שיחת משתמש:Ilanbarshalom

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Ilanbarshalom, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
FireSky - שיחה 16:51, 26 בינואר 2014 (IST)

בקשה לקריאת הערך התזה של פירן[עריכת קוד מקור]

שלום אילן מה שלומך ? שמי חיים ברינשטיין, ואני סטודנט בקורס "היסטוריה עולמית של ימי הביניים" בהנחיית פרופסור יובל נוח הררי האוניברסיטה העברית. העברת אצלינו הדרכה על ויקיפדיה. כתבתי את הערך "התזה של פירן" ואשמח אם תוכל לקרוא אותו ולייעץ לי כיצד אני יכול לשפר אותו. תודה גדולה מראש. Haim brinshtain - שיחה 00:02, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

חיים שלום,

קודם כל הרשה לי להחמיא לך על כתיבת ערך שלם! הדבר היחיד שאני רואה כרגע הוא כפי שאמרת, יש צורך לשפר אותו. אני מציע לערוך בו עריכה לשונית ראויה. אוכל לעזור במעט אך המקצוע עריכה לשונית הוא מקצוע ידוע ורצוי לקבל ייעוץ לשוני. תוכל לפנות למתנדבים בנושא בוויקימדיה. אנא כתוב לי את המייל שלך. בהצלחה! Ilanbarshalom - שיחה 05:50, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

שלום אילן ותודה רבה על המענה. המייל שלי: haimb86@gmail.com. כמו כן, למי אוכל לפנות בנוגע לייעוץ בעריכה לשונית? כיצד אוכל להגיע למתנדבים שמתמחים בנושא בויקימדיה? תודה גדולה מראש. Haim brinshtain - שיחה 10:59, 31 באוגוסט 2015 (IDT)

קישורים לדפי עזרה שימושיים[עריכת קוד מקור]

הי אילן, מה שלומך?

אני שמחה שאתה ממשיך לכתוב את הערך מוזיקה אמנותית יהודית Face-smile.svg

  • ב- עזרה:הערת שוליים תוכל למצוא הסבר על הדרך בה מקובל לציין מקורות ספרותיים בויקיפדיה.
  • ב- עזרה:הוספת תמונה לערך, תוכל למצוא הסבר בנוגע לנושא התמונות. שים לב שיש הבדל בין צירוף תמונה שקיימת באתר לבין העלאה של תמונה חדשה.

חוץ מזה אני ממליצה לך לעבור על הערכים מוזיקה יהודית ו- אמנות יהודית. ייתכן שתמצע שם קישורים שיסייעו לך בכתיבה. תוכל גם להתרשם מסגנון הכתיבה המקובל בנושאים האלו.

תרגיש חופשי לפנות אלי אם יש לך שאלות נוספות. בהצלחה! Chenspec-WMIL - שיחה 12:18, 28 באפריל 2014 (IDT)

שוב שלום, בנוגע לעיצוב הערך ראה את ההסברים בויקיפדיה:מדריך לעיצוב דפים. אני גם מאוד ממליצה לך להשתמש בויקיפדיה:דלפק ייעוץ, שמיועד לשאלות הקשורות לכתיבה בוויקיפדיה כמו בקשת סיוע בבעיות טכניות ועריכת דפים. בהצלחה Chenspec-WMIL - שיחה 11:32, 5 במאי 2014 (IDT)

Ilanbarshalom - שיחה 19:49, 29 במאי 2014 (IDT) מצטער ניסיתי להגיב ורק היום למדתי איך. אני מוצא שהערך מוסיקה יהודית אינו נותן מענה מתאים לתופעה של מוסיקה יהודית אמנותית בכללותה. לא שאין בו קטעים משמעותיים, יש אבל הוא לא מרכז את הנושא. אני שמח לערוך ערך כזה מתוך לימודי האקדמיים וכן מחקר שאני עושה ברשת כיום. Ilanbarshalom - שיחה 19:49, 29 במאי 2014 (IDT)

