שיחת משתמש:Gery.shachar

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך הבא לוויקיפדיה העברית (לפחות ככותב רשום...)[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Gery.shachar, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ldorfmanשיחה 00:47, 25 בפברואר 2019 (IST)

תודה לדורפמן
תודה. אשתתף בסדנת העריכה המתחילה היום.Gery.shachar - שיחה 10:15, 25 בפברואר 2019 (IST)
בהצלחה! פנה אלי בכל שאלה או בקשת עזרה. לתשומת ליבך, כדי לשפר את הסיכוי שכותב מסוים ישים לב להודעה שהשארת, בוויקיפדיה ניתן "לתייג" את אותו כותב, בדומה למקובל בפייסבוק. הפעולה מתבצעת באמצעות כתיבת שם המשתמש של הכותב השני. המשתמש שתוייג יקבל על כך חיווי.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג אותי ("Ldorfman"), יש להשתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
יש "לחתום" בכל פעם שמתייגים, כנהוג בוויקיפדיה: באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא ה"חתימה" בסוף הדברים, התיוג לא יבוצע. בברכה, Ldorfmanשיחה 16:53, 25 בפברואר 2019 (IST)
אני מבין שאתה לא כל כך יודע לערוך בויקיפדיה. אנא קרא את "ברוכים הבאים לויקיפדיה". דיונים מנהלים בדפי שיחה ולא על גב הערכים. אין מצב כזה שמישהו כותב הערה בתוך ערך. אתה יכול להוסיף לערך רק משפטים שהם עובדות מלוות במקור, לא מחשבות ולא הרגשות. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:35, 8 במרץ 2019 (IST)

רמות השבים[עריכת קוד מקור]

נאלצתי לשחזר את העריכות שביצעת בערך רמות השבים. חלק מהמידע שהוספת נראה כבעל ערך, אך אופי הכתיבה אינו תואם כתיבה אנציקלופדית. בכל מקרה אין לפרסם פרטים אישיים והפנייה לטלפון/מייל בגוף הערך. בברכה. Eladti - שיחה 08:24, 4 במרץ 2019 (IST)

משתמש:Eladti הפנמתי שאין לפרסם כתובות דוא"ל. התוכל לתת מספר דוגמאות לכתיבה שיש להפוך ליותר אנצקלופדית? תודה על ההערות.Gery.shachar - שיחה 14:21, 4 במרץ 2019 (IST)
כמה דברים זריזים שתפסו את עיני:
  1. הערות שוליים - על מנת להכניס מקורות לערך כדי שיופיעו כהערות שוליים יש להשתמש בתבנית {{הערה}}. בכתיבה שלך הכנסת קישורים לאתרים חיצוניים ישירות מגוף הערך (שימוש בסוגרים מרובעות []) - לא מקובל לעשות זאת.
  2. דרישות הבהרה - הכנסת את ההערה הבאה לגוף הערך "<ref>חסרים סימוכין לטענה שהמייסדים העבירו כספים במנגנון הסכם ההעברה.</ref>". אם יש מידע שחסר/לא ברור/מיותר יש לעשות שימוש בתבנית {{הבהרה}}.
  3. הוספת סימוכין - אתה מוסיף מידע רב לערך, על מה הוא מתבסס? יש להוסיף מקורות לערך. את המקורות יש להוסיף כהערות שוליים (בדומה לסעיף 1).
אם יש עוד שאלות, אשמח לעזור. Eladti - שיחה 14:40, 4 במרץ 2019 (IST)
העברתי את הערך לטיוטה:רמת השבים. כשתסיים תחזיר אותו, כי עכשיו הוא נראה נורא.התו השמיניהבה נשוחחתובנות 20:08, 4 במרץ 2019 (IST)
[[משתמש:Eladti] כיצד מורידים הערת שוליים? אשמח אם גם תסביר וגם תוריד את העקת השוליים הראשונה בערך רמות השבים כי היא מובילה לאתר שאיננו קיים וההצבעות לא עדכניות. תודה.Gery.shachar - שיחה 20:44, 4 במרץ 2019 (IST)

בוטל[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף "רמות השבים". הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, כ.אלון - שיחה 17:55, 12 במרץ 2019 (IST)

כל הכבוד לך על שיתוף הפעולה והנכונות ללמוד ולהשתפר, וראה כיצד הערך נראה עכשיו Face-smile.svg--כ.אלון - שיחה 09:58, 14 במרץ 2019 (IST)
משתמש:כ.אלון השינויים שעשית טובים ומלמדים, למעט הנקודות הבאות שאני מתכוון לתקן. במקום "ולכן הוסכם כי יתמכן בגידול עופות" יבוא: "והמבנה הארגוני נבחר בהתאם". כמו כן מהנוסח "ולא קיבלו אדמה מהקרן הקיימת לישראל" ניתן להבין שבשל שהיו בעלי אמצעים לא קיבלו אדמות. זה לא כך. הם לא היו שייכים לאף תנועה מיישבת ולכן לא קיבלו אדמות. במקום המשפט הנ"ל אני רוצה להוסיף בפיסקה הקודמת לאחר "ללא תנועה מיישבת שתתמוך בהם" את הקטע "וללא הקצאת קרקעות מהקרן הקיימת לישראל". בנוסף, הקטע הפותח, שמעל הכותרת "היסטוריה" הוא, לטעמי האישי, דליל מדי. לדעתי, הוא אמור לתת הקשר. למרות שהמשפט "רמות השבים נוסד ב-19 בנובמבר 1933 על ידי יהודים שנמלטו מגרמניה במסגרת העלייה החמישית" הוא היסטוריה, אין חובה שיועבר אל מתחת לכותרת היסטוריה. בערכים של יישובים רבים מצאתי בקטע הראשון עובדות היסטוריות, למרות שאחר כך מופיעה כותרת "היסטוריה". ראי למשל את הערך על שדה ורבורג. מה דעתך? ושוב תודה על שיפורי העריכה.Gery.shachar - שיחה 12:44, 14 במרץ 2019 (IST)
נהוג בדר"כ שמשפט הפתיח הוא תמציתי והפירוט מופיע בפרקים הבאים, הכל כמובן יחסית לגודלו הכולל של הערך. את המשפטים שאתה רוצה להחליף לקחתי מתוך המצב שהיה קיים. ערוך את השינויים שלך בזהירות הראויה. קח בחשבון שמשתמשים אחרים ירצו לערוך שינויים נוספים.--כ.אלון - שיחה 13:55, 14 במרץ 2019 (IST)

תכנית רוטשילד טכניון למצוינים[עריכת קוד מקור]

אנא עיין בשינוי שעשיתי בפסקה של ראשי התכנית בעבר. --‏Yoavd‏ • שיחה 11:11, 30 במרץ 2019 (IDT)

ביטול סדנת ויקי נתונים[עריכת קוד מקור]

שלום גרי, לצערנו בגלל מחלתה של ד"ר קרן שצמן, לא תתקיים הסדנה מחר. לסטר - שיחה 18:52, 2 באפריל 2019 (IDT)