שיחה:בריטני ספירס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

משוב מ2005[עריכת קוד מקור]

מהה??? חשבתי שזו אנציקלופדה, אנציקלופדיה שאמורה להרחיב את הידיעות שלנו, בריטני ספירס??? ממתי הביוגרפיה של איזו בלונדה בת 20+ נחשבת לידע חשוב? מה כבר חשוב אפשר לומר עליה, על תרומתה לעולם במשפט המפורסם בל יישכח- "oops I did it again" ??? אני ישרוד בלי לדעת איך קוראים לסינגל הראשן שלה, או מתי היא נקעה את הרגל... בשביל הדברים האלה יש מגזינים וצהובנים, ואני מנחשת שאף אחד לא יחפש (ברצינות, לא בשבל הקטע) באנציקלופדיה אם בריטני ספירס עשתה הגדלת חזה. אני מופתעת שבכלל אישרתם את זה! באמת...

זו אנציקלופדיה רבגונית, ויש בה מידע בתחומים רבים. בזמן שכתבת קטע נזעם זה, יכולת להתחיל לקרוא את המרד הגדול, או את קבוצת קנטור, או את אספירין, או אחד מאלפי ערכים אחרים שירחיבו את דעתך. לא חבל על ההתרגזות? דוד שי 14:06, 5 אוקטובר 2005 (UTC)

מעניין שאת בכלל הגעת לערך הזה. לכי תקראי איזה ערך מלוקק על פמיניזם או משהו כזה

מתי אנשים יבינו. כל דבר שיש לו קישור לכאן אומר שצריך לכתוב את הערך הזה. אני בטוח שיש לכאן קישור מערך "פופ", ואם מישהו רוצה לבין מי זאת (אולי יש מישהו שעוד לא מכיר, בן 50?) כדאי שידע. ולא, לא מספיק לכתוב "זמרת אמריקנית", כי על מנת להבין את הגודל צריך להבין כמה היא מכרה ומה היא עשתה.ברמודה 03:18, 14 בפברואר 2007 (IST)

בריטני ספירס, בלי שאלה בכלל, היא סמל תרבות.[עריכת קוד מקור]

היא מסמלת את הפופ, את הטין פופ, היא מסמלת מוזיקה צעירה ומודרנית. תראי לי מישהו אחד שלא אומרים לו פופ והוא ישר אומר "בריטני ספירס". לבחורה יש כישרון, קול, מראה מרשימים ללא ספק, ואני בטוח שעם השנים זה רק ייגדל וייתווסף.

עד כמה המתלוננת האלמונית מנותקת מהמציאות אפשר ללמוד מדבריה "אני מנחשת שאף אחד לא יחפש (ברצינות, לא בשבל הקטע) באנציקלופדיה אם בריטני ספירס עשתה הגדלת חזה". לשם משיכת בני נוער לאתר של האנציקלופדיה בריטניקה הוצגה בו תמונת העגיל שבטבורה של בריטני ספירס (לא בערך "ספירס, בריטני" וגם לא בערך "פירסינג", אלא בערך העוסק במשמעותו המשתנה של הטבור בהקשר התרבותי). 19 מיליון גולשים, שנתקפו תאוות דעת בלתי ניתנת לריסון ונהרו לערך זה, הביאו לקריסת האתר (ראו למשל כאן). דוד שי 12:25, 30 דצמבר 2005 (UTC)
בריטני ספירס היא לא מודל לחיקוי!!! יש לה קליפים סוטים לבוש קטן והיא מעודדת לסמים, לאלכוהול, למעשים מגונים עוד!! -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

בריטני ספירס[עריכת קוד מקור]

היא חולת נפש וכשכתבתי על כל הקטע עם הסמים, הקרחת והמוסד גמילה מישהו מחק לי. יש לי שאלה למישהו הזה: למה?. כמו כן לדעתי יש פשוט לשכתב את הערך הזה ולשנותו מן היסוד. איש מהקריות 21:07, 11 באוגוסט 2007 (IDT)

או.קיי הקאמבק שלה לא יכל להיות גרוע יותר: שכחה את המילים השמינה כמו לא יודע מה והקול שלה פשוט הידרדר הידרדרות ענקית. אם היא לא תדחה את הקאמבק בעוד שנה ובשנה הזאת היא תיקח את עצמה ביידים היא פשוט תישכח מהעולם כזמרת ותיזכר כפסיכפטית ענקית. נ.ב: שנה טובה! איש מהקריות 14:00, 12 בספטמבר 2007 (IDT)

בריטני כבר לא נסיכת פופ...[עריכת קוד מקור]

היא נסיכת פופ לשעבר...נגמר....

