ראש גדול - דמויות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בדף זה מובא תיאור הדמויות בסדרת הטלוויזיה הישראלית "ראש גדול".

תלמידי בית ספר "אביבים"[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • תומר בן נון (עונה 1–3) (אדם הירש): בנם הבכור של יורם ודנה ואחיו הגדול של יונתן ועידן. נחשב לדמות מובילה בכיתה. במהלך העונה הראשונה היה מאוהב בטלי, אך אחרי שנפרדו הבין שאהבתו האמיתית היא מור, ובסיום העונה הם הופכים לזוג. במהלך העונה השנייה הוא מתעניין בקארטינג, והזוגיות שלו עם מור נגמרת כתוצאה מקנאתו ברוי. מתקרב לגילי והם נהיים זוג לזמן קצר, מתקרב לדת לאחר שהכיר את הוריה של גילי. בסוף העונה השנייה מור ותומר חוזרים להיות ביחד. בעונה השלישית היחסים שלו עם מור התדרדרו בגלל חיכוכים עם תלמידי בית הספר המקיף שהצטרפו לכיתתו. מור חשדה בקשר שלו עם סיוון לאחר שהתקרב אליה כשעבד איתה בחוות הסוסים. לאחר גיוסו של השחקן אדם הירש לצה"ל, הוא לא המשיך לעונה הרביעית; בסדרה מסופר כי קיבל מלגה בארצות הברית וחזר להיות בן זוג של מור.
 • מור ירון (אלמה בן זאב) (עונה 1–3, אורחת בעונה 4): ילדה אמיצה, בעלת כישרון ציור. וחברתה הטובה ביותר של יעל. במהלך העונה הראשונה היא הייתה מאוהבת בתומר ובסיום העונה תומר והיא הופכים לזוג.בתם של נטלי ואביב. במהלך העונה השנייה מתלבטת בין תומר ורוי, אך ממשיכה ביחסיה עם תומר. בעונה השלישית היחסים שלה ושל תומר מידרדרים בגלל חיכוכים עם תלמידי ה"מקיף". ובסוף העונה היא ותומר נפרדים והיא הופכת לבת זוגו של גיא. בסדרה מסופר כי אבא שלה נהיה נספח תרבות בארה"ב והיא עברה איתו , חזרה לתומר. במהלך העונה הרביעית היא מופיעה בתפקידי אורח. היא מופיעה במספר פרקים בהם מייעצת ליעל על ענייני זוגיות דרך שיחת וידאו אינטרנטית, אינה הגיעה לשיחה פנים מול פנים.
 • איתי לאופר (רועי ויינברג) : חברו הטוב של תומר, שמבצע כל מה שהוא מורה לו לעשות. מצטיין בלימודים, מבין במחשבים ובעל היגיון וראש פתוח. בעונה השנייה הוא יוצא עם אלכס וגונב עבורה מהכספת של תומר, כדי שאלכס תוכל לדגמן. לאחר שהוא מבין שאלכס מנצלת אותו, הוא מתאהב באיילה, אחותה של יעל, ולבסוף איילה נפרדת ממנו והוא פגוע. במהלך העונה השלישית איתי מתאהב בשרונה; לאחר שהוא מוכה בשל הקשר עימה, הוא מתחיל ללמוד לחימה משולבת ולעשות כושר, ומכה את יריביו. המאמן שלו נותן לו סטרואידים ללא ידיעתו ואיתי מאבד שליטה; בסוף העונה אביו מגלה זאת והמאמן מובל למאסר, לאחר מכן ממשיך לקחת את כדורי הסטרואידים אך לבסוף מפסיק בזכות אביו. בעונה הרביעית איתי יוצא עם דבש אך בהמשך העונה דבש מבינה שהיא אוהבת את לירון ונפרדת ממנו. איתי כועס מאוד על לירון ונמשך להיות אויבו של לירון. בעונה החמישית הוא עובד אצל נירית ברק, אשתו של מנהל חברת הקידוח. דניאל מנסה לשדך בינו לבין יהלומית, אך ללא הצלחה. לבסוף יהלומית יוצאת עם דניאל. בעונה השישית מחפש רעיון לשיווק החברה "נבטים". גר עם דניאל בעונה השישית.
 • יעל שכטר (ספיר דרמון) (עונה 1–4, 6): בתם של איתן ונורית, אחותה של איילה. נערה חברותית, אשר הוריה התגרשו והיא מתקשה לקבל זאת. חברתה הטובה ביותר של מור. בעונה השנייה היא מתעניינת בכישופים, טוענת במהלך העונה שיש לה כוחות קסם, אף על פי שאף אחד לא מאמין לה (פרט לדניאל) ומכנה את עצמה "הללי". מתאהבת בדניאל והופכת לבת זוגו ובסוף העונה מגלה שניסתה להפריד בין נורית לאביב עם הכישופים. בעונה השלישית מקבלת פינת ייעוץ לנוער בתוכנית ברדיו; היא מפתחת קשר עם מאזין בשם קובי, ובעקבות זאת אמה מפסיקה את השתתפותה בתוכנית, אך לאחר עזרה של דניאל וקובי יעל חוזרת לתוכנית. באחד הפרקים דניאל רואה את יעל וקובי מתנשקים ונפרד ממנה, אך אחר כך הם חוזרים בעקבות שיר שכתבה לו. בעונה הרביעית דניאל נפרד מיעל והיא חושפת את הניסויים שמבצע מפעל התרופות בעיר ועוזרת באימונים לספורטאי המצטיין בבית ספרה, שחר; לאחר זמן הם הופכים לבני זוג. בעונה החמישית היא עוברת בית ספר ולכן לא מופיעה בסדרה בעונה שישית יעל לומדת משפטים ויש לה חברה חדשה בשם יולה מספרים כי היא ודניאל חזרו אחרי עונה 5 אבל נפרדו בגלל שדניאל נסע להודו מתאהבת באלמוג אך לבסוף יעל מבינה שהיא אוהבת את דניאל אבל לדניאל היה חברה חדשה בשם דיתי אך לבסוף יעל ודניאל חוזרים להיות ביחד.
 • דניאל גנני (אלדר ברנטמן) (עונה 2–6): אוהב ראפ ורוצה להתפרסם כראפר. הוא מאוהב ביעל מהרגע הראשון שראה אותה. הוא מחזר אחריה ולבסוף הם הופכים לבני זוג. הוא גם ניסה להרשים בחורה בשם פט. אביו היה בכלא, ודניאל מתבייש בו על כך. במהלך העונה השלישית הופך לחבר טוב של קובי, מאזין בתוכנית הרדיו של יעל, אך יעל מתנשקת עם קובי, אך הם חוזרים בזכות שיר ששרה לו בתחרות הלהקות הצעירות. בעונה הרביעית דניאל נפרד מיעל והופך לבן זוגה של קשת. במהלך העונה החמישית הוא נפרד מקשת והופך לבן זוגה של יהלומית, אבל בהמשך חוזר שוב לקשת. בעונה השישת הופך לבן זוגה של דיתי נהיה סטנפסט בסוף העונה השישית והוא ודיתי נפרדים, והוא חוזר ליעל .
 • יונתן בן נון (תום גל) (עונה 1–4): ילד מחונן, אך הוריו לא ידעו זאת. רק לאחר שהתיידד עם מור, שמגלה את יכולותיו, הן נחשפות לעיני הוריו. הוא פעיל מאוד בפלייסטיישן, ועוזר לאחיו הגדול תומר ברעיונותיו. במהלך העונה השנייה מור מנסה למצוא לו בת זוג. בהתחלה הוא מפתח קשר עם שרית, אך זה לא מצליח. אחר כך הוא מתחבר לתותי כדי שתסייע לו להפסיק לעסוק רק בפלייסטיישן, אך גם היא מתמכרת למשחק זה. תותי משכנעת את יונתן לשדוד מכולת, עקב זה בסוף העונה השנייה אימו של יונתן מפרידה ביניהם. במהלך העונה השלישית הוא ותותי נפגשים שוב והופכים לבני זוג, קודם לכן תותי מנסה לשכנע את יונתן שהוא מאומץ וזה רק מחזק את התאוריות השליליות של דנה כלפי תותי. בעונה הרביעית יונתן מזניח את חבריו בגלל החברות עם תותי, אבל מוצא פתרון יצירתי, ומכיר את גורי במהלך העונה. בנם של יורם ודנה ואחיו הצעיר של תומר ואחיו הגדול של עידן.
 • לירון בביוף (מייקל לואיס) (עונה 3–5): ראפר מחתרתי, המכונה "ליריקל". עובר לתיכון "אביבים" לאחר שבית ספרו הקודם "המקיף" נשרף, ומתקשה להשתלב ולרכוש לעצמו מעמד גבוה בכיתה, כפי שהיה לו בעבר. בהמשך העונה הוא חובר לדניאל, והם הופכים לצמד ראפרים. במהלך העונה הרביעית חוטפים את הכלב האהוב של לירון, לכן הוא עוזר ליעל לחשוף את הסודות של מפעל התרופות והופך לבן זוגה של נעמה, אך בהמשך העונה רואה כי אינו אוהב אותה והופך לבן זוגה של דבש. בעונה החמישית לירון מקנא באור ודבש, ובסוף מציב לדבש אולטימטום כדי שתהיה בת זוגו. בהמשך הוא מתאהב באילאיל, אך בסוף העונה חוזר לדבש.
 • דבש ענר (מירב פלדמן) (עונה 4–5): אחותה התאומה של קשת. אמן רותי לעיתים מתייחסת יותר אליה, וזה גורם לקשת לקנא. מצטיינת בכל תחום ומשכילה ביותר, אך לעיתים מציקה ומלשינה על אחרים. מתחברת לאיתי אך מאוהבת בלירון שלא מעוניין בה, מה שהופך את שני הבנים ליריבים. בסוף העונה היא הופכת לבת זוגו של לירון. במהלך העונה החמישית היא כותבת כתבה על חברת הקידוח של נוביצקי ושל הראל ונירית ברק, ובפרק האחרון של העונה החמישית נוביצקי חוטף אותה, אך לירון, דניאל, איתי, קשת, יהלומית ואור מצילים אותה.
 • קשת ענר (מיטל מיכאלי) (עונה 4–5): אחותה התאומה של דבש. מקנאת בכך שאמן רותי מתייחסת יותר לדבש. נערה פרועה, לא יציבה, שלא מתעניינת בלימודים, ומבלה לרוב בים. קשת מתיידדת עם דניאל שמבין אותה ולא שופט אותה, ועם הזמן הם הופכים לבני זוג. היא פוגשת עבריין בשם גבי שמנסה להתקרב אליה, אך דניאל מזעיק את המשטרה ומונע זאת ממנו. במהלך העונה החמישית היא נפרדת מדניאל אך בסוף חוזרת אליו.
 • שחר לוין (תומר אופנר) (עונה 4–6): ספורטאי מצטיין. משקיע זמן רב באימונים לאליפות ישראל. עם הזמן יעל הופכת לבת זוגו. במהלך העונה הידידות עם יעל מתחילה להרוס לו את הקריירה ולגרום להפחתת אימונים במידה רצינית עד למידה של פרישה, אך לבסוף חוזר. לאחר מכן מגלה לקראת סוף העונה שיש לו מחלה בלב המונעת ממנו להתאמן, אך הוא ממשיך בכל זאת. בעונה החמישית הוא מסתבך לאחר שפגע במכונית של ראש העיר, כשנהג עוד לפני שניגש למבחן הטסט. במהלך העונה מתיידד עם דקלה, אחותו של מירון, אף על פי שמירון אוסר עליו זאת.
 • נעמה פרי (רוני דואני) (עונה 3–4): נערה צפונית, מקובלת ודוגמנית מבוקשת. בעונה השלישית היא נהיית חברתו של גיא, אך לבסוף נפרדת ממנו. בעונה הרביעית היא נהיית חברה של לירון בעזרת קוזו שמייעץ לה על בנים, בהמשך העונה הם מתקרבים. בסוף העונה הרביעית היא נסעה לדגמן בצרפת והמשיכה משם את הקשר עם קוזו.
 • גורי (יובל שבח) (עונה 4–5): חברם של יונתן ותותי. בנה של נאורה, המאמנת של אלחנן; גורי מנסה להפריד ביניהם. בעונה החמישית נהפך לחברו של יואב. בנוסף הוא רוצה להצטרף לכנופיית "הממבה השחורה", ורב עם לילך. לבסוף הופך לבן זוגה של לילך והם נפרדים אך בפרק האחרון חוזרים להיות ביחד. הופך למנהיג כנופיית ״הממבה השחורה״ בכך שמטיל כפפה ומזמין את אלירן לדו-קרב ואז מבין שאין לו סיכוי מולו, אז הוא מחליף את הדיאט קולה של אלירן בתרופה שגורמת לו להתעלף.
 • תותי (כרמל סידי) (עונה 2–4): חברתו של יונתן, פוגשת אותו בעזרת מור. יונתן מבקש את עזרתה כדי שיפסיק לעסוק רק בפלייסטיישן, אך גם היא מתמכרת למשחק זה. בסוף העונה השנייה אמו של יונתן מפרידה ביניהם. במהלך העונה השלישית היא נפגשת שוב עם יונתן והם הופכים לבני זוג, תותי מנסה לשכנע את יונתן שהוא מאומץ, אך ללא הצלחה, מקרה זה רק מחזק את התאוריות השליליות החריפות של דנה, אמו של יונתן כלפיה. בעונה הרביעית היא ויונתן מכירים את גורי חברם החדש, אך תותי מאוהבת ביונתן בעוד אמו עדיין מנסה להפריד ביניהם.

