לדלג לתוכן

להיות איתה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
להיות איתה
סוגה דרמה
קומדיה רומנטית
יוצרים אסי עזר
כותבים אסי עזר
חי נחום
אבירם שקד
בימוי עודד רסקין
שחקנים אביב אלוש
רותם סלע
מארק איווניר
עופר חיון
הילה סעדה
יעל אלקנה (עונה 3)
ארץ מקור ישראלישראל ישראל
שפות עברית
מספר עונות 3
מספר פרקים 24
הפקה
מפיק ענב שנהר
מפיקים בפועל תמיר כפרי
חברת הפקה אנדמול שיין ישראל
הפצה קשת
עורכים אור בן דוד
יאיר נחשון
צלמים נדב הקסלמן
מוזיקה שי להב
אורך פרק 30–45 דקות
שידור
רשת שידור ערוץ 2 (עונות 1–2)
קשת 12 (עונה 3)
תקופת שידור מקורית 25 בנובמבר 2013
3 בנובמבר 2021
קישורים חיצוניים
עמוד הסדרה באתר mako
דף התוכנית ב-IMDb

להיות איתה היא סדרת דרמה וקומדיה רומנטית של חברת "קשת". הסדרה עלתה לשידור ב-25 בנובמבר 2013 בערוץ 2. אסי עזר יצר וכתב את הסדרה, ועודד רסקין ביים אותה. העלילה מביאה את סיפורם של עמוס דָּהַרִי, אופה מבת-ים, ונועה הוֹלַנדֶר, דוגמנית וידוענית, הפוגשים זה בזו במקרה ומתאהבים.

העונה השנייה הסתיימה בקליף האנגר, ו"קשת" הזמינה לסדרה עונה שלישית.[1] במקביל לכתיבתה, עזר עסק גם בהפקת האדפטציה האמריקאית "האופה והיפה".[2] בנוסף, עזר השתתף במקביל כמנחה בתוכניות המציאות "הכוכב הבא" ו"נינג'ה ישראל".[3] עבודה אינטנסיבית זו גרמה לעזר לסבול מהתקפי חרדה רבים והתמכרות לציפרלקס,[4] ולאחר שכבר נעשו הליהוקים לעונה השלישית ובסמוך לתחילת שלב הצילומים הוא הודיע על הקפאת ההפקה.[5] עזר הצהיר כי אין בכוונתו להמשיך עם הסדרה, אך ציין כי "קשת" תוכל לעשות בעתיד שימוש בחומרים שכבר נכתבו.[6] עם זאת, הוא שב לעבוד עליה בסופו של דבר, ובדצמבר 2020 החלו הצילומים.[7]

ב-12 באוקטובר 2021, עלתה לשידור העונה השלישית והאחרונה של הסדרה, בקשת 12, והסתיימה ב-3 בנובמבר באותה שנה.

עונה ראשונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

עמוס דהרי הוא אופה מבת ים, והוא עובד במאפייה והמרכול של משפחתו. הוא מנהל מערכת יחסים רומנטית עם ונסה מימון במשך 9 שנים, עד שהיא מציעה לו נישואים במסעדה יוקרתית. הוא מסרב לה, והיא שופכת עליו מרק בזעם ועוזבת. עוד לפני כן הוא פגש בשירותים של המסעדה את נועה הולנדר, דוגמנית וידוענית. אחר כך ברחוב היא מציעה לו טרמפ בטענה שהיא מרגישה אשמה כי היא הציעה לו להזמין את המרק. במקום לשוב לביתו הוא מתלווה אליה ואל חברותיה למסיבה. צביקה גרנות, הסוכן שלה, תוקף את עמוס ומפנה אותו נגד נועה במטרה להפריד ביניהם, ויחסיהם החבריים הטריים של עמוס ונועה עולים על שרטון.

