שיחת משתמש:SnowSnow

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, SnowSnow, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Wall · Rhone‏ 04:14, 24 בספטמבר 2010 (IST)

ישראל באירוויזיון[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, O * שיחה 19:55, 24 בספטמבר 2010 (IST)

בכל מקרה, אני מקווה שהמקרה הזה לא ירפה את ידיך. הייתי שמח לראות תרומות שלך בערכים בנושאים הקשורים לתחומי העניין שלך או כאלה העוסקים בנושאים בהם יש לך ידע רב. ערכים רבים ממתינים שירחיבו אותם ויוסיפו להם תוכן טקסטואלי, תמונות ועוד. כל זאת, תוך היצמדות לכללי הכתיבה במיזם הוויקיפדיה. אאחל לך כבר עתה, מראש, הצלחה רבה בעשייה זו, אם תסכים לעסוק בה. אשמח לנסות לסייע לך בכך, אם תמצא לנכון לפנות אלי, ולענות על כל שאלה. בברכת חג שמח, Ldorfman - שיחה 03:32, 25 בספטמבר 2010 (IST)

כתוב על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום SnowSnow,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:SnowSnow". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Wall · Rhone‏ 00:13, 28 בספטמבר 2010 (IST)

בניוויקי[עריכת קוד מקור]

בקשר להערה בשיחה:שבדיה באירוויזיון ראה/י ויקיפדיה:בינוויקי. ומספיק לעשות קישור לערך האנגלי ובוט יכניס את שאר השפות. בהצלחה, ישרון - איך אני נוהג? 00:27, 28 בספטמבר 2010 (IST)

אפשר פשוט להעתיק מאנגלית Wall · Rhone‏ 00:31, 28 בספטמבר 2010 (IST)
אני לא נוהג לטרוח לעשות את זה. זה מספיק מהיר. (תוך 20 דקות נוסף לערך שכתבתי אתמול) ישרון - איך אני נוהג? 00:34, 28 בספטמבר 2010 (IST)
תודה! אני אנסה את זה. SnowSnow - שיחה 01:38, 28 בספטמבר 2010 (IST)

ליכטנשטיין באירוויזיון[עריכת קוד מקור]

היי. בהמשך לשיחתנו, הערך הועבר לארגז החול שלך, ונמצא בדף משתמש:SnowSnow/ליכטנשטיין באירוויזיון. אתה רשאי להמשיך ולעבוד עליו שם, ואני מאמין שהוא יושב בעתיד למרחב הערכים הראשי. המשך כתיבה נעימה, ודבר איתי אם אתה זקוק לסיוע. בברכה, אנדר-ויק!do'h‏ • 21:29, 10 באוקטובר 2010 (IST)

תודה. SnowSnow - שיחה 01:00, 11 באוקטובר 2010 (IST)
וקבל התנצלות אם תגובתי הראשונית בשיחה פגעה בך באיזשהו אופן, לא היתה לי כל כוונה להתלוצץ על חשבונך, אלא על חשבון הנבחרת... שא ברכה על תרומתך. Assayas - שיחה 21:15, 11 באוקטובר 2010 (IST)
תודה, אני מעריך את זה! SnowSnow - שיחה 22:31, 11 באוקטובר 2010 (IST)


Kindness Barnstar Hires.png
תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות מלאה. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

בברכה, (תתעלם מעניין הרישום, פשוט לא מצאתי תבנית לרשומים, שתרומותיהם הרבות כנראה מובנים מאליו) Jys - שיחה 07:50, 12 בנובמבר 2010 (IST)

תודה :) SnowSnow - שיחה 16:29, 12 בנובמבר 2010 (IST)

איטליה באירוויזיון[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 17:31, 6 בינואר 2011 (IST)

פורטל פופ - משבצת אירוויזיון[עריכת קוד מקור]

אני עובד כעת על יצירת פורטל:פופ, האם תרצה/תוכל לסייע ביצירת משבצת מתחלפת העוסקת באירוויזיון? אם תרצה ארחיב יותר לגבי מה שנדרש. תודה, יְשֻׁרוּןשיחה 15:30, 8 בפברואר 2011 (IST)

כן, אני אשמח לעזור בזה, מה צריך לעשות? SnowSnow - שיחה 19:27, 8 בפברואר 2011 (IST)
יש ליצור דפי משנה לדף פורטל:פופ/אירוויזיון (פורטל:פופ/אירוויזיון/1, פורטל:פופ/אירוויזיון/2 וכן הלאה) בכל דף אפשר לכתוב משהו מעניין על תחרות כלשהי או על נבחרת כשלהי, או לתת תקציר לאחד הערכים בתחום (נבחרת, תחרות) עדיף לא לשים דגש על ישראל, שכן הפורטל עוסק בכל העולם במידה שווה ואת ההתמקדות לישראל אפשר יהיה להכניס בפורטל:מוזיקה ישראלית (הלא קיים). ככל שתיצור יותר דפי משנה ככה הפינה תתחלף יותר מהר, ויגדל הסיכוי שאנשים יתעניינו ויעקבו אחריה. אתה יכול להתחיל לעבוד, ואני אעקוב, ואם יהיו לי הערות - אומר לך. תודה רבה! יְשֻׁרוּןשיחה 20:13, 8 בפברואר 2011 (IST)
רק הערה כללית: בניגוד לערכים, בפורטלים הדגש העיקרי הוא שהתוכן יהיה מעניין. יְשֻׁרוּןשיחה 20:13, 8 בפברואר 2011 (IST)
אם הבנתי נכון, צריך לרשום קטעים מעניינים קצרים על התחרות? כמו קטעי "הידעת?"? SnowSnow - שיחה 20:20, 8 בפברואר 2011 (IST)
כן. מה שתכתוב יופיע בפורטל:פופ במשבצת אירוויזיון שבצד ימין למטה. יְשֻׁרוּןשיחה 20:23, 8 בפברואר 2011 (IST)

הערה קטנה: כמו שאתה יכול לראות, הרחבתי מעט את מה שכתבת בפורטל:פופ/אירוויזיון/1, לדעתי כדאי שתוסיף יותר מידע בקטעים שאתה כותב, כך שהקוראים לא ירגישו בחוץ. אל תחשוש - יש לך עוד הרבה מקום. יְשֻׁרוּןשיחה 00:31, 9 בפברואר 2011 (IST)

סבבה, לא הייתי בטוח עד איזה אורך אפשר לכתוב כאן, אני אאריך את הקטעים. תודה! SnowSnow - שיחה 00:35, 9 בפברואר 2011 (IST)
יופי, ודרך אגב, הערה קטנה: כשאתה עושה הפסקה גדולה ביצירת הקטעים, תעדכן בבקשה את מספרם בפורטל:פופ/אירוויזיון (איפה שכתבתי 5), בסדר? יְשֻׁרוּןשיחה 00:42, 9 בפברואר 2011 (IST)
אין בעיה, אני אעשה את זה. SnowSnow - שיחה 00:50, 9 בפברואר 2011 (IST)
תודה רבה על העבודה! הערה קטנה בקשר לערך האחרון שהעלית: הערכים מצעד הסינגלים הבריטי ובילבורד הוט 100 כחולים, לכן כדאי לקשר אליהם בצורה כזו. וגם יתר המצעדים שייתכן שייכתב עליהם ערך כדאי לכתוב בצורה מתאימה ולא לקשר רק למדינה (בין היתר כי בכל מדינה יש יותר ממצעד אחד). יְשֻׁרוּןשיחה 15:48, 1 במרץ 2011 (IST)
תודה! משום מה לא מצאתי את הערכים האלה, זה דווקא יכול להיות שימושי. SnowSnow - שיחה 19:02, 3 במרץ 2011 (IST)

צבעים בשלב המוקדמות[עריכת קוד מקור]