צוות בית הספר "אביבים" (עונות 1–6)[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אלחנן ברדוגו (איציק כהן): סגן מנהל בית הספר אביבים, שהופך עם הזמן למנהל בית הספר. במהלך העונה השנייה הוא מתאהב בחבצלת גינת, בתו של שר החינוך שהתמנתה לסגניתו, אך היא לא מעוניינת בו. בעונה השלישית מצטרף זרח כמנהל נוסף לבית הספר לאחר שבית ספרו הקודם נשרף, ואלחנן מנסה להיפטר ממנו. במהלך העונה הרביעית הוא שוכר מאמנת אישית, נאורה; הם מפתחים קשר רומנטי, ובפרק האחרון של העונה הם מתחתנים. בעונה החמישית אלחנן מתמודד בבחירות לראשות העיר, ומנצח. מפתח קריירה כקואצ'ר - פותר בעיות.
 • אילנה (יעל פוליאקוב) (עונה 1): יועצת בית הספר, אישה נחמדה ותמימה שאלחנן מאוהב בה. אובססיבית למראה החיצוני שלה.
 • צביקה זילבר (יוסי קאנץ) (עונה 1): מנהל בית ספר אביבים, בסוף העונה צביקה עובר לנהל בית ספר יותר טוב בסידני, וממנה את אלחנן למנהל.
 • חבצלת גינת (עירית קפלן) (עונה 2): בתו של שר החינוך וסגנית המנהלת של אלחנן, אלחנן מאוהב בה ועושה הכל בשביל להרשים אותה.
 • מירון מורונובסקי (חנן סביון) (עונות 2–6): מוכר בקפיטריה של בית הספר, חברותי מאוד, איש מצחיק שמשתף את התלמידים ברעיונותיו. הוא אחיה של דקלה, ואינו מרוצה מהקשר שלה עם שחר.
 • זרח בובובסקי (משה פרסטר) (עונה 3): מנהל בית ספר המקיף שמצטרף להנהלת את בית ספר אביבים, ביחד עם אלחנן. מדבר בשפת התנ"ך פעמים רבות.

