שיחת משתמש:Havelock/ארכיון 39

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תארכב מידי פעם[עריכת קוד מקור]

Yonidebest Ω Talk‏ 00:40, 24 באוגוסט 2008 (IDT)

כן... :) אודו ‏ 22:22, 24 בספטמבר 2010 (IST)

האם ביטלת שינויים בערך מבלי להסביר?[עריכת קוד מקור]

נראה שביטלת עדכון שערכתי בערך מועצת הבטחון מבלי לערוך דיון מקדים בדף השיחה. ביטול שינויים הוא אמצעי קיצוני. אל תשתמש בו בקלות ראש! TippTopp - שיחה 23:36, 20 במרץ 2011 (IST)

הסברתי בתקציר העריכה. אין צורך לדון לפני כל ביטול עריכה - שאיננה אמצעי קיצוני כלל, אלא דבר שקורה כל העת בוויקי. לצורך העניין - מתן דגש כה רב לנושא לוב, ועוד על חשבון הדוגמה המובהקת של דרא"פ והאפרטהייד - איננו סביר בעיני. אנא אל תוסיף שוב הדברים לערך, ובמקום זאת פתח אתה, בתור זה שרוצה לשנות את המצב הקיים בערך, דיון בדף השיחה שלו. זהר דרוקמן - לזכר פול 07:24, 21 במרץ 2011 (IST)

אני מתפלא. חשבתי שמישהו כמוך, שתורם רבות לויקיפדיה העברית, מכיר את כללי האתיקה. אז הנה תזכורת מהירה: לא מוחקים עבודה של תורם מבלי דיון. אפשר למחוק טענות שאינן מגובות בלי דיון משום שהן בגדר "מחקר ראשוני", שאין מקומו בויקיפדיה. התרומות שביטלת היו מגובות ביסודיות. אם חשבת אחרת, היה עליך לפתוח בדיון בדף השיחה. מה עוד שביטלת, בלי הסבר או דיון, תרומות אחרות בערך.

לעניין הערך מועצת הבטחון: כדי לתת לך הזדמנות שניה, סימנתי את הטענות הרלוונטיות ב[דרוש מקור]. אם רצונך לשמר אותן, פתח וגבה אותן. אחרת, יהיו בסכנת מחיקה.

תרומותך לויקיפדיה חשובות, אך עליך להקפיד על הכללים הנהוגים כאן. כדי ללמוד עוד על "מחקר ראשוני" ומדוע מקומו אינו בויקיפדיה, ראה ויקיפדיה:מה ויקיפדיה איננה. ביטול עבודתם של אחרים ללא הצדקה תגרור תלונה נגדך על ונדליזם. לא יהיו אזהרות נוספות לפני נקיטת אמצעים נגדך. TippTopp - שיחה 19:53, 21 במרץ 2011 (IST)

אני מצר לומר שטעות בידך. במידה וישנה התנגדות לשינוי בערך - על מבצע השינוי לדון ולגבש הסכמה בדף השיחה. בעוד שאני מודה לך על ה"הזדמנות השנייה" שאתה נותן לי, אוותר ברשותך על מתן תגובה לשאר דבריך. נמשיך בדף השיחה, אבקש שחזור לגרסה יציבה בדף הבקשות. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:11, 21 במרץ 2011 (IST)

עזה[עריכת קוד מקור]

מדוע שחזרת גרסתי מתאריך 06:33, 21 במרץ 2011?

מאחר והיה מדובר בהמשך מלחמת עריכה, בגינה הופעלה הגנה על הערך, וזמן קצר לאחר שפגה ההגנה - שבת וביצעת העריכה. ראה ויקיפדיה:מלחמת עריכה. זהר דרוקמן - לזכר פול 19:49, 22 במרץ 2011 (IST)
ומתי לא תחשב העריכה החיובית הזו מלחמת עריכה?
כשתתקבל דעתך בדף השיחה של הערך. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:07, 22 במרץ 2011 (IST)

תמונות :לאה בלס כהן[עריכת קוד מקור]

היות וגם אני הייתי בבית הספר היהודי ליד בית הכנסת הגדול של פירנצה אחרי המלחמה אשמח לראות את 2 התמונות שעדיין אצלך. דניאל ונטורה

התמונות ברשות הגב' כהן. ביקשתי ממך בעבר, לאחר שהטרדת אותי במייל, לחדול מפניות אלי. אנא כבד זאת. זהר דרוקמן - לזכר פול 23:02, 22 במרץ 2011 (IST)
הנה תגובה שקבלתי על התמונה. אולי תהיה מוכן להעבירה לבעלת התמונות. הרי לי אין קשר עימה:

זהו בית הספר שם למדה י. וגם ע. שלנו שבועות בודדים. הוא צולם בשער בית הכנסת אחרי שעלינו ארצה כי י. איננה.

הראשונה מצד ימין מעלה היא כנראה פ. בת דודתה של יערה ולידה המורה קנרוטו.

פ. ועוד ידידה טובה מאוד שלנו, ל., עלו לארץ ב1946. בצילום יש עוד לפחות אחת שיערה זוכרת.

מניין הצילום? מצאת עוד צילומים מאותה תקופה? הם יפים.

ראיתי צילום די דומה בו רואים את בית הכנסת כולו, באחד המוזיאונים בארץ

חסימת אורלינג[עריכת קוד מקור]

בס"ד היי זהר, לא היה עדיף אילו היית כותב לאורלינג שאתה חוסם אותו, לפני ביצוע החסימה? ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:29, 22 במרץ 2011 (IST)

בעקרון את צודקת, אך בהתייעצות עם אריאל החלטנו שהוא יכתוב לו - כיוון שאריאל נמצא בקשר ישיר איתו. זהר דרוקמן - לזכר פול 23:30, 22 במרץ 2011 (IST)
בס"ד או.קיי לא מתערבת יותר. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:33, 22 במרץ 2011 (IST)

זהר[עריכת קוד מקור]

לא הזכרתי בדף השיחה שום דבר בנוגע לאורלינג. מה שהיה בתכתובת בינינו היה בתכתובת בינינו. בהתייחסות בדף השיחה אצל דורית התייחסתי למשהו מסוים שהיה קשור לתכתובת שלנו. אם תרצה, אוכל לכתוב לך במה מדובר. אלדדשיחה 23:44, 22 במרץ 2011 (IST)

