הפיג'מות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הפיג'מות
הפיג'מות.png

הפיג'מות2.jpg
סוגה קומדיית מצבים עריכת הנתון בוויקינתונים
יוצרים טדי הפקות
יואב צפיר
אילן רוזנפלד
עודד פז
קובי פרג'
רובי דואניאס
כותבים רובי דואניאס
אריק זילברמן
אלי דראי
בימוי רובי דואניאס, יואב צפיר עריכת הנתון בוויקינתונים
שחקנים אילן רוזנפלד
עודד פז
קובי פרג'
אלונה טל
יניב פולישוק
אלי קרן-אסף
ימית סול
יובל סגל
דנה פרידר
פרסים טקס נבחרי הילדים:
סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר (2003, 2010) מצחיקי השנה (2008, 2009, 2010)
ארץ מקור ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
שפות עברית עריכת הנתון בוויקינתונים
מספר עונות 9 עריכת הנתון בוויקינתונים
מספר פרקים 223 עריכת הנתון בוויקינתונים
תוכנית המשך הפיג'מות בקפה קר סול
מנדלבאום בלש פרטי
הפיג'מות במופע של דובל'ה
הפקה
מפיק טמירה ירדני, דודו ירדני
חברת הפקה טדי יזמות והפקות עריכת הנתון בוויקינתונים
עורכים ליבי בן עמוס, יואב צפיר
אורך פרק כ-25 דקות
שידור
רשת שידור ערוץ הילדים
שידורי קשת (ערוץ 2)
HOT VOD Young (עונות 1-4)
תקופת שידור מקורית 1 ביולי 200315 בפברואר 2015
קישורים חיצוניים
האתר הרשמי
דף התוכנית ב-IMDb
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

"הפיג'מות" היא סדרת טלוויזיה קומית ישראלית לילדים ונוער בהפקת טדי הפקות, ששודרה החל מ-1 ביולי 2003 ועד לסיומה ב-15 בפברואר 2015 במשך 9 עונות ו-223 פרקים בערוץ הילדים. הסדרה מגוללת את סיפורה של חברי להקה כושלת מנתניה בשם "הפיג'מות", העוברת להתגורר בתל אביב. התסריט לסדרה נכתב על ידי רובי דואניאס, אריק זילברמן, אלי דראי וחלק משחקניה. הסדרה משודרת בערוץ הילדים. נכון ל-2019 "הפיג'מות" היא הסיטקום הארוך ביותר ששודר בישראל מבחינת מספר הפרקים.

רקע כללי

במוקד הסדרה להקה אנונימית בשם "הפיג'מות", שזכתה בשמה משום שחבריה מופיעים בפיג'מות. שלושת חברי הלהקה הגיעו מנתניה לתל אביב, נושאים את שמם האמיתי ומונים את: מקים הלהקה והסולן אילן רוזנפלד, המתופף עודד פז, הגיטריסט קובי פרג', וחברים נוספים שמתחלפים בין העונות (אלונה טל, ימית סול, נתן קופרמן (יובל סגל) ודנה פרידר).

חברי הלהקה מתגוררים במבנה ברחוב מזא"ה פינת מאפו שבקומתו הראשונה מסעדת המבורגרים בהנהלת גרי מנדלבאום (יניב פולישוק), דודו של קובי פרג'. החל מהעונה הרביעית הלהקה מקיימת חזרות בקומת המרתף של המבנה. עודד עובד במסעדה כמלצר וכטבח חברי הלהקה מרבים לשהות במקום. לעיתים מבקרת שם גם בתו של גרי, רוני (אלי קרן-אסף).

שיר הפתיחה ושירים נוספים

את מילות שיר הפתיחה כתבו אילן רוזנפלד וברק פלדמן והלחין יוני בלוך. בלוך גם ביצע את השיר בשלוש העונות הראשונות, שעובד בסגנון רוק. בעיבוד הפתיחה לעונה הרביעית שר אילן רוזנפלד, והחל מעונה 5 עד עונה 7 שודר הפתיח אותו עיבד ושר האומן הישראלי גיא מזיג. בעונה השמינית נעשה שינוי ברוב מילות השיר וכן נעשה שינוי במקצב השיר לסגנון ראפ.