התנהגותו התוקפנית של עמוס מושכת את נועה, והשניים דווקא מתקרבים למורת רוחו של צביקה. בני משפחתו של עמוס, ובמיוחד אחיו הצעיר אסף, מתלהבים מהקשר שנוצר בין עמוס לנועה. נועה עורכת מסיבת בריכה בבית הוריה, ומזמינה גם את עמוס, שעקב תאונה נתלה לשעות ארוכות על מתקן בנג'י שהוקם כדי לשעשע את באי המסיבה. נועה מזמינה את עמוס להצטרף אליה לנסיעה ללונדון, שבה היא מקבלת תפקיד בסרט הוליוודי. עמוס מסייע לה להיפטר מבנו של מפיק הסרט, המצפה ממנה לשכב עמו בתמורה לזכייתה בתפקיד. עמוס נשאר לישון בחדר המלון של נועה, והיא מנשקת אותו. בשיחה בטלפון עם אמו של עמוס, נועה מזמינה עצמה לארוחת יום שישי אצל הוריו של עמוס. הדבר מביך את עמוס, שסיפר לנועה שהוא גר בתל אביב, ומבין שכעת יאלץ לגלות לה שהוא גר בבת ים בבית הוריו. אסף, אחיו של עמוס, מעריץ את נועה.

צביקה, הסוכן של נועה, חושב שעמוס לא מתאים לנועה מבחינת תדמיתית ורוצה שנועה תיפרד ממנו ותחזור לפיט, בן זוגה לשעבר. הוא מנסה לשכנע את עמוס להתרחק מנועה בכך שהוא טוען בפניו כי היא רק רוצה להשתעשע בו, כחלק ממשבר הפרידה.

בסוף העונה, ונסה וצביקה מתכננים להפריד בין נועה ועמוס כל אחד מהסיבות שלו: צביקה לא אוהב את עמוס בשל מעמדו וונסה רוצה את עמוס בחזרה, הם מצליחים ועמוס ונועה נפרדים ופיט בא לארץ, הוא ונועה מדברים ומתנשקים אך ונסה רואה שעמוס רוצה לטוס בגלל הפרידה מנועה והיא מתחרטת ומספרת לו את האמת. עמוס מתגנב למסעדה בה נמצאים נועה ופיט, נועה מבינה שהיא כבר לא אוהבת את פיט אלא את עמוס, והיא ועמוס חוזרים ובאים לביתו של עמוס ומספרים זאת למשפחתו.

עונה שנייה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

עמוס עזב את בית הוריו ועבר לגור בווילה של נועה. למרות זאת, הוא ממשיך לעבוד במאפייה. במהלך מסיבת הפתעה שארגנה לעמוס, נועה מציעה לו נישואין מול כל המוזמנים, הצעה לה השיב בחיוב. אביה של נועה, טייקון המלונאות גדעון הולנדר, שב לחייה לאחר עשר שנים של נתק. חברתו לשעבר של עמוס, ונסה, מתארסת לפקח חנייה בשם פיש, ומנסה לפתח קריירה בתור סוכנת שחקנים. היא מייצגת את בת דודתה, דפנה.

אחיו של עמוס, אסף, חוזר מטיול בספרד עם בת זוג ספרדייה בשם בלנקה. משפחת דהרי מתקשה לקבל אותה מכיוון שהיא אינה יהודייה.

