שיחת משתמש:נרטוד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, נרטוד, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
רחל 20:41, 15 במרץ 2007 (IST)

ברזרק[עריכת קוד מקור]

שמתי עבורך תבנית {{בעבודה}} על הערך, כדי שיהיה בולט יותר שאתה עובד עליו. אנא הסר את התבנית כשתסיים לעובד על הערך. בהצלחה, ‏אלוןשיחה 12:32, 16 במרץ 2007 (IST)

שלום, תודה על שיפור הערך. בעתיד, אנא הקפידי להסביר את השינוי בתקציר העריכה (או בדף השיחה), במיוחד כשמדובר במחיקת טקסט רב כל כך שצפויה לעורר שאלות. בברכה, ‏odedee שיחה 02:49, 16 ביוני 2007 (IDT)

קודם כל, אני לא יודע למה כולם חושבים כאן שאני היא, אני הוא. ושנית, מחקתי כלכך הרבה מכיוון שמהשיחה למטה הבנתי שמדיניותה של וויקיפדיה היא קצר וקולע , הבנתי שאתם לא רוצים שאני האריך מדי בסיפור. מה שכתבתי קודם יצא פחות טוב ממה שציפיתי אז אני מנסה לשפר את זה ולהמשיך עם הערך הלאה. אם יש לך עצות לשיפור אני אשמח לשמוע.נרטוד 03:23, 16 ביוני 2007 (IDT)

סליחה על הטעות במינך, מאחר שלא כתבת מהו ולא תיקנת את מי שפנה אליך בלשון נקבה, אי אפשר היה לדעת שזו טעות... לדעתי יש עדיין לצמצם, למשל ברשימת הדמויות. ערך אנציקלופדי טוב עונה קודם כל על שתי שאלות: "מה זה?" ו"למה זה טוב" או "למה זה חשוב". פרטי פרטים של דמויות כאלה ואחרות הם חשובים פחות. כדאי שתקרא את הקישורים בהודעת "ברוך הבא" שקיבלת במעלה הדף, במיוחד המדריכים הסגנוניים. ‏odedee שיחה 03:45, 16 ביוני 2007 (IDT)

קראתי כמה מן המדריכים הסגנוניים יותר מפעם אחת (למרות שקשה לזכור את כל הטריקים), אם אתה לא רוצה שאני אמשיך עם הדמויות, אז אני לא אמשיך. בדף יש את הדמויות הראשיות וכמה דמויות אחרות קצת פחות חשובות, אני לא רואה מה פרטי פרטים בזה, אף תיאור של דמות הוא בעל לא יותר מארבע שורות. באשר לשאלה "למה זה חשוב" אני חושב שעניתי בפתיח, הפתיח גם עונה על חמשת הממים וגם מספק הסבר ל"למה זה חשוב".נרטוד 15:52, 16 ביוני 2007 (IDT)

טקנולייז[עריכת קוד מקור]

הערך אומנם בשלבי עריכה, אולם כל אחד יכול להכנס ולקרוא את מה שכתבת. לכן כדאי להקפיד על כללי כתיבה מתאימים, ועדיף לבנות את הערך כולו בארגז חול פרטי שלך, לפני שמפיצים אותו לציבור.

להלן מספר הערות, מתוך כוונה לעזור ולייעץ - נא לקבל את הדברים ברוח טובה.

הערך כולל פרטי עלילה מפורטים מדי. זהו ערך אנציקלופדי ולא תקציר עלילה. ממליץ מאד לקצר את העלילה, וכן את תאורי הסמלים והדמויות. רשימת שירים - ממש מיותרת ולא מתאימה לערך אנציקלופדי. אפשר לתאר בקצרה שיר מסויים אם יש לו ערך, אך לא מעבר לכך.

