שיחת משתמש:Moshey85

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Moshey85, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
eli - שיחה 04:40, 28 בפברואר 2018 (IST)

הערך לעתיד הועבר לדף המשתמש שלך עד לתיקונו. בהצלחה![עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Moshey85,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "הדס פורר גפני" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Moshey85/‏הדס פורר גפני". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! eli - שיחה 04:43, 28 בפברואר 2018 (IST)

אבקשך להפסיק להעביר זאת למרחב ערכים. גם לא באנונימיות. eli - שיחה 05:33, 28 בפברואר 2018 (IST)
שלום Moshey, לדעתי הערך עדיין לא מנוסח טוב.
  1. ניסוחים: אין כאן ניסוח אנצילופדי. כמו "כיום" --> צריך לומר נכון ל... אין אנו מציינים "ז"ל" . כל הניסוח בקטע של הספורט אינו נטרלי.
  2. למה יש פירוט מלא על שירותה הצבאי? מה החשיבות של זה?
  3. אין אנו מציינים שמות של ילדים קטנים. גם לומר "עדיין גרה בתל אביב" זה לא ניסוח אנצילופדי.
  4. מקורות: מקור לציטוט ש"פרשה זו הכי נגעה לליבה" אחרת צריך להסיר. אם היה טקס להעניק לה תעודה, איפה הוא מתועד?
  5. חשיבות: אני לא בטוחה שזה עונה לקריטריונים. אתה צריך למצוא מישהו אחד ותיק שיתמוך בערך. אם כי הבחירה על ידי ערוץ 10 יכולה להשפיע לטובה.

מקווה שזה יעזור, בברכה אמא של גולן - שיחה 17:38, 28 בפברואר 2018 (IST)

תודה, זה בהחלט עוזר. מה שצריך ישונה, כפי שאמרתי בתחילת הדרך, אני בראשית דרכי בויקיפדיה - לומד תוך כדי תנועה. אבצע את השינויים הנדרשים, אשמח כמובן להערות וביקורת בונה, כדי שזה יהיה מותאם לנהלים של ויקיפדיה.

בנוגע לחשיבות, אפעל אם צריך להמלצות מכל רחבי הקשת המשפטית במדינת ישראל. הם יגיבו בגיחוך למשמע השאלה, מבית המשפט העליון ועד אחרון הסניגורים.

בנוגע לטקס, ישנה תעודה חתומה ענקית שהוענקה - אשמח לשלוח צילום.

בנוגע לניסוחים, אפעל לשינוי. Moshey85 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

להמלצות אין השפעה כלשהי ולכן אין בהן תועלת. החשיבות נקבעת אצלנו לפי הנהלים המקובלים אצלנו. אתייג את משתמש:Lostam לגבי העניין הזה. גילגמש שיחה 17:54, 28 בפברואר 2018 (IST)

היי, לא המלצות בבחינת ראיון עבודה. אנשים חשובים ממערכת המשפט הישראלי והאקדמי שיעידו את המובן מאליו.

אגב, בשמחה אפנה למספר כתבות שעשו עליה במהלך השנים, כתובות ודיגיטליות. Moshey85 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

להמלצות של אנשים חיצוניים אין חשיבות, לא חשוב מי הממליץ ולא חשוב למה. חשובים פרטים שכתובים בערך ורק הם יכריעו. במקרה הזה, אם העניין המרכזי הוא עבודתה בפרקליטות צריך לראות אם הדרגה שלה מספיקה כדי לקבל ערך אצלנו. אנחנו משתדלים לפעול לפי קריטריונים נייטרליים - דרגה, תפקיד, השפעה שאפשר למדוד ודברים כאלה. לא המלצות של אנשים. גילגמש שיחה 18:45, 28 בפברואר 2018 (IST)
הבעתי כבר את דעתי בשיחת משתמש:Moshey85/הדס פורר גפני. Lostam - שיחה 21:55, 28 בפברואר 2018 (IST)

