שיחת משתמשת:La Nave Partirà

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
ארכיון
Rubbish bin Shlisselburg.jpg
פח א'

תרגום[עריכת קוד מקור]

אשמח לדעת מה לא נוח בתיקון שגיאות בתרגום, כדי שנוכל לתקן את זה :) --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 14:18, 28 בדצמבר 2020 (IST)

היי אמירו, בזמן הקלדה הדף קפץ למעלה או למטה, הוא לא נשאר במקום. ושטח העריכה קטן לי ולא נוח. סוף סוף הוא הסכים לשמור את הקובץ, אבל עכשיו אני דווקא רוצה לחזור לעריכה בכלי התרגום כדי להשוות, וכבר אי אפשר. או שאפשר? :-) חוץ מזה זה דבר מדהים!!!! משגע! כל הכבוד למי שתרם לבנייתו. La Nave Partirà - שיחה 14:25, 28 בדצמבר 2020 (IST)
את הבאג עם הקפיצות נתקן בקרוב, הרבה מתלוננים על זה. מצטער :(
את יכולה לנסות להיכנס לדף הכניסה של תרגום תוכן, לבחור „פורסמו” ולנסות לערוך משם. לפעמים זה עובד, אבל לא תמיד (לא זוכר את התנאים בדיוק...)
ותודה על המחמאות, אני אמסור למי שצריך :) --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 15:00, 28 בדצמבר 2020 (IST)

בהצלחה[עריכת קוד מקור]

את נראת לי עורכת שתהיה לנו לנכס אם תחזרי לפעילות, בהצלחה במיזם וברוכה השבה דזרטשיחהגוררים אתכם לעוד בחירות! - שנה טובה! 16:30, 28 בדצמבר 2020 (IST)

La Nave Partirà אם את צריכה עזרה - אני כאן דזרטשיחהגוררים אתכם לעוד בחירות! - שנה טובה! 19:08, 30 בדצמבר 2020 (IST)

כניסה למלחמת עריכה בשפי פז[עריכת קוד מקור]

נחסמת בעקבות כניסה למלחמת עריכה בשפי פז. אם יש אי הסכמה לגבי תוכן העריכה יש לדון על כך בדף השיחה - לא לשחזר שוב ושוב ולהסביר בתקצירי עריכה. ערן - שיחה 10:23, 31 בדצמבר 2020 (IST)

