לדלג לתוכן

הכוכב הבא

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
הכוכב הבא
סמליל התוכנית מהעונה העשירית
סמליל התוכנית מהעונה העשירית
מבוסס על כוכב נולד עריכת הנתון בוויקינתונים
סוגה תוכנית מציאות
יוצרים טדי הפקות
שידורי קשת
בימוי יואב צפיר
מנחים אסי עזר (עונות 1–)
אסתי גינזבורג (עונה 1)
רותם סלע (עונות 2–)
יעל גולדמן (עונה 4, בשלב האודישנים בלבד)
שופטים צביקה הדר (עונה 1)
ריטה (עונה 1)
רני רהב (עונה 1)
אייל גולן (עונה 1)[1]
מוקי (עונות 1–3)[2]
אסף אטדגי (עונות 2–3)
הראל סקעת (עונות 2–6)
קרן פלס (עונה 2–)
סטטיק ובן-אל תבורי (עונה 4–8)
אסף אמדורסקי (עונה 4–)
שירי מימון (עונה 6–)
איתי לוי (עונה 7–)
נינט טייב (עונה 9-8)
רן דנקר (עונה 9–)
עדן חסון (עונה 10)
זוכים אביתר קורקוס (עונה 1)
נדב גדג' (עונה 2)
חובי סטאר (עונה 3)
אימרי זיו (עונה 4)
נטע ברזילי (עונה 5, זוכת אירוויזיון 2018)
קובי מרימי (עונה 6)
עדן אלנה (עונה 7)
תמיר גרינברג (עונה 8)
אליאב זוהר (עונה 9)
עדן גולן (עונה 10)
פרסים 250,000 ש"ח (עונה 1)
ייצוג ישראל באירוויזיון (עונות 2–7, 10)
1,000,000 ש"ח (עונות 8–9)
ארץ מקור ישראלישראל ישראל
שפות עברית
מספר עונות 10
מספר פרקים 280 (נכון לעונה 10)
תוכנית מקור כוכב נולד
הפקה
מפיק טמירה ירדני
דודו ירדני (עונות 1–2)
חברת הפקה טדי הפקות
עורכים יואב צפיר
אתר צילומים קריית התקשורת נווה אילן
אורך פרק 40–90 דקות
שידור
רשת שידור שידורי קשת ערוץ 2 (עונות 1–4)
קשת 12 (החל מעונה 5–)
ערוץ 24 (ש.ח)
תקופת שידור מקורית 2 בספטמבר 2013 – הווה
קישורים חיצוניים
אתר רשמי
דף התוכנית ב-IMDb
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית

הכוכב הבא (מהעונה השלישית ועד השביעית ובעונה העשירית נקראה "הכוכב הבא לאירוויזיון") היא תוכנית מציאות ישראלית, אשר היוותה המשך לקדם-אירוויזיון מהעונה השנייה ועד השביעית ובעונה העשירית. שידור התוכנית החל בערוץ 2 ב-2 בספטמבר 2013 במסגרת שידורי קשת, ומנובמבר 2017 היא משודרת בערוץ קשת 12. התוכנית מהווה מעין המשך לתוכנית "כוכב נולד", כאשר במרכזה תחרות שירה בין כישרונות חדשים בתחום. בניגוד ל"כוכב נולד", בתוכנית זו הקהל שמשתתף בצילומי התוכנית מצביע למתמודדים (באפליקציה), והחל מהעונה השנייה, היא אינה משודרת בשידור חי, למעט שידור הגמר. סימן ההיכר הבולט של הפורמט החדש הוא המסך שעולה אם המתמודד קיבל מהקהל באולפן ומהשופטים מספיק קולות כדי לעבור את הרף הנדרש כדי לעבור לשלב הבא. פורמט "הכוכב הבא" נמכר לרשת ABC האמריקאית,[3] לערוץ M6 הצרפתי,[4] לערוץ ITV בבריטניה[5] ולערוצים במדינות נוספות כגון: רוסיה, איטליה, גרמניה, הונגריה, טורקיה, ברזיל, פורטוגל, סין, אינדונזיה, יוון, ארגנטינה[6] והודו.

בנובמבר 2015, לפני תחילת שידור העונה השלישית, הוחלט כי שמה של התוכנית ישונה רשמית ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", לאחר שטדי הפקות וקשת חתמו עם רשות השידור על שיתוף הפעולה לשליחת הזוכה לתחרות האירוויזיון בפעם השנייה ברציפות.[7]

בעונה הראשונה של התוכנית זכה אביתר קורקוס. לאחר מכן נקבע כי זוכה העונה יהיה נציג ישראל באירוויזיון בשנת הזכייה שלו, והזוכים בעונות אלה הם נדב גדג', חובי סטאר, אימרי זיו, נטע ברזילי (שלאחר מכן זכתה באירוויזיון 2018), קובי מרימי (שהיה הנציג של ישראל באירוויזיון 2019 שנערך בתל אביב) ועדן אלנה (שייצגה את ישראל באירוויזיון 2021, לאחר ביטול אירוויזיון 2020). מהעונה השמינית של התוכנית, זוכה העונה זכה במיליון שקלים. זוכה העונה השמינית הוא תמיר גרינברג.

ב-12 בדצמבר 2019, פרסם בתחילה תאגיד השידור הישראלי כי החל משנת 2022 ייבחר נציג ישראל באירוויזיון במתכונת קדם-אירוויזיון, שישודר לראשונה בכאן 11,[8] אולם ב-2021 הוחלט בתאגיד כי יתקיים מכרז שבו תיבחר תוכנית מגוף שידור אחר לבחירת הנציג לאירוויזיון – כאשר "הכוכב הבא" הגישה מועמדות – אולם התוכנית "אקס פקטור ישראל" מרשת 13 שהתמודדה מולה זכתה במכרז ותבחר את הנציג הישראלי לאירוויזיון 2022. בכך סיימה "הכוכב הבא" את תפקידה כ"קדם אירוויזיון" וחזרה לאוויר ביוני 2021 עם פרס של מיליון שקלים חדשים. ב-5 ביוני 2023 הכריז התאגיד כי "הכוכב הבא" תחזור לתפקד כ"קדם אירוויזיון" ושהנציג לאירוויזיון 2024 ייבחר במסגרת עונת העשור של התוכנית.[9]

כללי התחרות

[עריכת קוד מקור | עריכה]

בשלב הראשון מתקיים מבחן מול השופטים, ובו כל מועמד מתבקש לבצע שיר לבחירתו מול מסך גדול סגור. בעת ביצוע השיר מצביעים הקהל (באפליקציה) והשופטים (בשולחן השיפוט) אם להעביר את המועמד, לכל שופט יש סכום מסוים של הצבעות (10 נקודות לכל שופט בעונה 8, עונה 10 ובעונות 2–5. 8 נקודות לכל שופט בעונות 6–7. 7 נקודות לכל שופט בעונה 1). ברגע שהמתמודד מגיע ל-70% הצבעות (קולות הצופים + השופטים יחד), המסך נפתח והמועמד עובר לשלב הבא. עם סיום מבחני הבמה מתגבשת נבחרת העונה בת מספר זמרים שונה בכל עונה. לאורך העונה יודחו זמרים שונים בהתאם להחלטת השופטים והקהל באולפן עד להגעה לשלב הגמר שבו ישתתפו גם הקהל בבית ומספר קבוצות שופטים מיוחדות (זוכים מעונות קודמות, וכן אנשי מקצוע), שבו יהיו ארבעה זמרים ומתוכם ייבחר "הכוכב הבא".

