שיחת משתמש:Nova Stella

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ברכותי! מעתה הינך "בדוקת עריכות אוטומטית"[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Nova Stella,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, Ldorfmanשיחה 00:28, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

תודה רבה Ldorfman. שנה טובה וחג שנח :-) Nova Stella - שיחה 00:57, 25 בספטמבר 2020 (IDT)
בשמחה. עוד משהו קטן:
Another hermaphrodite symbol transparent.svg

ויקיפדיה מאפשרת לך לבחור אם המערכת תתייחס אליך כ"משתמש" או כ"משתמשת". ברירת המחדל של המערכת הוא פנייה בלשון זכר, אך באפשרותך לבחור האם להשאיר ברירת מחדל זו על כנה, או לשנותה. אם ברצונך לשנות את העדפות המגדר, יש להיכנס לדף ההעדפות שלך (קיים קישור נוסף בראש הדף) ולבחור את המגדר הרצוי לך על ידי סימון "היא עורכת דפים בוויקי". אז, יש לשמור את השינוי. שינוי זה ישפיע גם על האופן בו ייקרא הדף האישי שלך, קרי, האם יתחיל ב"משתמש" או "משתמשת", לפי בחירתך.

בברכה, Ldorfmanשיחה 01:02, 25 בספטמבר 2020 (IDT)
Ldorfman אני משתמש ולא משתמשת. גבר ולא אישה. זכר ולא נקבה. סליחה שהשם מבלבל. שם המשתמש לקוח משם ספר שניכתב על ידי יוהאנס קפלר​ ונקרא De Stella Nova. (עם היפוך המילים). Nova Stella - שיחה 01:19, 25 בספטמבר 2020 (IDT)
Phantom Open Emoji 1f640.svg וואו! אני בטוח שאיני היחיד שטעה. תודה על ההבהרה (אגב, תוכל לציין זאת בדף המשתמש שלך... קריצה). שנה טובה וחתימה טובה. Ldorfmanשיחה 01:23, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

כוכב האנימציה![עריכת קוד מקור]

Animation He Barnstar.png כוכב האנימציה
איזה כיף לראות שהצטרפת למיזם האנימציה וכתבת ערכים רבים מהתחום! תמשיך ככה, מעריך את זה מאוד! GUNR7229 - שיחה 18:00, 27 באוקטובר 2020 (IST)
תודה רבה GUNR7229. בתאריך 28 באוקטובר 2020 (מחר) כולנו חגגים את יום האנימציה הבין־לאומי.Face-smile.svgNova Stella - שיחה 20:28, 27 באוקטובר 2020 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממך להסיר את הדברים האלו שכתבת לדגש חזק. הם עוברים על כללי ההתנהגות במיזם ואינם תורמים לשיח. יש להימנע משימוש בשפה בוטה ולועגת. ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 22:52, 31 באוקטובר 2020 (IST)

HiyoriXשיחה ואני מבקש שתסירו את דבריו המעליבים, המזלזלים והנלעגים מדף השיחה שעוברים על כללי ההתנהגות במיזם ואינם תורמים לשיח הנידון. תודה רבה Nova Stella - שיחה 21:01, 1 בנובמבר 2020 (IST)
היי ‏HiyoriXשיחה אם תחליטו לממש את איומיו השפלים כלפי, בבקשה תשאיר לי הודעה כאן ואני אפסיק את הפעילות שלי במיזם לאלתר מסיבות מובנות. אשאיר הודעה. אם משהו לא ברור, או יש שאלות, תרגישו בנוח לשאול לצורך הבהרות וכ'ו. (כולל לגבי כל עבודתי במהלך השנה האחרונה). כרגע אני לא עושה שום פעילות עד לקבלת תשובה בנידון. ביי Nova Stella (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם
אין לאף אחד שום מטרה להבריח אותך מכאן, צר לי שאתה מרגיש כך ואני מתנצל אם נפגעת מדבריי (או אם אתה חושב שאני תוקפני מדי). אנצל את הבמה הזו לקרוא גם לדגש חזק להסיר את דבריו, על מנת לשמור על שיח תרבותי, הולם ונעים. ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 23:40, 1 בנובמבר 2020 (IST)
HiyoriX, אלו דברים מצאת כראויים להסרה? דגש חזק - שיחה 15:18, 4 בנובמבר 2020 (IST)
"[...] אבל נראה שאתה יותר חכם מכולם."HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 15:33, 4 בנובמבר 2020 (IST)