מכיוון ש"הפיג'מות" היא להקה, לאורך כל עונות הסדרה משולבים שירים שהלהקה כביכול כתבה והלחינה. בין השירים המצליחים שמזוהים עם הסדרה: "שיר המכולת", "קצר במוח" ו"אל תאכלו את החיות" מהעונה הראשונה, "הפיג'מות חוזרים" מהעונה השנייה, "שיר מקורי לא שלנו" מהעונה הרביעית.

שבירת הקיר הרביעי

כל הדמויות בסדרה מודעות לקיומה של מציאות חיצונית לעלילה ולכן הם מתייחסים גם לקהל, לבמאי, לתסריטאים ולכלל ההפקה, ואף לפער הבוטה בין כשלונה של להקת "הפיג'מות" הבדיונית, בהשוואה להצלחתה של הסדרה הטלוויזיונית "הפיג'מות". הדמויות מודעות לכך שהן חיות בסדרת טלוויזיה והן מנהלות את הזמן שלהן על פי סצינות, פרקים ועונות. בעונה הרביעית, בפרק "פרדי על הבוקר", הדמויות אף פותחות בשביתה כדי להניע את מפיקת הסדרה הטלוויזיונית (נאוה קולטון) להפיק את הלהקה. באופן דומה, הדמויות מתקנות זו את זו כאשר הן מתבלבלות בתסריט, פונות אל אנשי ההפקה ישירות (בעיקר לבמאי רובי דואניאס) ואף לקהל.

מקום מיוחד בהקשר זה הוא "המסך הלבן" (שכונה בפרקים הראשונים "משמר המוסר") – מקום בו יכולות הדמויות לדבר ישירות אל הצופה, כמו בתוכנית מציאות. במסך הלבן לבושות הדמויות בבגדים שחורים, והן עושות בו שימוש כדי להבהיר נקודות בעלילה, להתנצל על שימוש בשפה גסה, או פשוט להסתודד במקום שבו הדמויות האחרות אינן יודעות על מעשיהן. לגרי יש "מסך שחור" (כמו המסך הלבן אבל ברקע שחור) בו הוא משתף על חייו ומספר את כאביו בפני הצופים (במסך השחור גרי אינו מחליף את בגדיו).

הפקה ושידור

העונה הראשונה שודרה בשעה 11:00 (חלק מרצועת "כדור פורח" בחופש הגדול) ובשידור חוזר ב-17:00. העונה השנייה והשלישית שודרו בשעה 17:30 והעונה הרביעית ב-18:15. בעונה החמישית הסדרה קיבלה את משבצת השידור של השעה 14:00. החל מהעונה השישית קיבלה הסדרה את משבצת השידור של השעה 15:30.

הפופולריות של הסדרה בשירות HOT V.O.D הובילה להחלטה לצלם עונה רביעית ב-2006. בעלילה נדרש הסבר לאובדן הזמן הרב והתפאורה הישנה, ואלו הוסברו ב"שריפה". התפאורות בעונה זו היו שונות ולסדרה הצטרפו דמויות חדשות. עונה זו הייתה הראשונה והיחידה עד כה ששודרה במסגרת שידורי קשת בערוץ 2 (להם עונה זו יועדה מלכתחילה) ועל כן נטען שההומור בעונה זו נועד לקהל בוגר יותר בהשוואה לשאר העונות.

בשנת 2008 צולמה ושודרה עונה חמישית. העונה השישית, שודרה בחודשים ספטמבר-אוקטובר בשנת 2010 ושידור העונה השביעית החל ב-1 בספטמבר 2011. העונות השישית והשביעית צולמו יחדיו. פרק הסיום של העונה השביעית, הוגדר כפרק סיום של כל הסדרה ולא רק של אותה עונה, ובו שולבו שירים מכל העונות. למרות ההחלטה לסיים את הסדרה בעונה השביעית, באפריל 2012 התפרסמה ההחלטה להפיק 2 עונות נוספות לסדרה, שמינית ותשיעית, אשר צולמו בין ספטמבר-נובמבר 2012.

העונה השמינית עלתה לשידור במאי 2013, חודשים מועטים לאחר צילומה, והעונה התשיעית עלתה לשידור ב-4 בינואר 2015, למעלה משנה וחצי לאחר צילומה. העונה התשיעית, לראשונה בתולדות הסדרה, שודרה ללקוחות HOT בלבד.