שלבי התחרות

[עריכת קוד מקור | עריכה]
 1. מבחני הבד: המתמודדים נבחנים מול השופטים אשר קובעים מי עובר למבחן המסך.
 2. מבחן המסך: זהו השלב הראשוני, בו המתמודדים שרים בפעם הראשונה מול המסך בשידור חי. מטרתם היא לצבור אחוז הצבעות העומד על מעל ל-70% על מנת לעבור לשלב הבא.
 3. מבחן הנבחרת: המתמודדים שעברו את שלב "מבחן המסך", ינסו להתקבל לנבחרת על ידי כך שהם ירימו את המסך עם מעל ל-75% אחוזי הצבעה.
 4. הדו-קרב: בשלב הדו-קרב, יתמודדו מתמודדי הנבחרת ראש בראש, כאשר המתמודד הראשון ישיר ללא מסך, והמתמודד השני ישיר כשהמסך סגור במטרה לעבור את מספר האחוזים שהמתמודד הראשון השיג ולהרים את המסך.
 5. שלב הדואטים: בשלב הדואטים, ישירו יחדיו מתמודדי הנבחרת שנותרו, וינסו להרים את המסך יחד.
 6. הגמר: לגמר מעפילים ארבעה מתמודדים. אחד מהם הופך ל"כוכב הבא", והוא מקבל 250,000 ש"ח לאלבום בכורה וכמלגת מחייה.
 1. מבחן המסך: כמו בעונה הקודמת, רק שהפעם מבחני הבד ככל הנראה בוצעו אך לא שודרו. מבחני המסך צולמו מראש ולא נערכו בשידור חי, בניגוד לעונה 1.
 2. שופטים מקרוב: המתמודדים באים בידיעה שהם באים לחזרה לקראת המבחן אך למול עיניהם נפתח קיר אשר חושף את השופטים. לפני הפתעה זו, השופטים צופים במתמודדים, מה שעלול להשפיע על החלטתם. לאחר ההפתעה המתמודד מבצע את השיר מולם. אם קיבל 3 הצבעות 'כחולות' מהשופטים, עובר המתמודד לחדר ההמתנה. אם לא, תמה השתתפתו של המתמודד בעונה. חדר ההמתנה הוא חדר המאכלס 5 מתמודדים בלבד. אם עוברים יותר, מוציאים השופטים מתמודד אחר שפחות ראוי מהמתמודד שעבר לחדר ההמתנה.
 3. מבחן הנבחרת: לכל מתמודד נקבע יריב לדו-קרב, שבסופו רק אחד מהם ממשיך הלאה, והמפסיד יחכה לקראת סוף התוכנית לביצוע שיציל אותו מהדחה. לכל מתמודד מציע כל אחד מהשופטים שיר שהם חושבים שמתאים למתמודד ועל המתמודד לבחור אחד מן השירים של בחירות השופטים. בשלב ההדחה יש דו-קרב בין 2/3. אם יש יותר, מדיחים את הכי פחות ראויים ביחס לאחרים. בסוף שלב ההדחה רק אחד ממשיך הלאה לנבחרת. בכל תוכנית נערכו 4 סיבובי דו-קרב ועוד סיבוב של שלב ההדחה. בשלב זה התקיימו 2 תוכניות, מה שהביא לאכלס 10 מתמודדים בנבחרת בלבד. עקרון המעבר בשלב הדו-קרב כמו בעונה 1.
 1. מבחן המסך: כמו בעונה 2.
 2. שלב הסינון: בשלב הזה השופטים מחליטים לצמצם את המתמודדים למספר מסוים, לקראת שלב הדו-קרב.
 3. שלב הדו-קרב: השלב בעונות הבאות דומה - לעיתים יש מצב של הדחה של יותר מ-3 מתמודדים בתוכנית אחת ארוכה, ולעיתים הדחה של מתמודד אחד בתוכנית אחת ארוכה.
 1. מבחן המסך: כמו בעונות הקודמות, עם תוספת משמעותית - לראשונה ב"כוכב הבא", גם המנחים (אסי עזר ורותם סלע) יכולים להשפיע, עם כפתור הצלה ("סייב"). כלומר, אם המתמודד לא הרים את המסך, המנחים יכולים להחליט על פי דעתם אם יש להציל את המתמודד מהדחה, על אף הצבעות הקהל והשופטים. בשלב הזה המנחים יוכלו להציל רק 5 מתמודדים בדרך זו.
 2. שלב הסינון: כמו בעונות 3–4.
 3. שלב הדו-קרב: לראשונה בתוכנית, נוסף שופט אורח לצד חמשת השופטים, כך שהיו 5 משבצות הצבעה של השופטים, אך לכל שופט הצבעה כחולה מוסיפה 8 אחוזים להצבעה הכוללת, כדי שהסכום המקסימלי של הצבעות השופטים יהיה 40 אחוזים.
 4. כיסא ההדחה: לראשונה בתוכנית, המתמודדים מתמודדים עם כיסא ההדחה, שמי שישב עליו בסוף התוכנית יודח. המתמודד הראשון קובע את הרף למתמודדים שאחריו ויושב על כיסא ההדחה. מי שיעבור את הרף ימשיך לשלב הבא, מי שלא - יישב על הכיסא, והאחוזים שנקבעו למתמודד שלא עבר יהפכו לרף החדש וחוזר חלילה.
 1. מבחן המסך: כמו בעונה 5. עם כפתור הסייב בעונה זו יכלו המנחים סלע ועזר להציל רק 9 מתמודדים.
 2. שלב המבחן הגורלי: בשלב הזה המתמודדים צריכים לעבור 2 שלבים כדי להתקבל לנבחרת. בשלב הראשון הם צריכים לשיר מול השופטים ולקבל מהם 3 כחולים (מתוך 5). כל מי שעבר את השלב הראשון עומד להחלטת השופטים שבסוף כל סבב (כאשר ישנם ארבעה) צריכים לבחור חמישה מתמודדים שיעברו לנבחרת. סך הכל עברו 20 מתמודדים.
 3. שלב הדו-קרב: בדומה לכל העונות.
 4. קרב הגלדיאטורים: בדומה לשלב כיסא ההדחה בעונה 5.
 1. מבחן המסך: כמו בעונות 5–6. עם כפתור הסייב בעונה זו יכלו המנחים סלע ועזר להציל רק 9 מתמודדים.
 2. שלב המבחן הגורלי: כמו בעונה 6.
 3. שלב הדו-קרב: בדומה לכל העונות, העונה הכילה ארבעה דו-קרבים.
 4. כיסא חם ראשון–שני: בדומה לשלב כיסא ההדחה הקודם, העונה הכילה פעמים את שלב הכיסא החם.

מנחים ושופטים

[עריכת קוד מקור | עריכה]
חבר/ת הסגל עונה
עונה 1 עונה 2 עונה 3 עונה 4 עונה 5 עונה 6 עונה 7 עונה 8 עונה 9 עונה 10
מנחים
אסי עזר מנחה
אסתי גינזבורג מנחה
רותם סלע מנחה
יעל גולדמן מנחה[10]
שופטים
צביקה הדר שופט
ריטה שופטת
רני רהב שופט
אייל גולן שופט[1]
מוקי שופט[2] אורח
אסף אטדגי שופט
הראל סקעת שופט אורח
קרן פלס שופטת
סטטיק ובן-אל שופטים
אסף אמדורסקי שופט
שירי מימון שופטת
איתי לוי אורח שופט
נינט טייב אורחת שופטת
רן דנקר שופט
עדן חסון שופט
שופטים אורחים
נדב גדג' מתחרה אורח
לירן דנינו אורח
יזהר כהן אורח
גלי עטרי אורחת
נועה קירל אורחת
מירי מסיקה אורחת
יהונתן מרגי מתחרה אורח
עדן אלנה מתחרה אורחת
אלה לי להב מתחרה אורחת
נרקיס אורחת
דודו אהרון אורח
אגם בוחבוט אורחת

העונה הראשונה (2013)

[עריכת קוד מקור | עריכה]

