ויקיפדיה:הומור/ארכיון 2

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ויקיפדיה:הומור - מאמרים שנכתבו על כוס וודקה

תאומים סיאמיים[עריכת קוד מקור]

הערך תאומים סיאמיים מופיע ארבע פעמים בקטגוריה:רפואה ובקטגוריה:אנטומיה. כשלוחצים על "דפים המקושרים לכאן" מופיע "תאומים סיאמיים" ארבע פעמים. מה הבעיה ואיך פותרים אותה? נתנאל 19:31, 5 מאי 2005 (UTC)

מה הבעיה אני לא יודע. הפתרון הוא ע"י מחיקה ושחזור. טרול רפאים 20:16, 5 מאי 2005 (UTC)
אני לא יודע מה הבעיה, אבל אם יש ערך שצריכה להיות בו בעיה כזו, אין ספק שזה הערך! eman

פזילה[עריכת קוד מקור]

זה מה שנכתב בערך פזילה:

  פזילה:    (    *)    (*    )


חתימה (מתוך שיחת משתמש: מישהי שאיכפת לה)[עריכת קוד מקור]

שלום ליאת,
חתימתך איננה נכונה. את יוצרת קישור לערך בשם "מישהי שאיכפת לה". זהו לא שם המשתמש שלך, אלא ערך רגיל בוויקיפדיה, ולכן הקישור איננו נכון. שם המשתמש שלך הוא "משתמש:מישהי שאיכפת לה". חוץ מזה, יש קיצור דרך לחתימה בעזרת לחיצה 3 פעמים על הסימן "~" (בקצה השמאלי של המקלדת, מתחת לאסקייפ). אם את רוצה שתופיע גם השעה בה חתמת, תלחצי 4 פעמים על מקש זה. תודה. גילגמש שיחה בס"ד היי גילגמש! תודה על הכל, אני מכירה את הנהלים, כנראה שכחתי בגלל העייפות:), תודה על ההדרכה מכל הלב, ליאת. מישהי שאיכפת לה

עכבר סקוטי[עריכת קוד מקור]

כתבתי את הערך עכבר סקוטי, אך לצערי, מחמת השעה המאוחרת, לא שמתי לב שהעלתי את הערך ביום הזיכרון במקום ביום העצמאות, כפי שהתכוונתי:

עכבר סקוטי הינו זן מיוחד של עכברים הגדל בסקוטלנד. העכבר הסקוטי ניזון בעיקר ממזון סקוטי ומים סקוטיים. העכבר הסקוטי מהווה מושא לקנאה ולהערצה רבה בעיקר לעכבר הישראלי, לעכבר ההספרדי, לעכבר הצרפתי, לעכבר הצ'כוסלובקי (ההולך ונכחד עם הזמן, בעיקר כיוון שאינו מסוגל להחליט אם להשתייך לצד הצ'כי או לצד הסלובקי) ולעכבר המפוספס (המבולבל לעיתים עם זברה). למרות שנרשמו מעט מאוד מקרים בהם העכבר הסקוטי ירד מאדמת המדינה וויתר על אזרחותו, במלחמת העולם השניה העכברים הסקוטיים נלחמו לצד בעלות הברית ותרמו למאמץ המלחמתי. העכברים הסקוטיים ידועים בחיבתם לגלידת תפוזים ולגיל ססובר. הם ידועים כגזע עתיק וגאה, אשר לא ייתן לדבר להאפיל עליהם (פרט, אולי, לתיקנים הסומאים, הידועים באכזריותם הרבה). אם כי פרט זה אינו ידוע, העכברים הסקוטיים היו פרו-פמיניסטים, ועזרו רבות לז'אן דארק במלחמותיה, ולמארי קירי בנחישותם לשמש עכברי מעבדה ראויים לניסוייה. כמו כן, העכברים הסקוטיים נחשבים לנוצרים אדוקים, אוהבים מושבעים של עניבות וחגורות, וחברים קרובים במיוחד של מיקי מאוס.

