הקלמרים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הקלמרים
סמליל הסדרה
סוגה קומדיית מצבים
יוצרים אבי בלקין
כותבים אבי בלקין
בימוי יוני גרא
שחקנים אודי גוטשלק
אביעד בנטוב
דני קרפל
רוני הדר
יניב ביטון
רודי סעדה
תומר שרון
ריקי בליך
הדר לוי
ארץ מקור ישראלישראל ישראל
שפות עברית
מספר עונות 6
מספר פרקים 100
הפקה
מפיק צחי כהן, יהונתן פארן
מפיקים בפועל שרית זריבץ
חברת הפקה דורי מדיה דרסט
עורכים אילן רוזנפלד, עידית פארן-וייס, יהונתן פארן
אתר צילומים אולפני גלובוס גרופ
צלמים יובל דקל, ברוך אבן חן, שגיא שפירא, יואב בנץ, צביקה רוזן
אורך פרק 23-28 דקות
שידור
רשת שידור HOT VOD Young
ניקלודיאון ישראל
תקופת שידור מקורית 30 ביוני 2013 – רץ

הקלמרים היא סדרת קומדיה ישראלית לנוער מבית HOT VOD Young. הסדרה עלתה לאוויר ב-2013 ומספרת על שני שוטרים המכונים "קלמרים" שבאים לשמור על הסדר והארגון בבית הספר "ארזים". את הדמויות הראשיות בסדרה משחקים אודי גוטשלק ואביעד בנטוב, העונה הראשונה עלתה ב-10 בינואר 2013. העונה השנייה עלתה ב-9 בינואר 2014. העונה השלישית עלתה ב-31 ביולי 2014. העונה הרביעית עלתה ב-30 ביוני 2015. העונה החמישית עלתה ב-30 ביוני 2016. בעקבות הצלחת הסדרה, עונה שישית עלתה לשידור ב-29 ביוני 2017. והסתיימה ב-24 ביולי 2017. בחודש פברואר באותה שנה, הופק פרק מיוחד של הסדרה לחג פורים.

הסדרה עלתה לשידור גם בערוץ ניקלודיאון ישראל ב-27 במאי 2018.

בסופה של העונה השישית צוין כי תהיה עונה שביעית לסדרה, שכלל הנראה תצא בשנת 2018.

סקירת סדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה מספר הפרקים תאריך השידור הראשוניישראל ישראל
הפרק הראשון הפרק האחרון
1
15
10 בינואר 2013 30 בינואר 2013
2
15
9 בינואר 2014 29 בינואר 2014
3
15
31 ביולי 2014 20 באוגוסט 2014
4
15
30 ביוני 2015 20 ביולי 2015
5
20
30 ביוני 2016 27 ביולי 2016
6
20
29 ביוני 2017 24 ביולי 2017
7
20
יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
8
20
יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך

עלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

העלילה מתמקדת בשני שוטרים המכונים "הקלמרים" ראשי תיבות של: (קצין ללא מטרה רצינית) - בורמן (אביעד בנטוב) וקפטה (אודי גוטשלק), שבאים לשמור על הסדר והארגון בבית הספר "ארזים", עוזרים לתלמידים במציאת דברים שאבדו להם או בשיעורי בית ונושאים אחרים.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות
דמויות ראשיות
השחקנ/ית שם הדמות עונות
1 2 3 4 5 6 7 8
אביעד בנטוב עודד בורמן ראשי
אודי גוטשלק אבי קפטה ראשי
רוני הדר חן נפתול בייזר ראשית
יניב ביטון גבי "כריסטיאינו" אלבז ראשי
דני קרפל שי גבריאלוב ראשי
רודי סעדה מורן זבובי שפושניקוב ראשי משני
תומר שרון אבנר פורטובלי ראשי
יובל סגל יוחאי היועץ ראשי
ריקי בליך מלי רשף משנית ראשית
הדר לוי שוש גבאי משנית ראשית
דמויות משנה
השחקנ/ית שם הדמות עונות
1 2 3 4 5 6 7 8
צחי כהן צחי משני
רונה ליפז-מיכאל המורה שגית משנית
מאי סספוטרס קים סלקטר משנית
עמית מורשת עמית סיביליה משני
יואב רוטנברג דור משני
אורי הוכמן מאיר נחמיאס משני
לירית בלבן עידית משנית
שמוליק כהן מיכאל גאני משני
צחי חזן משה דוקרני משני
אילן רוזנפלד שומר בית הספר משני
 • עודד בורמן (אביעד בנטוב) - הקלמר החכם מבין השניים. פותר בעיות של תלמידים ביחד עם אבי קפטה. לפעמים קפטה "חופר" על משהו שלא קשור למה שהשניים דיברו עליו, ואז בורמן אומר לו "צמצם" וקפטה משיב "צמצמתי".
 • אודי גוטשלק) - הקלמר הטיפש מבין השניים, אבל לפעמים נותן רעיונות שעוזרים לפתור בעיות מבלי להתכוון. פותר בעיות של תלמידים ביחד עם עודד בורמן. פעמים קפטה "חופר" על משהו שלא קשור למה שהשניים דיברו עליו, ואז בורמן אומר לו "צמצם" וקפטה משיב "צמצמתי". שימש בתור לקוח סמוי מטעם משרד הבריאות בקפיטריה של אבנר.
 • חן נפתול בייזר (רוני הדר) – מורה מחליפה בבית הספר "ארזים" שכמעט ולא החליפה מורה אף פעם. שפושניקוב ויוחאי מאוהבים בה, אך היא דוחה אותם. כולם נוהגים לכנותה "בייזר". בעונה השלישית היא הצליחה חלקית לעבור לעבוד כמורה ב"אביגור", כחלק מתוכניתו של גאני. בעלת דם נדיר מסוג J. נישאה לשפושניקוב בפרק 17, ושפושניקוב התגרש ממנה בתחילת העונה השישית. נישאה ליוחאי בסוף העונה בפרק ה17 של עונה 6
 • גבי "כריסטיאנו" אלבז (יניב ביטון) - שרת בית הספר "ארזים". נצר למשפחת שרתים אגדית. שר שירים ישראליים מפורסמים ומשנה את מילותיהם למילים שקשורות לשרתים, נותן עצות לקלמרים, חן בייזר, ואבנר בעל הקפטריה, שאותם הוא מכנה "אחותויות", ולעיתים הוא מכונה "שרתיאנו" בידי המנהל גבריאלוב. שמו האמיתי הוא גבי אלבז, אך הוא מכונה כריסטיאנו ולעיתים "כריסטו", על שמו של שרת אגדי בשם כריסטיאנו קנדדה מוולנסיה. יש לו תשעה אחים.
 • מורן זבובי שפושניקוב (רודי סעדה) (עונות 1–4 ואורח ב-5 וב-6) – האנטגוניסט הראשי של הסדרה עד לעונה הרביעית. אחות בית הספר, שלא מבין ברפואה ולמעשה הידע שלו ברפואה מסתכם בהכנת תה ושימוש בפלסטרים ממוחזרים ותרופות שפג תוקפן. בעונה השלישית מתמנה להיות היועץ והעוזר האישי של המנהל, עד שפוטר עקב דרישה מהמנהל שיחזור על דבריו. בעונה הרביעית התפטר גם מתפקיד אחות בית הספר עקב מכת הפרעושים שבה הפיל את התיק על עצמו, ובפרק שלאחר מכן חזר לתפקיד מכיוון ששי המנהל היה צריך "שק העלבות" - מעין כינוי שיצר המנהל שי עבור אלו שהוא אוהב להעליב. היה בעברו חובשצלם והוא מכונה לעיתים "שפוש" כקיצור של שם משפחתו. בעונה החמישית מפוטר והופך למנהל עסק לא חוקי בסחר איברים, וכמו כן עובר השתלמות ברפואת אלילים. מופיע בתפקיד אורח בלבד. הוא מאוהב בחן, ולמעשה הוא כל הזמן חושב רק עליה וניסה פעמים רבות להזמין אותה לצאת איתו, אך היא דוחה אותו. נישא לבייזר בסוף העונה החמישית, והתגרש ממנה בתחילת העונה השישית.
 • אבנר פורטובלי (תומר שרון) (עונות 3–6) - המוכר והטבח בקפיטריית בית הספר. נקמן, מעצבן ומסוכסך עם כריסטיאנו ובייזר, ששונא לבוא ולהראות את נוכחותו באירועים גדולים ועל כך הוא נוהג לומר "יש לך אירוע?!". בנוסף, הוא נוהג לתת לילדים או למורים מסטיקים במקום עודף כספי על מנת שלא לבזבז את רווחיו. אוהב כסף. יש לו אח תאום בשם אריק שהוא ההפך ממנו ואותו לא ראה 20 שנים, מכיוון שהוא אינו נוהג לבוא לאירועים משפחתיים. נישא לחברתו פקחית מס ההכנסה, המכונה פקצ"ה, על מנת להוציא פטור ממס לגבריאלוב שחיתן אותם. בעונה הרביעית הופך לדמות קבועה וכן לוקח את מקומו של שפושניקוב כאנטגוניסט הסדרה.
 • שי גבריאלוב (דני קרפל) - מנהל בית הספר, שדואג לרווחתו האישית בלבד ולא מתעניין בנעשה בבית הספר. מתייחס בזלזול לעובדי בית הספר ולתלמידים, אוהב להעליב, נוהג תמיד "לבלוע" את האות ר' ולהדגיש זאת בעת דיבור עם אנשים, כי לפי טענתו, האות ר' זו האות האהובה עליו ביותר. התחפש בפורים ל"איש החרגול", דמות שקרפל עצמו גילם בתוכנית "פלטפוס". מלי רשף נוהגת פעמים רבות לכנות את המנהל רק בשם משפחתו "גבריאלוב". הוא שואף להביא להבסתו של מיכאל גאני, ובנוסף, הוא עצמו טיפוס תחרותי והתחביב העיקרי שלו הוא לשחק בקנוסולות ה-X-box, לשחק בטאבלט שלו ובנוסף ב-Wii. חיתן את שפושניקוב עם בייזר ואת אבנר עם חברתו בסוף העונה החמישית. נצר למשפחת מלוכה של מדינת לטבוריה (דבר המתגלה לבסוף כחלום של גבריאלוב). מסדר מינויים לקרוביו.
 • יוחאי היועץ (יובל סגל) (עונות 5–6) - היועץ הראשי של בית הספר "ארזים", שבעקבות בעיית הדיכאון שלו פוטר מהתפקיד והוחלף בתפקיד אחר; יועצו האישי של המנהל. בעיית הדיכאון שלו נפתרת כשהוא צוחק על אנשים שרע להם יותר ממנו. פעמים רבות הוא נוהג להעיר לעצמו כשהוא מדבר לתוך טייפ. יוחאי גם הוא מאוהב בחן, למרות העובדה שגם היא דוחה אותו. באחד מהפרקים מצא כובע "קסום" שעזר לו להתנהג כמו גבר ולדבר עם חן, כשלקחו לו אותו חזר להיות שוב עצמו ואיבד את יכולתו לדבר עם בייזר. נישא לחן בפרק ה17 של העונה ה6.

