כאן 11

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
כאן 11
סמליל הערוץ
פרטי הערוץ
מדינה ישראל
קטגוריה כללי, חדשות
סוג אקטואליה ובידור
תאריך השקה 15 במאי 2017
בעלות ממלכתית
שפה עברית
משרד ראשי ירושלים
אזור קליטה המזרח התיכון
שיטת שידור PAL ,DVB, HDTV
הצפנה שידור דיגיטלי קרקעי, שידור לוויני חופשי, הפצה ברשתות הכבלים והלוויין
זמינות
חבילה YES, HOT, שידור חופשי
HOT ערוץ 11
yes ערוץ 11
www.kan.org.il

"כאן 11" הוא ערוץ טלוויזיה ציבורי ממלכתי בישראל, הפועל במסגרת תאגיד השידור הישראלי. על פי הגדרת התאגיד זהו ערוץ "הנותן במה ליצירה מקורית ורלוונטית וביטוי לכל גווני החברה הישראלית".

הערוץ הושק במאי 2017 והוא מחליף את הערוץ הראשון של רשות השידור שקדם לו.

בין 4 ביוני ל-3 באוגוסט 2017, הערוץ שידר את תוכני הטלוויזיה החינוכית לאחר שנחתם הסכם שידורי החינוכית בתאגיד השידור הישראלי, כולל מהדורת הערב החדש.[1][2]

בערוץ משודרות תוכניות מגוונות, כולל חדשות ואקטואליה, תחקירים (ביניהן זמן אמת ושטח הפקר), תרבות ובידור (ביניהן מועדון תרבות והמרדף), סאטירה (ביניהן עד כאן!), ספורט, ותוכניות רכש מגוונות (ביניהן שידור יומי של כל העונות של האוס).

שידורי החדשות[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערוץ משדר מאז ה-15 במאי 2017 מספר תוכניות אקטואליה וחדשות. שידורי האקטואליה בערוץ מתחילים בשעה 17:00 ומסתיימים ב-23:00. בין השעות 17:00 ל-21:00 מתקיים רצף שידורי אקטואליה, ומ-22:30 עד 23:00 תוכנית לסיכום חדשות היום. כמו כן, משודרים בערוץ מבזקי חדשות רבים. בין היתר, משודרים:

בנוסף משודרות גם "שישי בחמש" עם אורי לוי שעברה מהערוץ הראשון. כמו כן, משודרות מספר תוכניות במסגרת רדיו מצולם, מכאן ב': בימי א'-ד' "קלמן ליברמן" עם קלמן ליבסקינד ואסף ליברמן, בימי ה' "צברי וקיטל" עם דורון צברי ושלום קיטל, ובימי ו' "היינו כאן" עם אמילי עמרוסי ויובל אלבשן.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]