תוכנית הבכורה עלתה לשידור ב־17 בספטמבר. המנחים הם: אסי עזר ואסתי גינזבורג השופטים הם: ריטה, צביקה הדר, מוקי ורני רהב. אייל גולן שפט בתוכנית עד להשעייתו ב-20 בנובמבר 2013, וכעבור 4 ימים הוחלף על ידי מוקי.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב ראשון דו-קרב שני דואטים משימת הלילה הלבן שיר לאורח מיוחד דו-קרב שלישי רבע גמר ראשון ספיישל קלאסיקות חצי גמר הגמר
אביתר קורקוס מועמד להדחה בטוח בטוח בטוח בטוח בטוח בטוח בטוח מועמד להדחה בטוח מקום ראשון
אריה וגיל גת בטוחים בטוחים בטוחים מועמדים להדחה בטוחים בטוחים מועמדים להדחה בטוחים בטוחים בטוחים מקום שני
טינה איברגימוב בטוחה בטוחה בטוחה מועמדת להדחה בטוחה בטוחה בטוחה בטוחה בטוחה מועמדת להדחה מקום שלישי
רינת כהן בטוחה בטוחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה בטוחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מקום רביעי
עומר דץ מועמד להדחה מועמד להדחה בטוח בטוח בטוח מועמד להדחה מועמד להדחה מועמד להדחה מועמד להדחה מודח עשירי (מקום 5)
דוד דריי מועמד להדחה בטוח בטוח בטוח מועמד להדחה מועמד להדחה מועמד להדחה מועמד להדחה מודח תשיעי (מקום 6)
אליאס מלייב בטוח מועמד להדחה בטוח בטוח בטוח מועמד להדחה מועמד להדחה פרש (מקום 7)
ענבל בקמן בטוחה מועמדת להדחה בטוחה בטוחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מודחת שביעית (מקום 8)
חן לוי מועמדת להדחה מועמדת להדחה בטוחה בטוחה מועמדת להדחה מודחת שישית (מקום 9)
ליאור פרץ מועמדת להדחה בטוחה בטוחה מועמדת להדחה מודחת חמישית (מקום 10)
רוני ישראלי בטוחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מודחת רביעית (מקום 11)
אלון טאוב מועמד להדחה מועמד להדחה מודח שלישי (מקום 12)
דונדיט ג'ון מועמד להדחה מודח שני (מקום 13)
ג'ורג' אבו שקארה מועמד להדחה מודח ראשון (מקום 14)

התרחשויות בולטות

[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • צמד האחים אריה וגיל גת, שהיו בין המתמודדים הבולטים בתוכנית והגיעו למקום השני, הם יהודים חרדים, והשתתפותם עוררה עניין ציבורי רב בהיותם חרדים המופיעים בתוכנית ריאליטי בפריים טיים של הטלוויזיה החילונית.
 • הדוגמנית טהוניה רובל הופיעה בתוכנית כדי לעורר מודעות נגד גזענות ושרה את השיר "כל החלומות" של השופט אייל גולן, שאף עלה לבמה ושר יחד איתה.[11]
 • המתמודדת טינה איברגימוב לא עברה במהלך המיון הראשוני אך ההפקה החליטה להעניק לה את ההזדמנות להגיע למבחן המסך.
 • המתמודד ג'ורג' אבו שקארה לא עבר את מבחן הנבחרת אך הוא נכנס לנבחרת בעקבות גלגל הצלה מהשופטים.
 • בשלב הדואטים אריה וגיל גת הופיעו עם הזמר עידן עמדי מכיוון שמספר המתמודדים בשלב זה היה אי זוגי.
 • במהלך התוכנית נפוצו שמועות על חשדות כנגד אייל גולן בקיום יחסי מין עם קטינות. בעקבות השמועות, ב-17 בנובמבר 2013, הקריא אסי עזר את ההודעה הבאה: "בימים האחרונים התפרסמו ידיעות, שמועות והדלפות. הודעה זו אינה אישוש או הכחשה של השמועות. אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות ובוודאי לא לחרוץ דין על פיהן. אנו פועלים רק על פי חוק, כי זו הדרך היחידה והנכונה".
 • ב־20 בנובמבר 2013 אייל גולן הושעה מהתוכנית עקב פרשת משחקי חברה.[12]
 • בשלב רבע הגמר, המתמודד אליאס מלייב החליט לפרוש מהתוכנית רגע לפני חצי הגמר וכך הציל מהדחה את המתמודד דוד דריי שהודח בתוכנית אחריו.[13]

העונה השנייה (2014–2015)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא 2015
נדב גדג', זוכה העונה השנייה במהלך הופעתו באירוויזיון 2015

העונה השנייה עלתה לשידור ב־9 בדצמבר 2014. בעונה זו המנחים הם: אסי עזר ורותם סלע השופטים הם: מוקי, קרן פלס, הראל סקעת ואסף אטדגי. בניגוד לעונה הקודמת, מבחני המסך אינם משודרים בשידור חי אלא הוקלטו מראש. בשלב הגמר בלבד יוכלו הצופים להצביע מהבית דרך אפליקציית mako בשידור חי. הפרס לזוכה הוא ייצוג ישראל באירוויזיון 2015 בווינה, אוסטריה, ובנוסף, מזגן, אייפון 6 וחבילת תקשורת לשנה.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב השיר בהקדשה ספיישל אירוויזיון רבע גמר חצי גמר הגמר
נדב גדג' ניצח עבר מועמד להדחה ניצח ניצח ניצח מקום ראשון
איקי לוי (והראסטה היברו מן) ניצחו עברו ניצחו ניצחו ניצחו ניצחו מקום שני
שרי נחמיאס ניצחה עברה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מקום שלישי
אביה שושני מועמדת להדחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה מקום רביעי
אורית ביינסאי ניצחה עברה ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה הודחה (חצי גמר)
סער דוידוב ניצח עבר מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה הודח (חצי גמר)
נאוה תהילה ולקר ניצחה עברה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (רבע גמר)
יפי ואושר אריכא מועמדים להדחה עברו מועמדים להדחה הודחו (ספיישל אירוויזיון)
לירוז בלאס ניצחה מועמדת להדחה הודחה (השיר בהקדשה)
אסיף זילברמן ניצח מועמד להדחה הודח (השיר בהקדשה)
אווה על קנרש מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב)
דוד ממן מועמד להדחה הודח (דו-קרב)
להקת "Random dogs" מועמדים להדחה הודחו (דו-קרב)
צדוק גרמה מועמד להדחה הודח (דו-קרב)
אלמוג נשאווי מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב)
אביתר אדיר מועמד להדחה הודח (דו-קרב)

העונה השלישית (2015–2016)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא לאירוויזיון 2016
חובי סטאר, זוכה העונה השלישית במסיבת עיתונאים לקראת אירוויזיון 2016, מאי 2016

העונה השלישית צולמה באוקטובר-נובמבר 2015, ושידורה החל ב-5 בדצמבר 2015. כמו בעונה הקודמת, המנחים הם אסי עזר ורותם סלע. השופטים היו קרן פלס, מוקי, הראל סקעת ואסף אטדגי. בנובמבר 2015 הוחלט כי שמה של התוכנית ישונה רשמית ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", כך שלמעשה התוכנית תחליף רשמית את תחרות "הקדם אירוויזיון" הנוסטלגית ששודרה בעבר בערוץ הראשון. הפרס לזוכה הוא ייצוג ישראל באירוויזיון 2016 בסטוקהולם, שוודיה. הזוכה חובי סטאר השתתף בעברו בפורמט הקודם "כוכב נולד" בעונתו השביעית, אך הודח ברבע הגמר.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב רבע גמר חצי גמר הגמר
חובי סטאר ניצח ניצח ניצח ניצח מקום ראשון
נופר סלמאן ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מקום שני
אלה דניאל ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה מקום שלישי
גיל חדש מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מקום רביעי
קיארה דופלה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (חצי גמר)
להקת VELMA ניצחו ניצחו מועמדים להדחה הודחו (חצי גמר)
עודד שרעבי ניצח הפסיד הודח (רבע גמר)
אופיר חיים ניצח הפסיד הודח (רבע גמר)
להקת SHTAR ניצחו הפסידו הודחו (רבע גמר)
אוריאל אהרוני מועמד להדחה הודח (דו-קרב)
יוני גרייב מועמד להדחה הודח (דו-קרב)
אבי ושבחיה מועמדים להדחה הודחו (דו-קרב)
נעמי עזרן מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב)
עלמנור מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב)
מאיה ברדצקי מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב)
שרון פרטוק מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב)

העונה הרביעית (2017)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא לאירוויזיון 2017
אימרי זיו, זוכה העונה הרביעית
במהלך מסיבת הפתיחה של אירוויזיון 2017

העונה הרביעית שודרה החל מ-2 בינואר 2017. בעונה זו היו 9 פרקים בלבד ואל צמד המנחים אסי עזר ורותם סלע הצטרפה יעל גולדמן לשלב האודישנים על מנת להחליף את רותם סלע שיצאה לחופשת לידה. השופטים היו קרן פלס והראל סקעת, שהיו שופטים גם בעונה הקודמת, ואליהם הצטרפו אסף אמדורסקי, והצמד סטטיק ובן-אל תבורי. בין המתמודדים שהשתתפו העונה היו דיאנה גולבי, זוכת "כוכב נולד 8", וג'ולייטה שהעפילו לתוכנית הגמר, וכן מיכל שפירא (שפרשה), משפחת אלייב, וליהיא גרינר שהודחו בשלב מוקדם.

