ויקיפדיה:מסנן השחתות/דיווח על שגיאות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בדף זה ניתן לדווח על שגיאות שביצע המסנן, כגון התראות ואזהרות שניתנו בשוגג. לאחר הוספת פסקה יש לחכות לקבלת תשובה שתופיע בדף זה. אם ידוע לכם מספר המסנן שהופעל על עריכתכם אנא ספקו אותו. להוספת פסקה חדשה, לחצו כאן.

תוכן עניינים

דיווחים ודיונים[עריכת קוד מקור]

הוספתי ערך חדש ובטעות הקלדתי שם ערך קיים[עריכת קוד מקור]

כעת אני רוצה לשנותו ולהעבירו למרחב הערכים כך שיהיה ניתן למצוא אותו אך הוא רושם לי: "אינך מורשה להעביר דף זה, מהסיבה הבאה: פעולה זו זוהתה כמזיקה על ידי מסנן אוטומטי, ולכן נמנעה. אם הנכם מאמינים כי עריכתכם היתה מועילה, אנא פנו לדף הדיווח על שגיאות ודווחו על שגיאה של המסנן האוטומטי. שמו של המסנן האוטומטי שמנע את עריכתכם הוא: העברה בעיתית"

דבר נוסף, זה נמצא כרגע בטיוטה. איך פותרים זאת? Nofar.albarak (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

הדף שיצרת הוא באנגלית וזוהי אכן העברה בעייתית. הפתרון הוא לתרגם את הדף. ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 18:17, 29 במרץ 2015 (IDT)

מצאתי תוכן לא רלוונטי ולא ניתנה לי גישה לערוך אותו[עריכת קוד מקור]

התוכן פארקור נכתב ליפני שנים רבות ע"י ילד קטן שלא מבין הרבה בתחום, בנסיוני לערוך אותו למשהו יותר רלוונטי נדחתה הגישה לאחר השקעה ארוכה בכתיבה וביצוע. (07/11/2010)

עברה כמעט שנה, אפשר מענה כבר?

האם יש לך גישה אל התוכן שעבדת עליו? אם כן, כתוב אותו במשתמש:Fontereri/ארגז חול. אחרי זה נבדוק מה אפשר לעשות. בברכה, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:07, 12 באוקטובר 2011 (IST)

אני מנסה לערוך כבר מספר פעמים את הערך שר-שלום ג'רבי לערך מעודכן שהולם את האיש ופועלו כעת במקום מה שמופיע כל הזמן בערך עם מידע מלפני שנתיים על פסיקת בג"ץ שאיננה רלוונטית מאז שהאיש כבר לא בתפקידו הקודם. כתבו העורכים שהמלל שהוכנס היהמלא סופרלטיוים ונראה כמו תעמולה או פרסום. הטקסט שונה כעת לחלוטין והוא מביא רק מידע אובייקטיבי ושימושי לאנשים רבים שמעוניינים לדעת על השירות האזרחי והלאומי במדינת ישראל והעומד בראשה. נא אפשרו להשאיר את הערך עם הטקסט המתוקן הבא:

שר-שלום ג'רבי

שר-שלום ג'רבי (נולד ב-4 בספטמבר 1969) הוא מנכ"ל מנהלת השירות האזרחי-לאומי. הוא בנו של הרב ציון ג'רבי ונכדו של רב הכותל, המקובל הרב מאיר יהודה גץ. גדל בכרמיאל, בוגר ישיבת כפר הרא"ה וישיבת ההסדר קרית שמונה. נשוי ואב לחמישה, תושב מצפה יריחו. שירת בצה"ל כלוחם בחטיבת גולני ומשרת כקצין במילואים. בעל תואר שני במדעי המדינה ומנהל ציבורי ותואר ראשון בחינוך. ג'רבי החל לכהן כמנכ"ל מנהלת השירות האזרחי-לאומי ביוני 2010. השירות האזרחי-לאומי פועל בקרב ילדים, קשישים, נוער ומבוגרים, במסגרות של רווחה, בריאות, חינוך, קליטת עלייה, במגוון מסגרות ועמותות חברתיות. המנהלת בראשותו פועלת למען שיפור וקידום מעמדם של המתנדבים ולהגדלה משמעותית במספר המתנדבים מכל המגזרים: דתיים, חילונים, חרדים, ערבים, נוער בסיכון ובעלי צרכים מיוחדים, ודואג לשלבם במעגל התעסוקה ובכך להוציא את הנזקקים מהם ממעגל העוני. כמו כן, מביא להגדלה במספר התקנים, מקומות ההתנדבות ותחומי ההתנדבות. בנוסף לכך, פועלת המנהלת להשוואת התנאים של בני ובנות השירות בישראל, לתנאים אותם מקבלים חיילים עורפיים, במגוון נושאים ותחומים. במסגרת זו, כל מתנדבי השירות האזרחי-לאומי אשר אין ידם משגת לממן בדיקות ראייה ומשקפיים חדשים, יכולים לבצע בדיקות ראייה ולקבל משקפיים בעלות סמלית. כמו כן, מוביל מהלך של הקמת קרן מיוחדת לסיוע למתנדבים נזקקים בשירות האזרחי-לאומי, בדומה לאופן תשלומי הסיוע (ת"ש) שמקיים הצבא לחיילים הנזקקים. במשרד המדע והטכנולוגיה, בו כיהן כמנכ"ל, יזם ג'רבי צעדים חברתיים אשר שולבו בפעילות המשרד. במסגרת זו, נכללים בין השאר: פתיחת מסלולי התנדבות בקהילה של דוקטורנטים המקבלים מלגות מהמשרד, פיתוח והרחבה של מרכזי המו"פ (מחקר ופיתוח) האזוריים אשר מביאים את המחקר לפריפריה ופתיחתם לציבור הרחב באזוריהם, פרויקט חונכות של תלמידי תיכון בתחומי המדעים והטכנולוגיה ע"י סטודנטים לתואר ראשון, פתיחת חוגים מדעיים ברשויות המקומיות, תוך מתן עדיפות לחוגים המתקיימים בפריפריה הגאוגרפית והחברתית במדינת ישראל.

במהלך שנות פעילותו כיהן ג'רבי במגוון תפקידים מרכזיים: בשנת 2009- מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה. 2009-2005- מזכ"ל המפד"ל. 2005 – 2004 כיהן כסמנכ"ל ארגון וכספים של המפד"ל. 2004 – 2003 כיהן כראש מטה שר הרווחה וראש הלשכה, וכן שימש כרכז מחוזות חיפה והצפון של תנועת בני עקיבא.

מחיקת תוים רבים מדי[עריכת קוד מקור]

כחלק מעריכה מחקתי את כל הדף והדבקתי את כל הטקסט ששמרתי במקום אחר. המסנן זיהה את זה כמחיקה.

לא נהוג למחוק תוכן ולהעבירו לדף אחר על ידי "העתק-הדבק". לשם כך נועדה תכונת ההעברה. היא מעבירה את כל התרומות של המשתמשים לדף החדש, ולא פוגעת בתרומותיהם. עם זאת, האופציה הזו ניתנת רק למשתמשים רשומים למעלה מ-4 ימים. בברכה, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:30, 12 באוקטובר 2011 (IST)

ניסיתי למחוק ערך שהועבר לערך חדש ולשים הפנייה[עריכת קוד מקור]

והוא לא נותן לי. הוא אומר שאני איני תורם למיזם... ניסיתי להוציא את הפסקה הארוכה של "קומיקס בעולם" מהערך קומיקס כי פיצלתי אותו לקומיקס בעולם. ועכשיו זה טקסט כפול. אפשר לסדר את זה?כר גדול אך לא מי שחשוב - שיחה 13:52, 6 בינואר 2011 (IST)

לשכת המהנדסים[עריכת קוד מקור]

ניסיון החלפה ל{{הפרת זכויות יוצרים|מקור=http://www.engineers.org.il/Index.asp?CategoryID=199&ArticleID=138}} נכשל (הרבה טקסט נמחק אבל עדיין...). 11:17, 11 בפברואר 2011 (IST)

חשד לשפה גסה[עריכת קוד מקור]

המילים שהוספתי בערך של גטו טרזין: "כסף יהודי" שהונפק על ידי השלטונות הנאציים בגטו על מנת לטעת את הרושם של עיר יהודית במנהל עצמי, לכאורה.

