משתמש:יודוקוליס

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  (הופנה מהדף משתמש:יפתח ג.)
  תיבות משתמש/ת

  משתמש זה נמצא בוויקיפדיה במשך
  4 שנים, 6 חודשים ו־15 ימים.

  משתמש זה בן 14

  1
  משתמש זה ביקר במדינה אחת עד כה:
  1. בריטניהבריטניה בריטניה (לונדון)
  89 משתמש זה כתב 89 ערכים מתוך 335,833 ערכים בוויקיפדיה העברית.
  משתמש זה מגדיר את עצמו כיהודי חילוני
  משתמש זה חובב היסטוריה
  משתמש זה משתתף במיזם יחסי החוץ
  משתמש זה משתתף במיזם האירוויזיון
  משתמש זה מתעניין בפוליטיקה של ארצות הברית ארצות הבריתארצות הברית
  משתמש זה משתייך לזרם השמאלני במפה הפוליטית
  משתמש זה גר בפתח-תקווה
  משתמש זה הוא איטר יד ימינו
  משתמש זה חובב בישול
  משתמש זה פעיל בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו
  משתמש זה הוא טיפוס חורפי.
  משתמש זה היה בעברו חבר בתנועת הנוער העובד והלומד
  הצטרפו אלינו במועדון החברים!
  משתמש זה גאה בהיותו ויקיפד!
  משתמש זה חבר בשרת הדיסקורד של קהילת ויקיפדיה העברית.
  משתמש זה הוא בעד הומור בתבניות משתמש בוויקיפדיה
  משתמש זה התחסן לנגיף הקורונה ואינו מאמין בקונספירציות נגדו.
  אירועי היום בקהילת ויקי

  כ"א בסיוון ה'תשפ"ג - 9 ביוני 2023

  מחר, כ"ב בסיוון - 10 ביוני

  אופס, כבר עבר

  על עצמי

  אני עורך בויקיפדיה העברית מאז נובמבר 2018. עוד כשהייתי קטן אני זוכר את עצמי יושב על המחשב וקורא קצת ויקיפדיה וכמה שנים אחר כך התחלתי להיות עורך, אני נמצא בויקיפדיה כי אני מרגיש שחשוב לי לתרום מהידע שלי לאנציקלופדיה הזאת וגם חשוב לי להיות גם חלק מהקהילה הזאת. רוב העריכות שלי עוסקות בפוליטיקה ובידע כללי והעריכה הראשונה שלי ב-23 ביוני 2019 (במשתמש הזה) הייתה בערך של יושב ראש הכנסת לשעבר נחום ניר-רפאלקס (למרות שהחלום שלי הוא להיות מגיש ועיתונאי בכאן חדשות) חוץ מערכים על פוליטיקה יצא לי לערוך כמה ערכים של סופרים ומשוררים על שחקני קולנוע וטלוויזיה על שנים ועל יוטיוברים, המטרה שלי בויקיפדיה היא להוות השראה לילדים צעירים שרוצים לתרום מהידע שלהם לאחרים, כי יש הרבה כאלה.

  ערכים שיצרתי

  הערכים שכתבתי

  כמה מהערכים שתרמתי להם

  פעילות בויקיפדיה

  בשנת 2018 פתחתי את המשתמש הראשון שלי "TheUltmeteSuper" אך לצערי נחסמתי לאחר מלחמת עריכה. אחרי שנחסמתי פתחתי את המשתמש השני שלי "THEPOLANI23" המשתמש הזה עדיין קיים אך אינני פעיל בו, יש לי עוד משתמש בשם Mega wiki45 שנפתח באוקטובר 2020, ואז פתחתי את המשתמש השלישי והנוכחי שלי "BFF563" המשתמש נקרא על שם חבורת BFF אשר הייתה קיימת במהלך שנת 2018 (לעוד מידע על החבורה תצפו בערוץ היוטיוב של חבורת BFF, היום SHOCK) בהתחלה זה התחיל כתחביב ורק לאחר זמן קצר התחלתי לערוך באופן קבוע, בינואר 2023 הגשתי בקשה לשינוי שמי ליפתח ג. וביוני הגשתי שוב בקשה לשינוי שמי ליודוקוליס. כאשר אני עורך בויקיפדיה על מקפיד על שפה נכונה וגבוהה, אני בעיקר מקפיד לתקן שגיאות או דברים לא נכונים אבל בסופו של דבר כולנו בני-אדם וגם אני לפעמים כותב שגיאות, שני ויקיפדים שאני לוקח מהם השראה הם דוד שי וגילגמש. בסך הכל אני פעיל בויקיפדיה מאז 2019. אני מתכנן להיות פה להרבה זמן ולא מתכוון לפרוש.