הזוכה בעונה זו, אימרי זיו, ייצג את ישראל באירוויזיון 2017 שנערך בקייב, אוקראינה והגיע למקום ה-23 בגמר.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
רבע גמר חצי גמר הגמר
אימרי זיו ניצח ניצח ניצח מקום ראשון
דיאנה גולבי ניצחה ניצחה ניצחה מקום שני
ג'ולייטה ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מקום שלישי
ביטבוקס אלמנט מועמדים להדחה ניצחו מועמדים להדחה מקום רביעי
ספיר נהון מועמדת להדחה מועמדת להדחה הודחה (חצי גמר)
שלישיית תלאתה ניצחו מועמדים להדחה הודחו (חצי גמר)
הלי לואיס מועמדת להדחה הודחה (רבע גמר)
יונה שבין מועמדת להדחה הודחה (רבע גמר)

העונה החמישית (2017–2018)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא לאירוויזיון 2018
נטע ברזילי, זוכת העונה החמישית, בחזרות לגמר האירוויזיון בליסבון

העונה צולמה במהלך חודש ספטמבר 2017 ושידורה החל ב-29 באוקטובר בערוץ 2, ומתחילת נובמבר בערוץ החדש של קשת, קשת 12 גם בעונה זאת השתתפו זמרים שכבר זכו קודם לכן בפרסום, כגון ליאת בנאי (שפרשה אחרי האודישן), רוית בטאשווילי וחן אהרוני (שהשתתפו בתוכנית "כוכב נולד" - בטאשווילי בעונה השמינית ואהרוני בעונה החמישית), רינת בר (שפרשה גם היא מהתוכנית)[14] וסתיו וקנין (שזכתה בעונה השנייה של "פרויקט הלהקה"). כמו כן השתתף אלירן אליאס, המשמש זמר ליווי של עדן בן זקן.[15]

זוהי העונה הראשונה ששודרה לאחר פיצול ערוץ 2 (אף על פי ששידור העונה החל עוד קודם לפיצול). הכוכב הבא לאירוויזיון, היא התוכן האחרון של ערוץ 2 ביום השידורים האחרון, והיא שודרה בשידור חי. לאחר מכן אסי עזר העביר את השידור לספיישל, "ערוץ 2 - השידור האחרון בהחלט", אשר גמרה את שידורי הערוץ. הזוכה של העונה היא נטע ברזילי, שזכתה במקום הראשון באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy". זאת הפעם הראשונה שבה זוכה "הכוכב הבא לאירוויזיון" זוכה גם באירוויזיון עצמו.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב ראשון דו-קרב שני דו-קרב שלישי שלב כיסא ההדחה רבע גמר חצי גמר הגמר
נטע ברזילי ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה בגמר מועמדת להדחה מקום ראשון
יהונתן מרגי ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח מקום שני
ריקי בן ארי ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מקום שלישי
חן אהרוני ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח בגמר מועמד להדחה מקום רביעי
האווי דנאו ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (חצי גמר)
עדן מאירי ניצח מועמד להדחה מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (חצי גמר)
רוית בטאשוילי ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (רבע גמר)
אדווה עומר מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (רבע גמר)
חוסה שטיינברג ניצח ניצח מועמד להדחה הפסיד באתגר הודח (שלב כיסא ההדחה)
שי וגלעד ניצחו מועמדים להדחה מועמדים להדחה הודחו (דו-קרב שלישי)
שרית חטיבה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב שני)
רינת בר מועמדת להדחה מועמדת להדחה פרשה[14] (דו-קרב שני)
שיר דוד גדסי מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
שיר ברוך מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
טל מזרחי מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
אקסום מועמדים להדחה הודחו (דו-קרב ראשון)
גל יעקובי מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
דה צ'ויס מועמדים להדחה הודחו (דו-קרב ראשון)
אופיר הרוש מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
ג’קי גפורוב מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)

העונה השישית (2018–2019)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
קובי מרימי, זוכה העונה השישית, בחזרות לגמר האירוויזיון בתל אביב.
ערך מורחב – הכוכב הבא לאירוויזיון 2019

עונה זו נקראת תל אביב 2019, לאור הצלחת השיר הישראלי בטבלאות ההימורים ולאחר מכן גם הזכייה של נטע ברזילי וקיום האירוויזיון בישראל. בתחילה, קיום התוכנית כתחרות לבחירת הנציג לאירוויזיון לא סוכם בין "כאן" ל"קשת", כיוון שנבחנה אפשרות שהתאגיד יפיק בעצמו תוכנית ריאליטי לבחירת הנציג.[16] "קשת" נתבקשה אז להפסיק בפרסום התוכנית המציג את הייצוג באירוויזיון כפרס.[17] לאחר שב"כאן" בחנו מספר אפשרויות, שכללו בין היתר גם שיתוף פעולה עם "רשת", ובחירת הנציג בתוכנית "אקס פקטור ישראל"[18] כאשר גם האפשרות לתוכנית "The Voice ישראל" נבחנה, ב-22 באוגוסט 2018, הכריז התאגיד כי ימשיך את שיתוף הפעולה עם "קשת" ועם התוכנית ועל כן גם בעונה זו, הזוכה בתחרות ייצג את ישראל באירוויזיון 2019.[19]

בנוסף לתוכנית, הוחלט כי ב"כאן 11" ישודרו שתי תוכניות מלוות בשעות הפריים-טיים: "כרטיס אחרון לגמר" בה בין היתר ישוריין כרטיס לגמר לאחד מחברי הנבחרת בשיאה של התוכנית, ובנוסף תשודר תוכנית נוספת לבחירת השיר שייצג את ישראל במסגרת פורמט שפותח עבור התוכנית ובו ייחשף השיר הזוכה והקליפ שיופק לו. בנוסף לתוכניות המלוות את הבחירה לתחרות האירוויזיון, "כאן" תבחר גם נציג לתחרות האירוויזיון לילדים, במסגרת תוכנית בשם "קדם אירוויזיון ג'וניור", התוכנית תלווה גם את הפקת הקליפ והחלק האמנותי בתחרות הבינלאומית.

בפועל, לא התקיימה תוכנית הצלה והמועמדים נבחרו על ידי צוות השופטים של התוכנית. השיר נבחר על ידי צוות מטעם "כאן", והוחלט כי יפורסם לראשונה במלואו בטקס פרסי האקדמיה.

ביוני וביולי 2018 פורסם ואושר רשמית כי שירי מימון תהיה שופטת ב"הכוכב הבא לאירוויזיון", אחרי שעזבה את תפקידה ב"אקס פקטור ישראל", ובכך הפכה לשופטת השנייה בתוכנית, לצידו של הראל סקעת, שהשתתפה בגלגול הקודם "כוכב נולד" (וסיימה במקום השני בעונה הראשונה, בדיוק כמו סקעת שעשה זאת בעונה השנייה) ואף ייצגה את ישראל באירוויזיון 2005 והגיעה למקום הרביעי, בעוד סקעת ייצג אותה ב-2010 והגיע למקום ה-14.[20] זו העונה הראשונה בה זוכה העונה ייצג את ישראל באירוויזיון שיתקיים בישראל ויגיע אוטומטית לגמר האירוויזיון. שידורי העונה השישית החלו ב-24 בנובמבר 2018.

ב-25 בינואר 2019 פורסם כי אסי עזר, מנחה התוכנית מאז תחילתה, נבחר להנחות את האירוויזיון יחד עם ארז טל, שותפו להנחיה ב"אח הגדול", בר רפאלי ולוסי איוב.