ברוכה הבאה לויקיפדיה! כל הכבוד על המאמץ לדייק את מה שצריך לדייק ולחשוף את מה שמנסים להסתיר. אנא הקפידי להימנע ממלחמות עריכה! גם לי לקח זמן להבין איך זה עובד... בגדול אם מישהו מבטל עריכה שלך את לא יכולה לבטל אותו אלא צריכה לפתוח דיון בדף השיחה, ולהזמין עורכים אחרים דרך לוח המודעות. זה איטי ומתסכל אבל זה התהליך התקין בויקיפדיה, ועם הזמן תגלי שאת לא לבד פה. אל תתייאשי! ותשתדלי לא להיחסם, כדי שגם אנחנו לא נתייאש... בברכה, איתמראשפר - שיחה 10:30, 31 בדצמבר 2020 (IST)
היי איתמר, תודה רבה על המילים החמות. שמת לב שרק היום מפעיל חסם אותי? כנראה אף מפעיל אחר לא הסכים לעשות את זה.
קיוויתי שהקבוצה הליברלית כאן מלוכדת, כמו קבוצת הווטסאפ של אם תרצו, או תא הליכוד בויקיפדיה או קן נוער הגבעות, אבל זה לא דומה. ארורה היושרה השמאלנית.
אני חושבת שבמקום להסביר בדף השיחה למה יאיר צדק כשביקש לחסום אותי, היית צריך להסביר למה המחיקה שלו איננה לגיטימית. הוא מחק עריכה שאתה עצמך כתבת, בנימוק שהיא מיותרת, לא באה לו טוב. זה נימוק סובייקטיבי ולא תקף בשום מקום. לא יתכן שאנשים ישוטטו להם בין הערכים וימחקו מה שלא בא להם טוב. מותר למחוק עם נימוק אמיתי, למשל שהמידע שגוי, או אין לו סימוכין, או הוא לא רלוונטי לערך. אבל מתוך קפריזה? כדי שהתועבה שפי פז תצא חמודה? אל תענה ש"אלה הכללים" כי זה לא נכון, אין שום כלל שאומר "מחיקה גחמנית מותרת". אלא אם כן הכל מטומטם.
על האזכור של הילדים שהוא מחק אין בכלל מה לדבר, כי לאזכור הזה יש הסכמה בדף השיחה. אתה מודע לזה שהוא שוב מחק אותו? רק על זה הוא צריך להיחסם.
הדבר היחיד שהוספתי היה ציון שבכתב האישום יש 14 אישומים, כי יש לי את כתב האישום. הוא מחק את זה בפלפול תלמודי שלא ידוע אם כל הסעיפים הם נגד שפי, ראש הישיבה היה משבח אותו. עניתי לו שכל הסעיפים נגדה, אז גם הנימוק הזה נפל. מה נשאר? כלום, אבל אם אין יושרה כל תרגיל מלוכלך הולך, הוא ביקש שיחסמו אותי על בסיס השקרים האלה. מחקתי אותו רק פעם אחת והוא רץ למפעילים. על זה הוא צריך להיחסם. למחרת מפעיל שעד היום לא הראה את קצה חוטמו בערך מילא אחר הוראותיו.
לא, עוד לא התייאשתי Face-smile.svgLa Nave Partirà - שיחה 06:40, 1 בינואר 2021 (IST)

בדוקת עריכות אוט’[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום La Nave Partirà,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוקת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

בברכה, eli - שיחה 08:09, 22 בינואר 2021 (IST)

הערה לגבי קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור]

הי, הערה, בקישור חיצוני נשאיר את הכותרת האמיתית של הכתבה, יחד עם ציון הכותב, מי האתר, והתאריך. גם אם השם השתנה, או הם קוראים לו בשם אחר, כיוון שאת מצטטת מקור. לגבי הקישור של KAN, הוא היה לא תקין ולא הוביל לכתבה כלשהי. בברכה אמא של גולן - שיחה 08:45, 23 בפברואר 2021 (IST)

תודה, לא הייתי מודעת לזה, אני כותבת קישורים חיצוניים בשיטה הפרימיטיבית :-) - La Nave Partirà שיחה🐾 08:54, 23 בפברואר 2021 (IST)
הי, האם את צריכה הסבר איך להשתמש בתבניות הציטוט? אמא של גולן - שיחה 19:09, 28 בפברואר 2021 (IST)
אמא של גולן, את מתכוונת לתבניות קישורים? אשמח אם תפני אותי לאיפה שזה מוסבר. אני כותבת קישורים בצורה הפרימיטיבית של כתובת וכותרת, ומחכה שיבואו "גמדים" ויכתבו את זה בצורה משוכללת, הסידור הזה נוח לי :-). - La Nave Partirà שיחה🐾 05:52, 1 במרץ 2021 (IST)

אין לך רשות להעביר דברים שכתבתי בדף שיחה למקום אחר[עריכת קוד מקור]

כשאני מגיב בפרק מסוים - זה אומר שאני מעוניין שתגובתי תהיה שם. אם היא לא נוחה לך את יכולה לענות, את לא יכולה לטאטא מתחת לשטיח. נרו יאירשיחה • כ"ה באדר ה'תשפ"א • 13:27, 9 במרץ 2021 (IST)

