שיחת משתמש:DANKASHEN

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, DANKASHEN, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
DGtal‏ 22:20, 5 בדצמבר 2007 (IST)

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, זרובבלה, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 17:38, 24 ביוני 2008 (IDT)

שם משתמש[עריכת קוד מקור]

שלום, מתוך עזרה:חשבון חדש: "אין לבחור שמות פוגעניים". הינך מתבקש לשנות את שם המשתמש, ולשם כך עליך לפתוח בקשה חדשה ב-ויקיפדיה:שינוי שם משתמשΔΜΫ‏ • שיחה • 17:00‏, 18/02/2009 • כ"ד בשבט ה'תשס"ט

שלום לך, אבקשך בשנית לשנות את שם המשתמש שלך • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 15:11, 28 בפברואר 2009 (IST)

שלום איך אני משנה את השםMefager - שיחה 15:34, 28 בפברואר 2009 (IST)

אתה יכול לפתוח בקשה בויקיפדיה:שינוי שם משתמשעודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 15:35, 28 בפברואר 2009 (IST)

תודה אנסה זאת כעתMefager - שיחה 15:37, 28 בפברואר 2009 (IST)

שחרור גמדי גינה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום DANKASHEN,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "שחרור גמדי גינה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:DANKASHEN/‏שחרור גמדי גינה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 16:14, 25 במרץ 2009 (IST)

תשובות לשאלותיך[עריכת קוד מקור]

בשיחת משתמש:דניאל ב.. לשאלות נוספות העשויות להתעורר ראה ויקיפדיה:עזרה ויקיפדיה:שאלות ותשובות/נפוצות. אם לא מצאת תשובה לשאלה, ניתן להתייעץ בויקיפדיה:דלפק ייעוץ. בהצלחה, אביעדוס • כ"ז בתשרי ה'תש"ע • 18:23, 14 באוקטובר 2009 (IST)

אשרף ארמאן[עריכת קוד מקור]

שלום! קראתי את הערך היפה שכתבת. הוא מסביר טוב בצורה תמציתית את הערך.

עם זאת, כרגע הערך הוא יתום, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליו. אם ידוע לכם על ערך מאמֵץ שממנו ניתן לגשת אליו, כדאי לעדכן זאת שם. תודה רבה! Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 18:27, 1 בינואר 2010 (IST)

תיזכורת... Face-smile.svgOvedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:23, 22 באוגוסט 2010 (IDT)

יציאת חירום - הז"י[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך יציאת חירום שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

מיקיMIKשיחה • 01:47, 23 בינואר 2010 (IST)

אכן הועתקה שם שורה מאתר זה, מצר על כך, אבל מדובר בשורה, האם זה נבון להוציא את כל הערך או שפשוט לשכתב את השורה ? DANKASHEN - שיחה

עוד טיפ קטן: כרגע הערך יציאת חירום (להקה) הוא יתום, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליו. אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין. אם ידוע לך על ערך מאמֵץ, שממנו ניתן לגשת אליו, כדאי לעדכן שם. תודה רבה! Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:36, 4 בפברואר 2010 (IST)

תודה:) הוא כבר לא יתום DANKASHEN - שיחה

מינטו[עריכת קוד מקור]

מינטו, ביחד עם אחרים, היה מעורב ביצירת חרם על משחקי הרוגבי היוצאים לשחק בדרום אפריקה או הבאים ממנה, וזאת בשל האפרטהייד ששרר במדינה זו. ב-1969 הוא נהיה יושב הראש של ארגון זה. ב-1980 במהלך התנגשויות בין המשטרה למפגינים הוא ספג מכות מאוהדי רוגבי, וזאת לאחר שערב לפני כן הוא התפרץ למשחק רוגבי. שירותי הביטחון והמודיעין הניו זילנדים סיווגו אותו ב-1981 ברשימה שנתית והוא תוייג כ"אדם חתרני".

האם הגיוני שבגיל 16 הוא מונה ליו"ר הארגון?? Yoavd - שיחה 09:24, 25 בינואר 2010 (IST)

צודק זו הייתה טעות והיא תוקנה :) DANKASHEN - שיחה

Invitation to Medical Translation[עריכת קוד מקור]

Medical Translation Project

Globe-Star of life.svg
Invitation to the Medical Translation Project – a joint Wikimedia project started by the English language WikiProject Medicine!

Thank you for being one of the top Medical editors! I want to use this opportunity to introduce you to our most ambitious project.

We want to use Wikipedia to spread knowledge where it will be used. Studies have shown that Wikipedia is the most common resource of medical knowledge, and used by more people than any other source! We want high quality articles, available to everyone, regardless of language ability. It isn't right that you would need to know a major language to get hold of quality content!