אם כך מצטער על טעותי (אם כי אני מניח שזה המחיר כשמרמזים על דברים בעלמא). אתה מוזמן לכתוב, כמובן - כאן או במייל, אך אענה רק בבוקר. ליל מנוחה, זהר דרוקמן - לזכר פול 00:17, 23 במרץ 2011 (IST)
תודה, על עזרתך ועל מאמציך. אני מקווה שמאמציו של אריאל לטיפול במצב יישאו פרי מחר. לטובת ויקיפדיה - למעשה, טובתה של ויקיפדיה היא זו שעומדת מול עיניי. אלדדשיחה 00:43, 23 במרץ 2011 (IST)

תגובתי לשלך - גרסאות קבצים[עריכת קוד מקור]

היי זהר. ראה תגובתי לשלך בעינין מחיקת גרסאות קבצים. יום טוב. ירונש שיחה 14:23, 23 במרץ 2011 (IST)

בקשת איתור[עריכת קוד מקור]

זהר, אנא עזור לי לאתר להיכן נשלחה הפיסקה הזו מן המזנון.Oyשיחה 21:42, 24 במרץ 2011 (IST)

נראה שהעבירו לארכיון אבל לא טרחו לעדכן את הלינק (או את תיבת הארכיון...). תיקנתי. זהר דרוקמן - לזכר פול 17:48, 25 במרץ 2011 (IST)
תודה. בטעות סברתי שאתה ביצעת האירכוב. באותה הזדמנות, דף השיחה שלך כבר בגודל שמעיק על מחשבים חלשים כמו שלי, אנא התחשב.Oyשיחה 18:49, 25 במרץ 2011 (IST)

התנצלות[עריכת קוד מקור]

אני מתנצל על העלבונות שאילצתי אותך לספוג בחודשים האחרונים. אני מקווה שאת המסר שמאחוריהם הבנת אבל בלי קשר למסר, הסגנון היה לא לעניין.

איחולי אושר ותרומה נעימה לויקיפדיה.

יעזור כפליים אם לא תערוך כשאתה חסום, יעזור פי שלוש אם תעשה זאת ללא התכתשויות נוספות ופי ארבע אם במקום זאת - תפעל דרך חשבונך כדי להתיר החסימה. זהר דרוקמן - לזכר פול 07:33, 27 במרץ 2011 (IST)

ליידי אנטבלום[עריכת קוד מקור]

היי זהר, נראה שביקורת העמיתים כבר לא משהו בימים אלו, ואני רוצה לקבל קצת דעות על הערך ואפשרויות לשיפורו. יש לך רעיונות? יְשֻׁרוּןשיחה 01:08, 27 במרץ 2011 (IST)

לפנות למשתמשים ישירות בדף השיחה. אשתדל לעבור בהקדם. זהר דרוקמן - לזכר פול 07:36, 27 במרץ 2011 (IST)

@[עריכת קוד מקור]

שלחתי בערב שבת קודש. קיבלת? ‏עמיחישיחה 10:40, 27 במרץ 2011 (IST)

קיבלתי, קראתי בבוקר, אך טרם יצא לי להקדיש לכך מחשבה. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:06, 27 במרץ 2011 (IST)
תודה! ‏עמיחישיחה 12:29, 29 במרץ 2011 (IST)

דיראר אבו סיסי[עריכת קוד מקור]

בשיחה:דיראר אבו סיסי הצבעתי (בפיסקה האחרונה) על שלושה פגמים חמורים בערך ובאסמכתאותיו. מר קייט המעורב בעניין אינו מגלה נכונות לתקן את שכתב. מכיוון שאני משתדל להמנע ממלחמות עריכה וכיוצא בזה, ומכיוון שאני מעורב בעוד ויכוח עם מר קייט ב"ליל הגלשונים" ואיני רוצה לתת לעניין ולו מראית עין של עניין אישי, הייתי מאוד רוצה שמישהו אובייקטיבי יקרא מה קורה בערך ויעשה סדר, בטרם יתפח דף השיחה לממדים מפלצתיים. הערך עצמו הוא שלוש שורות, אולם אין שם אות לא בעייתית. כביורוקרט בהתהוות, חשבתי לפנות אליך. אין צורך בידע מיוחד, רק לקרוא ערך קצר כמה אסמכתאות ודף שיחה בגודל בינוני. התסכים להתערב? אקבל מראש כל החלטה שלך. בברכה ובידידות פומפריפוזה - שיחה 22:01, 28 במרץ 2011 (IST)

(עוד נראה לגבי ההתהוות) השאלה היא האם זה יכול להמתין למחר בבוקר או בלילה. רצה הגורל ומחר יש לי אוטו להוציא מהמוסך, אוטו חלופי להחזיר ומעצבת אולם לפגוש. אולי אספיק בבוקר, אבל סביר יותר שרק כשאחזור בלילה אתפנה. אם זה מאוחר מדי לטעמך - כדאי שתפנה למישהו אחר (בשליפה מהמותן השם הראשון - אולי לאסתם?). זהר דרוקמן - לזכר פול 23:25, 28 במרץ 2011 (IST)
הכל טוב. גם מחר יום, וגם מחרתיים. פומפריפוזה - שיחה 06:21, 29 במרץ 2011 (IST)
תודה שהתפנית לעניין. להגנתי אני יכול לומר שב-48 השעות שחלפו הערך שופר, ומצבו כשהגעת היה טוב בהרבה מהמצב עליו התרעתי, למרות שעדיין הערך הזה הוא די קטסטרופה. פומפריפוזה - שיחה 10:08, 30 במרץ 2011 (IST)

נמרוד עילם[עריכת קוד מקור]

ניסיתי לבנות את הערך נמרוד עילם בארגז החול. העתקתי בשלמות את הערך שבניתי אופליין לארגז. בדקתי וראיתי כי כל הסעיפים נכללו בדף. אבל זה לא נראה כמו דף ויקיפדיה טיפוסי. מה עלי לעשות? עוזי עילם - שיחה 20:52, 29 במרץ 2011 (IST)

