שיחת משתמש:Yiftaa

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Yiftaa, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Steeve815‏ ○ שיחה 12:39, 22 באפריל 2019 (IDT)

ארכיונים
Crystal Clear filesystem folder tar.png

מיוחד: דברים נחמדים שקיבלתי

יפתח שניר[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך יפתח שניר שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, Lostam - שיחה 15:28, 22 באפריל 2019 (IDT)

תנשב הרוח[עריכת קוד מקור]

שלום, ותודה על תרומתך.

בערך החדש שיצרת, תנשב הרוח (שוב, תודה!), יש מספר בעיות, חלקן מפורטות בתבנית העריכה שהנחתי בראשו. אנא נסה לתקן את הבעיות. רצוי להסתכל על ערכים דומים שעוסקים בשירים עבריים, ולנסות להשתמש במבנה דומה. על הדרך אציין שכנראה אין טעם ליצור שני סעיפים נפרדים ל"מילות השיר" ו"עלילת השיר", ועדיף להסתפק בסעיף אחד, כשסעיפים נוספים יכולים לעסוק בפרטים נוספים (לחן, קבלה, השמעות ברדיו, ביצועי כיסוי, תגובות, ביקורות, וכן הלאה). בברכה - קיפודנחש 18:47, 23 במאי 2019 (IDT)

סודו של הסקרטוני (קומיקס)[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך סודו של הסקרטוני (קומיקס) שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, Lostam - שיחה 11:17, 24 בפברואר 2020 (IST)

אבידן רייך[עריכת קוד מקור]

Text document with red question mark.svg

שלום Yiftaa,
אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך אבידן רייך שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של מושא הערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים בדף השיחה של הערך.

בברכה, אמירושיחה 15:56, 10 במרץ 2020 (IST)

הזמנה לבית ספר ויקיפדיה![עריכת קוד מקור]

היי יפתח, מה שלומך? אני מזמין אותך להצטרף לבית ספר ויקיפדיה, מיזם נחמד שנוכל להעביר בו את הזמן בלי בית ספר. GUNR7229 - שיחה 15:45, 15 במרץ 2020 (IST)

תרגום מכונה[עריכת קוד מקור]

שלום,

תודה על יצירת ערכים על ג׳ת׳רו טאל!

עם זאת, יש לי הערה חשובה: נדמה לי שאתה משתמש בתרגום מכונה בלי לתקן כמה שצריך. אנא אל תפרסם ערכים בלי לעבור משפט־משפט ולתקן את כל השגיאות שתרגום מכונה עושה.

תודה! :) --אמיר א׳ אהרוני {{🌎🌍🌏}} שיחה 16:34, 19 במרץ 2020 (IST)

דווקא עברתי... איזה טעויות פספסתי? Yiftaa - שיחה 17:10, 19 במרץ 2020 (IST)
מצטער, אבל פספסת המון.
תיקנתי כמה דברים, אבל יש עוד הרבה מה לתקן. פשוט קרא היטב, משפט־משפט, מילה־מילה, ותראה שהמון דברים לא ממש מסתדרים בעברית.
העברתי את הערך על Aqualung לטיוטה: טיוטה:Aqualung. יהיה אפשר להחזיר אותו למרחב הערכים רק אחרי תיקון כל הטעויות. --אמיר א׳ אהרוני {{🌎🌍🌏}} שיחה 22:53, 21 במרץ 2020 (IST)

רשימת רצועות[עריכת קוד מקור]

אהלן, תודה שיצרת את הערך Canned Heat (אלבום), אך שים לב שרשימת רצועות לא נכתבת בתבנית יש לכתוב אותה כפי שהיא מופיעה בכל הערכים (חופשייה (אלבום)) למשל בדוגמה שהנחתי לך הרגע. תודה :) King G.A - נא הקלד לשיחה 02:12, 20 במרץ 2020 (IST)

מדליית ברונזה עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki bronze medal.png היי יפתח, מה שלומך? ברגעים אילו הסתיים שיעור מוזיקה, השיעור הראשון בבית ספר ויקיפדיה. השבוע במסגרת בית הספר כתבת שמונה ערכים חדשים, ולכן אני מעניק לך תעודת הערכה! במהלך השבוע הקרוב יתקיים שיעור קולנוע, בו נהיה צריכים לכתוב ערכים על סרטים, סדרות טלוויזיה ומה שביניהם. אני אשמח שתמשיך לקחת חלק פעיל בבית הספר! שיהיה לך שבוע מצוין! GUNR7229 - שיחה 00:05, 22 במרץ 2020 (IST)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור גאוגרפיה![עריכת קוד מקור]