"חשד לשפה גסה" בבוצ'אץ'[עריכת קוד מקור]

ניסיתי לעשות עריכה סגנונית לערך בוצ'אץ' אבל המסנן מנע את זה. אחרי ששברתי את העריכה לכמה חלקים כדי להבין מה מפריע, הגעתי למסקנה שמדובר במילה "הנאצי". אחרי שהסרתי אותה מהערך (ואולי כדאי להחזיר, למרות שההקשר די ברור גם בלעדיה), הצלחתי לשמור את העריכה. לדעתי קצת לא הגיוני שהמסנן עובד ככה, הרי המילה הייתה שם קודם. לא אני הוספתי אותה. כרגע המסנן פשוט מפריע לשפר את הערך. האם הכוונה היא לא לאפשר לאלמונים לערוך שום ערך שכתוב בו "נאצי"? זה מוגזם לדעתי. 79.178.202.93 12:52, 5 במרץ 2011 (IST)

כעת ניסיתי להחזיר את המילה שקודם מנעה ממני לשמור את העריכה, והצלחתי... לאור זה, נראה לי שהמסנן הזה דפוק לחלוטין. 79.178.202.93 12:54, 5 במרץ 2011 (IST)
המסנן לא היה אמור למנוע ממך לעשות את הפעולה במקור - הוא רק אמור "לסמן" אותה למטרת ניטור. ייתכן שמסנן אחר הופעל על ידי העריכה ומנע ממך לשמור (הוספת או השמטת כמות גדולה מידע, נראה הסביר ביותר). זהר דרוקמן - לזכר פול 16:29, 5 במרץ 2011 (IST)
תסתכל על השינוי הכולל שביצעתי בשלוש או ארבע עריכות - לא הוספתי כמעט כלום, השינויים הם מינוריים, ובכל זאת לא יכולתי לשמור את העריכה. ההודעה היחידה שקיבלתי הייתה מה שכתבתי בכותרת: "חשד לשפה גסה". וברגע שמצאתי את הפסקה שבגללה אני לא יכולתי לשמור, והסרתי את המילה "הנאצי", הצלחתי לשמור, ככה שזה נראה לי הגורם. אני כבר ערכתי פה ומכיר את הויקיפדיה פחות או יותר, אבל מי שבא ומנסה לשפר פשוט יתייאש מזה הרבה יותר מהר, ויוותר. אם זו התוצאה, עדיף למחוק את המסנן הזה. 79.178.202.93 17:39, 5 במרץ 2011 (IST)
אוקיי, התבלבלתי עם מסנן דומה, שרק מתריע. על כל פנים - ממעבר על העריכות שנמנעו על ידי המסנן - נראה שתועלתו עולה בהרבה נזקו. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:46, 5 במרץ 2011 (IST)
לא הבנתי: האם המצב שבו המסנן מנע עריכה טובה שלי רק בגלל שהמילה "הנאצי" נכללה בה (אפילו שלא אני הוספתי אותה אלא היא הייתה קודם), אבל לעומת זאת הוא לא מנע עריכה שבה הוספתי את המילה הזו ותו לא, הוא מצב תקין? קשה לי להאמין. 79.178.202.93 21:49, 6 במרץ 2011 (IST)
כן, כי הנזק הפוטנציאלי העריכות הבעייתיות שהוא מונע עולה, לדעתי, על הנזק שבלהכריח אותך להכניס את העריכה באופן עקום שכזה. זהר דרוקמן - לזכר פול 21:52, 6 במרץ 2011 (IST)
שוב אני אשאל: האם הגיוני למנוע עריכה שבה הטקסט ה"בעייתי" לא התווסף בכלל אלא היה ונשאר בערך, ולעומת זאת לאפשר עריכה שבה מתווסף אותו הטקסט בדיוק? 79.178.202.93 22:04, 6 במרץ 2011 (IST)
טוב, אני מתחיל לחשוב שאני מפספס משהו. אפנה לכאן את מי שהפעיל את המסנן. זהר דרוקמן - לזכר פול 22:11, 6 במרץ 2011 (IST)
אני מבין את השאלה. המסנן בוחן גם מילים שהיו בפסקה לפני העריכה, זאת כיוון שהוא מזהה את הפסקה כולה כעריכה חדשה - סוג של "בוקסה". כלומר, אם ערכת משפט - המערכת מחשיבה את כל הפסקה שבה נגעת לפסקה חדשה. זה אמנם לא אידיאלי, אבל זה המצב ואין דרך לשנות את זה. אנדר-ויקאל תשאלו 22:59, 17 במרץ 2011 (IST)
אנדר - המסנן כבר בוטל. זהר דרוקמן - לזכר פול 23:01, 17 במרץ 2011 (IST)
אבל ההסבר שלי עדיין רלוונטי :) אנדר-ויקאל תשאלו 23:04, 17 במרץ 2011 (IST)

עריכת הערך "שרית חדד"[עריכת קוד מקור]

שלום, מי שיעיף מבט בערך "שרית חדד" יבחין כי אינו תואם בעליל להגדרות של אנציקלופדיה. על כן ערכתי את הקטגוריה "המשך פעולתה" והסרתי משפטים רבים ואינפורמציה מיותרת כמו - תאריכים מדויקים ליציאות סינגלים, דליפת סינגלים ופרסום סינגלים... אולם מאחר ואני משתמש חדש, הדבר נמנע ממני. כיצד אוכל לפרסם את הערך המתוקן?

מסנן עריכה בדף משתמש[עריכת קוד מקור]

היי. רציתי להוסיף את התבנית של {{כתובת IP משותפת|[[מדיטק]]}} בדף משתמש של הIP וזה לא נתן לי. רצוי לשנות את המסנן- שכתובת IP תוכל לערוך את דף המשתמש של אותה הכתובת. (ויקיפד לא פעיל) 62.219.180.180 17:08, 10 באפריל 2011 (IDT)

רצוי שלא, לרוב המשתמש פשוט מכניס שם הבלים. מתניה שיחה 17:13, 10 באפריל 2011 (IDT)
הרי יש את המסנן הזה רק לבעלי כתובות IP, וכמה משחיתים כבר יש שיעדיפו להכניס הבלים בדף משתמש שלהם (שסביר להניח אפילו שהם לא יידעו להגיע אליו..)? אם האופציה הזו תהיה קיימת- זה יאפשר לבעלי כתובות IP לכתוב קצת על עצמם (יעיל אם זו כתובת קבועה, ויש בה שימוש מדי פעם. אחרת- במילא זה נמחק אוטומטית, כמו דף השיחה). לצורך העיניין- בדקות הקרובות אני מתכוון לעבור על מחשבים רבים המצויים במדיטק ולסמן אותם כמחשבים במוסד- הן בדף השיחה והן בדף המשתמש. 62.219.180.180 17:23, 10 באפריל 2011 (IDT)
אין טעם בדף המשתמש. שים בדף השיחה. מתניה שיחה 17:31, 10 באפריל 2011 (IDT)
מתניה, מהיכרותי איתך חשבתי שתדע לשים לב (מהסתכלות שם, מתרומותיי או סתם במעקב אחר שינויים אחרונים שאתה מנטר בהקפדה ובהתמדה) ששמתי בדף השיחה, או שתשים בעצמך בדף המשתמש, בדרך כלל אתה יסודי (-וקבל זאת כמחמאה וכהערה בונה). כמו כן- הסתכל פה ותראה שמומלץ לשים את התבנית הן בדף המשתמש והן בדף השיחה (שם נוסף המשפט האחרון). ושוב- גם אם זה לא יעיל או שימושי במיוחד- לדעתי ראוי שלבעל כתובת IP תהיה היכולת לערוך את הדף 'שלו', גם בלי קשר לתבנית הספציפית הזו. 62.219.180.180 17:40, 10 באפריל 2011 (IDT)
קיבלתי את הביקורת, אני חוזר בי, אתה צודק. אפנה לערן שיעדכן את המסנן. תודה שפקחת את עיני. מתניה שיחה 17:42, 10 באפריל 2011 (IDT)
תודה. ואם תוכל לעדכן פה את תשובתו, ומתי זה יהיה אפשרי- אודה לך מאד. שיהיה שבוע מוצלח ובריא 62.219.180.180 18:00, 10 באפריל 2011 (IDT)
תוקן על ידו. מתניה שיחה 22:56, 11 באפריל 2011 (IDT)