אסף משתכר ושוכב עם ונסה. בלנקה מגלה שאסף שכב עם ונסה ומתעמתת איתה. בזמן שנועה מתכננת את חתונתה עם חברותיה, נועה בלי שים לב אומרת דברים גזעניים על תימנים, ומישהו מצלם אותה בטלפון הנייד שלו. במהלך ראיון בטלוויזיה, מפתיע המנחה את נועה ומקרין את הסרטון הגזעני. עמוס עוזב אותה באמצע הראיון, וגם בני המשפחה שלו נפגעים ממנה עד עמקי נשמתם. אחרי שנועה מתנצלת בפניהם הם סולחים לה. במקביל מתקרב גדעון לעמוס ומשכנע אותו שהוא רק לטובתו ולטובת נועה, ואין לו שום כוונה להרוס להם את החתונה. במקום זאת, היא נהרסת על ידי יאיר ועדן שמצליחים לפתות את בני הזוג כל אחד כשהם בארצות נפרדות. נועה ועמוס חוזרים מחוץ לישראל וצביקה, שראה שעמוס נענה לניסיון הפיתוי של עדן בחיוב, אומר לעמוס שאם לא יספר לנועה ששכב עם עדן, הוא יספר לה. גדעון מפטר את עדן לאחר שפיתתה את עמוס, מפני שביקש ממנה לא להתערב בזוגיותם של עמוס ונועה. נועה מגלה מעדן שעמוס היה איתה, וזורקת אותו מביתה. נועה אומרת לעדן שהיא מוכרת לה, ולאחר מכן מעדכן גילי הגנן את צביקה על כך שאין מידע קודם על עדן. נועה מפטרת את צביקה, הסוכן שלה, אחרי שלא נקט פעולה כשעמוס ועדן היו יחד. עדן מתארחת אצל יאיר ובהמשך מתגלה כי היא בעצם אחותו העונה לשם דניאלה אלטמן. בנוסף מתגלה כי הם תכננו זמן רב לפגוע בגדעון ולגרום לנועה לשכב עם יאיר. נועה מודיעה לעמוס כי יש לו זמן קצוב לאסוף את דבריו, ועמוס מתעמת עם צביקה האוסף את דבריו גם כן. עמוס, גילי וצביקה מגלים כי דניאלה (עדן) ויאיר הם אחים. נועה נמצאת עם יאיר בווילה בצפון, שבה בילה גדעון עם אימו של יאיר, והם מתנשקים וישנים יחד. כשעמוס מתקשר לנועה כדי לעדכן אותה, יאיר מקבל את השיחה. כשנועה שואלת את יאיר מי התקשר, הוא עונה לה שזאת הייתה אחותו, והיא שואלת אותו מתי תפגוש אותה. הוא עונה לה: "בהזדמנות". עדן (דניאלה) חושפת בפני גדעון את הקשר שלה עם יאיר, וגדעון מתמוטט. בסופו של דבר מספר יאיר את האמת לנועה, והיא עוזבת אותו בזעם. שרשרת אירועים במרכזה חתונה בהפתעה שארגן עמוס במטרה להפתיע את נועה ולהינשא לה, נגמרת בכך שנועה ועמוס מתחתנים, וככל הנראה נדרסים בידי דניאלה.

עונה שלישית

[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה השלישית מתרחשת שלוש שנים לאחר חתונתם של נועה ועמוס. בפרק הראשון מתגלה כי נועה ועמוס נפרדו זמן מה לאחר החתונה וכי עמוס עומד בפני נישואים עם בת זוגו החדשה אביגיל (יעל אלקנה). במקביל, ונסה ואסף, שהתאהבו זה בזו בעונה לפני כן, התחתנו והפכו להורים לבן, על אף שרצו בת בשם עפרה (על שמה של עפרה חזה).

נועה, שחוזרת מארצות הברית לאחר שעמוס ואביגיל הזמינו אותה לחתונה שלהם, מגלה רגשות כלפי עמוס למרות שנפרדו, בנוסף לקשריה הטובים עם משפחת דהרי. ונסה מגלה שנועה ועמוס עדיין מדברים, חושדת שנועה מנסה להשיג את עמוס בחזרה אליה ומיידעת את אביגיל במעשה, אולם אביגיל עדיין משוכנעת שעמוס איתה באש ובמים. נועה מתוודה בפני עמוס על אהבתה אליו ומנסה להתנשק איתו, אך הוא מתנגד ומחליט לנתק איתה קשר, בעודו מרוכז בזוגיות עם אביגיל.

בפרק סיום הסדרה, לילה לפני החתונה, נועה מגיעה שיכורה לביתם של עמוס ואביגיל, ומנסה לחבל פיזית בחופה בה הם אמורים להתחתן. היא מתנצלת בפני עמוס וחוזרת לארצות הברית. עמוס ואביגיל מתחתנים, אבל כשמתנגן השיר "עוד סיפור אחד של אהבה" בביצוע של אסף, עמוס נזכר בנועה ולוקח אוויר מחוץ לאולם. אביגיל מתוודה בפני עמוס כי היחסים ביניהם התהוו בכך שהיא פחדה להישאר לבד מאז שאביה נפטר, והוא ניסה לאהוב מישהי שאינה נועה (ונכשל), ובכך היא זו ששמה סוף לזוגיות שלהם. אחרי תקופה קצרה, בזמן הצילומים לפרסומת בלוס אנג'לס, נועה מקבלת שיחת טלפון מעמוס, שמספר לה כי הוא ואביגיל נפרדו, וכן מבקש ממנה להבטיח לו שמה שקרה ביניהם לא ישחית את מערכת היחסים הבאה שלה. נועה מגלה שעמוס הגיע עד אליה לצילומים, והם פותחים דף חדש ביחסים שלהם, שלוש שנים לאחר שהתגרשו.

