אחרי מה שקרה בשנות ה-60 היא הלכה למנזר, נשבעה אמונים לדלהי לאמה ושינתה את שמה לשאנטי.
 • חיים הראל (תומר שרון): אביה של עופרה, ובעלה של אהובה. יודעת שעופרה אמורה להכניס להריון עם דניאלה מפני שהוא ואוהבה שהיו בעתיד גילו שדניאלה היא בתה של עופרה ושעופרה תיכנס להריון בעוד חודש וחצי ולאחר חודש וחצי עופרה אכן נכנסת להריון עם דניאלה ושהם מגיעים לעתיד הם מגלים לעופרה שדניאלה היא בתה ושהיא בהריון עם בת ומגלים לעופרה שאביה של דניאלה הוא דודי הברמן.
 • אהובה הראל (מיכל שטמלר): אימה של עופרה, ואשתו של חיים. יודעת במשך כל הסדרה שעופרה תכנס להריון עם דניאלה מפני שהיא וחיים היו בעתיד היא וחיים מגלים לעופרה שהיא בהריון עם בת ושהריון מדודי הברמן ולאחר מכן דניאלה נולדת .
 • חיים בלוף (דוד קיגלר): דמות המבוססת על דמותו של איש המתיחות יהודה ברקן. מותח אנשים בשיתוף פעולה עם מושון. מתח את מושיקו בעזרת דני\בוקי, אך דני\בוקי לא ידע מכך, גרם למושיקו לחשוב שבוקי אח שלו הוא אבא שלו. וגרם לבוקי ומושיקו לריב.!.
 • מוש דיין (בועז מעודה): אביה הגרוש של נעה. במהלך הסדרה הוא הופך לבן זוגה של מיה, אך הם נפרדים לאחר זמן קצר. משום שמיה מבינה שהיא לא יכולה להיות עם אבא של נועה, מה שהופך אותה לאמא הזמנית שלה.
 • נעה דיין (שירה צפיר): נעה כשהייתה ילדה. בהתחלה היא מסרבת לקשר עם אביה מוש בגלל שהוא התגרש מאימה והתחיל לצאת עם מיה אך לאחר עידודה של נעה המבוגרת היא משנה את דעתה. לאחר שנעה המבוגרת מתה. היא פוגשת את רינגו בספריית וידאו של אהרל'ה.
 • אהרל'ה וונג (שלמה גולדברג): מנהל של ספריית וידאו. במהלך הסדרה עופר מתחיל לעבוד אצלו. בעקבות אימו החולה בדרמטוטוליס מחליטים דני ומושיקו לתרום את הכסף שמגיע להם מהירושה לחולי הדרמטוטוליס אך אוסי מנסה למנוע את זה כדי שהכסף יועבר למשפחת באום.
 • פזית בן-לולו (רעות מלכין): מועמדת לטקס מלכת היופי. במהלך הסדרה אבנר מחזר אחריה אך היא דוחה אותו בגלל היותה חברה של דין. לאחר מכן היא נפצעת וכתוצאה מכך היא נאלצת לפרוש מהטקס.
 • דין בורנובסקי (איציק קסאפו): החבר של פזית.
 • ברוך "בוקי" באום (גיל דסיאנו ביטון) לאחר העונה הראשונה, נסע לניו-יורק. הגיע לביקור מולדת ופוגש את דני, רינגו, עופר ומיה. מגלה את סוד המזוודה ובעצם את כל מה שקרה להם ב"20 השנה" שלא התראו. במהלך שהותו בארץ נהנה אם החברים מהעבר ומנסה לחיות ת'חיים. מתגלה כי בן זוגו מוטי עברי נפטר ממחלת האיידס. וכי גם הוא כנראה חולה בה. גורלו לא ידוע.
 • אודי שניר (דליק ווליניץ): בשנות ה-2000 הוא היה המנהל של ערוץ 2. בעונה הראשונה הוא נתקע בשנות ה-60, ונכנס לכלא בגלל עוזרו רם. לאחר שהוא נמצא בכלא 17 שנה הוא משתגע ומשתחרר. בעונה השנייה הוא מופיעה לראשונה כשדני נכנס לכלא ופוגש אותו. והחבורה עוזרים לו לצאת משם.
 • ניקי טרודל (גילי סער): זמרת בלהקת טרי פויזן שמתנשקת עם רינגו, ובכך גורמת לפרידתו מנעה.
 • מיקי ברוש (אייל שכטר): זמר, שמנסה לאנוס את מאיה, והיא ניצלת על ידי אבנר.
 • דודי לוין (אייל שפירא): ברמן שמתאהב בעופרה ומתגלה כאביה של דניאלה בעתיד .
 • ישראלה גולן (סופי טייב): מועמדת לטקס מלכת היופי 1986.
 • דניאלה שטראוס (רוני מרחבי): הבת של עופרה ומושיקו בעתיד.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]