הערך אראל מרגלית[עריכת קוד מקור]

היי, קיבלתי חומרים רשמיים להעלאה לערך הנ"ל וכל השינויים שעשיתי נמחקו בגלל שאני משתמש חדש ועשיתי פעולה "גורפת" מדי. אני מבין כי מדובר באמצעי בטחון, אך אני יכול לאמת בפניכם שהחומרים שהועלו לערך הם רשמיים וגם הרבה יותר מפורטים מהערך שקיים היום.

תודה.

הערך אשדות יעקב[עריכת קוד מקור]

הערך "אשדות יעקב" מטעה שכן הקיבוץ אשדות יעקב עדיין קיים כ"אשדות יעקב איחוד" (אשדות יעקב מאוחד הנו הקיבוץ החדש שיצא מתוך אשדות יעקב) = הערך "אשדות יעקב" אינו מדויק והמידע המלא נכלל בתוך אשדות יעקב איחוד. ממליצה להסיר את הערך הנ"ל שכן המידע שבו מטעה. (תאריך מועד הפילוג אינו מדוייק כתוב 1953 ולא 1951 ועוד...

שלום וברכה[עריכת קוד מקור]

המסנן האוטומטי של ויקיפדיה שגה כשדיווח על שגיאה בערך ששיניתי בדף "ליגת העל בכדורגל". ובכן, זה פשוט לא נכון. מה שבסך הכל עשיתי זה לשנות את טבלת האליפויות. אליפויות מלפני קום המדינה לא נחשבות כלל ועל כן יש למחוק אותן מוויקיפדיה. הליגה הוקמה ב-1949 ולא בימי המנדט הבריטי כשאף אחד לא באמת יודע מי היתה כאן האלופה. אליפויות המדינה צריכות להיות מקום המדינה ולא לפני כן. תודה ויום טוב.

לא מאפשר לי לכתוב בדף משתמש שלי[עריכת קוד מקור]

שלום. מדברת: חוקרת דיבוקים. אני מנסה להיכנס לדף משתמש שלי, אך הופיע סינון השחתות. קראתי אודות משתמשת, הנכנסת בכל פעם דרך מחשב אחר, לכן אינה יכולה לסמן את תיבת: "זכור אותי". גם אצלי זה קורה. לרוב אני משתמשת במחשב, שאני עובדת בו עכשיו. לפעמים הוא תפוס ולכן בפתיחת חשבון חדש לא סימנתי את תיבת "זכור אותי". מה עושים כדי להוסיף חומר לדף שלי בלי שהדבר יחשב כ:"השחתה"? בכבוד רב: חוקרת דיבוקים - שיחה טו' אייר, התשע"א, 17:45, (IDT)

עידכון גדול מידי עבור משתמש חדש

כותרת" הרב ניר בן ארצי"

היה עידכון איכותי ולא מזיק, נא טיפולכם המסור.

עריכת ערך תנועת הנוער בני המושבים[עריכת קוד מקור]

שלום רב, ערך בני המושבים נכתב ע"י אדם לא מוסמך ועל כן רצוף שגיאות אובייקטיביות. על כן ובהוראת מזכ"ל התנועה ערכתי את הערך שוב אך העריכה לא נתקבלה בשל ריבוי שינויים בערך המקורי. כיצד עוברים משוכה זו? טובית, רכזת ההדרכה בני המושבים- tovit-at-v-noar.org.il

שלום טובית,
אני מצטער על התגובה המאוחרת, ומקווה שתקראי את זה.
אם רצונך לערוך את הערך, ראשית, אני מציע לך להירשם. ההרשמה מקלה עלינו את ההתקשרות עמך, ונותנת יתרונות רבים (ראי ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?). במידה ותירשמי, תוכלי לעבוד על הערך בארגז חול פרטי. אשמח לעזור, ואשמח אם תפני אלי בדף שיחתי, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!

משתמש:Matan2119/54 (מספר)[עריכת קוד מקור]

אני יכול לערוך את משתמש:Matan2119/54 (מספר) בבקשה? 109.66.23.184 17:16, 5 ביולי 2011 (IDT)

לא. אתה חסום לצמיתות. מתניה שיחה 17:20, 5 ביולי 2011 (IDT)
אז מתי תשחרר אותי? אני חסום כבר 13 ימים!! 109.66.23.184 17:24, 5 ביולי 2011 (IDT)

טוב מתניה תשחרר את מתן2119 בבקשה למה הוא מצטער שעשה צ'טים בויקיפדיה 79.180.9.136 12:05, 12 ביולי 2011 (IDT)

נבלמה עריכת הערך משתמש:המתלמד/פוצ'ו (משחק)[עריכת קוד מקור]

כל שכתבתי היה נכון, כתיבה רהוטה ולפי כל כללי העריכה של וויקיפדיה

הערך פשוט נמצא במשתמש:שרגא הארנב/פוצ'ו (משחק). ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:08, 12 באוקטובר 2011 (IST)

הסרת כמות תווים גדולה מדף על ידי משתמש חדש[עריכת קוד מקור]

בערך ישיבה תיכונית מצפה רמון, הוציאו דיבה ולשון הרע יל ראש הישיבה הקודם שלי, ולכן אני מעוניין למחוק את דברי ההבל האלו. אשמח אם תתחשבו בבקשתי. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

שחזרתי את ההשחתה. אם אני מבין נכון, משתמש חדש לא יכול למחוק טקסט מרובה בפעם אחת. אם כן, אני חושב שמדובר בטעות חמורה. אין סיבה שיהיה ניתן להוסיף טקסט כאנונימי דבר שעלול להוות השחתה, ואנונימי אחר לא יוכל לתקן את ההשחתה. --בברכה, טישיו - שיחה 07:29, 24 ביולי 2011 (IDT)

נא לבדוק מדוע זה סונן[עריכת קוד מקור]

ניסיון לבטל את [1] סונן.

ברצוני לדווח על דף ערך שגוי[עריכת קוד מקור]

מדובר בדף ערך בשם משתמש:Danielleban/ברוך דרור, זהו דף שגוי עם כותרת שגויה וגם ישנה כפילות לערך זה עם הערך: ברוך דרור. יש לבטל ערך זה, המקוטלג בקטגוריות באופן כפול ועם שם ערך שגוי. והנה עוד ערך נוסף בנדון משתמשת:AngelTouch25/עוז זהבי .

