שיחת משתמשת:Saifunny

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Saifunny, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
גיל כ. (שיחה) ♠ 17:53, 26 בנובמבר 2013 (IST)

ציר הזמן של המפץ הגדול[עריכת קוד מקור]

יש התקדמות? בברכה, Nurick - שיחה 17:44, 27 במרץ 2014 (IST)

לא ממש, בדיוק התחלתי ללמוד בטכניון ולא היה לי זמן. אני מקווה להתחיל בקרוב. אם אתה רוצה אתה יכול לכתוב... Saifunny - שיחה 17:55, 27 במרץ 2014 (IST)
ברוכה הבאה לטכניון! ברשותך אני רק אמחק בנתיים את הדף שיצרת... יש לי רשימת ערכים לכתוב לפני שאתפנה לכתוב דווקא את זה עם זאת את מוזמנת לחזור אליו יום אחד, פסח מגיע בקרוב, בברכה, Nurick - שיחה 17:59, 27 במרץ 2014 (IST)
מצוין, תודה Saifunny - שיחה 08:50, 28 במרץ 2014 (IDT)

דחיית תחרות הכתיבה[עריכת קוד מקור]

מקצרמר למובחר.PNG הודעה לנרשמי תחרות הכתיבה התשיעית:
לצערנו, עקב חוסר היענות של הציבור, נדחית תחרות הכתיבה בשלב זה.

להלן הדיון במזנון, ובו פירוט.
במידה שתהיו מעוניינים - באפשרותכם להמשיך ולעבוד על הערך עד 28.11.2014, מועד הסיום הרשמי של התחרות. במקרה כזה, הערך שכתבתם עתה יוכל לעמוד לשיפוט בתחרות הכתיבה הבאה שתתקיים (אנו מקווים שבשנה הבאה), ויישפט לפי גרסת ה-28.11.2014, מועד הסיום הרשמי של התחרות הנוכחית.
צר לנו על כי התחרות לא מתקיימת השנה, אנו מעריכים את השקעתך ותרומתך.
בברכה - דני וגילגמש, מזכירי התחרות.

דני, Danny-wשיחה 23:40, 23 באוקטובר 2014 (IDT)

בדוקת עריכות[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Saifunny,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוקת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 15:38, 30 במאי 2017 (IDT)

אביבה בר-און[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך אביבה בר-און שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, Lostam - שיחה 16:10, 25 באפריל 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Saifunny,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

Cool, I’ll take a look. Probably missed it. Saifunny - שיחה 22:19, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

כוכב כתיבה[עריכת קוד מקור]

Anatomy-1751201 1280.png כוכב כתיבה
על כתיבת הערך המצוין למידה מונחית. (ולחיי הערכים העתידיים שתכתביFace-smile.svg). מה, באמת? 20:04, 18 בפברואר 2021 (IST)
תודה! אני ממש מתרגשת! Face-smile.svgSaifunny‏ • שיחה 20:22, 18 בפברואר 2021 (IST)
רק אכתוב שהתחרות נגמרת מחר ב-12 בצהריים, כך שאם את רוצה לתקן ניסוחים וכדומה לא נשאר הרבה זמן. בהצלחה (לכולנו) Face-smile.svg מה, באמת? 23:58, 23 בפברואר 2021 (IST)
הגעתי לערך הזה במקרה, תהיתי מי מהכותבים כתב ערך מרשים שכזה. לא הכרתי את שמך, אבל אין ספק שיכולותיך מרשימות. תודה רבה לך על כתיבת הערך, התרשמתי עמוקות. מתניה שיחה 12:29, 16 במרץ 2021 (IST)
תודה רבה מתניה! ‏Saifunny‏ • שיחה 13:31, 16 במרץ 2021 (IST)

כוכב עם חתיכת לב![עריכת קוד מקור]

Wikilove2 new.png כוכב המסורים
על מסירותך לויקיפדיה, הגאוט מעניק לך כוכב זה. גאוט - שיחה 23:00, 21 בפברואר 2021 (IST)
תודה! ‏Saifunny‏ • שיחה 23:09, 21 בפברואר 2021 (IST)

GAN[עריכת קוד מקור]

חשבתי שתמצאי את זה מעניין ואולי מועיל לערך. בב"ח מה, באמת? 23:34, 3 במרץ 2021 (IST)