הסכסוך התמידי[עריכת קוד מקור]

למרות שמחצית העכברים הסקוטיים הם שוחרי שלום, המחצית השנייה מורכבת ממחרחרי מלחמה - ועל כן שתי המחציות נאלצות להיאבק זו בזו באופן תמידי. בשנים האחרונות מחרחרי המלחמה עייפו מהלחימה ועושים מאמצים להשכין שלום בין שני הצדדים, אך לאחר שספגו אבדות כבדות מדי, שוחרי השלום מסרבים להגיע לפשרה, ומוכנים להילחם עד המוות. כיוון שהמלחמה התחילה בסביבות שנת 1905, ונמשכת עם הפסקות קצרות עד ימינו אנו (פרט להפוגה במלחמת העולם השנייה, שם הם הכריזו על הפסקת אש זמנית, ושילבו כוחות), מרבית העכברים לא זוכרים על מה הם נלחמים. בניסיון להביא שלום, קבוצת עכברים מאוחדת משני הצדדים התאספה והתכוננה לפוצץ את בניין הפרלמנט של הכלבים הדלמטיים, בניסיון לאחד את שני הצדדים למלחמה משותפת כנגד אויב משותף. הניסיון לא הצליח, וגרם להתפוצצות של עוגת תפוחים (דבר שהביא, בעקיפין, לפרוץ מלחמת המפרץ). במהלך קרב אינדיגו-ג'ונס, אחד הקרבות הנועזים ביותר במאה שעברה, קבוצת עכברים משני הצדדים נלכדה בתוך מערה. כיום הם מבלים את עיקר זמנם בהכנת פשטידות בשר, ונמצאים בהליכים משפטיים קשים שמטרתם להפוך את הביטוי קור כלבים ל-קור עכברים (מהם התפלגה עוד קבוצה קטנה, אשר רוצה להפוך את הביטוי ל-פיסטוקים בשקל עשרים. הקבוצה ההיא התפלגה לקבוצה אחרת, הכוללת שני עכברים סקוטיים וקרצייה אחת – הנבחרה למנהיגה, ברוב קולות – שניים מול אחד, כאשר הקרצייה, כביכול, נמנעה. הקבוצה ההיא קראה לעצמה כוח הגברא, ועסוקים במיוחד בניסיונות להמציא מכונת זמן. בינתיים ללא הצלחה).

ראו גם[עריכת קוד מקור]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור]

בדף השיחה של הערך נכתבה על ידי משתמש "אלמונימי" ההודעה:
נפלו מספר טעויות בערך זה. דבר ראשון תפוצת העכבר הסקוטי גם באירלנד ובתעלת לאמנש (תת-מין בעלי קרומי שחייה החוצים את התעלה) בנוסף, הפרלמנט שאותו איימו להפציץ היה של כלבי הבוקסר, אודה לכם עם תתקנו את הטעויות. משתמש אלמונימי...


כותב הערך עכבר סקוטי (Jtm) מבקש לציין לכותב האלמונימי שלמרות שהוא מצטער על אי הדיוק בעובדות, גם המשתמש האלמונימי טעה; למרות שהעכבר הסקוטי נודד לעיתים לעבר אירלנד, השמועה על תת המין באזור תעלת למנש הינה בסך הכל שמועה. השמועה נובעת מכך שבסביבות המאות ה-16 וה-17 העכברים הסקוטיים נהגו לנפוש באזור תעלת למנש, שם הם נפטרו מכל הפסולת הכימית שהצטברה להם במשך השנים. מהפסולת הכימית התפתח הזן החי כיום בתעלה, אך אין שום קשר גזעי בין העכברים הסקוטיים לבין המין ההוא.

יום השישי ה-13[עריכת קוד מקור]

ביום שישי ה-13 במאי 2005 נעלמו התמונות מהווקיפדיה בעקבות שרפה באחד השרתים. גילגמש שיחה 15:55, 14 מאי 2005 (UTC)

שיחה:הגדרה רקורסיבית[עריכת קוד מקור]

בחיים לא הייתי כותב בערך אנציקלופדי "בחיים לא"... עוזי ו. 18:53, 10 מאי 2005 (UTC)

(בתגובה לעריכה בערך שבה היה כתוב: "בחיים לא...")