הזוכה של עונה זו הוא קובי מרימי, שייצג את ישראל באירוויזיון 2019.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב ראשון דו-קרב שני קרב הגלדיאטורים שמינית גמר רבע גמר חצי גמר הגמר
כרטיס 1 כרטיס 2 כרטיס 3 גלגל הצלה כרטיס 4
קובי מרימי ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח הפסיד באתגר הודח (רבע גמר) ניצח ניצח ניצח ניצח מקום ראשון
כיתריה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה ניצחה בגמר ניצחה מקום שני
שפיטה מועמדת להדחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה הפסידה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה מקום שלישי
מאיה בוסקילה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה בגמר מועמדת להדחה מקום רביעי
אברהם דה קרבליו מועמד להדחה ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח הפסיד הפסיד ניצח הפסיד הודח (כרטיס 4)
דניאל ברזילי ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה הפסיד מועמד להדחה הודח (כרטיס 4)
להקת שלוה ניצחו ניצחו ניצחו ניצחו ניצחו ניצחו ניצחו בגמר פרשו פרשו[21] (חצי גמר)
עופרי כלפון ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (כרטיס 2)
טאי (תמר עמר) ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (כרטיס 1)
דניאל מזוז ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (שמינית גמר)
אושר ביטון ניצח מועמד להדחה הפסיד באתגר הודח (קרב הגלדיאטורים) הפסיד הודח בשנית (גלגל הצלה)
קלרה סבג ניצחה מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב שני)
נאור כהן מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
נווה מדמון מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
ניתאי טויטו מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
ליאת אליהו מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
נעמה גלי כהן מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
ליאור חן מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
שחף מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
Wanna Wanna מועמדות להדחה הודחו (דו-קרב ראשון)

העונה השביעית (2019–2020)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא לאירוויזיון 2020

בסיום העונה השישית, הודיעה קשת על פתיחת האודישנים לעונה השביעית. ב-25 בפברואר 2019 פורסם כי קשת נמצאת בהליכי ליהוק עבור שופטים חדשים לתוכנית. ביניהם נמצאו איתי לוי ונינט טייב ששפטו בעבר בתוכנית כשופטים מחליפים ועשויים להצטרף כשופטים קבועים.[22][23] ב-5 במאי 2019 פורסם כי הראל סקעת עזב את התוכנית.[24] במקומו, הצטרף איתי לוי, שרק עונה לפני כן שימש כשופט אורח מחליף של סטטיק ובן-אל.

בתחילת חודש אוקטובר נסגרה רשימת המתמודדים לאודישנים בתוכנית.[25]

שידור העונה התחיל ב-20 בנובמבר 2019.[26]

עונה זו הייתה העונה האחרונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון" למשך שלוש שנים, בה התוכנית שלחה את הזוכה שלה לייצוג ישראל באירוויזיון, מאחר שתאגיד השידור הישראלי קיים מכרז בו "אקס פקטור ישראל" זכתה לבחור את הנציג החל מאירוויזיון 2022. החל מהעונה הבאה עד העונה התשיעית תיקרא שוב התוכנית "הכוכב הבא".

הזוכה של עונה זו היא עדן אלנה, שייצגה את ישראל באירוויזיון 2021 עם השיר Set Me Free, לאחר שהוכרז על ביטול אירוויזיון 2020 (שבו הייתה אמורה לשיר את השיר Feker Libi) עקב התפרצות מגפת הקורונה.

כחודשיים לאחר סיום העונה השביעית הוציאו פאנל השופטים ומתמודדים מהעונה, חידוש לשיר "אוהב להיות בבית" של אריק איינשטיין כדי להגביר את המודעות לחשיבות של להישאר בבית בעקבות מגפת הקורונה.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב ראשון דו-קרב שני כיסא חם ראשון דו-קרב שלישי כיסא חם שני דו-קרב רביעי רבע גמר חצי גמר הגמר
חצי גמר ראשון חצי גמר שני
עדן אלנה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה בגמר מועמדת להדחה מקום ראשון
אלה לי להב ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה בגמר ניצחה מקום שני
אור עמרמי ברוקמן ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח מקום שלישי
גאיה שאקי ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה מקום רביעי
רביב כנר מועמד להדחה ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח הפסיד הודח (חצי גמר שני)
מורן אהרוני ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (חצי גמר שני)
ללי קולישקין ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה הודחה (חצי גמר ראשון)
אוהד שרגאי ניצל מהדחה ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (חצי גמר ראשון)
לואי עלי מועמד להדחה ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (רבע גמר)
עדן זהר סיון ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב רביעי)
דוראל סעדון ניצח מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (כיסא חם שני)
עומר אליהו ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה הודח (דו-קרב שלישי)
מועדון הקצב של אביהו פנחסוב מועמדים להדחה מועמדים להדחה הפסידו באתגר הודחו (כיסא חם ראשון)
ניקי גולדשטיין ניצל מהדחה מועמד להדחה הודח (דו-קרב שני)
לינוי אקלה וגיל שפירא ניצחו מועמדים להדחה הודחו (דו-קרב שני)
התבלינים מועמדים להדחה מועמדים להדחה הודחו (דו-קרב שני)
ענג ישראל מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
דנה לפידות מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
נתן קטורזה מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
אור אדי מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
פרק תאריך שידור מקורי נתוני צפייה[א] מקור
אחוזי צפייה[ב] מספר צופים[ג]
1 המתמודדים הכי חזקים 20 בנובמבר 2019 19.2% 505,000 [27]
2 צליל מיתר מרעיד 23 בנובמבר 2019 21.1% 635,000
3 דנה לפידות 24 בנובמבר 2019 22.7% 595,000
4 האודישנים ממשיכים 27 בנובמבר 2019 19.8% 484,000
5 ליהי טולנדו 30 בנובמבר 2019 20.8% 558,000
6 מתמודד נערץ 1 בדצמבר 2019 20.3% 509,000
7 קייט ואור 17 בדצמבר 2019 16.1% 389,000 [28]
8 האחוז האחרון 7 בדצמבר 2019 21.4% 625,000
9 סיילו 8 בדצמבר 2019 22.7% 578,000
10 הדמעות של קרן 9 בדצמבר 2019 16.1% 398,000 [29]
11 ליאורה יצחק 11 בדצמבר 2019 18.6% 479,000
12 אודישן בהפתעה 14 בדצמבר 2019 18.4% 489,000
13 רותם אדרי 15 בדצמבר 2019 22.9% 571,000
14 אודישן מעולם אחר 18 בדצמבר 2019 15.7% 397,000 [30]
15 אודשנים אחרונים 21 בדצמבר 2019 18.5% 505,000
16 מרכיבים נבחרת 25 בדצמבר 2019 16.2% 437,000
17 שלב האודישן הגורלי 28 בדצמבר 2019 18.5% 542,000
18 דנה לפידות בפנים? 29 בפברואר 2019 17.6% 544,000
19 סוגרים נבחרת 4 בינואר 2020 18.6% 552,000
20 החודש המכריע מתחיל 5 בינואר 2020 20.4% 542,000 [31]
21 הדו-קרב של אביהו 9 בינואר 2020 15.3% 406,000
22 לואי מול עומר 11 בינואר 2020 17.4% 485,000
23 קרב הדואטים 13 בינואר 2020 16.5% 431,000 [32]
24 הכיסא החם 16 בינואר 2020 15.3% 404,000
25 ההפתעה של אור 18 בינואר 2020 21.4% 588,000 [33]
26 המתמודדת שטרפה את הקלפים 19 בינואר 2020 19.6% 531,000 [34]
27 דוראל ינצח את עדן אלנה? 23 בינואר 2020 17.7% 438,000
28 ללי שרה לאבא 25 בינואר 2020 21% 627,000
29 גאיה ואלה לי 26 בינואר 2020 21.1% 560,000
30 לואי עם שני משוגעים 27 בינואר 2020 20.5% 518,000
31 קרב ענקים 30 בינואר 2020 17.8% 491,000
32 חצי גמר 1 1 בפברואר 2020 23.4% 630,000 [35]
33 חצי גמר 2 2 בפברואר 2020 23.9% 642,000 [36]
34 אירוע הגמר 4 בפברואר 2020 29.2% 807,000 [37]
ממוצע עונתי 2019–2020 19.5% 540,000 [38]
 1. ^ המדרוג נכתב על פי נתוני צפייה ראשוניים, כולל צפייה נדחית עד 2:00 בלילה
 2. ^ במגזר היהודי
 3. ^ באוכלוסייה הכללית

העונה השמינית (2021)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא 2021

בסיום העונה השביעית, הודיעה קשת על פתיחת האודישנים לעונה השמינית. זוהי העונה השנייה – מאז העונה הראשונה של התוכנית – בה הפרס אינו ייצוג ישראל באירוויזיון. לראשונה, יינתן פרס כספי של מיליון שקל לזוכה, ואל השופטים היה צפוי להצטרף אביב גפן,[39] אך לבסוף מהלך זה לא צלח. במקום זאת מי שהצטרפה היא נינט טייב, זוכת העונה הראשונה של כוכב נולד.[40]

פרק פתיחת העונה שודר ב-1 ביוני 2021.