נראה מצוין! אני בהחלט יכולה להשתמש במידע משם. האמת היא שגם לקחתי קורס בנושא בסמסטר האחרון באוניברסיטה העברית, אז אני יכולה גם להשתמש בחומר של הקורס (אם כי הוא היה באנגלית וכאלו יש הרבה). תודה! ‏Saifunny‏ • שיחה 23:45, 3 במרץ 2021 (IST)

בואי נדבר רצח[עריכת קוד מקור]

ראיתי שכתבת את הערך ואת מתקשה עם תמונה. צריכה עזרה? Nirvadel - שיחה 22:18, 8 במרץ 2021 (IST)

תודה! בסוף הצלחתי להעלות אותה בתור לוגו, אז עכשיו יש תמונה בערך. ‏Saifunny‏ • שיחה 22:38, 8 במרץ 2021 (IST)

טיפים חשובים[עריכת קוד מקור]

Wikimedia Deutschland icon explore.svg
שלום Saifunny,

תודה על תרומתך לוויקיפדיה בתחום הניטור, ברצוני להציע לך מספר כלים שימושיים שיכולים להיות לך לעזר, ומספר הנחיות כלליות לניטור:

גאדג'טים אלו יוסיפו לדף השוואת הגרסאות קישוריות להנחת הודעות בדף השיחה של העורך (רשום או אלמוני) שאת עריכתו בוחנים, וקישוריות להוספת בקשות לדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים.

כללים לניטור יעיל ומאבק בהשחתות

כל הדברים להלן נכתבים כעצות שנצברו מניסיונם של מנטרים אחרים, הם לא פקודות או כללים מחייבים. הכלל הראשון אותו יש לזכור בעריכה בוויקיפדיה ובניטור הוא השמעות לשכל הישר.

 • בראש ובראשונה, קראי את הדף ויקיפדיה:איך לנטר ולהישאר בחיים.
 • ביטול עריכה ייעשה רק אם לא מצאת מקור אמין להוספה זו (כל שינוי נתון לשיקול דעת שלך; אם הוסף מידע שאריק איינשטיין נולד בקנדה ולא מצאת מקורות בוויקיפדיה אחרת או בחיפוש גוגל פשוט – בטל העריכה. אם הוספו טענה או מחקר שאיינשטיין שנא תפוחי עץ כי הייתה לו טראומה מתפוחי עץ ולא מצאת מקור לכך – כדאי להצמיד תבנית {{מקור}} בערך. כמובן שאם הטענה היא טענת הבל ברור, ניתן לשחזר אותה מייד).
 • כשמוצאים השחתה, יש לבדוק עריכות קודמות באותו הדף: אם נעשו שלוש השחתות ברצף בערך מסוים, ואתם מתקנים את האחרונה, התיקון שלכם "מסתיר" את ההשחתות הקודמות משאר המנטרים, שבדרך כלל יבדקו את ההיסטוריה עד העריכה האחרונה של משתמש מוכר (כלומר השחזור שלכם), ויעצרו שם.
 • אחרי סיום טיפול בהשחתה, כדאי לבדוק את שאר העריכות של אותו עורך או מאותה כתובת בתקופה האחרונה: משחיתים רבים נוהגים לבצע מספר השחתות, באותו הדף או בדפים אחרים.
 • עריכות כמו "גכהמהכקהכק" שנעשות מכתובת IP או חשבון רשום – יש להניח (מחמת חזקת החפות שעומדת לכתובת או חשבון שאין להם היסטוריית השחתות) כי הוא מבצע ניסויי עריכה ולכן יש להציב בדף שיחתו שניסויי עריכה עושים בארגז חול (תבנית {{ניסויים}} מבהירה זאת היטב).
 • עריכות כמו "הדס המלכה המהממת/המעצבנת" הן השחתה לכל דבר ועניין ויש להזהיר עליהן (תבנית {{אזהרה}} עושה את העבודה ולרוב הם לא חוזרים). אם חזרו על כך – פני למפעילים בבקשת חסימה. בדרך כלל נהוג שאין לבקש חסימה אם המשתמש או האלמוני טרם הוזהר. כמו כן, אין טעם לבקש חסימת אלמוני בשל עריכה שנעשתה לפני זמן רב (מספר שעות). לפני בקשת חסימה של אלמוני, כדאי לבדוק את הכתובת (whois מתחתית דף התרומות)
 • כשעריכה ששחזרת מכילה חשיפת פרטים אישיים, איומים, או ביטויים גזעניים, התבטאויות נאציות וכדומה, אפשר לבקש "הסתרת גרסה".
 • אם נתקלת במשחית שמשחית ערכים מרובים, אין טעם למלא את דף השיחה שלו באזהרות. אזהרה אחת מספיקה – לאחר מכן ניתן לבקש חסימה.
 • יש להניח כוונה טובה; כשנתקלים בעריכה גרועה או מזיקה שיכלה להיות תוצאה של טעות ולא זדון, בנוסף לשחזור או ביטול הנזק, רצוי לפנות לעורך או האלמוני שביצע את הטעות בדף השיחה, ולהסביר להם איפה טעו - אין עודף של עורכים מועילים בוויקיפדיה, ועדיף לסייע לעורכים, רשומים ואלמונים כאחד, להפוך מועילים, מאשר לגרש אותם מוויקיפדיה בבושת פנים.

בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 23:22, 15 במרץ 2021 (IST)

תודה העיתונאי המנטר! אני ממש מחכה להיות מנטרת אמיתית, אבל אין לי עדיין מספיק עריכות בויקיפדיה בשביל להיות זכאית לתפקיד ‏Saifunny‏ • שיחה
זה בסדר, לאט לאט, אני רואה שאת מתקדמת היטבFace-smile.svg בין כה וכה יש להכיר את פעולות הניטור לפני קבלת ההרשאה. עד אז, טיפ קטן - לפני שמבקשים חסימה בנימוק "השחתה לאחר אזהרה", יש לחכות מספר דקות לאחר האזהרה (או לחילופין, מספר עריכות). למשל: אם משתמש השחית בשעה 23:30, ונתתי לו אזהרה. לא אבקש חסימה אם השחית שוב בשעה 23:33 כי ייתכן שלא ראה את האזהרה לפני שנכנס למצב העריכה. אם השחית בשעה 23:36 כן הייתי מבקש חסימה, כי לטעמי זה די זמן מאז האזהרה, והוא יכל להספיק לראותה כבר. גם אם השחית בשעה 23:32, ואז שוב בשעה 23:34 הייתי מבקש חסימה, כי יצא ממצב העריכה ויכל לראות את האזהרה. הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 23:30, 15 במרץ 2021 (IST)
מעולה! תודה ‏Saifunny‏ • שיחה 23:33, 15 במרץ 2021 (IST)

ברכות על הזכיה[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד! בלונים ברכות על הזכיה בתחרות הכתיבה, במקום השני והמכובד, במשותף, עם הערך למידה מונחית. יישר כוח. בברכה, דני Danny-w - שיחה 18:24, 16 במרץ 2021 (IST)

תודה רבה! זו הייתה חוויה נהדרת. ‏Saifunny‏ • שיחה 18:28, 16 במרץ 2021 (IST)
שאפו! איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:37, 17 במרץ 2021 (IST)
כל הכבוד! על הזכייה בתחרות Face-smile.svgבלונים בDGW – Talk 21:25, 18 במרץ 2021 (IST)
תודה דוריאן! Face-smile.svgSaifunny‏ • שיחה 21:29, 18 במרץ 2021 (IST)

דף משתמשת[עריכת קוד מקור]

היי, אהבתי את הפתיחה של דף המשתמש שלך Face-smile.svg איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:37, 17 במרץ 2021 (IST)

תודה! שמחSaifunny‏ • שיחה 22:40, 17 במרץ 2021 (IST)

כפר סבא[עריכת קוד מקור]

אני לא מניח שזה משהו שאקדם בחודשים הקרובים, אבל אם כבר הוספת את התבנית (היי, גם אני מכפר סבא Face-smile.svg) אני חייב לשאול - הייתה לי פעם מחשבה לנסות לארגן פעם מפגש ויקיפדים-שרון או משהו בסגנון הזה. לא הייתי בטוח אם לנסות ליזום אירוע משפחות (שאני מניח שפחות ידבר אליך, אבל הייתה לי הנחה שזה יתאים לדמוגרפיה המקומית) או שמתאים רק לעורכים עצמם. מאחר שכל מי שנתקלתי-במקרה עד עכשיו בתיבת משתמש שלהם "שרונית" לא היו מאוד פעילים בהווה, חשבתי ששווה לבדוק מולך מדגם מאוד לא מייצג של אדם אחד, אם זה נראה לך משהו שיהיה מגניב לארגן פעם. איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:53, 17 במרץ 2021 (IST)