על החממה שמעת?[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, ראיתי בדף המשתמש שלך שאתה בעל ידיעות במוסיקה, ועם עניין רב בשיפור ערכי מוזיקה. על כך יש לאמר - ברוך הבא ותודה לך על תרומתך.
מאחר שאתה משתמש חדש באתר, אני ממליץ לך לגשת ל-ויקיפדיה:חממה. הרעיון מאחורי החממה, הוא לאפשר לעורכים חדשים ולא מנוסים, לקבל חונך (הכל לפי מידת הנכונות של שני הצדדים כמובן) שינחה אותם בצעדיהם הראשונים. בדף של החממה תוכל למצוא רשימה של עורכים מנוסים, מביניהם תוכל לבחור את מי שנראה לך מתאים ביותר לתחומי העניין שלך, ותוכל להתייעץ על דרכי העבודה הרצויות בוויקיפדיה, וכמו כן לשאול כל שאלה שתעלה לך לגבי הממשק ועיצוב הדפים. אשמח אם תיעזר באחד מהחונכים הוותיקים שלנו כדי שהערך שאתה עובד עליו ימצא את מקומו במהרה למרחב הערכים הראשי - בהצלחה בהמשך דרכך Face-smile.svg בברכה, גארפילד - שיחה 07:41, 15 במאי 2014 (IDT)

Ilanbarshalom - שיחה 19:50, 29 במאי 2014 (IDT) תודה גרפילד Ilanbarshalom - שיחה 19:50, 29 במאי 2014 (IDT)

חתימה והזחה[עריכת קוד מקור]

כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:11, 21 במאי 2014 (IDT)

--אילן בר שלום Ilanbarshalom - שיחה 19:46, 29 במאי 2014 (IDT)תודה Ilanbarshalom - שיחה 19:46, 29 במאי 2014 (IDT)

תבנית עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, הסרת את תבנית העריכה, אך לא מצאת ניסוח טוב יותר למילה "תופעה" שבפתיח, אנא טפל בכך. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 15:00, 28 ביולי 2014 (IDT)

אריאל, אתה חייב להודות שהאפיזודה הזו של מוסיקה יהודית בסגנון נוצרי בבית הכנסת היא תופעהIlanbarshalom - שיחה 16:53, 28 ביולי 2014 (IDT)
חיפשתי בפתיח אזכור לסגנון הנוצרי, ולא מצאתי. האם רק מוזיקה בסגנון נוצרי, היא מוזיקה יהודית אמנותית. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 17:07, 28 ביולי 2014 (IDT)
הערך נבנה לאטIlanbarshalom - שיחה 17:13, 28 ביולי 2014 (IDT)
אילן, שים לב, כיצד, בעזרת נקודותיים, אני מזיח את השורה בכל פעם צעד אחד שמאלה. באשר לערך הוא אכן נכתב לאט, וטוב שכך. אל תילחץ, רק תן ביטוי לעניין הסגנון הנוצרי, כבר בפתיח. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה
עשיתי את זה.Ilanbarshalom - שיחה 18:37, 28 ביולי 2014 (IDT)

מיקומן של הודעות חדשות בדפי שיחה[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית. בשעות האחרונות השארת הודעות במספר דפי שיחה, אולם אלו לא הוכנסו לפי הדרך המקובלת במיזם. לפני שתמשיך בפעילות, אבקש ממך לקרוא את המדריך "ויקיפדיה:צעד אחר צעד". שם תמצא, בין היתר, הסברים לגבי הדרך בה נהוג להשאיר הודעות בדפי שיחה.
בברכת הצלחה בהמשך דרכך, Ldorfmanשיחה 14:40, 7 בספטמבר 2014 (IDT)

דבר נוסף: מענה לפנייה אליך בדף שיחה כלשהו ינתן באותו דיון. אין צורך לפתוח דיון חדש (באמצעות סימני == ==) - פשוט דואגים להזחה, כותבים את המסר ולבסוף "חותמים". Ldorfmanשיחה 15:57, 7 בספטמבר 2014 (IDT)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על ההרצאה המאלפת! שפם אדום - שיחה 12:34, 20 בספטמבר 2014 (IDT)