That is why in the recent Ebola crisis (which is still ongoing) we translated information into over 70 languages, many of them small African languages. This was important, as Wikipedia was also shown to be the biggest resource used in Africa for information on Ebola! We see tremendous potential, but also great risks as our information needs to be accurate and well-researched. We only translate articles that have been reviewed by medical doctors and experts, so that what we translate is correct. Many of our translators are professionals, but many are also volunteers, and we need more of you guys – both to translate, but also to import finished translations, and fix grammatical or other style issues that are introduced by the translation process.

Our articles are not only translated into small languages, but also to larger ones, but as of 2015 this requires users to apply for an article to be translated, which can be done here (full articles, short articles) with an easy to manage google document.

So regardless of your background head over to our main page for more information, or to our talk page and ask us questions. Feel free to respond in any language, we will do our best to find some way to communicate. No task is too small, and we need everyone to help out!

I hope you will forgive me for sending this message in English – we also need translators for messages like this, and above all local language community managers, which act as a link between us and you. Also I can not reply on your talk page, so please go to our talk page!

Thank you for helping medical information on Wikipedia grow! -- CFCF 🍌 (email) 15:37, 28 January 2015 (UTC)

Google Translation of this message

לגבי תמונתו של גדעון עמיחי[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, Ldorfmanשיחה 01:45, 21 בנובמבר 2015 (IST)

היי - אני ממש גרוע בכללים הפרטניים אבל כתבתי ושכתבתי ערכים רבים :) בכל מקרה - יש לי אישור בכתב (בשיחת פייסבוק) מיוצר התמונה, האם זה מספיק? מה בדיוק אני צריך לבקש מהצלם? - אני לא בטוח שאקבל נוטיפיקציה עם תענה לי פה, אני יודע שזו לא הדרך אבל אשמח אם נעביר את הדיון למייל שם אוכל להיות יותר רספונסיבי
זה המייל שלי: mefager{AT}gmail.com - אני יודע שהוא נשמע כמו בדיחה אבל לא.. זה המייל שלי - הקיצר אשמח לפתור את זה במהירות שאוכל להעלות מחדש את התמונה לערך של גדעון
תודה DANKASHEN - שיחה 19:38, 21 בנובמבר 2015 (IST)
שלום לך,
מה שעליך לדאוג להשיג ולהעביר לצוות ה-OTRS, לשם אישור שחרורה של התמונה, הוא נוסח הזהה במשמעותו לזה שבמסגרת שבדף "ויקיפדיה:OTRS". רוב האנשים, כדי לא להסתבך, פשוט מחתימים את בעל הזכויות על הנוסח הזה כפי שהוא. יש להעביר את ההתכתבות עם בעל התמונה לכתובת המופיעה באותו דף שציינתי באמצעות פעולת "העבר", כך שנראה את פרטי המיילים. לגבי התכתבות בפייסבוק, אם הוא מאשר את הנוסח, עליך להציג צילומי מסך בהם מוגדר בבירור מיהו המאשר ובהם, הוא צריך לאשר את הנוסח. אל דאגה - אם תהיה בעיה כלשהי, נענה למייל שלך ובו האישור שתשיג, ונבקש לשפר דברים שמתבקשים.
דבר אחרון, אנו מאמינים מאוד בשקיפות. למטרות תיעוד, אנו מעדיפים לקיים דיונים בתוך ויקיפדיה. הכל יותר שקוף בצורה הזאת. כדי לוודא שאראה הודעה שלך, ניתן להשתמש בכלי ה"תיוג" החדש-יחסית של ויקיפדיה. בוויקיפדיה ניתן "לתייג" משתמש באמצעות כתיבת שם המשתמש שלו. המשתמש שתוייג יקבל על כך התרעה.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג את שם המשתמש שלי, אנא השתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
יש "לחתום" בכל פעם שמתייגים, כנהוג בוויקיפדיה: באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא חתימה התיוג לא יבוצע. בברכה, Ldorfmanשיחה 23:31, 21 בנובמבר 2015 (IST)

תודה Ldorfman קיבלתי אישור במייל מהצלם ושלחתי לpermissions-he תודה על העזרה DANKASHEN - שיחה 10:44, 26 בנובמבר 2015 (IST)

בני הרצליה[עריכת קוד מקור]

היי דן,

האם תוכל לתקן את הסמל בערך הקבוצה לקוד הבא: בני_הרצליה_לוגו_סופי.png? (זה לא מראה כי אין לי את התמונה).

בברכת יום טוב,

peledy - שיחה 18:11, 13 בדצמבר 2016 (IST)

שגיא בלומברג[עריכת קוד מקור]

שלום. שים לב לדיון שפתחתי על החשיבות האנציקלופדית של הערך. בברכה. יואב ר. - שיחה - נופי חלונות 10 14:08, 16 במאי 2019 (IDT)

הועבר לטיוטה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום DANKASHEN,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "סיו נים טאו" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:סיו נים טאו" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך ובפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:52, 2 במרץ 2020 (IST)