דמויות ראשיות

[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • עמוס דהרי (אביב אלוש): אופה בן 29 מבת ים; בנם הבכור של עמליה ואבי ואחיהם הגדול של מירב ואסף. פוגש את נועה במסעדה ומתאהב בה. יצא מזוגיות שנמשכה 9 שנים עם ונסה, אישה שתלטנית וחמת מזג. בעונה השנייה עומד להתחתן עם נועה. מכנה את צביקה "גוצ'י", על שם הבגד שהשאיל לעמוס אחרי שוונסה שפכה עליו מרק. בעונה השנייה נועה מציעה לו נישואים והוא מסכים. רב עם נועה כשהייתה עם יאיר באמסטרדם וכתוצאה מכך מתפתה ומתנשק עם עדן/דניאלה כשזו (נועה) נפרדת ממנו. לאחר גילוי התרמית של יאיר ודניאלה, הציע לנועה נישואים בסוף העונה ה-2 והם מתחתנים. ככל הנראה נדרס יחד עם נועה על-ידי דניאלה לאחר החופה. בעונה השלישית מתגלה שהוא ונועה התגרשו כתוצאה מרצונה לעבור לגור בלוס אנג'לס ולהתפרסם שם, ושהוא בן זוגה של אביגיל. לבסוף הוא ונועה חוזרים לאחר שלוש שנים, כשזה הבין שלא מסוגל לאהוב אף אחת אחרת.
 • נועה הולנדר דהרי (רותם סלע): דוגמנית נערצת ומוכרת, בת לאיל הון ישראלי גדעון הולנדר והמיוצגת של צביקה. חברתן הטובה של קרן ומאיה. בעונה הראשונה יצאה ממערכת יחסים מתוקשרת עם השחקן האמריקאי פיט אוונס. בעונה השנייה מציעה לעמוס נישואים מול כל משפחתו והוא מסכים. נפרדת מעמוס כשמגלה שבגד איתה בבולגריה עם עדן/דניאלה. הייתה עם יאיר עד שגילתה את האמת ועזבה אותו. התחתנה עם עמוס בסוף העונה ה-2. ככל הנראה נדרסה יחד עם עמוס על ידי עדן/דניאלה בסוף העונה. בעונה השלישית מתגלה שהתגרשה מעמוס.
 • אסף דהרי (עופר חיון): אחיהם של מירב ועמוס ובנם של עמליה ואבי. זמר מתחיל. מעריץ את אייל גולן. בעונה השנייה יוצא עם בלנקה, ספרדייה שפגש בספרד. שכב עם ונסה בטעות שהשתכרו ובלנקה נפרדת ממנו. ונסה הופכת לסוכנת שלו ומוציאה איתו סינגל. נהיה בסוף העונה ה-2 חבר של ונסה, בעונה השלישית מתגלה שנישא לוונסה ושהיא בהריון ממנו. זמר בלהקת "ספיר והחולמים" עד החתונה של עמוס ואביגיל.
 • ונסה מיימון (הילה סעדה): אישה רגזנית, שתלטנית וחמת מזג. אוהבת את עמוס בכל ליבה ומנסה להפריד בינו ובין נועה במהלך העונה הראשונה. בעונה השנייה מתארסת לפיש, ובמקביל פותחת סוכנות שחקנים ומייצגת את בת דודתה דפנה שעוזבת אותה בסוף. שכבה עם אסף בטעות שהשתכרו. הופכת לסוכנת של אסף ומוציאה איתו סינגל. נהיית בסוף העונה ה-2 חברה של אסף ובעונה השלישית מתגלה שנישאה לאסף ובהריון ממנו. יולדת בן בשם עופרי, ולא בת בשם עופרה כפי שציפתה. מעריצה את הזמרת עופרה חזה.
 • צביקה גרנות (מארק איווניר): איש ציני והומוסקסואל. סוכן שחקנים אשר מייצג את נועה ואוהב אותה מאוד. בעונה הראשונה לא מקבל את מערכת היחסים שלה ושל עמוס ומנסה להפריד ביניהם בעזרת ונסה. בסוף העונה השנייה עובר ללוס אנג׳לס על מנת לנסות להיות סוכן שחקנים, מתגלה בעונה השלישית שהוא נשוי ואב לבן.
 • אבי דהרי (אורי גבריאל): בעלה של עמליה ואביהם התומך והמסור של מירב, אסף ועמוס. בעבר יצא עם גלי עטרי ומזכיר את תקופת זוגיותם לרוב, אף על פי שאף פעם לא הוכיח זאת, במהלך הסדרה גלי עטרי מופיעה בתפקיד עצמה כדי לאשר זאת. עוזב את המאפייה שפירק לאחר שגם אסף עזב אותה, ועובר לעבוד כנהג מונית.
 • עמליה דהרי (נאווה מדינה): אמם של מירב, אסף ועמוס. אישה חמה ומסורה כלפי בניה. אשתו של אבי, והמוכרת במכולת המשפחתית. כלל לא מחבבת את בלנקה מכיוון שאיננה יהודיה, אך לבסוף מקבלת אותה.
 • מירב דהרי (שני אביב): אחותם של עמוס ואסף ובתם של עמליה ואבי. אוהבת מאוד את עמוס. לסבית. מתאהבת בדפנה ונהיית בת זוגה בפרק האחרון של העונה השנייה. בעונה השלישית מירב יוצאת עם בת זוג אחרת בשם אפרת.
 • קרן (אלה רוזנצווייג) (עונות 1–2): חברתן הטובה של מאיה ונועה.
 • מאיה (לי לוטן) (עונות 1–2): חברתן הטובה של קרן ונועה. בעונה שנייה נכנסת להריון אבל לא ידוע ממי.
 • עדן אבירם / דניאלה אלטמן (דר זוזובסקי) (עונה 2): העוזרת הראשית של גדעון. עזרה לו כשקיבל התקף לב. חכמה ואחראית. פיתתה את עמוס בעונה השנייה והצליחה, אך כתוצאה מכך גדעון פיטר אותה, אחרי שביקש ממנה לא להתערב בזוגיות של נועה ועמוס. אחותו הקטנה של יאיר. תכננה את נקמתה בגדעון על מות אביה ושידלה את יאיר להיות חלק מהנקמה עד שיאיר מתחרט כי הוא מאוהב בנועה. בסוף העונה השנייה ניסתה לדרוס את נועה ועמוס דקות ספורות לאחר שהתחתנו כנקמה אך לא ידוע האם הצליחה ומה עלה בגורלם.
 • גדעון הולנדר (צחי גראד) (עונה 2): טייקון בין לאומי. אביה של נועה. נתפס בעיני נועה כאיש רע ומניפולטיבי, אך לבסוף הם פותחים דף חדש. אויבו העסקי של יאיר.
 • יאיר אלטמן (אורי פפר) (עונה 2): המחזר של נועה מהתיכון. יריבו העסקי של גדעון. לא מאפשר לגדעון לבנות את המלונות שלו באפריקה אלא אם הוא יתן לו את נועה ללילה אחד כדי שיוכל לפתות אותה. מחזר אחרי נועה עד לפיתויה. אחיה הגדול של דניאלה. לקח מגדעון את כספו, אך לבסוף התחרט והחזיר את הכסף לנועה.
 • אביגיל (יעל אלקנה) (עונה 3): בת זוגו החדשה של עמוס שעומדת להתחתן עימו.