שלום עוזי, חיפשתי ולא מצאתי את העריכה שאתה מספר עליה. האם יש לך ארגז חול פרטי? האם תוכל לתת קישור לעריכה שבצעת? Hanay שיחה 23:15, 29 במרץ 2011 (IST)
אכן - גם אני לא מצאתי. אם תוכל לתת קישור נוכל לנסות ולסייע. זהר דרוקמן - לזכר פול 07:47, 30 במרץ 2011 (IST)

לפנקס השחור[עריכת קוד מקור]

בתוקף תפקידך כגננת, ובהקשר לפנייתך אלי בדף שיחתי לפני שבועיים, אני מתכבד להסב את תשומת לבך לעוד השתלחות קנטרנית מאותו בית יוצר שצצה לה יש מאין רק על מנת ללבות את הלהבות שאבוי, שכחו כבר. אינני מבקש כל פעולה, רק זיכרון עד לפעם הבאה שאין ספק שתבוא אף היא. אורי שיחה 23:05, 29 במרץ 2011 (IST)

אורי, קרא רגע את דבריך שם. משתמע מהם כי לדעתך - השיקולים בעד ההגדרה "פיגוע טרור" הם או של "מרצחי החמאס" או "אנשי הימין הקיצוני". לא יודע אם לזה התכוונת, אבל קל מאוד לקרוא זאת כך. אז כן - הערתו של נרו יאיר לא הועילה מי יודע מה (שלא נדבר על הוויכוח מי ירד יותר נמוך), אבל לא הייתי קורא לה השתלחות. אם אתה רוצה שאבקש מנרו שבאופן כללי יתפוס ממך מרחק (הדדי, כמובן) - אעשה זאת. אבקש ממך בחזרה לאמץ משהו מרוחו של חוק גודווין ולהמנע מהשוואות קיצוניות שכאלה בדיונים. זהר דרוקמן - לזכר פול 07:57, 30 במרץ 2011 (IST)
זהר, אני מניח שקראת את השרשור הקצר שם, ואז ראית שהוא התחיל מהערה של משתמש אחר שמדובר בפוליטיקה. את תדובתו של משתמש אחר שזו הערה לא ראויה, חזרה על ההערה ביתר חריפות ואז את תגובתי שלא הכל פוליטי. בתגובה נכתב מניפסט מלא פאתוס (על כך העיר הראל למשתמש מאוחר יותר אתמול) ובו האשמה פרועה של ראשי הציבור הערבי בתמיכה בטרור. בתגובה כתבתי את הצד השני של המשוואה, שלא מייחס לימין הקיצוני תמיכה בטרור, אלא שותפות אינטרסים ורווח ממנו. מקריאת מספר שורות אלו אינני רואה כיצד אפשר לחשוב שאני הוא זה הטוען כי הצדדים בהצבעה בוויקיפדיה הם "מרצחי החמאס" או "אנשי הימין הקיצוני". כך גם כתב שם משתמש אחר. משם זה עבר לפסים אישיים (ושם גם הוכנסה האנטימיות, דומה לזילות השואה על ידי אותו משתמש בדף המשתמש שלו, ולא על ידי, אפרופו חוק גודווין) וברמה זו של הדיון התערב נרו יאיר שלא לצורך ותהתקפה אישית. אינני רואה אין ניתן יהיה "לתפוס מרחק", אבל אני בהחלט מצפה שהדיון ישמר בצורה עניינית. לא נראה לי שיש להעיר לו. הוא כבר קרא את הדיון כאן ופעל בהתאם. אורי שיחה 13:52, 30 במרץ 2011 (IST)
נרו הסיר הדברים בעקבות התכתבות שלי עימו בו חזרתי על הצעתי לעיל - לשמור מרחק. מה הכוונה בלשמור מרחק? להמנע מלהגיב זה לגופו של זה. תערכו באותם ערכים ואפילו תשתתפו באותם דיונים. אני יוצא מנקודת הנחה שזה יהיה הדדי.
אמרתי, בהתייחס לדבריך שם - ש"לא יודע אם לזה התכוונת, אבל קל מאוד לקרוא זאת כך". כך שלא, אני לא חושב שאתה טוען זאת, אבל מה לעשות שכך ניסחת? ומה לעשות שכך הובנת על ידי אחדים? מה לעשות שבמקום לכבד את חוק גודווין ולמנוע הדרדרות - החלטת "להחזיר"? עתה הכדור אצלך - ביכולתך לתקן את הרושם השגוי שנוצר מדבריך. זהר דרוקמן - לזכר פול 08:13, 31 במרץ 2011 (IST)
אם כוונתך היא הימנעות מתגובות לגופו של אדם אזי אני חותם על כך מיד ורואה עצמי מחוייב לכך ללא כל תלות בצד השני. לגבי הבנת הנקרא, כאמור, אני חושב שהדברים ברורים דיים, אבל אקרא אותם בשנית. חוק גודווין, אגב מדבר על היטלר ונאציזם, והוא מדבר על הסתברות ולא על איסור, וגם אם היה מדבר על איסור לא אני הוא זה שהזכיר את הדברים. ונכון, לא השארתי מה שאני מבין כהשתלחות פרועה, לא דמוקרטית ולא לגיטימית בציבור שלם לא מענה. הבעיה היא לא אצלי אלא בנכונות לקבל דברים חמורים כאלו בסלחנות, ולהתחיל ותהתרעם רק כשיש להם מענה. זה דפוס קבוע. אורי שיחה 15:29, 1 באפריל 2011 (IDT)
אני שמח לראות שהבהרת הדברים בדף ההצבעה. התייחסתי להרחבת החוק למשמעויות האופרטיביות שלו בקהילות רבות (אני בין השאר עוסק למחייתי בניהול קהילות, אבל לא בסטטיסטיקה והסתברויות), וכמובן הרחבתי אותו לקבוצות נוספות, לצורך הדיון.
הבעיה היא גם אצלך. כן, ברוקולי לקח אותנו למחוזות מיותרים קודם לכן, אבל אתה המשכת בדרכו. ובכלל - מי התרעם? הרי לא ניגשתי לדף השיחה שלך באזהרה, ולא הסרתי בכוח את דבריך. אתה הוא זה שפנה אלי בנושא דברי נרו ואני עניתי לגביהם ולגבי המניע הישיר להם - דבריך שלך. זהר דרוקמן - לזכר פול 15:36, 2 באפריל 2011 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