המורים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • המורה שגית (רונה ליפז-מיכאל) (עונות 1–2) - מחנכת כיתה ז'3. תלמידי כיתתה תמיד נתקלים בבעיות ופונים לקלמרים.
 • שוש גבאי (הדר לוי) (עונות 2–3 ו5–6) - מורה בבית הספר, פעם הייתה לה בעיה בהגיית האות ש. הייתה בעברה מורה מחליפה והועמדה להיות סגנית המנהל. מחנכת כיתה ז'1 באחד מהפרקים הייתה לה בעיה לכתב קטן. בעונה החמישית הופכת לדמות קבועה ולמחנכת הראשית.
 • המורה עידית (לירית בלבן) (עונה 4) - מורה בבית הספר, נוהגת לתת מבחנים ובאחד הפרקים הייתה המורה לכלכלת בית. מחנכת ז'2.
 • יאנוש וילדמן (הוגו ירדן) (עונה 5) - המורה לתנ"ך. המורה הוותיק ביותר בבית הספר מכיוון שהוא לימד ב"ארזים" יותר מ-50 שנים, עומד לצאת לפנסיה מכיוון שהתגלתה אצלו מחלה נדירה שגורמת לו להירדם לזמן ארוך כל כך.
 • המורה בוריס (רז צבי ) (עונות 5-6) - המורה לאזרחות, גדול וחזק שמה שמעסיק אותו זה בעיקר אימוני כושר ותזונה.
 • חיה בלזם אורחת עונה 1 מורה בבית ספר יש לה בעיית יריקה שהיא מדברת.

התלמידים[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות התלמידים המצוינות להלן הן חלק מרשימה ארוכה של תלמידים שהשתתפו בסדרה, התלמידים המצוינים בערך זה הם התלמידים שהופיעו במספר הפרקים הרב ביותר.

