שיחת משתמש:Shmulicka

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אני מבקש להקפיד על כתיבה אנציקלופדית - אינפורמטיבית ונייטרלית. לא להוסיף סיפורים אישיים וסופרלטיבים. ויקיפדיה אינה אתר שיווקי. תודה, Dvh - שיחה 18:17, 25 בדצמבר 2016 (IST)

אל תחזור בבקשה על עריכות שבוטלו. חזרה על עריכה ששוחזרה תגרור את חסימתך מעריכה. גילגמש שיחה 18:27, 25 בדצמבר 2016 (IST)

הערך-לעתיד הועבר לדף טיוטה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Shmulicka,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "הנה בא היום" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Shmulicka/‏הנה בא היום". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Ldorfmanשיחה 00:47, 2 בדצמבר 2017 (IST)

אבי סינואני[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
העריכה שלך בערך הנ"ל הייתה מוזרה מעט - לצד כמה מהתאריכים כתבת תאריכים אחרים לגמרי. עריכה מסוג זה עשויה להיחשב להשחתה. אני מניח שלא התכוונת להשחית. אם כך, יש צורך לתקן את התאריכים (אם התאריכים הקודמים לא היו נכונים בערך, צריך לתקן אותם - אבל לא מקובל לכתוב לצידם תאריכים אחרים, בלי למחוק אותם). אבקש ממך לתקן את העריכה הזאת בערך, לפי התאריכים הנכונים. אלדדשיחה 22:38, 22 באפריל 2018 (IDT)

שימוש בקיצורים וראשי תיבות בערך אנציקלופדי[עריכת קוד מקור]

בערך אנציקלופדי אין מקום לקיצורים או ראשי תיבות (זה לא תשבץ היגיון). לכן, ע"י => על ידי, וכך באשר לשאר הקיצורים שהכנסת לערך. אלדדשיחה 22:41, 22 באפריל 2018 (IDT)

שלום לך,[עריכת קוד מקור]

ביקשתי ממך לעיל לתקן את התאריכים שהוספת לערך, או את אלה הקודמים - אם היו לא נכונים.

כמו כן ביקשתי ממך לא להשתמש בקיצורים בערך אנציקלופדי. מ' בתור מילים - קיצור בלתי מקובל בערך אנציקלופדי; כנ"ל - ל' בתור לחן – לא מקובל. אם ברצונך להוסיף את המילים האלה, צריך להוסיף אותן כמילים שלמות, ולא בתור קיצורים. אבקשך לתקן בערך. אלדדשיחה 22:48, 22 באפריל 2018 (IDT)

ויקיפדיה היא מיזם משותף[עריכת קוד מקור]

כדי לעבוד במשותף, נשמח אם תגיב להערות בדף השיחה שלך, כדי לשתף פעולה עם שאר העורכים. אלדדשיחה 23:00, 22 באפריל 2018 (IDT)

אלדד שלום

עיינתי בהערותיך, ולקחתי אותן לתשומת ליבי.

אבקש להסיר את החסימה.

יש לי ידע רב בתחום המוסיקה, ומבקש לתרום בנושא זה.

תודה על התייחסותכם.

תודה רבה לך על תגובתך. חיכיתי לה בכליון עיניים מהרגע הראשון שהגבתי לעריכותיך בדף השיחה שלך. אודה לך אם בעריכתך הבאה תתקן חלק מהליקויים שציינתי - החלפת קיצורים כמו מ' למילים, ל' ל- לחן, וכו', וכמובן, הימנעות משימוש בקיצורים וראשי תיבות בעריכתך בכל ערך שהוא. המשך עבודה נעימה בוויקיפדיה, ותודה רבה על כל תרומותיך עד כה. אלדדשיחה 10:32, 27 באפריל 2018 (IDT)

תודה רבה אלדד על שיתוף הפעולהShmulicka - שיחה 11:33, 3 במאי 2018 (IDT)

יעקב למאי[עריכת קוד מקור]

אני חושב שפירוט כל שיר ושיר גורם לערך להיות קשה לקריאה. אני התמקדתי באלבומים מרכזיים כשכתבתי את הערך. Uziel302 - שיחה 16:29, 15 בספטמבר 2018 (IDT).

מבין את דבריך, עם זאת, חלק האלבומים בשנים האחרונות יוצאים לאחר סינגלים שמשוחררים למדיה במהלך של כשנתיים ולא במהלך אותה שנה.

כתוב על עצמך, למה לא ?[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Shmulicka,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Shmulicka". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, eli - שיחה 10:48, 3 באוקטובר 2018 (IDT)

שלום לך, אני מצטרך להמלצה שתפתח את הדף המשתמש שלך משתמש:Shmulicka ותכתוב שם משהו קצר על עצמך, פועלך או השקפתך. דף משתמש אדום יוצר רושם של משתמש חדש... במקביל ביקשתי להעניק לך הרשאה של בדוק עריכות אוטמטיות, לנוכח תרומתיך המועילות בתחום הבידור. אגסי - שיחה 10:27, 1 באוגוסט 2019 (IDT)

כמה הערות על הכתיבה[עריכת קוד מקור]

שלום Shmulicka ותודה על תרומותייך לוויקיפדיה. אולם, בוויקיפדיה אנחנו לא כותבים בצורה הבאה - "השתתף בפסטיגל מספר 1" - בגלל שלא כותבים מספר באמצע המילה, אלא "אחד" וסיבה שנייה כי זה משפט סתמי. הפסטיגל הזה היה הראשון מסוגו? יש לציין זאת. בנוסף, אנא ראה עזרה:קישורים והשתמש בבקשה בקישורים פנימיים. כמו כן, בוויקיפדיה אנחנו לא כותבים בצורה הבאה "כבי את האור ילדונת" (מילים:גדעון דרייזין), אלא - "השיר "כבי את האור ילדונת" שנכתב על ידי גדעון דריזין". אנא קרא את מדריכי הכתיבה של ויקיפדיה וראה את תפריטי העזרה שלנו לפני שתוסיף לערוך. במצב הנוכחי יש צורך לעבור על כל עריכה ועריכה שלך וזה אינו מצב אידאלי. הבן את הכללים ואז הוסף לתרום, אחרת אאלץ לבטל את תרומותייך. תודה, Alon112 - שיחה 15:49, 2 במאי 2019 (IDT)