תיקנתי. המקום המתאים לבקשות אלו הוא הדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים. תודה, ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 09:23, 28 במרץ 2012 (IST)

אתם טועים שהקבוצה שלי היא השחתה כל הקבוצה הזאת אמיתית ומשחקים בה הרבה שחקנים כל מה שאמרתי הוא לא שקר שקרנים פשוט רימיתם אותי יום רע

הוספת ערך בטעות[עריכת קוד מקור]

ניסיתי למצוא ערך על ההכללה לN מימדים של קואורדינטות כדוריות, ובטעות פתחתי ערך לנושא (למרות שלא כתבתי בו כלום).

איך סוגרים את הערך?

מסנן ניסיון עריכה של ערך קצר[עריכת קוד מקור]

כשאני מנסה ליצור את שיע.ק/הקישורים שלי, אני מקבל הודעת "בבקשה שקלו להרחיב את הערך שאתם יוצרים. מסנן אוטומטי זיהה עריכתכם זו כנסיון יצירה של ערך קצר מאוד. וכו' וכו'. אין אפשרות להגדיר את המסנן כך שלא יופעל בדפים הנמצאים במרחב המשתמש? שיע(שיחה) • י"ח באייר ה'תשע"ג • 22:15, 28 באפריל 2013 (IDT)

זה רק סימון תגית, אגב לא שייך להכניס קטגוריות בדף המצויין • חיים 7 • (שיחה) • כ' באייר ה'תשע"ג • 01:02, 30 באפריל 2013 (IDT)
תודה. תיקנתי. --שיע(שיחה) • כ' באייר ה'תשע"ג • 16:42, 30 באפריל 2013 (IDT)
שים לב שיצרת את הדף במרחב הראשי ולא במרחב המשתמש! • חיים 7 • (שיחה) • כ' באייר ה'תשע"ג • 16:49, 30 באפריל 2013 (IDT)

מנסה לערוך את אלימות כלכלית במשפחה[עריכת קוד מקור]

זה רחוק מלהיות מושלם, אבל ניסיתי לעשות שם קצת סדר.

המערכת לא מאשרת את השינויים שלי. זאת העריכה הראשונה שאני עושה - אשמח להביא מה הבעיה. קרפדת - שיחה 18:07, 22 ביוני 2013 (IDT)

הצלחתי! קרפדת - שיחה 18:09, 22 ביוני 2013 (IDT)

יצירת ערך חדש מתוך הערך 'תורת המודלים'[עריכת קוד מקור]

כתבתי את הערך תורת המודלים, ובתוכו פסקה על טיפוסים. לטעמי ראוי לכתוב על טיפוסים בערך נפרד, וכך עשיתי - טיפוס (תורת המודלים). כעת איני יכול להסיר את הפסקה אודות טיפוסים מתוך הערך תורת המודלים.

לא משנה, הצלחתי.

מסנן הוטנט[עריכת קוד מקור]

מה דרכי פעולתו ? --5.29.130.59 14:17, 13 בפברואר 2014 (IST)

הוא פשוט גוזל ממני זמן וגורם לי להתרחק מלתרום לויקיפדיה. שמו של המסנן האוטומטי שפעם אחר פעם מסנן דברים ללא שום קשר... הוא הוטנט. 213.57.28.106 15:45, 14 בפברואר 2014 (IST)

לצערנו, בשל הטרדות הנגרמות בזדון מצד לקוח/ות של ספק האינטרנט, טווח כתובות ה-IP שלו חסום לעריכות בוויקיפדיה למי שאינו משתמש רשום. משתמשים רשומים יכולים לכתוב בוויקיפדיה ללא בעיות גם בעודם מחוברים דרך ספק אינטרנט זה. Ldorfmanשיחה 22:25, 16 בפברואר 2014 (IST)
כפי שכתב לירון לא נמנעת עריכה של משתמשי ספק זה • חיים 7 • (שיחה) • י"ז באדר א' ה'תשע"ד • 11:34, 17 בפברואר 2014 (IST)

הגהה בערך "שממית" -[עריכת קוד מקור]

המסנן אינו מאפשר תיקון "שומים" ל"דומים".

תוקן, תודה רחל - שיחה 19:14, 14 בפברואר 2014 (IST)

טיוטה[עריכת קוד מקור]

שלום, כתבתי טיוטה לערך בשם "ערי ארצות הברית". כאשר סיימתי לכתוב את הטיוטה ניסיתי להעביר אותה למצב "ערך" תחת לשונית "העברה". כאשר ניתנו לי אפשרויות לאיזה סוג של דף להעביר את הטיוטה, כתבתי לדף "ויקיפדיה". לאחר ההעברה, הבחנתי כי הטיוטה הועברה להיות "דף מיזם". לאחר מכן, כאשר ניסיתי להעביר את הדף, מ-"דף מיזם" ל-"מרחב הערכים", נכתב לי כי: "פעולה זו זוהתה כמזיקה על ידי מסנן אוטומטי, ולכן נמנעה." האם אוכל לקבל עזרה בנדון? Amos12 - שיחה 06:12, 21 בספטמבר 2014 (IDT)

העברתי. המקום לבקשות כאלה הוא בדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים. בברכה, ‏אופקאלףשיחה‏ • כ"ו באלול ה'תשע"ד • 08:18, 21 בספטמבר 2014 (IDT)
תודה רבה ושבוע טוב. Amos12 - שיחה 17:37, 21 בספטמבר 2014 (IDT)

מסנן טרול[עריכת קוד מקור]

ניסיתי לערוך את הערך בריאות, כאשר איני מחובר, ונחסמתי ע״י מסנן טרול, מדוע? Giant - שיחה 13:01, 2 באפריל 2016 (IDT)

נזק כלכלי[עריכת קוד מקור]

מה המקור לנזק הכלכלי? אמיר.שר - שיחה 02:50, 29 בספטמבר 2014 (IDT) " לדף השיחה של אסון הכרמל, וקיבלתי הודעה שהעריכה שלי נחסמה ע"י מסנן טרול... לא מבין למה

נסיתי למלא שם משתמש בערך שנמצא בעבודה, ויצא ששם המשתמש הפך לערך בפני עצמו. סליחה.

הוספתי קישורים חיצוניים וזה חסם אותי[עריכת קוד מקור]

שם המסנן האוטומטי שנמסר לי הוא: new user youtube, &c. עשיתי זאת ב עריכת משתמש:Menner3/תמי לנצוט ליבוביץ

ערכתי ערך חדש ובשמירה קיבלתי הודעה כי הפעולה זוהתה כמזיקה על ידי מסנן אוטומטי, ולכן נמנעה. שמו של המסנן האוטומטי הוא: new user youtube, &c[עריכת קוד מקור]

מה לעשות?

גרשיים שגויים[עריכת קוד מקור]

בעריכה זו [2] הוסיף המסנן את ההערה גרשיים שגויים, לא ברור לי למה. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 19:23, 11 בפברואר 2015 (IST)

מחיקה בדף שיחה לטקסט שהוא "לא-שיחה" - זיהוי שגוי של המסנן[עריכת קוד מקור]

אני חדש ויצרתי את דף השיחה ע"י הוספת טקסט זמני לדף השיחה. כעת אני מעוניין להסיר את הטקסט, ולהותיר את דף השיחה ריק. המסנן מזהה זאת, בטעות, כהסרת שיחה. יאיר - שיחה 12:14, 29 בספטמבר 2015 (IDT)

עוד[עריכת קוד מקור]

המשתמש:37.26.148.205, שעושה עריכות מוזרות, הוסיף שורה לא רלוונטית לערך עוד, ומסנן ההשחתות מונע ממני לבטל את השורה הזו. .2.54.63.215 11:52, 29 באוקטובר 2015 (IST)

דיווח[עריכת קוד מקור]

אני מנסה לבטל את המחיקה של משתמש בערך "נחלת ישראל יצחק", והאתר רושם לי שנראה שיש לי כוונה להזיק. אני לא מתכוון להזיק, אלא מנסה לבטל מחיקה של משתמש אחר שלדעתי רק מזיק!