היי יפתח, מה שלומך? רציתי לעדכן אותך ששיעור קולנוע שנעשה במסגרת בית ספר ויקיפדיה הסתיים. במסגרת השיעור כתבת שלושה ערכים, שזה מספר הערכים הגבוה ביותר במסגרת השיעור (יחד עם ערכיו של ValgrenValverde). השבוע מתקיים שיעור גאוגרפיה, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים הקשורים לגאוגרפיה, ביניהם ערים, מחוזות, יחסי חוץ, נופים, מקומות, אישים, אירועים היסטוריים וכו'. ראיתי שכבר התחלת לרשום ערכים מתוך השיעור ואפילו הוספת כמה לרשימה, תודה רבה על כך! בנוסף רציתי לספר לך שלאחר שיחה עם קרן ויקימדיה הוחלט לחלק פרסים למשתתפים הפעילים במיזם. אני אשמח לראות אותך ממשיך לכתוב ערכים השבוע במסגרת השיעור. נתראה! GUNR7229 - שיחה 14:26, 29 במרץ 2020 (IDT)

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

בלי קשר לכלום, עיינתי במקרה בדף המשתמש שלך ואתה עושה רושם של בחור מגניב ויצירתי Face-smile.svg כל הכבוד על תרומותיך למיזם עד כה. איש השום (Theshumai) - שיחה 20:37, 1 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור ספרות![עריכת קוד מקור]

היי יפתח, מה שלומך? לאחר שיעור גאוגרפיה מוצלח במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה, רציתי לעדכן אותך שהשבוע יהיה שיעור ספרות. במסגרת שיעור ספרות יהיה ניתן לכתוב ולערוך ערכים בנושא ספרים, סיפורים, קומיקס, סופרים, מאיירים, מחזות, דמויות ספרותיות, חברות הוצאה לאור, פרסים בתחום, עיבודים המבוססים על הנושאים וכו'. כמו כן, רציתי לומר לך תודה רבה על עשרת הערכים שכתבת במהלך שיעור גאוגרפיה! זהו מספר הערכים הגבוה ביותר שנכתב במהלך השבוע! המשך כך אלוף! GUNR7229 - שיחה 14:11, 5 באפריל 2020 (IDT)

שיחה:הבור של שרמן[עריכת קוד מקור]

שלום. פתחתי דיון חשיבות לגבי ערך זה כי לא ברור מתוכנו איך הוא עומד בקריטריונים המוגדרים לחשיבות אנציקלופדית של ספרים. Dovno - שיחה 01:15, 8 באפריל 2020 (IDT)

כמו כן, דיונים מקבילים נפתחו גם בדפי השיחה של הערך סוניקה ואוי וויי (קומיקס). Dovno - שיחה 01:15, 8 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור ספורט + הודעה![עריכת קוד מקור]

היי יפתח! איך אתה מרגיש? כל הכבוד על כתיבת 5 ערכים חדשים במסגרת שיעור ספרות! רציתי לעדכן אותך שהשבוע מתחיל שיעור ספורט, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים על כדורגל, כדורסל, רכיבה על אופניים, ספורט בתרבות, ענפי ספורט וכו', במסגרת בית ספר ויקיפדיה. כמו כן, רציתי לעדכן שבעקבות עיכוב החזרה ללימודים, המיזם ימשיך עם ארבעה שיעורים נוספים שיכללו בצורה עקיפה גם נושאים מהשיעורים שהיו בעבר. נתראה בשיעור, חג שמח ושבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 18:22, 12 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור הזיכרון לשואה ולגבורה[עריכת קוד מקור]

היי יפתח, מה שלומך? בשבוע שעבר פעל שיעור ספורט במסגרת בית הספר ויקיפדיה, בו נכתבו 38 ערכים חדשים, כאשר אתה כתבת 2 מהם! כל הכבוד על כך אלוף! כמו כן, הוספו לרשימת השיעורים שישה שיעורים חדשים, אם עוד לא ראית אותם - אתה מוזמן לראות אותם בדף המיזם. השבוע מתקיים במסגרת המיזם שיעור הזיכרון לשואה ולגבורה, לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים בנושא השואה ומלחמת העולם השנייה - אירועים, גטאות, מחנות ריכוז, אישים, הנושאים בתרבות ועוד. אתה מוזמן לקחת חלק פעיל בשיעור החשוב. תודה רבה על התרומה למיזם ונתראה בשיעורים! GUNR7229 - שיחה 00:57, 19 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור תרבות ישראל![עריכת קוד מקור]

