ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף וק:במ)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

דפים למחיקה מהירה (באמצעות תבנית {{למחוק}}):


בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

  • AviMaor (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות). לא יודע מה בדיוק כדאי לעשות במקרה זה: משתמש חדש שנרשם אתמול, ביצע בסה"כ 2 עריכות. אחת מהן - מחיקת דף המשתמש שלי. פניתי אליו בדף השיחה, בבקשה שיסביר את עצמו, והוא טרם השיב. יוניון ג'ק - שיחה 01:56, 27 באפריל 2017 (IDT)
    יתכן שזה היה בטעות ויתכן שלא. נמתין לתשובתו או לפעילות הבאה שלו כדי להחליט. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:56, 27 באפריל 2017 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.

Danielnovahov1 (שיחה | תרומות | ניהול הרשאות | יומן הרשאות) - נראה בסדר, יצא לי לעבור על עריכות שעשה בשעה האחרונה, כי לסמן את עריכותיו כבדוקות והוא נראה בסדר, הוא עושה בעיקר עבודות גמדות, לא בא להזיק זה בטוח. אני לא בטוח שזה קריטריון מספיק, אך אני בכל מקרה מציע אותו. קרוקס שיחה 20:25, 27 באפריל 2017 (IDT)

כדאי להציץ בדף השיחה שלו לפני שמקבלים החלטה. אין לנו עודף במשאבי אנוש, אבל נראה שהמנטרים משתלטים די יפה על העבודה שלפניהם. לא צריך לרחם עליהם. שימשיכו את עבודתם גם במקרה זה. קובץ על ידשיחההצטרפו לבעלי הידע בתחומכם - מכפילים את המאה 20:45, 27 באפריל 2017 (IDT)
קרוקס, אתה צודק, הוא לא מזיק, אבל בכל זאת יש צורך לעבור על העריכות שלו. מוקדם עוד להעניק את ההרשאה. אלדדשיחה 22:03, 27 באפריל 2017 (IDT)