הפניות:

בהצלחה ! דף משתמש שיחה 17:14, 4 ביוני 2007 (IDT)


תודה על העזרה הכנה. אבל יש לי שאלה, אתה צריך להבין שמדובר בסך הכל בסדרת טלוויזיה ועל אחת פי כמה וכמה כזאת שלא ידועה במיוחד כך שמניסיוני לא ניתן למצוא עליה מידע מיוחד, וממה שכתבת לי אני רואה שאני אצטרך לקצר את הערך לקצרמר. נכון שאין לי ניסיון אבל אולי במקום לכתוב לי מה לא לכתוב תכתוב לי מה כן צריך לכתוב בנוגע לסדרות אנימה/טלוויזיה? חוץ מזה הערך האנגלי הוא די דומה למה שאני כתבתי (אבל מקריאה (ואתם אוהבים להזכיר את זה) הבנתי שהסטנדרטים לערכים של וויקיפדיה עברית יותר קשוחים מזאת האנגלית), מה גם ש רוב הערכים של האנימות שקראתי בוויקיפדיה עברית מתמקדים לרוב בדמויות, בסיפור וכדומה. תקן אותי עם אני טועה?

נרטוד 21:24, 4 ביוני 2007 (IDT)

אפשר בהחלט לתאר בקצרה את עיקרי העלילה ואת הסביבה שבה מתרחשת הסדרה (צריך לציין לפני כן {{פרטי עלילה}} כדי לא "להרוס" למי שטרם ראה את הסדרה), אבל פרוט יתר מחטיא את המטרה. ראי דוגמה בקרובים קרובים. בהצלחה ! דף משתמש שיחה 23:46, 4 ביוני 2007 (IDT)

זה נכון, אבל עדיין לא ענית על הבקשה שלי (להסביר מה כן אפשר לכתוב בערכי טלוויזיה) ולא קישרת לדף הדרכה שמסביר איך ליצור טבלה טלוויזיונית (למרות שאת השאר (קישורים חיצוניים וקטגוריות) כן נתת. נרטוד 17:17, 6 ביוני 2007 (IDT)

אין מדריך לסדרות טלוויזיה, אבל יש מדריך כללי לכל סוגי הנושאים: ויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים. בקשר לטבלה בצד שמאל (תבנית סדרות טלוויזיה) - פשוט תעתיקי טבלה דומה מתוך ערך שכבר קיים כמו קרובים קרובים, ותלמדי מהם איך בדיוק בונים טבלה כזו.
בכלל כל הניסיונות נא לערוך ב"ארגז חול" - דף אישי לניסיונות, ולא בערך שכל אחד יכול לגשת אליו. תוכלי לפתוח דף כזה: משתמש:נרטוד/ארגז חול. דף משתמש שיחה 19:28, 7 ביוני 2007 (IDT)

עזרה[עריכת קוד מקור]

הבנתי שאתה צריך עזרה בכתיבת הערך, אשמח לענות ולהענות לכל שאלה ובקשה שלך. יחסיות האמת 12:23, 16 ביוני 2007 (IDT)

תודה מקרב לב שענית על הבקשה שלי בדף החממה! אני רוצה לדעת מה לכתוב בערך ברזרק (כמו למשל האם כדאי להוסיף חפצים מהמאנגה (בהליט, שריון הזועם וכ'ו) ומקומות (גבעת החרבות וכ'ו) ואם לא מה כן כדאי להוסיף לערך) כמו כן אני צריך עזרה בעיצוב. תודה.נרטוד 15:52, 16 ביוני 2007 (IDT)

אני הייתי הולך על פי המתווה של הערך האנגלי. אני באופן אישי תומך בהוספת כל פרט מידע אפשרי לערכים, אבל עמדתי נמצאת כיום במיעוט בקרב העורכים, לכן אם תפרט יותר מדי ייתכן שהערך יקוצץ בטענה ל-"פירוט יתר". לגבי העיצוב, תוכל לעשות שימוש בתבנית:אנימהמאנגה, ולהשוות לערכים אחרים של מאנגות ואנימות כמו אני אוהב את אחותי הקטנה וקפטן אן. יחסיות האמת 10:22, 17 ביוני 2007 (IDT)