סדנת עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, חן הודיעה לי על סדנת עריכה לעורכים חדשים וביקשה שאפנה אליה מועמדים מתאימים. ייתכן שאתה כבר יודע על הסדנה מחן, אם לא, כאן הפרטים: ויקיפדיה:מפגשים/סדנה מתקדמת לעריכה. חג שמח, שלומית קדם - שיחה 17:42, 6 באוקטובר 2014 (IDT)

    • שלום שלומית, אני יודע על הסדנה ואגיע אליה ביום שני הבא. בינתיים כתבתי לך בדף שיחה שלך אז גם שם אני מחכה למענה.

ערב טוב Ilanbarshalom - שיחה 22:06, 6 באוקטובר 2014 (IDT)

כוכב מכל הלב![עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png כוכב הנחמדים
תודה רבה על העזרה שלך בסדנה המתקדמת שהייתה אתמול ועל הסיוע לעורכים החדשים Chenspec-WMIL - שיחה 11:57, 14 באוקטובר 2014 (IDT)

כתיבה משותפת[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, בהמשך לפנייתך אלי, אציין כאן כמה ערכים שכדאי לעבוד עליהם במשותף, ממה שעלה בדעתי במחשבה ראשונה. הערך en:Stanley Sadie עוד איננו קיים בעברית, וכמוזיקולוג שנזכר בלא מעט ערכים, כדאי שייכתב. כמו כן, הערכים אוואדאג'ין פראט וארנסט אוילנבורג (הוצאה מוזיקלית) נמצאים בעבודה זה זמן רב ואינני מגיעה לסיים אותם בגלל עומס במקומות אחרים (כולל אנטארקטיקה, אבל זה לא שייך לעניין). אשמח אם תתרום בהם כפי רצונך ויכולתך, ויחד נשתדל לסיים אותם במהרה. בינתיים אמצא עוד ערכים שזקוקים לטיפול דחוף, וגם אתה מוזמן להסתכל בקטגוריות השונות בוויקי האנגלית ולבחור ערכים שנראים לך חשובים ואינם מופיעים עדיין בעברית.שלומית קדם - שיחה 18:25, 14 באוקטובר 2014 (IDT)

אילן, תוספת לנ"ל: הערך גמלאן (מוזיקה), שאומנם איננו תחת תבנית עבודה, אבל הוא קצרמר מחפיר, בהשוואה לערך הארוך, המקיף והעשיר באנגלית. מה דעתך לקחת אותו לטיפול משותף? לבדי אינני חושבת שאתמודד אתו בזמן הקרוב, וחבל.שלומית קדם - שיחה 18:37, 14 באוקטובר 2014 (IDT)
שלומית, קודם כל תודה ולכבוד הוא לי שאת מסכימה לעבוד במשותף. במשך כל לימודי וכן בתקופות שונות בהוראה התעמקתי ברגש במוזיקה מערבית. התקופה הרומנטית הסעירה אותי במיוחד מן הסתם אך גם הצמתים בתולדות המוזיקה. המעבר בין רנסנס לבארוק, בין הבארוק לקלסיקה והלאה לרומנטיקה. אלו הערכים עליהם אני יכול לעבוד ולהשפיע על כיוון כתיבתם. אשמח! Ilanbarshalom - שיחה 06:08, 15 באוקטובר 2014 (IDT)
שלום אילן, מצטערת על האיחור בתשובה. תגובתך נעלמה משום מה מעיני עד היום. מה דעתך לכתוב יחד את הערך הקונצ'רטי למקלדת מאת יוהאן סבסטיאן באך en:Keyboard concertos by Johann Sebastian Bach? בוויקי האנגלית יש ערך גדול ומפורט, עם דוגמאות שמע, ואני לבדי אינני ערוכה להתמודד אתו בשלב זה. אם אתה מעוניין, אפתח את הערך ונחליט איך לחלק את העבודה בינינו.שלומית קדם - שיחה 12:36, 8 בנובמבר 2014 (IST)
שלומית שלום, באופן די מקרי או שלא במקרה נתקלתי בשיחה הזו שלך רק עכשיו. מה שלומך קודם כל? שלשום הייתי בויקימדיה ולמדתי על כלי תרגום חדש שאוכל לעזור לך ליישמו כך לעבוד על הערך שביקשת לעבוד ביחד. אשמח לשתף פעולה. תוכלי לכתוב לי הודעות למייל כך אני יותר מודע להן: ilan@tzafonet.org.il גמר חתימה טובה...Ilanbarshalom - שיחה 13:02, 23 בספטמבר 2015 (IDT)
התחלתי! הקונצ'רטי למקלדת מאת יוהאן סבסטיאן באך ישנו כלי תרגום שהשמירה בו מתבצעת רק במרחב הערכים. מכיוון שכך, לאחר כמה שעות כבר קושר הערך לערך רשימת יצירות באך לכן אמשיך לערוך אותו שם. גמר חתימה טובה! Ilanbarshalom - שיחה 14:22, 23 בספטמבר 2015 (IDT)