אוננות[עריכת קוד מקור]

כמעט כל הגברים מאוננים. גם חצי מהנשים מאוננות. גברים מאוננים בדרך כלל על ידי היד. יש גם דרכים אחרות לאונן - יש גברים ששוכבים על הבטן ומאוננים - בדרך כלל על ידי שיפשוף במזרון של מיטה אבל זה הרגל אוננות רע ומזיק [1] (http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=10081965)

רשתב"ת(מהמזנון)[עריכת קוד מקור]

ערכים רבים העוסקים בצה"ל לוקים ברשתב"ת - שימוש נרחב ומוגזם (לדעתי לפחות) בראשי תיבות. ראשי התיבות הללו אולי ברורים למי שנממצא בשירות צבאי, ואף רגיל לרשתב"ת הנהוגה בצה"ל עצמו, אבל לא בהכרח לקוראים שלנו. אני קורא לעוסקים במלאכה להשתדל ולהמנע ככל האפשר משימוש נרחב בראשי תיבות. ומזמין את כולם להסתער על הערכים הללו ולבאר (ולבער) את הרשתבי"ם במידת הצורך. ערןב 12:29, 15 מאי 2005 (UTC)

יש פ"מ שאוסרת לפרש ר"ת. דוד שי 17:27, 15 מאי 2005 (UTC)

מחיה השפה העברית (מתוך ויקיפדיה:הצעות לפיתוח התשתית)[עריכת קוד מקור]

.."העלה קובץ ולנקק אותו לערך נוכחי".. (אפי מחיה את השפה העברית)

טורדנות כפייתית[עריכת קוד מקור]

הוספתי בערך הנ"ל את הקישורים החיצוניים, אבל את אביהו זה לא הצחיק, והדבר הוסר תוך דקה. --אפי ב.שיחה • 11:25, 16 מאי 2005 (UTC)

הבנת הנקרא (מהמזנון)[עריכת קוד מקור]

..ראה נא, כבוד השען, ערן ב. מעולם לא חיבבתי אותך יתר על המידה,...בן הטבע

..אני מבקש להפסיק עם התקפות אישיות. במה זה תורם? ..גילגמש

..אני מחבב את ערן ב. אך לא יתר על המידה. זהו ליקוי חמור בהבנת הנקרא לומר שאני מתקיפו..בן הטבע

היענות לא צפויה לבקשה של גילגמש (משיחת משתמש:אורי מוסנזון)[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב,
אחרי ההכנה של האייקון המוצלח להוטגאי, ברצוני לבקש אייקון גם לעצמי, אבל גדול יותר שיהיה בדף המשתמש ולא יצורף לחתימה. תודה! גילגמש שיחה 06:21, 13 אפר' 2005 (UTC)

הנה

Hotguy 06:58, 13 אפר' 2005 (UTC)

מתוך שיחה:בנימין נתניהו[עריכת קוד מקור]

אם מחלקים פה כסף, אני רוצה להדגיש שאת הערך שם חיבה שכתבתי עכשיו הקדשתי לביבי, שכשר האוצר יודע את פרטי חשבון הבנק שלי. דוד שי 17:37, 18 מאי 2005 (UTC)


הגדרה מעגלית[עריכת קוד מקור]

ב"הגדרה מעגלית" הכוונה היא להגדרה מעגלית.

