שיחת משתמש:Yonatanos

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Yonatanos, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

אני לא טועה בזיהוי, נכון? Neuköln - ש 23:53, 26 ביוני 2011 (IDT)

היי, כן זה אני, וע"פ כל הסימנים שיש לי, גם אתה זה אתה...יונתנוס (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
אז ברוכים הבאים בשנית Face-smile.svg. העברתי את דבריך הנה כי מקובל להמשיך שיחות איפה שהן התחילו. כמו כן תכיר פונקציה חדשה שבאה עם הרישום - חתימת שמך בסוף דברים שאתה כותב בדפי שיחה. לשם כך תוסיף ארבעה סימני ~ בסוף דבריך. נ.ב. מה עשית ער בשבע בבוקר?! Neuköln - ש 00:13, 27 ביוני 2011 (IDT)
תודה, פשוט התעוררתי מוקדם, הייתי באנרגיות חיוביות ונרשמתי לויקיפדיה (: יונתנוס - שיחה 00:18, 27 ביוני 2011 (IDT)
מגניב :) אני מזהיר מהתמכרות. תזיח את הדברים שאתה כותב באמצעות הוספת נקודותיים נוספים על כל זוג קיים בדברים של קודמיך בשיחה. קל יותר לעקוב ככה אחרי השיחה. אז על איזה ערך/נושא אתה זומם? Neuköln - ש 00:24, 27 ביוני 2011 (IDT)
תודה על העצות לויקיפד המתחיל, כן , אני עלול להתמכר לזה בהחלט..., אני רוצה לכתוב ערך על דוד של אמא שלי "יהודה לוי נחום" שהיה אספן של כתבי יד ולאחרונה יד בן צבי פתח בעזרת מפעל הגניזה ארכיון של כתבי היד שלו באינטרנט.יונתנוס - שיחה 00:28, 27 ביוני 2011 (IDT)
פתחתי לך "ארגז חול" משלך בו תוכל לכתוב בשקט את הערך או להתנסות בכתיבה הטכנית. כדאי לקרוא גם את ויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים. תרגיש חופשי לשאול כאן שאלות שונות או לגשת לויקיפדיה:דלפק יעוץ ולהעזר גם שם. כשתסיים תגיד. Neuköln - ש 00:41, 27 ביוני 2011 (IDT)
שוב תודה, אני אשתמש בזה.יונתנוס - שיחה 10:58, 27 ביוני 2011 (IDT)

מה שלומך?[עריכת קוד מקור]

אני רואה שאתה מגיע יום שישי. ספר חוויות אח"כ. נויקלן - ש 03:17, 12 בינואר 2012 (IST)

היה ממש נחמד, איפה אתה היית?יונתנוס - שיחה 11:00, 14 בינואר 2012 (IST)
הכנות אחרונות לחתונה במשפחה. הולך להיות שמח :) נויקלן - ש 22:40, 13 בינואר 2012 (IST)
מי מתחתן אצלכם? אחי התחתן לפני חודש...,מתי האירוע הגדול? יונתנוס - שיחה 11:00, 14 בינואר 2012 (IST)
אחותי התחתנה בדיוק לפני שבוע. כמו שנאמר היה מאמם. נויקלן - ש 21:58, 22 בינואר 2012 (IST)
טוב לשמוע, רק בשמחות...יונתנוס - שיחה 22:50, 22 בינואר 2012 (IST)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
כל הכבוד. איך זה שאתה לא בדוק אוטומטי? רועישיחה 14:44, 8 בפברואר 2012 (IST)
כמו שאמרתי לך בסיור, כנראה שלא ערכתי מספיק..., מה המייל שלך? אני רוצה לשלוח לך את הכתבה בסרבית...יונתנוס - שיחה 02:15, 9 בפברואר 2012 (IST)
אבל תודה על הפירגון...(:יונתנוס - שיחה 02:16, 9 בפברואר 2012 (IST)

בדוק עריכות אטוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Yonatanos,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

בברכה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 09:18, 23 בפברואר 2012 (IST) תודה! יונתנוס - שיחה 23:52, 23 בפברואר 2012 (IST)

אמרתי לך :) May the Force be with youשיחה 21:51, 2 במרץ 2012 (IST)
ואכן צדקת...:)יונתנוס - שיחה 00:47, 3 במרץ 2012 (IST)

כתוב על עצמך![עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Yonatanos,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Yonatanos". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Botend - שיחה 00:48, 3 במרץ 2012 (IST)

בקרוב, תודה על ההתעניינות, גם זה יגיע בסופו של דבר...(:יונתנוס - שיחה 00:57, 3 במרץ 2012 (IST)

Invitation to Medical Translation[עריכת קוד מקור]

Medical Translation Project

Globe-Star of life.svg
Invitation to the Medical Translation Project – a joint Wikimedia project started by the English language WikiProject Medicine!

Thank you for being one of the top Medical editors! I want to use this opportunity to introduce you to our most ambitious project.

We want to use Wikipedia to spread knowledge where it will be used. Studies have shown that Wikipedia is the most common resource of medical knowledge, and used by more people than any other source! We want high quality articles, available to everyone, regardless of language ability. It isn't right that you would need to know a major language to get hold of quality content!

That is why in the recent Ebola crisis (which is still ongoing) we translated information into over 70 languages, many of them small African languages. This was important, as Wikipedia was also shown to be the biggest resource used in Africa for information on Ebola! We see tremendous potential, but also great risks as our information needs to be accurate and well-researched. We only translate articles that have been reviewed by medical doctors and experts, so that what we translate is correct. Many of our translators are professionals, but many are also volunteers, and we need more of you guys – both to translate, but also to import finished translations, and fix grammatical or other style issues that are introduced by the translation process.

Our articles are not only translated into small languages, but also to larger ones, but as of 2015 this requires users to apply for an article to be translated, which can be done here (full articles, short articles) with an easy to manage google document.

So regardless of your background head over to our main page for more information, or to our talk page and ask us questions. Feel free to respond in any language, we will do our best to find some way to communicate. No task is too small, and we need everyone to help out!

I hope you will forgive me for sending this message in English – we also need translators for messages like this, and above all local language community managers, which act as a link between us and you. Also I can not reply on your talk page, so please go to our talk page!

Thank you for helping medical information on Wikipedia grow! -- CFCF 🍌 (email) 15:37, 28 January 2015 (UTC)

Google Translation of this message

אמב"י - דיון חשיבות[עריכת קוד מקור]

יונתנוס שלום, בשיחה:אמב"י מתקיים דיון חשיבות על הערך שכתבת. אתה מוזמן להביע שם את עמדתך. אגסי - שיחה 12:13, 24 ביוני 2015 (IDT)

תודה אגסי שהפנית את תשומת ליבי לדיון ועל התמיכה שלך בערך. אני מאוד מקווה שלא ימחקו אותו, הגבתי בדף השיחה שלו. בברכה יונתנוס - שיחה 12:33, 24 ביוני 2015 (IDT)

יונתנוס שלום, שמי ירון, בעבר היינו בקשר לגבי הערך הזה, אני אשמח אם נוכל לחדש את העלאת הערך הנ"ל לאויר. יש עמוד פייסבוק עם פעילות ענפה ואתר שכבר מאז משתדרג שוב. אשמח לשוחח lotayaro@gmail.com או 050-6446363. תודה רבה.

מפגש עורכים על עיבוד תמונה[עריכת קוד מקור]

אהלן. ראיתי שנרשמת מזמן למפגש עורכים על עיבוד תמונה - על אתיקה אשליה והונאה. המפגש יתקיים ב-5 לנובמבר יום ה'. מקווה שתוכל להגיע. אשמח לראות אותך שם Face-smile.svg Arielinson - שיחה 11:30, 29 באוקטובר 2015 (IST)

היי Arielinson! תודה על ההזמנה, לא אוכל להגיע עקב אירוע נוסף שמתקיים באותו הערב. אשמח להכירך בהזדמנות Face-smile.svg יונתנוס - שיחה 12:54, 2 בנובמבר 2015 (IST)

לקחת קורס במיתולוגיה הכנענית?[עריכת קוד מקור]

הי, ראיתי חלק מעריכותיך האחרונות. Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 20:18, 27 בינואר 2016 (IST)

היי חנה Hanay, מה נשמע? לקחתי סמינריון על הכנענים כחלק מהתואר בלימודי ארץ ישראל. תוך כדי עבודה, אני משתדל לתקן ולשפר את מה שאני פוגש בדרך... Face-smile.svg יונתנוס - שיחה 21:00, 27 בינואר 2016 (IST)
תיארתי לעצמי משהו כזה. Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:09, 27 בינואר 2016 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

היי, נחמד לראותך כאן :) ראיתי את שמך בשינויים האחרונים ונזכרתי ששכחתי לענות לך על המייל. שלחתי עכשיו. ראובן מ. - שיחה 23:19, 28 במרץ 2016 (IDT)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:32, 29 במרץ 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:30, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)

ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:אמב"י[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:אמב"י". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, דגש - שיחה 14:39, 20 בנובמבר 2018 (IST)

טפסים[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב,
בדיוק בדקתי אם יש ערכים שמקשרים לערך טופס 101 שבדיוק יצרתי וראיתי שהוא אצלך בדף המשתמש, אז הנחתי שתכננת לכתוב אותו. מעדכן אותך שבדיוק העליתי אותו למרחב הערכים, ואתה מוזמן לתרום לו Face-smile.svg. מו סיזלאקהטברנה 07:19, 8 באפריל 2020 (IDT)

היי, תודה על העדכון. כל הכבוד Face-smile.svg Yonatanos - שיחה 08:16, 8 באפריל 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון 34[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקישטעטל • פיצ'רים חדשים למשתמשים חדשים • מיזם צילום אישים • Wiki Talk • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חודש אסיה • מתקפת איכות על הכניסה ללבנון • הפרלמנט • מפגש קיץ 2020 • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Yonatanos,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • על שני ערכים וארבע אנציקלופדיות • השתתפות בתחרויות כתיבה בויקיפדיה • מדור המומלצים • Wiki Talk 2021 • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חדשופדיה • קורס עריכה בויקיפדיה לגמלאים • מוזיקה בויקיפדיה • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png