הבנתי, ומה עם הדמויות, לעשות עוד הרבה? עוד קצת? רק דמויות ראשיות? כי ODEDEE למעלה לא רצה שאני ארחיב עם הדמויות. חוץ מזה בניגוד למה שאתה אומר הכללים לכתיבה בוויקיפדיה עברית שונים מהכללים לכתיבה בוויקיפדיה אנגלית, אם זה רק מתווה אז זה בסדר, אבל מה עם הכתיבה?נרטוד 16:17, 17 ביוני 2007 (IDT)

זימבבואה הגדולה[עריכת קוד מקור]

היי, עדיין בעניין? ‏Ori~‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 15:12, 5 בפברואר 2008 (IST)

כן, פשוט ממש אין לי זמן עכשיו, אבל מיום שישי אני חוזר לעבודה על הערך, בסדר?נרטוד 21:07, 5 בפברואר 2008 (IST)

אחלה ‏Ori~‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית!
תודה רבה. בזמנו ניסיתי לשכנע אנשים לכתוב על המקום ללא הצלחה. בתודה, טרול רפאים - שיחה 22:04, 8 ביוני 2008 (IDT)

א. "לחץ פיזי מתון"? למי היית צריך לתת מכות כדי שיכתוב את הערך?=) ב. למה לא רצו לכתוב את הערך, המקום והיבשת לא פופולרים בקרב הקהילה? ג. אם זה המקרה אני תמיד שמח לכתוב על נושאים לא פופולרים, במיוחד כאלה שמגיעה להם יותר התעניינות. אני שמח שאתה מעריך את זה!נרטוד - שיחה 18:50, 9 ביוני 2008 (IDT)

ממלכת קונגו?[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "ממלכת קונגו" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, סתם עומרשיחה גם אני רוצה לקדם מיזם 03:32, 10 בפברואר 2008 (IST)

כמה שבועות לאחר תחילת העריכה לא היה לי זמן, עכשיו כשהתפנה לי זמן העדפתי לערוך את הערך זימבבואה הגדולה, אני אעבוד על הערך ממלכת קונגו בעוד כמה ימים, אז סבלנות!נרטוד 23:24, 10 בפברואר 2008 (IST)

כתיבה על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום נרטוד,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:נרטוד". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, (-: Poxsiשיחה 20:12, 28 בפברואר 2008 (IST)

תודה על העידוד, אבל לא תודה. אני מעדיף להישאר אנונימי! אלא אם כן... זה ממש מפריע/מציק/מטריח/בולט אז תגיד לי ואני כבר יכתוב משהו.נרטוד - שיחה 22:22, 29 בפברואר 2008 (IST)

לא שזה ממש מפריע. אלא חבל שלמשתמש תורם לא יהיה דף משתמש, וגם כל פעם שאני או מישהו אחר עוברים על דף השינויים האחרונים, אז צבע אדום מקפיץ נורה אדומה. אתה יכול פשוט לכתוב "ברוכים הבאים לדף של נרטוד" או "ברוכים הבאים לדף שלי". לא חייב להיות משהו מסובך. בברכה Poxsiשיחה 22:24, 29 בפברואר 2008 (IST)

בסדרנרטוד - שיחה 13:59, 1 במרץ 2008 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

נראה כאילו אתה מתעניין באנימות. אשמח לדעת איזה ערכים כתבת. אני מקווה שנוכל למלא את ויקיפדיה העברית בערכי אנימות ומאנגות ולשם כך אם אתה מכיר אנשים שמבינים בנושא מסויים שקשור למאנגה או אנימה, תנסה להפוך אותם לויקיפדים ולהמשיך לכתוב ערכים ולתרגם ואוליי יום אחד נגיע ל|זה. שבוע טוב Adif123 - שיחה 22:47, 15 בנובמבר 2008 (IST)

