שיחת משתמש:Thefarmeryes

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Thefarmeryes, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Yoav Nachtailer - שיחה 18:14, 25 בנובמבר 2013 (IST)

הנרטיב הדואלי[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Thefarmeryes,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "הנרטיב הדואלי" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Thefarmeryes/‏הנרטיב הדואלי". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ראה שיחת משתמש:שלומית קדם#יצירת ערך חדש הנרטיב הדואלי. אנא קרא את ההערות שם ותקן בבקשה. הערך לא מתאים במצבו למרחב הערכים ומצריך עבודה נוספת בטיוטא. הערה מטעמי: ערך אנציקלופדי נפתח בשורת פתיח המגדירה את תוכנו וכוללת את שמו: הנרטיב הדואלי היא גישה חינוכית שפותחה ב- ומטרתה.... אחר כך יוצרים רווח של שורה וממשיכים עם התוכן. בלוק הטקסט הקיים בפתיח מקשה מאד על הקורא ההדיוט להבין בפשטות במה מדובר. קיים הבדל בין עבודה אקדמית לבין תוכן אנציקלופדי. ראה בבקשה: ויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים לילה טוב. Assayas שיחה 23:20, 11 במאי 2014 (IDT)

שלום לך ניר. מה הטעם לבקש ממני לעבור על הערך החדש לפני שאתה מעלה אותו למרחב הערכים, אם מיד אחר כך אתה מעלה אותו בלי שהספקתי לעבור עליו? אמרתי לך שאקרא אותו מחר (עכשיו זה כבר היום:)) והיה עדיף שתחכה בסבלנות עד אז. המתן עכשיו באורך רוח עד שאתפנה לעבור על הערך ולתקן לפי הצורך, ואז אתן לך אור ירוק להעברה. לילה טוב,שלומית קדם - שיחה 00:04, 12 במאי 2014 (IDT)

חתימה בדפי שיחה[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
אנא שים לב לכך שבסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. למען הסדר, אנא הקפד על כך מעתה. Ldorfmanשיחה 19:27, 12 במאי 2014 (IDT)

בקשתך לסיוע[עריכת קוד מקור]

שלום, האם קבלת מענה לבקשתך:

"אני אשמח בבקשה לעזרה דחוף, הלכתי לאיבוד לחלוטין. אין לי מושג כיצד לערוך מבחינה טכנית, המון תודה רבה. שלום אשמח לקבל סיוע של חונך. לדוגמא : פתחתי בטיוטא את הערך : "קיבוץ משעול". אשמח לקבל סיוע בבחינת הערך והעלאתו ל"ויקיפדיה". בברכה ובתודה מראש רפי."
בברכה מיכל לסטר - שיחה 10:24, 20 במאי 2014 (IDT)

אני חושב שיש כאן טעות והועברו לכאן שתי הודעות (שנכתבו ברצף על ידי משתמשים שונים) במקום אחת. ההודעה השניה קשורה לשיחת משתמש:Pitronim‏. Liad Malone - שיחה 01:51, 21 במאי 2014 (IDT)