שיחת משתמש:צור החלמיש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, צור החלמיש, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:34, 15 ביוני 2016 (IDT)


הבהרה חשיבות[עריכת קוד מקור]

Text document with red question mark.svg

שלום צור החלמיש,
אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך אברהם רעזניק שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של מושא הערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים בדף השיחה של הערך.

בברכה,   Meni yuzevich בית חב"ד לכולם כ"ז בסיוון ה'תשע"ו . 01:43, 3 ביולי 2016 (IDT)

כוכב רבני![עריכת קוד מקור]

Old barnstar beard.png כוכב רבני!
תודה על כתיבת הערך אליהו מרדכי ולקובסקי! חילך לאורייתא! Comet - Stars - שיחה 13:14, 8 ביולי 2016 (IDT)

מאיר מיכל רבינוביץ[עריכת קוד מקור]

תודה על התוספות לערך. אשמח למקורות, ולתמונה שלו אם קיימת. ביקורת - שיחה 00:05, 24 ביולי 2016 (IDT)

קישור לפורומים[עריכת קוד מקור]

שלום, נהוג שלא לקשר לפורומים (או לבלוגים שאינם מתמחים לעניינם) כשיש בערך מספיק מידע להרחבה ממקורות "רשמיים". אולי כדאי להשאיר קישור בדף השיחה שישמש את מי שיבוא להרחיב את הערך בעתיד על בסיס האמור שם. ביקורת - שיחה 14:44, 27 בנובמבר 2017 (IST)

מה שתגיד. מעיון באותו אשכול לדעתי אפשר לראות שם לא מעט הפניות למקורות 'רשמים' ופחות.צור החלמיש - שיחה 14:56, 27 בנובמבר 2017 (IST)
אפשר להפנות לאותם מקורות כמובן. ביקורת - שיחה 16:17, 27 בנובמבר 2017 (IST)

תבנית בעבודה[עריכת קוד מקור]

שמתי תבנית בעבודה וציינתי שהיא ל-20 דקות. נהוג לא להפריע כשהתבנית מוצבת. • בקרה וייעוץשיחה • כ"ג בשבט ה'תשע"ח • 14:04, 8 בפברואר 2018 (IST)

שלום לך, הנחת היסוד שלך - שתוספת מידע רלוונטי על הערך היא 'הפרעה' לעריכה, כשמלכתחילה בסופו של דבר הוברר שעריכותיי היו רלוונטיות - לא ברורה בעיני.
זה גורם להתנגשות עריכה. ואני חוזר שוב, לא עורכים בזמן שהתבנית מוצבת, אפילו תוספת פסיק יכולה למחוק עבודה שלמה של מישהו. על הדרך, עוד שני טיפים לדפי שיחה: א. בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. ב. בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.• בקרה וייעוץשיחה • כ"ג בשבט ה'תשע"ח • 14:21, 8 בפברואר 2018 (IST)
תודה. ביחס לאמו של הרב קלנר, העיתונאי שחשף זאת הודה שהוטעה.צור החלמיש - שיחה 14:26, 8 בפברואר 2018 (IST)
עברתי לדון על זה בדף שיחת הערך. אודה להתייחסותך שם. • בקרה וייעוץשיחה • כ"ג בשבט ה'תשע"ח • 14:38, 8 בפברואר 2018 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום צור החלמיש,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, אלדדשיחה 18:33, 10 ביולי 2018 (IDT)

תודה על עריכותיך ועל תרומתך הרבה לוויקיפדיה. תודה גם לנרו יאיר, על המלצתו. אלדדשיחה 18:33, 10 ביולי 2018 (IDT)

הרב משה צוריאל[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אודה לך אם תבדוק שוב את מה שהוספת שם, לא נראה לי שבספר קריינא דאיגרתא יש עיסוק בשאלה עם למד הרב צוריאל בחברותא במרכז הרב וכדומה. נרו יאירשיחה • ו' באב ה'תשע"ח • 14:29, 18 ביולי 2018 (IDT)

נרו, תודה על הערתך. משום מה לא הצלחתי טקסטואלית-טכנית לסדר את ההערות בצורה טובה; ראה שהערה 2 הנוכחית חוזרת שוב בחתימת פרק הביוגרפיה - שם היא צריכה להיות. וראה שהערה 3 מפנה ל"שם" - כשהכוונה כמובן לספר "משמיע ישועה" שאמור להיות מצוין בהערה 2. לכן ההערה שצריכה להיות ביחס לחברותא עם הרצי"ה והרב אליעזר ולדמן היא: הילה וולברשטיין, משמיע ישועה, (שמחה רז - עורך), מרכז שפירא תש"ע, עמ' 96.צור החלמיש - שיחה 15:17, 18 ביולי 2018 (IDT)