היי יפתח! מה חדש? במסגרת שיעור הזיכרון לשואה ולגבורה, השיעור האחרון שהתקיים במיזם בית ספר ויקיפדיה, כתבת 4 ערכים חדשים! כל הכבוד על כך! השבוע מתחיל בסמגרת המיזם שיעור תרבות ישראל, שכבר ראיתי שהוספת בו ערכים! אני אשמח לראות אותך כותב ערכים חדשים במסגרתו! נתראה! GUNR7229 - שיחה 04:02, 27 באפריל 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור טכנולוגיה![עריכת קוד מקור]

מה נשמע יפתח? כל הכבוד על תשעת הערכים שכתבת בשיעור תרבות ישראל במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה. השבוע במסגרת המיזם מתקיים שיעור טכנולוגיה, דרכו ניתן לכתוב ערכים בנושא טכנולוגיה - מכשירים, כלים, תחבורה, אפליקציות, משחקים, אתרים, אישים וכו'. ראיתי שכבר התחלת לכתוב במסגרת השיעור, כל הכבוד! שבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 18:13, 3 במאי 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור העצמה נשית![עריכת קוד מקור]

היי יפתח, שבוע טוב! ממש ברגעים אילו הסתיים שיעור טכנולוגיה במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה, בו כתבת שלושה ערכים! כל הכבוד על כך! השבוע מתחיל שיעור העצמה נשית, בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים הקשורים לנשים – אישיות, יצירות של נשים, יצירות בכיכובן של נשים וכל דבר שקשור למין הנשי! אשמח שתמשיך להיות פעיל בשיעורים ותשתתף גם השבוע! GUNR7229 - שיחה 23:52, 9 במאי 2020 (IDT)

יובל סטוניס[עריכת קוד מקור]

שלום. הערך נמחק בעבר לאחר שהוחלט כי מושאו אינו עומד בקריטריונים להיכלל בוויקיפדיה העברית. לפי הנהלים המקובלים בוויקיפדיה אין להעלות אותו שוב ללא דיון מקדים. לבינתיים הערך הועבר לטיוטת משתמש (משתמש:Yiftaa/יובל סטוניס), ואם רצונך בכך, יש לפתוח דיון שחזור (על ידי משתמש בעל זכות הצבעה) בדף השיחה של הערך. בברכה, דגש חזק - שיחה 00:56, 12 במאי 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור בישול![עריכת קוד מקור]

היי יפתח, מה שלומך? בשבוע שעבר, בשיעור העצמה נשית שנעשה במסגרת בית ספר ויקיפדיה, כתבת שישה ערכים, כל הכבוד על כך! השבוע מתקיים שיעור בישול, אתה יותר ממוזמן להשתתף בו! שבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 13:31, 17 במאי 2020 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png היי יפתח, מה שלומך? תחילה, כל הכבוד על כתיבת ארבעת הערכים שכתבת בשיעור בישול במסגרת המיזם בית ספר ויקיפדיה, זהו מספר הערכים הגבוה ביותר שנכתב השבוע, דבר המזכה אותך במצטיין השיעור! כל הכבוד על כך! שנית, השבוע מתרחש השיעור האחרון במסגרת המיזם, שיעור חופשי, דרכו ניתן לכתוב ולערוך איזה ערך שרוצים בתנאי שהוא בעל חשיבות אנציקלופדית. אני אשמח לראות אותך פעיל גם בשיעור הזה, שבוע טוב! GUNR7229 - שיחה 19:15, 24 במאי 2020 (IDT)

נגמר הכח[עריכת קוד מקור]

Text document with red question mark.svg

שלום Yiftaa,
אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך נגמר הכח שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של מושא הערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים בדף השיחה של הערך.

