שיחת משתמש:Raze100

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

עדיף קריימר[עריכת קוד מקור]

ואם הנך מעוניין לשנות זאת - נסה להשיג הסכמה. ‏Gridge ۩ שיחה 23:45, 22 בנובמבר 2007 (IST).

מוחמד עלי[עריכת קוד מקור]

שלום רז.
הסרתי את הפירוש הנוסף למוחמד עלי (המתאגרף) מדף הפירושונים של השם מוחמד. רשמתי הסבר בדף השיחה. בכל מקרה , תודה על תרומתך לוויקיפדיה. בברכה, דני. ‏Danny-w‏ 21:07, 24 בנובמבר 2007 (IST)

דפי התאריכים[עריכת קוד מקור]

מיועדים לדמויות היסטוריות, ולא למייקל לואיס ולדלאל אבו אמנה (ושכמותם), מבלי לגרוע בכבודם. ירוןשיחה 15:02, 7 בדצמבר 2007 (IST)

דיבוב[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם קוראים.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, אלדדשיחה 12:45, 8 בדצמבר 2007 (IST)

אולי תמצא בזה עניין[עריכת קוד מקור]

גלריית דגלי מדינות העולם. חי ◣ 8.12.2007, 13:26 (שיחה)

בינתיים[עריכת קוד מקור]

לא מקובל להשתמש במילות זמן יחסיות (בינתיים, למשל), ועדיף להשתמש בתיאורי זמן מדויקים (נכון ל-___, למשל). ירוןשיחה 17:46, 10 בדצמבר 2007 (IST)

ג'וליה רוברטס[עריכת קוד מקור]

יש סיבה מיוחדת לכך שמחקת את שמות הסרטים לועזיים בהם השתתפה השחקנית? למה זה טוב?‏Just guy‏ 01:08, 12 בדצמבר 2007 (IST)

שחזור עריכות[עריכת קוד מקור]

שלום רייז. המון עריכות שלך משוחזרות, ונראה שאתה עוסק בטיפול בקטנות. כמובן שזה לגיטימי, אך אנא תדאג שפעולותיך יהלמו את המקובל, אחרת אתה מבזבז לאחרים את הזמן במעקב אחר פעולותיך. ירוןשיחה 15:43, 17 בדצמבר 2007 (IST)

אני חוזר על הערתו של ירון, ומבקש שלא תחזיר שוב את רשימת הפרקים של הפיג'מות. אם אתה משוכנע שהמידע הזה נחוץ בערך, דון בכך בדף השיחה שלו. תודה, ‏odedee שיחה 09:42, 23 בפברואר 2008 (IST)
אם חשבת שלא ישימו לב שהשבת את הרשימה הזו שוב, ללא הסכמה, טעית. אתה נחסם כעת לשבוע. (יותר, אם אגלה עריכות מזיקות נוספות). המשך פעילות כזו לאחר החסימה תביא לתוצאות עגומות. ‏odedee שיחה 09:39, 4 באוגוסט 2008 (IDT)

גרי אקשטיין[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, חי ◣ 11.02.2008, 21:42 (שיחה)

אביב אלוש[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך אביב אלוש שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, דרור - שיחה 14:18, 1 במרץ 2008 (IST)

תבנית:ערך מומלץ[עריכת קוד מקור]

קרא נא את הדף הזה. האם מלבד הביטלס ופינק פלויד, הוספת את התבנית לערכים נוספים? תומר - שיחה 19:46, 6 במרץ 2008 (IST)

עמי מנדלמן[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך עמי מנדלמן שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, עמרישיחה 10:19, 21 במרץ 2008 (IST)

עצור - דגלים[עריכת קוד מקור]

החלטות גורפות כמו הוספת דגלים לכל ערכי הכדורגלנים דורשות התייעצות במזנון. (אם לא תגיב, אאלץ לשחזר אותך) --‏The-Qשיחה‏ 19:18, 21 במרץ 2008 (IST)

ויקיפדיה:מזנון#דגלים בערכי כדורגל --‏The-Qשיחה‏ 19:37, 21 במרץ 2008 (IST)

אבל אני עבדתי על זה מלא זמן!! מה זאת אומרת "התייעצות במזנון"? מה הבעיה עם הוספת הדגלים ליד שמות קבוצות הכדורגל?????