משפחות[עריכת קוד מקור | עריכה]

משפחת בן נון[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • יורם בן נון (יגאל שדה) (עונה 1–3): אביהם של תומר, יונתן ועידן. איש עסקים במקצועו. מפקפק בכשרונו של יונתן, אך לבסוף מבין שהוא מחונן. לפעמים נוהג להיות קשוח כאשר ילדיו סוטים מדרך הישר. אומר הרבה "איפה נשמע דבר כזה?!".
 • דנה בן נון (נטע הבר) (עונה 1–4): אמם של תומר, יונתן ועידן. עורכת דין במקצועה, נשואה ליורם בן נון, מנסה להפריד בין יונתן לתותי כשהיא מגלה שהיא משפיעה עליו לרעה ומכניסה לו רעיונות טיפשיים לראש.
 • עידן בן נון (מוזכר) (עונה 4) : האח הקטן של תומר ויונתן ובנם של יורם ודנה נולד אחרי עונה 3 .
 • תומר בן נון (אדם הירש) (עונה 1-3):האח הגדול של יונתן ועידן, בעונה הראשונה התאהב בתחילה בטלי, אך לבסוף הבין כי הוא מאוהב במור ונפרד ממנה. האויב של אורי בעונה -1.בעונה הראשונה מתעסק בעיקר בתחרות יזמים צעירים, הרעיון שלו הוא מכונית ללא שלט , אך בהמשך עוזב את הרעיון ועובר למד מרחק שתולים על האוטו. ולאחר שהגיעה גילי מתאהב בה ומציע לה חברות גילי מסכימה ומור מקנאה, בעונה השנייה האויב שלו הוא רוי שגם בהמשך העונה מתאהב ממש במור תומר מקנא ועוזב אותה ולאחר שהגיעה לבית הספר גילי אז הוא מתאהב בה מור ממש מקנאה ומתחילה לעקוב אחריהם תומר וגילי כל הזמן תופסים אותה מור מתייאשת ונהיית חברה של רוי בהמשך החברות של גילי והוא גילי מציעה לו לנסוע איתה חודש למחנה קיץ ההורים של תומר לא אוהבים את זה ולבסוף מסכימים מור מתפרצת למטוס לפני ההמראה ואומרת לתומר שהיא אוהבת אותו מור יורדת מהמטוס ותומר ממריא ואומר לטייס שיחזור לשדה הוא הולך למור והם חוזרים. בעונה השלישית האויב הכי גדול שלו הוא לירון ובהמשך העונה הוא רואה את סיוון ומתאהב בה תומר נוסע על הטוסטוס של לירון ושובר אותו לירון הולך למוסך הכי יקר תומר לא יודע איך להחזיר לו ועובר לעבודה של סיוון תומר וסיוון פותחים בחווה מתחם אירועים ויונתן עושה שם את הבר מצווה. מור מתחילה לקנא בקשר של תומר וסיוון.

משפחת לאופר[עריכת קוד מקור | עריכה]

אלי לאופר(שרון בר-זיו) (עונות 2–3): אביהם של איתי ובועז. בעונה השנייה מגלה שאיתי פרץ לכספת של תומר ומנסה לשכנע אותו לבקש ממנו סליחה . בעונה השלישית מנסה לשכנע את איתי להתאמן ו,איתי מסכים אך אביו מגלה שהוא לוקח סטרואידים.

 • בועז לאופר (אושרי כהן) (עונה 1): אחיו למחצה של איתי. מתאהב באיילה, אחותה של יעל. וכשמכיר את אנסטסיה איילה חושדת שהם מאוהבים. לאחר שהוא ואנסטסיה התקרבו, מצב זה יצר מתחים וכעסים ביחסים שלו עם איילה.

משפחת שכטר\ירון[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אביב ירון (נבו קמחי) (עונה 1–3): אביה של מור ואביהם החורג של יעל ואיילה. הוא צייר מפורסם, אך לאחר מות אשתו נטלי מפסיק לצייר. הוא מתאהב בנורית, שעוברת לגור איתו בעונה השנייה. בעונה הרביעית מסופר כי עבר לשמש כנספח תרבות בארה"ב וכי בתו מור עברה יחד איתו וחזרה אל תומר. בעונה השישית מסופר על פי יעל שהוא עזב את נורית .
 • נורית שכטר-ירון (לימור גולדשטיין) (עונה 1–4, 6): אימן של יעל ואיילה ואמה החורגת של מור. כתבת פלילית ברדיו. מתגרשת מבעלה לאחר שבגד בה. מפתחת קשר רומנטי עם אביב ירון, אביה של מור, ועוברת לגור איתו. בעונה השישית מסופר על פי יעל שהוא עזב אותה.
 • איילה שכטר (שמרית לוסטיג) (עונה 1–2): נערה יפה. אחותה של יעל ובתם של איתן ונורית. בעונה הראשונה היא מפתחת קשר רומנטי עם בועז, אחיו החורג של איתי. בעונה השנייה היא מתאהבת בעבריין בשם אסף, ומנסה להחזיר אותו לדרך הישר, אך לקראת סוף עונה זו הוא חוזר לסורו בהשפעת דוד, שותפו לפשע לשעבר. איילה נפגעת, נפרדת ממנו, ומתחילה לצאת עם איתי. בסוף היא נפרדת גם ממנו ויוצאת עם חייל שפגשה בתחנת אוטובוס. בתם הבכורה של נורית ואיתן ואחותה הגדולה, של יעל ובתו החורגת של אביב, ואחותה החורגת של מור. בעונה השישית מסופר על פי אחותה יעל שאיילה טסה לחו"ל מכיוון שהיא שונאת את אמה. בת דודם של אמילי ותום.
 • סבתא (דינה נבון )( עונה 1): סבתא של מור רוצה שמור תלך להלוויתה של אמה .

משפחת בביוף[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • יואל בביוף (דן תורן) (עונה 4–5): אביהם של לירון ורחלי. עובד במפעל התרופות של אחיקם צוקר. לאחר שפוטר תלמידי בית הספר חושדים שדבש עשתה זאת ועושים עליה חרם.
 • רחלי בביוף (אליענה בקייר) (עונה 4–5): אחותו הגדולה של לירון. עיתונאית חוקרת מצטיינת. לוקה בדיכאון לאחר שבן זוגה שי נרצח על ידי אחיקם עקב חילוקי דעות. כל הזמן הייתה בטוחה כי נהרג בתאונה במפעל לייצור תרופות עד שלירון אחיה מספר לה את האמת. מתחברת בעונה הרביעית עם דבש. בעונה החמישית היא מנסה להגן על לירון מדבש, אך לא מצליחה.
 • לירון בביוף (מייקל לואיס) (עונה 3–5): האח הקטן של רחלי. בעונה השלישית הוא חבר של סיוון, הוא בא לבית ספר אביבים לאחר שהבית ספר הנוכחי שלו שנקרא 'המקיף' נשרף. הוא מביא איתו להקה בשם: "אקונומיקה" ומגיע אליו דניאל ומצטרף ללהקה. איתו ביחד אלי ועדן שותפים ללהקה. בעונה הרביעית הוא חבר של נעמה ומגלה שהכלב שלו סלים נעלם על ידי המפעל לתרופות שעושים ניסויים על בעלי חיים. הוא יעל וקשת מחפשים איתו.