טעות שלי שלא יצרתי מראש פרק לתגובות מתבזרות, קיוויתי שלא יהיה צורך בה וביקשתי ממך ומאחרים לא להתבזר ולענות רק באותיות או לכתוב "נגד". כתבת תגובה מתבזרת, בבקשה שים אותה במקום הנכון. אפשר? - La Nave Partirà שיחה🐾
תודה על התגובה המכבדת, אבל את מתעלמת מהעיקר. את מנסה להכתיב מראש איך מותר ואיך אסור להגיב, וזה לא מקובל. אי אפשר להצביע, או כאילו להצביע, או כאילו כאילו להצביע, לפני שדנים ומעלים בכלל את האפשרויות. זה בדיוק מה שקרה כאן ואני מבקש שלא תעשי את זה גם בעתיד. התגובה שלי לא "מתבזרת". קודם כל צריך לדון ולשמוע דעות אחרות מאלו שבכלל העלית. נרו יאירשיחה • כ"ה באדר ה'תשפ"א • 14:00, 9 במרץ 2021 (IST)
אז מה פרטירה, הרי לא ייתכן שיעבור שבוע בלי שתקבלי נזיפה מנרו יאיר. אני בטוחה שמאד התגעגעת אליו. חחח חנה Hanayשיחהנשר תחגוג ב-2023 מאה שנים להקמתה 16:44, 9 במרץ 2021 (IST)
נכון, לא התגעגעתי, זה לא משהו חמוד שמתגעגעים אליו. מצד שני הנזיפות שלו ושל אחרים שזכיתי לשמוע את לקחיהם לא מפריעות לי - La Nave Partirà שיחה🐾 18:29, 9 במרץ 2021 (IST)
בספר מנספילד פארק של ג'יין אוסטן יש את הדמות של הדודה מרת נוריס שכל הזמן נוזפת בפאני גיבורת הספר, לא משנה מה היא עושה, הדודה נוזפת. היא דמות מאד לא נעימה בספר. לבסוף היא מסתלקת מהאחוזה כי האחיינית האהובה שלה מריה, מפשלת, והיא הולכת לגור איתה בכפר. ובסיכום הספר מספרת אוסטן, שסר תומאס ברטראם, מרגיש הקלה מאד גדולה, הוא אמנם התרגל לאופי הלא נעים של הדודה מרת נוריס, אבל זאת נחמה בשבילו שגם עם הבושה הגדולה שהבת שלו מריה הביאה למשפחה, הרווח שלו הוא שהוא נפטר מעולה של מרת נוריס ונזיפותיה. Im-yahoo.svg חנה Hanayשיחהנשר תחגוג ב-2023 מאה שנים להקמתה 19:51, 9 במרץ 2021 (IST)
יצרת אצלי אסוציאציה בלתי פרימה 😃 - La Nave Partirà שיחה🐾 20:14, 9 במרץ 2021 (IST)
טוב מאד. חה-חה-חה... (בקול מפחיד-משהו) חנה Hanayשיחהנשר תחגוג ב-2023 מאה שנים להקמתה 20:30, 9 במרץ 2021 (IST)

הצבעה ערך שהבעת בו תמיכה[עריכת קוד מקור]

היי, בדף השיחה של ישראל אפרים בר-און כתבת שאתה בעד הערך. אני מצרף קישור להצבעה. אפשר עד היום בערב להשפיע. https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%A4%D7%93%D7%99%D7%94:%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA_%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%9D_%D7%9C%D7%A9%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A8/:%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C_%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%9F מתיאל - שיחה 15:34, 14 במרץ 2021 (IST)מתיאל

התנצלות[עריכת קוד מקור]

