שיחת משתמש:אצטרובל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אצטרובל, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
שמעון - השאירו הודעה 17:32, 5 ביוני 2009 (IDT)

שמואל נח אייזנשטדט[עריכת קוד מקור]

הסבר? אביעדוסשיחה 22:08, 5 ביוני 2009 (IDT)

שלום. אני שיניתי את הערך לפני כמה שעות, לאחר שבדקתי את הקטיגוריות בפרסי ישראל, אבל התברר לי שטעיתי - אז תיקנתי בחזרה. את פרס ישראל הוא קיבל במדעי החברה, אני הוספתי את סוציולוגיה קודם, אז פשוט מחקתי עכשיו, כי זה לא היה נכון. אצטרובל (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם
שלום. ראשית, מקובל להמשיך שיחות במקום שבו החלו, ולכן העברתי את דבריך לכאן. שנית, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה.. לעצם העניין: הסרת את הקטגוריה, אך בגוף הערך, בפרק 'פרסים ומינויים חשובים', נזכר פרס ישראל לסוציולוגיה. יש ליישר קו. אביעדוסשיחה 22:14, 5 ביוני 2009 (IDT)
תודה על ההערות! באתר הרשמי של פרס ישראל נכתב שאייזנשטדט זכה בפרס ישראל במדעי החברה (http://www.education.gov.il/pras-israel/list3.htm). זאת אף-על-פי שתחום עיסוקו היה סוציולוגיה. במשך השנים, זוכים מאוחרים יותר - כן זכו בפרס ישראל בסוציולוגיה. לדעתי, זה עניין של טרמינולוגיה, שבשנים המוקדמות לא רצו ששם הקטיגוריה יהיה בלועזית. לגבי מה שמופיע בפרק פרסים ומינויים חשובים, לא אני שיניתי זאת, אבל אני מניח שכדי לשמור על אחידות אפשר לשנות את הסוציולוגיה ל-מדעי החברה. אצטרובל - שיחה 22:25, 5 ביוני 2009 (IDT)
בשמחה. ועל הדרך: בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.. אוקיי.. לך בכוחך זה והושעת. העיקר שתהיה אחידות; חשוב מכך: היגיון; וחשוב מכך: להיצמד לטרמינולוגיה שנהגה באותה תקופה. אביעדוסשיחה 22:31, 5 ביוני 2009 (IDT)
שוב: תודה! (: אצטרובל - שיחה 22:36, 5 ביוני 2009 (IDT)
בשמחה. אביעדוסשיחה 22:39, 5 ביוני 2009 (IDT)


קיטלוג כפול[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שהוספת את הקטגוריה:ספרים עבריים למספר ספרים, הספרים האלה מופיעים בד"כ תחת הקטגוריות של הסופרים שלהם ולכן הדבר מהווה קטלוג כפול. תומר א. - שיחה 04:25, 13 ביוני 2009 (IDT)

אהלן, תומר. תודה על ההערה. האמת היא שקודם בדקתי ומצאתי שיש שורה של ספרים שמופיעם הן תחת שם הסופר והן תחת ספרים עבריים - כך שמטרת השינוי הייתה ליצור אחידות, אבל היא המדיניות היא כפי שציינת, אקפיד על כך. אצטרובל - שיחה 15:39, 19 ביוני 2009 (IDT)
תודה. תומר א. - שיחה 15:41, 19 ביוני 2009 (IDT)

מוסף הספרים[עריכת קוד מקור]

היש לך מקור בנוגע למעורבותה של נירה רוסו, והדרך בה התחיל המוסף? יוסאריאןשיחה 09:37, 30 ביוני 2009 (IDT)

הצהרת העצמאות של הסייברספייס[עריכת קוד מקור]

שלום לך, על סמך הפניות למאמרים ששמת בדף השיחה, כתבתי בדף הערך כי ההצהרה צוטטה במאמרים משפטיים, ומישהו הוסיף לכך תבנית 'מקור'. האם תוכל להוסיף מאמרים אלה ואחרים כסימוכין לטענה? אני לחא כל-כך טוב בהערות שוליים, אחרת הייתי עושה זאת בעצמי. רונן א. קידר - שיחה 10:42, 3 ביולי 2009 (IDT)

שלום. ראשית, תודה על השדרוג המרשים של הערך, וגם ראיתי שכבר צירפת את המאמר של בירנהק. אני אשתדל למצוא מקורות מקוונים שמבססים את הטענה ולצרף אותם. אצטרובל - שיחה 06:36, 5 ביולי 2009 (IDT)

פירושונים[עריכת קוד מקור]

הי. מצטער להיות קטנוני, אבל הנקודתיים בכותרת חשובים. זו הדרך שעושים את זה, ואתה מוזמן לראות אלפי דפי פירושונים אחרים. כשזה בלי נקודתיים זה פחות ברור. טוסברהינדי (שיחה) 11:32, 4 באוגוסט 2009 (IDT)

אהלן טוסברהינדי. אני ממש לא חושב שזו קטנוניות ואני שמח שהעלית את הנושא. השימוש בנקודתיים בסוף כותרת הוא שימוש שגוי. נקודתיים משמשות בתוך משפט או מבע, ולא חותמות אותו. נקודתיים הן סימן פיסוק שמורה כיצד יש לקרוא את הטקסט והן לא יכולות להופיע לפני אוסף של משפטים, שביניהם יש נקודה, כי אז הוראת הקריאה היא כאילו הכל הוא משפט ארוך אחד.
אכן, אני מסכים איתך שהשימוש בנקודתיים עשוי לסייע לחלק מן הקוראים ולהפוך את הטקסט ליותר ברור, אולם מוטב להימנע משגיאות. זה הדין בוויקיפדיה גם לגבי כותרות אחרות, שבסופן לא מופיעות נקודתיים. אני אמנם לא עברתי על אלפי דפי פירושונים, אולם אני אני יכול להצביע על עשרות שלא עושים שימוש שגוי בנקודתיים. אצטרובל - שיחה 11:50, 4 באוגוסט 2009 (IDT)
הי חבר. עמדותיי בנושא הן:
א. אני אוהב את הגישה שלך.
ב. מה אתה אומר על הנקודתיים שכתבתי עכשיו, במשפט הראשון שלי? הגיוניים או לא? טוסברהינדי (שיחה) 13:11, 4 באוגוסט 2009 (IDT)
אני שמח לשמוע. התגובה שלך שעשעה אותי.
השאלה היא לא אם השימוש הגיוני אלא אם הוא נכון. לשיטתי, מוטב היה לו חתמת את סעיף אל״ף בנקודה־ופסיק (;). אז היה השימוש בנקודתיים נכון יותר, אף־על־פי־שגם אז אני הייתי מסתייג משימוש במתכונת זו. עצם השימוש בסעיפים, אל״ף ובי״ת, (או בתבליטים, כפי שנעשה בפירושונים), מסב את תשומת ליבו של הקורא לכך שלפניו רשימה של פריטים שלהם עניין משותף כלשהו. אם רוצים להדגיש זאת עוד יותר - ניתן להדגיש את כותרת הרשימה, כפי שנהוג לעשות בפירושונים (אישים, אתרים). אפשרות נוספת היא לעשות שימוש בכניסה מדורגת. אצטרובל - שיחה 15:25, 4 באוגוסט 2009 (IDT)
מה שאני אומר הוא שבשפה דינאמית (בכתיבה, כמו גם בדיבור) יש נושאים שהם "ייהרג ובל יעבור" ולהבדיל יש נושאים שהם קשורים לסגנון ואין בהם "חוקים" אלא יותר נורמות וענייני טעם וריח. הנקודתיים הללו מרגישים לי יותר נכון, אולי בעיקר בגלל שגם קודמיי כתבו דפי פירושונים עם נקודתיים - ועל זה "גדלתי". אני חושב שתוך פעם-פעמיים גם אתה תתרגל. יש כאן דברים גרועים הרבה יותר שצריך להתרגל אליהם בשביל להמשיך לתרום כאן. טוסברהינדי (שיחה) 15:52, 4 באוגוסט 2009 (IDT)
אני, כמובן, איני כופר בלגיטימיות של טענתך. גם אין לי ספק שרבים מחזיקים בדעה זו. ואכן יש ליקויים לא פחות מהותיים בוויקיפדיה. למרות זאת כדאי לזכור שלא כל נוהג שהושרש - ראוי, (ולעניין זה ניתן להביא דוגמות רבות החורגות מתחום הלשון). השאלה הנשאלת היא איזה מצב ברצוננו להנציח. אני חושש שלא אוכל לפעול בניגוד לתפיסתי זו ולעשות שגיאה ביודעין. אני סבור, כשם שהצעת בעצמך, שבמידה לא־פחותה תוכל אתה להתרגל ולמצוא את השיטה שאני מציע ככזו שאינה נופלת מזו הנהוגה בידך כעת. אצטרובל - שיחה 17:21, 4 באוגוסט 2009 (IDT)
אתן לך דוגמא מתחום אחר, שמראה כמה "נכון" ו"לא נכון" הם תלויי קונטקסט. אני משתגע לחלוטין כשאני רואה את השם הערבי חסין נכתב "חוסיין", ואת השם "חאפט' אלאסד" נכתב חאפז אל-אסד ואת "אצף שוכת" נכתב אסף שווכאת. לדעת כל אנשי ה"אקדמיה" והערביסטים, מדובר בכתיב שגוי. אבל זהו התעתיק ה"מוכר" והפופולרי יותר, ולכן הוחלט בוויקיפדיה להשתמש בו. אני חושב שגזרה שווה גם בנושא הנקודתיים. טוסברהינדי (שיחה) 17:27, 4 באוגוסט 2009 (IDT)
דברים יפים ונכוחים אמרת בעניין התעתיק ועליהם איני חולק. אולם איני מסכים עם המסקנות אליהן הגעת.
אין מחלוקת בינינו ששימוש זה שאתה עושה הוא מקובל ונפוץ. הסוגיה הנדונה היא מה המדיניות שעל ויקיפדיה העברית לאמץ. בעניין השמות שהבאת כדוגמה נדמה לי שיותר משהם משקפים תעתיק שגוי הם משקפים הגייה רווחת בעברית. בהסתכלות כזו, הכיתוב כלל אינו שגוי, כי אם נכון. אם נאמץ, ולו בתור ניסוי, את המבחן שהצעתי וננסה לקבוע באמצעותו את הדרך הראויה בסוגיית הנקודתיים בפירושונים, אזי נגיע למסקנה אליה הגיע עבדך. לו נדרשנו לקרוא בקול עמוד פירושונים, ועל אחת כמה וכמה עמוד עשיר ומפורט, לא היינו עוצרים בכל ערך כאילו מופיע בסופו פסיק, אלא היינו עושים הפסקה כאילו מופיעה נקודה. ובהתאם לא צריכות להופיע נקודתיים בראש הדברים, אלא כותרת (כפי שאכן מופיעה).
באשר לטענתך שזהו המנהג השגור. עלינו לשאול איפה זה שגור ובקרב מי. אני סבור שאנו נמצאים בצומת דרכים. אם תשווה מחברת של בת ארבע־עשרה היום לכזו מלפני עשור - תגלה ששינוי זה מתרחש בזמננו אנו. וגם תגלה מהו מקורו: הרחוב. רשימות שסגנונן לחתום כל כותרת בנקודתיים. אם נתבונן בספרות ראויה, יפה או עיונית, כזו המשמשת סמכות מקצועית אליה ויקיפיה, במידת מה, שואפת - תיפתר המחלוקת.
איני שולל את האפשרות שטעות בידיי. אפשר שהשיפוט שאני מציע אינו רלוונטי. אפשר שמה שאני כיניתי "שגיאה" נעשה לדרך המלך. גם האקדמיה ללשון העברית יודעת לקבל צורות "שגויות" שנעשו לרווחות. אבל טרם השתכנעתי שאכן הגענו למצב עניינים זה. אצטרובל - שיחה 19:15, 4 באוגוסט 2009 (IDT)