דמויות נוספות[עריכת קוד מקור | עריכה]

תלמידים שהשתתפו בסדרה במשך עונה אחת[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • טלי אגמי (מיכאלה אלקין) (עונה 1): עלתה מארצות הברית לאחר שכיכבה בפרסומת למסטיק. ניצלה את ריקרדו כדי שיפגע באיריס על מנת לקבל את תפקיד הסולו במופע הסיום של השנה. היא מתחברת לתומר והופכת להיות בת זוגו, אך לבסוף הם נפרדים. יש לה אמא שתלטנית שמנסה להגשים את חלומותיה דרך טלי. בסוף השנה היא חוזרת לארצות הברית, על מנת לנסות להצליח שם.
 • ריקרדו מיגל חואן (יונתן שיינברג) (עונה 1): הגיע מארגנטינה. מתאהב בטלי ועושה כל מה שהיא מבקשת ממנו, בין השאר להשפיל את איריס ולגרום לה לפציעה קשה, אך לאחר מכן טלי מפסיקה את הקשר עמו. הוא מתאהב באיריס, והם הופכים להיות זוג, אך בסוף העונה הם נפרדים. בעונה השנייה מסופר שעבר לארגנטינה יחד עם משפחתו.
 • אורי גברון (גור מורד) (עונה 1): עוסק בצילום, ומנחה תוכנית בערוץ המקומי. הוא מתאהב במור, אך היא לא מעוניינת בקשר עמו. אך הם יוצאים לזמן קצר ולבסוף הוא עובר לבית הספר למחוננים באילת.
 • איריס אינדיבו (שרון דטנר) (עונה 1): נערה לא מקובלת. מאוהבת באיתי. ריקרדו, שמעליב ומשפיל אותה לאורך העונה, מגלה בהמשך חיבה כלפיה, הם הופכים לבני זוג, אך בסוף העונה הם נפרדים.
 • ראובן "רוי" ארצי (ענר מורג) (עונה 2): מסתכסך עם תומר כבר בתחילת העונה השנייה, כשתומר חושד בו בגניבת אופניו. במהלך העונה הוא מתאהב במור ומפריד בינה לבין תומר, אך לאחר מכן הם חוזרים לקשר הזוגי שהיה להם. רוי בורח מפנימייה צבאית ואחותו מחביאה אותו.
 • גילי מרקוס (ליה פילוסוף) (עונה 2): חכמה, לבבית, יפה ומלאת סקרנות ותום. גילי היא חובבת טניס מושבעת, אך משום שהוריה והיא דתיים, הוריה מתנגדים בכל תוקף שהיא תשחק טניס. בסופו של דבר תומר משכנע אותם. מאוהבת בתומר והם נהיים זוג לזמן קצר, היא מציעה לו לבוא למחנה קיץ באמריקה, טס איתה אך מור עוצרת אותו ברגע האחרון, גילי מבינה שהוא עדיין מאוהב במור, והם נפרדים.
 • אלכסנדרה "אלכס" רייזמן (שירה פריאנט) (עונה 2): נערה לבבית שרוצה להיות דוגמנית. בת זוגו של איתי, ומתאכזבת כשהוא לא מקנא לה מספיק. אמה של אלכס עוסקת בנושאים "רוחניים", אבל אלכס מתרחקת מכך.
 • סיוון גבריאל (סיוון מסט) (עונה 3, אורחת ב-4): נערה נאה ועדינה עם דימוי עצמי נמוך. רגישה, עוזרת לאחרים ומצטיינת בלימודים. עובדת מילדותה בחוות סוסים, שם היא חשה חופשיה ומאושרת. סיוון חברה של לירון, ראפר חתיך המחוזר על ידי בנות רבות, והוא שולט בזוגיות שלהם. תומר מתאהב בה בתחילת העונה השלישית ואף מצטרף לעבודה בחוות הסוסים. בסוף העונה היא מודיעה ללירון ולתומר שהיא מעדיפה להיות לבד. בעונה הרביעית מסופר כי עברה ללמוד בפנימיית מחוננים בירושלים .היא מופיעה בתפקיד אורח בפרקים האחרונים של העונה ,כאשר היא באה ללירון ורוצה לחזור אליו, אך הוא מסרב.
 • שרונה גולדשטיין (תמר שם אור) (עונה 3): צלמת מוכשרת. מאוהבת בלירון אך מתאהבת באיתי בעקבות חיזוריו אחריה. בתחילת העונה הרביעית מסופר כי עברה לגור בצפון עם משפחתה ומדברת עם איתי על הזוגיות ומנסה להסביר לו שזה לא יכול להמשיך.
 • גיא (ארתור פרי) (עונה 3): חבר של נעמה ועושה כל מה שהיא מבקשת. לומד במגמת אמנות, צלם נלהב. הופך לחונך של מור ושרונה, ולבסוף גם חבר של מור.
 • עודד "קוזו" לוי (גיא כהן) (עונה 4): חברם של איתי ודניאל. חנון, נער לא מקובל חברתית בכיתה. עוזר לנעמה לשנות את תדמיתה והיא בתמורה עוזרת לו להתחיל עם בנות. עם הזמן הם הופכים לבני זוג.
 • יהלומית (שרון ענבר) (עונה 5): נערה ג'ינג'ית מוכשרת בכימיה, מצחיקה וביישנית. מתופפת מיומנת בשעות הפנאי, אך חברי להקת "אקונומיקה" בבית הספר לא שוקלים לצרף אותה אליהם, מכיוון שאינה בן. יהלומית מתחזה לנער בשם אריק כדי שתתקבל ללהקה, וכשחברי הלהקה מגלים זאת הם מסלקים אותה. בסוף הם לומדים להעריך אותה ומחזירים אותה ללהקה. יהלומית מאוהבת בסתר בדניאל עוד מהתקופה שהיה עם יעל, ולאחר פרידתו מקשת, הם מתחילים לצאת. בסוף דניאל נפרד ממנה וחוזר לקשת.
 • לילך (אלה אולמן) (עונה 5): חברתו של אלירן. גורי מאוהב בה. במהלך הסדרה עוזבת את אלירן ומתחילה לצאת עם גורי. אלירן מציע לו להצטרף ל"כנופיית הממבה השחורה" והוא מסכים, והם נפרדים ובסוף אלירן מבקש מגורי לחבל ללילך בצ'לו לאודישן שלה והיא לא עוברת את האודישן, והוא מבקש שייתנו לה עד הזדמנות, והם מסכימים ומקבלים אותה לאודישן. הוא מספר לה את האמת והיא כועסת עליו, ובפרק האחרון הם חוזרים להיות יחד.
 • אלירן (אופיר כהן) (עונה 5): מנהיג כנופיית "הממבה השחורה". בן זוגה של לילך, אך בסוף היא עוזבת אותו. כנופיית "הממבה השחורה" מטילה אימה ובריונות על תלמידי בית ספר באמצעות פרוטקשן (דמי חסות) ואלימות. אלירן עורך לגורי מבחני קבלה לכנופיה, אך בסוף גורי תופס את מקומו.
 • יואב ברק (איתמר ארגמן) (עונה 5): נער על כיסא גלגלים. בנם של הראל ונירית, בעלי חברת הקידוח. חברו של גורי; לעיתים הוא מייעץ לגורי עצות אחיתופל רק כדי להשתעשע. נער ישיר, שמתחמק מעונשים ומנצל זאת.
 • אור שטמפפר (בן רביד) (עונה 5): נער בעל אופי מיוחד ומורכב. בן למשפחה עשירה, הוריו אנשי קריירה עסוקים. אמו פסיכולוגית ידועה שמרצה ברחבי העולם, ואביו הוא הבעלים של חברת תקשורת גדולה המפיקה מגזינים ומקומונים, כשהוא משמש עורך אחראי בכולם. אחיו היה טייס שנהרג, ואור חש שמאשימים אותו על כך שאינו מוכשר כמו אחיו. אור מתחזה בתחילה לנער עני כדי לבחון את יחס הסביבה לאדם חסר כל. הוא טס עם דבש לאנגליה כדי להתקרב אליה, אך מבין שהם לא מתאימים כבני זוג.
 • שרית (אלי קרן - אסף ) ( עונה 2 ) : ילדה בגילו של יונתן, שהובאה על ידי מור, כדי לרצות את דנה ( אמו של יונתן ) בשביל שהוא יצא מהפלייסטיישן, שרית ילדה בעלת ביטחון עצמי גבוה, היא חושבת שהיא ויונתן זוג מאוהב שכבר 20 שנה ביחד, אם בכלל הם זוג, תוך כמה פרקים המפגש בניהם לא נראה .