 • קים סלקטר (מאי סספורטס) (עונות 1–4) - בתו של מיליארדר נודע בשם עופר סלקטר. ילדה נבזית, אך לפעמים נחמדה. אשר לומדת בבית ספר "ארזים", וחן הייתה המשרתת שלה באחד הפרקים. החל מהעונה השלישית, היא הופכת לדמות קבועה.
 • עמית סיביליה (עמית מורשת) (עונות 2–5) - אלוף בית בספר לפיפ"א. בנו של דוד סיביליה, שחקן כדורגל ידוע. הקלמרים עזרו לו ולכיתתו מספר פעמים. מאוהב בעדי.
 • דור (יואב רוזנברג) (עונה - 5–6) - תלמיד בבית הספר, הקלמרים עזרו לו ולכיתתו מספר פעמים, שונא שיעורי היסטוריה.
 • יהב עונה 4 ו 2 תלמיד בבית הספר הקלמרים עזרו לו ולכיתתו .
 • רז עונה 5 -6 תלמיד בבית ספר הקלמרים עזרו לו .

דמויות משניות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • מלי רשף (ריקי בליך) (עונות 3–6) - סגנית ראש העיר. המנהל גבריאלוב לעיתים צריך את הסכמתה בנושאים שונים כגון: הכנסת שולחן פינג-פונג לבית ספר או הדלקת משואה ביום העצמאות. מעונה 5 הופכת להיות דמות קבועה ומגיעה כל פרק למנהל עם בקשה או הודעה חדשה. היא בעיקר קוראת למנהל רק בשם משפחתו "גבריאלוב" כאשר היא משוחחת עמו. היא אוהבת להטיל עליו משימות קשות שמציבות אותו במצב לא נעים עבורו. שי נוהג לומר את המשפט "מלי רשף את שק של ביאוסים", בעקבות שנאתו הרבה כלפיה. בעונה השלישית, מתגלה כי היא אלרגית לנוצות בעת ניסיון של חן לגרום לה לפטר אותה על מנת לגרום לכך שהיא תעבור ל"אביגור" ותתפקד כמורה. שונאת להפסיד .
 • מיכאל גאני (שמוליק כהן) (עונות 2–6 ) - מנהל בית ספר "אביגור" המתחרה. בינו לבין המנהל שי ישנה יריבות מושבעת, אך לעיתים הם מוצגים כחברים.
 • צחי (עונות 1–4) - מפקד הקלמרים שניסה להעביר אותם מעבודתם בבית הספר לאבטחת קניון או למשטרת התנועה ועשה להם מתיחת אחד באפריל בה רוצים להחליף אותם בקלסרים.
 • משה דוקרני (צחי חזן) (עונה רביעית) - עבריין לשעבר שהיה צריך לחזור לבית ספר כי לא ידע חשבון, חן לא הצליחה ללמד אותו ואז הבינה שאפשר ללמד אותו בשפה עבריינית. לאחר מכן משה הופיע במספר פרקים בעונה הרביעית בתור מוש דוקרנובסקי עשיר שפתח עסק לאחר עברו.
 • מאיר נחמיאס (אורי הוכמן) (עונות 4–6) - בחור צעקן שלא אכפת לו מכלום ונוהג לומר: "יש לך בעיה עם זה?".
 • גיתית גבריאלוב (דינה לימון) (עונה 6) - אימם של שי ויועד. גרושה מאביהם. משמשת כסגנית מנהל ב"ארזים". דומה מאוד לשי בהעלבותיה, ידועה בשל שאוהבת מנגל.