  נכון למאי 2023 אני ממוקם במקום ה-298 מעורכי ויקיפדיה העברית עם למעלה מ-16,600 עריכות, אני גאה שהגעתי לשם ומתכנן לשאוף ליותר.

  פרסים

  כוכב איכותי
  תודה רבה על כתיבת הערך פינוקיו (דמות)! GUNR7229 - שיחה 21:40, 6 במאי 2022 (IDT)
  הכוכב המקורי
  שמחים שאתה בויקיפדיה יונתן770י - שיחה 🙊 (תרגישו חופשי לתייג אותי) 23:38, 21 ביוני 2022 (IDT)
  כוכב איכותי
  תודה רבה וכל הכבוד על עדכון הערך בואו לאכול איתי (ישראל):) Yair BN - שיחה | הצטרפו לפרוייקט האחים גרין🖖 21:09, 13 בספטמבר 2022 (IDT)
  כוכב האנימציה
  תודה רבה על כתיבת הסרטים מסדרת הסרטים "סימפוניות טיפשיות"! אני אוהב מאוד לקרוא אותם ומעריך את הכתיבה שלך בנושא! GUNR7229 - שיחה 21:59, 9 באוקטובר 2022 (IDT)
  כוכב העורכים
  על כתיבת הערך שלושה חתלתולים יתומים. אבקש ממך לדאוג מראש לבעיות תרגמת שהיו לך בערכים קודמים, במידה ואתה צריך עזרה אנא כתוב לי בדף השיחה שלי. בברכה דזרטשיחה 23:25, 2 בנובמבר 2022 (IST)
  כוכב החריצות
  עברתי במקרה בדף המשתמש שלך וכבר תקופה שאני כמנטר עובר אחר עריכותיך. לראות אותך מוסיף שורה אחר שורה, מנסח, מדייק. וכל זה בגילך הצעיר. כל הכבוד, אתה עושה עבודה ראויה לשבח. שלמה - שיחה 15:59, 13 באפריל 2023 (IDT)
  הכוכב המקורי
  על הסרת יידוע מתאריכים! דג קטן - שיחה 22:44, 21 במאי 2023 (IDT)
  כוכב הכותבים
  כל הכבוד על תרומתך הניכרת בערכים מחלקת הטיס, גולדה מאיר ונתן אלתרמן. אתה כותב ברמה גבוהה בהסתמך על מקורות איכותיים. הלוואי שהיה לי הספק כה גדול ומרשים כמו שלך. כה לחי, המשך כך! כובש המלפפוניםשיחה 22:12, 1 ביוני 2023 (IDT)


  תעבירו את זה הלאה!
  סיבת העיטור: כל הכבוד על תרומתך הנרחבת לאתר
  העיטור מוענק במסגרת המיזם "תעבירו את זה הלאה". נשמח אם תצטרף לשרשרת הפרגונים, ותעביר הלאה את התבנית לשני עורכים נוספים (או יותר) שאתה מעריך, באמצעות העתקת טקסט זה לדף השיחה שלהם והוספת סיבה: {{תעבירו את זה הלאה3|סיבה=*יש להזין סיבה כאן*}}

  עידו כהןדברו איתיאיך אני עורך? • ט"ז בסיוון ה'תשפ"ג • 14:43, 5 ביוני 2023 (IDT)