מסנן עריכה בערך נדר[עריכת קוד מקור]

ניסיתי להוסיף תוכן בדף הערך נדר אך לצערי המסנן האוטומטי חושד בי על שאני משחית את הערך. אשמח לשמוע על כך הסבר שישפוך אור. האבהיר כי לא עשיתי שינויים מהותיים אלא רק הוספתי מלל. בברכה אלי גודין - שיחה

אלי גודין, מה בדיוק ניסית לכתוב? Amitayzl - שיחה 01:11, 5 במאי 2016 (IDT)
הוספת פרטים, והוספת שני הערות שוליים.. אם אכתוב לך את שם המסנן שחסם אותי זה יועיל? בברכה אלי גודין - שיחה
Amitayzl ברשותך ארשום את המסנן מידע: Adguard/NetFree
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - תנסה בבקשה להעתיק את התוכן שרצית לכתוב לכאן Amitayzl - שיחה 01:28, 5 במאי 2016 (IDT)
[[3]] בתקווה שתבחין בהבדלים.. אלי גודין (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום
מצאתי את העריכה ביומן מסנן ההשחתות. ביקשתי ממפעילי המערכת לטפל בעניין. בנוסף, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. Amitayzl - שיחה 01:41, 5 במאי 2016 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

אלי גודין, ביצעתי את העריכה "בשמך". אנא בדוק שהכל טוב. Amitayzl - שיחה 01:48, 5 במאי 2016 (IDT)
ועוד משהו קטן אלי, ראיתי את פנייתך בדף שיחתו של משתמש:נרו יאיר במקרה כשעברתי על דף השינויים האחרונים. באופן כללי, עדיף במקרה כזה לפתוח דיון בויקיפדיה:דלפק ייעוץ שיהיה יותר בולט מפנייה למשתמש ספציפי. Amitayzl - שיחה 01:59, 5 במאי 2016 (IDT)

יש לזה תשובה ברורה בבקשות ממפעילים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:14, 5 במאי 2016 (IDT)

ביטולי עריכה על ידי אנונימי או משתמש חדש[עריכת קוד מקור]

ניסיתי להחזיר את הדף "יואב גינאי" לגרסה קודמת עם קישור לכתבת ישראל היום. בנוסף להוסיף את הקישור הקיים ביקורת על האוסף תודהStav1111 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

Stav1111 בוצע בוצע Amitayzl - שיחה 20:29, 18 במאי 2016 (IDT)
קרה לי גם. משתמש לא רשום מחק חלק גדול מערך וכשניסיתי לשחזר זה לא נתן לי כי אני משתמש חדש.

--1Or - שיחה 12:54, 20 במאי 2016 (IDT)

הוספתי נתונים, אך נחסמתי בשל סינון נטפרי[עריכת קוד מקור]

הוספתי נתונים לערך קיים, אך לא התאפשר לי לשמור בשל מסנן נטפרי - מסנן רשת מפני תכנים שאינם הולמים. כיצד ניתן לפתור בעיה זו? ‏מבין ענין (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם

לא הבנתי. מה זה נחסמת? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:21, 31 במאי 2016 (IDT)

תקלה[עריכת קוד מקור]

למה בגרסה זו מסנן ההשחתות לא זיהה את זה? אור/1Or - שיחה 16:30, 20 ביוני 2016 (IDT)

שגיאה בעת ניסיון העברת ערך[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף ויקיפדיה:דלפק ייעוץ#שגיאה בעת ניסיון העברת ערך

מתנצל יצרתי בטעות ערך תבנית אנטי-אטום[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף ויקיפדיה:דלפק ייעוץ

משתמש:131.100.199.214 ו שיחת משתמש:131.100.199.214[עריכת קוד מקור]

מישהו באדיבותו העלה עלילה ביגורפית או שבר-ביוגרפית, ושכח שזה לא בדיוק המקום...31.154.81.45 01:51, 3 באוגוסט 2016 (IDT)

הדף הזה לא מתאים לדיווחים מסוג זה. כדי לבקש למחוק דף או דפים מסוימים, יש להשתמש בדף הבקשות ממפעילי המערכת. בברכה, ‏Guycn2 · ‏ 01:52, 3 באוגוסט 2016 (IDT)

הוספת תואר 'הרב'[עריכת קוד מקור]

בערך של אברהם אלימלך פירר ניסיתי להוסיף את תואר 'הרב', מאחר שהבנתי בדף השיחה שויקיפדיה אמור לשקף את הלך הרוח בציבור. התיקון לא הצליח עקב סינון, מדוע? -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

ניחוש שלי - אתה כנראה עורך דרך ספק האינטרנט NetFree, מה שיוצר תקלה טכנית. להערכתי דבר דומה קרה למשתמש:אלי גודין. ‏ Amitayzl - שיחה 23:54, 11 באוגוסט 2016 (IDT)
אכן הופעל המסנן של NetFree. ‏ Amitayzl - שיחה 23:59, 11 באוגוסט 2016 (IDT)

גדליה אייזמן[עריכת קוד מקור]

בערך ישנו קישור שלמה ברויאר המפנה לשלמה זלמן ברויאר וזה טעות מאחר ומדובר בחתנו של הרב אייזמן להבדיל משלמה זלמן שהיה רב בפרנקפורט ניסית לערוך את זה ולא הצלחתי נל (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

נל, דווקא הצלחת למחוק את הקישור בעריכה הזו. נראה שעל הרב מפרנקפורט אין (עדיין?) ערך בוויקיפדיה.‏ Amitayzl - שיחה 17:54, 22 בספטמבר 2016 (IDT)

A Head Full of Dreams[עריכת קוד מקור]

לא מאפשר לי להעלות את קובץ עטיפת האלבום עבור הערך. מו סיזלאקהטברנה • 01:39, 13 באפריל 2017 (IDT)

מותר לך? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:42, 13 באפריל 2017 (IDT)
איזה מסנן? יכול להיות שזה בגלל שלא הזנת "תיאור" בתבנית:מידע בעת ההעלאה? בברכה, אורשיחה • 09:21, 13 באפריל 2017 (IDT)
כן, יגאל. אור - מסתבר, שכחתי שמדובר בשדה חובה, תודה. מו סיזלאקהטברנה • 14:11, 13 באפריל 2017 (IDT)

לא הבנתי למה חסמו אותי?[עריכת קוד מקור]

שלום רב. עשיתי מספר עריכות באתר, עריכתי בדף 'מרד בר כוכבא' בפיסקה 'השתתפותם של תלמידי רבי עקיבא במרד' שוחזרה, ונחסמתי כך שאיני יכול לערוך עוד בדף זה. הסיבה שבגינה נחסמתי היא משום שנטען שבטלתי את הקישורים למקורות העתיקים. לפי הבנתי עובדה זו אינה נכונה, הקישורים הקודמים המשיכו להיות פעילים גם לאחר עריכתי. בכל מקרה הוספתי מידע לערך שאיני רואה שום סיבה שלא להזכירו. אשמח להסרת החסימה, או הבהרה במידה שטעיתי.