(פתיחת הערך הגדרה מעגלית)

הרובע המוסלמי[עריכת קוד מקור]

מתוך שיחת משתמש:62.0.160.27

הרובע המוסלמי הוא הרובע הגדול ביותר.ברובע הזה עומד "מסגד אל עקצא".המוסלמים מאמינים בישו שנולד בשנת 100 לפנ"הס וחושבים שהם העם שנועד לבונות את ביניין הערייה של רמת גן

פלפול הזוי מתוך דף השיחה בבגדי שבת[עריכת קוד מקור]

אם חנהל'ה כזאת צדיקה ומקפידה על בגדי שבת ומעשי חסד איך היא לא נזהרת מטלטול מוקצה בשבת??? בברכה Shayakir 19:43, 24 מאי 2005 (UTC)

במקום צורך גדול לא גזרו:-) מתניה 19:45, 24 מאי 2005 (UTC)
אני כמעט בטוח שזה היה ביום שישי ערב שבת. שש"ז 19:45, 24 מאי 2005 (UTC)
לא יכול להיות הרי הירח ניקה את השמלה שלה אז איך יום שישי? מתניה 19:47, 24 מאי 2005 (UTC)
ומנין לך הביטחון ? Shayakir 19:47, 24 מאי 2005 (UTC)
ש...? מתניה 19:49, 24 מאי 2005 (UTC)

השמלה התלכלכה בשעה 6:30. שבת נכנסה ב:7:00. הירח ניקה את השמלה ב-7:30. כשהיא הגיעה הביתה הכול היה נקי שש"ז 19:50, 24 מאי 2005 (UTC)

אולי אבל ראה סכולסטיקה מתניה 19:51, 24 מאי 2005 (UTC)
ואולי בכלל זה היה במוצ"ש? ומה קשור סכולסטיקה? Shayakir 19:55, 24 מאי 2005 (UTC)
אולי פשוט תפתחו את הספר? והקשר לסכולסטיקה הוא שזו דוקטרינה נוצרית שניסתה להסביר איך באמת 1 שווה 3 שזו הייתה האסוציאציה הראשונה שלי ל"אוקימתא" של זעם. מתניה 19:57, 24 מאי 2005 (UTC)
אם זה היה במוצ"ש מה החשיבות לכך שהשמלה נשארה נקייה. מקסימום היו מחליפים לבגדי חול ושולחים לכביסה. וסתם שאלת תם:כולכם דוסים, או שארון הספרים היהודי נפל על אחינו הטועים ומילא את מוחכם במושגי יהדות למיניהם ? שש"ז 20:00, 24 מאי 2005 (UTC)

רחוב המעיין ברעננה[עריכת קוד מקור]

תרומה של הראל בתגובה לירושלים (אוהיו)

רחוב המעיין ברעננה הוא רחוב מגורים בשכונת רום 2000 בעיר רעננה. נכון לשנת 2005 מתגוררים בו 153 תושבים. ברחוב 48 בתי אב, מגדל מים אחד (שנתן לרחוב את שמו), גן שעשועים קטן ואי תנועה. לאי התנועה קוראים ילדי הרחוב "האי של גוליבר".

הרכב לאומי[עריכת קוד מקור]

100% מבתי האב ברחוב הם בתי אב יהודיים, אף שכמה מהם מעסיקים עובדים זרים.

הרכב סוציואקונומי[עריכת קוד מקור]

רוב בתי האב ברחוב משתייכים לעשירונים 9-10.

הרכב פוליטי[עריכת קוד מקור]

לפי תוצאות ההצבעה בבחירות לכנסת ה-16, נרשמה ברחוב הטייה לצד השמאלי של המפה הפוליטית בישראל.

אנציקלופדיה גדולה (מתוך שיחה:ירושלים (אוהיו))[עריכת קוד מקור]

אני לא יכול יותר. בשביל מה לנו ערך על כפר עם 152 תושבים באוהיו. אני מתייאש מהוויקיפדיה. בזמן הקרוב אכתוב בוט שייצור ערכים לכל המספרים הטבעיים בין 1 ל-4353185715. נראה להם איזו ויקיפדיה הכי גדולה!! אם רעיון זה יתקבל בהתנגדות, אכתוב ערך על הבית ברח' אלי כהן 19 בחולון, יש בו 191 תושבים! Harel 14:05, 25 מאי 2005 (UTC)