איש השום, זה נשמע לי כמו רעיון נהדר, אני אשמח לעזור בארגון וכמובן לבוא למפגש כזה. אני יכולה לעזור לחפש עוד ויקיפדים כאלו. איך מתקדמים מכאן? ‏Saifunny‏ • שיחה 23:04, 17 במרץ 2021 (IST)
סיפן, אם כבר חתמת, את לא יכולה לתייג. ניתן למחוק את החתימה, לתייג, ולחתום מחדש. אחרת לא יקבל את התיוג. אתייג בשבילך: HaShumai. הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 08:21, 18 במרץ 2021 (IST)
על זה נאמר ״אופס״ ‏Saifunny‏ • שיחה 09:02, 18 במרץ 2021 (IST)
הכל טוב, ככה לומדים Face-smile.svg ותודה להארי. בגדול כדי לקדם כזה דבר, לדעתי, כדאי לפתוח דף מיזם (אולי במרחב משתמש למשל), לחפש עוד עורכים עם תבניות של ערים רלוונטיות ולהזמינם להרשם בדף המיזם ולעקוב אחריו, ואולי גם לפתוח מודעה בכיכר העיר או לוח מודעות להזמין עוד. אני השתעשעתי במחשבה לעשות את זה מתישהו, אבל טרם התפנתי לכך בפועל. איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:42, 18 במרץ 2021 (IST)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
כל הכבוד :) הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 23:06, 26 במרץ 2021 (IDT)
ריגשת אותי מאוד! תודה! ‏Saifunny‏ • שיחה 23:28, 26 במרץ 2021 (IDT)
שוב כל הכבוד, נהנה מאוד לראות את התרומה הגדולה שלך לוויקיפדיה. אני מקווה שלא נעלבת כשהסירו לך את ההרשאה "בגללי", אז חשוב לי להבהיר - אני מעריך מאוד את התרומה שלך, וחושב שאת ראויה וזקוקה להרשאה, אבל התנגדתי כי חשוב להקפיד על הנהלים. בקיצור, מאוד מעריך אותךFace-smile.svg הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 20:59, 3 באפריל 2021 (IDT)
תודה רבה העיתונאי המנטר. כמובן שהכל בסדר, גם אני בעד הקפדה על הנהלים. אני עובדת במרץ על הגעה למספר העריכות הדרוש קריצה קצת מביך שאין לי עדיין 1500 עריכות אחרי 8 שנים בויקיפדיה, אבל באמת לא ערכתי הרבה לפני השנה הנוכחית. ‏Saifunny‏ • שיחה 21:48, 3 באפריל 2021 (IDT)

תבניות ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

שלום סיפן, מה שלומך?

שימי לב שמקובל להניח תבניות ברוך הבא רק לאחר שביצעו עריכה אחת מועילה וטובה. בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 19:39, 30 במרץ 2021 (IDT)

תודה, אקפיד להבא (אכן, שמתי לב למה שקרה). ‏Saifunny‏ • שיחה 19:39, 30 במרץ 2021 (IDT)

מנטרת[עריכת קוד מקור]

שלום, לאחר כמעט שמונה שנות פעילות עם עריכות מעולות, ולאחר שזכית במקום השני בתחרות מקצרמר למובחר, הענקתי לך הרשאת מנטרת. עלי והצליחי! --‏Yoavd‏ • שיחה 10:55, 31 במרץ 2021 (IDT)