היי, אני מכבד את דעתך - אף שאיני מסכים עמה כלל וכלל. בכל אופן, אני מניח כי החלטה מעין זו לא מתקבלת על-ידי אדם אחד, וכפי שביקשתי - אשמח לקבל חוות-דעת נוספת. קראתי פעם נוספת את הקריטריונים שפורסמו לגבי חשיבות ציבורית - אני סמוך ובטוח כי הדס פורר גפני עומדת בכל אלו איתנה. כיצד יתכן שאסון המכביה זוכה לערך - אך עורכת הדין שהביאה במלוא עמלה להרשעה בו, לא? כיצד יתכן שפרשת ענת קם, זוכה לערך ענף בויקיפדיה - אך עורכת הדין שהביאה במו ידיה להרשעה זו, לא? כיצד יתכן שעופר גלזר, לרבות ההליך הפלילי, זוכה לערך - אך עורכת הדין שהובילה להרשעתו, בשלוש ערכאות, לרבות ביהמ"ש העליון, לא? רצח מרגריטה לאוטין, שהכה מדינה שלמה, וזוכה בצדק לערך בויקיפדיה - עו"ד פורר נאבקה מאבק עיקש להשגת הרשעה בתיק זה, לרבות עונש מאסר עולם ליורה. עו"ד פורר השיגה לראשונה הרשעה תקדימית ברצח חייל צה"ל, תחת נסיבות "חריגות בחומרתן" (המבטיחה כי לא ישוחרר בעסקת שבויים עתידית) - מדובר בהחלטה ששירתה את המדינה רבות לאחר מכן (ראו החלטת בית המשפט ברצח במתחם שרונה למשל). ההישגים האלו רק ממשיכים וממשיכים - וזאת עוד טרם דיברנו על פועלה לזכות קורבנות עבירה - בגינן זכתה לתואר אחת מ-5 הנשים המשפיעות ביותר במדינת ישראל בענין זה [ראו למשל את הכתבה הבאה, זה תיק שהדס ליוותה את קורבן העבירה משך שנים בניהול המשפט: http://www.mako.co.il/news-channel2/Six-Newscast/Article-b620d89a76e9e31004.htm. תראו מה כתב עליה ערוץ 10: "התלבטנו מאוד אם מקומה של דסי פורר צריך להיות כאן, מפני שתפקידה הוא לא לייצג נפגעי עבירה, אלא לעמוד בראש מערך התביעה בבתי המשפט מטעם פרקליטות מחוז תל אביב. אבל לא יכולנו שלא להתרגש - כן, להתרגש - מהליווי הצמוד שהעניקה לצעירה שנדקרה באכזריות בשדרות חן בת"א. למרות שתפקידה היה רק לייצג את המדינה במשפט, פורר גילתה רגישות יוצאת דופן לקורבן, ליוותה אותה הרבה מעבר ל"שעות העבודה", וסייעה למשפחה להמשיך הלאה. על כך, ובאופן יוצא דופן, החלטנו שאין ראויה ממנה להיכלל בקטגוריית "מייצגי נפגעות העבירה". יש לציין כי גם החוקרת רונה פינגלאי מורד, שחקרה את המקרה, המשיכה באופן יוצא דופן לתמוך בצעירה ובבני המשפחה, למרות שתפקידה הסתיים בשלב הגשת כתב האישום." ומעבר - מדובר ביו"ר ועד הפרקליטים לשעבר, בתקופות הכי רגישות - הקמת נבת"מ (שזוכה כמובן לערך - ובצדק) ושביתת הפרקליטים הגדולה של 2010. עו"ד פורר הייתה הפנים של הפרקליטים משך תקופה ארוכה, סמל המאבק. יתרה מזאת, עו"ד פורר איננה "פרקליטה ותיקה" - היא משנה לפרקליטת המחוז. מדובר בתפקיד, שבכנות, איננה מבין כיצד כשלעצמו אינו מקנה ערך אוטומטי. מדובר בפרקליטות הגדולה ביותר מדינת ישראל, גודלה כפול ומשולש מגודל פרקליטויות הדרום והצפון - משנה לפרקליטת מחוז, בפרקליטות ת"א, הוא תפקיד בעל חשיבות שאינה פחותה כהוא זה, מפרקליט מחוז צפון למשל, שזוכה לפי הקריטריונים שלכם לערך אוטומטי. כפועל יוצא מגודלה של הפרקליטות, בתור משנה לעו"ד פורר סמכויות רבות ורחבות שבידי פרקליט מחוז של פרקליטות קטנה יותר. אמשיך ואספר על היותה יועצת חקיקה? על תיקון לקודקס התעבורתי שיזמה ונמצא על שולחן הכנסת? שנבחרה על-ידי לימור לבנת כחברת ועדת אלימות בספורט? באמת יש צורך להמשיך?