באותו עניין, מהמזנון:..אל תשכח את המספרים הטבעיים! זה משאב הטבע העיקרי שלנו. הוא בלתי נדלה. Harel 06:47, 26 מאי 2005 (UTC)
ובתשובה:טבעיים? אתה הולך בקטנות... "...0.5819248719873123981971987 הוא מספר אי-רציונלי. נמצא בין המספרים האירציונליים ...0.581932938 ו- ...0.581812983. הספרה 7 מופיעה בו אינסוף פעמים." כשלאחרים יהיו בקושי אלף אפס ערכים, אנחנו נהיה מזמן ב- . אגב, איך זה שיש ערך 14 (מספר) אבל אין ערך חצי? עוזי ו. 07:10, 26 מאי 2005 (UTC)

דוד שי מתחייב (במזנון)[עריכת קוד מקור]

אני מייחס ערך רב להודעות בעיתון - די לי באחוז אחד מקוראי ידיעות אחרונות שישים לב לידיעה על ויקיפדיה. כדי להיכנס ל"7 ימים" של ידיעות אחרונות עם ויקיפדיה, אני מוכן להצטלם בעירום, כשרק העמוד הראשי של ויקי מסתיר את מה שראוי להסתיר. דוד שי 21:11, 22 אוק' 2003 (UTC)

הכרוב ככלי טיס[עריכת קוד מקור]

מפה של גן העדן והכרובים השומרים עליו
בתמונה: כרוב שומר על גן עדן ודואג שהשהידים שנשלחו ע"י אח שלו בכדור הארץ לא יכנסו לגן.

למרות שרבים מניחים שהכרובים הם מלאכים, אין הדבר כך, לפחות לפי התיאורים ביחזקאל. לכרובים היו כנפיים, ומכאן הדימוי שלהם למלאכים. אולם יחזקאל מתאר גם אופנים (גלגלים?) המחוברים לכרוב. האם מישהו ראה מימיו מלאך או חיה עם אופנים וכסא על גבה? ועוד תכונה מוזרה לאופנים: הם עשו רעש איום ופלטו אש!

חיפוש כל ההופעות של כרובים בתנ"ך מביאה לקשר ברור ועיקבי עם טיסה: ” וַיִּרְכַּב עַל כְּרוּב וַיָּעֹף" שמואל ב כב, "וַיִּשְׂאוּ הַכְּרוּבִים אֶת כַּנְפֵיהֶם וַיֵּרוֹמּוּ מִן הָאָרֶץ לְעֵינַי“ ( יחזקאל, י). אלוהים היה מגיע כשהוא רכוב על כרוב ולכן נקרא "יֹשֵׁב הַכְּרוּבִים" תהלים פ, תהלים צט. שמם בא להם מן השורש 'רכב' אך בשינוי אותיות כפי שניתן לראות בדמיון בין הפסוקים: "”וַיִּרְכַּב עַל כְּרוּב וַיָּעֹף; וַיֵּדֶא עַל כַּנְפֵי רוּחַ". שמואל ב כב "הַשָּׂם-עָבִים רְכוּבוֹ; הַמְהַלֵּךְ עַל-כַּנְפֵי-רוּחַ".“ ( תהילים קד) על הכרובים היה כסא, שנועד לרוכב עליהם: ”עַל רֹאשׁ הַכְּרֻבִים כְּאֶבֶן סַפִּיר, כְּמַרְאֵה דְּמוּת כִּסֵּא נִרְאָה עֲלֵיהֶם“ ( יחזקאל י). הטייס היה יצור דמוי אדם (מלאך?): "”וְעַל דְּמוּת הַכִּסֵּא, דְּמוּת כְּמַרְאֵה אָדָם עָלָיו"“ ( יחזקאל א). הטייס ישב במטוס שקוע עד מותניו, כשחלקו העליון מחוץ לכרוב ”וָאֵרֶא כְּעֵין חַשְׁמַל, כְּמַרְאֵה אֵשׁ בֵּית לָהּ סָבִיב, מִמַּרְאֵה מָתְנָיו וּלְמָעְלָה“ ( יחזקאל א). אלישע מכנה את הטייס שלקח את אליהו בשם פרש: ”וְהִנֵּה רֶכֶב אֵשׁ וְסוּסֵי אֵשׁ …אָבִי אָבִי רֶכֶב יִשְׂרָאֵל וּפָרָשָׁיו“ ( מלכים ב, ב).