נביעות + מי עדן[עריכת קוד מקור]

חוששני שמדובר בעיתוניזציה מסוג שאינו מקובל כאן. לפי הכתבה כתב התביעה טרם אושר כתביעה ייצוגית, והדיונים בנושא בכלל לא התחילו. זה רחוק מאוד ממה שראוי לאזכור בערך. ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 20:49, 9 באוגוסט 2009 (IDT)

שלום ברוקס. אכן, התביעות אינן ייצוגיות, ולא טענתי זאת בתוספות שהוספתי לערכים. אף־על־פי־כן, מהתרשמותי מהפרסומים השונים (ביו היתר בדה־מרקר, בגלובס ובמעריב) מדובר בתביעה משמעותית שעוסקת בלב פעילותן של החברות נביעות ומי עדן. אני סבור שמי שנכנס לערכים אלה עשוי למצוא עניין במידע זה. אכן מוטב לשמור על האופי האנציקלופדי של הערכים, אך יש לזכור שלא כל תביעה שמוגשת לבית משפט זוכה לכזו תהודה. למעשה, הרוב המכריע של התביעות אינו מגיע לתקשורת. לשיטתי, מה שמרחיק לכת הוא אינו האזכור של התביעה בשני הערכים, אלא הקביעה שהאזכור הוא "רחוק מאוד ממה שראוי לאזכור בערך". אצטרובל - שיחה 21:11, 9 באוגוסט 2009 (IDT)

ויקיפדיה:בוט/בוט אכלוס קטגוריות/אולם דיונים[עריכת קוד מקור]

שמעת על זה? כל מה שאתה מתאמץ עם מדליית החירות הנשיאותית הוא עושה בחמש דקות... אולי תפתח שם בקשה? נדמה לי שכבר הרצנו את זה פעם אחת. חגי אדלרשיחהל-65 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ג באב ה'תשס"ט • 07:57, 13 באוגוסט 2009 (IDT)

קטגוריה:מעוטרי מדליית החירות הנשיאותית[עריכת קוד מקור]

אכן כבר הרצנו. אני מתפלא שאתה מוצא עוד כאלה שלא טופלו. אפנה לכאן את תומר. חגי אדלרשיחהל-65 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ג באב ה'תשס"ט • 07:59, 13 באוגוסט 2009 (IDT)

זה הבוט הקודם, אני לא אחראי להצלחות שלו. תומר א. - שיחה 09:22, 13 באוגוסט 2009 (IDT)
הרצתי, התוצאה כאן. תומר א. - שיחה 10:28, 13 באוגוסט 2009 (IDT)
הממ... מתוך ארבעה, שלושה אכן נפתחו אחרי הריצה. אבל ג'וליה צ'יילד הוא ערך ותיק. מעניין למה הבוט הקודם לא תפס אותו. אגב, עדכונים אלה רק מחזקים את מה שאמרנו. שפעם בחצי שנה או שנה, צריך להריץ את כולם שוב. חגי אדלרשיחהל-65 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ג באב ה'תשס"ט • 11:43, 13 באוגוסט 2009 (IDT)
הבוט הקודם היה רץ על בסיס עותק של מסד הנתונים שהיה שמור מקומית אצלו. כך שהתאריך לגביו נכונה הריצה אינו בהכרח תאריך הריצה בפועל. תומר א. - שיחה 11:52, 13 באוגוסט 2009 (IDT)
ידוע לי, אבל לא זו הסיבה! פשוט, הקטגוריה הוספה לשם רק לפני יומיים... חגי אדלרשיחהל-65 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ג באב ה'תשס"ט • 12:01, 13 באוגוסט 2009 (IDT)

העברת ערך[עריכת קוד מקור]

שבת שלום, העברת ערך לשם אחר מבוצעת ע"י הקשה על לשונית "העברה" שבראש הדף. הדרך שבה העברת את הערך פולה בן גוריון גרמה למחיקת התרומות של קודמיך. העברתי כנדרש ואם אתה מעונין באפשרותך להוסיף ולערוך את הערך בשם החדש. שנילישיחה 09:11, 5 בספטמבר 2009 (IDT)

או־קיי, תודה, לא ידעתי. חבל רק שלא אמרת קודם: הייתי מעתיק את השינויים שלי. שבת שלום. אצטרובל - שיחה 09:17, 5 בספטמבר 2009 (IDT)

סחתיין[עריכת קוד מקור]

על טירוף הפירושונים. אולי נפתח קבוצת תמיכה יחד Face-smile.svg. תראה את זה. אל תשכח להוסיף {{אין בינוויקי}} כשצריך. טוסברהינדי (שיחה) 10:41, 17 בספטמבר 2009 (IDT)

תודה! אני אשמח להצטרף. תהיתי אם יש מדיניות אחידה ל'ראו גם'. אני איישר קו ואאמץ את השינויים. אצטרובל - שיחה 11:07, 17 בספטמבר 2009 (IDT)

מייקל[עריכת קוד מקור]

היי אצטרובל, בדף הפירושונים שהוספת לערך "מייקל", לחיצה על "מייקל - הצגה ישראלית" מובילה בחזרה לדף הפירושונים, וכך למעשה אין שום דרך להגיע לדף של ההצגה.