ואם כבר....הסינגל החדש 2007 שלה זה Gimme More אז אפשר להוסיף את זה...


הוספתי את זה כבר,בתודה תומר!

נולדה בשני מקומות?[עריכת קוד מקור]

בריטני או כל אדם אחר אינו יכול להיוולד בשני מקומות. לפי ויקיפדיה האנגלית היא נולדה במקומב כפי שכתוב במסגרת וגדלה בקנטווד. יש לשנות הערך בהתאם. פורטניו 09:42, 4 באוקטובר 2007 (IST)

תיקנתי. חגי אדלר ~ כמה קישורים שבורים תיקנת היום? 10:30, 7 באוקטובר 2007 (IST)

ערך לוקה בחסר ששופץ על ידי[עריכת קוד מקור]

הערך היה מאוד לוקה בחסר והרבה חומר על בריטני היה חסר.. אז הרגשתי צורך לשפץ אותו וכרגע הוספתי את החומר הכי עדכני שאפשר,בהמשך אני אולי גם אוסיף קצת מויקיפדיה האנגלית =]

למה כתבתם שיש לשחזר ערך זה?[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי למה כתבתם שהמידע בערך מכיל טעויות... אני שיפצתי אותו ע"י חומרים מקוריים וטובים ואני דורש שתשנו זאת בחזרה כי זה לא בסדר תומר

לא לשחזר, לשכתב. ראה עקרונות וקווים מנחים, מדריך לכתיבת ערכים, סגנון, תחביר. חי ◣ 13.10.2007, 12:24 (שיחה)

אוקי..כרגע הורדתי את זה ומחקתי כמה דברים שכתבתי שלא נכונים =] מקווה שעכשיו זה בסדר

לא. לא בסדר בכלל. התוספות שלך לא מתאימות לסגנון אנציקלופדי. יש לשחזר את הערך לגרסה שלי אחרי שעמלתי קשות להפוך למשהו אכיל. בברכה, סקרלטשיחה הפתיעו אותי 12:28, 13 באוקטובר 2007 (IST)

סליחה?מי את שתגידי לי שהגירסא שלי לא בסדר.. אני זה שעידכנתי פה את הערך כבר חצי שנה אפחד לא הוסיף חומר אמיתי ומעודכן זה התודה שמביאים לי? פשוט חוצפה!

אנחנו בהחלט מודים לך על תרומתך אבל בצורתה המקורית היא לא התאימה לערך אנציקלופדי. אנא עבור על ערכים אחרים (למשל אלה שפה) וראה לאיזו רמת כתיבה אנחנו מצפים. אם לא תשתף איתנו פעולה, לא תוכל לכתוב בוויקיפדיה. חי ◣ 13.10.2007, 14:41 (שיחה)

שכתוב הערך[עריכת קוד מקור]

שכתבתי את הערך במלואו, אך יש עוד מקום לשיפור. אשמח אם מישהו יעבור עליו וישפר אותו עוד. מבחינתי אפשר להסיר את תבנית השכתוב לאחר שינוי שמות הפסקאות לשמות יותר אנציקלופדיים. חי ◣ 7.11.2007, 00:39 (שיחה)

מזל טוב! הערות שוליים בבריטני ספירס[עריכת קוד מקור]

כל מי שלא מבין: שמתי קישור לאתר מוזיקה נטו, שם כתוב בסוף הפסקה הראשונה שGimme More הוא הסינגל המצליח ביותר של ספירס מאז בייבי וואן מור טיים. נא לא למחוק אני עמלתי כדי שזה יראה אינציקלופדי! :-) יום טוב... ברמודה 15:31, 6 בדצמבר 2007 (IST)

הוספת אינפורמציה לחלקי "משברים אישיים" ו"שיקום"[עריכת קוד מקור]