תיאורי רגלי הכרובים לא מותיר ספק – הם המריאו אנכית, כמו הליקופטר!!! "”וְרַגְלֵיהֶם רֶגֶל יְשָׁרָה; וְכַף רַגְלֵיהֶם כְּכַף רֶגֶל עֵגֶל, וְנֹצְצִים כְּעֵין נְחֹשֶׁת קָלָל"“ ( יחזקאל א). "”וְהֵם עֹמְדִים עַל רַגְלֵיהֶם, וּפְנֵיהֶם לַבָּיִת".“ ( דברי הימים ב, ג) החרב המתהפכת מבראשית היא תאור מדויק לפרופלור, מדחף, מה שיש למטוסים קלים מלפנים, או להליקופטרים ממעל.

לכרובים היו 4 מנועים: ”וָאֶרְאֶה, וְהִנֵּה אַרְבָּעָה אוֹפַנִּים אֵצֶל הַכְּרוּבִים“ ( יחזקאל י,ט). המנועים פלטו אש ועשן: ”"וּדְמוּת הַחַיּוֹת מַרְאֵיהֶם כְּגַחֲלֵי אֵשׁ, בֹּעֲרוֹת כְּמַרְאֵה הַלַּפִּדִים הִיא. מִתְהַלֶּכֶת בֵּין הַחַיּוֹת; וְנֹגַהּ לָאֵשׁ, וּמִן הָאֵשׁ יוֹצֵא בָרָק. וְהַחַיּוֹת, רָצוֹא וָשׁוֹב, כְּמַרְאֵה הַבָּזָק".“ ( שם יג).

לכרובים הייתה זרוע מכנית שבעזרתה היה ניתן להרים דברים. את יחזקאל הרימה הזרוע בציצית שערו. זו ודאי הייתה חוויה מסמרת שיער והמלאכים מורידים אותו בתל אביב הבבלית להרגע. בפעם הבאה הוא נלקח לירושלים. ”"ג וַיִּשְׁלַח תַּבְנִית יָד, וַיִּקָּחֵנִי בְּצִיצִת רֹאשִׁי; וַתִּשָּׂא אֹתִי רוּחַ בֵּין הָאָרֶץ וּבֵין הַשָּׁמַיִם וַתָּבֵא אֹתִי יְרוּשָׁלְַמָה".“ ( יחזקאל ח)

הכרובים יכלו לצאת מהדביר בבית המקדש ללא כל מסלול המראה. זו הוכחה שהיה זה כלי טיס היכול להמריא אנכית. גם כנפיהם היו קטנות מדי לטיסה ובמקום גלגלים היו להם 4 רגליים. מאחורי המדחף היה המנוע שהוציא להט של אויר חם וגיצי אש, כך שהתיאור הכרובים השומרים על גן העדן בבראשית ”לַהַט הַחֶרֶב הַמִּתְהַפֶּכֶת“ ממש מתאים! מצורפת מפה של גן עדן והכרובים השומרים עליו.

(מתוך המאמר כרוב (תנ"ך) גרסה ישנה. בגן עדן היה להם מסוק קרב "כרוב" ובישראל יש לנו מסוק קרב שרף.)