תודה על ההערה. אכן נפלה טעות, והיא תוקנה. אצטרובל - שיחה 11:57, 21 בספטמבר 2009 (IDT)

לזרוב[עריכת קוד מקור]

אני מנסה להבין איזו חשיבות יש לדף הפירושונים הזה. סקרלטשיחה 14:01, 21 בספטמבר 2009 (IDT)

דף הפירושונים הספציפי הזה, בשונה מיתר דפי הפירושונים? אצטרובל - שיחה 14:07, 21 בספטמבר 2009 (IDT)

למה רוטר-נט[עריכת קוד מקור]

ולא רוטר.נט? ואם כן - למה רק בדף הפירושונים ולא בשם הערך עצמו? תודה מראש על תשומת הלב וגמח"ט, ‏עמיחישיחה 14:23, 24 בספטמבר 2009 (IDT)

שלום עמיחי. נקודה באה בסוף משפט, ולכן הצורה *רוטר.נט שגויה. לפיכך, לפי כללי התעתיק ולפי כללי הפיסוק, יש להעדיף את הצורה רוטר־נט.
לא אחת בוחרות חברות מסחריות לשבש את שמן במתכוון. ישראל היום כותב את שמו עם סימן קריאה במקום ו״ו, טויס אר אס כותב את שמו עם אר הפוכה, ודה־מרקר כותב את שמו ללא רווח בין שתי המילים. ויקיפדיה בוחרת אם להיכנע לתכתיב או לאו. למיטב ידיעתי, במקרה של רוטר־נט לא התקיים כל דיון, והצורה הקיימת היא הצורה שקבע האלמוני שכתב את הערך. בדף הפירושונים בחרתי לאמץ את הצורה התקנית. אצטרובל - שיחה 18:23, 24 בספטמבר 2009 (IDT)
לא רק האלמוני קבע. כך זה גם כתוב באתר עצמו. הנקודה היא חלק מכתובת האתר ולכן הם קוראים לו כך בעברית. ‏עמיחישיחה 19:35, 24 בספטמבר 2009 (IDT)
כמובן. האלמוני נצמד לצורה שנקבעה באתר עצמו. אצטרובל - שיחה 07:29, 25 בספטמבר 2009 (IDT)

פיזאנו פרושונים[עריכת קוד מקור]

כיון שאני הכנתי את דף הפרושונים הזה וקראתי לו "פיזאנו(פרושונים) אשמח ללמוד מדוע יותר נכון לכנותו בלי ה"פרושונים". בתודה על הלימוד. Michael Shefa - שיחה 05:55, 15 בפברואר 2010 (IST)

שלום מיכאל. את סיבת ההעברה שציינתי ניתן לראות ב'גרסאות קודמות'. מקובל להוסיף הבהרה בסוגריים לשם הערך - כאשר קיים ערך נוסף בעל אותו שם וכשאין מדובר בערך העיקרי שנושא שם זה. זו המדיניות המקובלת גם בדפי הפירושונים. לא קיים ערך אחר תחת השם פיזאנו; (הערך פיזאנו קיים בחמש שפות נוספות, ובכולן פיזאנו הוא דף הפירושונים), לכן הדף הראשי יכול להיות דף הפירושונים. אצטרובל - שיחה 06:34, 15 בפברואר 2010 (IST)
תודה Michael Shefa - שיחה 06:50, 15 בפברואר 2010 (IST)

לי[עריכת קוד מקור]

אני עפר לרגליך. כתבת את דף הפירושונים היפה ביותר בוויקיפדיה. והבינוויקים בדף השיחה - זו כבר בכלל גאונות. סחתיין ענק. טוסברהינדי - שיחה 08:33, 28 במרץ 2010 (IDT)

תודה רבה!! היו לי מורים טובים ללמוד מהם (; אצטרובל - שיחה 12:42, 28 במרץ 2010 (IDT)

מקרטי[עריכת קוד מקור]

שלום, הכתיב ב-ט' הוא מאוד לא מקובל, ואין צורך בהפניות ממנו - אלה הפניות שרק עלולות להזיק דרך הטעיית כותבים שיראו שהקישור לכתיב הזה (אם מישהו בכלל ינסה אותו) הוא כחול. מחקתי אותן. ‏odedee שיחה 02:03, 30 במרץ 2010 (IDT)

למיטב ידיעתי, הצורה הייתה מקובלת בעבר (ואף הופיעה בספרים ועיתונים). אבל איך שנראה לך. אצטרובל - שיחה 02:12, 30 במרץ 2010 (IDT)

תבנית:מלכי פולין[עריכת קוד מקור]

חג שמח,
הייתה סיבה שמחקת את הבינויקי מהתבנית? אלדדשיחה 03:13, 30 במרץ 2010 (IDT)

חג שמח!
לא, לא הייתה סיבה. זו הייתה טעות. כשניסיתי לבדוק משהו, כנראה, שמרתי בלי לשים לב.
הבעיה הייתה שבאופן שבו הבינוויקי הופיע קודם, בכל הערכים שמופיעים בתבנית, הבינוויקים הראשונים הפנו לבינוויקי של התבנית, ולא לבינוויקים של הערך עצמו. בכל מקרה, סידרתי את זה. תודה! אצטרובל - שיחה 03:32, 30 במרץ 2010 (IDT)
יופי! :) לילה טוב, אלדדשיחה 03:37, 30 במרץ 2010 (IDT)
לילה טוב! אצטרובל - שיחה 03:41, 30 במרץ 2010 (IDT)

ערב טוב[עריכת קוד מקור]

למה "ממות"? זה כתיב מקובל בעברית לממותה? יוסישיחה 19:07, 30 במרץ 2010 (IDT)

היי,
כן. הצורה מַמוּת היא בזכר, אולם הצורה ממותה השתרשה. משהו כמו ג׳ירפה וג׳ירף. באנציקלופדיה שאצלי בבית (שהיא בסך־הכל מ־1998), הערך מופיע תחת ממות. אצטרובל - שיחה 19:23, 30 במרץ 2010 (IDT)
תודה, לא הכרתי את זה. אני מניח שכדאי שתציין את זה גם בערך. מה, עוד יוצאות אנציקלופדיות מודפסות בעברית? חשבתי שמכלל הייתה האחרונה.. יוסישיחה 00:34, 31 במרץ 2010 (IDT)
(: הסתכלתי בעוד כמה ספרים שאצלי, ובהם זה כלל לא מוזכר. אחרי החופשה אני אבדוק בספרייה במקורות יותר מוסמכים ואתקן בהתאם. אצטרובל - שיחה 18:18, 31 במרץ 2010 (IDT)

אובמה[עריכת קוד מקור]

לדעתי הפירוש הראשי הוא של ברק אובמה ואפשר להשתמש בתבנית מפנה למישל אובמה. אותו הדבר לגבי אולברייט (רק ששם זה הפוך) אבל פה זה כבר פחות מובהק. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 13:19, 2 באפריל 2010 (IDT)

הפוך, הכוונה שמדליין אולברייט היא הפירוש הראשי? בדפי הפירושונים שבשאר השפות אולברייט נמצא בנפרד.. באובמה לא שיניתי את ההפנייה הראשית, שאכן מפנה לברק אובמה. בכל מקרה, אם נראה לך שעדיף אחרת, אתה יכול לשנות. אצטרובל - שיחה 18:29, 2 באפריל 2010 (IDT)

יונתן ורמולן[עריכת קוד מקור]

שלום לך, ראיתי שהוספת את האדם היקר הנ"ל לקטגוריית עולים. אך דומני שלצערי אינו עומד בקריטריונים המתאימים להגדרה לפי הערך עולה חדש. ייתכן וצריך לפתוח עבור מקרים כאלה קטגוריה ייחודית בפני עצמה. מי-נהר - שיחה 21:05, 8 ביולי 2010 (IDT)

תודה רבה על ההערה, מי-נהר. אכן נפלה טעות, והיא תוקנה. אצטרובל - שיחה 21:11, 8 ביולי 2010 (IDT)
תודה גם לך, זה היה שיעור מצויין בשבילי באיך לא קופצים על ויקיפד ומשחזרים איתו - באמת יותר נעים להעיר בדף שיחה , בברכה מי-נהר - שיחה 21:43, 8 ביולי 2010 (IDT)
(: אצטרובל - שיחה 22:55, 8 ביולי 2010 (IDT)

קטגוריה:חיילי צה"ל[עריכת קוד מקור]

שלום, מדוע אתה מוסיף את הקטגוריה לערכי אישים ששירתו בגל"צ? הלא כבר יש לשם כך קטגוריה:סגל גלי צה"ל, והאישים כבר מקוטלגים אליה. ‏odedee שיחה 01:44, 15 ביולי 2010 (IDT)