בחרתי להוסיף אינפורמציה שעוסקת מעט בחייה הפרטיים, אך חיונית מאוד לצורך פסקאות אלו; וזאת מכיוון שכקורא, לא באמת הבנתי מה גרם לה בפועל להדרדרות שהיא חוותה (אירוע כמו אירוע הקרחת הסנסציוני שסוקר רבות בכל כלי התקשורת כלל לא צויין). ניסיתי לעשות את זה כמה שפחות "צהוב" ועומד בתקנים. אבל בכל זאת, עדיין אם יש מישהו שסבור שהאינפורמציה לא רלוונטית / שגויה, שיגיב על כך טרם מחיקה. ואני מדגיש: אכן בדקתי כל דבר היטב כדי לבדוק אם הוא אמיתי או לא ובהחלט חשבתי מספר פעמים לפני שכתבתי אותו. --מונסון - שיחה 23:50, 19 באוקטובר 2008 (IST)

אין בעיה עם פסקאות אודות חייה האישיים, אך אין להוסיף רכילות זולה ומידע טפל. גילגמש שיחה 06:17, 23 באוקטובר 2008 (IST)

"נסיכת פופ "[עריכת קוד מקור]

אתם צריכים להוסיף את המשפט שכינוייה בתקשורת היא נסיכת פופ. עדיין ממשיכים לכנות אותה ככה בכל העולם , בכל מיני כתבות שאני רואה באינטרנט מאתרים בארהב , בריטניה וכו מכנים את בריטני pop princess - נסיכת פופ . אתם צריכים לציין את העובדה הזאת שהיא מכונה נסיכת פופ אני יכולה לעלות כתבות מהתקופה האחרונה שעדיין מכנים אותה כך. גם בוויקיפדיה האמריקאי מצויין כי כינוייה בתקשורת הוא נסיכת פופ. ידוע בתקשורת כי : מייקל ג'קסון- מלך הפופ , מדונה - מלכת הפופ , בריטני ספירס - נסיכת הפופ. מדונה בעצמה אמרה בראיונות שונים כי בריטני היא היורשת שלה בעולם הפופ. תוסיפו את העובדה הזאת , היא מאוד חשובה .

HOLD IT AGAINST ME[עריכת קוד מקור]

תכתבו על הסינגל החדש שלה שנכון לכרגע הוא הכי מצליח שלה

אני כותב עליו, בקרוב הערך. יְשֻׁרוּןשיחה 22:53, 31 בינואר 2011 (IST)

תיקון קטן:[עריכת קוד מקור]

במקום 2010 תשימו 2011.

איפה? יְשֻׁרוּןשיחה 16:39, 14 במרץ 2011 (IST)

אתר מעריצים[עריכת קוד מקור]

מכיוון שזה כבר נהיה מלחמת עריכה, ונראה לי שהגרסה עם הקישור היא הגרסה היציבה, העברתי את זה לדף השיחה. לדעתי אין לקשר לאתר מעריצים - חלק גדול מהם מפירים זכויות יוצרים, הם לא רשמיים (כפי שנטען במקרה הזה), הם לא מכילים מידע אמין, אי אפשר להסתמך עליהם בכתיבת הערך ואי אפשר לשלוח אליהם את הקורא בלב מלא, ולמה שנעדיף אתר מעריצים אחד על פני אחר? אריה ה. - שיחה 13:59, 17 במאי 2011 (IDT)

יש יותר מדי גרסאות ועריכות שחוזרות זו על גבי זו, אז לא נראה שאפשר לקבוע מה הגרסא היציבה. מכל מקום, זה אכן לא מקובל להפנות לאתרים כאלה מהטעמים שציינת ולכן חזרתי והסרתי את הקישור בתקווה שהוא לא יושב פעם נוספת. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 14:04, 17 במאי 2011 (IDT)

אתם בטוחים?[עריכת קוד מקור]

--Haya831 - שיחה 16:06, 5 ביוני 2011 (IDT) אני אוהבת את בריטני אבל אתם בטוחים שצריך לעשות ערך על כל שיר שלה?.. אפילו על אלה שלא כ"כ הצליחו?

מצאתי ארבעה ערכים שאני בספק לגבי חשיבותם: Don't Let Me Be the Last to Know,‏ Anticipating,‏, Do Somethin'‎ ו-Radar (שיר). כיון שאני בדרך למזנון כדי לנסות לגבש כללים שיגדירו חשיבות אני מעדיף לחכות להחלטת הקהילה ואז לפעול. ‏ישרוןשיחה!!and 19,327 people are justin bieber fan‏ 17:37, 5 ביוני 2011 (IDT)

צריך לכתוב אולי על ה10 הכי מצליחים שלה אולי 15.. אבל לא על כל אחד.. חלק מהשירים שכתבת בחיים לא שמעתי.--Haya831 - שיחה 15:20, 6 ביוני 2011 (IDT)