שלום עדיף123. אני אכן מתעניין באנימות ומאנגות (ואולי גם מאנוות. אם תיפול לידי אחת מעניינת). כתבתי את הערכים (שקשורים לאנימה ומאנגה) ברזרק וטקנולייז וכל שאר התרומות שקשורות לאנימה ומאנגה הן תרומות משניות. בקשר להפוך את וויקיפדיה העברית למאגר אנימות ומאנגות בסגנון וויקפדיה האנגלית. זאת בעיה. היה התחלה של ניסיון כזה בעבר. הרבה אנשים שמבינים באנימה ומאנגה התחילו לכתוב ערכים. אבל ההנהלה הייתה לא מרוצה ומחקה הרבה ערכים בטענה שלא כל אנימה ומאנגה חשובים מספיק כדי שייכתבו עליהם. (את חדשה אני רואה. אני מאמין שבעתיד תלמדי להכיר טוב יותר את דיעותיהם הפיוריטניות של רוב חברי ההנהלה וצוות המפעילים). אז הם פתחו את אנימהוויקי בעברית שם כל אחד יכול לכתוב על כל נושא שקשור לאנימה מאנגה וכדומה ככל שמתחשק לו. אבל עקב חוסר פרסום האנימוויקי די דורכת במקום. וחוץמזה הם פתחו גם את נארוטופדיה בעברית. אם את רוצה לדעת עוד משהו תשאלי. שבוע טוב.נרטוד - שיחה 16:42, 16 בנובמבר 2008 (IST)

אני חושב(אני בן. מקווה שלא מבאס אותך יותר מידי) שהסיבה שמחקו את כל הערכים היא כי הם לא היו ברמה גבוה מספיק כדי להיכנס לויקיפדיה. קראתי כמה ערכים שנמחקו והם לא היו משהו. אני מכיר את אנימהוויקי והרמה של הערכים שם מביישת את הסדרות כי אין שום פיקוח רציני לגבי הרמה של הערכים וכל אחד רושם כמה משפטים או איזה קטע ומעלה את זה בתור ערך. אין סיבה שהמנהלים ימחקו ערך אם הוא ראוי ואפשר לראות את זה בויקיפדיה האנגלית שמלאה בערכי אנימות מצויינים. לא חייבים לכתוב כל ערך מאפס אפשר גם לתרגם מאנגלית או כל שפה שמישהו יודע ויכול לתרגם ממנה. נראה לי שיהיה הרבה יותר טוב אם ערכי האנימה יהיו בויקיפדיה הראשית ולא במשנית כמו אנימהוויקי כי זה יפתח את זה להרבה יותר אנשים ויכול לגרום ליותר אנשים לשפר את הערכים. לא בהכרך מישהו שמבין באנימות אלה זה יכול להיות גם מישהו שיסדר טעויות תחביריות לשוניות או סתם מבחינת סידור המבנה של הערך. בכל זאת נמשיך לפתח את ויקיפדיה ולשפר אותה. דרך אגב, איזה אנימות ראיתה שהייתה רוצה לכתוב עליהן ערך? Adif123 - שיחה 20:40, 16 בנובמבר 2008 (IST)

דרך אגב, איזה אנימות ראיתה שהייתה רוצה לכתוב עליהן ערך?

פיו, יש הרבה.

אבל...

א.זה יותר מדי מכפי שיש לי חשק לכתוב ב. אני מתעניין גם בדברים אחרים ולכן עושה גם ערכים אחרים. ג. ההנהלה כאן. אני לא רוצה להגזים אם זה. אבל כמובן כל זה לא אומר שאני אפסיק לכתוב ערכי אנימה. כמובן שאני אמשיך.


אז ככה, יש את TWELVE KINGDOMS,HAIBANE RENMEI, MUSHISHI, GHOST HOUND, TAMALA 2010 (לא בדיוק רוצה אבל כדאי), SHADOW STAR NARUTARU, VAMPIRE PRINCESS MIYU (OAV), SERIAL EXPERIMENTS LAIN,SHIGURUI (מצד אחד מסוגנן מאוד, מצד שני די סתמי וחסר המשכיות),BOOGIEPOP PHANTOM,EUREKA SEVEN, ואולי משהו של סאטושי קון.נרטוד - שיחה 21:25, 16 בנובמבר 2008 (IST)

טליה ברקאי[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:טליה ברקאי". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:48, 18 בדצמבר 2008 (IST)

א. הכפתור בדף בדיקת ההצבעה לא מגיב ב. נו נו. יש לי וותק של לפחות קרוב לשנה וחצי. וספרתי את העריכות בעצמי (לא כולל דפי שיחה, מזנון וכדומה) ומספר העריכות מגיע ל195 בערך. לא מספיק לך?נרטוד - שיחה 02:02, 18 בדצמבר 2008 (IST)

לפי הבוט אין לך זכות הצבעה. מאדאם דפיציטשיחה 18:21, 18 בדצמבר 2008 (IST)

אז הבוט טועה. יקירתי. חוץ מזה שהוא לא פועל לי. אני ספרתי את העריכות ידנית. ויש לי יותר ממאה עריכות והרבה יותר מוותק של חודש.נרטוד - שיחה 18:41, 18 בדצמבר 2008 (IST)

טוב, התחלתי לספור בעצמי וכשהגעתי ל-40 עריכות במרחב זה נפל על יולי. אז אין לך זכות הצבעה. נרטוד, שני אנשים ובוט בדקו, סמוך עלינו. אין לו חלילה כוונות למנוע ממך מלהשתתף בהצבעות שזה דבר חשוב ביותר. מאדאם דפיציטשיחה 18:46, 18 בדצמבר 2008 (IST)

אני לא סומך עליכם. ואני לא מבין מה זאת אומרת נפל על יולי. תסבירי לי את החוקים. הכללים שאני מכיר הם וותק של 30 יום ומאה עריכות במרחב. ולמיטב ידיעתי אני עונה עליהם. השהות בוויקיפדיה באמת מתחילה להיות כבדה עלי.נרטוד - שיחה 18:57, 18 בדצמבר 2008 (IST)

טוב. אם אתה לא סומך עלינו אז תקרא שוב ושוב ושוב ואם יש צורך שוב את תבנית זכות ההצבעה. מאדאם דפיציטשיחה 18:59, 18 בדצמבר 2008 (IST)

ואיפה היא?נרטוד - שיחה 19:01, 18 בדצמבר 2008 (IST)

נארוטופדיה[עריכת קוד מקור]

שלום,

כפי ששמתי לב אתה מעריץ של אנימות/מנגות (מנגה ברבים), והייתי שמח אם תעזור לפתח וויקיה על האנימה/המנגה "נארוטו". לא מכבר פתחתי מין "ויקיפדיה" לנושא האנימה, המנגה והדמויות שבה.
אשמח אם תוכל להרחיב לערכינו,
כתובתנו: לחץ כאן!
בתודה ובברכה,
Itacy san

טוב אני אעזור. אבל קח בחשבון שהידע שלי בנארוטו די מוגבל אבל את מה שאני אני יודע ועדיין לא כתבו אני אתרום.נרטוד - שיחה 19:04, 31 בדצמבר 2008 (IST)

הכוכב שמת ותכשיט של ילדה[עריכת קוד מקור]

ערב טוב
הערך שכתבת הופיע ברשימת הדפים היתומים. אשמח אם תירתם למאמץ ותסייע באיתום ערכים אשר יכולים להיות מקושרים לערך זה. • עודד (Damzow)שיחהויקיגמד זה מאמץ ערכים יתומים 00:26, 2 בינואר 2009 (IST)

זה ערך בעבודה אז יש עוד זמן לא? וחוצמזה לא עולה בדעתי ערך שהוא יכול להיות קשור אליו.נרטוד - שיחה 01:40, 2 בינואר 2009 (IST)

תרבות וארי[עריכת קוד מקור]

שלום לך! נא שקול האם לקרוא לערך הנ"ל וארי בלבד (ראה גם משמעויות נוספות ל"וארי", ככל הנראה יש ליצור דף פירושונים). גוונא + שיחה + אין לנו פורטל הלכה! 16:08, 18 בדצמבר 2009 (IST)


ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "תרבות וארי" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, - Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:36, 10 במרץ 2010 (IST)

תודה רבהנרטוד - שיחה 22:54, 11 במרץ 2010 (IST)

