ויקיפדיה:בודק/בקשות לבדיקה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
בודק

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20

דף זה ישמש כדי לרכז את פעילות הבודקים והפניות אליהם לבדיקה. מכיוון שלא כל הבודקים מחוברים כל הזמן וגם לא יכולים לעקוב אחר כל המתרחש, יש לפנות אליהם בבקשות לבדיקה דרך הדף הזה.

ביצוע בדיקות

בדיקת כתובות IP מתבצעת על פי הכללים שנקבעו בדף המדיניות. על פי דף זה, (כאשר ממונים שלושה בודקים או יותר), ניתן לבצע בדיקה אם:

  1. הבדיקה תואמת את הכללים הרצ"ב, שנחתמו על ידי כל הבודקים הפעילים.
  2. נרשמה הסכמה של בודק אחד לפחות מלבד זה המבצע בפועל את הבדיקה, ובתנאי שאף בודק לא התנגד לה במפורש.

הבהרה: בדיקה יכולה לחשוף קשר בין שני משתמשים שפעלו באמצעות אותה כתובת IP, אך היא אינה יכולה להוכיח שאין קשר בין שני המשתמשים, שכן ניתן לעתים לשנות את כתובת ה-IP באופן יזום.

כללים

ניתן לבדוק מיידית, ללא צורך בהסכמה של בודק נוסף, אם המשתמש מבצע את אחד הדברים הבאים:

  1. מכניס תוכן פרו-נאצי בערך שאינו קשור לנאציזם, ובפרט תמונות וסיסמאות המקושרות עם נאציזם.
  2. מתייחס באופן שלילי למשתמש אחר במרחב הערכים (תקצירי עריכה אינם כלולים).
  3. בוחר בשם משתמש פוגעני, ובפרט שם משתמש הלועג לאדם אחר, מהווה ניסיון הטעיה משום שהוא דומה באופן מובהק וחד-משמעי לשם משתמש אחר (וברורה כוונת ההתחזות או החיקוי) או מביע אהדה לנאציזם או הסתה גזענית.

ניתן כמובן לבדוק גם לפי הנהלים הרגילים, הדורשים הסכמת בודק נוסף.

להעלאת בקשה חדשה, לחצו כאן

בקשות לבדיקה


לכל המנטרים והמפעילים, נא לתעד את ההשחתות מאנגולה בדף ויקיפדיה:בודק/בקשות לבדיקה/המשחיתים מאנגולה ומרוקו. בדיקות יתבצעו בהתאם לצורך. בריאן - שיחה 12:05, 3 ביולי 2017 (IDT)

טילטן

עמנואל בן חיים

עמנואל בן חיים (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות), נחסם היום כבובת קש נוספת של "אברהם במחזה". קרוב לוודאי, גם מניסיון העבר וגם מסיבות נוספות, שיש לו עוד כמה בובות פעילות. מבקש לוודא זאת. נרו יאירשיחה • כ"ז באלול ה'תשע"ז • 21:27, 18 בספטמבר 2017 (IDT)

אפשר לקבל דוגמא (מבוארת) לעריכה בעייתית של עמנואל בן חיים (שיחה | תרומות | מונה)? עוזי ו. - שיחה 21:38, 18 בספטמבר 2017 (IDT)
יש בעיות גם בעריכות של הנ"ל, אבל בעיות בעריכות ספציפיות אינן קשורות לבדיקה, אפשר לפתור אותן בדרכים אחרות. מה שרלוונטי לבקשת הבדיקה הוא שמשתמש חסום ממשיך במשך שנים לערוך מבובות קש, למרות החסימה שלו, והוא גם מתהדר בזה שהוא "עובד על המערכת", כפי שעשה אתמול כאן. נרו יאירשיחה • כ"ז באלול ה'תשע"ז • 21:44, 18 בספטמבר 2017 (IDT)
לפחות עריכה אחת נראת לי לא מבוססת לדוגמא כאן בפסקת אסרו חג בקהילות המזרח, לא מצאתי מקורות לתמוך בגרסה זו. אבל צריך לשאול מישהו שמבין אמא של גולן - שיחה 21:52, 18 בספטמבר 2017 (IDT)
שוב, אם הבעיה הייתה עריכות בלתי מבוססות ותו לא - לא הייתי פונה לדף הנוכחי, שזו אינה מטרתו. נרו יאירשיחה • כ"ז באלול ה'תשע"ז • 22:21, 18 בספטמבר 2017 (IDT)

Symbol support vote.svg בעד על-פי הדיון בשיחת משתמש:אברהם במחזה המדבר בעד עצמו. אין לאפשר לכותב לדלג מכינוי לכינוי. עוזי ו. - שיחה 23:09, 18 בספטמבר 2017 (IDT)