שלום. שתי הקטגוריות אינן חופפות, ואינן גם קטגוריה ותת קטגוריה, ובצדק. לא כל מי שעובד בגלי צה״ל היה חייל בתחנה או בצבא. אצל האנשים שקוטלגו השירות הצבאי היה משמעותי, מהבחינה הזו שאת הקריירה, שבזכותה הם זכו לערך אנציקלופדי, הם החלו בעת שירותם הצבאי. למעשה, הם זכו להכרה ציבורית כחיילים, לכן הקטלוג כחיילים רלבנטי. אני מקווה שזה עונה על השאלה. אצטרובל - שיחה 03:26, 15 ביולי 2010 (IDT)
לא, זה לא בדיוק עונה על השאלה. הם זכו להכרה ציבורית בהיותם חלק מסגל גלי צה"ל. גם אם התחנה הזו הייתה אזרחית הם היו זוכים להכרה הזו. אף אחד מהם הוא לא "חייל מפורסם" - הם שדרנים ואנשי תקשורת מפורסמים, ולא בגלל המדים. ‏odedee שיחה 03:34, 15 ביולי 2010 (IDT)
הם אמנם לא מה שאנשים מדמיינים כשחושבים על החייל הקלאסי ואולי הם לא רצו בג׳בלאות, אבל זה היה שירותם הצבאי, והוא רלבנטי מאוד להמשך הקריירה שלהם. לא יהיה זה בלתי סביר לשער שאלמלא צברה יונית לוי קילומטרז׳ בשירותה הצבאי – היא לא הייתה מתקבלת לחברת החדשות.
אחד הדיונים שנערך בוויקיפדיה עסק בשאלת הוספת הקטגוריה המתייחסת לנטייה המינית של האדם. כמדומני, ההחלטה שנתקבלה, או שכך לפחות התרשמתי שהוסכם, היא שהדבר יצויין כאשר זה רלבנטי ומשמעותי לנשוא הערך. אם נשליך זאת לקטגוריה של חיילי צה״ל, אז נדמה לי שלא ניתן להתעלם מהשירות הצבאי של האישים הללו. זה אינו פרט אנקדוטלי לגבי עברם.
אני מסכים עם הקביעה שלך שהם זכו להכרה בהיותם כחלק מסגל גלי צה״ל, אבל תנאי יסוד שאיפשר זאת היה מסלול השירות שלהם בצה״ל. לו הייתה גלי צה״ל תחנה אזרחית אני מניח שהסוגיה לא הייתה עולה על הפרק. אצטרובל - שיחה 03:55, 15 ביולי 2010 (IDT)
זה בדיוק העניין: היות שגל"צ היא תחנה צבאית, די מיותר לקטלג אותם כחיילי צה"ל בנוסף לזאת. אני מציע שתבחן קצת את מבנה תת הקטגוריות של הקטגוריה הזו, ותראה את שאר האישים שמקוטלגים בקט' האם. ככלל הנטייה היא לא לקטלג בה כמעט, למעט מקרים שנופלים בין כסאות, וזה לא המקרה. ‏odedee שיחה 04:25, 15 ביולי 2010 (IDT)
קטלוג של אדם הן כסופר ישראלי והן כסופר יהיה קטלוג כפול ומיותר. לא הוא הדין במקרה זה. לא כל איש סגל גלי צה״ל הוא חייל צה״ל. הקטגוריות חייל צה״ל וסגל גלי צה״ל צריכות להיות מוספות לכל מי שהן רלבנטיות לעניינו. הן אינן מוציאות זו את זו. אם, לשיטתך, הקטגוריה חיילי צה״ל היא כללית מידי, ניתן לפתוח קטגורית משנה שתמצה באופן הולם יותר, אולי משהו בסגנון קטגוריה:חיילי אגף המודיעין. אצטרובל - שיחה 04:45, 15 ביולי 2010 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

שלום, המשתמש טוקיוני מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
HatildaHarviit-chrom.png


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, טוקיוני 00:05, 31 באוגוסט 2010 (IDT)

מהדורת החדשות המרכזית של חדשות ערוץ 2[עריכת קוד מקור]

שלום אצטרובל. לאור עריכותיך הגדולות בערך, החלטתי להחזירו למצבו הקודם. שכן עריכותיך סתרו את הכתוב שלי, וכמו כן מועתקות ברובן מהערך חדשות ערוץ 2. לתשומת לבך, ArikPortnov - שיחה 13:38, 21 ביוני 2011 (IDT)

קיטלוג כפול של חברי קונגרס[עריכת קוד מקור]

שלום.

בזמנו היה קונסנזוס בעד הקיטלוג הכפול של חברי קונגרס וסנאט. אנא ראה פה, ושחזר תא מה שעשית. emanשיחה 00:24, 15 באוגוסט 2011 (IDT)

היי. האמת שאני די מופתע, עד היום לא הייתה מוכרת לי מדיניות זו של קטלוג כפול. כמובן, לו הייתי ער למחלוקת לא הייתי מבצע את השינוי מבלי לדון בכך קודם. נדמה לי שהמתכונת המוסכמת עשויה להיות מעט מסורבלת, אבל בכל מקרה אשיב את המצב לקדמותו. אצטרובל - שיחה 01:15, 15 באוגוסט 2011 (IDT)
היו שם כמה הצעות, אבל בסוף נדמה לי פשוט הסתפקנו בקטלוג הכפול. בכל מקרה כך או כך היתה הסכמה שכן חשוב שתהיה קטגוריה אחת, כי לקורא העברי אין תמיד את הידע סנטור מסויים לאיזו מדינה הוא בדיוק היה שייך, ולמען האמת זה גם לא כ"כ חשוב לו. ומכיוון שמספר הערכים בקטגוריה לא מרקיע שחקים אין סיבה שלא תהיה קטגוריה כזו.
בכל מקרה תודה. emanשיחה 01:23, 15 באוגוסט 2011 (IDT)
באופן כללי המדיניות היא שקטלוג כפול מותר כאשר הקטגוריה "סגורה", כלומר יש רשימה ידועה ושלמה של ערכים שצריכים להיכלל בה. דניאל ב. תרמו ערך 01:24, 15 באוגוסט 2011 (IDT)
מעניין. יש איזושהן דוגמאות בשטח? אצטרובל - שיחה 01:34, 15 באוגוסט 2011 (IDT)
קטגוריה:מדינות העולם, קטגוריה:מינרלים, קטגוריה:רשימת חברי הכנסת, קטגוריה:יסודות כימיים וכו'. דניאל ב. תרמו ערך 01:41, 15 באוגוסט 2011 (IDT)
במה שונות הקטגוריות האלה מקטגוריות אחרות? כלומר, מה הופך אותן לסגורות? נדמה לי שהן יכולות להתרחב, ובמיוחד רשימת חברי הכנסת. אצטרובל - שיחה 02:00, 15 באוגוסט 2011 (IDT)

מספר התחנות ברכבת ישראל[עריכת קוד מקור]

למה שינית ל 51? אני ספרתי 52 גם במפת התחנות באתר רכבת ישראל (לא כולל יבנה מערב שלא נפתחה) וגם בקטגורית התחנות בויקיפדיה. לפני שאני מתקן, רציתי לוודא שלא פספסתי משהו.Amnonj - שיחה 11:51, 5 באוקטובר 2011 (IST)

אה, מצאתי. תחנת רמלה סגורה עכשיו. Amnonj - שיחה 11:54, 5 באוקטובר 2011 (IST)
אכן (: אצטרובל - שיחה 14:12, 5 באוקטובר 2011 (IST)

הטכניון[עריכת קוד מקור]

שאלת אז אנסה לענות כמיטב ידיעתי...אחרי פיטוריו/התפטרותו של הקר נבחרו פבזנר כמנהל משקי זמני וצ'רניבסקי כמנהל מדעי זמני. שניהם היו חברים בוועד המנהל של המוסד ושניהם צידדו בדעה שיש להקים בית ספר למהנדסים. Shannen - שיחה 19:47, 5 באוקטובר 2011 (IST)

מעניין מאוד! תודה (: אצטרובל - שיחה 22:18, 5 באוקטובר 2011 (IST)

המלצה[עריכת קוד מקור]

שלום אצטרובל, אני מאוד ממליץ לך להרחיב את דף המשתמש (למרות שדווקא מוזר שאני ממליץ לך את זה ולי בכלל אין דף משתמש) (: Sonic Robo Blast 2 - שיחה 18:03, 6 באוקטובר 2011 (IST)

תודה על ההמלצה, אשתדל להידרש לכך בהקדם. אצטרובל - שיחה 14:20, 7 באוקטובר 2011 (IST)
באפשרותך - לדוגמה - לבחור לך תיבות משתמש מתאימות, לפי שיקול דעתך, המציינות פרטים אישיים, תחומי עניין, ערכים או גישות כלפי הויקיפדיה. ולשלב אותן, אם תרצה, עם תיבות כישורי שפה. בברכה, דני. Danny-wשיחה 20:40, 26 בנובמבר 2011 (IST)
אני מוחמא, ואף נבוך קמעה, מהעניין בי. הוספתי תבניות אחדות. אנסה להרחיב עוד בהמשך. תודה, אצטרובל - שיחה 02:39, 27 בנובמבר 2011 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:55, 14 בנובמבר 2011 (IST)

תבנית חדשות ואקטואליה ותקציר עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אודה לך אם תכתוב תקציר עריכה שמתאר את הידיעות שאתה מעלה לתבנית חדשות ואקטואליה. בברכה, יוסאריאןשיחה 21:07, 15 באפריל 2012 (IDT)

אשתדל מאוד להקפיד על כך. אצטרובל - שיחה 17:39, 26 באפריל 2012 (IDT)

הבחירות לנשיאות מצרים, סיבוב ראשון[עריכת קוד מקור]

התוצאות שפורסמו הם תוצאות ראשניות, לא סופיות ובעיקר לא רשמיות (הדלפות). עדיף לחכות ליום שלישי להודעה רשמית, מה גם שיתכן מהפך (למרות שלא סביר) משפיק לסבחי. הם מאוד צמודים על המקום השני, ואף שההערכות אומרות שכמעט לא סביר שיקרה - עדיף להיות על הצד הבטוח.