שלום, זהר,
תוכל בבקשה למחוק את דגל איי הבתולה הברטיים? אני לא חושב שיש צורך בהפניה הזו. תודה רבה וערב טוב, יניב שיחה 21:05, 31 במרץ 2011 (IST)

בוצע. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:19, 31 במרץ 2011 (IST)
תודה רבה. יניב שיחה 21:19, 31 במרץ 2011 (IST)

ראה יומן החסימות[עריכת קוד מקור]

"22:08, 3 באפריל 2011 Havelock (שיחה | תרומות | חסימה) חסם את #97844 (פוקע ב־22:08, 4 באפריל 2011, יצירת חשבונות נחסמה) (נחסמתם באופן אוטומטי משום שאתם חולקים את כתובת ה־IP שלכם עם Orrling. הנימוק לחסימה: "פירוט בדף השיחה".) (שחרור חסימה)"

ייתכן שיש לו עוד חשבון... אולי בדיקה? ‏Yonidebest Ω Talk‏ 22:18, 3 באפריל 2011 (IDT)

אם הוא היה פועל מחשבון נוסף - אני מאמין שהיינו מגלים עד מהרה בלי צורך בבדיקה, עקב אופי העריכות. זהר דרוקמן - לזכר פול 22:49, 3 באפריל 2011 (IDT)

היי[עריכת קוד מקור]

שמי ליעד, אשמח לשאול אותך שאלה בפרטי.. איך אני יוצר איתך קשר במייל?

הכתובת: zoharwiki-at-gmail.com זהר דרוקמן - לזכר פול 22:26, 4 באפריל 2011 (IDT)

היט בפעם השניה[עריכת קוד מקור]

זוהר שלום. אכן ראיתי את הערתך בנוגע לערך הראשון, כפי הנראה יש צדק בדבריך מאחר שהשוואה עם ערכי סרטים אחרים לא עלתה יפה. ניסיתי לשפר את הערך, ואת האובייקטיביות האינציקלופדית בפעם השנייה. אינני יודע מדוע בחרת למוחקו שוב. אם יש לך הצעות בנוגע לשיפור הערך אשמח מאד, מאחר והשקעתי עליו זמן רב. בתודה דהארמה

לא מחקתי אותו, אלא העברתי לארגז חול במרחב המשתמש שלך, שם יהיה באפשרותך לשפרו. הסיבות הן כמקודם - שגיאות בפירוט העלילה וניסוחים לא אנצ'. זהר דרוקמן - לזכר פול 23:09, 4 באפריל 2011 (IDT)

טובה קטנה[עריכת קוד מקור]

תוכל להציץ בהיסטוריה של ארנון סופר? נראה לי שהייתה שם עריכה (או השחתה?) של האנצ', ששוחזרה בידי אלמוני עם תקציר "שח טרול" ששוחזרה חזרה לעריכה של האנצ' על ידי אלון. אם אני אשחזר עכשיו זה כבר נהייה חד גדיא (כשאני בתפקיד "כלבא" - לא מתאים לקיפודים). אני אפילו לא בטוח שהעריכה של האנצ' היא אכן השחתה, כך שאודה לך אם תוכל לבדוק בעצמך. תודה - קיפודנחש - שיחה 22:33, 5 באפריל 2011 (IDT)

קידום אתרים[עריכת קוד מקור]

זהר, שלום רב,

אתמול, החלטתי להיכנס ולתרום מהידע הרב שיש לי בתחום קידום אתרים עבור כלל הגולשים. משום מה נמחקו 2 הערכים שכתבתי בעמל וביזע.

לידיעתך, המידע שנידבתי, בחלקו מידע מוכמן שמשמש את החברה בה אני עובד, טרחתי לכתוב ולחשוף חלק מהדברים משתי סיבות: 1. קראתי את הערך קידום אתרים במנועי החיפוש ולא בדיוק רוויתי נחת.. מי שכתב את הערך , אינו מבין גדול בקידום אתרים והמידע שהוא נידב חלקי ולא מעמיק. 2. לקוחות שפונים אלינו מכל גווני הקשת החברתית מגלים בורות מעיקה בכל הנוגע לתפקידה של חברה לקידום אתרים. לכן באתי במספר מילים לספר על העבודה הסיזיפית הקשה שאני וחברי עושים בתחום קידום אתרים.

אם מפריע לכם הקישור לאתר החברה, תוכלו להסיר, כי באמת לא זו הייתה כוונתי (ראיתי שיוצאים קישורים חיצוניים בערכים דומים ולכן שמתי). חשוב לי לספר על העבודה יותר מאשר הקישור מהויקיפדיה.

אשמח לתגובה עניינית בנושא.

בברכה

ישי - נקסט לבל

שלום ישי. כן, מאוד מפריע הקישור לחברה, וגם זה שכתבת כאן בחתימתך סיסמא לקידומה (הסרתי). אנו לא נסבול בשום אופן שום פעולה לקידום החברה שלך. התוכן שהכנסת לערכים לא היה מתאים כלל - סקרי שוק הם דבר אלמנטרי מחד ולאו דווקא חובה מנגד (תלוי מה ביקשו מהחברה לעשות) - ובטח ובטח שלא קשור בלעדית ל-SEO. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:51, 6 באפריל 2011 (IDT)

כוהנת האופל[עריכת קוד מקור]

מתי אתה ממשיך? איתי ממן - שיחה 21:58, 6 באפריל 2011 (IDT)

כשתזכיר לי... סורי. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:59, 6 באפריל 2011 (IDT)
תודה רבה לך. עזרת לי מאד- עכשיו אני סוף-סוף מבין איך צריך לכתוב ערך. כעת אני יכול יכול לעלות אותו? איתי ממן - שיחה 14:26, 9 במאי 2011 (IDT)

בקשת ייעוץ לכתיבת ערך בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

אתמול כתבתי ערך חדש בנושא "שיטת אלבאום" לויקיפדיה, אך הוא נמחק לאחר מספר שעות. כרגע הערך שוחזר לארגז החול בקישור:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Aliza1/%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%AA_%D7%90%D7%9C%D7%91%D7%90%D7%95%D7%9D

אשמח לקבל ייעוץ מדוע הוא נמחק? ומה נידרש לשנות בו על מנת להעלות אותו לפירסום במרחב האינטרנט של ויקיפדיה?