העריכה בוצעה ב- 95.86.101.2

מה שם ספק האינטרנט שלך? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:03, 23 באפריל 2017 (IDT)

אני משתמש באינטרנט רימון 164.138.117.224 23:55, 23 באפריל 2017 (IDT)

הםםם. ערן, מה דעתך על הכתובת הזאת שלא עצרה במסנן? משהו לא בסדר עם הטווח? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:07, 24 באפריל 2017 (IDT)
אין מניעה מוחלטת משימוש באינטרנט רימון בעריכת ויקיפדיה, אך יש לשים לב שבעריכת חלק מהדפים אינטרנט רימון מפעילים סינון שגורם להסרה אוטומטית (שלא נעשתה על ידי העורך) ובמקרים כאלו מופעל מסנן חסימות המונע את העריכה. ניתן לראות את העריכה שנמנעה במיוחד:יומן_ההשחתות/411529 וכפי שאפשר לראות אינטרנט רימון מסיר קישורים במקורות עתיקים. ערן - שיחה 00:29, 24 באפריל 2017 (IDT)
עכשיו לא הבנתי כלום, ערן. אם זה התגלה, איך הוא הצליח לשמור? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:39, 24 באפריל 2017 (IDT)
הקישור הוא ליומן ההשחתות, העריכה לא בוצעה כי היא נחסמה והיא לא מופיעה בהיסטוריה של הדף. ערן - שיחה 01:31, 24 באפריל 2017 (IDT)
ערן, ראה מיוחד:הבדלים/20581385. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:42, 24 באפריל 2017 (IDT)
הרחבתי כעת את ההגדרה כך שתכיל גם טווח כתובות זה. ערן - שיחה 01:47, 24 באפריל 2017 (IDT)
מצויין, תודה, ערן.
עכשיו, אלמוני, מה פירוש נחסמת? אין שום חסימות הרשומות על הכתובת שציינת. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:00, 24 באפריל 2017 (IDT)

שינוי שם קטגוריה[עריכת קוד מקור]

ברצוני לשנות את שם "קטגוריה:כדורגלני נבחרת טוניסיה" ל-"קטגוריה:כדורגלני נבחרת תוניסיה" בכוונה ליצור אחידות וכן זהו התעתוק הפונטי המדויק. Gertiu32 - שיחה 15:01, 31 במאי 2017 (IDT)

תיקון קישור מקישור עקיף (דרך גוגל) לקישור ישיר נתפס משום מה במסנן 12[עריכת קוד מקור]

שלום חברים, ביומיים האחרונים ביצעתי באופן אינקרמנטלי כמה עריכות קטנות במסגרת הערך החדש על חיים רביה. בעוונותי, עשיתי את העריכות כמשתמש לא רשום (תחת IP 46.116.5.142).

אז ניחא שמסנן 12 היה חשדן כלפי עריכה אחת שבה ביצעתי שתי תוספות טקסטואליות קטנות (אחת בגוף הערך ואחת בהערות שוליים), והצמיד לעריכה את התגית של חשד למילים בעייתיות (לא שאני מבינה למה, גם אחרי שטרחתי ומצאתי את תיעוד הפעולה ברשימת הסינונים. בשני המקרים מדובר בתוספת עניינית, שיש לה אסמכתא. אבל אני רק ויקפדית חובבת, אז לא אחקור במופלא. רק אשמח אם מישהו מהויקפדים היותר מקצוענים ידאוג להסרת עננת החשד הזאת מהעריכה).

הבעיה היא שהלילה זה קרה שוב, אחרי שביצעתי תיקון מתבקש באחד הקישורים שהועלו עם הגרסה המקורית של הערך, שבה בטעות נעשה שימוש בקישור עקיף (וארוך) של גוגל למאמר בגלובס. העריכה שלי התמצתה בהחלפת הקישור העקיף הזה בקישור ישיר לאותו מאמר בגלובס, וגם העריכה הטכנית לחלוטין והברורה מאליה הזאת, הקפיצה את מסנן 12 להוסיף לעריכה תגית של חשד למילים בעייתיות. זו כבר נראית לי בעיית רגישות מוגזמת של המסנן. אולי כדאי לבדוק את זה. תודה. מיכל. --46.116.5.142 03:47, 5 ביוני 2017 (IDT)

שלום, מיכל. בשני המקרים ערכת פסקה שיש בה מילה סקס. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:37, 6 ביוני 2017 (IDT)
תודה על הבדיקה והתגובה, יגאל. שאלתי את עצמי אם זו יכולה להיות הסיבה, ואם זה אכן המצב הרי שזו באמת בעיה של המסנן. לא דווקא מאחר שמדובר במילה המהווה חלק משם של מאמר - את זה אולי קצת קשה לדרוש מאוטומט לאבחן, ויש הגיון בכך שהוא יפנה את התשומת הלב של עין אנושית לבדוק את ההקשר - אלא בגלל שהמסנן הגיב גם כאשר לעריכה שלי לא היה קשר ולא היתה שום נגיעה לאיזכור של המאמר הזה (שמצוי בהערת שוליים של הטקסט, המפרטת כמה דוגמאות של מאמרים, אשר מקורה בכלל בטקסט המקורי של המאמר ולא בשום עריכה). נראה קצת מוגזם שעצם ההשתייכות לפסקה או הוספת חומרים לפסקה שבה יש מילה "חשודה", תחשיד בחוסר תקינות את העריכה של החומרים הנוספים. בכל מקרה, השכלנו. תודה. מיכל.--46.116.5.142 03:00, 6 ביוני 2017 (IDT)

חסימה מהעלאה של תיקון לתמונה[עריכת קוד מקור]

שלום, אני נחסם מהעלאה של תיקון לקובץ https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:Delta_hebrew.gif . אשמח אם תשוחרר. תודה Mattan TAU - שיחה 20:27, 29 ביוני 2017 (IDT)

Mattan TAU בגלל מתקפה של ספאמרים, משתמשים חדשים (פחות מארבעה ימים בוויקיפדיה) יכולים להעלות קובץ אחד כל עשר דקות. נסה עכשיו. אורשיחה • 07:04, 30 ביוני 2017 (IDT)

הודעת התראה בהעלאת תמונות[עריכת קוד מקור]

בכל פעם שאני מנסה להעלות קובץ ובו תיאור כנדרש קופצת התראה כי יש להוסיף תיאור בשדה התיאור, למרות שהוספתי כבר תיאור. בניסיון להעלות מחדש קופצת אותה התראה שוב והפנייה לדווח על השגיאה כאן. מישהו יכול לעזור? DimaLevin - שיחה 10:22, 21 ביולי 2017 (IDT)

@DimaLevin: יש לכתוב תיאור בעברית. אורשיחה • 10:48, 21 ביולי 2017 (IDT)
אור, גם כשאני כותב תיאור בעברית קופצת אותה התראה. DimaLevin - שיחה 11:56, 21 ביולי 2017 (IDT)
@DimaLevin: מבדיקה שלי בניסיונות שלך התיאור לא בעברית. אם ניסית להעלות גרסה חדשה, יכול להיות שזה הפתרון. אורשיחה • 12:12, 21 ביולי 2017 (IDT)
אה, מעניין! תודה רבה על העזרה. אז תיאור באנגלית לא עובד יותר, חייב לכתוב בעברית? DimaLevin - שיחה 12:34, 21 ביולי 2017 (IDT)
כן Face-smile.svg אורשיחה • 12:48, 21 ביולי 2017 (IDT)

לא מבין מדוע נחסמת לי שוב ושוב העלאת תמונה פרטית משלי ופתוחה לציבורSambusac - שיחה 19:43, 31 ביולי 2017 (IDT)

@Sambusac: אותה הבעיה, יש להזין תיאור בעברית. הוספתי כעת בהודעה שיש לציין תיאור בעברית. אורשיחה • 20:59, 31 ביולי 2017 (IDT)

חסימת עריכה שבוצעה באמצעות אינטרנט רימון, ללא הצדקה[עריכת קוד מקור]

החלפתי קישור ליוטיוב בערך על הרב יהודה גרשוני. הקישור המקורי היה להקלטת וידאו של עצרת בה הוא נושא דברים, אבל הוא הפנה לנקודת זמן אחרת בסרטון, ותיקנתי את זה. העריכה נמנעה בשל כך שהיא נעשתה ע"י רימון, מסיבה של הסרת קישורים אוטומטית, אבל 'הצגת שינויים' הראתה שהשינוי היחיד שבוצע הוא השינוי שביצעתי, שבעיני הוא שינוי מועיל.