תקופות במוזיקה המערבית[עריכת קוד מקור]

שלום אילן. הערך שבכותרת זקוק לפתיח. אשמח מאד אם תוכל לכתוב אותו. תודה, שלומית קדם - שיחה 11:50, 8 בנובמבר 2014 (IST)

שלום שלומית, נענייתי ברצון והתוצאה בערך עצמו. אם משהו לא נראה לך אנא הרגישי חופשיה לשנות, לתקן, למחוק או כל הדבר העולה על רוחך.

שבוע טוב Ilanbarshalom - שיחה 13:24, 8 בנובמבר 2014 (IST)

שלום אילן, תודה רבה על הפתיח. עשיתי קצת ויקיזציה וקישורים פנימיים ועכשיו הכל בסדר ואפשר להסיר את התבנית. שלומית קדם - שיחה 19:09, 8 בנובמבר 2014 (IST)

צוואת הייליגנשטאדט[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, מצאתי באינטרנט את תרגום הצוואה לאנגלית [1]. אם תכתוב את הערך בלי אישור להביא את התרגום הקיים בגלל זכויות יוצרים, תוכל או לתרגם מן הנוסח הזה או לפחות להכניס את הקישור לערך, עד שירווח. ייתכן שגם מכתבים אחרים קיימים באינטרנט בתרגום לאנגלית - לא בדקתי.

לגבי עבודה משותפת, ננסה למצוא זמן פנוי שיתאים לשנינו ולהיפגש בתל-אביב, באיזה בית קפה נחמד ושקט. לי אין מחשב נייד אבל די בכך שלך יש. השבוע הבא כבר עמוס מבחינתי, אבל אולי בזה שאחריו. עוד נדבר.שלומית קדם - שיחה 19:36, 5 בדצמבר 2014 (IST)

שלומית בוקר טוב, אני מחכה לתשובתו של ירון לגבי התרגום. לגבי מפגש בשבועות הקרובים, אני נוסע לאמסטרדם בחנוכה אך מיד לאחר מכן בהחלט נשב עם המחשב הנייד שלי ונעבוד. תוכלי לכתוב לי למייל את מספר הנייד שלך כך נוכל לתאם בקול. שבת שלום ושבוע טוב. Ilanbarshalom - שיחה 09:39, 6 בדצמבר 2014 (IST)

בקשת עזרה[עריכת קוד מקור]

Trophy.png בקשת עזרה
שלום אילן, אני מחטיבת הביניים של תיכון חדרה, ואשמח אם תוכל לתת לי שמות של מתמטיקאים שפעילים בויקיפדיה כדי שאוכל ליצור איתם קשר. Ido100 - שיחה 17:46, 15 בינואר 2015 (IST)
עידו שלום,

