שיחת משתמש:Abirim

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Abirim, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, אמירושיחה 08:46, 15 במרץ 2020 (IST)

יהושע הגרסי[עריכת קוד מקור]

החזרתי את השם המקורי,. והכלל שמוסיפים "רבי" הוא לא גורף (אין לנו רבי שמעון בן שטח וגם לא רבי שמעון בן עזאי). במקרה שלנו כמה וכמה מקורות בספרות חז"ל הוא מופיע ללא התואר "רבי" ולכן יש צורך לקיים דיון בדף בשיחה שם לפני שמחליטים להעביר. Ronam20 - שיחה 02:08, 26 במרץ 2020 (IST)

יחסי סין–צ'ילה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף יחסי סין–צ'ילה. הסיבה לכך היא: הורדת חלקים רבים מתוך הערך. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, אופק ג'רסי ~ ליצירת קשר ~ מיזם יחסי החוץ 15:19, 25 במאי 2020 (IDT)

קרה משהו מאד מוזר, בסך הכל תיקנתי מנשיא לנשיאת ועוד טעות הקלדה, ומשום מה אני רואה שכל ההערות שוליים נמחקו. אביר על סוס - שיחה 20:18, 25 במאי 2020 (IDT)

בהחלט מוזר... אופק ג'רסי ~ ליצירת קשר ~ מיזם יחסי החוץ 14:18, 26 במאי 2020 (IDT)

מה התכוונת לעשות בעריכה זו?[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:קהילת חב"ד בחברון#מה התכוונת לעשות בעריכה זו?

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Abirim,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:50, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

נתן גרינברג[עריכת קוד מקור]

שלום רב. עושה רושם שאתה עושה מאמצים ניכרים להכניס אותו לכמה שיותר ערכים, עד לרמת יו"ר ועד הורים. מבקש שתפסיק עם זה. המטרה אצלנו היא טובת הקורא, לא אזכור של מישהו שאנחנו חפצים ביקרו. נרו יאירשיחה • ט"ו בשבט ה'תשפ"א • 12:44, 28 בינואר 2021 (IST)

טרנסטקסטואליות[עריכת קוד מקור]

שלום, תודה על הערך החדש. בטעות יצרת את הערך תחת השם טרנסקסטואליות, העברתי לטרנסטקסטואליות. בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 15:49, 1 בפברואר 2021 (IST)

שינוי שמות ערכים[עריכת קוד מקור]

שלום,

אין לשנות שמות של ערכים ללא דיון. גילגמש שיחה 06:49, 2 במרץ 2021 (IST)

באג רימון[עריכת קוד מקור]

שלום, מה שלומך?

ראיתי שהורדת בדף דניאל שפרבר הרבה מידע, בצורה שחוזרת על עצמה - כנראה בטעות. לדעתי מדובר באותה תקלה שקרתה לך בדף יחסי סין–צ'ילה. נדמה לי שאני יודעת מה מקור הבעיה:

אתה כנראה עורך בוויקיפדיה מאינטרנט בעל סינון (כדוגמת רימון או אתרוג). במקרה כזה, עקב בעיה ידועה, לאחר עריכה בעורך החזותי, תוכן הדף נשמר כפי שהוא הוצג לך כך שהתוכן שהוסתר ממך נמחק מהדף. מאחר שוויקיפדיה לא מעוניינת במחיקה זו, אם ברצונך להמשיך לתרום לוויקיפדיה עליך להקפיד לערוך בעריכת קוד מקור בלבד, כל עוד אתה משתמש באינטרנט מסונן. ניתן לעשות זאת באמצעות העדפות => עריכה => "ביטול זמני של העורך החזותי בזמן שהוא בגרסת בטא".

אני מכירה את התופעה כי גם לי זה קרה, נאלצתי לשחזר את עצמי המון פעמים עד שקלטתי איפה הבעיה...

אשמח לעזור לך בשאלות נוספות. יהודית1000 - שיחה - 💜 01:57, 27 ביוני 2021 (IDT)

זה עריכה מקוד מקור ולא ברור לי למה זה קרה, משום מה השחזור ללא שיחזר, ואינני יודע כיצד לשחזר כמה גרסאות אחורה, בסך הכל רציתי להוסיף שורה חדשה על ספר חדש... Abirim - שיחה 02:08, 27 ביוני 2021 (IDT)
באמת מוזר, אני תמיד ידעתי שזה קורה רק בעריכה חזותית. אולי תשאל בויקיפדיה:דלפק ייעוץ? יהודית1000 - שיחה - 💜 14:23, 27 ביוני 2021 (IDT)

(תחיבת חוטם:) עברתי על העריכה, והיא לא בוצעה מעורך חזותי. לפי אופי הנזק וניסיון עבר עם עורכים, ארשה לעצמי להעריך בזהירות שאתה עורך ממחשב שמותקן בו תוסף מסוים לעריכה במכלול. דגש - שיחה 14:29, 27 ביוני 2021 (IDT)