[הקישור שאותו רציתי לשים בערך - https://youtu.be/TneuB0T2ArA?t=437 ] -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

העברת הערך מטיוטה לערך רגיל[עריכת קוד מקור]

קפצה לי הודעה כי לא ניתן להעביר לדף רגיל כותרת בה מופיע הסימן / מחקתי את הסימן מהכותרת ולכן אני רוצה כעת להעביר את הדף שלא יהיה טיוטה יותר.

שלום לינוי, תודה על התגייסותך לשיפור הוויקיפדיה. אבל, בלי קשר לבעיה הטכנית שתיארת כאן, אני לא בטוח אם הטיוטה שכתבת כבר בשלה לעבור למרחב הראשי. אין בה קישורים פנימיים ובנוסף היא מנוסחת באופן מאוד טכני, שלא בטוח שיהיה נוח (ואפילו מובן) למי שאינו בקיא בעגה המקובלת בעולם המשפט. למשל, רצוי לציין את שמותיהם המלאים של השופטים ולא להסתפק בקיצורים כמו מ' נאור, שמקובלים אמנם בפסקי דין אך אינם ברורים לקורא הממוצע (=הקורא הסביר קריצה).‏ Amitayzl - שיחה 21:57, 26 באוקטובר 2017 (IDT)
נראה שחלק משמעותי מהערך מועתק מפסק הדין. זה כמובן לא מקובל בוויקיפדיה (גם אם נותנים קרדיט - הבעיה היא לא זכויות יוצרים, שאינן רלוונטיות כמדומני לגבי פסקי דין, אלא פשוט שערך בוויקיפדיה לא אמור להיות סיכום של פס"ד).‏ Amitayzl - שיחה 22:56, 26 באוקטובר 2017 (IDT)

העלת תמונה של קפטן ליווי אקרמן[עריכת קוד מקור]

טוב אז ניסיתי להעלות גיף שלו נלחם. אכן יש שם דם ואלימות אך האנימה והמנגה הן 18+ אז כמובן שיש שם דברים אלה. כמו כן, לדעתי זה ממש מגניב וכולם מתעלמים מהדם שם ומתייחסים יותר לליווי עצמו, לא?^^^ וגם הגיף לקוח מהאתר טאמבלר, מהאתר טאמבלר אפשר לקת גיפים בחופשיות, לא? ככה פחות או יותר אמרו לי...

למיטב ידיעתי אין הרשאה גורפת לתמונות מטאמבלר. גם אם טאמבלר עצמם אינם תובעים זכויות יוצרים, אין סינון שם של תמונות שמוגנות בזכויות יוצרים. לא ניתן לסמוך על זה. להתייעצות מעמיקה יותר אנא פנה לויקיפדיה:זכויות_יוצרים/שאלות_ותשובות אילן שמעוני - שיחה [דרוש מקור] 19:02, 13 בנובמבר 2017 (IST)

permission[עריכת קוד מקור]

please give me the permission to upload some files

העברת הדף "קטגוריה:סגל האוניברסיטה העברית בירושלים: לימודי מזרח אסיה" ל "קטגוריה:סגל האוניברסיטה העברית בירושלים: לימודי אסיה"[עריכת קוד מקור]

אין באפשרותכם להעביר דף זה, מהסיבה הבאה: פעולה זו זוהתה באופן אוטומטי כמזיקה, ולכן לא אופשרה. אם לדעתך הפעולה שלך הייתה מועילה, באפשרותך לדווח על השגיאה. תיאור קצר של החוק שפעולתך הפרה: העברה בעיתית

חניבעל - שיחה 13:33, 30 בנובמבר 2017 (IST)

כישלון העלאת קובץ המתאר סכמה חשובה מעלון מורי הביולוגיה[עריכת קוד מקור]

ניסיתי להעלות סכמה חשובה המתארת בצורה מצוינת את מנגנוני המשוב המתרחשים בשינויים בריכוזי סוכר בדם, אולם קבלתי הודעה כי הקובץ חשוד.

אודה לכם על בדיקת הסוגיה והעלאת הקובץ

תודה

מנסה לעדכן את פסקה בערך "המודל הגאוצנטרי"[עריכת קוד מקור]

מנסה להעתיק לערך "המודל הגאוצנטרי" תרגום הפסקה על היהדות מהערך המקביל באנגלית: https://en.wikipedia.org/wiki/Geocentric_model#Orthodox_Judaism משום מה כל הזמן נחסם ולא מצליח לעדכן.

התרגום להלן:


כמה מנהיגי דת יהודיים שומרים על המודל הגאוצנטרי של היקום בהתבסס על פסוקים מהתנ"ך, ופרשנות לדברי הרמב"ם לפיה פסק הרמב"ם שהשמש סובבת סביב כדור הארץ . הרבי מלובביץ' הסביר גם שהמודל הגאוצנטרי הוא בר הגנה בעזרת תורת היחסות של איינשטיין, שקובעת כי "כששני גופים בחלל נמצאים בתנועה זה ביחס לזה, ... המדע קובע בוודאות מוחלטת שמנקודת מבט מדעית שני האפשרויות תקפות, כלומר שכדור הארץ סובב את השמש, או שהשמש סובבת סביב כדור הארץ", למרות שהוא גם התייחס לאנשים המאמינים במודל הגאוצנטרי כ-"נשארו בתקופת קופרניקוס".

ספר הזוהר מציין כי: "כל היישוב (כלומר, העולם והאנושות שעליו) - מתגלגל בעיגול ככדור, אלה (כלומר חלקם) מתגוררים למטה, בתחתית הכדור, ואלה למעלה. וכל אלה הבריות - המתגוררים בחלקים השונים של הכדור - שונים בחזותם - בצבעם, בקלסתר פניהם, וכדומה, - מחמת שינוי מזג האוויר, כפי מזג האוויר של כל מקום ומקום. אולם עומדים הם כשאר בני אדם. ועל כן יש מקום בעולם, כאשר אור לאֵלֶּה, חושך לאלה. לאלה יום, ולאלה לילה, יש מקום בעולם שמואר תמיד ולא יימצא בו לילה אלא זמן מועט (כאן הכוונה לאזורים הסמוכים לקטבים - הקוטב הצפוני והדרומי)".

על אף שהמודל הגאוצנטרי מופיע בחישובי לוח השנה לרמב"ם , רוב מוחלט של חכמי היהדות, המקבלים את התאולוגיה של התנ"ך, ומשליטים אותו כחוקים והלכות, לא סוברים שהתנ"ך או הרמב"ם מצווים על אמונה במודל הגאצונטרי , .


ניסיתי גם דרך קוד מקור וגם דרך העורך החזותי - כל הזמן נחסם.

הוספת נתונים לערך "הכתב העברי הקדום" וחסימה בשל זיהוי הזקה אוטומטי[עריכת קוד מקור]

הוספתי נתונים לערך "הכתב העברי הקדום" וחסמו אותי כי זיהו באופן אוטומטי שאני מנסה להזיק למרות שאני לא. אתם יכולים לתקן את זה?