שחקנים אורחים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אליאנה תדהר (עונה 3) - הייתה הקורבן בין הקלמרים לילדה בשם הילי שמעריצה אותה. הקלמרים עשו הסכם עם הילי שתהיה חברה של מתן ובתמורה יביאו לה את אליאנה. בורמן מתחתן איתה בזמן קמפיין ולאחר מכן מתגרשת ממנו.
 • הקלסרים (דובדבני וקובץ') (עונה 4) - הקלסרים הם היריבים והתחליפים של הקלמרים, שהופיעו במתיחה של המפקד צחי ב-1 באפריל, כדי שיחליפו אותם.
 • פפי מנצורה (יגאל עדיקא) (עונה 4) - השרת שהיה בבית הספר ארזים לפני כריסטיאנו. בעל יומן שכל הקורא ממנו יכול לשנות את ההיסטוריה. בנוסף יש לו כובע קסום שכל החובש אותו נהיה ההפך ממה שהוא.
 • יועד גבריאלוב (גיא לואל) (עונה 4) - אחיו של המנהל שי גבריאלוב, התחזה לאיש מולטי-מיליונר בעל רב מקצועות אך התגלה כי הוא שרת בגלל יום בדיוני המוקדש לשרתים ברחבי הארץ "חג השרתים".
 • דניאל מורשת (עונה 5) - נשכר על ידי שי גבריאלוב שישמש לו כפיל כדי שלא יתמודד עם מלי, אך המעשה התגלה לאחר שהטייפ של יוחאי נהרס על ידי בייזר, כאשר המנהל הקליט את קולו לתוך הטייפ כדי שדניאל יעשה רק תנועות שפתיים.
 • בורמן (אבירם לכיש) (עונה 5) - אחיו של עודד בורמן שגם הוא נקרא בורמן עצמו. מפקד המרחב האזורי. רצה לקדם את אחיו בתוך הסכם למינוי קרובים אך ויתר מתוך בקשת אחיו לוותר על הקידום, על מנת לקדם את אביו של אחד התלמידים שהיה מועמד לתפקיד.
 • ראש הממשלה (אסף בייזר) (עונה 5) הופיע בפרק "עושים היסטוריה" בעונה החמישית בתור ראש ממשלה, כדי שיגיע לטקס של חן שזכתה במקום הראשון באליפות צלילה ארצית בין מורים ומורות, כשכולם ידעו שהוא מגיע, כולם ביקשו ממנו דברים, כמו המנהל (להזיז את השעון שעה קדימה), והקלמרים (לשנות דברים בהיסטוריה). הוא פארודיה על בנימין נתניהו, מחזיק במספר תיקים רב מאוד ומבצע מטלות בשביל אשתו.

פרקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה 1[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק שם הפרק תאריך שידור מקוריישראלישראל
1 הקלמרים באים 10 בינואר 2013
2 הוא עוד יגיע רחוק 13 בינואר 2013
3 עבודת שורשים 14 בינואר 2013
4 אבא פדיחה 15 בינואר 2013
5 התפרצות 16 בינואר 2013
6 יום הולדת שמח 17 בינואר 2013
7 מטומטם 20 בינואר 2013
8 אלף בית של מחאה 21 בינואר 2013
9 תרגיל חדירת מחבלים 22 בינואר 2013
10 אופנת קפטה 23 בינואר 2013
11 יום מעשים טובים 24 בינואר 2013
12 טיול שנתי 27 בינואר 2013
13 הכול זה לטובה 28 בינואר 2013
14 הבן של 29 בינואר 2013
15 תחנה אחרונה 30 בינואר 2013

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק תאריך שידור מקוריישראלישראל
16 1 האחות הרעה 9 בינואר 2014
17 2 הפרעת קשב 12 בינואר 2014
18 3 מה תלמידים רוצים 13 בינואר 2014
19 4 בת הנשיא 14 בינואר 2014
20 5 דור שלא ידע את יוסף 15 בינואר 2014
21 6 שעת השין 16 בינואר 2014
22 7 אחרי החגים 19 בינואר 2014
23 8 אני לא כמו אבא 20 בינואר 2014
24 9 קפטה עולמי 21 בינואר 2014
25 10 הסנדביץ' 22 בינואר 2014
26 11 לא לשכוח מטריה 23 בינואר 2014
27 12 שוחה מי ששוחה אחרון 26 בינואר 2014
28 13 פופיק 27 בינואר 2014
29 14 מדינת ישראל נגד הקלמרים 28 בינואר 2014
30 15 לא כל יום פורים 29 בינואר 2014