תודה רבה Yoavd! אני מקווה להמשיך ללמוד הרבה ולתרום לויקיפדיה ‏Saifunny‏ • שיחה 11:42, 31 במרץ 2021 (IDT)
Yoavd, שמחתי לגלות שהענקת למשתמשת את ההרשאות, היא מאוד ראויה להן. יחד עם זאת, היא לא עומדת בתנאי הסף להרשאות, ואני סבור שעלינו לכבד את המדיניות (אגיד בהערת אגב שלדעתי כדאי לשנותה כי רבים המקרים שבהם היא רעה לעומת המקרים שבהם היא עוזרת. כבר פתחו בעבר דיון במזנון, ולא התפתח שם משהו). עוד כמה חודשים תעמוד בדרישות הסף, ותוכל להעניק לה את ההרשאה מבלי לכופף את הכללים, ואז כמובן שאברך שוב על המהלךFace-smile.svg. הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 12:26, 31 במרץ 2021 (IDT)
העיתונאי המנטר - כפי שכתבת יש תנאי סף, שבהיבט הטכני, אכן Saifunny לא עומדת בסעיף השני, אבל בוא ונבדוק את המכלול:
 • נדרש ותק של 3 חודשים - ל-Saifunny יש ותק שמתקרב ל-8 שנים
 • נדרשות 1,500 עריכות במרחב הערכים - בעריכה [1] תרמה 3449 בתים , בעריכה זו [2] Saifunny תרמה 1652 בתים; באותה מידה היתה יכולה לפצל עריכות אלו לעשרות עריכות קטנות יותר, כמו שעושים ויקיפדים רבים אחרים. מרבית עריכותיה הן משמעותיות ולא זעירות.
 • היכרות מספקת עם כללי הקהילה הנוגעים לניטור ולטיפול בהשחתות - Saifunny משמשת כבר תקופה לא קצרה מדריכה בסדנאות ויקימדיה בהן היא חונכת ויקיפדים מתלמדים. אלו היה ספק אם יש לה היכרות מספקת עם כללי הקהילה, נראה לי שתוכל להוריד דאגה זו מלבך.
 • הסכמה של מפעיל או מפעילת מערכת - ראית שקיבלה.

לסיכום - נראה לי שבמסגרת שיקול הדעת של מפעיל מערכת, הגם ש-Saifunny לא הגיעה טכנית ל-1500 עריכות, לא אבטל את הרשאת המנטרת. אם מפעיל אחר סבור שטעיתי, כמובן שלא אמחה על הפעלת שיקול דעת וביטול ההרשאה. --‏Yoavd‏ • שיחה 13:22, 31 במרץ 2021 (IDT)

יואב, אני ממש לא חושב שטעית, סיפן זקוקה וראויה להרשאה הזו, וכשתגיע לסף הנדרש, אתמוך בכל ליבי במתן ההרשאה. אני כן חושב שאסור להפר את המדיניות, ואם אתה חושב שיש יותר מקום לשיקול דעת, פעל למען שינוי המדיניות. בגלל שבלאו הכי גם במצב כזה אני תומך במתן ההרשאה (וגם תומך במתן אפשרות לשיקול דעת רחב יותר למפעיל בקשר לזה), לא אפנה למפעילים אחרים. בקיצור, מזל טוב סיפן! הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 13:29, 31 במרץ 2021 (IDT)
הייתי מעגל פינות בפער קטן יותר, אבל לא כשהיא עומדת על פחות מחצי מהרף הנדרש. ברשותך, יואב, הסרתי את ההרשאה ואשמח באופן אישי לתת את ההרשאה כשיבוא הזמן. אי־אפשר לזלזל בהחלטה שנקבעה בפרלמנט. דגש - שיחה 13:30, 31 במרץ 2021 (IDT)
דגש - 1187 חלקי 1500 =80%. עד כמה שאני זוכר 80% הם יותר מחצי מהרף הנדרש, אבל זכותך כמובן לפעול כך. --‏Yoavd‏ • שיחה 14:28, 1 באפריל 2021 (IDT)
אתה בודק סך עריכות כולל, ולא היא: נדרשות 1,500 עריכות במרחב הערכים. כרגע יש 743 (ראה כאן) וזה פחות מחצי. דגש - שיחה 14:30, 1 באפריל 2021 (IDT)
אם כך אתה צודק. --‏Yoavd‏ • שיחה 17:58, 1 באפריל 2021 (IDT)

חדשופדיה 2021 שבוע 18[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2021 – שבוע #18
עודכן ב־9 במאי
לחתימה על מנוי לידיעון

