שיחת משתמש:Moshe adler

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

סליחה על שביטלתי את עריכתך. חשבתי שמדובר בכתבה שעוסקת רק בעמדתו לגבי הביטקוין, ומשכך היא לא כל כך חשובה בערך שלו (ולא צריכה להופיע בקישורים חיצוניים). משהבנתי שמדובר בראיון כללי שעוסק באופן כללי בתפקידו כיו"ר רשות ני"ע, החזרתי את הקישור (והוספתי הסבר, שיידעו שזה ראיון כללי ולא רק מאמר על התייחסותו לביטקוין). המשך לתרום ולערוך במרץ :) אוריאל, Orielno - שיחה 18:19, 1 בינואר 2018 (IST)תגובה[תגובה]

שלום רב,

ויקיפדיה היא אנציקלופדיה ולא מדיום פרסומי. לפיכך, הוספת ערכים פרסומיים, פרסומות וקישורים שמטרתם לקדם אישיות, רעיון, אתר, ארגון, עמותה או עסק מסחרי, שאינם מוסיפים ידע מהותי לקוראים, אינה מקובלת ועשויה להיחשב כהשחתה. העריכה שנעשתה על ידך בדף "הסרת שיער בלייזר" היא פרסומית, והיא נמחקה כך ששום נזק לא נגרם, אולם להבא יש להימנע מהוספת תוכן פרסומי.

לתשומת לבך: ויקיפדיה איננה משפרת דירוג במנועי חיפוש.

אם לדעתך התוכן שהוספת אינו מהווה פרסומת, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.

היידן 09:30, 25 באפריל 2018 (IDT)תגובה[תגובה]

ד"ר אלכס גינזבורג[עריכת קוד מקור]

שלום Moshe adler,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "ד"ר אלכס גינזבורג" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Moshe adler/‏ד"ר אלכס גינזבורג". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! eli - שיחה 14:16, 14 בנובמבר 2018 (IST)תגובה[תגובה]

בוטל
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף כפר סבא. הסיבה לכך היא: פרטני מדי, לא מתאים להופיע בערך כללי על העיר כפר סבא. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, Nirvadel - שיחה 15:59, 3 ביוני 2019 (IDT)תגובה[תגובה]

בוטל
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף רצח תאיר ראדה. הסיבה לכך היא: פרסומת. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, שנילי - שיחה 18:26, 3 בפברואר 2020 (IST)תגובה[תגובה]

שלום רב,

ויקיפדיה היא אנציקלופדיה ולא מדיום פרסומי. לפיכך, הוספת ערכים פרסומיים, פרסומות וקישורים שמטרתם לקדם אישיות, רעיון, אתר, ארגון, עמותה או עסק מסחרי, שאינם מוסיפים ידע מהותי לקוראים, אינה מקובלת ועשויה להיחשב כהשחתה. העריכה שנעשתה על ידך בדף "פגם גנטי" היא פרסומית, והיא נמחקה כך ששום נזק לא נגרם, אולם להבא יש להימנע מהוספת תוכן פרסומי.

לתשומת לבך: ויקיפדיה איננה משפרת דירוג במנועי חיפוש.

אם לדעתך התוכן שהוספת אינו מהווה פרסומת, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.

אלעדב. - שיחה 13:07, 22 ביוני 2020 (IDT)תגובה[תגובה]

כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף "קופה רושמת" בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו בהנמקה, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת, ואסורה בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, אלעדב. - שיחה 21:18, 22 ביוני 2020 (IDT)תגובה[תגובה]

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Moshe adler,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)תגובה[תגובה]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי שאתה נוהג להוסיף קישורים חיצוניים בויקיפדיה.
אנא קרא את ויקיפדיה:קישורים חיצוניים וספציפית שם לב למשפט "קישור חיצוני יעסוק בהרחבה בנושא הערך כולו, או בנושא הקשור לחלק ניכר מהערך".
שם לב שאם הערך הוא פתח תקווה - הקישורים שבפרק אמורים לעסוק, פחות או יותר, בפתח תקווה. לא לתנועות נוער בפתח תקווה, ובטח לא בתנועת נוער ספציפית בפתח תקווה.
כנ"ל בערך גן ילדים קישור חיצוני אמור לעסוק בנושא (העולמי!) של גני ילדים, ולא בנישה מאוד ספציפית של גנים מונטיסורים בישראל. אני אעבור על רשימת התרומות שלך ואסיר מה שלא מתאים. להבא אשמח שתצרף לפרקים הללו רק קישורים חיצוניים רלוונטיים. אם יש ספק או משהו לא ברור - מוזמן לשאול אותי. איש השום (Theshumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 21:20, 15 בנובמבר 2020 (IST)תגובה[תגובה]

לצערי לא התייחסת להודעתי והוספת קישורים רבים בניגוד למדיניות שלנו. עברתי על כל העריכות שלך מפברואר אחת-אחת וביטלתי את כולן חוץ מאוראל גרינפלד - שם העברתי את הקישור החיצוני להערת שוליים (אם תרצה לדעת איך עושים את זה ולהוסיף חלק מהקישורים שלך כהערות שוליים, אשמח לספר). אני אמשיך לדגום את הקישורים שלך ואם יהיה הצורך אאלץ לחזור ולבטל את מה שעשית, וחבל. אשמח שתיקח את דבריי לתשומת ליבי. אשמח שהדיון הזה יסתיים בשלב הבקשות, תוך שמירה על אפשרות עבורך להמשיך לערוך בוויקיפדיה באופן חופשי. איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 22:59, 8 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]

שלום משה. ויקיפדיה, כאנציקלופדיה שיתופית, מחייבת אינטראקציה בין המשתמשים. זו חובה שהיא זכות עבור כולנו. נשמח לראות את תגובותיך בדף השיחה. המשך עריכה פורה! קובץ על ידשיחה • 13:03, 31 בדצמבר 2020 (IST)תגובה[תגובה]