דמויות משניות - מבוגרים[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה 1[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • איתן שכטר (אוהד שחר) (עונה 1): אביהן של יעל ואיילה ובעלה לשעבר של נורית. בגד בנורית עם נערה בגיל של איילה.
 • ריטה אגמי (גיליה שטרן) (עונה 1): אמא של טלי. אישה רמאית ונצלנית שמנצלת אנשים למען מטרותיה. רוצה שטלי תהיה כמוה כיון שלא הצליחה במקצוע כזמרת בעבר.

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • נטלי ירון ( מוזכרת ) (עונה 2): אמה המנוחה של מור ובת זוגו של אביב ובתה של סבתה של ביתה נטלי הייתה ציירת מפורסמת ונפטרה שבתה מור הייתה בת חמש .
 • אוגניה רייזמן (ירדן בר-כוכבא) (עונה 2): אמה של אלכס, במקצועה אסטרולוגית ומיסטיקנית. עוזרת ליעל בפירוש חלומותיה.

עונה 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • מאיה (איריס אברמוביץ') (עונה 3): כתבת, משתפת פעולה עם להקת ״אקונומיקה״ לחשוף את השחיתה של ראש העיר והקבלן יהודה אפשטיין (מכירת שטחים בצורה לא חוקית, תמורת בניית שטחים ציבוריים חדשים).
 • קובי רוט (ארד ייני) (עונה 3): מאזין ליעל ברדיו, היה החבר של מרב אך נפרד ממנה בעקבות העצות של יעל. מאוהב ביעל. יעל והוא התנשקו וכך יעל בגדה בדניאל, אך לבסוף קובי עוזר לדניאל להחזיר את יעל לתוכנית הרדיו.
 • בקי גבריאל (אורנה פיטוסי) (עונה 3): אמא של סיון, בת זוגו של מוטי. במהלך הסדרה מחביאה מפני סיון את המכתבים שאביה כתב לה וסיון מגלה על כך. בסוף הסדרה מבקשת ממוטי לעזוב את הבית והיא וסיון מתחילות את חייהן מחדש.
 • מוטי (אייל שכטר) (עונה 3): חייל בקבע. בן זוגה של בקי. אדם קשוח וכוחני מאוד. במהלך הסדרה עובר לגור איתן. בסוף הסדרה הפסיד את כספם המשותף שלו ושל בקי ונפרד ממנה.

עונה 4[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • איילת גרף (מרינה שויף) (עונה 4): אישה אשר ידעה את האמת על המפעל, בהמשך העונה מגלה ללירון ויעל כמה שיותר פרטים שיעזור להפליל את אחיקם אך בעקבות איומיו החוזרים של אחיקם לפגוע בה היא מפסיקה לתת להם מידע ובורחת מהארץ עם בנה אך לפני שבורחת, משאירה ללירון רמז ובעזרתו מצליחים לירון, יעל, רחלי ויואל להפליל את אחיקם.
 • טל מאור (שירי גדני) (עונה 4): אישה מפורסמת, שאף צלם אף פעם לא מצליח לצלם אותה, דבש ואיתי מצלמים אותה מתנשקת עם גוי וטל ומבקשת מהם לא לפרסם את התמונות אך דבש אינה מסכימה לכך, באה ממשפחה מסורתית ולבסוף התמונות מתפרסמות. היא עקרה ומבקרת במכון פוריות.

עונות 4–5[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • ד"ר רותי ענר (אביגיל אריאלי) (עונה 4–5): אמא של דבש וקשת, המדענית הראשית במפעל התרופות בעיר, אחראית על פיתוח גלולה לשיפור תפקוד המוח. לקראת סוף העונה מפטרים אותה מהעבודה במפעל.
 • גידי לוין (עמית ליאור) (עונה 4–5): אבא של שחר, מנסה להפריד בינו לבין יעל, משום שלדעתו הקשר מפריע לשחר להתאמן.

עונה 5[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • דקלה מורונובסקי (הילי ילון) (עונה 5): אחותו הקטנה של מירון המוכר בקפיטריה. מפונקת על ידי הוריה ואחיה הגדולים. אסרטיבית ומלאת ביטחון עצמי. מגיעה לעיר כדי לשהות בה עד גיוסה לצה"ל, ויוצרת בלגן בקפטריה. למרות התנגדותו של מירון, היא מתאהבת בשחר, והם הופכים לבני זוג.
 • אילאיל (יובל שרף) (עונה 5): זמרת שמופיעה עם להקת "אקונומיקה". מתאהבת בלירון, הם מתנשקים ומצלמים אותם.
 • יניב (דורון עמית) (עונה 5): חייל, בן זוגה של דקלה. מגלה שהיא יוצאת עם שחר. צילם את שחר שפגע בטעות באוטו של ראש העיר ואיים עליו שאם הוא לא ייפרד מדקלה הוא יספר על כך למשטרה.
 • גדעון סלע (יוסי מרשק) (עונה 5): קשור בחברת הקידוחים. דבש מראיינת אותו בכתבה שהיא כותבת על השחיתויות בחברה. חברת הקידוחים שמה אותו בבית משוגעים מאיימת עליו ודבש מסתירה אותו בביתה.
 • דוד שטמפפר (אלון נוימן) (עונה 5): אבא של אור, הבעלים של חברת תקשורת גדולה המפיקה מגזינים ומקומונים, כשהוא משמש עורך אחראי בכולם.