בקריטריונים המפורסמים, כתוב בין היתר: "בשל ריבוי מספרם של עורכי הדין במדינת ישראל, ייכללו כבעלי ערך בוויקיפדיה רק עורכי דין בעלי חשיבות ציבורית ונוכחות ציבורית בולטת, או 5 - 10 עורכי הדין המובילים בתחומם." - האם כל הכתוב מעלה, לא מעיד על נוכחות ציבורית בולטת? ההחלטות שהשיגה פורר בעמל ומיומנות רבה, בתיק המכביה למשל - שינוי סדר חברתי ביחס לתיקי רשלנות. בתיק ענת קם - את התייחסות צה"ל ורשויות הבטחון למידע רגיש.

אתם מוסיפים ורושמים, 5-10 עורכי דין המובילים בתחומם - עו"ד פורר היא מומחית בתחום הרשלנות. היא מרכזת את תיקי גרם מוות ברשלנות, כולם, מבלי יוצא מן הכלל, במחוז ת"א - בין אם מדובר בתאונות דרכים, בין אם מדובר בתאונות אחרות. עו"ד פורר היא יו"ר פורום תעבורה הארצי, שעוסק בתיקי גרם מוות ברשלנות - היא המתווה מדיניות בענין זה ברמה הארצית.

חברים, אני עוצר כאן - נדמה לי שהנקודה ברורה.


אנקדוטה קלה: בערך אסון המכביה אתם רושמים: "האירוע הטראגי, כמעט גרם לנתק של מסורת קיום "המכביות" וגרם למתח בין מדינת ישראל לקהילה היהודית האוסטרלית, שטענה שישראל מתמהמהת לפצות אותם כחוק.", אתם יודעים מה אחד הנתונים החשובים שסייעו לאיחוי הנתק - ההרשעה בבית המשפט, אותה הובילה פורר. למען הבהירות, תיקי רשלנות אלו התיקים הקשים והמורכבים ביותר. להשיג הרשעה בתיק הזה, מדובר בהישג מרשים ביותר. תראו מה אומר נציג הקהילה היהודית באוסטרליה לאחר ההרשעה: "נציג הקהילה היהודית באוסטרליה, מסר מיד לאחר מתן גזר הדין שלבני הקהילה העונש לא משנה. שטיין: "החשיבות מבחינתנו היא שמצאו את כולם אשמים" [1]. Moshey85 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

Moshey85 - שיחה 11:51, 1 במרץ 2018 (IST)

ממתין לתגובות מביני עניין נוספים בתחום המשפטים, אני מבקש לקדם את העלאת העמוד Moshey85 - שיחה 23:44, 1 במרץ 2018 (IST)

היי, ביצעתי עריכה מקיפה בהתאם להערות, לרבות תוספות והערות שוליים - אשמח לחוות דעתכם. Moshey85 - שיחה 01:23, 2 במרץ 2018 (IST)

אם הערך מוכן, מבחינת סגנון ותוכן, להופיע במרחב הערכים אפשר להעבירו למרחב הערכים אבל בוודאי יהיה דיון חשיבות. ראה: ויקיפדיה:חשיבות. חשוב להציג את הערך בצורה נייטרלית, אנציקלופדית ובלי אמוציות - זה עשוי לעלות את הסיכוי שלו לשרוד דיון חשיבות והצבעת מחיקה אם תהיה. כמו כן, זה חיוני כדי שהערך יועבר למרחב הערכים. גילגמש שיחה 08:55, 2 במרץ 2018 (IST)

קראתי ואני מבין את החשיבות, אבקש שהות קצרה נוספת כדי להבטיח שהערך מוכן באופן אופטימלי. אעדכן כשיהיה מוכן ואבקש להעלותו למרחב הערכים, תודה! Moshey85 - שיחה 12:18, 2 במרץ 2018 (IST)

קרא בבקשה את תגובתי בדף השיחה של הטיוטה. לא ברורה הלהיטות להעביר את הטיוטה למרחב הערכים. אני הייתי ממליץ לך להמתין שהיא תקודם, אז אני בעצמי יעביר את מה שכתבת למרחב ערכים. אם בכל זאת אתה מתעקש, רק תקח בחשבון שיש ספק סביר שהערך לא ישרוד הצבעת מחיקה. אני לא הולך להסביר לך באריכות למה זה מהלך פזיז ושגוי, אבל אני כן מבקש שתגדיל ראש ופשוט תחכה בסבלנות. eli - שיחה 12:29, 2 במרץ 2018 (IST)