דמויות משניות

[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • שוש אוחנה (יפה לוי): שכנתם של משפחת דהרי. נמצאת לרוב אצלם.
 • פיש (יובל לי): פקח. הארוס של ונסה לאחר הפרידה מעמוס.
 • דינה מיימון (סימה אלקיים): אמה של ונסה.
 • לימור (מעיין מלכה) (עונות 1–2): המזכירה\עוזרת של צביקה, אשר הופכת למזכירה של ונסה.
 • שלי מזרחי (מעין וינשטוק) (עונה 1). המורה לספרדית של מירב. מירב מאוהבת בה, ואסף יוצא איתה.
 • דפנה דונסקי (מורין אמור) (עונה 2): בת דודתה של ונסה והמיוצגת היחידה שלה. דוגמנית מתחילה.
 • קלייב (דן מור) (עונה 2): מאמן הכושר של גדעון, הומוסקסואל, עדן משדכת לו את צביקה, אך בהתחלה קלייב לא רצה אותו משום שהוא יותר מדי מבוגר בשבילו.
 • בלנקה (גל מקאדר) (עונה 2): בת זוגו של אסף. ספרדייה. לומדת עברית.
 • גילי (צדוק גרמה) (עונה 2): הגנן של נועה. משמש גם כחוקר פרטי.
 • אפרת (רון פלג) (עונה 3): בת זוגה של מירב.
 • ג'ורג' אל ג'אמל גרנות (עומר שריף ג'וניור) (עונה 3): סוכן שחקנים אמריקאי, הומוסקסואל. בן זוגו של צביקה, ממוצא לבנוני.
 • ספיר (קורל סימנוביץ') (עונה 3): זמרת, סולנית להקת "ספיר והחולמים" ביחד עם אסף.

הצלחה מחוץ לישראל

[עריכת קוד מקור | עריכה]

באפריל 2016 הסדרה נמכרה לערוץ 4 הבריטי והחל מ-23 באוגוסט 2016 הסדרה משודרת,[8] בשם "היפה והאופה" (מאנגלית: Beauty and the Baker). הסדרה משודרת עם פרקיה המקוריים בעברית בצירוף כתוביות באנגלית.

ב-20 ביוני 2017 דווח כי הסדרה נמכרה לאמזון וכי תשודר במעל 200 מדינות ברחבי העולם בגרסתה המקורית בצירוף כתוביות שונות.[9] בשנת 2018 עלתה בנטפליקס ישראל. ובשנת 2020 ירדה הסדרה משירות נטפליקס.[10][11]

בחודש מאי 2019 אושר לסדרה פיילוט לרימייק אמריקאי עבור רשת הברודקאסט האמריקאית ABC.[12] בינואר 2020, הושק הרימייק האמריקאי במסיבת עיתונאים בארצות הברית, שם נחשף גם הטריילר הרשמי. את הגרסה האמריקאית, שעלתה ב-ABC ב-13 באפריל 2020 ברצועת הפריים טיים וזכתה לביקורות טובות והד תקשורתי,[13][14] ביים דייוויד פרנקל ("השטן לובשת פראדה") והיא הופקה על ידי יוניברסל טלוויז'ן, ABC Studios ו-Keshet Studios. המפיקים האחראים מטעם קשת הם אבי ניר, אלון שטרוזמן, רייצ'ל קפלן ופיטר טרגוט. במאי 2020, "להיות איתה" בגרסת ABC נמכרה לפלטפורמת הסטרימינג האוסטרלית Stan, ובגרסתה הישראלית לערוץ Planet TV הסלובני.

לצד ארצות הברית, נמכרה הסדרה להפקת רימייקים ביוון, הולנד, רוסיה, הודו וברזיל. בהולנד, שודרה ברימייק הולנדי ב-NET5; ברוסיה, שודרה ברימייק רוסי בקיץ 2019 בערוץ CTC; בהודו, נמצאת בהפקה עבור פלטפורמת VIU.[15]

פרק הבכורה של הסדרה שודר ב-25 בנובמבר 2013 וזכה ל-22.5% אחוזי רייטינג בערוץ 2 של הזכיינית "קשת".[16] פרק הסיום שודר ב-1 בפברואר 2014 וזכה ל-30.9% אחוזי רייטינג.[17] העונה כללה 10 פרקים וממוצע של 30.4% אחוזי רייטינג.[18]

הפרק הפותח בעונה השנייה זכה לנתון נמוך יחסית של 21.4%,[19] והפרק הסוגר זכה לנתון נמוך יחסית גם כן, 26.2%.[20] ממוצע הצפייה בעונה עמד על 21.6%.[21]

עונה פרקים פרק ראשון פרק אחרון ממוצע רייטינג
תאריך רייטינג תאריך רייטינג
1 10 25 בנובמבר 2013 22.5% 1 בפברואר 2014 30.9%[17] 30.4%[18]
2 10 9 במאי 2017 21.4% 11 ביולי 2017 26.2% 21.6%
3 4 12 באוקטובר 2021 20.7% 3 בנובמבר 2021 20.7% 18.3%

פרסים ומועמדויות

[עריכת קוד מקור | עריכה]

בפרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה אשר מוגש מטעם האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה, השחקנים אביב אלוש והילה סעדה, היו מועמדים בתור השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה - דרמה יומית, ושחקנית משנה בסדרה קומית, בהתאמה, בטקסים שנערכו ב-2017 וב-2021, בהתאמה.

