שירה נאור

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Naor.jpg
שנייה משמאל, לצד תובל שפיר בסדרה "גאליס"

שירה נאור (נולדה ב-28 באוגוסט 1993) היא מדבבת, זמרת ושחקנית ישראלית.

ביוגרפיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

שירה נאור נולדה בתל אביב, בנערותה למדה בעירוני א' בתל אביב והיא בוגרת מגמת התיאטרון. בשנת 2012 התגייסה לתיאטרון צה"ל.

דיבבה בסדרת הטלוויזיה את דורה בסדרות "מגלים עם דורה" ו"רוץ, דייגו, רוץ!", ובסרטיה של דורה כגון "דורה ביער המכושף" ו"דורה מצילה את נסיכת הגשם". גוון בסדרות "בן 10", 17 דמויות בסדרה "דובוני אכפת לי" (הסדרה החדשה), זיזי וינקס הצעיר ב"הרפתקאות זיזי וינקס", פאן ב"דרגון בול", היילי ב"אמריקן דרגון", עוגית בסדרה "תותית", ג'יין בסרטונים של ג'וניור בערוץ ג'וניור ואמי מיזונו (סיילור מרקורי) החל מאמצע העונה הרביעית של "סיילור מון" (לאחר פרישתה של המדבבת הקודמת, אלעד סמוכה, שגם שיחקה את גוון לפניה ב"בן 10").

בשנת 2011 דיבבה את צ'ן בסדרה האנימציה "סלאש", את מיסי בסדרה "ואאקוויל", את הדמויות של מינה וטינה ב"משפחת דה וינצ'י" ואת לנויה ב"בולטס ובליפ". ב-2012 דיבבה את מרגרט בסרט "הנרי הנורא", את סאנה ב"אלופי הטאי צ'י", את דמותה של צ'לסי בסדרה "גרומפף" ודמויות שונות בסדרה "סיילר מון". בקולנוע נאור דיבבה ב"חוות הקסמים", "משפחת סימפסון - הסרט", "עידן הקרח 2: נמסים מצחוק", "עידן הקרח 3", "קורליין ודלת הקסמים" ואת לונה לאבגוד בסרטי הארי פוטר. בשנת 2014 החלה לדבב את דמותו של רוקי בסדרה "מפרץ ההרפתקאות", ששודרה בניק ג'וניור.

נאור השתתפה גם בהקלטות לשיר הפתיחה של "מגלים עם דורה", שרה את שיר הפתיחה של הסדרה "בן 10 - אומניברס", ובנוסף גם ביצעה את המנון ספרינגפילד בסרט "משפחת סימפסון".

משחק[עריכת קוד מקור | עריכה]

בילדותה התארחה בתוכנית הילדים "החדר של חני" לצד חני נחמיאס וגם השתתפה בפסטיגל מהחיים בתור ילדת פסטיגל לצד לין אשרוב ובן אל תבורי. והופיעה בקטע שירה בסדרה הטלוויזיה "משחק מכור". בנוסף השתתפה נאור בכמה ובכמה סרטי סטודנטים.

בשנת 2005 שיחקה נאור במיני סדרת הילדים "הסוד של עמליה" ב-HOT לצד רמה מסינגר, יואב הייט ואחרים.

בשנת 2011 השתתפה בשעשועון "שחקו אותה בגדול", בהנחיית אברי גלעד, שם הייתה כבעלת סוד.

בשנת 2012 שיחקה בעונה השנייה של סדרת הנוער "אליפים", ששודרה בערוץ הילדים למנויי Yes. בתפקיד מיכל, אליפית שהתאהבה ברוני ועשתה לאילנה חיים קשים, בנוסף גם גדי מאוהב בה אך לבסוף הופכת לחברה טובה של גדי.

בשנת 2013 שיחקה בעונה השנייה והשלישית של הסדרה "גאליס", שמשודרת בערוץ הילדים למנויי HOT בתפקיד גאיה, נערה שמתחבאת בעיר האבודה גאליסיה ביחד עם אחיה וולקן (טל מוסרי).

