קול פליי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קול פליי
סמליל קול פליי
פרטי התחנה
סוג רדיו אזורי
שפה עברית
מדינה ישראל ישראלישראל
תקופת פעילות מ-2020
נקלט בתדר 107.6FM
http://kol-barama.co.il/קול-פליי-לייב/

קול פליי היא תחנת מוזיקה חרדית ישראלית מבית רדיו קול ברמה בעלת אופי חרדי חסידי, המשדרת במסגרת הרדיו האזורי. התחנה משדרת מוזיקה יהודית בעיקר חסידית מכל הסגנונות אך גם מוזיקה מזרחית-דתית ומוזיקה יהודית מקורית.

התחנה פועלת במגבלות המקובלות בחברה החרדית כדוגמת הימנעות משירת נשים. ושידורים ווקאלים ללא כלי שיר לצד מוזיקה שקטה בתקופות האסורות כדוגמת ספירת העומר ושלושת השבועות

היסטוריה[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחנה התחילה לשדר באופן ניסיוני החל מתחילת 2020, והחל ממאי 2020 החלה לשדר באופן קבוע[1], אז גם נערך טקס השקת התחנה בו ניתן לתחנה שמה[2]. החל ממאי 2020 משודרות גם בתחנה פרסומות. התחנה משדרת בתדר 107.6 וכן באתר האינטרנט.

התחנה הוקמה מתוך כוונה להפוך לבית למוזיקה החסידית והיהודית. למנהל התחנה מונה צביקה כהן סמנכ"ל שיווק ופיתוח בקול ברמה שסיים את עבודתו בתחנה לאחר פחות משנה.

שעות השידור הן כל יום חול מהשעה 7 בבוקר ועד השעה 12 בלילה. בשבתות אין בתחנה שידורים החל משעת כניסת השבת ועד יציאתה.

מנהלה המוזיקלי של התחנה הוא המעבד והמנצח יואלי דיקמן ובין השדרנים עמירם בן לולו שמשדר בקול ברמה ובקול פליי בסינדיקציה, עוד משדרים בתחנה אבי מילר, גבי כץ, יואלי דיקמן, משה דאודי, נחום סגל, יוסי אייזנטל, האחים עמירן ואריק דביר, יוסי שוורץ, ארי המניק, צביקה שטרן, זלמן שטוב, ישי לפידות, ניר קפטן ואהרל'ה וינטרוב.

ב-3 ביולי 2020 לאחר 22 שנות שידור ברדיו 'קול חי' החל הזמר והמלחין ישי לפידות לשדר בקול פליי את תוכניתו 'אישי בשישי'.

במלאת שנה להקמתה הצטרפו לתחנה איש התקשורת שימי סגל, הזמר שמחה פרידמן והמפיק המוזיקלי הנודע יוסי גיל.

סדר יום[עריכת קוד מקור | עריכה]

ב-00 מוזיקה ברצף, ב-2 שידור מקול ברמה, ב-7 צלילי הבוקר עם ניר קפטן, ב-8 היום יום עם אשר גרייבר, ב-10 מוזיקה ברצף, ב-12 גבי על הפליי עם גבי כץ, ב-14 מאסטר פליי עם יואלי דיקמן, ב-16 המבוקשים עם עמירם בן לולו, ב-18 נחום על הפליי עם נחום סיגל, ב-19 המאזינים על הפליי, ב-20 כוכבי ערב עם צביקה שטרן, ב-22 יוסי על הפליי, וביום חמישי בחצות (12) יש לילה מנצח עם יואלי דיקמן

ראו גם[עריכת קוד מקור | עריכה]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]