לא מחקתי את העריכה שלך. רציתי להתיעץ איתך. --Midrashah - שיחה 00:15, 27 במאי 2012 (IDT)

אני מקבל את הדברים. חזרתי בי מהעריכה שלי. נתונים על שיעורי ההצבעות פורסמו באמצעי התקשורת, ובכללם במקורות אמינים. גורמים "רשמיים" הם, כמובן, חשובים, אך אין להסתמך עליהם בלבד. אף על פי כן היה זה בהחלט מוקדם מצידי מלדבר על "מספר הקולות" וכיוצא בזה. אתה חופשי לשנות את הדברים לפי ראות עיניך. תודה על ההערה, אצטרובל - שיחה 00:38, 27 במאי 2012 (IDT)
אוקי, תודה. --Midrashah - שיחה 01:24, 27 במאי 2012 (IDT)

פורטל:אקטואליה[עריכת קוד מקור]

שלום אצטרובל. אני יודע שזה נושא שקרוב ללבך. בשל כך, החלטתי להזמין אותך לבדוק את עמוד הפורטל שאותו החלטתי לנסות לייבא מויקיפדיה האנגלית, בתקווה שאולי תוכל לספק לי בדף שיחה זה משוב חיוני לעבודתי. WikiJunkie - שיחה 11:05, 27 באוגוסט 2012 (IDT)

תודה. נראה מאוד מעניין. בהחלט אשתדל לעקוב ולהתייחס. אצטרובל - שיחה 02:27, 29 באוגוסט 2012 (IDT)
לאיזה ערכים לפי דעתך כדאי להפנות בחלק "אירועים אקטואליים מרכזיים בעולם" שבתפריט השמאלי? WikiJunkie - שיחה 04:13, 29 באוגוסט 2012 (IDT)
נדמה לי שהערכים שאליהם קישרת, בתחומי הפוליטיקה, הכלכלה, המדע והספורט, הם אכן הערכים המתבקשים. היה עדיף, כמובן, לקשר לערכים אקטואליים נוספים – כמו, למשל, הוריקן אייזק, רעש האדמה בפיליפינים, ועידת המדינות הבלתי מזדהות באיראן, התפרצות הכולרה בסיירה לאונה ועוד – אך למרבה הצער הללו אינם בנמצא בוויקיפדיה העברית. אצטרובל - שיחה 20:30, 1 בספטמבר 2012 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
הסדנה לגרפיקה ועוד • יצירה בממלכת ויקיפדיה • נגיעה חזותית • קוסמטיקה בוויקיפדיה • עיצוב תבניות • האם הוויקיפדיה מעצימה? • מסעותיי עם מצלמה • כנס ויקימניה 2012 • קרב אגרוף: גדעון לוי נגד סקאזי
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 20:48, 1 בספטמבר 2012 (IDT)

חוסני מובראכ - ראש ממשלה?[עריכת קוד מקור]

שלום איצטרטבל.
הוספת בערך חוסני מובארכ" את הקטגוריה של "ראשי ממשלות במצריים" [1].
מובראכ היה נשיא מצרים. האם יש לך מקור הטוען שהוא כיהן אי-פעם כ-ראש ממשלת מצרים? אם כן, אנא הפנה אותנו למקור זה.
בברכה, דני. Danny-wשיחה 11:04, 14 בספטמבר 2012 (IDT)

1 ו-2. אצטרובל - שיחה 18:18, 14 בספטמבר 2012 (IDT)
אתה צודק. תודה :-) Danny-wשיחה 22:45, 14 בספטמבר 2012 (IDT)

עודד הנודד[עריכת קוד מקור]

כמי שתרם לערך רציתי לעדכנך כי הסרט יוצג לרגל 80 שנה לבכורת סרט העלילה העברי הראשון בא"י ביום א' 30.12.2012 בשעה 18:30 בסינמטק תל אביב.

עודד הנודד, 1932 לפי ספרו של צבי ליברמן ובנוסף סרט קצר: "ויהי בימי" זו הזמנה להקרנה מיוחדת בסינמטק תל-אביב של הסרט המחודש: "עודד הנודד"

במאי: חיים הלחמי צלם: נתן אקסלרוד מעצב: צבי גולדין השחקנים: משה חורגל, שמעון פינקל, מנחם גנסין, שפרה אשמן, דבורה הלחמי, הילדים: שמעון פובזנר, משה טוויל, מיכאל קלינגר שיחזור ושימור דיגיטלי: יעקב גרוס

יש לאשר השתתפות בטלפון: 6950407 ומקבלים הזמנה זוגית - ללא תשלום.

--Yoavd - שיחה 15:58, 26 בנובמבר 2012 (IST)

תודה! אצטרובל - שיחה 22:22, 26 בנובמבר 2012 (IST)

הי, אצטרובל מה שלומך?[עריכת קוד מקור]

אני מנסה להחיות את המיזם ויקיחדשות, האם תהיה מעוניין לסייע ברענון המיזם ושיפור מצבו? Vipetthegreat - שיחה 22:34, 31 בינואר 2013 (IST)

ראשית, ברכות על היוזמה ואיחולי הצלחה. לכשעצמי, אני מעט מסופק לגבי ההיתכנות של הפרויקט, אבל אשתדל להעיף מבט ולראות אם יש משהו שאני יכול לתרום. אצטרובל - שיחה 22:24, 3 בפברואר 2013 (IST)

מורן מזור[עריכת קוד מקור]

שלום, אצטרובל כל הכבוד על כתיבת הערך. הרחבתי את הערך . והוספתי תבנית המוזיקאים בערך אם אתה יודע את הדברים החסרים אודותיה אני אודה לך אם תוסיף בתבנית כמו חברת התקליטים שלה או עיר הולדתה. בברכה, --ויקיפד גאה - שיחה 19:32, 9 במרץ 2013 (IST)

תודה על הדברים, תודה גם לך, על תרומתך. את האינפורמציה החסרה אינני יודע, אך אם אדע – אעדכן. בברכה, אצטרובל - שיחה 00:04, 10 במרץ 2013 (IST)
תודה רבה. נראה לי שהחברת התקליטים שלה זה "ליאם הפקות" כי היא זכתה באייל גולן קורא לך" ולפי הערך זה הפרס ייצוג. כמו כן אם נדע את העיר בה היא נולדה נוסיף. --ויקיפד גאה - שיחה 12:27, 10 במרץ 2013 (IST)

שיחה:האח הגדול (תוכנית טלוויזיה ישראלית)[עריכת קוד מקור]

אשמח לדעתך בנושא רגיש ועדין. בכבוד רב, ויקיפד גאה (שיחה) 01:52, 22 במאי 2013 (IDT)

תודה על ההזמנה לדיון. הגבתי שם. אצטרובל - שיחה 17:46, 25 במאי 2013 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png הלוואי שירבו ויקיפדים כמוך! ממש שימחת אותי בתמיכתך בדף השיחה של הערך אלון חמאווי. נועמאורי - שיחה 17:29, 14 באוגוסט 2013 (IDT)
תודה רבה נועם! אצטרובל - שיחה 18:16, 14 באוגוסט 2013 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
ויקיפדיה כתרפיה • על תחרות הכתיבה • מיזמים בפוקוס • דרושים ויקיגמדים • הידעת? ויקיפדיה • קרב איגרוף: סימפסון נגד הומר סימפסון • תשחץ ויקיפדיה
HatildaHarviit-chrom.png

הקטגוריות[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על האירגון הקטגורי הנרחב בתחום קטגוריות הלהט"ב. ישר כוח ! SMirC-congrats.svg. Danny-wשיחה 11:44, 28 בדצמבר 2013 (IST)

תודה רבה! מאוד משמח לקבל פידבק חיובי (: אצטרובל - שיחה 16:56, 28 בדצמבר 2013 (IST)

אז מה עוד צריך לכתוב?[עריכת קוד מקור]

I'm On Fire! Eranglo - שיחה 00:02, 4 בפברואר 2014 (IST)

ב-Looking או באופן כללי? הערך עצמו נראה לי די מפורט (בהתחשב בזה שהסדרה עלתה לאוויר בחודש שעבר). תמיד אפשר להכחיל ערכים אדומים (כמו ג'ונתן גרוף, נניח), אבל זו נראית לי משימה קצת גדולה בשביל שעת לילה זו. אגב, סדרה נחמדה ואחלה ערך (: אצטרובל - שיחה 00:21, 4 בפברואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: פינק פלויד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פינק פלויד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 15 בפברואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: תירס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תירס. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 22 בפברואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: קומוניזם באמריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קומוניזם באמריקה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 1 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: הוליווד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הוליווד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 8 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: זאבים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זאבים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 15 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: קריקטורה וקומיקס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קריקטורה וקומיקס. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 22 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: יוגוסלביה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יוגוסלביה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:03, 29 במרץ 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: איראן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא איראן. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:03, 5 באפריל 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אלבומים ישראליים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אלבומים ישראליים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:03, 12 באפריל 2014 (IDT)

חבל[עריכת קוד מקור]

חנה מרון בפרק האיחוד של התוכנית "קרובים קרובים" בשנת 2005; את התמונה העלתה חנה באדיבות הטלוויזיה החינוכית.

חבל שאין תמונה יותר עדכנית בחייה של חנה מרון הענקית בהחלט מגיעה לה. --84.228.42.165 20:11, 31 במאי 2014 (IDT)

נכון. יש תמונות עדכניות יותר, אך למרבה הצער הן לא מוצלחות במיוחד. אצטרובל - שיחה 20:15, 31 במאי 2014 (IDT)

ואי אפשר להעלות תמונה טובה יותר? או שצריכים אישורים לכך?