בברכה, YairMelamedשיחה 22:00, 25 במאי 2020 (IDT)

כוכב הפורטלים עבורך![עריכת קוד מקור]

Portal Barnstar Hires.png כוכב הפורטלים
על עזרתך בבניית פורטל קומיקס. כל הכבוד לך! הארי פוטר 73 - שיחה - הטילדה הרביעית - מיזם העיטור החודשי 16:48, 10 ביוני 2020 (IDT)
תודה לך, הארי פוטר 73! Yiftaa - שיחה 16:50, 10 ביוני 2020 (IDT)

Sweetwater (אלבום)[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Yiftaa,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "Sweetwater (אלבום)" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Yiftaa/‏Sweetwater (אלבום)". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 22:40, 14 ביוני 2020 (IDT)

הודעה + בית ספר ויקיפדיה - שיעור אשכולות חשיבה[עריכת קוד מקור]

היי יפתח, קודם כל סליחה על האיחור בהודעה. כנראה שקרתה לי תקלה והיא לא נשלחה אליך כבר אתמול. בכל אופן, רציתי לעדכן אותך שלאור ההחלטה לסיים את שנת הלימודים בחטיבות הביניים, החלטתי להקדים את מועד תחילת פעילות המיזם (מצטער על ההתראה הקצרה). כמו כן, רציתי לספר לך שהשבוע התחיל שיעור אשכולות חשיבה, אשר בו ניתן לכתוב ולערוך ערכים הקשורים למשחקי קופסה, ביניהם משחקי לוח, משחקי קלפים, חברות משחקים ועוד. אשמח לראותך משתתף, שבוע טובFace-smile.svg הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 22:18, 21 ביוני 2020 (IDT)

האמת שהשבוע אני די עמוס, אז אני אתחיל לכתוב משבוע הבא :) אם ייצא לי אני אכתוב פה ושם ערכים. תודה על ההזמנה! Face-smile.svg Yiftaa - שיחה 23:24, 21 ביוני 2020 (IDT)
בסדר גמור Face-smile.svg הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 23:25, 21 ביוני 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור פיזיקה![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png היי יפתח, מה נשמע? תחילה, רציתי לומר לך כל הכבוד על התרומה שלך במסגרת השיעור האחרון שהיה, שיעור אשכולות חשיבה, שבו כתבת שני ערכים חדשים, מספר הערכים הגבוה ביותר שנכתב בשיעור על ידי אחד התלמידים! כמו כן, רציתי לעדכן אותך שבשבוע הבא יתקיים שיעור פיזיקה, אשר יחול מה-1 ביולי עד ה-11 ביולי (שיעור כפול) ולהזמין אותך להשתתף בו. הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 23:05, 27 ביוני 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור כלכלה![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png היי יפתח, מה שלומך? רציתי להעניק לך מדליית זהב על התרומה שלך במסגרת השיעור האחרון שהיה, שיעור פיזיקה, שבו כתבת שני ערכים חדשים, מספר הערכים הגבוה ביותר שנכתב בשיעור! רציתי לעדכן אותך שבשבוע הקרוב במסגרת מיזם בית ספר ויקיפדיה יתקיים שיעור כלכלה. במסגרת השיעור תוכל לכתוב על כלכלנים, אנשי עסקים, חברות ומונחים בכלכלה. אשמח לראותך משתתף בשיעור ותורם למיזם, כמו בכל שבוע. דרך אגב, שים לב שלוח הזמנים של המיזם השתנה (שיעור של"ח ושיעור היסטוריה התחלפו בשבועות הלימוד). בברכה, הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 09:39, 12 ביולי 2020 (IDT)

בית ספר ויקיפדיה - שיעור ערבית![עריכת קוד מקור]

היי יפתח, מה שלומך? רציתי לעדכן אותך שבשבוע הקרוב במסגרת מיזם בית ספר ויקיפדיה יתקיים שיעור ערבית אשר במסגרתו ניתן לכתוב על שטחים של מדינות ערב, ספורט במדינות ערב, אישים במדינות ערב ועוד. מקווה לראותך משתתף! הארי פוטר 73 ~ שיחה ~ הטילדה הרביעית 18:24, 27 ביולי 2020 (IDT)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
תודה רבה על כתיבת הערך המעניין "מיקי מעוז"! GUNR7229 - שיחה 20:51, 2 באוגוסט 2020 (IDT)

תודה! GUNR7229

Canned Heat[עריכת קוד מקור]

שלום, אני מקווה שקראת את כל המקורות שצירפת (הערות שוליים) ובדקת שהם תומכים בטקסט שהוספת (כלל ברזל). אודה להתייחסותך. בברכה, חזרתישיחה 13:49, 18 באוגוסט 2020 (IDT)

היי, האמת שלא שמתי לב כשתרגמתי מאנגלית, עכשיו תיקנתי את המקורות השגויים (2). סנדמן המלך | דברו! | פורטל קומיקס! 15:00, 18 באוגוסט 2020 (IDT)