קישורים לעיתונים ממאגר עיתונות יהודית היסטורית[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה. קיימות תבניות המיועדות ליצירת קישורים לעיתונים המופיעים בארכיון הנ"ל, למשל תב:הצפה. התבניות מקלות על יצירת הקישורים באופן תקין (אחרי שמתרגלים אליהן...), תורמות לאחידות ומאפשרות ביצוע שינויים רוחביים בקלות. ממליץ להשתמש בהן. בהצלחה! נתנאלשיחה 22:26, 11 בנובמבר 2018 (IST)

תבנית:בעלי ידע/להט"ב[עריכת קוד מקור]

שלום. אודה לך אם תוכל להבהיר מדוע תייגת את עצמך בתבנית הנ"ל. עפ"י היסטוריית העריכות שלך - לא נראה שהינך בעלי ידע בתחום הנ"ל. יוניון ג'ק - שיחה 22:58, 20 בנובמבר 2018 (IST)

שאלה קצת מוזרה יוניון, לא? תחומי הידע שלי הם, אני מאמין, רחבים. ייתכן ויום אחד אוכל להביא אותם לידי ביטוי גם בעריכות. בינתיים התחומים בהם אני לוקח חלק בויקיפדיה אינם חופפים לתחומי הידע שלי. במילים אחרות: בניגוד לרכישת ידע, לעריכה בויקיפדיה אני מקדיש זמן בהתאם לשיקולי כדאיות, דחיפות וכו'. בברכה צור החלמיש - שיחה 23:15, 20 בנובמבר 2018 (IST)
לא שאלה מוזרה. עפ"י היסטוריית העריכות שלך - לא נראה שיש לך ידע, ואף לא עניין, בתחום זה. על כן השאלה. יוניון ג'ק - שיחה 02:08, 21 בנובמבר 2018 (IST)
צור החלמיש, לא יכולתי שלא לשים לב שמבין כל Danny-w, 1Or, Pelegbl, צור החלמיש, BAswim, דוג'רית, אילון אבנרי,Carpatianlynx, YuvalNehemia , נרו יאיר, דקל ער, biegelבעלי הידע בלהט"ב, אתה הוא היחיד שהצביע בעד מחיקת הערך מאי פלג. אודה לך אם תוכל להרחיב ולפרט את נימוקיך להצביע בעד המחיקה. יוניון ג'ק - שיחה 20:01, 21 בנובמבר 2018 (IST)
היי יוניון, את מאי פלג ז"ל אני מכיר כבר מתחילת פעילותה הציבורית. עקבתי בעניין אישי רב אחר חייה ומותה, למרות זאת, למרות נסיבות חייה הפתלתלים והקשים, אני לא מוצא בהם ערך אנציקלופדי מהותי. לצערי אי אפשר לומר שיש פרויקטים שהקימה או קיימה והותירה בהם חותם. אני גם לא מוצא פריצת דרך משמעותית לה הייתה שותפה. מעבר לכך, שתי הפסקאות 'בריאות' ו'אחרי מותה' אינן ויקיפדיות באופן מהותי. בברכה צור החלמיש - שיחה 20:25, 21 בנובמבר 2018 (IST)
יוניון ג'ק, אמנם הדיון הזה כבר נגמר, אבל יש לי שאלה. האם יש בדבריך הנחה שבעלי הידע בלהט"ב אמורים היו להצביע בעד הישארות הערך? אם כן, למה? מדובר על תבנית של בעלי ידע, לא של בעלי עמדה (ובתחומים הללו אנשים לעתים מבלבלים ביניהם). בן עדריאלשיחה • א' בשבט ה'תשע"ט 14:58, 7 בינואר 2019 (IST)
ההנחה שלי היא שכל בעלי הידע אמורים היו להצביע אותו הדבר. בין אם כולם בעד ובין אם כולם נגד. יוניון ג'ק - שיחה 22:30, 7 בינואר 2019 (IST)

בקשת עזרה[עריכת קוד מקור]

שלום צור, אשמח לעזרתך בבניית הערך המתרקם הריסת בתי מחבלים. תודה רבה יאיר דבשיחה • ח' בטבת ה'תשע"ט • 21:41, 15 בדצמבר 2018 (IST)