אני שמח לעזור לך ושמח שפנית אלי. על החממה לעורכים חדשים שמעת? כתוב בשדה החיפוש: ויקיפדיה:חממה שם יעזרו לך. אני לא מכיר מתימטיקאים בויקיפדיה אבל זה לא משנה בכלל. שלך, Ilanbarshalom - שיחה 16:41, 16 בינואר 2015 (IST

שלום עידו,

סליחה על הפלישה לדף של אילן, אבל אני יכולה להפנות אותך אל משתמש:עוזי ו. ומשתמש:MathKnight, שניהם מתמטיקאים פעילים.שלומית קדם - שיחה 10:34, 17 בינואר 2015 (IST)

שלומית בוקר טוב,

BE MY GUEST בשמחה! שבוע טוב, אילן. Ilanbarshalom - שיחה 12:53, 17 בינואר 2015 (IST)

ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/האוניברסיטה העברית - היסטוריה של ימי הביניים[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, שיהיה בהצלחה עם המיזם. בעמותת ויקימדיה ישראל ישנם עזרי הוראה שונים להדרכה על ויקיפדיה. אני מתייגת את מיכל מנכ"לית העמותה. אם אתה מעוניין בסיוע אל תהסס לבקש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:37, 1 במאי 2015 (IDT)

שלום חנה, תודה לך על ברכותייך. כבר דיברתי ביום רביעי עם מיכל והיא מודעת לכל העניין. את דף המיזם הקמתי בעזרתו של דני ווקס. ביום ראשון הקרוב יתקיים מפגש עם תלמידיו של פרופ' הררי ואיתו עצמו ומשם נמשיך בהתאם לכיתה. אשמח לסיוע כשיהיה רלוונטי ויתבקש. שבת שלום Ilanbarshalom - שיחה 22:01, 1 במאי 2015 (IDT)

Ilanbarshalom בהצלחה! חנה Hanay תודה שעשית את החיבור. מיכל לסטר - שיחה 22:25, 1 במאי 2015 (IDT)

עבודה במסגרת הקורס "היסטוריה עולמית של ימי הביניים"[עריכת קוד מקור]

אילן שלום, שמי רות ואני סטדנטית בקורס ל"היסטוריה עולמית של ימי הביניים" באוניברסיטה העברית. אני לא בטוחה שכאן אמורים לשאול שאלות בנוגע לעבודה, אשמח להכוונה למקום אחר אם לא. לא הבנתי בדיוק כיצד עורכים ערך קיים. חיפשתי במדריכים ולא הבנתי כיצד צריך לשלב עריכת ערך קיים יחד עם ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות .

בתודה, רות גולדרבג - שיחה 11:29, 26 ביולי 2015 (IDT)

רות שלום רב,

אשמח לעזור לך בנוגע לשאלתך. אני מרגיש שעזרה טכנית סינכרונית בטלפון היא הדרך הנכונה. כתבי לי למייל ilan@tzafonet.org.il את מספר הטלפון שלך ונתאם. בעקרון מעצם האופי של וויקיפדיה כאנציקלופדיה של חכמת ההמונים את רשאית לערוך כל ערך מבפנים ואפילו למוק את כל תכנו. כמובן שהכללים מחייבים את שמירת הגרסאות לכן אין לדאוג אם עשית משהו תמיד ניתן לחזור לגרסה קודמת. רצוי לפנות לעורך המקורי של הערך לפני שעושים שינוי מהותי אולם גם זה לא מחייב. כשנתאם נוכל ביחד לעבור על הערך ולערוך בו את השינויים שאת רואה לנכון. בהצלחה!! Ilanbarshalom - שיחה 15:53, 26 ביולי 2015 (IDT)

דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, שמו של הדף דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון אינו תקין. הוא נפתח כדף במרחב הערכים. מיזמים שונים נמצאים במרחב ויקיפדיה ולא במרחב הערכים. יש להעביר את שמו של הדף ראה דוגמאות בויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/אוניברסיטת בן גוריון בנגב - מבוא לגאומורפולוגיה, ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/האוניברסיטה העברית - היסטוריה של ימי הביניים ועוד. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:33, 14 בספטמבר 2015 (IDT)