קראתי את המשמעות, אני מבין שאם הערך נמחק, הסיכוי שלו לעלות לאחר מכן הוא נמוך ביותר. השאלה שבמחלוקת היא האם הישגיה עד כה מצדיקים ערך בויקיפדיה - אתה ממקומך, אותו אני מכבד כמובן, סבור שלא, בגלל הדרגה שלה - "משנה לפרקליטת המחוז", ולא "פרקליטת המחוז", כפי שנדרש בקריטריונים והיה מוביל להעלאה מיידית. אני סבור כך: ראשית, משנה בפרקליטות ת"א, הנו שווה ערך לפרקליט מחוז דרום או צפון, ויתכן אף מעבר לכך. מטבע הדברים, ישנה חשיבות לגודל הפרקליטות בבחינת הדרגה והתפקיד. שנית, פועלה והישגיה המקצועיים לאורך השנים מצדיקים ערך בויקיפדיה ולא ניתן להתעלם מכך. הראיה הטובה ביותר, לטעמי, היא שרוב הישגיה מפורסמים בערכים בויקיפדיה שם נלמדת חשיבותם ובצדק. כל שאני מבקש מכם הוא בחינת התוכן כמכלול, בלב פתוח - ראו בבקשה למשל את כמות ההפניות לאתרי חדשות ואקטואליה הנוגעים לקריירה שלה. איך ניתן להגיד שאין בקריירה הזו חשיבות ציבורית? שמדובר בערך שלא יעניין את הציבור כלל? Moshey85 - שיחה 12:39, 2 במרץ 2018 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

אני לא אוהב שמזלזלים באינטלגנציה שלי במיוחד שאני ותיק כאן ואני מכיר את הכללים ומן הסתם אני לא פועל בחוסר מקצועיות. אני מבקש ממך לכבד. כתבתי בצורה די ברורה את נימוק המחיקה ואני לא מתכונן לחזור על זה שוב. eli - שיחה 02:59, 9 במרץ 2018 (IST)

הנימוק שלך נדחה על-ידי "אמא של גולן", שהחליטה שהיא מעלה את הערך - והוספה בקשה לקישור, בדיוק על המשפט הזה.(ראה עריכה מיום 4.3.17, 15:35). לשיטתך, ברגע שאתה מוחק אותו אתה מזלזל באינטליגנציה שלה? שורה תחתונה, מה שאתה חושב זה אחלה, כמדומני אתה בכלל חושב שאין מקום לערך. בנסיבות האלו אני חושב שראוי שלא תתערב בעריכה, זה מרגיש כאילו אתה מנסה להכשיל את הערך - מסיר את אחד הנימוקים העיקריים שעולים כאן להשארתו על-ידי הויקיפדים האחרים. גם אם אין בכוונתה לעשות כן, ואני רוצה להאמין שאין לך, אני חושב שלמראית עין ראוי שלא תתערב בעריכה, קל וחומר שויקיפדים קודמים ממך ראו את הדברים אחרת Moshey85 - שיחה 03:18, 9 במרץ 2018 (IST)

היות ואנחנו לא בבית משפט לא אראה בעמדה החולקת עליי כדחייה של דעתי. מעבר לזה, כל מה שנטען כאן על ידך לא לגטימי בעיניי. אני לא יכול לחיות בשלום עם האשמות חמורות כאילו אני מנסה להכשיל את הערך ואני מבקש ממך שתתנצל על כך. eli - שיחה 03:31, 9 במרץ 2018 (IST)

אולי תפסיק? אתה מוציא את כל הכיף מהדבר הזה, מה הסרט שלך ממני? אנחנו מכירים ואני לא יודע? עשיתי לך משהו? מה יש לך מהערך הזה שנטפלת אליו כ"כ? 200,000 ערכים יש בויקיפדיה. תן לויקיפדים להחליט וזהו, ירצו ישאר, לא ירצו לא ישאר. דיי.Moshey85 - שיחה 03:42, 9 במרץ 2018 (IST)

אין לי דבר נגדך. באמת. eli - שיחה 03:45, 9 במרץ 2018 (IST)

הדס פורר גפני[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף "הדס פורר גפני" שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה. עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, eli - שיחה 15:30, 9 במרץ 2018 (IST)