פושעים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • רוני חנוכה (נטע וינר) (עונה 1): עבריין של בית הספר "הכובש". בחלק מהפרקים הוא סוחט את איתי שיביא לו לפחות חמישים שקל ליום.
 • אסף כהן (אלי אלטוניו) (עונה 2): עבריין שמתאהב באיילה. היא מצליחה להחזיר אותו לדרך הישר, אך לקראת סוף העונה דוד מכריח אותו להצטרף אליו לפשעים שלו עקב איומים, שותפו לפשע לשעבר, לשדוד חנות, וכתוצאה מכך איילה נפרדת ממנו.
 • דוד (גיא עמיר) (עונה 2): עבריין שאחראי על עניין גניבות האופניים. שותפו של אסף שמצווה עליו לעשות כל מה שהוא אומר. איילה מחזירה את אסף לדרך הישרה ושניהם בסופו של דבר מפילים אותו. אך במהלך העונה הוא מנסה לשכנע את אסף לחזור איתו לעניין הגניבות ומצליח.
 • עידו לוי (איתי תורג'מן) (עונה 3): חבר של לירון מהמקיף. נער מופרע שמאיים על איתי שירביץ לו אם הוא ימשיך לצאת עם שרונה, מאוהב בשרונה ומנסה לגנוב אותה מהידיים של איתי, לבסוף מרביץ לו ונעצר על ידי המשטרה ובעקבות כך איתי מתחיל להתאמן.
 • אחיקם צוקר (ארז בן הרוש) (עונה 4): מנהל מפעל "פאראמאג". הנבל הראשי של העונה הרביעית. נתפס כאיש מושחת שמבצע ניסויים של תרופה חדשה על בעלי חיים.
 • יוסי (ששי סמוכה) (עונה 4): קצין הביטחון של המפעל, קשור מאוד לאחיקם שהיה המפקד שלו כל חייו.
 • גבי אלקדוסי (אלון ליטבק) (עונה 4): גולש עם קשת בים. בהמשך מתברר שהוא עבריין והוא אחראי למעצר של קשת על גניבת רכב. לבסוף הוא נתפס על ידי המשטרה.

דמויות ראש גדול - ראש חדש[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות ראשיות וותיקות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • יעל שכטר

בעונה זו יעל לומדת משפטים לאחר שירותה הצבאי שבסופו היא ודניאל נפרדו מאחר שהוא רצה לטוס להודו לטיול אחרי צבא והיא רצתה לעשות תואר במשפטים, חברתה הטובה ביותר היא יוליה. בת דודתה היא אמילי. יעל מאוהבת בדניאל ולא התגברה עליו אך היא לא יכולה לחזור אליו משום שהוא בזוגיות עם דיתי. יעל הופכת לבת זוגו של אלמוג והשניים מנהלים רומן שמח מבלי שהם באמת מאוהבים זה בזו ודניאל מקנא בה. במשך העונה יעל מבינה שהלימודי משפטים מקשים עליה ולוחצים עליה יותר מידי והיא אינה יכולה להתמודד איתם ופורשת למרות דעותיה של אמה. יעל מבינה שאלמוג לא באמת מאוהב בה והוא רוצה את יוליה והיא גורמת לשניים לפתח רומן. יעל ודניאל מאחדים כוחות לאחר שאלחנן רצה ששניהם יהיו מורים במגמות בית הספר, ועל הדרך יחזרו. יעל פותחת את הקונדיטוריה של ההורים של אמילי שנפטרו וממנת אותה בשביל שאמילי תשמח. במשך העונה היא ודניאל מתקרבים בתור חברים טובים ולא יותר למרות שהם מאוהבים זה בזו. דניאל עוזר ליעל בקונדיטוריה בכך שהוא יופיע שם סטנד-אפ. בפרק האחרון יעל מתוודה בפני דניאל שהיא לא התגברה עליו ושאם הוא עומד להתחתן עם דיתי היא לא תסלח לעצמה אם היא לא תתוודה באהבתה אליו. דניאל מתוודה בפני כולם שהוא אוהב את יעל. יעל ודניאל חוזרים.

 • איתי לאופר

איתי ממציא סטארטאפ, ולאחר שנבטים זרקו אותו הוא מגלה את חברת מוסקט ששיתפה פעולה עם נבטים ופועל לנקום. הוא מגייס אליו את עידו ברגר שיעזור לו עם הסרטונים וכך הם הופכים למחתרת. בפרק האחרון הם מסתבכים עם מוסקט אך איתי מנצח בעזרת עידו תכלת ומוריה.

 • דניאל

בתחילת העונה רואים שהוא חזר מהודו עם בת זוגו דיתי. הוא הופך לשותפו לדירה של איתי. הוא הופך למובטל בארץ ולא עושה כלום עם החיים שלו עד שמגיע בקשה מאלחנן שיבוא לעזור לו ויעביר שיעורים במגמות בית הספר, שם הוא מגלה שאלחנן ביקש גם מיעל להגיע והשניים התחילו לדבר יותר. כשיעל ודניאל היו בים כולם התייחסו אליהם כאל זוג אוהבים, השניים הדחיקו זאת וצחקו על כך למרות שהם עדיין מאוהבים. לאחר שדיתי נפרדת מדניאל הוא חושב לרצות אותה ומציע לה נישואין והיא מסכימה. מאחד כוחות עם יעל בכך שהיא מציעה לו לעשות סטנד-אפ בקונדיטוריה שלה. כשדניאל רואה את יעל עם אלמוג הוא מקנא ומבין שלא התגבר על יעל. בפרק האחרון לאחר שיעל התוודתה בפניו שהיא אוהבת אותו, הוא מתוודה בפני כולם ובפני דיתי שהוא מעולם לא התגבר על יעל והלב שלו שייך אליה.

 • שחר עובד מתאמן ואחראי על הmma. נדלק על יוליה ויוצא איתה.
 • אלחנן ברדוגו

מנהל אישי מס 1. יותר נכון 2. חוזר לנהל את בית הספר אביבים לאחר של חניתה מחרבת אותו. וממשיך להתנהג בצורה שרק הוא יכול להתנהג.