עם בחיים לא שמעת אז את לא מעריצה.. Gabiarakelian 14:31, 21 ביוני 2011 (IDT)

זה שאני מעריצה לא אומר שאני צריכה להכיר את כל השירים שלה..אני מכירה יותר מ-20 אם אתה לא קורא לזה מעריצה תיקרא לזה איך שאתה רוצה..--Haya831 - שיחה 14:03, 3 ביולי 2011 (IDT)

אתר מעריצים ישראלי[עריכת קוד מקור]

מודע הסרת את האתר בבריטני ספירס Gabiarakelian 22:47, 21 ביוני 2011 (IDT)
משתי סיבות:
  • התיאור שלו שגוי - אין בו שום דבר "רשמי".
  • אין בוויקיפדיה מקום לאתרי מעריצים. דוד שי - שיחה 22:50, 21 ביוני 2011 (IDT)
מדוע אין בו שום דבר רשמי?! Gabiarakelian 22:52, 21 ביוני 2011 (IDT)
כי ראש הממשלה והנשיא לא חתומים עליו, ואפילו בריטני ספירס אינה חתומה עליו. דוד שי - שיחה 23:04, 21 ביוני 2011 (IDT)
מה הקשר ראש ממשלה?! בריטני ספירס? זה אתר שכול העדכונים הם אמיתים וכול בא מהאתר הרשמי המקורי Gabiarakelian 23:07, 21 ביוני 2011 (IDT)
האתר מציין "לאתר Britney.co.il אין אף קשר עם בריטני, משפחתה וחברת התקליטים שלה", כלומר זה ממש לא "אתר רשמי".
"הכל בא מהאתר הרשמי המקורי" - והאתר הישראלי קיבל רשות להשתמש בכל התצלומים שמופיעים בו? דוד שי - שיחה 23:11, 21 ביוני 2011 (IDT)
תברר עם מנהל האתר אני רק יודע שישי לבריטני מידע שהוא קיים. Gabiarakelian 23:21, 21 ביוני 2011 (IDT)

רימיקס[עריכת קוד מקור]

מדוע מחקת על הרימקס של בריטני וקייטי פרי.. Gabiarakelian - שיחה 02:48, 27 ביוני 2011 (IDT)
הוצאת גרסת רימיקס לשיר כלשהו הוא לא אירוע חשוב בכלל, ולכל שיר של זמר או זמרת פופ מפורסמת, יוצאים מספר רימיקסים. בנוסף, הדבר אמור לקרות בעתיד, ועדיף להמנע מ"אמור לקרות" באנציקלופדיה. בנוסף, שיתוף פעולה גם הוא דבר לא מיוחד, אלא אם הוא עושה רעש גדול, כמו שיתוף הפעולה שלה עם מדונה. בכל מקרה, אפשר לצמצם את הטקסט לכמה מילים - "בריטני ספירס שיתפה פעולה בשיריה עם X, Y, Z". אריה ה. - שיחה 11:51, 27 ביוני 2011 (IDT)

אה?[עריכת קוד מקור]

על סמך מה אתם קובעים שדווקא ההופעה העם מדונה "הייתה אחת מאבני הדרך של ספירס בשובה לדרך הישר"?,ולמה חשוב להוסיף תמונה--Haya831 - שיחה 22:03, 17 באוגוסט 2011 (IDT)

פסקת הדיסקוגרפיה[עריכת קוד מקור]

לאחרונה הצטברו יותר מידי תתי כותרות בפסקת הדיסקוגרפיה ונוצרה מאין רשימת מכולת ארוכה מאוד ולא אסתטית בעליל. לכך החלטתי לסדר את כל המידע הזה שמונה טורים. הדבר עוזר ומיפה את הערך, הערך אינו ניראה כמו רשימת קניות ארוכה וחסרת משמעות ובנוסף זה מרכז הכל במקום אחד וקל יותר למצוא את מוקשו של קורא הערך. אני בעד שזה ישאר כך, האם יש מישהו שמתנגד? ואני מבקש לא למחוק את הסידור הזה בנתיים עד שנגיע פה להסכם.Daniel1817 - שיחה 11:55, 25 באוגוסט 2011 (IDT)

דניאל תחזיר לרגיל, הרבה אנשים כתבו שזה מבלבל..! Gabiarakelian - שיחה 22:16, 2 בספטמבר 2011 (IDT)