היי La Nave Partirà, אני פונה אליך לאחר עריכה זו. משום שלא אהבת את הבדיחה, ברמה כזו שאף היית רוצה שהיא תימחק, אני פונה אליך ומתנצל. חשבתי אם להתנצל בפרטי דרך הג'ימייל או להתנצל קבל עם ועדה בדף השיחה שלך, והחלטתי שיהיה הולם יותר להתנצל כאן בראש חוצות ובריש גלי. זו הייתה בדיחה בדיעבד הייתה משעשעת, אבל עכשיו כשאני רואה שלא אהבת את דבריי, מתברר שהיא הייתה סרת טעם ומוטב היה לו הייתי נמנע מכך.
אני מרגיש גם צורך להסביר מדוע היא נכתבה... מקריאת הדף שיחה:המחאה נגד בנימין נתניהו, ניכר כי ישנן התנצחויות רבות בינך לבין עורכים אחרים, ובצדק, ולכן יש לך בעיניי תדמית של עורכת לוחמנית, כזו שעומדת על שלה, ולא מוכנה להתפשר על העקרונות שלך. (אגב, בהקשר לדף השיחה על המחאה נגד ביבי, אני נוטה לצדד בעמדתך). העמידה שלך על העקרונות התבטאה לא פעם בוויכוחים (כיאה לוויקיפדיה העברית), ומפה הבדיחה. שוב אני מתנצל אם גרמתי לך אי נוחות. אם תרצי, אוכל להציב על מה שכתבתי {{כתב מחוק}} או אם תרצי יותר מזה - אמחק את דבריי לגמרי ואחליף אותם בנוסח של "מילים אלה נמחקו לבקשת מושא הבדיחה" או משהו כזה.
Nuvola apps kmoon.png לילה טוב! ניב - שיחה 21:59, 15 במרץ 2021 (IST)

היי ניב, תודה על ההתנצלות, אני מודה ש Hold my beer די מתאים לאקטים ההתאבדותיים שצריך לבצע בערכים כמו המחאה נגד נתניהו. 😏 ניפגש שם 🍺🍺 - La Nave Partirà שיחה🐾 23:06, 15 במרץ 2021 (IST)

חדשופדיה 2021 שבוע 13[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2021 – שבוע #13
עודכן ב־28 במרץ
לחתימה על מנוי לידיעון

● בויקיפדיה:מפעיל נולד התקיים דיון קצר בשאלה האם למנות את "דזרט" למפעיל מערכת. לאחר שהובעה התנגדות למינויו, בשל הוותק של הכותב, דזרט משך את בקשתו ●
● בויקיפדיה:מפעיל נולד התקיים דיון שבסופו הוחלט למנות את איש השום למפעיל מערכת
● בפרלמנט התקיימה הצבעה על מדיניות לקביעת ערכי שחקנים, והמדיניות שהוצעה לא התקבלה ●
● במזנון מתקיים דיון לגבי צבעים בחתימה
● במזנון מתקיים דיון לגבי הצגת מידע של תוצאות כמעט-סופיות בערכי הבחירות לכנסת
המקבץ השבועי: בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא היפ הופ

הסרת תבנית ציטוטון[עריכת קוד מקור]

שלום פרטירה.

גיליתי שהחלפת את תבנית ה{{ציטוטון}} שבחרתי להשתמש בה כציטוט לדבריי, והחלפת אותה במירכות. לי אישית, במקרה הזה, זה לא הפריע. או יותר נכון זה צרם לי, אבל אם את חשה אי־נוחות משימוש בתבנית ציטוטון – זו סיבה בשבילי לא להשתמש בה במקרה הזה. אבל נימקת את זה שכך "נהוג". אבקש לדעת: האם הנוהג הזה הוא נוהג חדש? הוא מעוגן בדף מדיניות כלשהו? אם לא, אבקש לא לחזור על כך שנית – בקשה מהכותב לשנות היא הדרך הנכונה. לילה טוב, דגש - שיחה 00:16, 30 במרץ 2021 (IDT)

נהוג בני אדם :-) תודה שהסכמת - La Nave Partirà שיחה🐾 00:18, 30 במרץ 2021 (IDT)

הפרעה לטיפול בחסומים[עריכת קוד מקור]