הזוכה בעונה זאת הוא תמיר גרינברג.

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב דואטים תלת-קרב שמינית גמר רבע גמר חצי גמר הגמר
חצי גמר ראשון חצי גמר שני
תמיר גרינברג ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח ניצח בגמר ניצח מקום ראשון
ואלרי חמאתי ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה מועמדת להדחה מקום שני
מתן לוי ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח מקום שלישי
שי המבר מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה בגמר מועמדת להדחה מקום רביעי
אנאל משה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה הודחה (חצי גמר שני)
סהר טויטו ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה הודח (חצי גמר שני)
דורין הירבי ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הפסידה הודחה (חצי גמר ראשון)
תמר עזרן ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (חצי גמר ראשון)
ליה שקד ניצלה מהדחה ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה הודחה (רבע גמר)
מעיין בוקריס ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה הודחה (רבע גמר)
אדר כגן ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה הודח (שמינית גמר)
מירה סמנדוייב ניצלה מהדחה ניצחה ניצחה הפסידה הודחה (שמינית גמר)
נועה יוספאן ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (תלת-קרב)
יוטל גז ניצח מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (תלת-קרב)
דייוויד מאיר זיטון מועמד להדחה מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (תלת-קרב)
אורית שלום מועמדת להדחה מועמדת להדחה הודחה (דואטים)
אלה לביא מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
עופרי טל מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
ניב שקד מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
נאור אורמיה מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
מתן עגמי מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
שלו אדרי מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)

העונה התשיעית (2022)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא 2022

ב-17 בפברואר 2022 הודיעו סטטיק ובן אל על פרישה מהתכנית בשל אילוצי לוח זמנים.[41] ב-20 בפברואר נודע כי רן דנקר יצטרף אל צוות השופטים של התכנית.[42]

במאי 2022 החלו הצילומים של עונה זו, והעונה החדשה עלתה לשידור ב-18 ביולי 2022.[43]

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה/זכה בכרטיס לגמר בחצי הגמר הראשון
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
דו-קרב דואטים הכיסא החם שמינית גמר רבע גמר חצי גמר הגמר
חצי גמר ראשון חצי גמר שני
אליאב זוהר מועמד להדחה ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח בגמר מועמד להדחה מקום ראשון
נופיה ידידיה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מקום שני
מיטב שרמן מועמדת להדחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה בגמר ניצחה מקום שלישי
ליבי פנקר ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה מקום רביעי
ינאי בן חמו ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה הפסיד הודח (חצי גמר שני)
ניב דמירל ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה הודח (חצי גמר שני)
יהלום דוד מועמדת להדחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הפסידה הודחה (חצי גמר ראשון)
כרמי גלסנר ניצח ניצח ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה הודח (חצי גמר ראשון)
עומר יפת ניצל מהדחה ניצח ניצח מועמד להדחה הפסיד הודח (רבע גמר)
ים גרוניך ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה הפסידה הודחה (רבע גמר)
זוהר יעקובי ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (שמינית גמר)
טליה סול אזרזר ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה הודחה (שמינית גמר)
כפיר צפריר ניצח מועמד להדחה הפסיד באתגר הודח (הכיסא החם)
שלום סבג מועמד להדחה מועמד להדחה הפסיד באתגר הודח (הכיסא החם)
נבו אלון מועמד להדחה מועמד להדחה הודח (דואטים)
מיכאל לוי ניצח מועמד להדחה הודח (דואטים)
שירי אורן מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב)
אילון שאלתיאל מועמד להדחה הודח (דו-קרב)
פרק תאריך שידור מקורי נתוני צפייה[א] מקור
אחוזי צפייה[ב] מספר צופים[ג]
1 עונה חדשה-פרק הפתיחה 18 ביולי 2022 21.5% 516,000
2 תכירו את נינה 19 ביולי 2022 20.2% 484,000
3 היורשת של נינט 25 ביולי 2022 20.9% 542,000
4 הבת של המפורסם 27 ביולי 2022 14.5% 390,000
5 החבר של עומר אדם 3 באוגוסט 2022 13.5% 349,000
6 אודישן מול קיסריה 8 באוגוסט 2022 21.5% 558,000
7 יהלום על הבמה 9 באוגוסט 2022 22.9% 609,000
8 הזמר שריסק את האולפן 13 באוגוסט 2022 14% 352,000
9 התגלית של שלמה ארצי 15 באוגוסט 2022 19.1% 466,000
10 כוכבת מעיר המלכאים 20 באוגוסט 2022 15.1% 396,000
11 הזמר הצבאי הכובש 22 באוגוסט 2022 17% 448,000
12 ערב כחול עמוק 23 באוגוסט 2022 15.2% 399,000
13 שלב האודישן הגורלי 27 באוגוסט 2022 12.8% 330,000
14 אליאב בקרב הנבחרת 29 באוגוסט 2022 17.5% 442,000
15 מלחמת הכוכבים מתחילה 30 באוגוסט 2022 15% 361,000
16 הדו-קרב שהתפך 4 בספטמבר 2022 16.6% 384,000
17 הדו-קרב האחרון 5 באוגוסט 2022 15.9% 378,000
18 דואטים 2022 7 באוגוסט 2022 12.5% 293,000
19 גמר 2022 20 בספטמבר 2022 20.1% 495,000
 1. ^ המדרוג נכתב על פי נתוני צפייה ראשוניים, כולל צפייה נדחית עד 2:00 בלילה
 2. ^ במגזר היהודי
 3. ^ באוכלוסייה הכללית

העונה העשירית (2023–2024)

[עריכת קוד מקור | עריכה]
ערך מורחב – הכוכב הבא לאירוויזיון 2024

ב-5 ביוני 2023 הוחלט תהליך בחירת הנציג לתחרות האירוויזיון יוחזר לתוכנית.[44]

ב-20 ביוני 2023, נודע כי נינט טייב עזבה את התוכנית.[45] ב-2 ביולי נודע כי עדן חסון יצטרף לשולחן השופטים במקום נינט.[46]

צילומי התוכנית החלו ב-10 בספטמבר 2023 באקספו תל אביב.[47] בעקבות מלחמת חרבות ברזל המשך הצילומים שיתקיימו בקריית התקשורת נווה אילן נדחו.[48][49]

שידורי התוכנית התחילו ב-20 בנובמבר 2023.[50] בתחילה השידורים היו אמורים להתחיל ב-31 באוקטובר 2023, במהדורה מותאמת בעקבות המלחמה, אך בעקבות נפילת הלוחמים בקרבות ברצועת עזה באותו היום נדחו תחילת שידורי התוכנית.[51]

נבחרת העונה

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא צבעים

  קיבל הכי הרבה קולות בגמר וזכה/זכה בכרטיס לגמר בחצי הגמר הראשון
  הפסיד בדו-קרב והיה מועמד להדחה
  המתמודד היה הביצוע המצטיין (השיג את מספר האחוזים הגבוה ביותר)
  פרש
  המתמודד הודח ולא התחרה בשלבים מאוחרים יותר
ספה חמה ראשונה דו-קרב ראשון דואטים ספה חמה שנייה דו-קרב שני שמינית גמר רבע גמר חצי גמר הגמר
עדן גולן ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה ניצחה ניצחה מקום ראשון
אור כהן ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה בגמר ניצחה מקום שני
מיקה משה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה ניצחה הפסידה ניצחה מועמדת להדחה מקום שלישי
דור שמעון ניצח מועמד להדחה ניצח ניצח מועמד להדחה ניצח מועמד להדחה הפסיד ניצח מועמד להדחה מקום רביעי
שי טמינו ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה הפסידה הפסידה הודחה (חצי גמר)
ליאן בירן ניצחה מועמדת להדחה מועמדת להדחה ניצחה ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (רבע גמר)
אריק סיני ניצח ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה הפסיד באתגר הודח (שמינית גמר)
אוראל רביד ניצח ניצח ניצח ניצח מועמד להדחה הודח (דו-קרב שני)
יונתן ביטון ניצח ניצח ניצח הפסיד באתגר הודח (ספה חמה שנייה)
מוריה אנג'ל ניצחה ניצחה מועמדת להדחה הודחה (דואטים)
עידו ברטל ניצח מועמד להדחה הודח (דו-קרב ראשון)
מיקה קרטיס ניצחה מועמדת להדחה הודחה (דו-קרב ראשון)
יהודה סעדו הפסיד באתגר הודח (ספה חמה ראשונה)
גל כפרי הפסיד באתגר הודח (ספה חמה ראשונה)
פרק תאריך שידור מקורי נתוני צפייה[א] מקור
אחוזי צפייה[ב] מספר צופים[ג]
1 מהדורה מיוחדת 20 בנובמבר 2023 19.1% 519,000 [52]
2 אריק סיני מתמודד 2 בדצמבר 2023 17.8% 498,000 [53]
3 החידוש המפתיע לשיר של אליאב 3 בדצמבר 2023 18.4% 454,000 [54]
4 המלאך מבית ספר למוזיקה 6 בדצמבר 2023 15% 391,000 [55]
5 האודישן של יהודה סעדו 10 בדצמבר 2023 15.5% 405,000 [56]
6 השירים שהפכו לסמל ישראלי 17 בדצמבר 2023 16.6% 410,000 [57]
7 היהלום של האירוויזיון? 18 בדצמבר 2023 16.7% 415,000 [58]
8 האודישנים עם להיטי הענק 20 בדצמבר 2023 16.8% 442,000 [59]
9 הדילמה של אמדורסקי 25 בדצמבר 2023 15% 401,000 [60]
10 האודישנים האחרונים 27 בדצמבר 2023 16.9% 389,000 [61]
11 סוגרים את 14 הנבחרים 31 בדצמבר 2023 14.2% 368,000 [62]
12 14 הנבחרים בתחרות מול קהל 3 בינואר 2024 17.6% 453,000 [63]
13 ההדחה הלא צפויה 7 בינואר 2024 18.4% 445,000 [64]
14 הדו-קרב הדרמטי 10 בינואר 2024 18.3% 455,000 [65]
15 הלהיטים הופכים לשירים חדשים 14 בינואר 2024 19.6% 482,000 [66]
16 עולמות נפגשים 17 בינואר 2024 16.8% 448,000 [67]
17 ההימור או הקלאסיקה 21 בינואר 2024 17.8% 462,000 [68]
18 הדו-קרב הגורלי של אור 22 בינואר 2024 17.7% 437,000 [69]
19 דואט בהפתעה 25 בינואר 2024 9.2% 192,000 [70]
20 הכרטיס לחצי הגמר 28 בינואר 2024 20.2% 514,000 [71]
21 מהפך בחצי הגמר 29 בינואר 2024 19.2% 518,000 [72]
22 מי יעלה לגמר? 1 בפברואר 2024 15.7% 442,000 [73]
23 בוחרים את שיר הגמר 5 בפברואר 2024 15.2% 391,000 [74]
24 ישראל בוחרת נציג 6 בפברואר 2024 24.3% 733,000 [75]
 1. ^ המדרוג נכתב על פי נתוני צפייה ראשוניים, כולל צפייה נדחית עד 2:00 בלילה
 2. ^ במגזר היהודי
 3. ^ באוכלוסייה הכללית

פרסים ומועמדויות

[עריכת קוד מקור | עריכה]
שנה פרס קטגוריה מועמדות תוצאה
2022 פרסי נבחרי השנה של פרוגי תוכנית הריאליטי של השנה הכוכב הבא 2022 מועמדות

קישורים חיצוניים

[עריכת קוד מקור | עריכה]

מידע וכתבות:

ביקורות:

הערות שוליים

[עריכת קוד מקור | עריכה]
 1. ^ 1 2 הושעה באמצע העונה
 2. ^ 1 2 הצטרף באמצע העונה
 3. ^ גילי איזיקוביץ, פורמט "הכוכב הבא" נמכר ל-ABC האמריקאית, באתר הארץ, 18 בנובמבר 2013
 4. ^ רותה קופפר, פורמט "הכוכב הבא" נמכר לערוץ M6 הצרפתי, באתר הארץ, 7 באוקטובר 2013
 5. ^ לי-אור אברבך, ‏פורמט "הכוכב הבא" נמכר לשידור לרשת ITV הבריטית, באתר גלובס, 28 בנובמבר 2013
 6. ^ לי-אור אברבך, ‏גם ערוץ Telefe הארגנטיני רכש את "הכוכב הבא", באתר גלובס, 23 בינואר 2014
 7. ^ ינון בן שושן, "הכוכב הבא לאירוויזיון": ישראל בעקבות שוודיה, באתר nrg‏, 19 בנובמבר 2015
 8. ^ ערן סויסה, מ-2021: קדם-אירוויזיון במקום "הכוכב הבא", באתר ישראל היום, 12 בדצמבר 2019
 9. ^ שגיא בן נון‏, "הכוכב הבא" תשוב לבחור את הנציג הישראלי לאירוויזיון 2024, באתר וואלה‏, 5 ביוני 2023
 10. ^ בשלב האודישנים בלבד.
 11. ^ ספיר חבקין, ‏טהוניה: "אני רוצה לנצל את הבמה ולבקש די לגזענות", באתר ‏מאקו‏, 14 באוקטובר 2013
 12. ^ קשת ואייל גולן החליטו במשותף על השעיית השתתפותו ב"הכוכב הבא", באתר ‏מאקו‏, 20 בנובמבר 2013
 13. ^ סופיה טייב, ‏אליאס: "זה גדול עליי, אני רוצה לעשות את זה בקצב שלי בלי שילחיצו אותי", באתר ‏מאקו‏, 3 בנובמבר 2013
 14. ^ 1 2 ליהי עטר בכר‏, רינת בר פרשה מ"הכוכב הבא", באתר וואלה‏, 11 בינואר 2018
 15. ^ יפעת הללי אברהם, ‏הדילמה הלא פשוטה של עדן בן זקן, באתר ‏מאקו‏, 4 בדצמבר 2017
 16. ^ "כאן" ל"קשת": הורידו את הפרסום כי "הכוכב הבא" תבחר נציג לאירוויזיון, באתר מעריב אונליין, 4 במרץ 2018
 17. ^ שגיא בן נון‏, התאגיד וקשת מציגים: הסכסוך הבא לאירוויזיון, באתר וואלה‏, 4 במרץ 2018
 18. ^ נועה פרייס‏, למרות האיסור מהתאגיד - בקשת ממשיכים לזמן מתמודדים ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", באתר וואלה‏, 25 באפריל 2018
 19. ^ אירוויזיון 2019: "הכוכב הבא" תבחר את הנציג, "כאן 11" את השיר, באתר ‏מאקו‏, 22 באוגוסט 2018
 20. ^ מערכת וואלה! תרבות‏, כעת זה רשמי: שירי מימון תעבור מ"אקס פקטור" ל"הכוכב הבא", באתר וואלה‏, 26 ביולי 2018
 21. ^ יונתן ריגר, ‏סופית: להקת שלווה פורשת מהתחרות, באתר ‏מאקו‏, 5 בפברואר 2019
 22. ^ ערן סויסה, השופטים החדשים של "הכוכב הבא"?, באתר ישראל היום, 25 בפברואר 2019
 23. ^ חדשות סרוגים, ‏בדרך לשינוי? 'הכוכב הבא' בוחנת שופטים חדשים, באתר "סרוגים", 26 בפברואר 2019
 24. ^ ערן סויסה, הראל סקעת עוזב את "הכוכב הבא", באתר ישראל היום, 5 במאי 2019
 25. ^ ערן סויסה, סוף לאודישנים: כל המפורסמים ב"הכוכב הבא", באתר ישראל היום, 10 באוקטובר 2019
 26. ^ ערן סויסה, טירוף הטיק טוק מגיע ל״הכוכב הבא״, באתר ישראל היום, ‏19 בנובמבר 2019
 27. ^ כמה צפו אתמול בתכנית הפתיחה של הכוכב הבא?, באתר Scopt
 28. ^ יום חלש בפריים טיים: ‘הכוכב הבא’ עם שיא שלילי, באתר Scopt
 29. ^ צמוד בפריים טיים: ‘משחקי השף’ ו’הכוכב הבא’ ראש בראש, באתר Scopt
 30. ^ רייטינג: הקלאסיקו בין ברצלונה לריאל מדריד גרם ל’כוכב הבא’ להגיע לשיא שלילי, באתר Scopt
 31. ^ קשת חוזרת להוביל: הכוכב הבא עם 20% רייטינג, באתר Scopt
 32. ^ תכניות הפריים טיים ראש בראש; מי הובילה את הרייטינג?, באתר Scopt
 33. ^ האח הגדול ראש בראש מול הכוכב הבא, באתר Scopt
 34. ^ רייטינג: רשת חזרה להוביל את רצועת הבוקרהבא, באתר Scopt
 35. ^ כמה צפו בחצי הגמר הראשון של הכוכב הבא?, באתר Scopt
 36. ^ ערוץ 2 חזר? נתוני הרייטינג של ‘הכוכב הבא’ וחדשות 12 מפתיעים, באתר Scopt
 37. ^ הפיצוץ האחרון של קשת: כמה צפו בגמר הכוכב הבא לאירוויזיון?, באתר Scopt
 38. ^ ענת ביין-לובוביץ', ‏קשת סגרה עונה מוצלחת של "הכוכב הבא": כמה רייטינג השיג הגמר?, באתר גלובס, 5 בפברואר 2020
 39. ^ ערב טוב עם גיא פינס, ‏הנה זה בא: העונה השמינית של "הכוכב הבא" יוצאת לדרך, באתר ‏מאקו‏, 30 בנובמבר 2020
 40. ^ סוגרת מעגל: נינט טייב מצטרפת ל"כוכב הבא", באתר "סרוגים", 23 בדצמבר 2020
 41. ^ רן בוקר, אחרי שש שנים: סטטיק ובן אל עוזבים את "הכוכב הבא", באתר ynet, 17 בפברואר 2022
 42. ^ רן בוקר, עוזב את "אקס פקטור": רן דנקר מצטרף ל"הכוכב הבא", באתר ynet, 20 בפברואר 2022
 43. ^ מערכת ice, קשת 12 חשפה: זה תאריך החזרה של הכוכב הבא, באתר אייס, 15 ביולי 2022
 44. ^ רן בוקר, אחרי שנתיים: הנציג הישראלי לאירוויזיון ייבחר שוב ב"הכוכב הבא", באתר ynet, 5 ביוני 2023
 45. ^ נינט טייב נפרדת: כנראה שלא תראו יותר בכוכב הבא, באתר אייס, 20 ביוני 2023
 46. ^ רן בוקר, עדן חסון יצטרף כשופט ב"הכוכב הבא", באתר ynet, 2 ביולי 2023
 47. ^ דסק קשת 12, ‏ההזדמנות שלכם: יום האודישנים הגדול ל"הכוכב הבא לאירוויזיון 2024", באתר ‏מאקו‏, 21 באוגוסט 2023
 48. ^ גיל משעלי, ‏בצל המלחמה: צילומי "הכוכב הבא" יידחו, באתר ‏מאקו‏, 9 באוקטובר 2023
 49. ^ הכוכב הבא לאירוויזיון 2024
 50. ^ וואלה! תרבות‏, אחרי שנדחתה בגלל המלחמה: העונה החדשה של "הכוכב הבא" תחזור מחר, באתר וואלה‏, 19 בנובמבר 2023
 51. ^ ברגע האחרון: "הכוכב הבא" לא תשודר הערב עקב אירוע הפעילות בעזה | TMI, באתר https://tmi.maariv.co.il, ‏2023-10-31
 52. ^ רייטינג: חדשות 12 מזנקת, הכוכב הבא בבכורה אדירה, באתר אייס, 21 בנובמבר 2023
 53. ^ רייטינג: ערוץ 14 שוב מזנק בענק, הפטריוטים בנתון מטורף, באתר אייס, 3 בדצמבר 2023
 54. ^ רייטינג: ערוץ 14 חוטף עוד מכה, אוטו אוכל תקועה בפקקים, באתר אייס, 4 בדצמבר 2023
 55. ^ רייטינג: חדשות 12 בצניחה, הכוכב הבא בנתון חלש, באתר אייס, 7 בדצמבר 2023
 56. ^ רייטינג: חדשות 12 בירידה, ערוץ 14 מדלג מעל רשת 13, באתר אייס, 11 בדצמבר 2023
 57. ^ רייטינג: הכוכב הבא מתחזקת בקשת 12, הפטריוטים הצליחו להפתיע?, באתר אייס, 18 בדצמבר 2023
 58. ^ רייטינג: הכוכב הבא מרסקת את הפטריוטים, ערוץ 14 נחלש, באתר אייס, 19 בדצמבר 2023
 59. ^ רייטינג: חדשות 12 בניצחון 76 ברצף במלחמה, באתר אייס, 21 בדצמבר 2023
 60. ^ רייטינג: חדשות 12 בירידה, ערוץ 14 מרסק את גורי אלפי, באתר אייס, 26 בדצמבר 2023
 61. ^ רייטינג: הכוכב הבא משאירה אבק לפטריוטים, רשת 13 מאכזבת, באתר אייס, 28 בדצמבר 2023
 62. ^ רייטינג: הפטריוטים הביכו את רביב דרוקר, הכוכב הבא מעל כולם, באתר אייס, 1 בינואר 2024
 63. ^ רייטינג: הפטריוטים מובכת על ידי קשת 12, רשת 13 מפשלת, באתר אייס, 4 בינואר 2024
 64. ^ רייטינג: שנות ה-90 פתחה עונה והביכה את הפטריוטים, באתר אייס, 8 בינואר 2024
 65. ^ רייטינג: הכוכב הבא שוב מנצחת את הפטריוטים, כאן נשארת מאחור, באתר אייס, 11 בינואר 2024
 66. ^ רייטינג: הכוכב הבא וקשת 12 בפסגה, רשת 13 משאירה אבק לפטריוטים, באתר אייס, 15 בינואר 2024
 67. ^ רייטינג: הכוכב הבא מביסה את הפטריוטים, חדשות 13 גברה על חדשות 14, באתר אייס, 17 בינואר 2024
 68. ^ רייטינג: הפטריוטים בניצחון משמעותי, הכוכב הבא מתפוצצת, באתר אייס, 22 בינואר 2024
 69. ^ רייטינג: הכוכב הבא הביסה את הפטריוטים, רשת 13 מתרסקת, באתר אייס, 23 בינואר 2024
 70. ^ רייטינג: הכוכב הבא כובשת את המסך, מה קרה לפטריוטים?, באתר אייס, 26 בינואר 2024
 71. ^ רייטינג: הכוכב הבא מתפוצצת, שנות ה-90 הביכה את הפטריוטים, באתר אייס, 29 בינואר 2024
 72. ^ רייטינג: קשת 12 והכוכב הבא מרסקים את הפטריוטים, באתר אייס, 30 בינואר 2024
 73. ^ רייטינג: רשת 13 מנצחת את הפטריוטים, אילה חסון אחרונה, באתר אייס, 2 בפברואר 2024
 74. ^ רייטינג: הכוכב הבא מנצחת בענק, הפטריוטים מעל אוטו אוכל, באתר אייס, 6 בפברואר 2024
 75. ^ רייטינג: הכוכב הבא התפוצצה, הפטריוטים והצינור בקרב על הסגנות, באתר אייס, 7 בפברואר 2024
הקודם:
2017: מאסטר שף
פרס האקדמיה לטלוויזיה לתוכנית מציאות (ריאליטי)
2018–2019: הכוכב הבא לאירוויזיון
הבא:
2020: מאסטר שף