תבטל את זה זה מעצבן

מה זה הדבר הזה של האלבומים נו זה לא נוח תעיפו כבר דיי נו

החזרתי תגרסה הרגילה הקודמת מעצבנת ככה טוב לאא? 79.179.200.64 15:36, 13 בספטמבר 2011 (IDT)

אין סיבה לבטל, זה אכן מעצבן מאד, ולכן צריך ליצור טבלה, לך על זה... 15:43, 13 בספטמבר 2011 (IDT)
מהזה טבלה בא לי שזה היה כרגיל. 79.179.200.64 15:48, 13 בספטמבר 2011 (IDT)
קודם כל ההשחתה שנעשתה כאן היא מזלזלת בעבודתם של אנשים אחרים ואינה מכבדת הצבעה דמוקרטית. אם תמצות המידע בכדי להכנות לדף מראה נראה ולגרום לו להראות פחות ארוך ומגושם לא מוצאת חן בעינכם, אין שום בעיה, תבצעו הצבעה בעד ונגד תמצות. אין בעיניי שום הדבל אם זה יופיע בטבלה או בטורים, העיקר שזה לא יראה כמו רשימת מכולת! במידה ואתם (כל מי שקורא את זה) בעד טבלה או כל תמצות אחר, אני אך ורק בעד, אם אתם בעד רשימת מכולת ארוכה, מסובכת, מכוערת ולא ברורה, אני אתנגד לזה בתוקף ואתעקש על יצירת מראה אסתטיתי! אגב, חוששני שישנם משתמשים שמסתתרים מאחורי אנונימיות בכדי ליצור הדמיה של ריבוי אנשים, אבקש מאותם אנשים להתחבר ולהצביע/ להגיב רק דרך המשתמש שלהם, בצורה חוקים ולא מבזה לויקיפדיה העברית! יום טובDaniel1817 - שיחה 20:10, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אני רוצה שזה היה רגיל בבקשה רבה, 79.179.200.64 16:19, 16 בספטמבר 2011 (IDT)

מיקום ה"התגלות"[עריכת קוד מקור]

משתמש:Gabiarakelian מתעקש שמיקום המועדון, חשוב לקורא, אך אני תמה, ראשית מדוע? (לבעלי המועדון?!). שנית, גם לו יצוייר שהוא חשוב לכן לבטל עריכה מקיפה בגלל ענין פעוט שכזה? • חיים 7 • (שיחה) • י"א בכסלו ה'תשע"ב • 23:54, 7 בדצמבר 2011 (IST)

האפוטרופסות של ג'יימי ספירס[עריכת קוד מקור]

סתם מעניין אותי לדעת אם מדובר במידע שהוסר או פשוט לא נכנס - למה לא מופיע בערך מידע על האפוטרופסות על בריטני ספירס וכל הונה ונכסיה שניתנה בצו בית משפט לאביה של ספירס ולעורך דין מטעמו? ועל העובדה שמאז שניתן הצו הנ"ל (אין לי מושג אם ומתי פג תוקפו מאז 2008) ספירס מתקיימת מדמי כיס של 1700 דולר בשבוע.

זה לא הוסף בכלל יש באמת צורך להוסיף בעוד מלא פרטים עליה אבל אפחד לא מעניו לעשות את זה. Gabiarakelian - שיחה 13:43, 10 בדצמבר 2011 (IST)

תבנית שכתוב[עריכת קוד מקור]

מדוע שמתם תתבנית הזאות. הערך תקין לגמרי תורידו


למה אתם לא כותבים פה על היופי שלה ? על זה שהיא נמצאת במקום הרביעי ברשימת 100 הנשים הכי סקסיות בכל הזמנים ? אני ראיתי שכתבו ואתם מחקתם אחרי יום ! בריטני ספירס היא אחת הזמרות הכי מצליחות בכל הזמנים, ואחת הנשים הכי מצליחות בכל הזמנים. אז למה שלא תכתבו על זה ? זה לא שקרים, זו אמת !