תלמידי בית ספר "אביבים"[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • עידו ברגר (יואב רוטמן): מצחיק, ביישן וחכם. מאוהב בתכלת. חבר של שמר וגילי. מוריה מאוהבת בו. שמר מנסה לעזור לו להתקרב לתכלת, אך לבסוף הוא מחליט לשלוח לתכלת הודעת טקסט שבה הוא כותב שהוא אוהב אותה. בהמשך, המנהלת חניתה רוצה לקחת את כל הטלפונים של תלמידי בית הספר, וכדי שחניתה לא תראה את ההודעה ששלח לתכלת הוא לוקח מחניתה את הטלפון של תכלת וממציא תירוץ של מרד, שאסור לה לקחת את הניידים של התלמידים ובעקבות זאת נפתח מרד בבית הספר. אמר לתכלת שהוא אוהב אותה, אך היא חשבה שהוא לא התכוון לזה. לבסוף, אחרי שתכלת בורחת מביתה, עידו אומר לתכלת שהוא אוהב אותה באמת ואז מנשק אותה והופך לבן זוגה. כאשר תכלת מגלה שעידו עשה סרטון התנצלות על המרד היא נפרדת ממנו, ללא ידיעתה שעשה זאת כדי שהיא לא תסולק מבית הספר. כשהיא מבינה זאת היא סולחת לו אך מעדיפה שהם יהיו חברים טובים ולא בני זוג. איתי מציע לו להצטרף למחתרת נוער שמנסה להפיל את תאגיד מוסקט, ולכן מפרסם סרטונים שליליים על החברה. מוריה אומרת לו שהיא מאוהבת בו ובתגובה הוא מנשק אותה והיא הופכת לבת זוגו. מאוהב במוריה. תכלת מאוהבת בו ומנסה לסכסך בינו לבין מוריה. מרגיש רגשות אשם בגלל הפעילות שלו במחתרת מאחורי גבה של מוריה, ועוזב את המחתרת כי הוא אוהב אותה ולא רוצה לפגוע בה איתי ודיתי מאיימים עליו שיחזור למחתרת, רוצה לחזור למוריה אך היא צריכה עוד זמן. בפרק האחרון הפך לבן זוגה של תכלת.
 • מוריה מוסקט (ריף נאמן): בתם של מוטי מוסקט וכרמית מוסקט, מיליונר ומנכ"ל חברת "מוסקט". יפה, עשירה ומפונקת אך אינטליגנטית, חכמה, טובת לב, אמיצה, ישרה, אכפתית, מוסרית ורומנטית. חברתה הטובה ביותר של אמילי, היא עוזרת לה בקונדיטוריה בכל הקשור לניהול ועסקים וגם בדילמות שלה בין אמילי ושמר מכיוון שהיא מבינה בכל הקשור לבנים. נפגעת מהסרטונים המחתרתיים נגד החברה של אביה ועידו תומך בה בלי שהיא יודעת שהוא זה מאחורי המחתרת. תומכת באביה ובחברתו. יש לה חבר שלומד בכיתה י"ב בשם עמית, אך היא לא אוהבת אותו ונפרדת ממנו בעיקר בגלל התאהבותה בעידו. מספרת לעידו שהיא מאוהבת בו ובתגובה עידו מנשק אותה והם הופכים לבני זוג. חושדת באביה שהוא מסתיר ממנה דברים. תכלת מנסה לסכסך בינה לבין עידו בגלל הקנאה שלה בה, נפרדת מעידו לאחר שגילתה על שקריו, סולחת לו אך היא רוצה עוד זמן. הצטרפה למחתרת כדי לנקות את אביה מאשמה.
 • תכלת -(עדי שרון): בתה של ציפי. נערה נחושה, לא ותרנית, עקשנית, קשוחה ומוכשרת באמנות. היא סובלת בהפרעת קשב וריכוז ונוטה להיות אלימה למי שפוגע בה או קורא לה סתומה. עידו מאוהב בה. הוא שולח לתכלת הודעה שבה שהוא כותב שהוא מאוהב בה אך הוא מספיק לקחת מחניתה את הטלפון שלה לפני שחניתה קוראת את ההודעה בפני כל הכיתה. תומכת במרד בית הספר. אמה מנסה הרבה שיטות לימוד וטיפולים כדי לעזור לה בקשייה. עידו אמר לה שהוא אוהב אותה, אך היא חשבה שהוא צחק. לבסוף אחרי שלא רצתה ללכת לטיפול פסיכולוגי היא הולכת לעידו, הוא מנשק אותה ואומר לה שהוא אוהב אותה באמת והם הופכים לזוג. כאשר תכלת מגלה שעידו צילם סרטון התנצלות על המרד היא נפרדת ממנו בטענה שהוא פחדן, מבלי לדעת שעשה זאת כדי שלא יעיפו אותה מבית הספר. כשהיא מבינה זאת היא סולחת לו אך מעדיפה שהם יהיו חברים טובים ולא בני זוג. כשתכלת רואה את הסרטון שעידו צילם על "מוסקט" היא מחליטה להעמיק בנושא ולגלות מי האיש בסרטון וגילתה שזה עידו וביקשה ממנו שאיתי יצרף אותה למחתרת. מבינה שהיא מאוהבת בעידו מקנאת בקשר שלו עם מוריה. מנסה לסכסך בינו לבין מוריה אך ללא הצלחה. התקבלה למחתרת, הפכה לבת זוגו של עידו בפרק האחרון.
 • אמילי גדות (דין הפנר): בת-דודה של יעל, אחיינית של נורית ואחותו של תום. יתומה. יצירתית, רעיונית, חברותית ונחמדה. חברתה הטובה ביותר של מוריה. היא חולמת חלום שבו שמר מציל אותה מנפילה בצוק ומתחילה להתאהב בו, ומנסה להתקרב אליו. לאמא שלה הייתה קונדיטוריה, ולאחר מכן דודתה נורית רוצה למכור את הקונדיטוריה ואת הדירה של הוריה עקב קשיים כלכליים, אך היא נותנת לאמילי לנסות לנהל את המקום בעצמה. היא הופכת לבת זוגו של שמר בעודה מאוהבת בגילי ולא יודעת במי לבחור. נפרדת משמר. לא אוהבת את הסגנון החדש של גילי, אמרה לגילי שהיא מאוהבת בו והפכה לבת זוגו אך הוא נפרד ממנה כי הוא אוהב את יסמין.
 • שמר לוי (אייל שיקרצי): נער תחמן, מצחיק, ושנון. חבר של עידו וגילי. מנסה לעזור לעידו להתחיל עם תכלת אך ללא הצלחה. אמילי מתאהבת בשמר לאחר שהופיע בחלומה, ומנסה להתקרב לשמר. שמר לא בטוח אם אמילי מאוהבת בו ולכן מתבייש. משקר לכולם שהיו לו הרבה בנות זוג אבל מגלה לאמילי את האמת שאף פעם לא היה לו בת זוג והם נהפכים לזוג. מבקש מגילי להתרחק מאמילי.
 • גילי שם טוב (ניב זילברברג): ילד חזק וקצת ביישן. מגן על שמר בכל פעם שמסתבך במשהו. חבר טוב של עידו ושמר. בעל ביטחון עצמי נמוך. מאוהב באמילי אך מתבייש להגיד זאת. מירון מנסה לעזור לו להתקרב לאמילי. מגלה כישרון בזירת ההיאבקות של שחר, כאשר הוא מצליח להפיל את יניב, מתאבק מקצועי. אומר לאמילי שהוא אוהב אותה, אך לא מוכן להיות בן זוגה מפני שהיא לא אמרה לו שהיא אוהבת אותו. יסמין מצילה אותו כאשר יניב רוצה להרביץ לו. התנשק עם יסמין והתאהב בה. לבסוף נהפך לבן זוגה של אמילי אך בפרק אחרון נפרד ממנה והופך לבן זוגה של יסמין שמר מבקש מגילי להתרחק מאמילי

סגל בית הספר (ראש גדול - ראש חדש)[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אלחנן ברדוגו (איציק כהן): מנהל תיכון "אביבים". ראש העיר לשעבר. הפך לקואוצ'ר. בעקבות המרד בבית הספר אלחנן מוזעק מבקשה של אמו של תלמיד באביבים לעזור בפתרון המרד, והוא הופך להיות המנהל בבית ספר אביבים לצד חניתה הסגנית.
 • חניתה אבן-דרך (חני נחמיאס): סגנית מנהל תיכון "אביבים" לאחר שאלחנן הציע לה משרה זו. קשוחה מאוד ושונאת תלמידים, אומרת משפטים בספרדית. לא מייחסת חשיבות לזכויות התלמידים והילדים ומנצלת את סמכותה בכך שמחרימה לכולם את הטלפונים, עידו מתנגד ומתחולל מרד בבית הספר. אמא של אחד התלמידים מציעה לה להזמין את אלחנן בפתרון המרד.
 • מירון מורונובסקי (חנן סביון): מוכר בקפיטריה של בית הספר, חברותי מאוד, איש מצחיק שמשתף את התלמידים. ברעיונותיו. עוזר לגילי להתקרב לאמילי.
 • פנכה בן יפונה (לימור פנחס): המורה לתנ"ך של תיכון אביבים, נוהגת לדבר בארמית, נלקחה כבת ערובה במרד התלמידים.
 • רייצ'ל (הדר גלרון): המורה לאנגלית של תיכון אביבים, מדברת באנגלית מעורבבת עם עברית גרועה. לא מחבבת את אלחנן.

דמויות משניות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • איתי לאופר (רועי ויינברג): בוגר תיכון "אביבים". פרסומאי עצמאי שעובד ביחד עם דניאל. נשכר בידי חברת "נבטים". תחילה מנסה להקים מחתרת נוער שתפיל את מוסקט, ובראשה עידו. אך דיתי משתלטת על התוכנית והוא מחליט לגייס את עידו למחתרת ללא ידיעתם של דיתי ודניאל. לבסוף דיתי חזרה לעבוד בחברת נבטים יחד עם איתי ודניאל, גילה שהמעסיקים שיקרו לו.
 • יעל שכטר (ספיר דרמון): לומדת משפטים באוניברסיטה ובוגרת תיכון "אביבים". בת דודה של אמילי ותום. האקסית של דניאל, אותו היא עדיין אוהבת ומקנאה במערכת היחסים שלו עם דיתי. עובדת בקונדיטוריה של דודתה המנוחה. יוצאת לדייט עם אלמוג. מרכזת את מגמת האומנות בתיכון אביבים. התנשקה עם אלמוג, מתקשה לקבל שדניאל ודיתי מאורסים. מאוהבת בדניאל, משלה את עצמה שהיא אוהבת את אלמוג. נפרדה מאלמוג לאחר שהבינה שהוא אוהב את יוליה, חזרה להיות בת זוגו של דניאל.
 • דניאל גנני (אלדר ברנטמן): בוגר תיכון "אביבים". במקור מרחובות. חזר מטיול בהודו יחד עם זוגתו החדשה דיתי, אך לבסוף היא נפרדת ממנו. עוזר לאיתי לשווק מותג. האקס של יעל. כאשר דיתי עוזבת את הדירה של איתי היא נפרדת מדניאל. מרכז את מגמת האומנות בתיכון אביבים. מקנא בקשר של יעל ואלמוג. לבסוף הציע לדיתי נישואין והיא הסכימה אך בפרק האחרון נפרד מדיתי וחוזר להיות בן זוגה של יעל
 • שחר לוין (תומר אופנר): בוגר תיכון "אביבים". ספורטאי עבר, היה בן זוגה של יעל בעונה הרביעית. חבר טוב של אלמוג. מנהל את מועדון ה-WWE הישראלי. התחרה באולימפיאדה.
 • דיתי אטיאס (יאנה יוסף): חברתו החדשה של דניאל, יצאה איתו לטיול בהודו. יעל מקנאה שדניאל ודיתי ביחד. חשדנית כלפי קשרם של דניאל ויעל. היא גנבה כסף מהמקדמה של נבטים וכתוצאה מכך עזבה את הדירה של איתי ונפרדה מדניאל, אך חזרה לעבוד עם איתי ודניאל בחברת נבטים, חזרה להיות בת זוגו של דניאל לאחר שהוא הציע לה נישואין, בפרק האחרון דניאל נפרד ממנה כי הוא אוהב את יעל.
 • יוליה קרונסקי (דניאל גל): מומחית למדעי המוח והאסיסטנטית של הנוירולוג המקצועי פרופסור דור. מטפלת בתכלת. חברה של דניאל ויעל מהצבא. תיעבה את אלמוג, אך בהמשך נישקה את אלמוג וסיפרה על כך ליעל, בסוף הפכה לבת זוגו של אלמוג.
 • תום גדות(קאי פקר): אח של אמילי, בן-דוד של יעל ואחיין של נורית. יתום. אוהב משחקי וידאו.
 • אילן מוסקט (מורדי גרשון): דוד של מוריה. אחיו של מוטי ושותף בחברתו, מפליל את מוטי בהרעלת המוצרים. הנבל הראשי בסדרה. לבסוף נעצר.
 • ההורים של אמילי ותום (מוזכרים): אמה של אמילי היא אחותה של נורית. היו בעלי הדירה והקונדיטוריה. כאשר אמילי הייתה בת 15 הוריה נהרגו בתאונות דרכים ובעקבות כך נורית לקחה אותה ואת אחיה, ורצתה למכור את הדירה והקונדיטוריה של הוריה. אמילי לא הסכימה ובכך היא מנהלת את הקונדיטוריה. ביום הולדתה ה16 אמילי נזכרה בהוריה ובכתה.
 • אלמוג שם טוב (שלומי טפיארו): אחיהם הבכור של גילי וזהבית, עובד כשיפוצניק בעיר בה מתרחשת הסדרה, נותן עצות בנושאי זוגיות לאחיו, חבר של שחר מהצבא, ולכן הציע לאחיו להפוך למתאבק. יוליה נישקה אותו בסוף העונה. הפך לבן זוגה של יוליה.
 • יסמין (הילה אברמוביץ'): אחותו של יניב. אוהבת לרקוד. פוגשת במקרה את גילי כשיניב רב איתו ומונעת מיניב להרביץ לו. נישקה את גילי והתאהבה בו, אך הבינה שהוא מתאים לאמילי, אך בפרק האחרון גילי אמר לה שהוא אוהב אותה והם הפכו לזוג.
 • יניב (בן קיפריס): מתאמן ב-WWE הישראלי אצל שחר, אחיה של יסמין. שונא את גילי, ולא אוהב שהוא מסתובב עם יסמין באימונים.
 • אמיר (אמנון וולף): מנכ"ל חברת "נבטים". שותפה של עירית.

הורים (ראש גדול - ראש חדש)[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • נורית שכטר (לימור גולדשטיין): אימם של יעל ואיילה גרושתו של איתן דודתם של אמילי ותום אמילי ותום גרים בביתה לאחר שהוריהם נפטרו הייתה בעבר בת זוגו של אביב היא אחותה של אמה של אמילי בתה איילה טסה לחול מכיוון שנמאס לה מאמה .
 • מוטי מוסקט (אקי אבני): הבעלים של מוסקט אחיו של אילן בעלה של כרמית ואביה של מוריה הוא ומוריה מסתתרים מכמית על מעשיו של אילן הופלל על ידי אילן ונכנס לכלא מתשחחר לאחר שאילן מתוודה על מעשיו
 • כרמית מוסקט (עינת ויצמן): אמא של מוריה, אשת עסקים. מוטי ומוריה מסתירים ממנה את מעשיו של אילן.
 • קובי לוי (גילי ורנר): אביו של שמר, עורך דין ומגשר במקצועו אשר עזר לאמילי ונורית להפסיק את הסכסוך ביניהן בעניין הקונדיטוריה.
 • ציפי (נתי קלוגר): אמא של תכלת, מנסה לעזור לתכלת בקשיים שלה בעזרת טיפולים אמנותיים, מורים פרטיים ושיטותו ת חדשניות, אך ללא הצלחה.
 • שלמה ברגר (איצ'ו אביטל): אבא של עידו. אשר מנסה להתקרב אליו.
 • (אמא של עידו) (לירון וייסמן): אמא של עידו, אשר מנסה להתקרב אליו. נבחרה לוועד ההורים בבית ספרו של עידו.