אינני רוצה להיכנס למלחמת עריכה. קיימת בינינו מחלוקת. הדרך היחידה לדון בה היא במזנון כי היא נוגעת למספר ערכים והקהילה היא זו שצריכה להחליט ולא אתה. לגופו של עניין אין שום משמעות למיקום ולצבע בשלב חצי הגמר, המיקום בשלב זה נישמר בסוד עד לסיום התחרות כולה. הצבעים הללו מזוהים עם המדליות הניתנות למנצחים בלבד באולימפיאדה שגם שם אין משמעות למיקום בשלבים המוקדמים. שימוש מיותר ומבלבל. אתה יכול לראות שכך נוהגים בכל הוויקיפדיות לגבי שלבים מוקדמים בתחרויות ספורט, משם לקוחים הצבעים. BAswim - שיחה 22:22, 15 במאי 2011 (IDT)

אין לי בעיה לדון בזה במזנון ומה שיוחלט שם, זה מה שיהיה, כי באמת יש בינינו מחלוקת בנושא הזה. בכל מקרה, זה נוגע להרבה ערכים, ואין שום טעם להיכנס למלחמת עריכה. אני כן רואה חשיבות לבצע בחצי גמר, האירוויזיון שונה מתחרויות ספורט. SnowSnow - שיחה 22:25, 15 במאי 2011 (IDT)

האירוויזיון אינו שונה במהותו מתחרויות ספורט. אני בעד איסוף מידע רב ככל האפשר וגם תוצאות שלב חצי הגמר חשובות. הרצון שלך לתת דגש ויזואלי למידע זה גורם לבלבול ובא על חשבון המידע העיקרי ולוקח את כל הזרקורים מהמיקום הסופי והרלוונטי.

סיבות לכך שמיקום בשלב חצי הגמר באירוויזיון אינו חשוב:

  1. בספורט, השלבים המוקדמים גלויים וידועים ובאירוויזיון מידע זה חסוי, עד לסיום התחרות כולה.
  2. ישנן מדינות שנכנסות לשלב הגמר ללא שלב מוקדם.
  3. הניקוד בשלב חצי הגמר אינו מוסיף לשלב הגמר לעומת זה בתחרויות ספורט לפעמים הניקוד כן מצטבר וכן משפיע על המשך התחרות ועדיין לא צובעים בצבעי המנצחים, שהם שמורים לסיום התחרות כולה.

כל אלו מחזקים את ההנחה היסודית שמיקום בשלב חצי הגמר אינו חשוב ולכן גם הצבעים בו. BAswim - שיחה 22:50, 15 במאי 2011 (IDT)

כתבתי הודעה והיא נמחקה לי, אני אתמצת: האירוויזיון דומה לתחרויות ספורט רק בעיקרון אך לא מעבר. תוצאות חצי הגמר חשובות כי במקרים רבים ההבדל בינן לבין תוצאות הגמר שונות מהותית, והדגשה של התוצאות לא תבלבל את הקורא, אלא להפך, היא תגרום לו להבחין בהם.

באירוויזיון המידע נשמר בסוד רק בגלל שחשיפה של התוצאות עלולה לגרום לשינוי בהצבעה במהלך הגמר. בגלל שהניקוד בחצי הגמר לא משתנה ולא יכול להשפיע על הגמר אין שום סיבה לא להבליט אותו ולהדגיש את ההבדלים שנוצרו בהצבעה.

למדינות שמשתתפות אוטומטית בגמר לא מופיעה בכלל האופציה של "חצי גמר" ולכן זה לא רלוונטי. מדינות שזכו באירוויזיון ומארחות את התחרות בשנה שלאחר מכן לא משתתפות בחצי גמר ולכן לא יופיעו שם תוצאות בכלל. SnowSnow - שיחה 23:09, 15 במאי 2011 (IDT)