בהתחלה סברתי שהערך אכן לא רע, אך כשהמשכתי לקרוא ראיתי פגמים רבים בערך זה. שכתבתי אותו, תיקנתי את הדרוש תיקון והורדתי את תבנית השכתוב. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 05:47, 14 בדצמבר 2012 (IST)
אמנם אני בחופשה, אבל גם כעת קרובות משפחתי הצעירות שואלות אותי מה זה הדבר הזה שמתחזה לערך אנציקלופדי. אני תומך בעריכתו של גילגמש על כל חלקיה. צריך להתחיל לנכש מהערך הזה את כל המידע ההבלי, ויפה עשה גילגמש שהתחיל בכך. יש לסייע בידו ובשום פנים ואופן לא לתקוע מקלות בגלגלים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 14:00, 14 בדצמבר 2012 (IST)
בכול מה שהוא עשה אתה תומך בו? הוא הוריד את רוב הדברים שהיא עשתה השנה ושיאי הגינס ואת עבודת האלבום השמיני? בנוסף מדוע זה לא אנציקלופדי: 2012 - הווה: אירוסין, The X Factor ואלבום שמיניGabiarakelian - שיחה 14:02, 14 בדצמבר 2012 (IST)
גם אני תומך בעריכותיו של גילגמש. הערך היה במצב רע, וכעת הוא טוב אלפי מונים. עמרישיחה 14:23, 14 בדצמבר 2012 (IST)
רק אני נגד.!
יש להקפיד על כתיבה אנציקלופדית ולא לספר כמה צלמי פפרצו ארבו לגב' ספירס או מה היה משקל היהלום שבטבעת שארוסה קנה לה. המידע האנציקלופדי תבע בים האיזוטריה ונדרש מאמץ לא מבוטל כדי לחלצו מביצה זו. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 14:57, 14 בדצמבר 2012 (IST)
בלב כבד הסרתי את המשפט "ולאחר מכן חגגו במועדון האהוב על שניהם.". זה ערך לא בסדר. סקרלט - שיחה 15:18, 14 בדצמבר 2012 (IST)

דוגמנית[עריכת קוד מקור]

שלום כעת ערכתי את האלבום אוסף החדש של בריטני ספירס ואני לא יודע לשים תמונה אם מישהו יוכל תודה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

שלום רציתי לדעת האם זה בסדר שציינתי בשורה הראשונה שהיא גם דוגמנית כיוון שהיא דיגמנה לכמה חברות בגדים

נראה לי שאכן הדבר מתאים. תודה על תרומתך לוויקיפדיה. ‏Lionster‏ • שיחה 23:15, 21 באוקטובר 2013 (IDT)

פרס אמי[עריכת קוד מקור]

לא מצאתי סימוכין לכך שספירס זכתה באמי. באתר הרשמי של אמי ובאתר IMBD לא מצוינת זכייה כזו. המופע שלה Britney Spears Live from Las Vegas זכה בשנת 2002 בפרס אמי בקטגוריית Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video for a Miniseries, Movie or a Special (ספירס לא מופיעה כזוכה בין אנשי ההפקה). אני מסירה את הקטגוריה של זוכי אמי מהערך. דוג'רית - שיחה 20:03, 2 במרץ 2017 (IST)

תמונה ראשית[עריכת קוד מקור]

בתחילת החודש, החלפתי את התמונה הראשית בערך לתמונה א' (לפני ההחלפה שלי, זו הייתה התמונה הראשית). אתמול, Gabiarakelian שינה אותה לתמונה ב'. איזו תמונה לדעתכם עדיפה כתמונה ראשית? אנא חוו דעתכם. דוג'רית - שיחה 21:23, 25 במרץ 2017 (IDT)

אני מעדיף את תמונה א כתמונה ראשית, תמונה ב תופיע בגוף הערך (אם כי כבר יש אחת דומה לה, בירוק במקום באדום). דוד שי - שיחה 21:34, 25 במרץ 2017 (IDT)
לא שתמונה א' מוצלחת במיוחד אבל תמונה ב' קצת בעייתית מטעמי צניעות לתמונה ראשית. כדאי לחפש תמונה ג'. ‏ MathKnight (שיחה) 22:19, 25 במרץ 2017 (IDT)
א' כמובן. תמונה ראשית צריכה להיות סולידית. Liad Malone - שיחה 23:58, 25 במרץ 2017 (IDT)
א כמו ליעד מלון. גילגמש שיחה 00:13, 26 במרץ 2017 (IDT)
א. למה לפתוח מלחמות מיותרות? Mr. Brinks - שיחה - אומרים תודה! 01:05, 26 במרץ 2017 (IDT)
א' Shannen - שיחה 06:55, 26 במרץ 2017 (IDT)
תמונה א' תמונה ב'
ימין: תמונה א'. שמאל: תמונה ב'
באנגלית זה א'. א' גם יותר מתאים בין השניים. אני כן סבור שעדיף על שניהם תמונה מימי הזוהר שלה בשנות העשרה, ולא משהו עכשיווי - בהקשר הזה, עיקר פועלה הינו בעבר.Icewhiz - שיחה 11:50, 26 במרץ 2017 (IDT)
למה לא שיניתם לפני וזהן ? חבל על הדיון Gabiarakelian - שיחה 18:03, 26 במרץ 2017 (IDT)
חבל על הדיון? אם הייתי משחזרת אותך - היית יכול לטעון נגדי שאני נכנסת איתך למלחמות. בראש דף המשתמש שלך כתבת: "ערך המוזיקה הכי חשוב לי: בריטני ספירס". הידיעה שהערך הזה כ"כ חשוב לך - עודדה אותי לפתוח דיון מסודר במקום למצוא את עצמי במאבק פוטנציאלי מולך. משום שאין לך התנגדות ומשום שהרוב בעד תמונה א' - אני משיבה את תמונה א'. דוג'רית - שיחה 20:01, 26 במרץ 2017 (IDT)
רק עכשיו אני רואה שדוד שי כבר השיב את תמונה א'. דוג'רית - שיחה 20:06, 26 במרץ 2017 (IDT)

