לדלג לתוכן

ויקיפדיה:פיתוח התשתית/מכשירים ניידים – הבדלי גרסאות

(/* מדוע עדיין התבניות הרגילות לא מופיעות בתצוגה ניידת *)
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד עריכה מתקדמת מהנייד
לא הבנתי מה פירוש "תבניות רגילות". יש תבניות מסוימות שאכן לא מוצגות בתצוגת ניידים. הדבר לא מצביע על כך שמשהו "לא עובד", והוא תוצאה של החלטה. אם יש תבנית שמוסתרת בתצוגת ניידים ולדעתך צריכה להופיע, הצע זאת באולם הדיונים. אין לכך קשר ל"פיתוח התשתית". [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 05:19, 23 בספטמבר 2021 (IDT)
: אמרו לי בזמנו. לא זוכר איפה שזה כן קשור לתצוגה ניידת. אני מדבר על תבנית הניווט הרגילה ביותר. ראה למשל בתבנית ניווט הרגילה שמעל הפיסקה הזו: [[יהודה הבר#ספריו]]. בתצוגת מחשב זה מופיע ובניידים לא [[משתמש:אבגד|'''<span style="color: blue;">א</span>בגד''']] - [[שיחת משתמש:אבגד|שיחה]] 06:03, 23 בספטמבר 2021 (IDT)
 
תבניות הניווט אכן לא מוצגות. כאמור, זו לא תקלה או משהו ש"לא עובד", אלא החלטה לא להציגן, מן הסתם משום שלא נמצאה דרך להציגן בנידים בצורה מועילה. לא התעמקתי בשיקולים ולא אנסה להסבירם. המילה "עדיין" בשאלתך מצביעה על אי הבנה. זו לא תקלה שיש להמתין לתיקונה, אלא החלטה שנלקחה אחרי שיקול דעת. אין קושי לעשות שינוי קטן כך שתבניות הניווט כן תוצגנה, אבל שינוי כזה יהיה שיפור לרעה ולא לטובה. [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 16:33, 23 בספטמבר 2021 (IDT)