חנה שלום, בהעברה הכל השתבש ליIlanbarshalom - שיחה 17:53, 14 בספטמבר 2015 (IDT) קצת חרקתי שיניים אבל הצלחתי! Ilanbarshalom - שיחה 18:07, 14 בספטמבר 2015 (IDT)

העיקר שהצלחת. עליך לזכור שבוויקיפדיה יש מרחבים שונים. וכל דף שאינו ערך צריך לכלול את הקדומת של המרחב עם נקודותים. למשל עזרה:הערת שוליים השייך למרחב עזרה. או קטגוריה:אתרים ארכאולוגיים בארץ ישראל ששייך למרחב קטגוריה ועוד. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:28, 14 בספטמבר 2015 (IDT)

ויקיפדיה:דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון/ויקיפדיה:ערכים לבדיקה[עריכת קוד מקור]

שלום לך. אשמח אם תענה בשיחת משתמש:יונה בנדלאק, פרק ויקיפדיה:דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון/ויקיפדיה:ערכים לבדיקה. תודה, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:35, 16 בספטמבר 2015 (IDT)

היי שוב. בהמשך לשיחתנו אצל יונה, בהתאם ל[זה], ישנם הדפים הבאים, שנדרש שינוי שם עבורם: ויקיפדיה:דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון/ויקיפדיה:ערכים לבדיקה, ויקיפדיה:דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון/ויקיפדיה:הנחיות למשתתפים, ויקיפדיה:דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון/ויקיפדיה:על המיזם, תבנית:/הנחיות למשתתפים, תבנית:/על המיזם. אני יכול להציע לך שמות חלופיים, אבל לפני זה אשמח לעת איך הגעת דווקא לשמות הללו. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:17, 18 בספטמבר 2015 (IDT)
יגאל, ביום שני הקרוב אהיה בויקימדיה תל אביב אולי נוכל לסדר את זה ביחד?___Ilanbarshalom - שיחה 12:11, 19 בספטמבר 2015 (IDT)
לא, כי אני לא אהיה שם. בעצם אני אפילו לא יודע איפה זה :-) יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:32, 20 בספטמבר 2015 (IDT)
עדין לא חל שינוי. האם אתה רוצה שנעשה לך סדר בדפים? אם כן מה שם הדף הראשי שאתה מתכנן? IKhitron אשמח עם תטפל בזה לאחר תגובתו. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:36, 4 באוקטובר 2015 (IDT)
אין בעיה, יונה ב. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:40, 4 באוקטובר 2015 (IDT)
ידידי שלום, שימו לב שהכללתי את ויקיפדיה:תחזוקה בתת העמוד המדובר. כך יתעדכן כל המבקש לתרום לפרוייקט מבתי הספר אותם אני מדריך. חג שמח...Ilanbarshalom - שיחה 06:47, 5 באוקטובר 2015 (IDT)
אין לזה כל קשר שיש לתקן ומהר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:28, 5 באוקטובר 2015 (IDT)
אם אתה מוכן לתקן רק תשאיר את דף המיזם פעיל בצורתו הנוכחית, שלח אלי את הקישור לתיקון אז מבחינתי אין בעיה.Ilanbarshalom - שיחה 19:45, 5 באוקטובר 2015 (IDT)
בסדר גמור. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:54, 5 באוקטובר 2015 (IDT)
מוכן. תמצא את כל הכתובות במיוחד:דפים המתחילים ב/ויקיפדיה:דף מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:49, 5 באוקטובר 2015 (IDT)
תודה...Ilanbarshalom - שיחה 20:52, 5 באוקטובר 2015 (IDT)
אין בעיה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:52, 5 באוקטובר 2015 (IDT)
אני שמח שכל הדפים מרוכזים במקום אחד ובתחילית אחת אבל נראה לי שזה לא שם טוב. עדיף ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/כתיבת ערכים מחוז צפון. חנה מה דעתך?חנה מה דעתך? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 22:03, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
שלום לכולם, העבודות אינן עבודות ויקידמיות התבנית דומה אך העבודות תהיינה של מדריכות הלשון העברית, רכזות הוראת הלשון העברית בחטיבות הביניים ובתיכונים במחוז הצפון. תודה על ההצעה.Ilanbarshalom - שיחה 08:24, 7 באוקטובר 2015 (IDT)
הבנתי עם כך רק למחוק את המילה דף מהכותרת. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:29, 7 באוקטובר 2015 (IDT)
קשה קצת לשנות את השם העליון.Ilanbarshalom - שיחה 18:56, 7 באוקטובר 2015 (IDT)
למה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:58, 7 באוקטובר 2015 (IDT)
לא יודע איך...Ilanbarshalom - שיחה 21:01, 7 באוקטובר 2015 (IDT)
ככה: מיוחד:דפים המתחילים ב/ויקיפדיה:מיזם כתיבת ערכים מחוז הצפון. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:04, 7 באוקטובר 2015 (IDT)
מעולה! Ilanbarshalom - שיחה 21:08, 7 באוקטובר 2015 (IDT)