קטרוג ובינוויקי בוויקינתונים[עריכת קוד מקור]

היי, כל הכבוד על תרומתך למיזם! ממליץ לך לעיין בעזרה:בינוויקי בוויקינתונים להדרכה על קישורים לשפות אחרות וויקיפדיה:קטגוריה להדרכה על קטרוג וקטלוג ערכים. יום טוב! YairMelamedשיחה 14:58, 18 בספטמבר 2020 (IDT)

תודה, ושנה טובה YairMelamed! סנדמן המלך | דברו! | פורטל קומיקס! 15:28, 18 בספטמבר 2020 (IDT)

מחאת זכויות האישה בישראל[עריכת קוד מקור]

שלום,

הערך שיצרת על מחאת תרבות האונס בכפר סבא עומד להימחק, לצערי, אבל הוא מצטרף לשורה של מחאות בנושא זכויות האישה בישראל, בהן מחאות נגד אייל גולן, הפגנות תמיכה בנערה הבריטית באיה נאפה, הפגנות נגד רצח נשים, וממש היום נערכה הפגנה נגד ההחלטה לאסור את פרסום שמו של אדם החשוד בדקירת אשתו [1].

אולי תרצה לכתוב ערך מקיף יותר, בשם מחאת זכויות האישה בישראל? לערך כזה יש חשיבות אנציקלופדית ברורה.

תודה, -- ‏גבי(שיחה | תרומות) 15:54, 27 בספטמבר 2020 (IDT)

אכן מדובר בנושא חשוב וכל הכבוד על התמיכה שלך בערך. מדובר בנושא שצריך חקר והיקף עבודה גדול, שלצערי אין לי זמן אליו. אתה מוזמן ליצור את הערך בעצמך, גבי. סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 21:57, 28 בספטמבר 2020 (IDT)
בכיף (לא באמת בכיף). -- ‏גבי(שיחה | תרומות) 09:05, 29 בספטמבר 2020 (IDT)

תיקון שם[עריכת קוד מקור]

היי

יצרתי את הערך יחסי נורווגיה-סודן, ומסתבר שבתבניות של יחסי החוץ של שתי המדינות זה נרשם כ"סודאן".

האם תוכל לעזור לי לתקן את השם של הערך? ארז האורז - שיחה 21:48, 28 בספטמבר 2020 (IDT)

כמובן, ארז האורז. אבל תדע להבא שלא לשלוח הודעות ביום כיפור (לי זה לא מפריע אבל יש כאלה שכן). סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 21:50, 28 בספטמבר 2020 (IDT)

מצטער, אך לפי מה שידוע לי, יצא יום כיפור ואפשר להשתמש במכשירים חשמליים למיניהם. אקח איתי להבא. תודה על ההערה. ארז האורז - שיחה 21:54, 28 בספטמבר 2020 (IDT)

אין בעיה. תיקנתי את השם כפי שאתה וודאי שם לב. סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 22:41, 28 בספטמבר 2020 (IDT)

מבצעי אייל שחור - תודה על הגרפיקה[עריכת קוד מקור]

היי, אני חדש כאן (שבוע בערך) ושמחתי לראות כי הוספת עברית לאיורים שהעברתי מהדף באותו השם שתרגמתי.

תודה. אמיר אמפל (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

בכיף אמיר! סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 12:59, 5 באוקטובר 2020 (IDT)

משתמש:Yiftaa/ספויילר[עריכת קוד מקור]

היי, שים לב כי הייתה קיימת תבנית כזאת: תבנית:פרטי עלילה, שנמחקה בהצבעת מחיקה. ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 11:52, 7 באוקטובר 2020 (IDT)

אה טוב לדעת, תודה. למה היא נמחקה (לדעתי דווקא מאוד חיונית)? סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 11:53, 7 באוקטובר 2020 (IDT)
אתה יכול להציץ בדיון המחיקה. ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 11:55, 7 באוקטובר 2020 (IDT)
אחלה, תודה! סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 11:57, 7 באוקטובר 2020 (IDT)

מיזם הקומיקסאים[עריכת קוד מקור]

היי יפתח, רציתי לשאול אם תוכל להסתכל על דף השיחה במיזם הקומיקסאים? ארז האורז - שיחה 15:13, 10 באוקטובר 2020 (IDT)

מוזיקה וכזה[עריכת קוד מקור]

היי יפתח.