כן, נדרשים אישורים: התמונה צריכה להיות ברישיון חופשי. אצטרובל - שיחה 20:25, 31 במאי 2014 (IDT)
למרבה השמחה, עמיתתי חנה העלתה תמונה עדכנית באדיבותה של הטלוויזיה החינוכית. אצטרובל - שיחה 16:12, 1 ביוני 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: מרכז אמריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מרכז אמריקה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:18, 22 ביוני 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אנימציה - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אנימציה - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:18, 29 ביוני 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: קרח - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קרח - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:18, 6 ביולי 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: לאומי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לאומי. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:18, 13 ביולי 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: חום[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חום. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:19, 20 ביולי 2014 (IDT)

יואב בן צור[עריכת קוד מקור]

העברתי. אבל יכולת גם אתה להעביר (הייתה הפניה, ואילו היית מעביר, היית פשוט דורס אותה). אלדדשיחה 17:07, 26 ביולי 2014 (IDT)

תודה רבה – על ההעברה ועל האינפורמציה. אצטרובל - שיחה 17:10, 26 ביולי 2014 (IDT)
בשמחה. שים לב: לא הייתה לך אפשרות להעביר רק אילו, בנוסף להפניה, הייתה לפחות עוד שורה אחת בהיסטוריה של הערך. במקרה כזה רק מפעיל יכול למחוק את הדף הקודם כדי לאפשר את ההעברה. אלדדשיחה 17:12, 26 ביולי 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: צבעוני[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צבעוני. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:19, 3 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: בגין[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בגין. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:19, 10 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: מים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:19, 17 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: תומס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תומס. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:22, 24 באוגוסט 2014 (IDT)

הזמנה ל-☆ מקבץ תומס[עריכת קוד מקור]

שלום. מיזם תומס היה ואינו עוד, אז אם ברצונך לשפר ולכתוב ערכי TTTE, בוא והצטרף! פול סטים אהד. לג רואיל - שיחה - מיזם תומס היה ואינו עוד. 18:11, 26 באוגוסט 2014 (IDT)

אני אשתדל. אצטרובל - שיחה 14:58, 27 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אפריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אפריקה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 31 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: חדשות 10[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חדשות 10. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 7 בספטמבר 2014 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
תודה • תולדות המקבץ השבועי • חוויית כתיבת ערך מומלץ • צוק איתן - הגרסה הויקיפדית • קרב איגרוף - עמוד ענן נגד צוק איתן • הקומיקס בויקיפדיה • מה זה "ביכורים"?
HatildaHarviit-chrom.png

המקבץ השבועי: שקט ייענה בשקט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שקט ייענה בשקט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 14 בספטמבר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: סקוטלנד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סקוטלנד. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:25, 21 בספטמבר 2014 (IDT)

הצילו אני לא יודע לבשל[עריכת קוד מקור]

לא נראה לי הגיוני שהורדת את הרייטינג ל12 לאחר שפורסם 30 ומשהו. אני מוכן שהפסקה לא תהיה כלל אבל לא שתהיה לא מדויקת. כך הרייטינג פועל. אז תוריד רייטנג גם בכוכב נולד ובמאסטר שף. בכבוד רב, ויקיפד גאה (שיחה) 20:32, 22 בספטמבר 2014 (IDT)

אני באמת לא מבין את מה זה מדיר. אבל אני מציע לך שתוסיף גם את האחוזים שהוספת ותסדר את המשפט. אבל להסיר לגמרי זה לא עובד ככה. ובאותה הזדמנות ראה גם בערכים אחרים. בכבוד רב, ויקיפד גאה (שיחה) 20:37, 22 בספטמבר 2014 (IDT)
אולי אף זו שיחה למזנון. בכבוד רב, ויקיפד גאה (שיחה) 20:44, 22 בספטמבר 2014 (IDT)
הגבתי בדף השיחה של התוכנית. אצטרובל - שיחה 22:52, 22 בספטמבר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אמנות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אמנות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:23, 28 בספטמבר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: זמן - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זמן - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 5 באוקטובר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אתרי מורשת - מוזיאונים - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אתרי מורשת - מוזיאונים - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 19 באוקטובר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: קסמים ואשליות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קסמים ואשליות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 26 באוקטובר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: חורף וקר - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חורף וקר - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 1 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: בלגן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בלגן. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 8 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 15 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: סמים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סמים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 22 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: כתיבה וטקסט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כתיבה וטקסט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 29 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: רכבות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רכבות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 6 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: ספרדים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ספרדים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 13 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: גדול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גדול. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 20 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: נובל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נובל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 27 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: בית כנסת[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בית כנסת. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 3 בינואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: בנימין נתניהו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בנימין נתניהו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 10 בינואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אוסקר 2014[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוסקר 2014. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 24 בינואר 2015 (IST)

Invitation to Medical Translation[עריכת קוד מקור]

Medical Translation Project

Globe-Star of life.svg
Invitation to the Medical Translation Project – a joint Wikimedia project started by the English language WikiProject Medicine!

Thank you for being one of the top Medical editors! I want to use this opportunity to introduce you to our most ambitious project.

We want to use Wikipedia to spread knowledge where it will be used. Studies have shown that Wikipedia is the most common resource of medical knowledge, and used by more people than any other source! We want high quality articles, available to everyone, regardless of language ability. It isn't right that you would need to know a major language to get hold of quality content!

That is why in the recent Ebola crisis (which is still ongoing) we translated information into over 70 languages, many of them small African languages. This was important, as Wikipedia was also shown to be the biggest resource used in Africa for information on Ebola! We see tremendous potential, but also great risks as our information needs to be accurate and well-researched. We only translate articles that have been reviewed by medical doctors and experts, so that what we translate is correct. Many of our translators are professionals, but many are also volunteers, and we need more of you guys – both to translate, but also to import finished translations, and fix grammatical or other style issues that are introduced by the translation process.

Our articles are not only translated into small languages, but also to larger ones, but as of 2015 this requires users to apply for an article to be translated, which can be done here (full articles, short articles) with an easy to manage google document.

So regardless of your background head over to our main page for more information, or to our talk page and ask us questions. Feel free to respond in any language, we will do our best to find some way to communicate. No task is too small, and we need everyone to help out!

I hope you will forgive me for sending this message in English – we also need translators for messages like this, and above all local language community managers, which act as a link between us and you. Also I can not reply on your talk page, so please go to our talk page!

Thank you for helping medical information on Wikipedia grow! -- CFCF 🍌 (email) 15:37, 28 January 2015 (UTC)

Google Translation of this message

המקבץ השבועי: קשר 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קשר 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 31 בינואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: מספרים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מספרים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 7 בפברואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: רגשות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רגשות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 14 בפברואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אישה אישה אישה 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אישה אישה אישה 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 28 בפברואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: מחול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מחול. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 7 במרץ 2015 (IST)

המקבץ השבועי: תוכן חופשי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תוכן חופשי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 14 במרץ 2015 (IST)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 21 במרץ 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אביב 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אביב 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 29 במרץ 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: לחם - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לחם - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 5 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: אישים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אישים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 12 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: עצמאות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עצמאות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 19 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: יום הפועלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום הפועלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 26 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: בלשנות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בלשנות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 3 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: פולין[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פולין. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 10 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: לבן - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לבן - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 17 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: NBA[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא NBA. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 24 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: סקנדינביה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סקנדינביה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 31 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: חקלאות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חקלאות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:25, 7 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: קרבנות וקדשים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קרבנות וקדשים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 14 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: שמחות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שמחות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 21 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: אדריכלות במזרח התיכון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אדריכלות במזרח התיכון. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 28 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: יהדות בבל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יהדות בבל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 5 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: הרמב"ם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הרמב"ם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 12 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: World Wide Web‏[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא World Wide Web‏. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 19 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: ריו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ריו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 26 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: חופש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חופש. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 2 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: טומב ריידר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא טומב ריידר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 9 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: חי, צומח, דומם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חי, צומח, דומם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 16 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: משחקי וידאו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משחקי וידאו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 23 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: מקבץ מהסרטים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מקבץ מהסרטים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-3. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 13 בספטמבר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: ישיבה (פעולה)[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ישיבה (פעולה). שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 20 בספטמבר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: סאטרדיי נייט לייב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סאטרדיי נייט לייב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 27 בספטמבר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: מערכת הסעת המונים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מערכת הסעת המונים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 4 באוקטובר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: הלכה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הלכה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 11 באוקטובר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: 1995[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא 1995. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 25 באוקטובר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: סין[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סין. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 31 באוקטובר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: יפן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יפן. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 7 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: דרום מזרח אסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דרום מזרח אסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 14 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: עוד קצת אסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עוד קצת אסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 21 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: ניו זילנד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ניו זילנד. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 28 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: כרישים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כרישים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 5 בדצמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אמי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אמי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 19 בדצמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אלבומים ישראליים - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אלבומים ישראליים - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 26 בדצמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: שייקספיר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שייקספיר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 2 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: תרי"ג מצוות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תרי"ג מצוות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 9 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: אוסטריה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוסטריה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 16 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: מקבץ אלף אלף[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מקבץ אלף אלף. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 23 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: חבר העמים הבריטי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חבר העמים הבריטי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 30 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: ברקים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ברקים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:26, 6 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: דוד המלך[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דוד המלך. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 13 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: בחירות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בחירות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 20 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: גשר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גשר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 27 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: יום הולדת חמש למקבץ השבועי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום הולדת חמש למקבץ השבועי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 19 במרץ 2016 (IST)