הצעה לתיקון בתרגום שם הערך שכתבת[עריכת קוד מקור]

היי. הייתי מציע לתרגם את שם הערך שכתבת ל־"פורום מנהיגי האוניברסיטאות העולמי". בשפת המקור הכוונה היא לכך שהפורום עצמו הוא "עולמי", ולא לכך שהוקמה "אוניברסיטה עולמית" כתוצאה מהפורום. בפורום עצמו משתתפים "מנהיגי אוניברסיטאות" מרחבי העולם. (כלומר התואר "עולמי" מתייחס לפורום עצמו, והתואר "אוניברסיטאי" מתייחס למשתתפים בפורום העולמי). אוניברסיטה זה הרי מוסד המעניק תארים אקדמיים לתלמידים, אך בבירור מדובר בפורום. מאוחר יותר ניסיתי גם לבדוק עם תרגום מכונה, ויוצא אותו דבר. דויד פון תמר - שיחה 14:24, 11 בנובמבר 2020 (IST)

היי דויד פון תמר - שיחה
1. תודה שהשארת הודעה, אני מאוד מעריך את זה. ביקורת ללא מורא וללא משוא פנים.
2. ברור, דבריך נכונים, "עולמי" מתיחס ל"פורום" ולא למוסד ולכן יש לשנות את שם הערך (וגם שם של תבנית ניווט). תזכורת: לפי "כללי המשחק" של המיזם יש להניח תבנית:שינוי שם לצורך דיון פתוח, גלוי ושקוף למשך שבוע. מי שמבצע את השינוי (לחיצה על "העברה" לשם החדש, צריך לוודא קישוריות עם שאר הערכים המקושרים לערך).
3. עבודתך על הרחבת הערך האגודה האמריקאית למתמטיקה, הרשימה אותי. עבודה מקיפה ויסודית. אתה גם קורא את המקור – האתר הרשמי. בדר"כ (בתחום זה) העורכים לא קוראים את המקורות אלא עושים תרגום מאנציקלופדיות אחרות או עבודה חלקית ברמה של מושג, אפילו אם יש חומר על נשוא הערך. ברגע שעושים עבודה מקיפה ויסודית ניפתחים מושגים "אדומים" חדשים וזה מעשיר את התוכן, אך "מחייב" בהמשך להכחיל. אנחנו עוסקים במידע וזה תהליך, עבודה סיזיפית אינסופית.
ממליץ על שינוי שם הפרק האחרון מ"עמיתות" ל"עמיתים" במובן של חברות באגודה, אלא אם הכוונה למערכת היחסים בין קולגות. ראיתי שהתלבטת לגבי שינוי שם הערך. מ"אגודה" ל"חברה". זה נובע מפערים מושגיים בין הגלובאלי ללוקאלי. זה קורה לכולנו SMirC-thumbsup.svg Nova Stella - שיחה 18:36, 11 בנובמבר 2020 (IST)
בקשר לאגודה האמריקאית למתמטיקה, תודה רבה! אני מעריך מאוד את הביקורת החיובית. האגודה האמריקאית למתמטיקה היא מקור השראה מרכזי עבורי. רציתי להגיב עוד אתמול, אך המרץ לסיים את העריכה בהקדם לא נתן לי מנוח והמשכתי לערוך עד שנרדמתי אחרי חצות. אני משתדל לעמוד בכל הנחיות המיזם, לאמת ולקרוא את המקורות היטב (לפעמים אני נסחף יותר מדי לפרטי הפרטים מהמקורות, כנראה שמת לב שגם מחקתי מספר פעמים פרטים שכתבתי כי הם היו שוליים מדי). אני גם משתדל לעקוב אחר ההוראות של האקדמיה ללשון. בנוגע לשם תת־הפרק האחרון, עכשיו שמתי לב ושיניתי מ־"עמיתות" ל־"עמיתים". לפני כמעט שנה העליתי את ההצעה לכנות אותה בעברית "החברה האמריקאית למתמטיקה" (ואפילו כתבתי על כך לאקדמיה ללשון) אבל זה היה בשלב מוקדם כשרק התחלתי להתעניין באגודות מדעיות, ונהגתי לכנות את כולן כ־"חברות" מאז שהמרצה שלי בחדו"א הזכיר את החברה המלכותית באחד השיעורים, והמשכתי לקרוא עליהן רק באנגלית. דויד פון תמר - שיחה 15:12, 12 בנובמבר 2020 (IST)