בפעם הבאה שתזלזל בבוטות בכללים ובקהילה, אמליץ על חסימתך. eli - שיחה 15:32, 9 במרץ 2018 (IST)

התנצלותי הכנה. לא יודע מה חשבתי לעצמי.Moshey85 - שיחה 15:51, 9 במרץ 2018 (IST)

כתיבה בתשלום?[עריכת קוד מקור]

האם כתבת את הערך עבור תשלום או במסגרת עבודתך? אם כן, אנא ראה ויקיפדיה:כתיבה בתשלום. נרו יאירשיחה • כ"ו באדר ה'תשע"ח • 13:41, 13 במרץ 2018 (IST)

היי, ממש לא. שוטטתי ברשת וראיתי שאין לדסי פורר ערך, זה היה נשמע לי הזוי. אף אחד לא משלם לי ולמעשה אני מובטל כרגע, לומד למבחני לשכה.Moshey85 - שיחה 13:49, 13 במרץ 2018 (IST)

פנייה מרובה[עריכת קוד מקור]

פנייה זהה למשתמשים רבים נחשבת ספאם והיא פעולה אסורה, וכשהיא נעשית לקבוצה בעלת אידיאה מסויימת שישתתפו בהצבעה היא גם פסולה. ניתן לפרסם מודעה נייטרלית בלוח המודעות. בלי לתייג אף אחד. • בקרה וייעוץשיחה • כ"ו באדר ה'תשע"ח • 17:03, 13 במרץ 2018 (IST)

שמע, אני רק מבין כמה אין לי סיכוי להעביר ערך אם אני לא מקבל תמיכה ממך.Moshey85 - שיחה 17:07, 13 במרץ 2018 (IST)

אני מקווה שבסופו של יום, גם אם זה יקח זמן, יעשה פה צדק והערך יעלה, כי הוא למעלה מראוי ויש לו מקום. אני מקווה שאגלה שויקיפדיה יותר גדולה מהקואליציה שלכם ומכל מה שקורה פה מאחורי הקלעים. אנחנו לא מכירים, אבל אני מבטיח לך שאלחם עד טיפת כוחי האחרונה.Moshey85 - שיחה 17:15, 13 במרץ 2018 (IST)

זאת גישה שגויה. זה רק ערך. לא צריך להלחם עד טיפת הכוח האחרונה. פניות כאלה לא מקובלות אצלנו ואין לעשותן. גילגמש שיחה 07:37, 14 במרץ 2018 (IST)
הוא כל כך ממוקד מטרה עד שקשה לי להאמין שאין לו קשר ישיר, אישי או כלכלי, לפורר-גפני. מושי, מצטער, אבל הבאת את זה על עצמך. כשאתה יורה בכל הכלים אל תצפה שכל השאר ישבו בשקט. נרו יאירשיחה • כ"ז באדר ה'תשע"ח • 14:08, 14 במרץ 2018 (IST)
אם תמשיך להטריד בדף שיחתי אבקש את חסימתך. נרו יאירשיחה • כ"ז באדר ה'תשע"ח • 15:34, 14 במרץ 2018 (IST)

תמונתה של הדס פורר גפני[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, Ldorfmanשיחה 18:27, 13 במרץ 2018 (IST)

ניסוחים[עריכת קוד מקור]

הי, בבקשה, מתן את התגובות שלך ובוא נראה איך נוכל להתקדם מפה. לא הייתי רוצה לראות אותך נחסם. בבקשה אל תפנה לעורכים אחרים בנושא הערך ולא בדף בקשות למפעילים. אתה לא משיג לעצמך תומכים ככה. אני מציעה לך לחשוב איך אפשר לתרום בלי אמוציות בנושאים שאתה מכיר. אשמח לסייע לך ללמוד מה הנהלים כאן ולהשתלב. בברכה אמא של גולן - שיחה 19:50, 14 במרץ 2018 (IST)

ומה עכשיו[עריכת קוד מקור]

הי Moshey85, אולם לא הצלחנו להציל את הערך, אולם אני מקווה שתמשיך לתרום לויקיפדיה. אני בטוחה שיש הרבה ערכים שיוכלו להנות מניסיונך ומידיעותך. אשמח לסייע. בברכה אמא של גולן - שיחה 16:02, 21 במרץ 2018 (IST)

בהחלט, תודה רבה. אם אצטרך עזרה לא אהסס לפנות.--Moshey85 - שיחה 22:10, 21 במרץ 2018 (IST)