כמה דברים שרציתי להגיד לך בלי שום קשר לויקיפדיה.

 1. ראיתי את הסרטון של הלהקה שלך, ואהבתי ממש, אבל היה חסר משהו, כמו פסנתר או גיטרה. אנ ייודע שיש להקות של גיטרה ובס בלבד, ואין ספק שזה היה טוב, אבל הרגיש לי שחסר משהו. קח לדוגמה את אבישי כהן (הבסיסט, לא החצוצרן), יש לו הרכב ג'אז מדהים עם פסנתר, בס ותופים. הייתי ממליץ לך להוסיף פסנתרן.
 2. הייתי מציע לך לשחרר את הסנר אם לא מנגנים, אחרת זה סתם מפריע (אבל מי אני "שאלמד" אותך...)
 3. לחברים שלי ולי יש להקת מוזיקת פאנק/אלקטרוני והוצאנו אלבום ראשון של נונסנס אלקטרוני בלבד. PLTpow6vTbEZFpO8_VNtISHCjjPcLbc_SS ממליץ לך לשמוע ואשמח גם לקבל חוות דעת (תזכור שזה נונסנס ודי הזוי).
 4. שאפו על העבודה שלך בויקיפדיה בזמן האחרון. אין ספק שאתה בחור רציני.

ארז האורז - שיחה 14:54, 11 באוקטובר 2020 (IDT)

תודה תודה! האמת שיש לנו פסנתרן אבל הוא לא היה פנוי באותו יום.. האלבום שלכם מגניב למדי. איך הקלטתם? סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 15:13, 11 באוקטובר 2020 (IDT)
ובכן, שמח לשמוע. האלבום שלנו אלקטרוני, ולכן נעזרנו בתוכנות. אחת היא תוכנה של ספוטיפיי ליצירת מוזיקה ששכחתי את שמה והשנייה היא fl studio. אנחנו מתכננים להוציא גם פאנק בקרוב, ובכללי אלבום שני שמשלב בין השניים, רק שהקורונה מונעת מאיתנו לממש את זה, גם בגלל שצריך להקליט בסטודיו וגם בגלל שאנחנו גרים יחסית רחוק אחד מהשני. ארז האורז - שיחה 15:34, 11 באוקטובר 2020 (IDT)

כוכב לפרויקטור![עריכת קוד מקור]

WikiProject Barnstar Hires.png כוכב הפרויקטור
שאפו על פתיחת מיזם הקומיקסאים! הארי פוטר 73 ~ שיחה ~ הטילדה הרביעית 17:14, 11 באוקטובר 2020 (IDT)
תודה רבה, הארי!! אתה מוזמן להשתתף! סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 17:53, 11 באוקטובר 2020 (IDT)

@[עריכת קוד מקור]

אני שולח לך מייל נוסף ברגעים אלו ממש. בבקשה תסתכל. הארי פוטר 73 ~ שיחה ~ הטילדה הרביעית 00:32, 17 באוקטובר 2020 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Yiftaa,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 21:16, 20 באוקטובר 2020 (IDT)

תודה רבה, HiyoriX! סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 21:33, 20 באוקטובר 2020 (IDT)

בודק[עריכת קוד מקור]

היי יפתח. ראיתי שמקיימים הצבעה לבחירת בודק חדש עקב פרישתו של בריאן מהתפקיד, ואני באמת חושב שכדאי שאולי תציע את עצמך. ארז האורז - שיחה 20:41, 7 בנובמבר 2020 (IST)

ראשית, תודה תודה רבה ממש ארז זה ממש מחמיא לי עשית לי את היום. שנית, כנראה שלא אעשה את זה, כי אני אני לא אוהב את העבודה הבירוקרטית בויקיפדיה. אני נהנה לכתוב ערכים, לא להתעסק בבדיקות ודברים שכאלה Face-smile.svg. למה שלא תציע את עצמך? שוב ממש תודה, איזה כיף לי. סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 20:46, 7 בנובמבר 2020 (IST)
אישית אין לי כמעט זמן ואני לא חושב שיזדמן לי כמעט לכתוב ערכים בזמן הקרוב או שמא לטווח הרחוק, ובטח שלא להיות בודק... ארז האורז - שיחה 21:19, 7 בנובמבר 2020 (IST)

בעלי ידע בקומיקס[עריכת קוד מקור]

היי יפתח. האם ישנה אפשרות לשים את עצמי ב"בעלי ידע בקומיקס"? ארז האורז - שיחה 10:42, 8 בנובמבר 2020 (IST)

