שיחת משתמש:Roniv

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  Movicon-regards.gif
  שלום, Roniv, וברוך בואך לוויקיפדיה! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיפדיה:
  Noia 64 apps kontour.png
  עריכה: ראשית כל, מומלץ לעיין במדריך הכתיבה למתחילים. לפני שמירת שינויים בערכים כדאי ללחוץ על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהשינוי תקין. את מהות השינוי יש להסביר בחלונית התקציר. למידע נוסף: תמיכה טכנית.
  Crystal Clear app kopete.png
  דפי שיחה: בראש כל דף מופיעה לשונית "שיחה", המובילה לדף השיחה של הדף, שבו ניתן לדון בערך. בדפי השיחה יש להקפיד על כללי נימוס. בסוף כל הודעה יש לחתום על ידי הקלדת ארבע טילדות, כך: ~~~~.
  Copyright crystal orange.png
  זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיפדיה חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  Nuvola apps kdmconfig.png חונכות: אם ברצונך לקבל סיוע אישי מוויקיפדים בעלי ניסיון, יש להוסיף בדף המשתמש שלך את הצירוף {{חונכות}} ונפנה אליך בהקדם. לשאלות נקודתיות ניתן גם לפנות לדלפק הייעוץ.

  If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
  דרור 20:46, 3 בדצמבר 2007 (IST)תגובה[תגובה]

  אנא[עריכת קוד מקור]

  Crystal Clear app Login Manager.svg
  שלום Roniv,

  תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים. לכן, תוכל להציג את עצמך מבלי לחשוף פרטים אישיים.
  באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Roniv". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

  בברכה, ברי"אשיחהמבן הטבע לאב הידע • ו' בניסן ה'תשס"ח • 19:21, 10 באפריל 2008 (IDT)תגובה[תגובה]

  הפילוג בקיבוץ המאוחד‏[עריכת קוד מקור]

  החזרתי את פסקת הפתיחה להיכן שנהוג להציגה. הידרו - שיחה 02:27, 4 באוגוסט 2008 (IDT)תגובה[תגובה]

  רמת דוד (בסיס)[עריכת קוד מקור]

  שלום, מדוע הסרת את הקואורדינטות? ‏odedee שיחה 01:15, 15 ביולי 2010 (IDT)תגובה[תגובה]

  מטעמי ביטחון שדה = לא טוב שידעו מיקום מדוייק של בסיס בעידן השטוח יש לזה השפעה בטחונית רבה....

  זה לא שיקול אנציקלופדי לגיטימי - ויקיפדיה איננה מצונזרת. אין לזה השפעה ביטחונית בכלל - אם תלך לגוגל מפס ותכתוב שם "רמת דוד" תראה מיד את הבסיס בצילומי לוויין. האמן לי, הקואורדינטות האלה (כמו כל דבר בוויקיפדיה) לא נותנות מידע סודי. החזרתי אותן. ‏odedee שיחה 12:54, 15 ביולי 2010 (IDT)תגובה[תגובה]
  למה הסרת אותן שוב? החזרתיהם. ‏עמיחישיחה 13:14, 15 ביולי 2010 (IDT)תגובה[תגובה]

  ארגז חול פרטי[עריכת קוד מקור]

  שלום לך, ראיתי שהעלית ערך לארגז החול הכללי, עריכות כאלה יש לעשות בארגז חול פרטי, בקישור הבא משתמש:Roniv/ארגז חול Hanay שיחה 15:33, 10 במרץ 2011 (IST)תגובה[תגובה]

  העברתי את העריכה לארגז החול שלך Hanay שיחה 15:36, 10 במרץ 2011 (IST)תגובה[תגובה]

  הראל השקעות[עריכת קוד מקור]

  האם הערך נכתב על ידך או שהוא הועתק מאתר האינטרנט של חברת הראל השקעות? Hanay שיחה 16:07, 10 במרץ 2011 (IST)תגובה[תגובה]

  דף משתמש[עריכת קוד מקור]

  אין לכתוב בדפי משתמש של ויקיפדים אחרים. המקום שאתה מחפש הוא דף השיחה של נטע - שיחת משתמש:נטע. תודה, Y.B שיחה 15:12, 11 במאי 2011 (IDT)תגובה[תגובה]

  המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל[עריכת קוד מקור]

  Balance scales symbol.svg
  בוויקיפדיה אנו מקפידים על כתיבה אנציקלופדית ונייטרלית בערכים. מאחר שהעריכה שביצעת אינה תואמת את הקווים המנחים שלנו בסוגיה זו, היא בוטלה. לנוחותך קישור לדף מדיניות ויקיפדיה בנושא זה. כמו כן, קיים מדריך לכתיבה נייטרלית. אם לדעתך העריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.

  בברכה,

  גילגמש שיחה 06:06, 2 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל[עריכת קוד מקור]

  Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
  כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף "המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל" בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

  חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

  לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

  תודה, Wikiped201820 - שיחה 15:11, 3 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  העדפות מגדר[עריכת קוד מקור]

  Another hermaphrodite symbol transparent.svg

  שלום,
  ויקיפדיה מאפשרת לך לבחור אם המערכת תתייחס אליך כ"משתמש" או כ"משתמשת". ברירת המחדל של המערכת הוא פנייה בלשון זכר, אך באפשרותך לבחור האם להשאיר ברירת מחדל זו על כנה, או לשנותה. אם ברצונך לשנות את העדפות המגדר, יש להיכנס לדף ההעדפות שלך (קיים קישור נוסף בראש הדף) ולבחור את המגדר הרצוי לך על ידי סימון "היא עורכת דפים בוויקי". אז, יש לשמור את השינוי. שינוי זה ישפיע גם על האופן בו ייקרא הדף האישי שלך, קרי, האם יתחיל ב"משתמש" או "משתמשת", לפי בחירתך.

  בברכה, • חיים 7שיחה • 12:35, 31 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  דוד כפרי[עריכת קוד מקור]

  Oxygen15.04.1-scribus.svg

  שלום Roniv,
  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דוד כפרי" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Roniv/‏דוד כפרי". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

  ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ברק אברגיל ~ דברו איתי ~ מיזם האירוויזיון 18:21, 17 בינואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]