שיחת משתמש:EITY10

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, EITY10, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

הלינץ' ברמאללה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף הלינץ' ברמאללה. הסיבה לכך היא: לא מקובל לכתוב ז"ל בוויקיפדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אהרן - שיחה 20:25, 30 ביוני 2013 (IDT)

דוד רוקני[עריכת קוד מקור]

העברתי למשתמש:EITY10/דוד רוקני שכן במצבו הנוכחי אינו מתאים להופיע כערך. כמו כן נא לקרוא את ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכים/צה"ל. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 23:16, 26 בדצמבר 2015 (IST)

העברת הערכים[עריכת קוד מקור]

בעיקרון, בוויקיפדיה לא משנים שם ערך ללא דיון מקדים בדף השיחה של הערך. במקרה של חטיבת הקומנדו (צה"ל)/חטיבת עוז ההעברה הייתה נכונה ולכן לא שוחזרה, אבל להבא אנא פתח דיון לפני שאתה מעביר ערך, כלומר: משנה את שמו. ‏ MathKnight (שיחה) 20:07, 3 ביוני 2016 (IDT)

תמונת מרדכי כהנא[עריכת קוד מקור]

שלום, מה הביא אותך לחשוב שהתמונה חופשית מזכויות יוצרים??? ביקורת - שיחה 15:55, 2 בספטמבר 2016 (IDT)

שלום ביקורת, התמונה פורסמה באתר צהל ואני חושב שהיא נועדה לשימושם של כולם, (חוץ מרווח אישי כמובן).

מחשבות לא עוזרות בנושא הזה, צריך רישיון כתוב. נא לצרף קישור לעמוד הרשיונות באתר ההוא (לא מצאתי) או לבקש את מחיקת הקובץ בוויקישיתוף. הלוואי שהיה לנו היתר גורף מדו"צ לפרסם את כל תמונותיו. בנוסף, בוויקיפדיה ניתן להעלות רק קבצים ברישיון המאפשר גם שימוש לרווח אישי. ביקורת - שיחה 16:09, 2 בספטמבר 2016 (IDT)