כנ"ל לגבי הערך המתרקם תשלומי משכורות למחבלים. תודה רבה. יאיר דבשיחה • כ"ז בטבת ה'תשע"ט • 10:11, 4 בינואר 2019 (IST)
וכנ"ל לגבי הערך עידוד טרור ברשות הפלסטינית. יישר כח. יאיר דבשיחה • כ"ט בטבת ה'תשע"ט • 19:40, 5 בינואר 2019 (IST)

יצחק יחיאל יעקובוביץ[עריכת קוד מקור]

אין מולי את גזיר את העיתון כרגע, אז אאלץ להאמין לך קריצה; תוכל רק להסביר לי מה זה "ראשי תלמידי ישיבת פוניבז'" (כפי שכתבת בעריכתך זו)? או שמא נפלה שגגת קולמוס והתכוונת לכתוב "מראשוני"? — דגששיחה 15:09, 20 בינואר 2019 (IST)

אכן, "מראשוני". את גזיר העיתון המלא תוכל לקרוא כאן. כל טוב, צור החלמיש - שיחה 17:34, 20 בינואר 2019 (IST)

אבי אריאלי[עריכת קוד מקור]

שלום צור. בהמשך למה שכתבתי בתקציר העריכה, אולי תנסה למצוא אם יש מקום רלוונטי להכניס את זה כהערת שוליים. נרו יאירשיחה • י"ח בשבט ה'תשע"ט • 15:44, 24 בינואר 2019 (IST)

לקח לי זמן להבין שכוונתך לתיקון בערך על השב"כ. כבר הכנסתי את הכתבה בערך על נחום אריאלי. בעיני, כול עוד אין ערך ייחודי לחטיבה היהודית בשב"כ, ראוי שהכתבה הזו - דומני שהיא למעשה הפרסום התקשורתי הראשון שמנגיש לציבור את תפיסת עולמם של העומדים בראשה - יהיה לה אזכור גם בערך על השב"כ. אבל אני לא הולך להתעקש על זה. שילוב פרט רלוונטי ממנה בתוך הערת שוליים בפרק "התמודדות עם טרור יהודי" - למשל, שיתוף פעולה עם מחנכים בציבור הדתי לאומי - יוסכם? צור החלמיש - שיחה 17:16, 24 בינואר 2019 (IST)

שיחה:יחיאל מיכל רבינוביץ[עריכת קוד מקור]

שלום, אם כבר נגעת בבן - אולי תוכל לסייע בשאלה מי היתה האמא? (שאלה פתוחה מ-2014) ביקורת - שיחה 18:49, 27 בינואר 2019 (IST)

שאלה טובה. אנסה למצוא את הזמן ולעיין בדבר. כל טוב, צור החלמיש - שיחה 19:22, 27 בינואר 2019 (IST)

שאלת syntax[עריכת קוד מקור]

צור שלום הוספת לקישור להערת השוליים name=":0 מה זה בדיוק? חיפשתי בעזרה ולא מצאתי תודה רוני RonyH73 - שיחה 19:10, 13 בפברואר 2019 (IST)

היי, גם אני לא יודע למה בדיוק כוונתך. בברכה, צור החלמיש - שיחה 00:13, 14 בפברואר 2019 (IST)
לא חפרתי על איזו עריכה הוא מדבר, אבל נראה שהוא מתכוון למספור של הערות שוליים החוזרות על עצמן כפי שזה נעשה בעורך החזותי. דגש — 11:11, 14 בפברואר 2019 (IST)

תיקון דקדוקי[עריכת קוד מקור]

את השחזורים המהירים שלך אני מבין, ברובם, רק שאשמח שתפנה אותי למקום בו אוכל ללמוד מדוע הצירוף "דתי-וחילוני" הוא הנכון, ולא אחד מבין "דתי-חילוני" או "דתי וחילוני". שיר § שיח § 18:04, 14 בפברואר 2019 (IST)

עוד שחזור שאסביר מדוע אינו נכון לדעתי: השימוש במושג "היא" בנוגע לנפטרת הוא מטעה ועל כן העדפתי לא להשתמש בו. שיר § שיח § 18:11, 14 בפברואר 2019 (IST)
1. עלינו לבחור - או מקף או וא"ו, או "דתי-חילוני" או "דתי וחילוני"; לא דתי-וחילוני (לפי העברית שאני מכיר, אין מקום לשני חיבורים בביטוי אחד). 2. גם בעיני "היא" הוא ניסוח לא לגמרי 'חלק'. אבל מה האלטרנטיבה שלנו? כינוי אדם בשם משפחתו נועד בד"כ כדי לאפשר תיאור תוך ריחוק מהאדם; כשאני מתאר אישה שנרצחה, זו התייחסות שבעיני פחות מתאימה. אולי נחזור אל "אורי"? צור החלמיש - שיחה 18:26, 14 בפברואר 2019 (IST)

שירים ופיוטים לפורים[עריכת קוד מקור]

תוכל להמשיך את הדיון בדף השיחה? נראה לי הזוי שבערך כזה לא יופיע איזכור של ליהודים היתה אורה או ונהפוך הוא. תודה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

סרטון הקברים[עריכת קוד מקור]

צור החלמיש שלום, מה שלומך? אני כותבת לך בעקבות בקשה בבקשות ממפעילים. הוספת כמה התייחסויות בערך סרטון הקברים, אבל הייתה התנגדות לעריכה שלך והיא בוטלה. במצב כזה לא ניתן לחזור על העריכה, אלא עוברים לדף השיחה ודנים שם. חשוב להימנע ממצב של שחזור הדדי חוזר, כי אין לדבר סוף. בהתאם לכך ביטלתי את עריכתך האחרונה בערך. תוכל לקרוא עוד על מצב של מחלוקת בין משתמשים והפתרונות השכיחים בויקיפדיה:מלחמת עריכה וכמובן אשמח לענות על כל שאלה בנושא. בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:59, 7 במרץ 2019 (IST)

אופק כחול, תודה על דברייך. אני שב ומדגיש שהמערער בפנייך שגה עובדתית: בניגוד לעריכתו השגויה, עברי פרסם את דברי ההתנצלות שלו גם בפרופיל האישי שלו ברשת הפייסבוק וגם בפרופיל האישי שלו ברשת הטוויטר. אין סיבה עניינית למחוק ציון עובדה זו במלואה. שנית, הטיעון של המערער, לפיו המילה "ועוד" אינה אנציקלופדית - תמוה ביותר ואינו עומד במבחן המציאות. למעשה, איני טוען שאין מקום לפתיחת דיון בדף השיחה, הבעיה היא שכך אנו מטרחנים את עצמנו לדעת בדפי שיחה על זוטי-זוטות (להוסיף את התיבה "ועוד" או לא) ובענייני עובדות (בדיקה פשוטה תגלה שההתנצלות פורסמה בשתי הרשתות), ללא כל סיבה - ציינתי את שתי העובדות האלה בפני המערער. בנוסף לטיעון עקרוני זה, העובדה שהערך יימחק כנראה בהקדם, לפי הנראה בהצבעת המחיקה עליו - לא מדרבנת אותי להשקיע מאמץ בפתיחת דיון מעייף בדף השיחה. ובכל זאת, להסביר את מהלכי מול גורם אובייקטיבי - זאת אעשה בשמחה. בברכה, צור החלמיש - שיחה 00:10, 8 במרץ 2019 (IST)
מבינה לחלוטין את הטיעונים שהעלית וגם שמדובר בזוטות. העניין הוא שלצד השני מן הסתם יש מה להשיב, ולא הוגן להשאיר את העריכה רק כי מדובר בזוטות. ולכן בעצם יש שתי אפשרויות: הראשונה, אם לדעתך העניין לא שווה דיון, וגם אם אתה עדיין סבור שהעריכה שלך נכונה, אתה יכול "לוותר" עליה. האופציה השנייה, אם העריכה חשובה לדעתך, אתה יכול לפתוח דיון בדף השיחה. לשיקולך. בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:34, 8 במרץ 2019 (IST)
תודה. היית ברורה לגמרי. ציפיתי לא מעט לתגובה כלשהי מן הצד השני - ולצערי היא לא הגיעה. אך כאמור, בהינתן והערך יימחק - איני רואה סיבה לדוש בכך עוד. אם יישאר - אפתח דיון בדף השיחה. צור החלמיש - שיחה 00:48, 8 במרץ 2019 (IST)

הפיגוע ברחוב נווה שאנן בתל אביב[עריכת קוד מקור]

שלום צור חלמיש. האם תוכל לסייע להרחיב ערך זה? נכון לעתה הועלתה ההצעה לאחד אותו לערך על נווה שאנן כי אין בו מספיק תוכן. WikiJunkie - שיחה 00:57, 18 במרץ 2019 (IST)

שלום ידידי, אני מתנצל על העיכוב. תוכל לראות שלמעלה משבוע כמעט ולא ערכתי באתר, מסיבות אישיות. אשתדל להיכנס לעניין בקרוב. צור החלמיש - שיחה 13:16, 26 במרץ 2019 (IST)

קורות חייו של מנדלבליט[עריכת קוד מקור]

אשמח לדעת מדוע צחקת בקול כשתיארתי את מנדלבליט כתלמידו של השופט מאיר שמגר? הדבר ידוע לכל.--ישיבשער - שיחה 17:21, 11 באפריל 2019 (IDT)

שים לב מה מחקתי. כל טוב, צור החלמיש - שיחה 17:23, 11 באפריל 2019 (IDT)

קיבלתי--ישיבשער - שיחה 17:36, 11 באפריל 2019 (IDT)

הימין החדש[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי למה בדיוק אין משמעות ממה שכתבתי. אן שרלי - שיחה 18:11, 16 באפריל 2019 (IDT)

ראשית, כוונתי היא לדף השיחה של הימין החדש. שנית, הקישור לאותו טור פרשני בסרוגים - אין לו מקום. מלבד העובדה שהוא דמגוגי ועושה סלט, הוא פורסם לפני ארבעה ימים, ואין בו שום מידע רלוונטי למשפט שבפתיח. כל טוב, צור החלמיש - שיחה 18:26, 16 באפריל 2019 (IDT)
הי רגע, לא "כל טוב" כל כך מהר. אני לא לגמרי מסכימה שאין לקישור לסרוגים מקום, אבל לא אכפת לי במיוחד. מה שכן אכפת לי הוא דף השיחה. אם אתה אוחז בדעות שונות ממני - אין זה אומר שאתה הוא הצודק ואני היא הטועה, אלא פשוט- אני חושבת דבר אחד ואתה חושב דבר אחר. אן שרלי - שיחה 18:40, 16 באפריל 2019 (IDT)
את יכולה בהחלט לפתוח דיון על הנושא. כאמור, המקום הנכון הוא בדף השיחה של הערך (בשימוש ב"כל טוב" לא התכוונתי לסיים את השיחה). בברכה, צור החלמיש - שיחה 18:50, 16 באפריל 2019 (IDT)
אבל על מה לפתוח דיון? אני מרוצה מהדף כמו שהוא. אן שרלי - שיחה 20:38, 16 באפריל 2019 (IDT)
היה לי הרושם שחשובה לך אותה הערה. אם זה אכן כך, תוכלי לפתוח דיון בדף השיחה של הערך, כנהוג. בברכה, צור החלמיש - שיחה 21:25, 16 באפריל 2019 (IDT)
נכון שהחזרתי אותה כמה פעמים, אך זה היה רק מפני שלא ידעתי מדוע נמחקה. אם אתה סבור שהיא אינה מתאימה, אקבל זאת. אן שרלי - שיחה 14:57, 17 באפריל 2019 (IDT)

מסנן אינטרנט[עריכת קוד מקור]

שלום צור החלמיש, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
ערכת לאחרונה בוויקיפדיה מאינטרנט בעל סינון (כדוגמת רימון או אתרוג). עקב בעיה ידועה, לאחר עריכה בעורך החזותי, תוכן הדף נשמר כפי שהוא הוצג לך, כך שהתוכן שהוסתר ממך נמחק מהדף. מאחר שוויקיפדיה לא מעוניינת במחיקה זו, אם ברצונך להמשיך לתרום לוויקיפדיה, עליך להקפיד לערוך בעריכת קוד מקור בלבד, כל עוד את/ה משתמש/ת באינטרנט מסונן. ניתן לעשות זאת באמצעות העדפות => עריכה => "ביטול זמני של העורך החזותי בזמן שהוא בגרסת בטא". אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
בברכה, דוד שי - שיחה 10:15, 19 באפריל 2019 (IDT)

תודה על ההערה. באופן חד פעמי אכן אני גולש היום מחוץ לבית דרך נתב של רימון "מוקפד". חג שמח, צור החלמיש - שיחה 12:17, 19 באפריל 2019 (IDT)

הצעה להשתתפות ביצירת ערך[עריכת קוד מקור]

שלום צור, תרצה לעזור לי ביצירת הערך הזה? יאיר דבשיחה • כ"ז בניסן ה'תשע"ט • 11:50, 2 במאי 2019 (IDT)

שלום וברכה, תודה על ההצעה. אשתדל להתעסק בזה השבוע. צור החלמיש - שיחה 10:08, 5 במאי 2019 (IDT)