שחזרת אותי פעמיים, לאחר שביטלתי עריכות של חסום. אני מבקש שתימנעי מכך. נרו יאירשיחה • כ"ב בניסן ה'תשפ"א • 00:10, 4 באפריל 2021 (IDT)

חדשופדיה 2021 שבוע 14[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2021 – שבוע #14
עודכן ב־2 באפריל
לחתימה על מנוי לידיעון

● צוות שעובד על שיפור המראה והפונקציונליות של אתרי הוויקי של ויקימדיה מבקש סיוע על ידי מתן משוב לעבודתם. לפרטים נוספים >>
● בזמן האחרון נפתחו שני מיזמים חדשים: יהונתן חזי פתח את מיזם הרכבים, וברק פתח את מיזם הסינגלים. מוזמנים להצטרף! ●
● במזנון מתקיים דיון לגבי ביטול ההפרדה המגדרית בקטגוריות
● במזנון מתקיים דיון לגבי הצעה לגבי סימון ערכים אדומים
● במזנון מתקיים דיון לגבי קטגוריות של אישים יהודים לפי מקצוע בישראל
● במזנון מתקיים דיון לגבי הגנה על ערכים מומלצים
המקבץ השבועי: בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ואן גוך

חדשופדיה 2021 שבוע 15[עריכת קוד מקור]

{חדשופדיה/קוד|2021/15|15}}

חדשופדיה 2021 שבוע 15[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2021 – שבוע #15
עודכן ב־9 באפריל
לחתימה על מנוי לידיעון

תחרות ויקישטעטל, תחרות כתיבת ערכים אודות קהילות יהודיות שנכחדו או נפגעו בשואה, החלה ביום הזיכרון לשואה ולגבורה (7.4.2021) ותימשך עד ט"ו באב תשפ"א (25.7.2021) ●
● במסגרת הרצאות Wiki Talk ירצה דוד שי,על סוגיות כמותיות ביצירת ויקיפדיה - כמה ערכים צריך? מה האורך הראוי לערך? כמה הערות שוליים נחוצות בערך מומלץ? קישור להרשמה להרצאה >>
● נפתח עמוד אינסטגרם לוויקיפדיה העברית ●
● במזנון עלתה הצעה למדיניות ברורה/מפורטת יותר בנוגע לפתיחת הצבעות מחלוקת
● חלו שינויים במדיניות הבוט הגלובלי, אשר ויקיפדיה העברית אימצה אותה, כמתואר במזנון
המקבץ השבועי: בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ישראל

חדשופדיה 2021 שבוע 16[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2021 – שבוע #16
עודכן ב־18 באפריל
לחתימה על מנוי לידיעון

● במזנון מתקיימים שלושה דיונים לגבי עריכות cat-a-lot והעברת קטגוריות: דיון לגבי השאלה כיצד לבצע העברה סיטונאית של קטגוריות: באמצעות בוט או באמצעות גאדג'ט, דיון לגבי מניין עריכות לצורכי סטטיסטיקה בעריכות cat-a-lot ודיון לגבי מניין עריכות לצורך קביעת זכות הצבעה בעריכות cat-a-lot
● במזנון מוצגת הצעה לקהילה: הצגת מידע מינימלי בערכים לא קיימים. לפירוט נוסף, ראו ויקיפדיה:ערכי הארגמן
● במזנון מתקיים דיון לגבי במחיקת מבני תאריכים
המקבץ השבועי: בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סרטי אימה קלאסיים

בקשה[עריכת קוד מקור]

שימי בבקשה תבנית אזהרה למשתמש כשאת משחזרת השחתה שלו. זה יאפשר חסימה שלו אם ישחית שוב. !Σiη Stαlεzε אילן שמעוני - שיחה 21:28, 19 באפריל 2021 (IDT)

אוקי, בפעם הבאה --- La Nave Partirà שיחה 22:01, 19 באפריל 2021 (IDT)