התחרות כולה היא יחסית ולא כמותית ולכן אין שום דרך להבין אם יש הבדל בשינוי ההצבעה. תחרות הגמר היא כבר תחרות חדשה והיא היא התחרות כל היתר היה אמצעי סינון בלבד. אני מבין את הצורך שלך להבליט את המדינות שעלו ראשונות בשל חצי הגמר. אני מציע להבליט על ידי בולדינג או בגוון אחר בהיר שאינו אחד מארבעת הצבעים. השימוש בצבעים הכל כך מובהקים בהקשר למדליות, מבלבל וממש לא נכון עובדתית. BAswim - שיחה 23:37, 15 במאי 2011 (IDT)
אם זה מקובל עליך, אין לי בעיה ששלושת המקומות הראשונים בחצאי הגמר יסומנו בתכלת או כל צבע בהיר אחר. ככה ההדגשה עדיין תהיה קיימת, אבל זה לא יהיה קשור למדליות כמו שאתה אומר. SnowSnow - שיחה 23:59, 15 במאי 2011 (IDT)
מסכים בהחלט. BAswim - שיחה 00:57, 16 במאי 2011 (IDT)
יצא יפה מאוד. צריך להוסיף במקרא הסבר: "שורה בטורקיז מסמלת את אחד משלושת המקומות הראשונים בשלב חצי הגמר". BAswim - שיחה 01:07, 16 במאי 2011 (IDT)
תודה. כן, חשבתי על זה, רק שלא מצאתי תמונה של עיגול בצבע טורקיז. אם תמצא זה יכול לעזור :) SnowSnow - שיחה 01:09, 16 במאי 2011 (IDT)
עכשיו הבנתי מה שצריך :) כנראה שצריך לבנות תמונה כזו. BAswim - שיחה 01:15, 16 במאי 2011 (IDT)

אני מתנגד להוספת הצבע הטורקיז לטבלה - מה הטעם בהדגשת "אחד המקומות הראשונים בשלב חצי הגמר"? יש לזה חשיבות? הרי גם המקום הרביעי בשלב חצי הגמר עלה לגמר - אז מה הטעם לסמן את השלושה הראשונים? אין לזה שום חשיבות ואף אחד לא זוכר מי הגיע למקום השני או השלישי בחצי הגמר - מה שזוכרים, ואמורים לזכור, זה מי הגיע למקומות הראשונים בגמר, מקום אחרון ומי לא עלה לגמר. זה הכל. לא צריך לפוצץ את הקורא במידע שאין בו שום תועלת. ‏Ldorfman‏ • שיחה 03:21, 17 במאי 2011 (IDT)

מבחינתי הוספת צבע נוסף היה עניין של פשרה. אני עדיין חושב שהכי טוב להשאיר את זה כמו שהיה- שלושת המקומות הראשונים בגמר ובחצי הגמר יסומנו באותו צבע, בלי ליצור הפרדה בינהם. SnowSnow - שיחה 13:22, 17 במאי 2011 (IDT)
אני מתנגד לכך בתוקף ולא משנה אם מבחינתך זו פשרה או לא. כל עוד הדיון היה ביניכם זה משהו אחד. לא היה ידוע לי עליו וכך גם לרבים אחרים. מרגע שהדיון הזה משפיע על מרחב הערכים, אז גם לי יש עניין בכך. שלושת המקומות הראשונים בכל חצי גמר אינם בעלי חשיבות כלל. בעלי החשיבות הם המקומות הראשונים בגמר. משום כך, אין כל מקום לציון הצבע הטורקיז. ‏Ldorfman‏ • שיחה 03:19, 18 במאי 2011 (IDT)
אנא הסר את הצבע הטורקיז מכל הערכים בהם הוא שובץ. זה התקבל ללא שום דיון בקהילה. מבחינתי, מקום שני יכול להיות מסומן בצבע כסף גם בשלב חצי הגמר. בואו נחזור לגרסה היציבה. ‏Ldorfman‏ • שיחה 03:41, 18 במאי 2011 (IDT)
אני מההתחלה הייתי בעד הגרסה היציבה, החזרתי את הכל לקדמותו, שיהיה יום טוב. SnowSnow - שיחה 15:24, 18 במאי 2011 (IDT)
אני מתנגד להחלטה הנ"ל. עכשיו כבר יש ויכוח רחב יותר הנוגע לויקיפדים נוספים (לא רק אתה ואני) ויכוח הנוגע בערכים רבים. יש צורך לנהל אותו במרחב הציבורי, במזנון או בהצבעת מחלוקת. BAswim - שיחה 17:53, 18 במאי 2011 (IDT)
אז צריך כנראה להעלות את זה לדיון במזנון, ואם לא יימצא פתרון אז לקיים הצבעת מחלוקת. SnowSnow - שיחה 19:02, 18 במאי 2011 (IDT)
Symbol support vote.svg בעד קיום דיון בנושא לפני כל שינוי גורף בערכים רבים. תודה על השבת הערכים למצבם הקודם (לפחות בינתיים). ‏Ldorfman‏ • שיחה 07:44, 19 במאי 2011 (IDT)