אני מאוד מעריך את הזמן שהשקעת, אבל ההחלטה צריכה להיות מקובלת על הקהילה. אתה מוזמן להשתתף בדיון במזנון ויקיפדיה:מזנון#דגלים בערכי כדורגל --‏The-Qשיחה‏ 21:22, 21 במרץ 2008 (IST)

דייוויד[עריכת קוד מקור]

שלום. ראה ויקיפדיה:בוט/בוט החלפות/ארכיון 5#דיויד=> דייוויד. נקבע כי בוויקיפדיה השם נכתב "דייוויד" ולא "דיוויד". חי ◣ 12.04.2008, 10:17 (שיחה)

עריכותיך האחרונות[עריכת קוד מקור]

שלום רז,
הוספת המשפט "צפוי לשחק במכבי תל אביב" מיותרת, שכן אנחנו לא עוסקים בספקולציות. תוכל להוסיף את המשפט רק לאחר שייחתם חוזה, או לאחר שנראה את השחקנים לובשים צהוב, ולכן אבקש שלא תחזור על העריכה הזו שוב, לעת עתה. בברכת חג שמח, איתי - שיחה 15:22, 18 באפריל 2008 (IDT)

שינוי שמות ערכים[עריכת קוד מקור]

שינוי סיטוני של שמות ערכים יש לעשות לאחר קבלת הסכמה, ולא על סמך תקדים שרבים מתנגדים לו. אני משחזר את ההעברות שעשית, ואתה מוזמן לפתוח דיון במזנון בעניין זה. דוד שי - שיחה 11:51, 19 באפריל 2008 (IDT)

אנא חדל להעביר ערכים ללא דיון מוקדם. אם תמשיך בדפוס התנהגות זה, תיחסם יכולת העריכה שלך באתר. עמרישיחה 15:03, 24 באפריל 2008 (IDT)
מצטרף לדברי קודמי. השינוי בניקולאה צ'אושסקו היה שינוי שגוי שנעשה ללא דיון - מעשה של השחתה. בברכה. ליש - שיחה 17:01, 24 באפריל 2008 (IDT)
אבל הייתי ברומניה ואמרו שם "ניקולאיי צ'אוצ'סקו" וכתבו גם כך בדף הסבר!!!. Raze100 - שיחה 19:40, 26 באפריל 2008 (IDT)

אזהרה אחרונה[עריכת קוד מקור]

אני רואה שהוזהרת כבר בעבר ובכל זאת העברת את הביטלס. אעקוב (כמו אחרים) אחרי תרומותיך, בפעם הבאה שתבצע העברה ללא דיון ולא הצדקה, תחסם. ליאה - שיחה 20:44, 20 במאי 2008 (IDT)

אבל העברתי את "פרדריק קנוטה" לפרדי קאנוטה וזה היה בסדר גמור!

שיחה:אדולף היטלר[עריכת קוד מקור]

שחזרתי את דברייך משום שהם אינם נאותים ולא מתאימים לאנציקלופדיה לפי דעתי. Shefshef - שיחה 10:32, 21 באוגוסט 2008 (IDT)

יש סיבה מיוחדת[עריכת קוד מקור]

לזה שאתה הופך טבלאות לרשימות? איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 12:48, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

לא יודע, זה יותר יפה לדעתי וחוץ מזה אם יש כבר רשימות, אז עדיף שהכל יהיה כך ולא חלק ככה וחלק ככה

שמות שירים[עריכת קוד מקור]

נא חדל לתרגם שמות שירים. התרגום לא נכון לעתים קרובות. חי ◣ 13.09.2008, 18:21 (שיחה)

שחקנים[עריכת קוד מקור]

הם אותם אנשים שמקבלים משכורת על המשחק שלהם בסרטים, להבדיל מהדמויות שהם מגלמים. ראית שאינך מבין זאת וכתבת בערכים שונים את שמות הדמויות תחת הכותרת "שחקנים". עבור בבקשה על כל העריכות שלך ותקן זאת. תודה, ‏odedee שיחה 17:50, 27 בספטמבר 2008 (IDT)

ערכי הסרטים האחרונים שערכת[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.