המקבץ השבועי: שחקנים אמריקאים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שחקנים אמריקאים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 27 במרץ 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: פרסים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פרסים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 10 באפריל 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: פסח[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פסח. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 17 באפריל 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מצרים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מצרים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 24 באפריל 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מזרח[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מזרח. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 1 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מבנים בישראל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מבנים בישראל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 8 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: חדש ואקטואלי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חדש ואקטואלי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 15 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: וושינגטון די סי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא וושינגטון די סי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 22 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: סרטים ישראליים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סרטים ישראליים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 29 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-4[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-4. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 5 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: צרפת[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צרפת. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 12 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: תעופה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תעופה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 19 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מערב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מערב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 26 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מתקני ספורט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מתקני ספורט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 3 ביולי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: הים התיכון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הים התיכון. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 10 ביולי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: תכונות ורגשות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תכונות ורגשות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 17 ביולי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: חצי האי ערב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חצי האי ערב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 24 ביולי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: אולימפיאדה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אולימפיאדה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 31 ביולי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: אתרי מורשת עולמית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אתרי מורשת עולמית. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 7 באוגוסט 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: חופש - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חופש - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 14 באוגוסט 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מקבץ מהסרטים - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מקבץ מהסרטים - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:23, 21 באוגוסט 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: בריאות ורפואה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בריאות ורפואה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 28 באוגוסט 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: יוון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יוון. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 4 בספטמבר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: פסטיבל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פסטיבל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 18 בספטמבר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: ליברפול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ליברפול. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 25 בספטמבר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: חגי תשרי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חגי תשרי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 2 באוקטובר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: הים השחור והים הכספי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הים השחור והים הכספי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 9 באוקטובר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: אמסטרדם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אמסטרדם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 16 באוקטובר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: נשיאות ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נשיאות ארצות הברית. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 23 באוקטובר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: ברית המועצות האסייתית לשעבר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ברית המועצות האסייתית לשעבר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 30 באוקטובר 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: תאילנד-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תאילנד-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 5 בנובמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: דרום מערב אסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דרום מערב אסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 12 בנובמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: הודו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הודו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 19 בנובמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: עוד קצת אסיה-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עוד קצת אסיה-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 26 בנובמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: טירות וארמונות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא טירות וארמונות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 3 בדצמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: הים הבלטי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הים הבלטי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 10 בדצמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: אקדמיה ומחקר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אקדמיה ומחקר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 17 בדצמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: חנוכה 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חנוכה 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 02:40, 25 בדצמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: שדות תעופה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שדות תעופה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 31 בדצמבר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: אוגוסט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוגוסט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 7 בינואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: תחרויות ספורט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תחרויות ספורט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 14 בינואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: ממשלות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ממשלות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 21 בינואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: מדע בדיוני ופנטזיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מדע בדיוני ופנטזיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 28 בינואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: יחסים בינלאומיים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יחסים בינלאומיים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 4 בפברואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-5[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-5. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 11 בפברואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: אוקיאניה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוקיאניה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 18 בפברואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: הים הקריבי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הים הקריבי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 25 בפברואר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: ענבים-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ענבים-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 4 במרץ 2017 (IST)

המקבץ השבועי: צורות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צורות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 11 במרץ 2017 (IST)

המקבץ השבועי: מושלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מושלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 18 במרץ 2017 (IST)

המקבץ השבועי: נובמבר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נובמבר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 26 במרץ 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: ב' זה בומבה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ב' זה בומבה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 2 באפריל 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: פסח-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פסח-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 9 באפריל 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: שירי וסיפורי צאן ברזל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שירי וסיפורי צאן ברזל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 16 באפריל 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: זה היה באפריל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זה היה באפריל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 23 באפריל 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: ארץ ישראל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ארץ ישראל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 30 באפריל 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: חמש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חמש. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 7 במאי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: הים האדריאטי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הים האדריאטי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 14 במאי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: ילדות-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ילדות-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 21 במאי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: שבועות-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שבועות-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 28 במאי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: יוני[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יוני. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 4 ביוני 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: אנימציה-3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אנימציה-3. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 11 ביוני 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: להיטים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא להיטים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 18 ביוני 2017 (IDT)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום אצטרובל, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:סיקור מות סטלין ב"על המשמר".

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:43, 23 ביוני 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: תפקידים פוליטיים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תפקידים פוליטיים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 25 ביוני 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: חצי האי ערב-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חצי האי ערב-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 2 ביולי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: רגשות-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רגשות-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 9 ביולי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: יולי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יולי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 16 ביולי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: המדינות הבלטיות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא המדינות הבלטיות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 23 ביולי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: קיץ[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קיץ. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 30 ביולי 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: מתחת לפני המים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מתחת לפני המים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 6 באוגוסט 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: אוגוסט-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוגוסט-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 13 באוגוסט 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: פרידריך ניטשה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פרידריך ניטשה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 20 באוגוסט 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: מוזיאון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מוזיאון. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 27 באוגוסט 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: תקריות ואסונות תעופה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תקריות ואסונות תעופה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 3 בספטמבר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: ספטמבר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ספטמבר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 10 בספטמבר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: חגי תשרי-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חגי תשרי-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 17 בספטמבר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: סכר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סכר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 24 בספטמבר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: אוקטובר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוקטובר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 1 באוקטובר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: מדעי המחשב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מדעי המחשב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 8 באוקטובר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: בעלי חיים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בעלי חיים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: בולגריה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בולגריה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 22 באוקטובר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: נובמבר-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נובמבר-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 29 באוקטובר 2017 (IDT)

המקבץ השבועי: קוריאה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קוריאה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 4 בנובמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: רוסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רוסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 11 בנובמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: איים באסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא איים באסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 18 בנובמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: עוד קצת אסיה-3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עוד קצת אסיה-3. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 25 בנובמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: משחקי וידאו ומחשב-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משחקי וידאו ומחשב-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 2 בדצמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: דצמבר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דצמבר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 9 בדצמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: עיתונאים ישראלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עיתונאים ישראלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 16 בדצמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: אלכסנדר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אלכסנדר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 23 בדצמבר 2017 (IST)

הטילדה הרביעית גיליון 30[עריכת קוד מקור]

שלום רב, לאחר שלוש שנות הפסקה, יצא גיליון חדש של הטילדה הרביעית. אתם מוזמנים לעיין בגליון החדש בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 10:58, 25 בדצמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: המוזנחים והמבוקשים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא המוזנחים והמבוקשים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 30 בדצמבר 2017 (IST)

המקבץ השבועי: ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ויקיפדיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 13 בינואר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-6[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-6. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 20 בינואר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: קולנוע[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קולנוע. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 27 בינואר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: ספרות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ספרות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 3 בפברואר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: פברואר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פברואר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 10 בפברואר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: דיסני-4[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דיסני-4. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 17 בפברואר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: אישים-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אישים-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 24 בפברואר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: נשים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נשים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 3 במרץ 2018 (IST)

המקבץ השבועי: ג' זה גמל גדול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ג' זה גמל גדול. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 10 במרץ 2018 (IST)

המקבץ השבועי: יום הולדת 7 למקבץ השבועי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום הולדת 7 למקבץ השבועי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 17 במרץ 2018 (IST)

הפסקת ויקי עבורך![עריכת קוד מקור]

Wikipedia mug-2.png סתם, אבל רק זכור שכשהוא יחדל מכהונתו אני הוא שארשום על כך. שוטגן !
ותודה על התיקון. TN12 - שיחה 21:54, 19 במרץ 2018 (IST)
חן חן.
אגב, למיטב הבנתי, כהונתו תסתיים ב-31 במרץ. אצטרובל - שיחה 22:04, 19 במרץ 2018 (IST)

קטגוריה:חולי סרטן[עריכת קוד מקור]

בס"ד היי, אצטרובל, מה נשמע? האם תוכל להפנות אותי לדיון שבו הוחלט על הקמת הקטגוריה? תודה ושבוע טוב! ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 18:02, 10 ביוני 2018 (IDT)

שלום ליאת. לצערי, לא אוכל. אינני יודע האם התקיים דיון שכזה. ההיסטוריה של הקטגוריה מלמדת שהיא נוסדה ב-1 ביולי 2017 על ידי דוד שי. מה שאני עוד יכול לציין הוא שיש לקטגוריה זו קטגוריה מקבילה ב-16 ויקיפדיות. בברכה, 18:07, 10 ביוני 2018 (IDT)
תודה! ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 18:09, 10 ביוני 2018 (IDT)

המקבץ השבועי: עיראק[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עיראק. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 3 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: איראן-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא איראן-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 10 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: ערים ויישובים באסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ערים ויישובים באסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 17 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: עוד קצת אסיה-4[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עוד קצת אסיה-4. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 24 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: חנוכה-3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חנוכה-3. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 1 בדצמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: דצמבר-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דצמבר-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 8 בדצמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: אפריקה-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אפריקה-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 15 בדצמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: בניינים ומבנים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בניינים ומבנים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 22 בדצמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: ד' זה דגול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ד' זה דגול. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 29 בדצמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: מומלצים מאנגלית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מומלצים מאנגלית. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 5 בינואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: ישראלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ישראלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 12 בינואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: ה' זה הר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ה' זה הר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 19 בינואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: ארצות הברית-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ארצות הברית-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 26 בינואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: מספרים-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מספרים-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 2 בפברואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-7[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-7. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 9 בפברואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: יחסי חוץ[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יחסי חוץ. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 16 בפברואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: A-Z[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא A-Z. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 23 בפברואר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: מרץ[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מרץ. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 2 במרץ 2019 (IST)