הושענא רבה[עריכת קוד מקור]

שלום ותודה על עריכתך, ערכתי את המשפט שהוספת בהתאם למקובל, ואני מבקש שתוסיף מקור למה שנכתב שם, הפניה לערך אחר אינה מקובלת ואינה מספיקה. ביקורת - שיחה 00:47, 6 באוקטובר 2015 (IDT)

אם לך ידוע מקור אנא הבא אותו כאן כי ביקורת זה בסדר אבל לא מספיק. המקור היחיד שאני מוצא באינטרנט כרגע הוא זה שכתוב בערך אליו הפנייתי. Ilanbarshalom - שיחה 02:10, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
אנא הכנס אותו כמקור בהערה בסוף הקטע בערך הושענא רבה, אי אפשר להשאיר מידע בלי מקור. ביקורת - שיחה 07:49, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
אשמח לדעת איך עושים את זה בעיקר כיצד להפנות לפסקה הרלוונטית בתוך הערך הגדול. תודה...Ilanbarshalom - שיחה 18:25, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
לא מפנים לשום ערך גדול, כך שזה נחסך ממך (אבל אוכל להסביר לך בקלות איך לעשות את זה). צריך להפנות למקורות שעליהם מתבסס הקטע המדובר בערך הגדול לשם זה אתה יכול להעתיק את הקוד דלהלן בשינויים המתבקשים: {{הערה|שם המחבר, '''שם המאמר/הספר''', מקום דפוס: שנת דפוס.}}. זה הכל (אם זה ספר, יש לציין מס' עמ'). ביקורת - שיחה 19:26, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
אין על זה ספר. יש הקדמה ליצירה מוונציה בעמוד הזה רד אל הכיתוב על קנטטה עברית בדו שיח. כמו כן ביצוע מוזיקה בסגנון אופראי בבית הכנסת בקזאלה מונפרטו בעמוד הזה. אלו כיתובים המופיעים על גבי חוברות המצורפות לדיסקים של המרכז למוסיקה יהודית. Ilanbarshalom - שיחה 20:30, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
וההיסק מהפרט אל הכלל שהתופעה רווחה בלילות הושענה רבא, זה כבר עבודה שלך? או שכך נאמר שם? ביקורת - שיחה 20:38, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
לא כתבתי שהתופעה רווחה, זה מה שכתבתי: "קיימות עדויות לפיהן במהלך התכנסויות ליל הושענא רבה בבתי הכנסת, נערכו במאות ה-17 וה-18 בקרב יהדות איטליה הצגות מוזיקליות. קהילת יהודי ונציה וקהילת יהודי קזאלה מונפרטו הצטיינו בהלחנה מיוחדת לקטעי שירה ולמופעי תיאטרון ואופרה על נושאים הקשורים לחג". Ilanbarshalom - שיחה 20:41, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: אה. אני רואה, זה שם וזה מדברי ישראל אדלר כנראה. אם כן צריך לקשר לשם כמקור. {{הערה|ישראל אדלר, [http://www.jewish-music.huji.ac.il/he/contentמוסיקה-לבית-הכנסת-בתקופת-הבארוק-ii-יונה-בחגוי-הסלע סימפוניה-פתיחה בסול מז'ור], בתוך סקירת האנתולוגיה '''מוסיקה לבית הכנסת בתקופת הבארוק II - יונה בחגוי הסלע''', באתר המרכז לחקר המוסיקה היהודית.}}. כך. ביקורת - שיחה 20:43, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה: מצויין, אם כן תוכל להעתיק את המקור לשני הערכים. ביקורת - שיחה 20:43, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
ניסיתי להוסיף את מה שהצעת אבל זה מקשר פעמיים לאותו מקום. תוכל בבקשה לקשר את הערה 10 לקטע של קנטטה עברית בדו שיח, ואת הערה מס. 11 ליונה בחגווי הסלע?Ilanbarshalom - שיחה 20:49, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
בוצע. ביקורת - שיחה 20:56, 6 באוקטובר 2015 (IDT)
תודה רבה. Ilanbarshalom - שיחה 20:58, 6 באוקטובר 2015 (IDT)