שגיאת כתיב המשנה את המשמעות[עריכת קוד מקור]

בערכים 14 באוגוסט ו-1945 הייתה כתובה שגיאת הכתיב הבאה בקשר ל"בעלת ברית" לא מוכרת במיוחד:

צעירות[עריכת קוד מקור]

יובל שרלו "נחשב לרב צעיר וכריזמטי". מה זה 'נחשב לצעיר'? אם הוא נולד ב 1958, הוא בדיוק בן 47. עכשיו נותר רק לקבוע מהו טווח הגילאים בו כותבים על מישהו בוויקיפדיה שהוא נחשב לצעיר. ולעשות קטגוריה של נחשבים לצעירים. אפרת וייל 18:53, 2 יוני 2005 (UTC)

מה זה גוש?[עריכת קוד מקור]

נכתב ע"י משתמש:Izikd

האגדה מספרת על בוקר תמים בתחילת שנת הלימודים התשס"ה, כאשר בתחילת שיעור ספרות התבקשה המורה להקריא לתלמידיה המלומדים את שינויי המערכת לשבוע הבא.

בעוד המורה קוראת את המערכת החדשה, נתקלות עיניה ב-"גוש", תחילה היא איננה מבינה את פשר העניין, אך ממשיכה לכתוב בכל זאת את מערכת השעות על הלוח. רוב התלמידים ממשיכים בשתיקה להעתיק את המערכת ליומם, אך פתאום מקצה הכיתה נשמעת השאלה "מה זה גוש?", המורה מוסחת מדעתה, מסתובבת ומסתכלת לאחור, ואת מי היא רואה שם? כמובן, את רבנו, מורנו ומלומדנו, אלעד. המורה ממהרת לענות כי אינה יודעת, אך מלומדנו מסרב לקבל את התשובה, ודורש לדעת את האמת המוחלטת והוודאית. מלומדנו שואל עוד אינספור פעמים, ודורש תשובה לשאלתו הכה פשוטה - "מה זה גוש?". עד היום איננו יודעים את התשובה, אך איננו שוכחים את מחוייבותנו לדעת את התשובה, עד ימנו אנו ניתן לשמוע את חברי כת י'5 חוזרים, שואלים ותוהים לגבי המשמעות של ה-גוש.

איך להסיר סוס טרויאני[עריכת קוד מקור]

נכתב בעקבות חשיפת פרשת הסוס הטרויאני על ידי משתמש אלמוני החרד לשלום הציבור:

בעקבות בקשות רבות מהקוראים, מוצא לנכון לשלוח הנחיות פשוטות לאיתור הסוס

הטרויאני המרגל מהמחשב:

איך תדע האם נדבקת?[עריכת קוד מקור]

התחל את המחשב מחדש

סגור את החלון, הדלת, או כל רעש רקע אחר

התקרב למחשב, והאזן מקרוב לרחשים הבוקעים ממנו

במידה והינך שומע סוס צוהל בטרויאנית, אכן נדבקת גם אתה

איך תסיר את הסוס?[עריכת קוד מקור]

פתח את דלת כונן הCDROM/DVD

פזר חציר בנדיבות ליד דלת הכונן

המתן בדריכות כאשר בידך הימנית מקל גדול \ אלת בייסבול

הכה בחוזקה בראשו של הסוס כאשר הוא מציץ מכונן הCDROM. שים לב - מכה

חלשה לא תהרוג\תעלף אותו ותאפשר לו לברוח חזרה פנימה. בנוסף הסוס

הטרויאני הינו חיה אינטלגנטית ולא ייפול שוב בתרגיל החציר

במידה והוא ברח חזרה פנימה תזדקק למשהו בעל עוצמה יותר - ממליץ לפנות לרב

כדורי\באבא סאלי, ע"מ לקבל "קמיע נגד סוסים טרויאנים ו\או תיקנים גדולים

מאוד"

במידה וכל זה לא הצליח, כנראה שבידך (ליתר דיוק במחשבך) סוס מתוחכם

במיוחד ולמוד קרבות, מומלץ לקרוא למכבי אש ע"מ שיביאו סולם, או לחילופין

להזמין את רני רהב ולבקשו להתפשט, דבר אשר לא יעזור נגד הסוס אבל בטוח

יגרום לך להבין שבחיים הכל יחסי.