עונה מספר הפרקים תאריך השידור הראשוניישראל ישראל
הפרק הראשון הפרק האחרון
1
23
1 ביולי 2003 31 ביולי 2003
2
19
28 במרץ 2004 2 במאי 2004
3
20
1 ביולי 2004 27 ביולי 2004
4
25
13 באוגוסט 2006 17 בספטמבר 2006
5
36
1 בספטמבר 2008 27 באוקטובר 2008
6
25
1 בספטמבר 2010 10 באוקטובר 2010
7
25
1 בספטמבר 2011 9 באוקטובר 2011
8
25
19 במאי 2013 30 ביוני 2013
9
25
4 בינואר 2015 15 בפברואר 2015

הדמויות בסדרה והעונות בהן לקחו חלק

שחקן/ית דמות עונות
‏1 ‏2 ‏3 ‏4 ‏5 ‏6 ‏7 ‏8 ‏9
אילן רוזנפלד אילן רוזנפלד ראשי
קובי פרג' קובי פרג' ראשי
עודד פז עודד פז ראשי
אלונה טל אלונה טל ראשי אורח
ימית סול ימית סול ראשי משנה ראשי
יובל סגל נתן קופרמן אורח ראשי אורח ראשי
דנה פרידר דנה פרידר ראשי
יניב פולישוק גרשון (גרי) מנדלבאום ראשי
אלי קרן-אסף רוני מנדלבאום ראשי משנה
רבקה גור גברת ברכה קירשנברג משנה
סימון רוזנפלד מר לטין משנה
שון גיטלמן שייקה, פולי וגברי מנדלבאום משנה
נדב אסולין בדש השטן אורח אורח
ניר רון שמעון צמחוני אורח

חברי להקת הפיג'מות

 • אילן רוזנפלד: קלידן וסולן הלהקה. נוהג להתייאש מכישלונה של הלהקה, ולהיות מריר וביקורתי מאוד. בסוף העונה התשיעית הציע נישואים לימית לאחר שיצא איתה בין עונות 5 ל-6 ובעונה 6. (1 - 9)
 • קובי פרג': הגיטריסט של הלהקה. מגלם גם דמויות נוספות שהן השלכה מאישיותו - הוא מוצג כבעל הפרעת זהות דיסוציאטיבית מאוד חמורה, אך הוא נוהג "לנצל אותה" למטרותיו האישיות - כמו האמרגן פרדי נייס-טו-מיט, הקשיש העיראקי נג'י קומרדין ג'קסון ועוד. אוהב לאכול ותמיד רעב. (1 - 9)
 • עודד פז: מתופף הלהקה ועובד בהמבורגרי. מוצג ככסיל ובעקבות זאת נלעג על ידי דמויות רבות ובייחוד גרי, המכנה אותו "דיביל". (1 - 9)
 • אלונה טל: זמרת ליווי בלהקה. טובת מראה אך זמרת גרועה. אהובה מאוד על יתר חברי הלהקה אך הם לא זכו לחיבה דומה ממנה. (1-3, 4 בתפקיד אורח)
 • ימית סול: נגנית כלי הקשה. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית החל מעונה 5 עושה תזה והחל מעונה 7 לומדת לדוקטורט. החל מעונה 5 היא מקבלת פציינטים. גובה כסף רב בעבור טיפולים קצרים. בעונות 5–7 גרה יחד עם דנה בדירתה, אולם דנה עזבה את הדירה כאשר התחילה לצאת עם נתן בעונה 8. בסוף העונה התשיעית אילן הציע לה נישואים. (4, 6-9, 5 בתפקיד משני)
 • דנה פרידר: בסיסטית בלהקה ועובדת אצל גרי בהמבורגרי בתור מנהלת חשבונות. דנה היא האחיינית של שפרה אשתו של גרי, אשר לא מחבב אותה ומתנגד לרעיונותיה לשיפור ההמבורגרי. הדגישה כמה פעמים שהיא "בלתי מושגת" (דרגה מעל 'קשה להשגה'), למרות העובדה שיצאה עם נתן החל מעונה 8. בסוף העונה התשיעית התחתנה עם נתן. (5 - 9)
 • נתן קופרמן (יובל סגל): בן דודו של אילן שמשמש כ-DJ בלהקה. עבד פעם ב-MTV, אך פוטר בעונה 4. נחשב בתור אדם חכם ומוכשר מאוד, אפילו שמדי פעם מתנהג באופן ילדותי ובוכה הרבה. לאורך כל הסדרה מוצג שלנתן יש הרבה מאוד כסף, בעונה השביעית נתן חושף שהוא קיבל את כל הכסף מפרסום פספוסים של הסדרה. בסוף העונה התשיעית התחתן עם דנה. (2 ו-5 בתפקיד אורח, 4, 6 - 9)