שכתוב[עריכת קוד מקור]

משתמש:אלי גודין‎ פשוט תקרא. תרגום מילולי להחריד, חוסר פיסוק לצד עודף פיסוק. דוגמאות:

ב-17 באפריל ​​אישרה ספירס שהקליטה סינגל שנקרא "Ooh La La", לפסקול של "הדרדסים 2". הסינגל יצא ב-17 ביוני, בהקרנת בכורה בתחנת הרדיו של ראיין סיקרסט, בנוסף התראינה אצלו ספירס. ב-11 ביולי, יצא הקליפ שכולל את בניה של ספירס לראשונה מאי פעם בקריירה שלה. השיר גם זכה בפרס הרדיו של דיסני. ב-10 בספטמבר אישרה מיילי סיירוס שבאלבומה הרביעי שנקרא "Bangerz", יכלול שיתוף פעולה עם ספירס שנקרא "(SMS (Bangerz".

ב-23 בינואר 2018, הכריזה ספירס על תאריכים של הסבב הופעות שלה: "Piece of Me Tour", ב-צפון אמריקה ו-אירופה. ב-13 בפברואר, בשל הביקוש הגבוה, הודיעה ספירס תאריכים נוספים עבור בריטניה ופריז. בנוסף ספירס הודיעה כי לסבב הופעות יצטרף אליה שיחמם אותה פיטבול.

הניסוח נעשה עילג יותר ויותר ככל שמתקדמים בקריאה של שנות הקריירה. 141.226.218.79 03:38, 1 באפריל 2019 (IDT)

הבנתי. שוב, ממש תודה על האכפתיות שלך (אולי תירשם?).
נו אז לעבודה, אולי תשפר קצת? למעשה סוג השגיאות הללו דורשות כמה דקות לטפל בזה. לא מצדיק תבנית על כל הערך (אלא על פסקאות בלבד). eli - שיחה 03:45, 1 באפריל 2019 (IDT)
השנים בביוגרפיה הן הרוב המוחץ של הערך. 141.226.218.79 03:53, 1 באפריל 2019 (IDT)
הוספתי תבנית שכתוב לפרק הבעייתי. 141.226.218.79 04:04, 1 באפריל 2019 (IDT)
למרות שאני אישית מעדיף להימנע מתבניות שכתוב, יש לצאת מנקודת הנחה שעדיף להראות לקוראים שאנו ערים לבעיות בערך מאשר להתעלם. חרף זאת, אשמח אם תשקיע טיפ-טיפה מאמץ ותנסה ככה לשפר פה ושם. תודה, לילה טוב :-) eli - שיחה 04:07, 1 באפריל 2019 (IDT)
ההשקעה שלי אינה טיעון ענייני לתבנית שִכְתוב היכן שזו נדרשת, אך אשמח אם תציץ בתרומות שלי לפני שתשלח אותי להשקיע טיפ-טיפה. 141.226.218.79 04:10, 1 באפריל 2019 (IDT)
לא ברור איך זה מתקשר אך תדע לך כי אני ער לתרומותיך, ומשכך בחנתי את פניותיך/תגובותיך בהתאם. eli - שיחה 04:16, 1 באפריל 2019 (IDT)
למה למחוק את התמונות לערכים הפנימים שלהם ? מדוע? Gabiarakelian - שיחה 04:22, 1 באפריל 2019 (IDT)
ובכל זאת שלחת אותי לשפר פה ושם... נו שיהיה. האם אתה ער להשחתות ברגעים אלה של ידידך גבי? הסרתי תמונות שהשימוש בהן חרג משימוש הוגן ואף ציטטתי זאת בתקציר העריכה, והוא בכל זאת מבטל לי ושואל בהיתממות "למה?". 141.226.218.79 04:24, 1 באפריל 2019 (IDT)

האשפוז וההדרדרות הנפשית ב2019 וכל מה שסביב?[עריכת קוד מקור]

למה אין שום אזכור בערך? הוספתי תבנית ״עדכון״ והורידו לי אותה • המטריקס - שיחה 14:47, 9 במאי 2019 (IDT)

מש:Gabiarakelian המטריקס - שיחה 14:48, 9 במאי 2019 (IDT)

בעבר הוספתי את הדברים פרטים לגבי האשפוז וההדרדרות שלה אך משתמש:Dovno, הסיר כך והסביר ש"מה שעורכים החליטו להכניס בערך באנגלית לא מחייב אותנו. בינתיים, אין לחזור על עריכה שהובעה לה התנגדות ללא דיון בדף השיחה.". אני גם רואה כראוי להוסיף את המידע הזה כי זה חיוני ואינפורמציה די חשובה שהזמרת עוברת במהלך הקרירה שלה. Gabiarakelian - נא הקלד לשיחה 14:50, 9 במאי 2019 (IDT)
ליתר דיוק, כתבתי עוד קודם: "זה שכמה מעריצים הביעו מחאה על דעת עצמם זה חסר חשיבות אנציקלופדית. וזה שספירס שחררה את עצמה מאותו אשפוז לאחר יומיים מראה שאין כאן חשיבות לביוגרפיה שלה". האם יש הסבר מה יש להוסיף ולמה אותם פרטים הם בעלע חשיבות אנציקלופדית לביוגרפיה שלה? הפסקה האחרונה בפרק "2018-הווה" בערך באנגלית היא אוסף של דיווחים המתאימים לאתרי רכילויות ולצהובונים ולא לאנציקלופדיה. Dovno - שיחה 23:33, 9 במאי 2019 (IDT)
משתמש:Dovno - כמו שאני רואה יש להוסיף, ספירס חווה משבר, ביטול הופעות, לא מופיעה בפומבי ללא אישור, נעלמת לחודשים, לא מעלה שום דבר, בנוסף יש לה דיון משמרות ב10 במאי, כולם עושים מחאות לגביה ואפילו מפורסמים משתפים פעולה, כול זה לא רק מידע צהוב זה מידע שקשור לחיים שלה שהיא לא יכולה לנהל בגלל שאבא שלה אפוטרופוס ולא נותן לה יד חופשית לחיים אישים.. אגב ניסיתי להסיר את המידע בויקיפדיה באנגלית שחזרו את זה מסיבה שזה ראוי להיות ומידע חשוב. Gabiarakelian - נא הקלד לשיחה 23:40, 9 במאי 2019 (IDT)
אני מסכים שבהחלט ייתכן שיש כאן מידע חשוב, שראוי שיהיה בערך. אולם צריך לזקק את העובדות שיש להן רלוונטיות אנציקלופדית ולנסחן כראוי. Dovno - שיחה 23:48, 9 במאי 2019 (IDT)
משתמש:Dovno - אני מוכן להוסיף את המידע אבל בבקשה אבקש שתעבור עליו רק אחר כך תראה מה ניתן לשפר ואך במידה והניסוח לא מתאים. כרגע אשחזר את המידע הקודם ואחר כל אוסיף את השאר. ! Gabiarakelian - נא הקלד לשיחה 23:53, 9 במאי 2019 (IDT)
בהצלחה, אולם אני מציע לא להתחיל במלוא הטקסט שהיה והוסר. כל המפשט שם שהחל ב"פורסם שהאוהדים הקימו מחאה..." אינו אנציקלופדי לא בתוכנו ולא בניסוחו. Dovno - שיחה 00:06, 10 במאי 2019 (IDT)

תמונה חופשית[עריכת קוד מקור]

האם התמונה המצאת היא חופשית? לא נראה לי. 77.139.242.197 15:03, 1 באוגוסט 2019 (IDT)

אל תגרום למהומה כדי להדגיש עמדה. אמירושיחה 15:24, 1 באוגוסט 2019 (IDT)