על לא דבר, אני רק הזכרתי... Face-smile.svg. המון בריאות! - Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:17, 12 במרץ 2010 (IST)

אוננות[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, יורי - שיחה 00:38, 9 ביוני 2010 (IDT)

אנא הסבר למה, מר יורי? אנחנו לא מדברים כאן על תופעות אינטרנטיות? ניסוח לא אנציקלופדי או מה? פשוט חשוב לי שאנשים שמתמודדים עם בעיה ללא תמיכה רפואית יקבלו לפחות מענה ילמדו על הבעיה שלהם לפחות מויקיפדיה. וכן, חקרתי את הנושא לפני שכתבתי עליו.נרטוד - שיחה 00:43, 9 ביוני 2010 (IDT)

קיבלתי את הרושם כי מדובר בתופעה זניחה שהובאה בפירוט יתר בערך וללא שום מקורות. יורי - שיחה 00:55, 9 ביוני 2010 (IDT)

המקורות זה הרבה קהילות. אני יודע שפורומים הם לא מקורות אבל כשהרבה פורומים טוענים ככה (זה לא אדם אחד) אז סביר להניח שהבעיה קיימת ולא זניחה. בגלל שהיא לא מתועדת בזורנלים אקדמאים רפואיים היא זניחה? בקיצור, אנה הסבר לי מה הם הסטנדרטיים הכמותיים של ויקיפדיה לזניח?נרטוד - שיחה 01:02, 9 ביוני 2010 (IDT)

תופעה שתועדה לראשונה לפני שנים ספורות וכל המידע עליה נמצא במספר פורמים באינטרנט היא תופעה זניחה. אם תמצא מקור רציני אתה יכול לכתוב משפט או שניים בנושא בערך אבל לא יותר. אין שום סיבה להרחיב על זה יותר מידי בצורה חסרת פרופרציות. יורי - שיחה 01:05, 9 ביוני 2010 (IDT)

אני יודע שגם זה לא מקור בעיניכם אבל כתבתי שם בין השאר שהתופעה הייתה נודעת (אמנם צריך לחפש קשות גם שם) בתרבויות עתיקות ותרבויות אלטרנטיביות. דוגמא אחת היא ספרים של פסקל בוורלי רנדולף (אנא תראה מי האיש) אם גם זה לא תופס אז אין לי מה להציע יותר ותעשה עם הערך מה שלבך חפץ, טוב?נרטוד - שיחה 01:33, 9 ביוני 2010 (IDT)

טוב. לא מדובר כאן ספציפית על הערך הזה. מקורות מתוך פרומים לא מקובלים בויקיפדיה. אם תמצא מקור רציני אתה מוזמן להוסיף את המידע הזה אבל בלי פירוט יתר. אזכור קצר מספק בהחלט. יורי - שיחה 01:44, 9 ביוני 2010 (IDT)

ג'ושו[עריכת קוד מקור]

שלום! ראיתי את הערך "ג'ושו", שכתבת.

רצוי לשים לב לכך שכעת הערך הזה "יתום", כלומר אין אף ערך אחר בוויקיפדיה שמקשר אליו.

  • אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך, על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין בזמן הצפייה בערך, או על ידי לחיצה על הקישור הזה: מיוחד:דפים המקושרים לכאן/ג'ושו.
  • אם ידוע לך על ערך "מאמֵץ" שממנו ניתן לקשר לערך שכתבת, כדאי לעדכן זאת שם.
  • כדי למצוא ערך מאמץ, אפשר לחפש את שם הערך בערכים אחרים על ידי כתיבת השם בתיבת החיפוש ולחיצה על הכפתור "חיפוש".