Arimis - שיחה 23:32, 6 באוקטובר 2008 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה,

אל תשנה ערכים אלה (שודדי הקאריביים: קללת הפנינה השחורה, סיפורי נרניה: האריה, המכשפה וארון הבגדים וכיו"ב) בשלישית. Arimis - שיחה 14:21, 10 באוקטובר 2008 (IST)

עצור![עריכת קוד מקור]

לפני שאתה משנה את פורמט השחקנים בכל הסרטים, יש לדון בכך בויקיפדיה:מזנון. אנא אל תבצע שינויים נוספים לפני השגת הסכמה לכך בקרב הקהילה. בברכה, MathKnight הגותי 23:11, 11 באוקטובר 2008 (IST)

שום דיון במזנון. כבר התרעתי במעלה דף זה כי כשהפרק עוסק בשחקנים, תהיה בו רשימת שחקנים, וכשכותרתו היא "דמויות", הרשימה תהיה מסודרת לפי דמויות. Raze100, רוב מה שעשית פה מאז שהגעת הוא נזק נקי. אם תגרום נזקים נוספים - תיחסם לצמיתות. מספיק כבר. ‏odedee שיחה 23:45, 11 באוקטובר 2008 (IST)

Love Me Do ‏[עריכת קוד מקור]

העברתי את המילים הספורות שכתבת לתוך Please Please Me תוך מתן קרדיט. אנא אל תפתח אולטרה קצרמרים חסרי תוכן. גאלוס - שיחה 19:22, 8 בנובמבר 2008 (IST)

הנ"ל עם A Hard Day's Night גאלוס - שיחה 20:07, 8 בנובמבר 2008 (IST)

שמות שירים 2[עריכת קוד מקור]

אם שם מתורגם בתרגום חופשי יש לציין זאת. חי ◣ 15.11.2008, 21:19 (שיחה)

ארץ נהדרת[עריכת קוד מקור]

אין טעם להוסיף את כל הדמויות שאי פעם הופיעו בתוכנית. הערך יהפוך לרשימה ויהיה ארוך מדי. מחקתי את הדמויות שהוספת. חי ◣ 30.12.2008, 22:27 (שיחה)

בחדר של חני[עריכת קוד מקור]

אזהרה אחרונה לפני חסימה. ביקשו ממך עשרות פעמים לא להעביר ערכים ללא דיון בדף השיחה של הערך, ולמרות זאת אתה ממשיך בשלך.
עפ"י אתר הטלוויזיה החינוכית הישראלית, התוכנית נקראת בחדר של חני. העברת ערכים נוספים ללא דיון תביא לחסימתך. עמרישיחה 14:59, 24 בינואר 2009 (IST)

הביטלס[עריכת קוד מקור]

מדוע הסרת את הערך מהקטגוריה של הלהקה? עמרישיחה 16:57, 19 בפברואר 2009 (IST)

אן דן דינו[עריכת קוד מקור]

למה מחקת את המילים??? חזרתי - שיחה


מה למה? כי זה מיותר ותופס נפח, וחוץ מזה זה נכתב בידי ילד בכיתה ג' או משהו כזה!!