מרדכי סנדר קופשטיין[עריכת קוד מקור]

למה ביטלת את העריכה? בוויקי יש ערך יעקב קופשטיין ואין ערך יעקב הלוי קופשטיין. דוד א. - שיחה 06:40, 5 במאי 2019 (IDT)

היי, קראו לו יעקב הלוי קופשטיין, כמו בנו וכמו אביו. יש לתקן את שם הערך, ולא למחוק את התיקון, גם אם נעשה טרם תיקון שם הערך. בברכה, צור החלמיש - שיחה 10:07, 5 במאי 2019 (IDT)
עשיתי שינוי בשם הערך. גם אתה יכולת במקום לבטל את העריכה. דוד א. - שיחה 12:29, 5 במאי 2019 (IDT)

התערבותך בוק:במ[עריכת קוד מקור]

ראשית, למיטב ידיעתי, אתה לא מפעיל. לכן, ומכיוון שהפניתי את הבקשה אל המפעילים ולא אליך, התערבותך בהוראתך למפעילים מי "צריך" להיחסם היא חוצפה. מישהו שאל אותך? לעצם העניין: גם אם מה שכתבת נכון טכנית, ממידת דרך ארץ, ומשום שאני הכנסתי גם את הפסקה מלפני חודשים וגם את השינוי הערב (כמו גם כתבתי למעלה מ-75 אחוז מהערך), כתבתי שממידת דרך ארץ היה ראוי שהוא יפתח את הדיון. מכל מקום, עכשיו זה עניין ביני ובינו ואבקשך לא ללבות אש ולא להתערב. 2.52.73.208 22:18, 20 במאי 2019 (IDT)

שים לב שפנית למפעילים על בסיס הנחה שגויה - גם מבחינת ידיעת הנוהג המקובל במיזם וגם מבחינת ידיעת העובדות. נחשון שמר על הגרסה היציבה ואתה דרשת לחסום אותו. בנוסף הגבת לדברי השקולים בלשון משתלחת; גם זו עילת חסימה. קודם שאתה מטיף לדרך ארץ - שמור על לשונך נקייה. שנית, לא ידוע לי על כלל לפיו רק מפעילים מגיבים לבקשות כאלה, להפך. לבסוף, זה לא עניין בינך לבינו; זו אנציקלופדיה שיתופית, ולכל עורך זכות להביע דעה. בברכה, צור החלמיש - שיחה 22:25, 20 במאי 2019 (IDT)
יניב, מספר דברים. כשאתה פונה בדף הבקשות ממפעילים ועוד בבקשה לחסום, זה לא "בינך לבינו", אלא פתיחת עימות במקום ציבורי. אין לך זכות לבקש שלא יתערבו. אם תרצה ללבן איתו חילוקי דברים אתה יכול לפנות אליו בדף השיחה שלו או במייל שלו. לא בעמוד התלייה.
שנית, אתה יודע שאנחנו זוכרים את החשבון הקודם שלך, אבל מעדיפים להעלים עין. אם הנסיבות שגרמו לחסימתך ישובו – ניאלץ למנוע ממך לערוך, גם כאנונימי. התגובה של צור החלמיש הייתה לגיטימית לחלוטין והיא לא הצדיקה את התוקפנות שלך כלפיו. דגש — 22:32, 20 במאי 2019 (IDT)

נחמה ריבלין[עריכת קוד מקור]

שלום. מהו המקור לתאריך הלידה העברי שהוספת בעריכה זו? דגש — 10:58, 4 ביוני 2019 (IDT)

4 ביוני 1945 הוא כ"ג בסיוון תש"ה. צור החלמיש - שיחה 11:02, 4 ביוני 2019 (IDT)
לא בהכרח. יכול להיות גם כ"ד בסיוון תש"ה. דגש — 11:03, 4 ביוני 2019 (IDT)
דגש, בניגוד לשנים (שם יש הפרש ממשי של ארבע חודשים) - ימים הם ימים. כך הם פני הדברים בכל תיארוך היסטורי. צור החלמיש - שיחה 11:04, 4 ביוני 2019 (IDT)
ויקיפדיה:המרת תאריכים. דגש — 11:06, 4 ביוני 2019 (IDT)
תודה, לא הכרתי את ההנחיה הויקיפדית. אפעל לפיה. היא שגויה לגמרי. צור החלמיש - שיחה 11:07, 4 ביוני 2019 (IDT)