קישורים חיצוניים

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ביקורות

הערות שוליים

[עריכת קוד מקור | עריכה]
 1. ^ ערן סויסה, סימן טוב: תוספת מפתיעה ל"להיות איתה", באתר ישראל היום, 5 ביוני 2018
 2. ^ ליעד בן צור, ‏אסי עזר על סט הצילומים של "להיות איתה" האמריקאי, באתר מעריב אונליין, 26 במרץ 2019
 3. ^ ערן סויסה, מדוע הופסקו הליהוקים של "להיות איתה"?, באתר ישראל היום, 31 באוקטובר 2019
 4. ^ דניאל שירין, אסי עזר חושף: תלות, גמילה והתקפי חרדה, באתר ישראל היום, 5 בספטמבר 2019
 5. ^ ערן סויסה, עמוס ונועה - הסוף?, באתר ישראל היום, 12 בינואר 2020
 6. ^ אסי עזר מספר מה יהיה בהמשך של "להיות איתה"
 7. ^ ערן סויסה, מוכנים? "להיות איתה" חוזרת, באתר ישראל היום, 6 באוקטובר 2020
 8. ^ איתי שטרן, ערוץ 4 הבריטי קנה את הסדרות "להיות איתה" ו"ג'וני ואבירי הגליל", באתר הארץ, 16 באפריל 2016
 9. ^ הסדרה "להיות איתה" נמכרה לאמזון העולמית, ‏20/6/2017
 10. ^ צפו: הסדרה "להיות איתה" בגרסה מפתיעה - mako, נבדק ב-2019-10-12
 11. ^ להיות גם איתה: רשת ABC תפיק גירסה אמריקאית ל"להיות איתה", באתר ‏מאקו‏, 18 באוקטובר 2018
 12. ^ רשמית: "להיות איתה" של אסי עזר תשודר ברשת ABC, באתר ynet, 12 במאי 2019
 13. ^ אייס, להיות איתה בחו"ל: איך נראית הגרסה האמריקאית לרותם סלע?, באתר אייס, 9 בינואר 2020
 14. ^ "היפה והאופה": משחזר את הקסם של "להיות איתה", באתר ynet, 14 באפריל 2020
 15. ^ עם הפנים לחו"ל, באתר ‏מאקו‏, 9 בינואר 2020
 16. ^ דוד אברהם‏, רייטינג יומי: עשרים ואהבה, עשרים ואכזבה, באתר וואלה‏, 26 בנובמבר 2013
 17. ^ 1 2 דוד אברהם‏, רייטינג סופ"ש: להיות או לחדול, באתר וואלה‏, 2 בפברואר 2014
 18. ^ 1 2 דוד אברהם‏, שנת 2014 ברייטינג: ערוץ 2 נחלש, ערוץ 10 מתחזק, באתר וואלה‏, 24 בדצמבר 2014
 19. ^ נועה פרייס‏, רייטינג יומי: מהדורת מבט האחרונה עם 5.4%, באתר וואלה‏, 10 במאי 2017
 20. ^ נועה פרייס‏, רייטינג יומי: שוב זורחת הקשת, באתר וואלה‏, 12 ביולי 2017
 21. ^ ‏, ‏מי יהיו נועה ועמוס האמריקאים? "להיות איתה" של "קשת" תופק בגרסה אמריקאית לרשת ABC, באתר מעריב אונליין, 18 באוקטובר 2018
הקודם:
2016: תאג"ד
2020:תאג"ד 2
פרסי נבחרי השנה של פרוגי - סדרת הדרמה של השנה
2017: להיות איתה
2021: להיות איתה 3
הבא:
2018: יש לה את זה
2022: פאודה 4