חסימת בית הספר אמי"ת קנדי עכו[עריכת קוד מקור]

שלום אילן, ראה את דברי פה. ‏Lionster‏ • שיחה 13:26, 20 באוקטובר 2015 (IDT)

העברת דפי שיחה אישיים[עריכת קוד מקור]

שלום,

אין להעביר דפי שיחה אישיים. גילגמש שיחה 21:39, 10 בנובמבר 2015 (IST)

גילגמש שלום, היתה בעיה בויקיפדיה בכתיבת טיוטות. אני העברתי כרגע קורס בלמידה מרחוק באיזור הצפון. משתמשים שניסו לכתוב טיוטות מצאו את הערכים שלהם במרחב הערכים. אין כוונה לקלקל. ערב נעים...!Ilanbarshalom - שיחה 21:44, 10 בנובמבר 2015 (IST)
שלום אילן, העברת שוב את שיחת משתמש:Rahum32. זה דף שיחה המתעד פניות עורכים אל העורך הזה, זה לא דף טיוטה. החזרתי בחזרה. אני מאד מבקשת לא להעביר דפי שיחה של עורכים. דפי טיוטה תחת מרחב משתמש הם דפים אחרים. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:28, 13 בנובמבר 2015 (IST)
אני מנסה לתקן ויוצא לי הפוך, ניסיתי להעביר את הדף הזה לטיוטות לפחות על פי הטופס להעברה זה אומר טיוטות.

לא יודע, תוכלי להעביר אותו למקום שלו ואני מצידי אנסה לפתוח חשבון משתמש אחר למשתלמת כך שתתחיל מחדש? אשמח...Ilanbarshalom - שיחה 08:29, 14 בנובמבר 2015 (IST)

מדובר בדף שיחה של עורך שבו פונים אליו. זה לא דף טיוטה ולכן אין להעביר אותו. למשתמשת יש דף טיוטה ראה בקישור הבא משתמש:Rahum32/טיוטה. אין צורך לפתוח למשתמשת חשבון חדש. אפשר להמשיך איתו. באותו אופן אפשר ליצור טיוטות נוספות כמו משתמש:Rahum32/כתיבת הערכים בוויקיפדיה ועוד. שים לב למבנה: שם במשתמש, לאחריו הלוכסן ולאחריו שם הטיוטה. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 13:53, 14 בנובמבר 2015 (IST)
בסדר טיפלתיIlanbarshalom - שיחה 14:25, 14 בנובמבר 2015 (IST)

הרחבת קיבוץ הסוללים[עריכת קוד מקור]

תודה על המשוב.חניתה פרץ - שיחה 12:56, 5 בינואר 2016 (IST)