תודה רבה, Aliza1

שלום עליזה. החוסר הבולט ביותר בערך לטעמי הוא הסטטוס של השיטה. האם מדובר בשיטה רפואית מוכחת? אני מניח שלא, מאחר והיא משלבת רפואה אלטרנטיבית. יש להבהיר הדבר. עוד כל מני שאלות מהערך - מהיכן אותה הנחה עליה מתבססת השיטה? מי הגה אותה ועל מה היא מתבססת בתורה? מהיכן ההגדרה "ארבעת סוגי האינטליגנציה"? זהר דרוקמן - לזכר פול 20:41, 10 באפריל 2011 (IDT)

מחקת את הערך רדיו קול אמריקה[עריכת קוד מקור]

תחת הכותרת "לא הובהרה חשיבות". אפשר לקבל הסבר קצת יותר מפורט? למה אין חשיבות לערך?

שלום. הערך הועלה לפני זמן לא רב (במונחים שלנו) ונמחק בתהליך הבהרת חשיבות. כלומר - לא נמצא אדם בקהילה שיתמוך בערך. אפשר אולי לדון שוב בערך, אך קודם יש לשטוח הטיעונים בדף השיחה ולהראות שיש מידע חדש לבחון. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:37, 10 באפריל 2011 (IDT)

המשתמש ד'[עריכת קוד מקור]

שכתבת לו בדף שיחתו בקשר לסרט היט העלה את פסגת הפחד (סרט, 1991). שים לב לגירסה שלי מול הגירסה שלו, והשווה לסיפור שהיה עם היט. המסקנה - הבחור כותב על סרטים בלי לראות אותם ובלי לדעת על מה הוא כותב. CAVEAT. לתשומת לבך. פומפריפוזה - שיחה 20:49, 9 באפריל 2011 (IDT)

פניתי אליו בשלישית. אני חושב שפעלת לא נכון - נתת דג במקום חכה. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:34, 10 באפריל 2011 (IDT)
כשהערך עלה, ביקשתי מחיקה מהירה של הערך, אבל בקשתי נדחתה וזו התוצאה Hanay שיחה 20:38, 10 באפריל 2011 (IDT)
ואני קיבלתי נזיפה.--כ.אלון - שיחה 20:41, 10 באפריל 2011 (IDT)
אפשר לדעת מי דחה? ובכל מקרה, אז הדרך היא להעביר לארגז חול. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:39, 10 באפריל 2011 (IDT)
אני נוהגת לעביר לארגז חול כשיש תקווה, אבל זה היה כה גרוע שחשבתי שהוא ראוי למחיקה מהירה. ניסיתי לשכנע ולא צלח בידי. פניתי למשתמש בדף שיחתו וביקשתי ממנו שיטפל בערך ולא נעניתי. מכיוון שהיה מפעיל שחשב שהערך ראוי למרחב הערכים וקצת ערך אותו, לא עסקתי יותר בנושא Hanay שיחה 20:48, 10 באפריל 2011 (IDT)
פניתי אליו וביקשתי שיתן דעתו. השאלה שלי היא מה הרווחנו? כותב הערך העלה קצרמר רצוף טעויות, ועכשיו יש לנו קצרמר מינימלי עם אפס דמיון בינו לבין הגרסה המקורית. במקום לנסות ולסייע לעורך או לוויקיפדיה נותרנו עם ערך שעושה עוול למושאו ועורך שההסברים שקיבל נגעו לאורך הערכים שלו או לשם שלהם. זהר דרוקמן - לזכר פול 20:54, 10 באפריל 2011 (IDT)
זהר, זה קצת לא פייר כלפי. ראיתי ערך במרחב הערכים, שכנראה לא יימחק, הן מפני שהנושא שלו ראוי, והן מפני שיש כבר מפעיל שהתערב ומנע מחיקתו. הערך היה שגוי בצורה חמורה. אז מה, לא לתקן? פומפריפוזה - שיחה 20:59, 10 באפריל 2011 (IDT)
לא נראה לי שהטענות הן כלפיך. כתבתי לו רק על האורך כי לא התעמקתי בערך, חשבתי שיימחק במחיקה מהירה בגלל הכתיבה. Hanay שיחה 21:03, 10 באפריל 2011 (IDT)
פומפ', פעולתך הייתה טובה, ובוודאי בכוונה טובה - אבל אני חושב שכולכם לא פעלתם הכי חכם. זה לא היה קצרמר שרק צריך קצת ויקיזציה או הרחבה, כפי שנטען בדף הבקשות. כ-75% ממנו היה שגוי. תיקנת אותו, אבל מחר אותו משתמש עלול לכתוב שוב ערך בעייתי. מה עשינו? זהר דרוקמן - לזכר פול 21:04, 10 באפריל 2011 (IDT)
אז מה אתה טוען כלפי, חנה אמנם ראית שהערך אולטרה קצרמר, ראית שהוא כתוב גרוע, היית צריכה גם להתעמק בו לראות שהוא גם שגוי, ולעשות עבודת שכנוע טובה יותר בבקשות מפעילים Face-smile.svg Hanay שיחה 21:08, 10 באפריל 2011 (IDT)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה: אם הוא ממשיך בהתנהגות הזו, אני מוכן לחנוך אותו כמו שהיו חונכים את בראבו (להבדיל...). שיעלה את הערכים לארגז חול, ובמשותף ניתן להם צורה טובה, שתאפשר העלאתם למרחב הערכים. פומפריפוזה - שיחה 21:10, 10 באפריל 2011 (IDT)
ערב טוב. לעניין פסגת הפחד (סרט, 1991): פעמיים ביקשו למחוק את הערך במחיקה מהירה (יום אחרי יום) ושני מפעילי מערכת אחד מהם עבדכם הנאמן סברו שהוא אינו מתאים למחיקה מהירה (בכדי לדייק ביום הראשון אני וביום למחרת מפעיל נוסף אליו הצטרפתי מאוחר יותר. ביום הראשון עשיתי קצת סדר ותרגמתי מהערך האנגלי שורה או שתיים). לגבי השאלה למה: מדובר במשתמש חדש, בו נתקלתי במהלך ניטור כשהעלה ערך לא טוב בשם יוזמת דהארמה. הנחתי עליו תבנית חשיבות ופניתי למשתמש, שגילה נכונות והרחיב את הערך. הערך לא שרד את הצבעת החשיבות ונמחק. צריך לבדוק כל דבר לגופו. לא תמיד יש למהר למחוק במחיקה מהירה. לפעמים התהליך הארוך יותר עדיף והוא גורם לעקומת למידה. התרשמתי שמדובר במשתמש שמעוניין לתרום ויש לנו עניין למשוך לפרוייקט תורמים רבים ככל הניתן ולהכווין אותם לדרך הנכונה. אם הם אכן הולכים בדרך הנכונה או לא, ניתן לבקר באמצעות המנטרים והמפעילים. זהו שיקול דעתי, קצת אורך רוח, לא יותר מידיי, אבל קצת.--Assayas - שיחה 21:11, 10 באפריל 2011 (IDT)
עוד מילה טובה גם לחנה וגם לאסאיאס - לא כל אחד צריך להיות פריק של סקורסיזי ודה-נירו ולדעת שקצרמר של 2 שורות מערבב בין הגירסה המקורית של הסרט מ-1962 ובין גירסת 1991. על פניו הערך נראה תקין בתכנו אך קצר וכתוב באופן גרוע. פומפריפוזה - שיחה 21:14, 10 באפריל 2011 (IDT)
אתה צודק, אפילו שלא ראיתי את שניהם Hanay שיחה 21:18, 10 באפריל 2011 (IDT)
המילים הטובות הן לכל המעורבים, כי לכולם כוונה טובה וכולם פעלו לשיפור ויקי. פומפ' - אם אתה מוכן לחנוך אותו - אדרבא. וגם אני כבר הושטתי את ידי אליו, פעמיים.
אסיאס - אני לא חושב שמדובר בקצרות רוח. ערך בן משפטים ספורים שרובו שגיאות - יש למחוק. ואחרי המחיקה יש לפנות למשתמש, להסביר מה היו הבעיות ולהציע הכוונה או עזרה (נאה דורש נאה מקיים - כך פעלתי כבר 3 פעמים עימו). אני מניח ששיקול הדעת שלנו במקרה הזה פשוט שונה. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:24, 10 באפריל 2011 (IDT)
אני מציע שמכיוון שאתה מפעיל, ויש לך סמכות שלי אין, תפנה אליו, תסביר לו את נוהל החניכה, ואני אקח את המושכות משם. אשתדל לעשות את זה בנועם, ולקדם אותו לכתיבת ערכים באופן ראוי. פומפריפוזה - שיחה 21:27, 10 באפריל 2011 (IDT)
גם בתור מפעיל אין לי סמכות לכפות חניכה. ובכלל - מי אמר שחניכה צריכה להיות "פורמלית"? אני לא חושב שאנחנו בשלב הזה עדיין. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:29, 10 באפריל 2011 (IDT)
רעיון החניכה נראה לי מצוין והחונך לא פחות. --Assayas - שיחה 21:32, 10 באפריל 2011 (IDT)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה: - לגבי חניכה "פורמלית" - חלילה. אבל אבהיר עצמי. אם אפנה אליו כמשתמש מן השורה, יעלה מייד עניין "מי שמך". אתה כבעל תפקיד משמש יותר כקול הקהילה, ולכן אתה יכול לפנות, להסביר את הליך החניכה, ולהסביר לו למה זה כדאי. אני יכול לדבר רק בשם עצמי, ואז זה יוצר מצב שנפלתי עליו משום מקום, ואמרתי לו כביכול מה לעשות. אני חושב שאם אתה תפנה זה ייראה אחרת. פומפריפוזה - שיחה 21:33, 10 באפריל 2011 (IDT)
כרצונך - פניתי. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:39, 10 באפריל 2011 (IDT)
תודה, ולילה טוב לכולם כמנהגי מדי יום א' וב', אני הולך להתעמק בכתבי עמנואל לוינס. פומפריפוזה - שיחה 21:41, 10 באפריל 2011 (IDT)