בטח! פשוט תיכנס לשם ותוסיף את השם משתמש שלך לרשימה. סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 10:48, 8 בנובמבר 2020 (IST)

Babe I'm gonna Leave You[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Yiftaa,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "Babe I'm gonna Leave You" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ו' בכסלו ה'תשפ"א • 13:31, 22 בנובמבר 2020 (IST)

העלאת ערכים משמות בערבית[עריכת קוד מקור]

שלום יפתח,
העלית ערך חדש, נדיה קהירי. שמה אמור להיות ח'יארי (וממש לא קהירי). מן השגיאה בהעלאת השם ברור שאתה לא קורא ערבית (אין שום קשר בין שמה לבין קהיר, ואפילו לא קרוב). רצוי במקרה כזה להתייעץ בדף הייעוץ הלשוני על התעתיק הנכון של שם הערך שאתה מעוניין להעלות. אלדדשיחה 11:17, 4 בדצמבר 2020 (IST)

הי אלדד, תודה על התיקון. השם נלקח ממיזם נשים באדום, שיצאתי מנקודת הנחה שאייתו את השם בצורה הנכונה (למרות שעם ערבית כמו שלי אין לי זכות לבוא בטענות). האמת שלא חשבתי על הקשר לשם קהיר, שכן ח'יארי (הנה דייקתי) היא תוניסאית בכלל. אשמח אם תסתכל במיזם הקומיקסאים שבמסגרתו כתבתי את הערך, ותעיר לי אם יש שם עוד שמות שגויים שאוכל לתקן. תודה רבה, סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 12:13, 4 בדצמבר 2020 (IST)
יש לי עומס בימים האלה. אבל אני מדי פעם נכנס ובודק את מרחב הערכים, ואם אני מגלה טעות, אני משתדל לתקן. אלדדשיחה 12:24, 4 בדצמבר 2020 (IST)
נ"ב: זה לקח חשוב: גם אם אתה יוצר ערך בשם שמישהו כתב וערך מראש, כדאי לוודא שבמקור לא נפלה טעות כלשהי. אלדדשיחה 12:25, 4 בדצמבר 2020 (IST)

@[עריכת קוד מקור]

היי יפתח, שלחתי לך מייל. אם תוכל להגיב לי אני אשמח. המלך גיזארד | שיחה 07:52, 10 בדצמבר 2020 (IST)

@[עריכת קוד מקור]

שלחתי לך עוד מייל, בבקשה הסתכל. המלך גיזארד | שיחה 19:44, 13 בדצמבר 2020 (IST)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png בין אם זה הערכים, היחס המדהים, האיכות, פשוט מגיע לך. המלך גיזארד | שיחה 10:50, 14 בדצמבר 2020 (IST)

תודה רבה! סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 11:13, 14 בדצמבר 2020 (IST)

הזמנה לתחרות הכתיבה[עריכת קוד מקור]

מקצרמר למובחר.PNG

שלום Yiftaa,

רציתי להזמין אותך להשתתף בהתחרות העשירית!

תחרות הכתיבה "מקצרמר למובחר" של ויקיפדיה העברית מתקיימת זו הפעם העשירית, לאחר שהוחלט לחדש אותה במסגרת מיזם ה-300 אלף. תחרות הכתיבה הראשונה בוויקיפדיה העברית נערכה בחודש מרץ 2006 ובמסגרתה נכתבו עשרות ערכים מעולים, שרבים מהם הפכו בהמשך לערכים מומלצים. בעקבותיה נערכו בשנים 2006-2013 עוד שבע תחרויות כתיבה שהניבו כולן רשימה ארוכה של ערכים ברמה גבוהה מאוד.

התחרות החלה ב-15 בנובמבר 2020 ותימשך עד 24 בפברואר 2021. ב-15 במרץ 2021 יפורסמו החלטות השופטים. במסגרת התחרות ניתן לכתוב ערכים חדשים, להרחיב ערכים שגודלם פחות מ-5K, או לבחור בהרחבת/שכתוב/עריכה של ערך שעליו מונחת תבנית שכתוב, תבנית עריכה או תבנית השלמה. על מנת לסמן ערך בתור ערך המשתתף בתחרות יש להוסיפו לטבלה של הבית המתאים בדף התחרות וגם להוסיף את התבנית {{מקצרמר למובחר}} בראש הערך.