דמויות נוספות

 • גרשון (גרי) מנדלבאום (יניב פולישוק): הדוד של קובי. בעל מסעדת המבורגרים כושלת. אדם ממורמר שנוהג לומר כמה חייו מרים. מתואר בתור אדם קמצן, קשוח, ולפעמים ילדותי. שונא את עבודתו ואת הסדרה עצמה, והרבה פעמים רוצה שהיא תיגמר (הוא אפילו ניסה פעם וכמעט הצליח בפרק הראשון של העונה השישית), נוהג לצעוק "למה?!" בקול גבוה וצפצפני כאשר צצות בעיות. בעונות הראשונות היה בעיקר קשוח ומעצבן, והיה נגד הלהקה. במשך העונות (החל מעונות 5–6) השנאה כלפי הלהקה נהייתה פחות מודגשת, והוחלפה באומללות רבה ודיכאון קיומי - באחד הפרקים ימית מקשיבה לסיפור חייו ומזדעזעת, היא עושה לו דמיון מודרך עמוק, מה שגורם לו סוף סוף להיות מאושר אך לא לזמן רב. טוען שכל אומללותו באה בגלל אשתו שפרה וילדיו. (1 - 9)
 • רוני מנדלבאום (אלי קרן-אסף): בתו של גרי. קרצייה. הייתה ידועה בתור ילדה קטנה ומעצבנת (ומפחידה אפילו) בעונות הראשונות, תדמית ששמרה גם בעונות המאוחרות יותר. 'מנצלת הזדמנויות' וגורמת לאנשים לעשות מה שהיא רוצה (בייחוד בעונות הראשונות). טוענת לפעמים שהייתה לה ילדות קשה עם הורים כאלו, וזוכה לפעמים לרחמים מצד חברי הלהקה. (1 - 9)
 • ברכה קירשנברג (רבקה גור): שכנה אלמנה בבניין. יש לה נכד בשם עופר. נוהגת לארח את נג'י, אחד מפיצולי האישיות של קובי, בדירתה ולהזמין אותו לארוחה, בלי לדעת שהוא אחד מחברי הפיג'מות. היא גם מאוהבת בנג'י. שונאת את הפיג'מות, ואף רוצה שהם יתפרקו. (1 - 9)
 • מר לטין (סימון רוזנפלד): שכן חירש בבניין. גר מול הדירה של שלישיית הפיג'מות שנוהגים לקחת לו את העיתון של הבוקר (בעונות הראשונות). כמעט בכל הסדרה אמר רק את המילה "מה".
 • שפרה מנדלבאום - קול בלבד (נאוה קולטון): אשתו השנואה של גרי, מרבה לכנותה "מפלצת". הופיעה רק פעמים אחדות בסדרה: בעונה השנייה נראתה ישנה לצידו של גרי (גולמה על ידי נאוה קולטון) בעונה השלישית הופיעה בפלאשבק של גרי כאשר הוא פגש אותה לראשונה, בתור צעירים (גולמה על ידי ליאת אחירון). ובפרק 200 בעונה התשיעית הקרוי "הפרק ששפרה באה" מוצגת בתור הדוגמנית גלית גוטמן, ההפך המוחלט של שפרה. חוץ מהופעות אלו שפרה מוזכרת כמעט בכל פרק.
 • בדש (נדב אסולין): אמרגן, השטן. מופיע לעיתים בתור הנבל. היה האמרגן של גרי וחברו עודד כשהיו צעירים, והוא שומר על "הגיהנום של סדרות הטלוויזיה".
 • שמעון צמחוני (ניר רון): יריבו של גרי מהתיכון. הופיע לראשונה בשני פרקי המשך בעונה השלישית, ומאז בכל עונה מוקדש פרק לדמותו, כחלק מסדרת פרקים בשם "צמחוני נגד מנדלבאום". בסדרת פרקים זאת, הוא חוזר כדי לנסות לנצח את גרי, ולפעמים לפרק את ההמבורגרי, אך הוא אף פעם לא מצליח מכיוון שהפיג'מות עוצרים אותו. היה אפילו פרק בסדרת הבת מנדלבאום בלש פרטי שהיה חלק מסדרת הפרקים שנקרא "צמחוני נגד מנדלבאום שוב", שבו צמחוני מנסה להרוג את גרי בכך שהוא מרעיל אותו.
 • רובי דואניאס: הבמאי של הסדרה. מופיע מדי פעם כשאחורי הקלעים מוצגים, או כאשר השחקנים טועים בסצנה. מדי פעם, כאשר הם טועים בטקסט שלהם, הוא מתקן אותם. הפך לדמות ראשית בעונה השמינית (כאשר גם הצטרף לפתיח). מגלם כמה דמויות אורחות בעונות האחרונות.
 • שייקה, פולי (פוליאל) וגברי (גבריאל) מנדלבאום (שון גיטלמן): הילדים של גרי ושפרה והאחים של רוני. הצטרפו לסדרה בעונה השמינית, על אף שהוזכרו פעמים רבות לפני כן. פולי ידוע כשקט וחמוד, שייקה ידוע כבלאגניסט, מופרע (וגם צרחן כשהיה תינוק). גברי ידוע כבעל כישרון לשיר, ופעם אחת פרדי ניצל אותו בשל כך. קרואים על שמות חברי הלהקה הגשש החיוור והזכירו את זה פעמים אחדות במהלך הסדרה, כמו "איפה הגששים".