שיחה:קוד מקור[עריכת קוד מקור]

היי זהר. אם יש לך עמדה בנושא, אשמח אם תוכל להביע אותה שם. תודה, Lostam - שיחה 07:16, 9 באפריל 2011 (IDT)

שאלה טכנית[עריכת קוד מקור]

זהר שלום. בלי קשר לעילת חסימתו של אורלינג, מן הראוי להפנותו למקום בו חסימתו הממושכת אושרה על ידי ביורוקרט בהתאם לכללים. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 22:32, 11 באפריל 2011 (IDT)

(אחרי שלושה דפדפנים וריסטארט למחשב... סורי) למיטב זכרוני אין הגדרה שכך חובה בצע. אני לרוב עושה זאת, אך במקרה הספציפי הזה אני מאמין שזה יגרום ליותר נזק מתועלת. אם אתה חושב אחרת - אתה מוזמן להוסיף. זהר דרוקמן - לזכר פול 22:50, 11 באפריל 2011 (IDT)
בס"ד היי זהר, מה קרה למחשב? ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 22:52, 11 באפריל 2011 (IDT)
אהלן ליאת. אין לי מושג, אך עתה נראה שבסדר. זהר דרוקמן - לזכר פול 22:53, 11 באפריל 2011 (IDT)

ההרחקה[עריכת קוד מקור]

שלום זהר.

בעקבות דבריך בבירור כתבתי שם: זהר, עלי להתנצל על הטעות וההטעיה. באמת לא ידעתי שהייתה לך טרוניה כלפי (כמדומני שלא אמרת לי). אשמח אם תוכל לעבור על פעולותי בערכים שבמחלוקת בתקופה האחרונה. אם תמצא שהם עדיין בעייתיות, ברמה שמצדיקה התרחקות מכל נושא שיש בו "דבר וחצי דבר שעלול לגרום לתלונות" (שזה בערך כל נושא), אשקול בחיוב לקבל זאת ולעזוב את המיזם. גם אם תמצא בעייתיות פחותה יותר, עדיין אשמח לביקורת בונה. (קיבלתי כזאת מקוליסטאב בבוררות, ומאז אני משתדל לקצר בדברי בדיונים בדפי השיחה.)