הערכים שישתתפו בתחרות יזכו להיבחן על ידי חבר השופטים בשלושה בתים שונים:

 • מדעים מדויקים, מדעי הטבע ורפואה (שבו ישפטו יונה בנדלאק ועוזי ו.)
 • מדעי הרוח והחברה (שבו ישפטו ניב, שלומית קדם ודני)
 • היסטוריה, גאוגרפיה, דתות וישראל (שבו ישפטו ביקורת, נטעדי וקלונימוס)
 • כמו כן, תתקיים תחרות משנה על התמונה הטובה ביותר/האיור הטוב ביותר שהועלו לוויקישיתוף לצורך שילוב בערך שנכתב במסגרת התחרות (התמונות נשפטות בנפרד מהאיורים, אך מוכרז מנצח אחד כללי לשתי התחרויות שזוכה בפרס עבור שתי התחרויות).

לזוכי התחרות יוענקו פרסים שימומנו בידי ויקימדיה ישראל, כמתואר בדף התחרות.

אשמח לראותך משתתף. לפרטים נוספים, אני מזמין אותך להיכנס לדף התחרות.

בברכה, הארי פוטר 73 ~ שיחה ~ ויקיפדיה חוגגת 300,000 ערכים 11:56, 14 בדצמבר 2020 (IST)

תודה על ההזמנה! אני חושב שאשתתף, אבל נראה. סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 11:58, 14 בדצמבר 2020 (IST)

סקאר[עריכת קוד מקור]

נראה ששכחת לסיים את העבודה בערך סקאר (מלך האריות). אשמח אם תשלים אותה Face-smile.svg. בר 👻 שיחה 15:20, 15 בדצמבר 2020 (IST)

אוי נכון שכחתי ממנו! אני עמוס בגלל התחרות, אז אני אעביר אותו לטיוטה ואשלים אותו אי שם בעתיד, אלא אם אתה רוצה לכתוב אותו בעצמך? סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 15:26, 15 בדצמבר 2020 (IST)

ז'אן ז'ירו[עריכת קוד מקור]

טכנית אתה צודק, אבל מה יצא לך מההליכה עם הראש בקיר? כך או כך העריכות יוחזרו לערך מתישהו. בבקשה החזר את העריכה מתחת לכותרת של "הערות שוליים". התג שיש שם עכשיו (<references />) מופיע בבקרות השונות שאני מנהל כשגוי, יש להחליפו ב-{{הערות שוליים}}. תודה, חזרתישיחה 11:56, 21 בדצמבר 2020 (IST)

לי אישית לא יצא כלום באופן כללי - אבל לא רציתי שהערך ייפסל מהתחרות מכיוון שהוא נערך בידיי כמה עורכים. כמובן שאני מודה לך מאוד על העריכות שלך, ולאחר סיום התחרות אפשר יהיה לשחזר את העריכות. כן, אתה צודק, אתקן את הערות השוליים, על אף שזה לא כל כך משנה כשמסתכלים על הערך, לא? תודה! סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 13:21, 21 בדצמבר 2020 (IST)
מצוין, ותודה רבה! חזרתישיחה 01:47, 22 בדצמבר 2020 (IST)
ועוד משהו: הערך לא ייפסל: "בהסכמתו של המועמד, ניתן גם להגיה, לערוך ולשפר בערך כלשהו בתחרות במהלכה" (מהתקנון). חזרתישיחה 01:53, 22 בדצמבר 2020 (IST)

יחסי החוץ של צ'ילה[עריכת קוד מקור]

שלום רב. ראיתי שאתה עוסק בכתיבת הערך יחסי החוץ של צ'ילה. מאחר ואני כתבתי את מרבית הערכים האלו תהיתי האם תרצה שאסייע לך להשלים את המלאכה במהירות? בברכה. על הטוב - שיחה 13:55, 7 בינואר 2021 (IST)

כן בכיף! סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 12:41, 8 בינואר 2021 (IST)

מדליית ברונזה עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki bronze medal.png כל הכבוד על ההשקעה , למרות שאנשים טענו שליובל סטוניס אין מספיק מידע והערך עלול לצאת קצר , הצלחת לעשות ערך ענייני

ואני מקווה שישחזרו אותו IdoSht - שיחה 18:09, 12 בינואר 2021 (IST)

תודה! כולי תקווה וצער על מותו המוקדם מדי... סנדמן המלך | דברו! | בואו לעשות קומיקס! 18:11, 12 בינואר 2021 (IST)