שחקנים אורחים

לאורך שנותיה, הופיעו בסדרה עשרות שחקנים אורחים רבים ובעיקר מנחים מערוץ הילדים, לרוב בשילוב בדיחות פנימיות על חייהם, עלילותיהם או חייהם בעבר של האורחים. בין האורחים ניתן למנות את: חמי רודנר, רן דנקר, דובי גל, מתי סרי, רמי ברוך, אושיק לוי, צביקה הדר, נינט טייב, יוני בלוך, טוביה צפיר, יובל סמו, ערן זרחוביץ', עפר שכטר, רותם אבוהב, אליענה בקייר, ישראל קטורזה, טל מוסרי, עידו מוסרי, נירית קופל, רוני דואני, ידידיה ויטל, גלית גוטמן, גילה אלמגור, יונה אליאן, אפרת בוימולד, גיא זו-ארץ, רונה לי שמעון, ענת מגן שבו, אודי גוטשלק, אביעד בנטוב, יובל אברמוביץ', יעל גרובגלס, יוני גרא, גדי רבינוביץ', נלי תגר, קובי מחט, ליאת אחירון, עודד מנשה, ירון ברובינסקי, מירב פלדמן, תום אבני, שלומי קוריאט, דון לני גבאי, לי בירן, צופית גרנט, עדי הימלבלוי, גולן אזולאי, אסף אשתר, סיון קליין, יהורם גאון, כנרת לימוני, בן פרי, עומר ברנע, ליאור פאוקר.

הדמויות של קובי

דמותו של קובי מתחלפת לעיתים קרובות בדמויות ססגוניות המגולמות על ידי קובי פרג'. כל הדמויות הן מעין פיצולי אישיות של קובי והן משמשות אותו כדי לפתור בעיות בעלילה. קובי עצמו ושאר הדמויות בסדרה מכירות את מגוון פיצולי האישיות ומתייחסות אליהן כרכיבים אישיותיים בדמותו של קובי. להלן כמה מהדמויות המרכזיות באישיותו של קובי:

 • נג'י קומרדין ג'קסון: קשיש ממוצא עיראקי בעל מבטא כבד. נוהג להציג את עצמו כיו"ר האגודה לתרבות הדיור שלכאורה בא לעזור לשכנתו ברכה קירשנברג, המאוהבת בו, אך למעשה מנצל אותה כדי לקבל אוכל. מרבה לקלל בערבית בניב עיראקי, כמו "חראב שטעל".
 • פרדי נייס-טו-מיט (נעים להכיר) פוס: אמרגן הלהקה, לבוש בחליפה כחולה והחל מעונה 5 בחליפה סגולה ובמשקפי דיסקו שחורים. נוהג לערב נושאים שאינם קשורים לנושא השיחה המקורי, דבר הגורם לבלבול והסכמה של הסובבים אותו, ולעיתים אף מעורר פחד בשלטון דיבורו המאיים. מהפרק "פרדי על הבוקר" החל לעבוד בתחנת מוניות, תחילה כסדרן ובהמשך כנהג מונית. דמותו, בנוסף לסדרה, הופיעה בתוכנית "בית ספר למוסיקה -עולים כיתה". אח של אדי גוד-טו-סי-יו.
 • מרסל פוארו: פרודיה על הבלש הידוע הרקול פוארו. מרסל מחזיק בדרגה הבדיונית "רב-סמל מתקדם מאוד" במשטרת ישראל ומופיע בעיקר בסצנות הקשורות לפשע. אח של מני פירה.
 • הרב סבבה סאלי: פרודיה על הבאבא סאלי. מרבה למלמל משפטים לא ברורים, מבולבלים וחסרי-משמעות, כשהמילה "סבבה" בולטת בהם במיוחד. סבבה סאלי נוהג לברך את כל מי שנוכח בסביבתו, ואף לקלל במידת הצורך. תפילותיו נאמרות גם כציטוטים משירים.
 • אדי גוד-טו-סי-יו (טוב לראותך) פוס: אחיו ההומוסקסואל של פרדי, רקדן, כוריאוגרף ומפיק הפקות קטנות.
 • מאיר איינשטיין: פרודיה על שדרן הספורט והרדיו מאיר איינשטיין. ההבדל העיקרי בינו לבין המקור הוא הפוני המכסה את עיניו. איינשטיין מסתובב עם מסרק הדומה למיקרופונים של שדרני רדיו, מסרק המשמש אותו גם כמיקרופון. איינשטיין מופיע כשדרן אירועי ספורט בעלי חשיבות נמוכה.
 • יהורם צוברבולר: שדרן טלוויזיה מראשית ימי הטלוויזיה בישראל, מדבר בעברית צחה אך אנכרוניסטית ודמותו מוצגת בצבעי שחור-לבן. יהורם מופיע כשדרן חדשות ללא כל צוות חדשות מסביבו כפרודיה על התקלות שאפיינו את הערוץ הראשון. .החל להופיע בעונה השישית.
 • ג'ורה: פארודיה בסגנון עיראקי לדמות המצוירת דורה. דמות שמופיעה בקלטות ילדים כדי לקדם את התרבות העיראקית, מסתובבת עם הקוף בוצ'אק (בדומה לבוץ' בסדרה המקורית) ומגולם על ידי יובל סגל. מופיעה בשלושה פרקים, בעונה השישית, בעונה השמינית ובעונה התשיעית.
 • מני פירה: שף מצוין וכישרוני ואחיו של מרסל פוארו. עברת את שם משפחתו מ"פוארו" ל"פירה". הופיע לראשונה בעונה השמינית בה גם שודרה טרילוגיית פרקים בה הוא קיבל תוכנית משלו.
 • דוב'לה שפיץ (סדרות הבת): דוב'לה הוא הדמות היחידה של קובי שהשתתפה בסדרות-בת "הפיג'מות בקפה קר סול" ו"הפיג'מות במופע של דוב'לה", אולם לא בסדרה המקורית. דוב'לה מאופיין בצרידות ונוטה להתעצבן בקלות.

בעקבות הסדרה

הצלחת הסדרה סייעה בקידומם של כמה משחקניה, ובמיוחד אילן רוזנפלד, עודד פז וקובי פרג', שזכו לכתוב ולהשתתף בסדרות טלוויזיוניות נוספות, ואף העלו מופע (הסתיים בנובמבר 2010) המסתמך על דמויותיהם בתוכנית. בסיום העונה השלישית של הסדרה, הנחו השלושה תוכנית בידור קומית בערוץ 24 שנקראה "צרבת". עד ל-2011 נחשבה התוכנית לנצפית ביותר בערוץ אי פעם עם שיא של 5.1% [דרוש מקור]. מערכונים מקוריים של חברי הפיג'מות בהשתתפות ימית סול ודנה פרידר שודרו בערוץ HOT Games, כחלק מרצף הקדימונים למשחקים האינטראקטיבים.

סדרות בת

קישורים חיצוניים