מהעמוד האישי של שש"ז[עריכת קוד מקור]

שיחת משתמש:שן שש זעם/משנתי הוויקיפדית:

למעשה, אני מתנגד כמעט לכל מה שרשום פה. בכל אופן, אולי מוטב שתוסיף בתחילת המאמר שהכל נתון בגדר המלצה? Jtmjtm 21:58, 17 פבר' 2005 (UTC)

מה פתאום המלצה. מכיוון שאני מאוד חכם, דעתי מחייבת לחלוטין, וזו חוצפה גדולה לעשות משהו בניגוד לה שש"ז 22:06, 17 פבר' 2005 (UTC)

טול קורה מבין עינייך[עריכת קוד מקור]

מתוך שיחת משתמש:62.219.129.135 "

Tournesol.png
שלום,

תודה על תרומתכם הניכרת לאתר ויקיפדיה. עבודה משותפת על הערכים דורשת תקשורת, ויהיה זה קל ונוח יותר לעורכים האחרים לתקשר עמכם אם תירשמו לאתר. ההרשמה אינה עולה דבר, ולא מצריכה ויתור על האנונימיות. הסבר מפורט יותר לסיבות להירשם מופיע בדף ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?.

גם אחרי שתירשמו תוכלו, אם תבחרו, להמשיך לערוך גם כאנונימים ("מחוץ לחשבון").

ההרשמה, או "חשבון המשתמש", משותפים לכל אתרי קרן ויקימדיה (מיוחד:אתרי ויקימדיה), כגון ויקיטקסט או ויקימסע בעברית, ויקיפדיה באנגלית, ויקימילון בגאורגית, וכן הלאה.

כדי להירשם, היכנסו לדף ההרשמה.

בברכה, 209.88.190.131 11:09, 8 יוני 2005 (UTC)"

69 (מספר)[עריכת קוד מקור]

say no more...

תופעת טבע מזמין לדו קרב (מתוך שיחת משתמש:חשמלית)[עריכת קוד מקור]

אגב, כמי שמשתייך למחנה השלום בישראל אינני מחבב מלחמות. מריבות שנכפות עליי גם הן מאוסות. בכל אופן, אם אתה חפץ להתקוטט, הרי קל יהיה להיפגש במקום מבודד לדו קרב על ליבה של חשמלית. אתה רשאי להביא עימך חרב פוטרית או כידון נומרולוגי, ובתנאי שאם תנצח, תזכה לקבל נשיקה מהנסיכה. אם הכול ילך כשורה, אוסיף עוד צפרדע לטרריום שבביתי.

גם כן קטגוריה[עריכת קוד מקור]

מתוך יומן הגרסאות האחרונות של הערך עבד-אל-עזיז אבן עבד-אר-רחמן אבן פיצל אס-סעוד:

  1. (נוכ) (אחרון) 08:46, 23 יוני 2005 80.178.165.117 (קטגוריה:ערבים בעלי שם ארוך)

גוגיים[עריכת קוד מקור]

(ערך שנכתב ונמחק לאחר מספר דקות) לגוגיים יש עין אחת בפנים והם נושמים דרכה. האף מועיל לשאיבת כדורים כאלה שיש באוויר, המועילים בגוף. הפה שלהם אוכל שותה מדבר כמובן ונושם אוויר. הצוואר שלהם מעביר אוויר לסוג של כדור גדול שמתנפח וחוזר למצבו הרגיל. יש להם דם שחור אבל חלקם צובעים אותו בצבעים אחרים למיליון ואחד סיבות. גדילתו של שיערם הרבה יותר מהיר מגדילת שערם של בני אדם. הגוגיים נושמים פחמן דו חמצני ושאין להם מספיק, יש להם מכונה שמייצרת אותו. יש לגוגיים רק ארבע אצבעות שלוש רגילות ואגודל. הגוגיים חיו פעם המאדים עד שבני האדם טסו לשם לבדוק את הכוכב אז הגוגיים טסו משם.