שינויים בפסקת "צוות שחקנים"[עריכת קוד מקור]

לאחר שכבר נתבקשת שלא לעשות זאת ללא דיון, הוזהרת לאחר שהמשכת ואף נחסמת לאחר שזה לא עזר - וכל אלו עוד לפני שנה(!) - עדיין המשכת בפעולות אלו ומשנה את הערכים. לפיכך, נחסמת ליום לפחות כדי לעצור את הפעולות האלה. לאחר החסימה, במידה ודרך פעולה זו תמשך, תחסם לתקופות ארוכות יותר. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 17:47, 30 במאי 2009 (IDT)

כמו כן - אל תסיר תבניות שכתוב מערכים ללא ביצוע שכתוב בפועל. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 17:53, 30 במאי 2009 (IDT)

קאקה[עריכת קוד מקור]

יש לעדכן את הערך רק לאחר שהשחקן יעבור באופן רשמי לקבוצתו החדשה. אי לכך, ביטלתי את עריכתך בערך (כנ"ל לגבי שטראובר). עמרישיחה 23:00, 2 ביוני 2009 (IDT)

גינס[עריכת קוד מקור]

אחרי שלושה ערכים שלא מצאתי בהם איזכור של הזכיה, אני משחזר את התוספות שלך. אנא וודא כי בערכים כתוב נושא האיזכור בספר גינס מוטי - שיחה 23:02, 6 ביוני 2009 (IDT)

כפי שכתבתי. הנושא צריך להיות מוזכר בערך, בציון אסמכתא מוטי - שיחה 23:03, 6 ביוני 2009 (IDT)

נחסמת שוב[עריכת קוד מקור]

לאחר שלא שעית לאזהרתי לעיל. חסימה זו היא כעת ליום אחד, עד לאישור בירוקרט לחסימה ארוכת טווח יותר. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 01:42, 9 ביוני 2009 (IDT)

דפי משתמש של אחרים[עריכת קוד מקור]

אל תערוך אותם. גם לא בשביל לתקן קישור. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 00:21, 20 ביוני 2009 (IDT)

שוב נחסמת[עריכת קוד מקור]

עקב חזרה על פעולות שכבר הוזהרת ונחסמת בגינן. משום מה אני לא מוצא את התגובות שלך לפניות ולאזהרות, וכל זה מחזק בי את ההרגשה שבקרוב תורחק מאפשרויות עריכה לפרק זמן ארוך באופן משמעותי מזה שהורגלת בו. יוסישיחה 13:35, 30 ביוני 2009 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

מעיון בהשוואת הגרסאות הזו אני מוצא כי הסרת ללא כל נימוק את תבנית השכתוב מהערך האי (סדרת טלוויזיה). זו פעולה חמורה מאוד משום שהיא מטעה את המנטרים וגורמת לביטול התיוג של הערך ככזה שדורש שכתוב (והוא אכן כזה). אל תחזור על כך בשנית, ותתחיל להגיב להודעות. זה חוסר נימוס משווע להתעלם ככה מהודעות. קוריצהשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 18:01, 24 באוקטובר 2009 (IST)

כיוון שהמשתמש כבר קיבל אזהרה בנושא (ממני), לא הקדיש לה כל תשומת לב ונחסם כבר פעמיים מאז לאחר שחזר על פעולותיו הפסולות - הוא נחסם עתה בפעם השלישית. לעת עתה ליום, עד לאישור בירוקרט. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 20:01, 24 באוקטובר 2009 (IST)

חסימה ללא הגבלת זמן[עריכת קוד מקור]

בעקבות אישורו של דוד שי, נחסמת מעריכה ללא הגבלת זמן. אנו הזהרנו אותך פעמים רבות שלא להמשיך בפעולותיך, לרבות שינויים לא מסוכמים בפסקאות שחקנים והסרת תבניות שכתוב ללא כל סיבה או נימוק, אך ללא הועיל. חשבון המשתמש שלך ישאר חסום עד אשר תפתח עימנו באיזשהו דיאלוג ממנו נוכל להאמין כי אתה מבין את הבעייתיות של פעולותיך וכי תחדל מהן. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 20:18, 24 באוקטובר 2009 (IST)