תודה רבה! Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 11:40, 13 ביוני 2010 (IDT)

תודה, לא חשבתי שיבוא יום ומישהו יגיד לי על ערך שאני כתבתי שהוא "יפה" וכתוב טוב. בקשר ליתימות של הערך, אני אנסה לעשות משהו בנדון. וסליחה על התגובה המאוחרת. לא הייתי בוויקיפדיה ביומיים האחרונים.נרטוד - שיחה 22:38, 15 ביוני 2010 (IDT)

אוקיי, אני חושב שעכשיו אחרי שקישרתי את הערך קואן לערך ג'ושו הערך ג'ושו כבר לא יתום ואפשר להסיר אותו מהרשימה.נרטוד - שיחה 19:30, 18 ביוני 2010 (IDT)

מצוין! תודה רבה ושבת שלום - Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 10:18, 19 ביוני 2010 (IDT)
שלום! אודה לך מאוד אם תוכל למצוא בבקשה מאמץ גם לערך היפה חווי ננג. תודה רבה - Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:57, 29 ביוני 2010 (IDT)
וגם ל-ואנג בי... Face-smile.svg Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 13:46, 29 ביוני 2010 (IDT)

בסדר, בימים הקרובים.נרטוד - שיחה 02:04, 30 ביוני 2010 (IDT)

תודה. באותה ההזדמנות, אנא בדוק גם את דזואו ין: גם בעבודה וגם יתום. תודה רבה - Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 15:05, 7 ביולי 2010 (IDT)

שן קואו[עריכת קוד מקור]

ראיתי בויקיפדיה:דלפק ייעוץ שאתה מתעתד לכתוב את הערך (שם לב לאיות הנכון של השם, כפי שהוא מופיע בכותרת). אשמח לסייע בכל הנוגע למונחים מקצועיים ועניינים אחרים. דקישיחהמילה בסלע 11:55, 3 בדצמבר 2010 (IST)

לתשומת לבך[עריכת קוד מקור]

תבנית:הפניה לערך מורחב --טישיו - שיחה 03:03, 5 בינואר 2011 (IST)

תודה תודה. ואם כבר כתבת לי אני רוצה לשאול, אתה מכיר מישהו שיכול לכתוב ערך על הצבאים? זה חמור שחסר לנו דת מונוטאיסטית אחת (בהיותנו יהודים וכו).נרטוד - שיחה 03:14, 5 בינואר 2011 (IST)

לא מתמצא. --טישיו - שיחה 21:37, 6 בינואר 2011 (IST)

דזואו ין[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "דזואו ין" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה,Tomtom - שיחה 19:57, 19 באפריל 2011 (IDT)

וק:ד[עריכת קוד מקור]

הי, מדוע הסרת כמות כה גדולה של מידע? ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 19:46, 14 ביולי 2011 (IDT)


מה? נרטוד - שיחה 20:00, 14 ביולי 2011 (IDT)

[1]. ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 20:06, 14 ביולי 2011 (IDT)

אם זאת תאונה, אז זאת תאונה מאוד מוזרה, אפילו לא הגיונית, כי לא קראתי את הפיסקה הזאת בדלפק היעוץ, למעשה, לא ידעתי שהכתוב הזה קיים בכלל, אז איך מחקתי? תסביר לי אתה? נרטוד - שיחה 20:14, 14 ביולי 2011 (IDT)

זה היה כמה פסקאות, אבל בכ"מ זה לא נורא, ויכול להיות שכשערכת סימנת המון מידע ומחקת. בכ"מ, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 20:16, 14 ביולי 2011 (IDT)
שמח שכנראה זאת טעות. תודה על הטיפ, למדתי משהו חדש.נרטוד - שיחה 20:21, 14 ביולי 2011 (IDT)
(: ויכול להיות שהיא הייתה נמנעת אם היית משתמש בכפתור ה"עריכה" שמשמאל לכל פסקה, כי הוא מציג רק את הפסקה הנוכחית. בכ"מ, כולנו טועים :) ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 20:22, 14 ביולי 2011 (IDT)

האחיות גונג[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "האחיות גונג" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, - קיפודנחש - שיחה 21:16, 19 בספטמבר 2011 (IDT)

ובהזדמנות זו: גם שן קואו. תודה - קיפודנחש - שיחה 02:44, 21 בספטמבר 2011 (IDT)

כלבי המגיפה[עריכת קוד מקור]

הקללה ההיא בתקציר העריכה זה בגלל התגיות ref?... טיפ: יש דרך נעימה יותר להתעסק עם הערות שוליים, בעברית - ראה תבנית:הערה והתיקונים שנעשו בערך עצמו. מעבר לכך, יש כל מיני דרכים לבקש עזרה ולהביע תיסכול בוויקיפדיה, בתקציר העריכה או בדלפק הייעוץ, וקללות זה לא אחת מהן... אשמח לעזור בכל שאלה. לילה טוב, Ravit - שיחה 21:39, 14 בדצמבר 2011 (IST)

שן קואו (2)[עריכת קוד מקור]

היי, עשית עד עכשיו עבודה נהדרת, אולם נראה שיש עוד מה להוסיף לערך. האם יש לך תוכניות להמשיך להרחיב אותו? אם כן, אולי רצוי להניח תבנית:בעבודה מתמשכת. אם לא, יש מקום לשקול תבנית אחרת, למשל תבנית:להשלים, ולאפשר לאחרים להמשיך ולהרחיבו. לי עצמי יש מה להוסיף בנוגע להישגיו במדעי כדור הארץ ובתחומים נוספים, וכן עריכה ועיצוב. דקיהמטבחוןהסלוןבקרוב אצלכם 11:36, 4 בפברואר 2012 (IST)

אהלן דקי, האמת שלא התכוונתי להמשיך את הערך, ולא חשבתי שתפני אלי, התכוונתי לעשות את הערך "טריקסטר" במקום. אבל, אני אנסה להמשיך,עכשיו שפנית אלי, כי לאור הכמות הזעומה ביותר של אינטלקטואלים=לא=מערביים=לא=מהתקופה=שלנו בויקיפדיה כיום אני כמעט משוכנע שאף אחד לא ישלים את הערך. רק מראה שאין ביקוש לאינטלקטואלים סינים או מזרחיים שהם לא איזה גורו בודהיסטי בעל חסידים. אין כלכך ביקוש לנושאים שאני כותב עליהם בכלל. רק ליידע, שזה ייקח לי זמן להשלים אותו ולא יראו תוצאות כי אני אעלה אותו בנגלה אחת כתוב מוורד. אגב, אני בטוח שהערך צריך עריכה כי ברובו המוחלט אני לא מבין מה אני כותב. ולסיום, למדת עליו במסגרת רישמית של לימודי ביולוגיה? את יכולה להוסיף עליו מקורות מהאינטרנט, מספרים בנושא או מאיפה?נרטוד - שיחה 15:40, 4 בפברואר 2012 (IST)
לא למדתי עליו, וגם לא למדתי ביולוגיה אלא גאולוגיה. עם זאת, קראתי עליו ועל התפיסה שלו, שהקדימה את זמנה, בנושאי כדור הארץ. היחיד שאני יכולה להשוותו אליו הוא אבן סינא (שנפטר בעת ששן קואו היה ילד), שגם הוא הקדים את זמנו במחקר נרחב וענף כל-כך. שתי דמויות מרתקות. נרטוד, אתה לא חייב להיצמד לערך שקשה לך לכתוב. אם אתה בכל זאת רוצה להמשיך איתו, כתוב לי כשתסיים את מה שאתה מתכנן להוסיף לערך ואראה איך אוכל לתרום לו בעריכה, בהרחבה ובמקורות. דקיהמטבחוןהסלוןבקרוב אצלכם 15:56, 4 בפברואר 2012 (IST)
בסדר, אני אמשיך מהסיבות שציינתי. הטעות בתחום ההשכלה היא מחוסר ריכוז, מצטער.נרטוד - שיחה 17:06, 4 בפברואר 2012 (IST)

הגהת ערכי הקומיקס[עריכת קוד מקור]

שלום, קבל את הערכתי על כך שאתה עובר על ערכי הקומיקס ומבצע הגהה. כנראה שמתוך נסיון להספיק כמה שיותר ערכים שחסרים, ההגהה שביצעתי לא הייתה מספיקה. בברכה, ארימיסשיחה 09:46, 30 במאי 2015 (IDT)