גש לסדנה[עריכת קוד מקור]

בבקשה ‏Ori‏ • PTT‏ 15:53, 26 במאי 2011 (IDT)

תודה! SnowSnow - שיחה 00:04, 27 במאי 2011 (IDT)

מיזם המקור האמין[עריכת קוד מקור]

היי :) שמח על הצטרפותך. לפני תחילת העזרה, אשמח אם תקרא בעיון את כל הכללים שכתבתי בדף המיזם. בחר קטגוריה, והבוט שלי ייצור עבורך ערכים דלי מקורות מהקטגוריה הזו :) ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 21:49, 11 ביוני 2011 (IDT)

אי אפשר פשוט לבחור ערך? SnowSnow - שיחה 21:51, 11 ביוני 2011 (IDT)
בוודאי שבוודאי שאפשר :) רק רשום אותו בדף המיזם עם קו חוצה וחתימה. זה מבורך :) ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 21:55, 11 ביוני 2011 (IDT)
:) SnowSnow - שיחה 22:05, 11 ביוני 2011 (IDT)

אוונסנס[עריכת קוד מקור]

היי,
נראה שאתה התורם העיקרי של הערך. תוכל לענות על שאלתי בדף השיחה של הערך? עמרישיחה 11:28, 13 ביולי 2011 (IDT)

הסבב השני של המיזם המקורי נפתח![עריכת קוד מקור]

צוות המיזם שמח להזמין אותך לבחור לך ערכים מתוך הרשימות הרבות שיצרנו, או לחלופין לבקש אחת אחרת, ולהתחיל בעבודה. מומלץ לקרוא את ההוראות המשופרות שנכתבו לרגל הסיבוב השני. בהצלחה! ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 16:46, 14 ביולי 2011 (IDT)

תודה, אני אשתדל לקחת חלק בזה. SnowSnow - שיחה 20:29, 14 ביולי 2011 (IDT)
מעולה, תודה. ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 20:29, 14 ביולי 2011 (IDT)

ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום SnowSnow,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערך Evanescence (אלבום), וזמן מה לא ערכת אותו.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 17:13, 13 במרץ 2012 (IST)

קובץ:Euphoria-Loreen.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום לך, תמונות של עטיפות של תקליטים יש להעלות ברישיון הוגן. הכנס בבקשה את הרישיון המתאים לקובץ שהעלית. ככלל, אין לעלות לויקיפדיה קובץ ללא רישיון. תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 13:19, 26 בפברואר 2013 (IST)

אני יודע את זה, אבל לא ערכתי פה כמעט שנה אז קצת הסתבכתי עם זה... בכל מקרה כבר תיקנו את זה. SnowSnow - שיחה 23:29, 26 בפברואר 2013 (IST)

פרישה?[עריכת קוד מקור]

המשתמש פרש? הוא לא ערך מאז אוקטובר של שנה שעברה, אבל אין שום תבנית פרישה. מתייג את משתמש:Ldorfman ואת משתמש:גארפילד. Esc Steven - שיחה 16:41, 20 בספטמבר 2019 (IDT)

ואת החונך שלי משתמש:ofek j. Esc Steven - שיחה 16:42, 20 בספטמבר 2019 (IDT)
Esc Steven לא לכל דבר צריך תבנית. אם המשתמש היה רוצה בכך הוא היה מכריז על יציאה לחופשת ויקי ללא הגבלת זמן. כמו כן הדיון נפתח במקום שגוי, בפעם הבאה פנה אלי בדף השיחה שלי או במייל לעניינים כאלו. אופק ג'רסי ~ ליצירת קשר ~ מיזם יחסי החוץ 20:09, 20 בספטמבר 2019 (IDT)
לא פרשתי, לא היה לי הרבה זמן בתקופה האחרונה. אני אחזור לכתוב ולתקן ערכים. SnowSnow