לא זכיתי למענה, אולי כי לא המשכת לעקוב אחרי הבירור ולא ראית את תגובתי. מאחר שאני מעריך את דעתך, ובכלל מעוניין בקצת ביקורת שאינה מגמתית או כללית, אודה לך אם תוכל להצביע על כמה פעולות שלי, שריבויים יכול להצדיק הרחקה. לנוחותך ולבחירתך, אני מפנה לערכים אליהם התייחסו התלונות לדורית שהזכרתי בבירור: טיעון מן הנס, נישואים בישראל, יהדות אורתודוקסית, כפייה דתית בישראל וכפייה חילונית בישראל (שהיה הכי פעיל בתקופה האחרונה). בברכה, Fades - שיחה 14:41, 12 באפריל 2011 (IDT)

אהלן. אתה מבקש ממני להכנס ולקרוא דיונים שמתפרשים על מאות קילובייטים. אין לי הזמן לכך ומודה שגם אין לי הרצון במיוחד. אני עסוק כרגע בשלוש פרשות אחרות בקהילה, ובמקביל אשמח גם לחזור לכתוב קצת ערכים. על כן אנצל העובדה שלא מוניתי לבירוקרט ואוותר על המשימה. יש עוד רבים אחרים בעלי שיקול דעת שיכולים לסייע בנושא. אגב, אחת מאותם רבים, ואף בולטת ביניהם, היא דורית. זהר דרוקמן - לזכר פול 19:45, 12 באפריל 2011 (IDT)
ביקשתי רק שתדגים את קביעתך בבירור, שהתנהגתי באופן שאינו ראוי, המצדיק הרחקה. אך זכותך להסתמך על נימוקים השמורים עימדך, כמובן, כמו גם זכותה של דורית, מסתבר. Fades - שיחה 20:57, 12 באפריל 2011 (IDT)
זה לא מה שביקשת. ביקשת שאשמש שופט גם בפרשה שלך. לזאת סירבתי. נימוקים לדעתי אפשר לראות, בין השאר, גם בקישור שהבאת בהודעתך בבירורים לדיון ביננו. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:09, 12 באפריל 2011 (IDT)
זו הייתה בקשתי בבירורים, כאן היא הייתה צנועה יותר. אני מניח שבנימוק כוונתך לעבירה על הכלל של יוסאריאן ב- 8/3. אכן זו הייתה טעות. תודה והמשך ערב טוב. Fades - שיחה 21:32, 12 באפריל 2011 (IDT)

עזרה[עריכת קוד מקור]

שלום, קוראים לי עידו גלעד ואני משתמש חדש.

כמזתמש חדש אינני יכול לשנות שמות של ערכים. כתבתי ערך בארגז החול שלי, וכעת אינני מצליח לפרסמו. האם תוכל לפרסמו במקומי?

שם הערך כעת: "משתמש:עידו גלעד/אגדת חורף" אני רוצה שישתנה ל: "אגדת חורף"

--עידו גלעד - שיחה 21:30, 12 באפריל 2011 (IDT)

נראה שכבר בוצע באדיבות יואב. זהר דרוקמן - לזכר פול 08:08, 13 באפריל 2011 (IDT)

ישראלוצנטריות[עריכת קוד מקור]

היי זהר, אולי תפתח דיון רשמי במזנון? זו נראית לי שאלה לא פתורה עתיקת יומין שכדאי להכריע בה אחת ולתמיד.

דרך אגב, שמתי לב שבערכי מוזיקה מלבד באנגלית, מדינות רבות מרחיבות במיוחד על עצמן (גרמניה כותבת על גרמניה אוסטריה ואירופה). יְשֻׁרוּןשיחה 12:22, 13 באפריל 2011 (IDT)

אני לא חושב שיש צורך. ככלל, כך אנו נוהגים, ובפרט בדפי מדיניות. ראה למשל את ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים/כדורגלנים ואת ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכים/סרטי סטודנטים. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:37, 13 באפריל 2011 (IDT)
אוקיי, אבל עוד לא התייחסת לדוגמה של ירושלים, מה אתה חושב צריך להיות המצב בערכי יישובים? ובכלל יש לי עוד הרבה דוגמאות למצבים בהם הפרוט ביחס לישראל גדול. יְשֻׁרוּןשיחה 21:51, 13 באפריל 2011 (IDT)
אתה נותן דוגמה משחר ימיה של ויקיפדיה, שלא מעוגנת במדיניות, ושמאז המשכנו וכתבנו על ערים קטנות רבות ברחבי העולם. על כל פנים, ברור והגיוני שנושאים הקרובים יותר ללב דוברי השפה יזכו לייצוג עודף בוויקיפדיה המקומית. אבל זה חלק מתהליך העבודה, לטעמי. מסיבה דומה יש יותר ערכים על סרטים מהעשור האחרון מאשר על אלו משנות ה-50. זה אומר שלא צריך לכתוב עליהם? זהר דרוקמן - לזכר פול 21:55, 13 באפריל 2011 (IDT)
לא, אבל זה אומר שלא צריך למחוק את אלו שלא קרובים, בזמן שאני פה ראיתי כמה וכמה ערכי יישובים שנמחקו על "אי הבהרת חשיבות" ובטענות כמו "בבניין בירושלים יש יותר אנשים מזה" אבל לפי מה שאתה אומר הדיון לא היה צריך להתחיל אפילו, או שהוא היה צריך להיות גם על מרחב עם. וכאמור יש לי עוד דוגמאות. יְשֻׁרוּןשיחה 22:01, 13 באפריל 2011 (IDT)
הדבר שאתה מתאר קורה בכל תחום בו אין לנו קווים מנחים סדורים ואין לנו "מומחה הבית" בנדון. מדיניות אמורה לשים את הגבולות. זהר דרוקמן - לזכר פול 22:06, 13 באפריל 2011 (IDT)
ישרון, היה רוב גדול להשאיר בויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:ניקסוויזנה. גם מי שפתח את ההצבעה כתב שתי טענות שלא קשורות לעובדת היות היישוב בחו"ל. אני-ואתה שיחה 22:08, 13 באפריל 2011 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: בסדר, אבל גם למחיקה צריך להיות גבול, ואם הגבול הוא יישוב עם יותר מ-4 משפחות אז שיהיה אבל שיהיה משהו.
דרך אגב, אם אתה יכול לנהל שני דיונים במקביל אז אני חושב שהערך דאנס צריך להיות נפרד מהמושג מוזיקת ריקודים כשדאנס יתאר את המושג החדש יחסית של מוזיקת דאנס אלקטרונית ומוזיקת דאנס פופ ומה שביניהם ו"מוזיקת ריקודים" יהיה המקביל שלנו לen:Dance Music. מה אתה אומר? יְשֻׁרוּןשיחה 22:11, 13 באפריל 2011 (IDT)
שבשביל להשלים מטלות כאלה המציאו את פסח. זהר דרוקמן - לזכר פול 22:16, 13 באפריל 2011 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: אני ואתה בהצבעה אנשים אמרו "קטנטן וחסר ייחוד", " את מי זה מעניין" והכי טוב (בשביל להדגיש את העמדה שלי) "תקראו לי אתנוצנטרי", לפי זהר דיבורים כגון זה הם נגד מדיניות. חוץ מזה שברור שההצבעה השם הייתה על חשיבות יישוב קטן בחו"ל. יְשֻׁרוּןשיחה 22:18, 13 באפריל 2011 (IDT)
על איזו מדיניות אתה מדבר? יש מדיניות? וגם אם יש - לאנשים אסור להתבטא? זהר דרוקמן - לזכר פול 22:19, 13 באפריל 2011 (IDT)
המילה מדיניות שגויה בהקשר הזה, אני מתכוון אני רואה פה שוויקיפדיה נמנעת מלהחליט, ואני חושב שעכשיו כבר הגיע הזמן להחליט. מה אתה אומר גם על זה: ויקיפדיה:ערכים מומלצים/קריטריונים לקביעת ערך מומלץ#קריא? יְשֻׁרוּןשיחה 22:24, 13 באפריל 2011 (IDT)
שהגיוני להוסיף לערך אספקטים שנשכחו בגרסאות זרות שלו, אך רלוונטים לקורא. ואני לא חושב שיש צורך במדיניות כללית בנושא. לא כרגע לפחות. זהר דרוקמן - לזכר פול 07:40, 14 באפריל 2011 (IDT)