● במפעיל נולד מתקיים דיון לגבי אשרור כהונתו של היידן כמפעיל מערכת. כשהדיון יסתיים, תתקבל החלטה בידי הביורוקרטים
● במהלך השבוע הייתה תקלה טכנית בכלי התרגום שלא אפשרה להתחיל לתרגם ערכים על ידי כלי התרגום, אלא אם הערך שרוצים לתרגם לא כולל רווחים (למשל: ערך כמו "We R Who We R" לא ניתן לתרגם, ואילו ערך כמו "Homosociality" אפשר לתרגם). הבעיה טופלה, ואפשר להמשיך לתרגם ●
● ההצעה לפתח קווים מנחים לשיח מכבד בתוך הקהילה מתפתחת ומתעדכנת תוך כדי המשך הדיון במזנון
● במזנון עלתה הצעה לסימון ערכים כערכים טובים, וזכתה לתגובות מעורבות. הדיון בעניינה עדיין מתקיים ●
● במזנון התקיים דיון על הצעה להשתמש בקו מפריד במקום במקף, אך עלתה התנגדות כנגד ההצעה, והיא הוסרה מסדר היום ●
● במזנון עלתה הצעה לתת שמות חדשים לערכים על הבחירות לנשיאות ישראל, בהתאם לערכי בחירות אחרים. נכון למועד כתיבת שורות אלו, ההצעה זכתה לתמיכה מכל משתתפי הדיון ●
● לרגל אולימפיאדת טוקיו 2021 חלו שינויים בלוח הזמנים של מיזם המקבץ השבועי. ראו הודעה מפורטת כאן
המקבץ השבועי: בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ראשי מדינות
ערכים מומלצים: מתקיימת הצבעה לגבי הוספת הערך פרק 1 לחוקת ארצות הברית לרשימת הערכים המומלצים כאן

00:00, 2 במאי 2021 (IDT)

לייק לכוכב![עריכת קוד מקור]

SMirC-Barnstar.svg כוכב לייק
על תרומתך הרבה לוויקיפדיה, בתחום הניטור ובתחום ההדרכה. הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 21:07, 5 במאי 2021 (IDT)
תודה רבה! אני מאוד נהנית ללוות ויקיפדים חדשים. כיף לראות אותם מגלים עולם חדש ומופלא. אני ממש שמחה לראות אותם מתפתחים ולומדים, ואני חושבת שגם ויקיפדיה מרוויחה הרבה מהצטרפות של ויקיפדים נלהבים, וגם הם יכולים להיתרם הרבה מעריכה בויקיפדיה. ‏Saifunny‏ • שיחה 23:38, 5 במאי 2021 (IDT)
Saifunny, איזה כיף של תגובה Face-smile.svgSymbol thumbs upcolor.png איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 01:27, 7 במאי 2021 (IDT)

חדשופדיה 2021 שבוע 19[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2021 – שבוע #19
עודכן ב־9 במאי
לחתימה על מנוי לידיעון

● במפעיל נולד התקיים דיון לגבי אשרור כהונתו של היידן כמפעיל מערכת, ובסופו הוחלט לאשרר את כהונתו של היידן כמפעיל. ●
● במיזם ביכורים מציג ביכורים והילולים חדשים. ●
בג בתוכנה העולמית של רשימת המעקב גרם לכך שהשבוע (לכל המוקדם ב-5/5) סימון ברשימת המעקב באפשרות "הצג שינויים של אחרים (מלבד אלו שלי)" יגרום כתופעת לוואי לכך שלא יוצגו ברשימת המעקב עריכות של אנונימים. ראו המלצות כאן. ●
● בשיחת תבנית:מפעילים מתקיים דיון על השימוש בתבנית בדף הבקשות מפעילים, בו התברר כי התבנית אינה מתייגת את המפעילים אם משתמשים בה בדף הבקשות ממפעילים ●
● במזנון מתקיים דיון לגבי מתן שמות לערכים על חסידויות, כשבמרכז הדיון השאלה האם להשתמש בכתב עברי, או בכתב יידי. ●
● לאחר דיון במזנון, ההצעה לתת שמות חדשים לערכים על הבחירות לנשיאות ישראל, בהתאם לערכי בחירות אחרים, אשר זכתה לתמיכה רחבה במזנון, יצאה לפועל. ●
המקבץ השבועי: בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אופנועים
ערכים מומלצים: מתקיימת הצבעה לגבי הוספת הערך שיר של אש ושל קרח לרשימת הערכים המומלצים כאן