בשנת 2014 החלה לשחק בסדרה "מועדון החנונים" לצד יון תומרקין ועמית פרקש ב-HOT, בתפקיד שקד, הילדה המוזרה של הכיתה. ובסדרה "שבט צוצלת" לצד שיר מורנו ועידו מוסרי ב-Yes, שם גילמה מספר דמויות. שתי הסדרות משודרות בערוץ zoom. בנוסף שיחקה בתפקיד אורח בפרק הבכורה של סדרת המתח של HOT "בתולות", שם גילמה את רותם.

בשנת 2015 נאור הצטלמה לתפקיד קטן לסדרה הקומית החדשה "ג'וני ואבירי הגליל" ב-Yes לצד אושרי כהן וג'וי ריגר. בנוסף שיחקה בתפקיד ראשי לצד מיכאל הנגבי בתור סוכנת בתוכנית "שוסטר ושוסטר" שהופקה על ידי חינוכית 23. בנובמבר של אותה שנה החלה לשחק בסאטירה המצליחה של HOT שבמהרה הפכה לקאלט "אנחנו במפה", לצד שלישיית מה קשור, ובקומדיה המצליחה של ערוץ 10 "לה פמיליה" לצד ניב סולטן, רותם אבוהב ומריאנו אידלמן. באותה שנה חזרה לשחק בעונה השנייה של הסדרות "מועדון החנונים", ו"שבט צוצלת".

בשנת 2016 החלה לשחק בסדרת הנוער "סוסי פרא" בערוץ zoom למנויי HOT, לצד דניאל גד ויון תומרקין, בתפקיד מיקה חלק מקבוצת "הפיילוט". באותה שנה החלה להצטלם לסדרת דרמה חדשה ב-Yes שתיקרא "התאג"ד" לצד תומר קפון ואינה בקלמן. הסדרה תעלה במשך הקיץ.

פילמוגרפיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

סדרה תפקיד במאי הערות שנה
סוסי פרא מיקה אמיל בן שמעון משודר בערוץ זום, למנויי HOT

תפקיד ראשי.

2016-הווה
לה פמיליה מיקה גרנות רועי פלורנטין, אוהד פרח משודר בערוץ 10

תפקיד ראשי.

2015-2016
אנחנו במפה נטע (נטשה) אלי בן דוד משודר בHOT3

תפקיד משני.

2015-2016
שוסטר ושוסטר שוסטר אורן שקדי שודר בערוץ 23

תפקיד ראשי.

2015
ג'וני ואבירי הגליל רותם דני רוזנברג משודר בYes

תפקיד אורח.

2015
שבט צוצלת רויתי, רומי, עלמה אופיר לובל משודר בערוץ זום, למנויי Yes

תפקיד ראשי, למשך 2 עונות.

2014-2015
מועדון החנונים שקד עדי סופר, יוסי קרן משודר בערוץ זום, למנויי HOT

תפקיד ראשי, למשך 2 עונות.

2014-2016
בתולות מטיילת אדם סנדרסון שודר בHOT3

תפקיד אורח בפרק הבכורה.

2014
גאליס גאיה עודד רז, אביעד קידר שודר בערוץ הילדים

תפקיד ראשי, עונות 2+3.

2012-2013
אליפים מיכל אורן שקדי שודר בערוץ הילדים

תפקיד אורח, עונה 2.

2012
שחקו אותה בגדול בעלת סוד אסף גיל שודר בערוץ 2

שעשועון.

2011
הלב של עמליה הללי מיכל חגי שודר בHOT

תפקיד משני.

2005
החדר של חני ילדה יצחק חלופי שודר בערוץ 23

התארחה לפרק 1.

2003
פסטיגל מהסרטים ילדת פסטיגל עדי בנימינוב 2002

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]