כן.[עריכת קוד מקור]

תודה. ‏sir kiss שיחה 21:50, 13 באפריל 2011 (IDT)

Db love[עריכת קוד מקור]

ערב טוב. לפני שאני מוחק במחיקה מהירה ומזהיר את המשתמש שהעלה ערך שמחקת DB Love בשם אחר, אולי יש משהו שאינני יודע וביקשו לשחזר את הערך המחוק. לא הצלחתי לאתר, אבל בכל זאת מעדיף לבדוק איתך. תודה מראש --Assayas - שיחה 20:52, 14 באפריל 2011 (IDT)

אני לא מודע לכך שביקשו. לאחר בחינת החומר עליו באינטרנט אני מאמין שזה ערך פרסומי. אתה בדעה אחרת? זהר דרוקמן - לזכר פול 20:54, 14 באפריל 2011 (IDT)
ראשית אני בדעתך. כשהגירסא המקורית עלתה התלבטתי האם למחוק במחיקה מהירה ומאחר ואינני מתמצא יתר על המידה בסוגה נמנעתי. הנחתי תבנית חשיבות ורשמתי את העניין בדף בקשות מפעילים עם בקשה לחוות דעת נוספת. בערב שמתי לב שהערך נמחק. שנית, אם מפעיל החליט למחוק את הערך יש להערכתי טעם לפגם שהמשתמש הרלוונטי יבצע "הבה נתחכמה לו" ויעלה שוב את הערך עם שינוי אותיות קל. הוא יכול לפנות לדף בקשות מפעילים לשחזור וכו' וכו'. --Assayas - שיחה 21:03, 14 באפריל 2011 (IDT)

אודה להתייחסותך בדף הערך של גל המחאות בארצות ערב[עריכת קוד מקור]

כמו כן, קראתי בדף המשתמש שלך לגבי פעילותך במיזם ויקיחדשות ואשמח לקבל עוד פרטים על המיזם ולדעת אם הוא עדיין פעיל. ALC - שיחה 20:57, 15 באפריל 2011 (IDT)

תכף אביט שם. ויקיחדשות כרגע לא פעיל, וממתין, יחד עמי, שמישהו יפעיל אותו. זהר דרוקמן - לזכר פול 16:58, 16 באפריל 2011 (IDT)
תודה על בדיקתך לפני מספר ימים. מסתבר, כי למרות קביעתך שביטול גורף של עריכות/תוספות כפי שנעשו בדף הערך על ידי Jys איננו ראוי, הנ"ל המשיך בהתנהלות זו כלפי משתמשים אחרים נוספים, וכעת גם עבור תוספת חדשה שהוספתי אתמול. לאחר שהשקעתי זמן בעריכה וכתיבה (בצירוף מקור) הוא פשוט ביטל הכל בתירוץ שהציטוטים ארוכים מדי. לאחר נסיון ובקשה מצדי שיערוך ידנית את הנקודות שהתנגד להן - שהוא סרב לערוך או לקצר ידנית אלא ביטל שוב את כל התוספת (הרלוונטית ביותר) באופן גורף. לא למותר לציין כי את כל העריכות/שינויים/תוספות/קישורים חיצוניים שהוספתי בעבר לערך - לא ניסיתי להוסיף שוב כדי להימנע מעימותים עמו אלא ביקשתי ממנו לשחזר את השינויים שאיננו מתנגד להם - אך הוא סרב. אודה אם תוכל להיכנס לעובי הקורה, כדי למנוע מצב שבו אף משתמש איננו יכול לשפר ולערוך ערך כה דינמי וחשוב, אלא נאלץ להיתקל בביטולים גורפים שעלולים להרתיע משתמשים חדשים או מזדמנים מלתרום לערך או למיזם בכלל. בברכה ובתודה מראש. ALC - שיחה 20:25, 25 באפריל 2011 (IDT)
אודה אם תוכל למצוא זמן להעיף מבט גם בדף השיחה של הערך עימות חמאס-פת"ח ברצועת עזה, בדף הבקשות ממפעילים ובדף הבירורים, בהקשר לנ"ל. בתודה רבה ובברכה. ALC - שיחה 06:22, 28 באפריל 2011 (IDT)