הוספת ערך חדש[עריכת קוד מקור]

הוספתי ערך חדש וכתוב לי שהערך לא חוקי והמשתמש חסום אבל ברשימת המשתמשים החסומים כתוב שאני לא חוסמה. אתם יכולים לעזור לי לפרסם את הערך

אישור[עריכת קוד מקור]

מבקש אישור לכתיבת הערך יסעור גדול (שכבר נראה בכחול אבל אין עליו ערך). מנורי - שיחה 15:59, 21 במאי 2018 (IDT)
מנורי: תכתוב אותו במשתמש:מנורי/יסעור גדול ובסיום העבודה תבקש בויקיפדיה:העברת דפי טיוטה שיועבר לאחר בדיקה. ערן - שיחה 08:21, 22 במאי 2018 (IDT)
כבר מוכן לי בטיוטה (הרגילה). אם אתה יכול להעביר אני אשמח. מנורי - שיחה 15:40, 22 במאי 2018 (IDT)
אז אתה יכול להוציא אותו? מנורי - שיחה 11:26, 23 במאי 2018 (IDT)
מנורי: בבקשה תעתיק את זה ממשתמש:מנורי/טיוטה למשתמש:מנורי/יסעור גדול. הסיבה שאני מבקש את זה: אם אעשה "העתק-הדבק" של התוכן שכתבת לתוך דף ההפניה, הדף יווצר ללא קרדיט מסודר עבורך, ואם אעשה "העברה" יועברו גם גרסאות ישנות של הטיוטה שאינן קשורות לנושא. בברכה, ערן - שיחה 08:28, 24 במאי 2018 (IDT):::
בוצע. אתה יכול להעביר? מנורי - שיחה 16:20, 24 במאי 2018 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

תוכל לעשות אותו הדבר על משתמש:מנורי/קונקוונטור (בהנחה שהשם כתוב נכון)? מנורי - שיחה 16:45, 30 במאי 2018 (IDT)
אתה יכול? מנורי - שיחה 13:19, 1 ביוני 2018 (IDT)

אני מנסה להעלות קובץ צילום שהזכויות שלו שלי ומשום מה בכל פעם מחדש מישהו בויקיפדיה מוחק לי אותו. מה לעשות בבקשה? תודה[עריכת קוד מקור]

אני מנסה להעלות קובץ צילום שהזכויות שלו שלי ומשום מה בכל פעם מחדש מישהו בויקיפדיה מוחק לי אותו. מה לעשות בבקשה? תודה

סרטים אמריקאיים לפי במאים[עריכת קוד מקור]

שלום, ניסיתי להעביר את הקטגוריה סרטים אמריקאיים לפי במאים ל"סרטי במאים אמריקאיים" (בהתאם לדיון בדף השיחה) אך הפעולה זוהתה כמזיקה, אודה לסיוע בנושא. בברכה, וידרסקייווקר - שיחה 15:48, 22 ביולי 2018 (IDT)

העלאת תמונה בערך על אגם לואיס[עריכת קוד מקור]

שלום רב. ביצעתי מספר עריכות באתר, ויצרתי את הערך על אגם לואיס. ניסיתי להוסיף גלריית תמונות, אך כאשר העליתי תמונה, הפעולה "זוהתה באופן אוטומטי כמזיקה, ולכן לא אופשרה". נסיתי עוד כמה פעמים, ונחסמתי שוב ושוב. הפרתי את חוק: Upload spam.

אני חושב שזה לא לעניין שיהיה ערך על אגם ללא גלריית תמונות. אני דורש לאפשר לתמונה לעלות לערך.

פעולה זו זוהתה באופן אוטומטי כמזיקה, ולכן לא אופשרה. אם לדעתך הפעולה שלך הייתה מועילה, באפשרותך לדווח על השגיאה. תיאור קצר של החוק שפעולתך הפרה: Upload spam[עריכת קוד מקור]

העלתי תמונות שמשפרים את מה שכתבתי בימים האחרונים. דרך אגב, התמונות מועתקות מהאנגלית.

ישיבת בינות[עריכת קוד מקור]

אני מנסה להוריד חלקים שגויים בערך אבל מישהו מחזיר אותם ואחכ חסמו אותי מלשנות.

ניסיתי להסיר קישור שבור, והעריכה זוהתה כמזיקה[עריכת קוד מקור]

בערך יהדות רוסיה, ניסיתי להסיר את הקישור השבור - "קונסטנטין קרבצ'ינסקי, השינויים בהרגלי האכילה בקרב העולים מברית המועצות לשעבר, עבודת גמר לתואר מאסטר, אוניברסיטת תל אביב", (חוץ מזה שהוא שבור, גם ספק גדול האם מקומו בכלל בערך), העריכה זוהתה כמזיקה, (אינטרנט רימון), ללא הצדקה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

לא נותן להעלות תמונה[עריכת קוד מקור]

לא נותן להעלות תמונה

לא נותן להעלות לוגו חדש לדף מעוף - משפט עברי ויקפדיה[עריכת קוד מקור]

לא נותן להעלות לוגו חדש לדף מעוף - משפט עברי ויקפדיה

לא נותן להעלות תמונה חדשה לערך "אביעד בנטוב"[עריכת קוד מקור]

לא נותן להעלות תמונה חדשה לערך "אביעד בנטוב"

"תיאור קצר של החוק שפעולתך הפרה: ביטול עריכה על ידי משתמש אנונימי או חדש"[עריכת קוד מקור]

חשבתי שהאנציקלופדיה הזו מאוד מעודדת עריכה של משתמשים , גם לא רשומים. להוותי גיליתי היום כמה עריכות בעייתיות (אחת לא נכונה מבחינת תוכן, והשנייה וונדליזם לשמו). ניגשתי לבטל אותן ו- הפלא ופלא: *אני* לא יכול לבטל השחתה, כי *אני* לא רשום (המשחית יכול לעשות ככל העולה על רוחו למרות שהוא לא רשום; כדי _לתקן_ את הנזק צריך להיות רשום)... אקרא הנה לכמה משתמשים (משתמש:ערן, משתמש:קיפודנחש) כדי שיעיפו את ההגבלה המפגרת הזו. 2A01:6500:A040:49E8:A3FA:7245:612:995 ‏00:27, 28 באפריל 2019 (IDT)

יש בעיה של משתמשים אנונימים שנכנסים למלחמות עריכה ושחזורים והמסנן מגביל את קצב ביטולי העריכה. ערן - שיחה 01:15, 28 באפריל 2019 (IDT)
לא ראיתי ביטולים של ה-IP שהשאיר את ההודעה הזו, אז או שמדובר במסנן אחר מ"הגבלת קצב ביטולים", או שהמגבלה צצה על IP שונה מזה שהשאיר כאן את ההודעה. קיפודנחש 02:00, 28 באפריל 2019 (IDT)
מדובר על העריכה הראשונה שעשיתי באייפי מי:תרומות/2A01:6500:A040:49E8:A3FA:7245:B62C:F95 ‏ (המסנן הופעל על עריכה בערך יצחק יחיאל יעקובוביץ, עריכה שאותה נאלצתי לעשות ידנית). גם ביטול השחתה בערך פח (מתכת). לא חרגתי משום מגבלה, זו הייתה עריכה יחידה באייפי הזה. 2A01:6500:A040:49E8:A3FA:7245:B698:2795 ‏ 02:22, 28 באפריל 2019 (IDT)

העלאת לוגו חברת Vi Labs[עריכת קוד מקור]

שלום רב, אני מנסה להעלות את הלוגו שלנו לערך של החברה וזה לא מאפשר לי. אשמח לעזרה. תודה Vijogg - שיחה 15:04, 27 ביוני 2019 (IDT)

לא מצליח להעלות לוגו לדף ערך[עריכת קוד מקור]

אני מנסה להעלות לוגו לערך ארגון שמאי רכוש בישראל, ומקבל הודעה שלא ניתן להעלות.

בהעלאה נפרדת של הקובץ דרך אשף העלאות אני מקבל הודעה שמדובר בספאם. אשמח לעזרה

הודעה על ספאם[עריכת קוד מקור]

שלום, ביקשתי להעלות תמונה שאני צילמתי, של הכלבה שלי שקוראים לה "שינשין" על שם קבוצת הש"שינים שמצאו אותה. התמונה נדחתה בגלל: spam upload.