עונה 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק תאריך שידור מקוריישראלישראל
31 1 בית ספר לשוטרים 31 ביולי 2014
32 2 חכם קפוטה 3 באוגוסט 2014
33 3 מה גאני עושה פה? 4 באוגוסט 2014
34 4 אבא קמצן 5 באוגוסט 2014
35 5 כתב חרטומים 6 באוגוסט 2014
36 6 בורמן הגדול מכולם 7 באוגוסט 2014
37 7 הקלף האחרון 10 באוגוסט 2014
38 8 לא רואה ממטר 11 באוגוסט 2014
39 9 אני רק שאלה 12 באוגוסט 2014
40 10 נוחרת 13 באוגוסט 2014
41 11 מורה מרדימה 14 באוגוסט 2014
42 12 המלך נהוראי השלישי 17 באוגוסט 2014
43 13 קפטה אולימפי 18 באוגוסט 2014
44 14 שעת אפס 19 באוגוסט 2014
45 15 אין תלונות 20 באוגוסט 2014

עונה 4[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק תאריך שידור מקוריישראלישראל
46 1 אחד באפריל 30 ביוני 2015
47 2 רצים למיליון 1 ביולי 2015
48 3 התינוק 2 ביולי 2015
49 4 נשיקות 5 ביולי 2015
50 5 קפטה ג'פטה 6 ביולי 2015
51 6 לא אוהב את השם שלי 7 ביולי 2015
52 7 עשו לנו פרסומת 8 ביולי 2015
53 8 מותק המנות התכווצו 9 ביולי 2015
54 9 אפקט השרת 12 ביולי 2015
55 10 מרגל איראני 13 ביולי 2015
56 11 ברווז על אופניים 14 ביולי 2015
57 12 אין מעבר 15 ביולי 2015
58 13 הכדור הוא הכל 16 ביולי 2015
59 14 אמא בוואטסאפ 19 ביולי 2015
60 15 אמיר החדש 20 ביולי 2015

עונה 5[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק תאריך שידור מקוריישראלישראל
61 1 היועץ 30 ביוני 2016
62 2 מה קורה אח שלי 3 ביולי 2016
63 3 לא מבין בכדורגל 4 ביולי 2016
64 4 חי בתן לי 5 ביולי 2016
65 5 שונא את מלי רשף 6 ביולי 2016
66 6 הכובע 7 ביולי 2016
67 7 שוש עצבנית 10 ביולי 2016
68 8 זה לא צחוק 11 ביולי 2016
69 9 רק בריאות 12 ביולי 2016
70 10 אוכל לאט 13 ביולי 2016
71 11 פסטה פתיתים ופיתה עם ופלים 14 ביולי 2016
72 12 שלעולם לא ניפרד 17 ביולי 2016
73 13 הנמרח 18 ביולי 2016
74 14 החדשה 19 ביולי 2016
75 15 העוגה 20 ביולי 2016
76 16 כתבת צבע 21 ביולי 2016
77 17 לא זורם 24 ביולי 2016
78 18 נמוך 25 ביולי 2016
79 19 עושים היסטוריה 26 ביולי 2016
80 20 מישהו לא ימשיך איתנו 27 ביולי 2016

עונה 6[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק תאריך שידור מקוריישראלישראל
81 1 זוג או פרט 29 ביוני 2017
82 2 חברים 29 ביוני 2017
83 3 צ'יטה 29 ביוני 2017
84 4 אבא פלוס מע"מ 2 ביולי 2017
85 5 עגבניות 3 ביולי 2017
86 6 לקלמר שאני הכי אוהב 4 ביולי 2017
87 7 מה שוש רצתה 5 ביולי 2017
88 8 מתנות קטנות 6 ביולי 2017
89 9 לא יוצאים לשירותים 9 ביולי 2017
90 10 תחזיר לנו את הכיתה 10 ביולי 2017
91 11 קורנפלקס 11 ביולי 2017
92 12 הבנים והבנות 12 ביולי 2017
93 13 הכל מבינה 13 ביולי 2017
94 14 כאן בונים 16 ביולי 2017
95 15 זיכרון גורלי 17 ביולי 2017
96 16 הפרעת אכילה 18 ביולי 2017
97 17 אבא גנוב 19 ביולי 2017
98 18 פורים 20 ביולי 2017
99 19 טקס פרסי הפספוסים 23 ביולי 2017
100 20 מייקינג אוף 23 ביולי 2017

עונה 7[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה השביעית הופקה במהלך שנת 2018 ותשודר במהלך קיץ 2018, החל מהעונה השביעית יצטרף לתוכנית השחקן אילן רוזנפלד, אחד מעורכי הסדרה, בתור שומר בית הספר.

עונה 8[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה השמינית הופקה במהלך שנת 2018, בסמוך לעונה 7, ותשודר במהלך קיץ 2019.