שיחת משתמש:87.69.110.104

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הזוג הזה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "הזוג הזה". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

מקורות למידע[עריכת קוד מקור]

שלום,

שמתי לב שהוספת בימים האחרונים מידע על פיגועים נגד ישראלים, אך לא ציינת מה מקור המידע. לדוגמה, אם מקור המידע בספר, צריך לציין בהערת שוליים את פרטי הספר ואת העמוד הרלוונטי. אנא עיין בויקיפדיה:ביבליוגרפיה ותוסיף את המידע כנדרש.

תודה, -- ‏גבי(שיחה | תרומות) 12:25, 13 באוגוסט 2021 (IDT)[תגובה]

שמורת הר כביר[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום 87.69.110.104,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "שמורת הר כביר" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:שמורת הר כביר" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 19:15, 6 בספטמבר 2021 (IDT)[תגובה]

כיכר ספר[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום 87.69.110.104,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "כיכר ספר" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:כיכר ספר" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 18:04, 10 בספטמבר 2021 (IDT)[תגובה]

הפצצת בניין אל-ג'לאא[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף הפצצת בניין אל-ג'לאא. הסיבה לכך היא: הקטגוריה שנוספה אינה קיימת. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 16:34, 13 בספטמבר 2021 (IDT)[תגובה]

הצטרף אלינו[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png
תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות. הרשמה תקל עלינו את השיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

בברכה, לַבְלוּב📜🍅 08:51, 7 בינואר 2022 (IST)[תגובה]

קטגוריות הקמת יישובים[עריכת קוד מקור]

על מה אתה מתבסס? כבר מצאתי 2 טעויות בקטגוריות שצירפת (מתוך 2...). איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 16:45, 8 בינואר 2022 (IST)[תגובה]

ביישובים שהוקמו כהאחזויות נח"ל, תחליט האם אתה ממיין לפי שנת הקמת ההאחזות או לפי שנת האזרוח. אין לי עמדה לכאן או לכאן, אבל צריכה להיות עקביות. בינתים עשית לפעמים כך (למשל נצר חזני (גוש קטיף) ולפעמים כך (קטורה). בן עדריאלשיחה • ח' בשבט ה'תשפ"ב 20:37, 9 בינואר 2022 (IST)[תגובה]

גוש עציון[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף "גוש עציון" בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, – עוז גבריאל 😃 בואו נשוחח! 23:54, 8 בינואר 2022 (IST)[תגובה]

זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה