שיחת משתמש:אברהם שוורץ

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  OOjs UI icon language-ltr-progressive.svg If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
  שלום אברהם שוורץ, ברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
  כדי לסייע לך להצטרף לקהילת הכותבים והכותבות בוויקיפדיה, באפשרותך:
  לסיוע נוסף
  Antu dialog-information.svg דפי עזרה
  Breeze-weather-none-available-48.svg קבלת ייעוץ
  Breezeicons-apps-32-preferences-desktop-cursors.svg עקרונות וקווים מנחים
  OOjs UI icon userTalk-ltr-constructive.svg כללי התנהגות בדפי שיחה

  בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 00:47, 29 בספטמבר 2020 (IDT)תגובה[תגובה]

  תנוחת טריפוד[עריכת קוד מקור]

  שלום אברהם שוורץ,

  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך "תנוחת טריפוד" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים, והועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה: טיוטה:תנוחת טריפוד, מומלץ לשפרו כדי שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. ייתכן שחלק מהבעיות בגינן הערך עדיין לא מתאים מוסברות בדף השיחה שיחת טיוטה:תנוחת טריפוד. רצוי להמשיך את הדיון שם להבהרת נקודות בהן נדרש שיפור, דיון בהמשך העבודה, או ערעור על שיקול הדעת בהעברה.

  המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

  ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה בחממה. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

  כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

  תודה ובהצלחה!
  HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 02:31, 29 בספטמבר 2020 (IDT)תגובה[תגובה]

  זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

  Emblem-WikiVote.svg

  תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:נתנאל הררי". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שיש לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, הדברים שכתבת לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

  באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

  אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

  בברכה, טל (רונאלדיניו המלךשיחה) 14:47, 26 בפברואר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  קובץ:מכינת ארז באור יהודה מסע פתיחה.jpg[עריכת קוד מקור]

  Control copyright icon.svg

  שלום לך,

  העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
  לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

  תודה, אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:50, 8 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  גם לקובץ קובץ:אימונים במכינת ארז אור יהודה.jpg, נדרש אישור OTRS על מנת להשתמש בו בוויקיפדיה. נא דאג להעביר אישור מבעל זכויות היוצרים או שהתמונות ימחקו מוויקיפדיה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:54, 8 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  תבנית המשתמש שיצרת[עריכת קוד מקור]

  כרגע דף המשתמש שלך מקשר להפנייה לתבנית ולא לתבנית עצמה. אני חושב שעדיף לתקן זאת. האם אוכל לערוך את דף המשתמש שלך ולבצע את תיקון טכני זה בלבד? הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 18:32, 2 ביולי 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  אתה יכול ומזומן לעזור לי גם בעוד ערכים שאני רוצה להוסיף ולשפר תודה רבה אברהם שוורץ - שיחה 18:34, 2 ביולי 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  מתגעגע[עריכת קוד מקור]

  מתגעגע אליך אברומי שווארץ חבריך מירושלים קלמן.ל.לוס....

  משתמש:195.60.232.177 מוזמן ליצור איתי קשר בפייסבוק ראה בדף המשתמש שלי אברהם שוורץ - שיחה 03:56, 25 באוגוסט 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  פרשת ניסים שטרית[עריכת קוד מקור]

  Oxygen15.04.1-scribus.svg

  שלום אברהם שוורץ,
  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "פרשת ניסים שטרית" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:אברהם שוורץ/‏פרשת ניסים שטרית". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

  ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 22:28, 17 באוקטובר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  טויטה:קומטאנץ[עריכת קוד מקור]

  Oxygen480-categories-applications-education-science.svg שלום, ביצעת ניסוי יצירת דף בשם טויטה:קומטאנץ. הניסוי הצליח והדף נוצר, אך הוא מופיע כדף רגיל לכל דבר, כך שכולם יכולים לצפות בו. מכיוון שתוכנו אינו מתאים לאנציקלופדיה, הוא נמחק.

  להבא, נא לבצע ניסויים כדוגמת זה בארגז החול. כמו כן, אם לא ברור לך אם העריכה תקינה, יש ללחוץ על "תצוגה מקדימה" כדי לבחון את השינוי, ורק לאחר שווידאת שהדף שנוצר תקין, ללחוץ על "שמירה". כדי ללמוד יותר על האתר, יש לפנות אל הדף "ברוכים הבאים".

  בברכה, התו השמיניהבה נשוחחדיווח על טעויות 21:18, 9 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  מנכ"ל מד"א[עריכת קוד מקור]

  שלום אברהם שוורץ,

  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך "מנכ"ל מד"א" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים, והועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה: טיוטה:מנכ"ל מד"א, מומלץ לשפרו כדי שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. ייתכן שחלק מהבעיות בגינן הערך עדיין לא מתאים מוסברות בדף השיחה שיחת טיוטה:מנכ"ל מד"א. רצוי להמשיך את הדיון שם להבהרת נקודות בהן נדרש שיפור, דיון בהמשך העבודה, או ערעור על שיקול הדעת בהעברה.

  המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

  ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה בחממה. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

  כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

  תודה ובהצלחה!
  חיים 7שיחה • 20:24, 8 בפברואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  הערך בשל הוספתי קצת מידע, והחזרתי למרחב. המאו"ר - שיחה 15:09, 7 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  תודה רבה אברהם שוורץ - שיחה 15:11, 7 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  תוכל לספק לי את מקורות הטבלה? המאו"ר - שיחה 15:17, 7 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  מתוך הערך מגן דוד אדום אין שם מקורות צריך לחפש אברהם שוורץ - שיחה 16:32, 7 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  מזל טוב[עריכת קוד מקור]

  טוב מאוחר מלעולם לא...
  רוב בריאות ואושר.
  מציאותך בויקיפדיה תורמת הרבה למיזם Face-smile.svg. המאו"ר - שיחה 14:14, 22 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב !מקף‏ 00:03, 23 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! !Ewan2 - שיחה 01:03, 24 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! אברהם שוורץ - שיחה 18:31, 24 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  טיוטה:נהג בט"ש[עריכת קוד מקור]

  שלום לך. שייכת את הטיוטה שבכותרת לקטגוריות. שיניתי זאת שכן קטגוריות מיועדות לערכים ממש ולא לטיוטות שאין לדעת אם אי פעם יבשילו לערך של ממש. אנא שים לב להבא. בברכה. יואב ר. - שיחה 08:27, 19 ביולי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  קובץ:סמל בא"פ העורף.jpg[עריכת קוד מקור]

  שלום אברהם שוורץ,

  קבצי סמלים של צה"ל אינם בנחלת הכלל והקובץ מועמד למחיקה. אפשר לבקש שחרור זכויות יוצרים מנציג דובר צה"ל בדף ויקיפדיה:OTRS/תמונות דובר צה"ל. רציתי להוסיף בקשה לאותו דף אבל לא הצלחתי לאמת שזהו אכן סמל היחידה. תוכל בבקשה לקשר לדף שבו אפשר לראות את הסמל? Geagea - שיחה 02:03, 1 בספטמבר 2022 (IDT)תגובה[תגובה]