המקבץ השבועי: אירופה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אירופה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 9 במרץ 2019 (IST)

המקבץ השבועי: וגנר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא וגנר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 16 במרץ 2019 (IST)

המקבץ השבועי: מועדים בינלאומיים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מועדים בינלאומיים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 23 במרץ 2019 (IST)

המקבץ השבועי: אפריל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אפריל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:22, 31 במרץ 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: פוליטיקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פוליטיקה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 7 באפריל 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: ו' זה ורד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ו' זה ורד. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 14 באפריל 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: שלושת הרגלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שלושת הרגלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 21 באפריל 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: מערב אפריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מערב אפריקה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 28 באפריל 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: ישראל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ישראל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 5 במאי 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: מאי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מאי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 12 במאי 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: נפטרו במאה ה-21[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נפטרו במאה ה-21. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 19 במאי 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: ז' זה זברה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ז' זה זברה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 26 במאי 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: יוני-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יוני-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 2 ביוני 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: בית כנסת-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בית כנסת-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 9 ביוני 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: אנרגיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אנרגיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 16 ביוני 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: ח' זה חביב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ח' זה חביב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 23 ביוני 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: מלחמת העולם השנייה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מלחמת העולם השנייה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 22:47, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: מלחמת העולם השנייה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מלחמת העולם השנייה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 1 בספטמבר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: ספטמבר-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ספטמבר-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: מתחת לפני הקרקע[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מתחת לפני הקרקע. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 15 בספטמבר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: אברהם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אברהם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: אוקטובר-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוקטובר-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 29 בספטמבר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: להט"ב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא להט"ב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 6 באוקטובר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: יעדי תיירות בולטים בעולם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יעדי תיירות בולטים בעולם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:18, 13 באוקטובר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: אוגוסט-3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוגוסט-3. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 20 באוקטובר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: המאה ה-21[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא המאה ה-21. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 27 באוקטובר 2019 (IDT)

המקבץ השבועי: תרבות באסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תרבות באסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 2 בנובמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: יהדות אסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יהדות אסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 9 בנובמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: גאוגרפיה אסייתית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גאוגרפיה אסייתית. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 16 בנובמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: דרום מערב אסיה-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דרום מערב אסיה-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 23 בנובמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: האוקיינוס השקט הצפוני[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא האוקיינוס השקט הצפוני. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 30 בנובמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: ז'ול ורן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ז'ול ורן. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 7 בדצמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: קו המשווה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קו המשווה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 14 בדצמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: שנות השמונים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שנות השמונים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 21 בדצמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: ט' זה טווס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ט' זה טווס. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 28 בדצמבר 2019 (IST)

המקבץ השבועי: האוקיינוס השקט הדרומי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא האוקיינוס השקט הדרומי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:22, 4 בינואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: שקט ושלווה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שקט ושלווה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 11 בינואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: קליפורניה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קליפורניה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 18 בינואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: מזג האוויר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מזג האוויר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 25 בינואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: י' זה יופי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא י' זה יופי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 1 בפברואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: נצרות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נצרות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 8 בפברואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: אדינבורו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אדינבורו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 15 בפברואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: נילוס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נילוס. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 22 בפברואר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: שלוש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שלוש. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 29 בפברואר 2020 (IST)

הטילדה הרביעית גיליון 32[עריכת קוד מקור]

שלום רב. לאחר הפסקה קצרה, יצא גיליון חדש של העלון הוויקיפדי, "הטילדה הרביעית". אתם מוזמנים ליהנות ממנו ולעיין בו בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 12:33, 6 במרץ 2020 (IST)

המקבץ השבועי: מזרח אפריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מזרח אפריקה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 7 במרץ 2020 (IST)

המקבץ השבועי: ספורט נכים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ספורט נכים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 14 במרץ 2020 (IST)

המקבץ השבועי: גאוגרפיה של אמריקה הצפונית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גאוגרפיה של אמריקה הצפונית. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 21 במרץ 2020 (IST)

המקבץ השבועי: עשר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עשר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 29 במרץ 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: פ-ס-ח[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פ-ס-ח. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 5 באפריל 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: אסלאם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אסלאם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 12 באפריל 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: מגדלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מגדלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 19 באפריל 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: ראשי מדינות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ראשי מדינות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 26 באפריל 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: פיקסאר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פיקסאר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 3 במאי 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: להט"ב-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא להט"ב-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 10 במאי 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: סנאטורים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סנאטורים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 17 במאי 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: תחבורת מים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תחבורת מים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 24 במאי 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: כלכלה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כלכלה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 31 במאי 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת - תחרות כתיבת ערכים • ראיון עם מפעיל מערכת • פורטלים • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם יחסי החוץ • מיזם בית ספר ויקיפדיה • מפגש חורף 2020 • קרב איגרוף • טור אישי • ויקימימז • תפזורת • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png


הארי פוטר 73 - שיחה - הטילדה הרביעית - מיזם העיטור השבועי 18:12, 31 במאי 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: שדות תעופה לאומיים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שדות תעופה לאומיים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 7 ביוני 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: חבל הבלקן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חבל הבלקן. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 14 ביוני 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: קולוניאליזם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קולוניאליזם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 21 ביוני 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: מיזם המקבץ השבועי בחופשת קיץ[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מיזם המקבץ השבועי בחופשת קיץ. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 28 ביוני 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: פירות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פירות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 30 באוגוסט 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: המרידיאן הראשי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא המרידיאן הראשי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 6 בספטמבר 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון 34[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקישטעטל • פיצ'רים חדשים למשתמשים חדשים • מיזם צילום אישים • Wiki Talk • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חודש אסיה • מתקפת איכות על הכניסה ללבנון • הפרלמנט • מפגש קיץ 2020 • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png

המקבץ השבועי: שנהיה לראש ולא לזנב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שנהיה לראש ולא לזנב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 13 בספטמבר 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: יצחק[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יצחק. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:20, 20 בספטמבר 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: סליחה ומחילה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סליחה ומחילה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 27 בספטמבר 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-8[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-8. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 4 באוקטובר 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: ואן היט וונדרס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ואן היט וונדרס. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 11 באוקטובר 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: משבר האקלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משבר האקלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 18 באוקטובר 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: נשיאות ארצות הברית-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נשיאות ארצות הברית-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:21, 25 באוקטובר 2020 (IDT)

המקבץ השבועי: סוריה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סוריה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 31 באוקטובר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: ירדן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ירדן. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 7 בנובמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: הפיליפינים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הפיליפינים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 14 בנובמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: פמיניזם ולהט"ב באסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פמיניזם ולהט"ב באסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 21 בנובמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: כ' זה כביר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כ' זה כביר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 28 בנובמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: נובל-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נובל-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 5 בדצמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: חוג הסרטן וחוג הגדי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חוג הסרטן וחוג הגדי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 12 בדצמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: חי, צומח, דומם-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חי, צומח, דומם-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:20, 19 בדצמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: מיליארדרים יהודים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מיליארדרים יהודים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 26 בדצמבר 2020 (IST)

המקבץ השבועי: שרה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שרה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 2 בינואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: ניו אינגלנד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ניו אינגלנד. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:21, 9 בינואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: משקאות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משקאות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 16 בינואר 2021 (IST)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • על שני ערכים וארבע אנציקלופדיות • השתתפות בתחרויות כתיבה בויקיפדיה • מדור המומלצים • Wiki Talk 2021 • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חדשופדיה • קורס עריכה בויקיפדיה לגמלאים • מוזיקה בויקיפדיה • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png

המקבץ השבועי: האוקיינוס ההודי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא האוקיינוס ההודי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 23 בינואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: גן חיות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גן חיות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 30 בינואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: אדום, צהוב, ירוק[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אדום, צהוב, ירוק. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 6 בפברואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: האוקיינוס האטלנטי הצפוני[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא האוקיינוס האטלנטי הצפוני. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 13 בפברואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: יעקב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יעקב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 20 בפברואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: נופי חלונות 10 - אירופה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נופי חלונות 10 - אירופה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 27 בפברואר 2021 (IST)

המקבץ השבועי: יום האישה הבינלאומי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום האישה הבינלאומי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 6 במרץ 2021 (IST)

המקבץ השבועי: יום הולדת 10 למקבץ השבועי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום הולדת 10 למקבץ השבועי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 13 במרץ 2021 (IST)

המקבץ השבועי: בחירות-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בחירות-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:19, 20 במרץ 2021 (IST)

המקבץ השבועי: היפ הופ[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא היפ הופ. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 28 במרץ 2021 (IDT)

המקבץ השבועי: ואן גוך[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ואן גוך. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 4 באפריל 2021 (IDT)

המקבץ השבועי: ישראל-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ישראל-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 11 באפריל 2021 (IDT)

המקבץ השבועי: סרטי אימה קלאסיים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סרטי אימה קלאסיים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:19, 18 באפריל 2021 (IDT)