שיחת משתמש:CNR

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

נפתלי בנט[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף נפתלי בנט. הסיבה לכך היא: עברית לא תקנית. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Assayas שיחה 23:13, 5 ביוני 2014 (IDT)

טעות בידך[עריכת קוד מקור]

חבר כנסת הוא לשון זכר, ולכן יש להגות תשעה עשר ולא תשע עשרה. לפיכך, התיקון שביצעתי היה במקום, בניגוד לטענתך. CNR - שיחה 23:20, 5 ביוני 2014 (IDT)

ההתייחסות במשפט היא לכנסת ולא לחבר. הוא חבר בכנסת, להלן הכנסת התשע עשרה ותיקונך היה שגוי. Assayas שיחה 08:02, 6 ביוני 2014 (IDT)

מקבל את תיקונך[עריכת קוד מקור]

לא שמתי לב ששם המספר מדבר על הכנסת, ולא על חבר הכנסת כסמיכות. תודה שתיקנת. CNR - שיחה 09:48, 6 ביוני 2014 (IDT)

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, CNR, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Amitayzl - שיחה 02:43, 20 ביוני 2016 (IDT)

Geektime[עריכת קוד מקור]

Derecho.svg
בוויקיפדיה אנו מקפידים על כתיבה אנציקלופדית ונייטרלית בערכים. מאחר שהעריכה שביצעת  בדף Geektime אינה תואמת את הקווים המנחים שלנו בסוגיה זו, היא בוטלה. לנוחותך קישור למדיניות ויקיפדיה בנושא זה. כמו כן, קיים מדריך לכתיבה נייטרלית. אם לדעתך העריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.

בברכה,

בר הראל - שיחה - תרומות 00:30, 24 ביוני 2016 (IDT)

כהסבר מפורט יותר: "בנוסף, האתר מרכז ידיעות חדשותיות בנושא ההייטק והסטרט-אפים בישראל, והוא נחשב למוביל בתחום זה בארץ." בוטל ונמחק. בברכה, בר הראל - שיחה - תרומות 00:32, 24 ביוני 2016 (IDT)

מחוזות ישראל[עריכת קוד מקור]

שלום לך!
הפכתי את נפת תל אביב-יפו להפניה לדף מחוז תל אביב, לפי התקדים של נפת ירושלים. היתרון הוא שמצד אחד מי שילחץ עכשיו על הקישור נפת תל אביב-יפו בערך (או בכל ערך אחר) יגיע מיד לערך מחוז תל אביב, ומצד שני אם מישהו ירצה בעתיד לכתוב ערך על הנפה כנפה, להבדיל מעיר או מחוז, הקישור אל הערך על הנפה יעבוד אוטומטית והוא לא יצטרך לתקן אותו. ההפניה גם מעודדת במובן מסוים יצירת ערך זה כי היא מבליטה את חסרונו. בכל מקרה, תודה שבעריכתך הפנית את תשומת לבנו לעניין זה. המשך להיות נועז! קריצה
בברכה,‏ Amitayzl - שיחה 15:51, 12 בספטמבר 2016 (IDT)

העברתי את הערך לעתיד אל דף המשתמש שלך[עריכת קוד מקור]

בתבנית הרגילה, לא ברור למה, הערך שלך לא מופיע. אז אני רק מבהיר לך שתוכל להמשיך לעבוד על הערך במרחב הפרטי שלך עד שנראה (שתראה) שזה ראוי לעלות למרחב הערכים. תזכורת: אם זה עדיין אינו ראוי ובחרת להעלותו, הרי שזה ימחק לאלתר. לערך החדש שלך קוראים מעתה: משתמש:CNR /יחסי איטליה-שוודיה. בהצלחה בהמשך! בברכה: eli - שיחה 08:58, 26 במרץ 2017 (IDT)

לא ברור לי מה הבעייתיות של הערך. אם הערך ברמה מספקת עבור הויקיפדיות השוודית והאנגלית, אזי אין סיבה שלא יהיה לו מקום אצלנו. אני מבין שהוא נראה קצת דל, אך זהו כל המידע הקיים על היחסים בין המדינות. לפיכך, אחזיר אותו, ואשמח לנהל דיון ענייני על חסרונות הערך כראוי, בדף השיחה שלו. CNR - שיחה 09:06, 26 במרץ 2017 (IDT)
העברתי את הערך גם בגלל מה שאתה מתאר, אבל בעיקר מפאת שגיאות כתיב וויקיזציה של טירונים. מסתמן שכעת טיפלת בכך. בברכה: eli - שיחה 09:14, 26 במרץ 2017 (IDT)

עיטור שוודי בשבילך![עריכת קוד מקור]

Flag of Sweden.svg עיטור שוודי
כל הכבוד על ערכי יחסי החוץ של שוודיה, ממליץ לך לקחת אותה כנישה כמו שאני לקחתי את קטר ובחריין וחברי תמיר לקח את אזרבייג'ן. אופק ~ דברו איתי ~ מקום מלבב בלב המדבר ~ חברים של כולם בעולם 14:21, 27 במרץ 2017 (IDT)

ליווי[עריכת קוד מקור]

שלום CNR, ראשית, אני מצדיע לך על ערכי יחסי החוץ של שוודיה, לא דבר מובן מאליו בכלל, משתמשים חדשים בדרך כלל לא מוצאים נישה בוויקיפדיה. עם זאת, אתה שם דגש על כמות במקום על האיכות שחשובה לא פחות, כמה מערכיך גם סובלים מבעיות. אז לפני שייכפו עליך "חונכות" (מוסד שבו אין לך זכות לכתוב ללא אישור) אני מציע לך ליווי, אסביר לך את קוד הוויקי ואבהיר דברים שלא מובנים. מה אתה אומר? אופק ~ דברו איתי ~ מקום מלבב בלב המדבר ~ חברים של כולם בעולם 13:36, 3 באפריל 2017 (IDT)

יחסי בולגריה-שוודיה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום CNR,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "יחסי בולגריה-שוודיה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:CNR/‏יחסי בולגריה-שוודיה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ערן - שיחה 00:34, 6 ביוני 2017 (IDT)

מדינת יהודה[עריכת קוד מקור]

איזו חשיבות אנציקלופדית מצאת בערך הזה? בפרט לאור העובדה שכבר קיים ערך דומה--שיבת ציון - שיחה 15:03, 14 במרץ 2019 (IST)