כאן 11

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
כאן 11
סמליל הערוץ
פרטי הערוץ
מדינה ישראלישראל  ישראל
קטגוריה כללי, חדשות
סוג אקטואליה ובידור
תאריך השקה 15 במאי 2017
בעלות ממלכתית
שפה עברית
משרד ראשי כנפי נשרים 35, ירושלים
אזור קליטה המזרח התיכון
שיטת שידור PAL ,DVB, HDTV
פורמט תמונה 576i (SDTV)
1080i (HDTV)
הצפנה שידור דיגיטלי קרקעי, שידור לוויני חופשי, הפצה ברשתות הכבלים והלוויין
זמינות
חבילה yes,‏ HOT, שידור חופשי
HOT ערוץ 11
yes ערוץ 11
www.kan.org.il

כאן 11 הוא ערוץ טלוויזיה ציבורי ממלכתי בישראל, הפועל במסגרת תאגיד השידור הישראלי. על פי הגדרת התאגיד זהו ערוץ "הנותן במה ליצירה מקורית ורלוונטית וביטוי לכל גווני החברה הישראלית". הערוץ הושק במאי 2017 והוא מחליף את הערוץ הראשון של רשות השידור שקדם לו.

בין 4 ביוני ל-3 באוגוסט 2017, הערוץ שידר את תוכני הטלוויזיה החינוכית לאחר שנחתם הסכם שידורי החינוכית בתאגיד השידור הישראלי, כולל מהדורת הערב החדש.[1][2]

איכות התמונה בערוץ המשודרת מאז תחילתו היא בפורמט HD. בנובמבר 2017 החל בתהליך שדרוג תכניו לפורמט הגבוה אף יותר 4K (חלק מטכנולוגיית Ultra HD).[3][4]


שידורי הערוץ[עריכת קוד מקור | עריכה]

בערוץ משודרות תוכניות מגוונות מסוגות שונות:

שידורי החדשות[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערוץ משדר מספר תוכניות אקטואליה וחדשות. שידורי האקטואליה בערוץ מתחילים בשעה 16:55 ומסתיימים ב-23:00. בין השעות 16:55 ל-21:00 מתקיים רצף שידורי אקטואליה, ומ-22:30 עד 23:00 תוכנית לסיכום חדשות היום. כמו כן, משודרים בערוץ מבזקי חדשות רבים החל מ-7:00. בין היתר, משודרים:

בנוסף משודרת גם "שישי בחמש" עם אורי לוי ושרון וכסלר שעברה מהערוץ הראשון. כמו כן, משודרות מספר תוכניות במסגרת רדיו מצולם, מכאן ב': בימי א'-ד' "קלמן-ליברמן" עם קלמן ליבסקינד ואסף ליברמן, בימי ה' "צברי וקיטל" עם דורון צברי ושלום קיטל, ובימי ו' "היינו כאן" עם אמילי עמרוסי ויובל אלבשן.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]