פארק פרהיסטורי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
פארק פרהיסטורי
Prehistoric Park
Prehistoric Park dvd box.jpg
עטיפת גרסת ה-DVD של הסדרה
סוגה מוקומנטריה, מדע בדיוני
יוצרים ITV
ארץ מקור בריטניה
מספר עונות 1
מספר פרקים 6
הפקה
אורך פרק 50-55 דקות
שידור
רשת שידור ITV
תקופת שידור מקורית 22 ביולי 200626 באוגוסט 2006
ישראל שודרה הסדרה במהלך שנת 2007)
קישורים חיצוניים
דף התוכנית ב-IMDb

פארק פרהיסטוריאנגלית: Prehistoric Park) היא סדרת-טבע בדיונית שהופקה על ידי ה-ITV. הסדרה מורכבת מ-6 פרקים, העוסקים כל אחד בניסיונותיו של נייג'ל מארוון להקים פארק בעל בעלי חיים שנכחדו. כל פרקי הסדרה יצאו לאקרנים גם במארז DVD.

בעלי החיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ישנם גם כמה בעלי חיים שלא נכחדו בפארק:

ישנם כמה בעלי חיים שמופיעים בפתיח, אך לא בפארק:

ישנם כמה בעלי חיים שנייג'ל נתקל בהם במסעותיו, אך לא מחזיר לפארק:

פרקי הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

  1. הטי-רקס חוזרים: הפרק הראשון של הסדרה עוסק במשימתו הראשונה של נייג'ל, להביא לפארק את אחד מטורפי היבשה הגדולים ביותר, ואחד מהדינוזאורים המפורסמים ביותר, הטירנוזאור רקס. נייג'ל חוזר אחורה בזמן 65 מיליון שנה.
  2. משימת הממותה: בפרק זה, נייג'ל חוזר אחורה עשרת אלפים שנה, על מנת להציל את אחרוני הממותות שנותרו. נייג'ל חוזר גם 150 אלף שנה לאחור על מנת לגלות מדוע מרתה אינה מסכימה לאכול.
  3. ציפור-דינו: בפרק זה, נייג'ל חוזר אחורה 125 מיליון שנה, על מנת להציל את אחד הדינוזאורים הקטנים ביותר שחיו, המיקרורפטור, אך מציל גם את אחד הדינוזאורים הגדולים ביותר שחיו, הטיטנוזאור.
  4. הצלת הסמילדון: בפרק זה, נייג'ל חוזר מיליון שנה לאחור, לתקופה שבה שיגשגו הסמילדונים, וחוזר גם עשרת אלפים שנה לאחור כדי להציל את אחרוני הסמילדונים.
  5. בית החרקים: בפרק זה, נייג'ל חוזר אחורה יותר מוקדם מכל הפעמים, 300 מיליון שנה אחורה, על מנת להציל כמה מהחרקים הגדולים ביותר שחיו אי פעם.
  6. סופר תנין: הפרק האחרון של הסדרה עוסק במשימתו האחרונה של נייג'ל, להביא לפארק את התנין הגדול ביותר שהלך על פני האדמות, הדיינוסוכוס. נייג'ל חוזר אחורה 75 מיליון שנה.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]